Šeimos politika, Žiniasklaida, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Cenzūros režimas? Vokietijos vidaus reiklų ministras ragina užbaigti su anonimiškumu internete ir priimti naujus įstatymus prieš „neapykantos kalbą“

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 8 d. 21:55

12     

    

Cenzūros režimas? Vokietijos vidaus reiklų ministras ragina užbaigti su anonimiškumu internete ir priimti naujus įstatymus prieš „neapykantos kalbą“

Vokietija kuria naują cenzūros darbotvarkę, kuri galėtų užbaigti su anonimiškumu socialiniuose tinkluose ir paskatinti masinį stebėjimą.

Daugiau stebėjimo, daugiau išteklių, nukreipiamų prieš „dezinformaciją“, bei mažiau žodžio laisvės. Tai buvo trečiadienio vidaus reikalų ministrų iš Vokietijos federalinės ir atskirų jos žemių vyriausybių konferencijos temos.

Bavarijos Vidaus reikalų ministras iš Krikščionių socialistų sąjungos, Joachim Herrmann, ėmęsis pirmininkavimo, reikalavo, kad vartotojams socialiniuose tinkluose būtų leidžiama naudotis tik jų tikraisiais vardais, tuo užbaigiant su anonimiškumu. Jis reikalavo, kad socialinės medijos ir interneto tiekėjai būtų verčiami tikrinti vartotojų tapatybių autentiškumą. Be to, Vidaus reikalų ministrų paruoštas dokumentas iš jų reikalautų pateikti „iššifruotas duombazių kopijas“ tuo atveju, kai prieš subjektus vyksta tyrimas.

„Mums reikia imtis veiksmų, ypač dėl anonimiško dalijimosi“, - pridūrė Herrmann.

Neapykantos nusikaltimai kelia didelį pavojų taikiam sambūviui laisvoje, atviroje ir demokratiškoje visuomenėje“, - sakė Nancy Faeser (Vokietijos socialdemokratų partija), dabartinė federalinė Vidaus reikalų ministrė. „Kovojant su šiais neapykantos nusikaltimais yra būtinas duomenų išsaugojimas“, - pridūrė ji.

Kaip anksčiau pranešė Remix News, kraštutinių kairiųjų pažiūrų Faeser vadovauja kampanijai prieš „kraštutinių dešiniųjų ekstremizmą“, tvirtindama, kad ši kova turėtų prasidėti jau darželyje. Nepaisant įrodymų, rodančių, kad kairiosios pakraipos smurtas yra didesnė grėsmė, ji tvirtina, jog didžiausia grėsmė Vokietijos valstybei iš tiesų yra dešiniojo sparno elementai. Ji buvo kritikuojama už prieš pat jai ateinant į valdžią parašytą rašinį kraštutinių kairiųjų Antifa žurnale, finansuojamame organizacijos, kuri laikoma ekstremistine, tačiau tai mažai ką pakeitė jos planų sutramdymo prasme. Vietoj to ji pateikė 10 punktų kovos su „dešiniojo sparno ekstremizmu“ planą, kuris daugeliu atžvilgių atrodo kaip visa apimančios pastangos, nukreiptos į konservatyvią mintį ar nepritarimą.

Be to, nepaisant fakto, kad Vokietijos vyriausybė praeityje plojo baltarusiams, naudojantiems Telegram kovoje su Aleksandru Lukašenka, ji ir ankstesnė vyriausybė, vadovaujama Merkel, stengėsi visai uždrausti platformą dėl jos laisvo žodžio politikos.

Tai, kas iš tikrųjų tebėra dezinformacija, yra labai neaišku, tačiau atrodo, kad daugiausia dėmesio skiriama kovai su „neapykantos kalba“ internete. Ji galėtų apimti nelegalius neapykantos simbolius, tokius kaip svastika, tačiau taip pat ir teisėtą nepritarimą vyriausybės politikai ir jos kritiką, įskaitant temas, susijusias su religija, abortais, LGBT klausimais ir korona viruso politika. Kaip anksčiau pranešė Remix News, „neapykantos kalba“ daugeliu atvejų yra silpna sąvoka ir vis labiau taikoma prieš platų konservatyvių įsitikinimų sąrašą.

Tuomet kyla klausimas, kas apibūdinama kaip neapykantos nusikaltimas internete? Neabejotinai bus patraukiama baudžiamojon atsakomybėn už akivaizdžius raginimus smurtauti, tačiau kaip dėl masinės migracijos kritikos ar paminėjimo, kad užsienio kilmės asmenys vyrauja Vokietijos nusikaltimų statistikoje, ypač rimtų nusikaltimų, tokių kaip išžaginimas, – tai bent du galimi pavyzdžiai. Ar tokia kritika bus neapykantos nusikaltimai?

Ar šalyje, ruošiančioje naujus planus priimti šimtus tūkstančių naujų imigrantų kiekvienais metais, kurioje yra žmonių, atmetančių tokį visuomenės keitimo planą ir kuriančių prieš jį protestuojantį turinį socialinėje žiniasklaidoje, jie bus kaltinami nusikaltimu ar, kas dar blogiau, bus rengiami reidai į jų namus?

Vokietijos policija taip pat ėmėsi griežto požiūrio į laisvą žodį, surengdama reidus į daugiau nei 100 namų dėl „įžeidžiančios“ kalbos, nukreiptos prieš politikus, po platesne „neapykantos kalbos“, antrašte. Kai kurie iš tų reidų kritikuojami kaip didžiausi pilietinių laisvių pažeidimai.

Vokietijos kairiosios pakraipos vyriausybė, padedama šalies žemių vidaus reikalų ministrų, taip pat siekia vis labiau kriminalizuoti „klaidingą informaciją“.

„Sąmoninga ir tikslinga melo sklaida, skirta skaldyti ir skleisti neapykantą, nėra nuomonės išraiška, verta apsaugos“, - teigė Herrmann, kad pateisintų procedūrą. „Klaidinga ir melaginga informacija kelia pavojų mūsų demokratijai“.

Tačiau Bavarijos vidaus reikalų ministro ir likusios vyriausybė planai gali prieštarauti Vokietijos konstitucijai. Federalinis konstitucinis teismas aiškiai priskiria neteisingą informaciją prie saugomos saviraiškos laisvės rėmuose.

Šaltinis: Remix News

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to To 19:23 ir 19:42       2022-06-11 6:58

Didžiojo Trejeto (Troikės), o ką, blogai? Kai laimėsi karą jau kitą kartą - tada bus pačio vertybės pirmiausia (über alles), ar supratai?

zona       2022-06-10 18:57

Billas Gatesas yra didžiausias privatus dirbamos žemės savininkas JAV. Kodėl?Bill Gates is the biggest private owner of a farmland in the United States. Why?

To 19:23 ir 19:42       2022-06-9 22:06

Kokias vertykles naudojate?

Mary Villareal (News Target)       2022-06-9 19:42

Globalistai bando neleisti žmonėms užsiauginti savo maisto, bandydami visiškai perimti maisto sistemą, kontroliuoti jų suvartojamo maisto kiekį.

Jie to nedaro masių bado būdu. Vietoj to, jie pripildo žmones sintetiniu maistu ir ingredientais, tokiais kaip dirbtinė mėsa, pagaminta tokių kaip „Beyond Meat“ ir „Impossible Foods“. Padirbta mėsa pateko net į greito maisto restoranus, tokius kaip „Burger King“.

Pasaulinis elitas primygtinai reikalauja pakeisti tradicinį ūkininkavimą ir gyvulių auginimą uždarose patalpose auginamais baltyminiais produktais, kuriuose iš tikrųjų nėra gyvūnų mėsos.

Maistas dabar apkrautas įvairių rūšių cheminėmis medžiagomis, kurios pakeičia tikrąją mėsą ar žuvį, tariamai siekiant tausoti aplinką. Tačiau jei perėjimas prie veganiško gyvenimo būdo padėtų išsaugoti planetą ateities kartoms, perėjimas prie augalinio maisto gali pakenkti žmonių sveikatai.


Šimtai maisto prekių ženklų tiesiog suteikia rinkos konkurencijos įspūdį, tačiau iš tikrųjų maisto pramonę monopolizuoja kelios dešimtys įmonių, tarp kurių Vanguard, BlackRock, Kellogg’s.
Taip pat žinoma, kad „State Street“, „BlackRock“ ir „Vanguard“ turi „Union Pacific“ – geležinkelių specialisto, atsakingo už maisto ir įrangos gabenimą ūkininkavimui, akcijų. Jie sumažino gabenimą geležinkeliais 20 procentų, galiausiai sulėtindami trąšų gabenimą į ūkius, kurių reikia derliui auginti.

Kitaip tariant, akivaizdu, kad nedidelė įmonių ūkininkų grupė, vadovaujama tokių kaip Billas Gatesas ir stambūs vadovai, neabejotinai raginama išsemti dirbamas žemes, auginti javus, reikalingus išgyventi ir galiausiai įgyti kontrolę.

Blogiausias scenarijus susijęs su ateitimi, kai tarptautinės korporacijos kontroliuoja ir valdo ingredientus, kurie yra skirti masėms vartoti, kartu su privataus ūkininkavimo savo žemėje uždraudimu. Šiuo metu smulkiesiems ūkininkams beveik neįmanoma konkuruoti su žemomis įmonių ūkininkų kainomis, ypač tų, kurias remia didžiosios korporacijos ir milijardieriai, tokie kaip Geitsas.

Gilinantis į megakorporacijas, yra keletas akcininkų iš „senų pinigų“ šeimų JAV ir kitur. Į šias didžiules korporacijas investavus kartų sveikatą, jie gali suteikti nedidelei šeimų grupei didelę privačios pramonės kontrolę, įskaitant maisto tiekimą ir žmonių sveikatą bei gerovę. (Susiję: Robertas F. Kenedis jaunesnysis atskleidžia globalistinį planą pakirsti laisvę naudojant skiepų pasus.)

Štai kodėl svarbu, kad žmonės dabar pradėtų kuo daugiau auginti ekologišką maistą ir paremtų vietinius ekologinius ūkininkus, nes tai yra žmonės, kuriais jie pasitikės ateinančiais metais.
Globalistų perėmimo planas dabar susitelkęs ties maistu. O perėmimas bus visapusiškas.

Jis pateikiamas visais įmanomais aspektais ir apima visas pramonės šakas – biologinio saugumo, finansų, būsto, sveikatos priežiūros, energetikos, transporto ir, žinoma, maisto. Visi pokyčiai turi vieną tikslą – priversti laikytis globalistinės darbotvarkės.

Tiriamoji žurnalistė Corey Lynn sako, kad tai skirta kontroliuoti žmones, cituodama buvusį JAV valstybės sekretorių Henry Kissingerį: „Kas kontroliuoja maisto tiekimą, tas kontroliuoja žmones; kas valdo energiją, valdo žemynus; kas valdo pinigus, valdo pasaulį“.

Globalistams jau valdant didžiąją dalį pinigų, jie dabar imasi energetikos sistemos paversti daiktais, į kuriuos jie investuoja. Dabar jie imasi drastiškų priemonių maisto pramonei kontroliuoti.

Gaisrai staiga sunaikino maisto perdirbimo, mėsos ir trąšų gamyklas tuo metu, kai ūkininkai jau kenčia dėl tiekimo grandinės problemų, atsekama maisto infrastruktūros sistema jau buvo sukurta keliuose miestuose ir plinta visame pasaulyje. (Susijęs: „Bilderberg Group“ kuria vyriausybės ekstremalių situacijų planų tęstinumą dėl globalistinės politikos sukeltų ekonominių sukrėtimų.)

Nuo Jungtinių Valstijų žemės ūkio departamento ir Maisto ir vaistų administracijos, patvirtinančių laboratorijoje užaugintą mėsą, iki Union Pacific, įpareigojančio 20 procentų sumažinti gabenimą geležinkeliu, žmonėms tereikia pažymėti kai kuriuos didžiausius vertikalius ūkius, kad būtų atskleista, jog pasėliai ir bakalėjos parduotuvės yra parduodami įvairiose vietose, į kuriuos milijardus suleidžia globalistai investuotojai ir akcininkai.

„Aiškėja, kad tai pasaulinis planas kontroliuoti visą maisto gamybą, – sakė Lynn.
https://www.newstarget.com/2022-06-08-globalists-promote-synthetic-meat-discourage-growing-food.html

Ethan Huff (News Target)       2022-06-9 19:23

Naujausias puslapių lašas iš slaptų Pfizer dokumentų atskleidžia, kad farmacijos milžinas puikiai žino, kad jos vakcina nuo Uhano koronaviruso (Covid-19) netrukus sukels masinį pasaulio gyventojų ištuštėjimą.

Birželio 1 d. sąvartyne yra dokumentas pavadinimu „reissue_5.3.6 postmarketing experience.pdf“, kurio 12 puslapyje pateikiami nerimą keliantys duomenys apie Pfizer Fauci Flu injekciją nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Paaiškėjo, kad 90 procentų nėščių moterų, kurios paėmė šūvį, galiausiai prarado savo kūdikius. Tai šokiruojantis skaičius, apie kurį JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA), suteikdama skubaus naudojimo leidimą (EUA), akivaizdžiai nepagalvojo.

„Pfizer dokumente teigia, kad iki 2021 m. vasario 28 d. buvo žinoma 270 atvejų, kai nėštumo metu buvo sušvirkšta mRNR“, – praneša „Exposé News“. „Keturiasdešimt šeši procentai motinų (124), kurioms buvo atlikta Pfizer Covid-19 injekcija, patyrė nepageidaujamą reakciją.

„Iš tų 124 motinų, patyrusių nepageidaujamą reakciją, 49 buvo laikomos nesunkiomis nepageidaujamomis reakcijomis, o 75 – sunkiomis. Tai reiškia, kad 58% motinų, kurios pranešė apie nepageidaujamas reakcijas, patyrė rimtų nepageidaujamų reiškinių, pradedant nuo gimdos susitraukimo iki vaisiaus mirties.
Iš 270 stebimų nėštumų Pfizer prarado 238 iš jų
Naujausioje išleistų Pfizer dokumentų partijoje taip pat yra nerimą keliantis atskleidimas apie nėštumus, kuriuos bendrovė kažkodėl prarado. Iš 270 nėštumų, kuriuos stebėjo Pfizer, šokiruojantys 238 iš jų tiesiog dingo iš duomenų rinkinio.
Iš 270 stebimų nėštumų Pfizer prarado 238 iš jų
Paskutinėje išleistų Pfizer dokumentų partijoje taip pat yra nerimą keliantis atskleidimas apie nėštumus, kuriuos bendrovė kažkodėl prarado. Iš 270 nėštumų, kuriuos Pfizer stebėjo, šokiruojantys 238 iš jų tiesiog dingo iš duomenų rinkinio.
Iš 33 nėštumų, kuriuos Pfizer vis dar stebėjo, šokiruojantys 23 iš jų baigėsi savaiminiu persileidimu. Du sukėlė ankstyvą kūdikio mirtį; du sukėlė intrauterinę mirtį; vienas baigėsi naujagimio mirtimi; vienas nurodytas kaip „laukiama rezultatų“; ir tik vienas davė „normalų rezultatą“.

Tai reiškia, kad beveik kiekviena nėščia moteris, vartojusi Pfizer mRNR (RNR pasiuntinio) injekcijas nuo COVID, neteks kūdikio. Ir atvirkščiai, tik maža dalis moterų, kurios yra visiškai sumuštos, sėkmingai pagimdys iki termino.

Atminkite, kad kai kurios vyriausybės, įskaitant Jungtinės Karalystės, tyliai atkalbėjo nėščias moteris nuo Pfizer injekcijų – bent jau iki šiol.

„Duomenų apie COVID-19 mRNR vakcinos BNT162b2 naudojimą nėra arba jų kiekis yra ribotas“, – rašoma dabar pakeistose JK vyriausybės gairėse „REG 174 INFORMACIJA JK SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PROFESIONALIMS“.

„COVID-19 mRNR vakcina BNT162b2 nėštumo metu nerekomenduojama. Vaisingo amžiaus moterims prieš skiepijant reikia atmesti nėštumo galimybę. Be to, vaisingo amžiaus moterims reikia patarti vengti nėštumo mažiausiai 2 mėnesius po antrosios dozės.

Naujojoje tų pačių rekomendacijų versijoje teigiama, kad nėščios moterys gali vartoti Pfizer injekcijas, tačiau tik „kai galima nauda yra didesnė už bet kokią galimą riziką motinai ir vaisiui“.

Šiuo metu JK vyriausybės rekomendacijose nėščioms moterims rekomenduojama daryti Pfizer injekcijas tol, kol jos įvertino su tuo susijusią riziką. Tuo pačiu metu tos pačios institucijos ir toliau ragina nėščiąsias vengti minkšto sūrio, žolelių arbatos ir vitaminų papildų, nes jie gali būti pavojingi.

Visa tai tik dar kartą parodo, kad vyriausybėmis negalima pasitikėti. Jie reguliariai teikia patarimus kaip gaires, kurių, jei bus laikomasi, greičiausiai bus sužaloti arba mirti. Tai pasakytina ir apie vakcinas, ir apie pačią Covid plandemiją.

„Covidas yra kultas, o „Stay Safe“ yra mantra“, – rašė nuolatinis „Natural News“ komentatorius. „Aš asmeniškai patyriau kliedesį taip pat, kaip dauguma bažnyčių yra įrankiai, padedantys išlaikyti Dievą kuo toliau nuo jūsų gyvenimo.

„Rinkčiausi virusą, o ne uždarymą.”
https://www.newstarget.com/2022-06-09-pfizer-documents-mrna-covid-vaccines-mass-depopulation.html

kaip apeiti totalinę švabinių iškrypėlių cenzūrą       2022-06-9 19:12

nebloga instrukcija,kaip atblokuoti disidentinius LT puslapius:

atblokuoti.lt

WC valytojau,       2022-06-9 16:37

ko cia taip spiegi.Na,isperejai koki tai normalesni pamastyma,tai daba per visus puslapius tris dienas kleketuosi…

joo       2022-06-9 13:47

“Europietiskos vertybes” - Ukrainoje zmoniu zudyma ignoruoja, bet va cenzura yra gyvybiskai butina.

Dimokratija       2022-06-9 12:21

skleidžiasi visu gražumu.

Stiklo valytuvas       2022-06-8 23:46

Na, kur jūs didieji žmogaus teisių gynėjai?
Komentatoriška ‘bydlo’, a-ū-ūū!

Stiklo valytuvas       2022-06-8 23:45

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/dr.-gintautas-vaitoska.-politines-kaires-transformacija-i-seksualine-kaire
.
Dr. Gintautas Vaitoška. Politinės kairės transformacija į seksualinę kairę
———————-
habilitai, Al’lai ir kiti „kramtoškės“ tampytojai, kokie jūs apgailėtini, kad nuo rimtesnių argumentų neriate į krūmus…
.
.
Nu, graždani, alkoholiki, chuligany, tunijacy, kto chočiet PAMĄSTYTI?!
Gojai nemąsto. Šlovė nemastančiai ‘bydlo’. Vargas mąstantiems (Vargas dėl proto)...
Kur komentarai, neomarksistinės utėlės…?!
.
„Ir vis dėlto keista, kad mūsų konservatoriai nemato, jog seka savo idėjinio priešo Friedricho Engelso pėdomis. Gal kaltas neapsiskaitymas. Feminizmo judėjime, kurio „trečioji banga“ yra „postfeminizmas“ ir Judith‘os Butler išpopuliarinta gender teorija, Engelso ir Markso mintis, kad pirmasis proletaro išnaudojimas įvyko šeimoje, yra aukštai vertinama.“
== Autoriau, Lietuvos ‘konservatoriai’ rašomi kabutėse („konservatoriai“).
== Ne „... Friedricho Engelso…“, o ‘žydo Friedricho Engelso’. (Ar ne taip Al’ai, habilitai?)
== „Feminizmo judėjime, kurio „trečioji banga“...“ Kas parašys gerą analitinį straipsnį apie tas visas bangas ir žydišką liniją jose..?!
== „... Judith‘os Butler išpopuliarinta gender teorija…“ Kokia jos tautybė ir pan. (Na, Al’ai, rėžk kalbą apie… O, gal ir habilitas širdingai pritars).
== Kodėl žydas Marksas save laikė vokiečiu? O gal tiesa dar įdomesnė.
.
„Pagal šeimos ir privačios nuosavybės kilmę Engelsas rašo, kad atsiradus privačiai nuosavybei, pirmasis turto kaupėjas ir jo saugotojas buvo vyras, o pirmieji proletarai – žmona ir vaikai. Šiai „darbininkų klasės“ priespaudai panaikinti reikalinga panaikinti privačią nuosavybę – o tam reikalingas šeimos sugriovimas.“
== Jau ne kartą piktinausi, kad tiesos.lt gojiškiems komentatoriams tiesos nereikia!!!
== Ši autoriaus citata, labai panašu, kad yra esmių esmė dabartinio ŽYDIŠKAI MANKURTIŠKO NEOMAKSIZMO ištakose. Bet komentatoriams ‘dzin’.
== Jau kelintą kartą klausiu, kiek žydų procentaliai kaunasi abiejose fronto pusėse Ukrainoje ir kiek yra žuvusių žydų iš abiejų pusių?! Ukrainos Radoje gali būti apie 80% žydų, o kovinėse pozicijose..?!!
„- Смело мы в бой придём...
- И мы за вами.
- И как один умрём...
- Уй, мы нетуда попали.“
Tas karas:
1) sunaikinti ukrainietiškam nacionalizmui neomarksistinės ES pašonėje;
2) maksimaliai išnaikinti baltąją rasę;
3) išnaikinti vyrus (kaip turto kaupėjus ir saugotojus - buržujus)
== Ir kaip šiame kontekste neprisiminti „draugo“ žydo Švabo: „nieko neturėsite, ir būsite laimingi“.
== Kokiais ‘riebiais epitetais’ išdėti besipiktinančius Sorošu, Švabu, Geitsu atkakliai vengiant juos susieti su ‘žydiškumu’. Žodis ‘veidmainiai’ visiškai neatspindi tikrovės.
== Le Pen stumiama kaip „dešinioji“..., jooo, gudrūs žydkomuniai seka pasakas gojams, o šie piktinasi antisemitais. Na ir pasaulis, skylė kai reta.
== O maršistai, paksistai, centristai ir pan. kada piktinosi mankurtišku globalizmu, neomarksizmu… Gylys pas Gorienę tvirtino kad kairieji nėra leftistai… Ei, proto bokštai, į kurią vietą jums spirti kad išlementumėte paprastai ir aiškiai glušiems gojams tiesą apie tiesą.
.
Negi Dangaus Karalystė bus atvira šitiems gojams.

Stiklo valytuvas       2022-06-8 23:43

Rupūžės, patys stumia gender ir kitus kliedesius ir patys piktinasi sveiku žmonių piktinimusi.
Žydnacių prisikėlimas, ne kitaip.
„dešiniojo sparno ekstremizmu“, o tai kairiųjų ekstemizmo mat nera…

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.