Emigracija, imigracija, demografija, Europa

Čekija solidarizuojasi su Lenkija ir Vengrija ir atsisako atverti duris migrantams, Briuselis įspėja dėl sankcijų

Tiesos.lt redakcija   2017 m. birželio 7 d. 18:16

29     

    

Čekija solidarizuojasi su Lenkija ir Vengrija ir atsisako atverti duris migrantams, Briuselis įspėja dėl sankcijų

Pirmadienį Čekijos Respublikos Vyriausybė paskelbė apsisprendusi daugiau nebepriimti pabėgėlių iš Graikijos ar Italijos pagal Europos Sąjungos kvotų susitarimą. Šį sprendimą pranešęs Čekijos vidaus reikalų ministras Milanas Chovanecas, kalbėdamas apie vyriausybės motyvus, pakartojo tai, ką sakė dar 2015 metų rudenį, kai aukščiausiu lygiu buvo svarstoma, ką daryti suprecedento neturinčiu migrantų ir pabėgėlių antplūdžiu: siūloma jų priėmimo ir neva integravimo sistema nefunkcionali ir kelia grėsmę nacionaliniam saugumui.

Šiuo savo sprendimu Čekija ir vėl solidarizavosi su anksčiau tokį pat sprendimą priėmusiomis Lenkija ir Vengrija. Vadinamajam Vyšegrado blokui priklausančios šalys Lenkija, Vengrija, Čekija ir Slovakija nuo pat pradžių priešinosi privalomoms pabėgėlių perkėlimo kvotoms.

Europos Komisijos (EK) reakcijos ilgai laukti nereikėjo ir ji buvo numanoma. Antradienį „Euronews“ išplatino žinią, jog EK įspėjo, kad ji galinti jau kitą savaitę pradėti pažeidimo nagrinėjimo procedūras prieš valstybes nares, nesilaikančias privalomų prieglobsčio prašytojų paskirstymo tarp Europos Sąjungos valstybių kvotų, ir net imtis sankcijų.

„Mes patikslinsime savo poziciją dėl pažeidimo nagrinėjimo procedūros prieš valstybes nares, kurios išvis neperkėlė nė vieno migranto arba nuo to laiko, kai mes kartu nusprendėme tai daryti, beveik vienerius metus nepasiūlė jokių vietų“, – kalbėdamas su žurnalistais pabrėžė ES migracijos komisaras Dimitris Avramopoulos).

Čekija, iki 2017 metų rugsėjo pagal vadinamąją perkėlimo programą turinti priimti apie 1 600 pabėgėlių, iki šiol priėmė tik dvylika.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2017-06-9 22:43

Dzeikai, tauta visuomenės struktūros dalis. Tiek tauta siaurąja prasme, tiek plačiąja. Pvz., nacija lenkų, gentis lietuvių. Visos tos struktūros turi savo prasmę, ant jų pykti ir prasivardžiuoti, tas pats, kas pykti ant gravitacijos ar laiko tėkmės.

Tautos nevienodai išsivystę, kaip ir žmonės. Ar dėl to reikia silpnesnes tautas ar žmones plūsti ? Padorumas reikalauja silpnesniems padėti, jei gali. Jei tauta tau nepatinka, nieks neprašo jos girti, bet jei ji parpuolė ir yra spardoma, padorus žmogus prie to neprisidės. Ar lietuviai patys kalti, kad išgyvena humanitarinę katastrofą ? Žinoma yra ir vidinės priežastys, ne tik išorinės. Bet kas teisėjai ? Ką jie patys tokiose aplinkybėse daro ar darytų ? Ir kam būtent priekaištai ?  Valdžiai ? Priešo agentūrai valdžioje ? Tautai? O ar pats kritikas jai nepriklauso ? Jei priklauso, tai kalbasi su savim. O jei nepriklauso, tai gal būt yra šališkas ?

Pikc       2017-06-8 21:33

Jargau, koks liberastinis kiaurumas - o man atrodė, kad taip paprastai parašiau, kad net liberastikas turėtų suprasti. Kur tau… Kaip ir sakiau - sunku su tais kompleksuotais… smile

>Dzeikas       2017-06-8 21:19

Jei Europoje išnyktų tautinės valstybės, ten Amerikoje jie kaip mat susipjautų.O tarp kitko,pasakojo,kad viena švedė,tokios pat lietuvės draugė, paliko savo vaikus Švedijoje, ir išvažiavo į tą pažadėtąją žemę Ameriką.Galutiniame taške ji pasik-rė,o vaikai sako jai nedovanosią.Netgi per laidotuves visi buvo linksmi.

Dzeikas       2017-06-8 20:57

“Ir - o, taip - kalbant apie tautiškumą, negali būti geresnio pavyzdžio, negu įvairių tautų imigrantų mišrainė JAV. “
——————————————————————————————————————-
Jankiai i tai atsako labai paprastai:
- Todel, kad mes ne pas nieka neemigruojame, o pas mus - visi lauziasi kaip i Pazadetaja zeme. O tu kuriu nepriemem - moja rnka,tipo nalabai ir norejau.
Ir i bet kokia kritika atsako neatmusamu argumentu:
- Jeigu mes tokie blogi ir pas mus taip blogai , kodel visi per galvas lipa pas mus apsigyventi?
Cia jie teisus.Verziasi pas juos visi, tiek elgetos,tiek su moksliniais laipsniais profesionalai ir akademikai.
Ir galiausiai: ta imigrantu misraine , kurios pavienis zmogus gana neissilavines ir apart savo profesionalios veiklos mazai ka zino.Taciau kai ju daug ir jie vienoje vietoje tai labai efektyviai isspardo subine bet kuriam kitam sociumui stojusiam jiems skersai kelio. BET KURIAM.
PS. beje, delfu isreklamuoti lietuvos aitvarai, ar kas ten, tipo juos amerikieciia pagyre, mazdaug kruti vyrai, sarvuotas liemenes ant pliko kuno velkasi.
Delfi plunksnagrauziai ne taip juos suprato. Jankiai tenorejo padaryt uzuomina, vyrai uzsidekite berankovius marskinelius po liemenemis, nes karstam klimate nuo jusu SMIRDA isparakaitavus ne viena karta.Ir nuo jusu liemeniu, kai jas nusiimate - taip pat.Jei ka, pas amerikiecius neprausto kuno kvapas tolygus kaip Lietuvoj suterstom kelnem vaikstineti.+40 temperatura - ne pasiteisinimas.

"Gerbk       2017-06-8 20:29

savo tėvą  ir motiną,kad ilgai gyventumei krašte,kurį Viešpats,tavo Dievas,tau skiria.”(Išėjimo knyga,20,12)

Pikc       2017-06-8 20:15

Na, matau, nieko naujo - ta pati “vieno klausimo šyza”. Bet žiūrim iš eilės:
1. Nea, rūpinimasis savo valstybe nėra patriotizmas. Tikrai-tikrai. Kodėl? Nes, nu, neliberalu - todėl, škias, taip nėra ir būt negali. Kitaip tariant, jei tikrovė neatitinka mano ideologinių įsitikinimų - tuo blogiau tikrovei! (plg. su liberast-neomarksistų požiūriu į nelegalų keliamas problemas). :D
2. Tauta ir valstybė nėra tas pats. O, geras - nežinojau. Visiška naujiena. Ir kas galėjo pagalvoti? Nes nu jei kažkas rašo apie tautą IR valstybę - tai logiška, kad skirtumo tarp jų nemato, ne? :D Beje, ar teko ką nors girdėti apie tautines valstybes? Ne? Kodėl, pvz. yra Čekija ir Slovakija, o ne Čekoslovakija? Gi svarbu “pilietinės teisės ir laisvės”, tai koks gi skirtumas? Mįslių mįslė, vienžo. Ir - o, taip - kalbant apie tautiškumą, negali būti geresnio pavyzdžio, negu įvairių tautų imigrantų mišrainė JAV. Užskaitau šitą! :D:D:D
3. Va, jeigu grėsmė valstybei - tai blogai, o jei tautai - tai galima derėtis. Labai giliamintiškas ir adekvatus požiūris. Ypač aktualu Lietuvos atveju - dzin, kad Lietuvos kaip valstybės atkūrimas prasidėjo būtent nuo TAUTINIO atgimimo. :D
Summa summarum - labai panašu, kad “Jokūbėlis” serga paprasčiausiu nepilnavertiškumo kompleksu. Visi simptomai gražiai susidėlioja, nes situacija - tipiška: a) žmogelis dėl kažkokių asmeninių problemų jaučiasi nekaip; b) nusprendžia, kad kaltas kažkuris tapatybės aspektas (šiuo atveju - tautybė, bet būna, kad ir, pvz. lytis)); c) nusprendžia, kad reikia tapatintis su kažkuo kitu, todėl bando perimti kitataučių požiūrį (arba apsimeta kitos lyties asmeniu); d) kadangi vis tiek nesijaučia dalis tų, prie kurių bando pritapti, agresyviai puola savo buvusią stovyklą, kad įrodytų esąs “tikratikis” (“neofito sindromas” - pvz. religiniai atsivertėliai paprastai būna didžiausi fanatikai, o savo tapatybėse paklydę Pietryčių Lietuvos gyventojai - aršiausi “liankaj”). Tokiems žmonėms argumentai “negroja”, nes gali susprogdinti tą “burbulą”, kuriame jie gyvena, todėl jie užsispyrę neigs net visiškai akivaizdžius dalykus, įsikibę savo ideologijos, nes jei iliuzija subyrės, atsitiks baisiausias įsivaizduojamas dalykas: akistata su TIKRU savimi - o tai jau būtų nepakeliama. wink

Ar tas bendras Europos       2017-06-8 15:42

biudžetas ginkluotei įsigyti ir organizuoti bendrą gynybą nebus dar blogiau.Tada jau šalys atsipalaiduos,ir jei kas pultų,visi žiūrėtų vienas į kitą,kas pirmas eis mus ginti.Atrofuosis savisaugos instinktai?Šiaip tai,gerai būtų ta Europa be sienų,bet tik prie išugdyto nepriekaištingo pareigos jausmo savo šaliai Dievui ir artimui.Kitaip ir Europa taps dykuma su keliais miestais.Bet ir tie pradės trauktis ir liks gal koks vienas supermiestas.Be tapatybės ir pareigos?

Dzeikas       2017-06-8 15:15

Is kurios puses cia patriotizmas stovejo???
Yra teise, yra ja ginantys istatymai - per sociumo teritorija ne to sociumo narys kas uzsimane nevaikstineja, o bandantis pazeisti ta teise baudziami arba/ir panaudojus jega neleidziami to daryti. Leisti pazeisti sociumo teritorija yra sociumo deleguotu atstovu teise, bet ne pareiga.
Tauta ir valstybe yra 2 (du!) dideli skirtumai.Ir “pabegeliu” neleidimas kirsti valstybes sienas ir ju nepriemimas iseina is Vengrijos VALSTYBES interesu ginancios savo kulturine erdve. Kur savoka “kulturine erdve” apima dali tautiskumo savokos taip pat. Taciau tai nera ir negali buti TIK ir ISIMTINAI tautiskumo gynyba. Tautiskumas tera vertinga, taciau savo verte NUSILEIDZIANTI pilietines kulturines erdves pilietiniu teisiu ir laisviu dedamajai.
Kaip tai yra mazdaug JAV pavyzdyj: XIX amz. pradzioj iskilo dilema kokia kalba laikyti valstybine JAV kalba: anglu ar vokieciu.Pastaruju kilmes pilieciu buvo pakanakmai daug. Reikala issprende balsavimu kongrese.3 balsu skirtumu laimejo anglu kalba. Atkreipiu demesi: balsuota ne del zmoniu(ir pilieciu) laisves kaip pagrindines , serdines JAV idejos dedamosios.O tik del kulturos PARAMETRO - kalbos.
Todel jeigu atejunai savo veikla grasina valstybes idejos dedamajai - jie naikinami be skrupulu, reikia - liepsnosvaidziu, kaip vabzdziai kenkejai. Del tautines , kulturines dedamuju - sitoj vietoj galimi kompromisai ,tai derybu objektas.
I Lietuva tie atejunai nesiverzia, netgi atvezti bega lauk. Tos valstybes dedamoji isreiksta labai raiskiai 1992m balsavimu “n/x man ta laisve, as est noriu!” taip si ideja trumpai apibudinama. Kaip matote atejunu ji tikrai nevilioja.Paciu lietuviu tiesa sakant taip pat. Ginti ta ideja tegali maisu per galva trenktas.

Tarabilda       2017-06-8 14:13

Citizen Go peticija kaip sykis į tašką. Perklausiau šįryt mėlyno sarafano su kelnėm pranešimą. Labai įdomus tuo, kad nepasivargino rašytojai parašyti apie jos pačios atsakomybės zonas ir skirtus ministrus. Apie ES blūdus ir NATO iššūkį nė žodžio. Apie teisėsaugą ir selektyvinį teisingumą - nė žodžio. Apie socialinę atskirtį ir skurdą, kuris išbujojo būtent per jos aštuonių metų valdymą - tyla. AtJokios atsakomybės pati neprisiima.  Bet va kažkokias grėsmes žodžio laisvei ir atakas iš valdžios pusės suskaičiavo net keturias. Viena iš jų - Gražulio feikas dėl LRT, greičiausiai pačios Prezidentūros ar VSD suorganizuota, kad neprasidėtų rimta LRT reforma, apie kurią viešojoje erdvėje jau buvo pradėta kalbėti.
Jei būtų 1990-ieji, klausimas ar neištiktų jos Čiaušesku saviveiklinis teismas su visiems žinonoma pabaiga.

$+$       2017-06-8 13:47

Pardon - Pikc

$+$       2017-06-8 13:45

Nykščius retai kada spaudau, šį kartą prie “Pic” paspausčiau ne vieną kartą.

Jei kas pasirašė po peticija, turėjo galimybę perskaityti tekstą, kuris gerai atitinka “Pic” mintis. Manau, kad šioje citatoje “next two quarters” terminas nereikalingas, - “beyond” viską pasako, o gal būt ir ap(nu)sprendžia. (Nesu pamaldus, bet pabandykime paprognozuoti, kas atsitiktų, jei Krikščionybė ir jos vertybes Europoje išnyktų!)
⚛⤵⚛⤵⚛⤵

“Decisions that determine not only outcomes for the next two quarters, but, also, fora the next few decades, and beyond.”

Klausimas       2017-06-8 13:38

tie grasinimai a tai ne terorizavimas,prievarta ir psichologinis smurtas?

Pikc       2017-06-8 13:00

Ir, beje, būtent patriotizmas yra tas veiksnys, kuris skatina lenkus ar vengrus taip elgtis, nes rūpinimasis SAVO tauta ir valstybe yra iekas kitas, o tautinis patriotizmas. Lietuvos valdžioje to nė su žiburiu nerasi - užtat ir jos elgesys atitinkamas. Trumpai tariant, aukštinti Vyšegrado šalių elgesį ir tuo pačiu keikti patriotizmą - grynos formos šizofrenija.

Pikc       2017-06-8 12:54

Aš nežinau, kokiame fantazijų pasaulyje reikia gyventi, kad manytum, jog “mūsų” valdininkai turi kažkokį gudrų planą eurosajūzui dėl nelegalų apmauti. Net nežinau, ar tokie svaigalai kaip “wishful thinking”, ar kaip “sąmokslo teorijos” klasifikuotini. smile Gi mūsų klapčiukai kelnes nusimaus, kad tik Centrui įtiktų -  ir nelegalus jie kuo nuoširdžiausiai importuoja (nes gi Briuselis liepė!) be jokių pašalinių minčių. Kitas dalykas, kad, kad ir kaip jie verstųsi per galvą (o jie verčiasi), nelegalams tokių parazitavimo sąlygų, kaip, tarkim, Vokietijoje ar Švedijoje tiesiog NĖRA KAIP sukurti. Čia ne noro, o galimybių klausimas. Taigi, visiškai natūralu, kad nelegalai ropoja ten, kur sočiau šeria ir daugiau “teisiū” duoda.
Vyšegrado šalims išties yra ko pavydėti - bet dėl to, kad jos SAVO, o ne SVETIMUS interesus gina, o ne dėl to, kad vengrai, lenkai, čekai ir slovakai sąžiningesni. “Mūsų” valdininkija netgi labai sąžiningai rūpinasi Briuselio interesais - lietuvių sąskaita.

Dzeikas       2017-06-8 11:23

albina, paskaitykite Turgenevo kurinius.Ten jis apraso kaip 2 dvarininkienes aptarineja savo “bedas”.Viena skundziasi, kad tenka uogas renkancioms(lazas dvare) baudziaunykems uzdeti apynasri, kad uogu neestu. Kita giriasi, kad ji ne tokia barbare, liepiau dainuoti.Gi kol dainuoja tol esti uogu negali.
Cia irgi panasias diskusijas girdziu: vietoj lazo naikinimo(prakeiktas liberalizmas) gincijimasi ar apynasri uzdet ant burnu, ar liept dainuot (patriotizmo skatinimas).

$+$       2017-06-8 10:59

To Scott Schittl and the whole team at CitizenGO

Dear Scott Schittl and Your team!

I take it as a great honour to signe this petition in support of Polish government. Your realy could be proved having Government figting for establishing the truth and genuineness in your country.
(Please, take my first comment as joke)
⤵⤵⤵
Vytautas

$+$       2017-06-8 10:11

Lenkai ir vengrai slepkites, Briuselis jūs veš į Sibirą!

albina       2017-06-8 10:08

Kai mažutė Islandija parodė drąsą mus pripažinti,mes ir patys vaizdavomės drąsia šalim,o kuo esam dabar?Baili,paklusni Briuseliui ir gaudanti balsus iš JAV.Tautinis rūbas tapo atgyvena,lietuvių kalba neskamba jokios dainos,firmų iškabos kažkokia neaiškia kalba,pasai bus kažkaip liberalūs…LIETUVA ir himnas teliko arenose per krepšinio varžybas.

taip       2017-06-8 9:07

Štai prie ko mes turime jungtis. Pagarba ir pavyzdys.

Dzeikas       2017-06-8 8:47

Kiek ilgai isautesui:
“krikscionybes renesansas”:DDDD
Pabusk ir dainuok. kiek lietuviu emigrantu Vokietijoje deklaravo save “krikscionimis”? Atrodo kas cia tokio? Nieko tokio.Jei deklaruoji save ateistu ar kokiu musulmonu - nieko nemoki. Deklaruoji krikscionimi (kataliku, lkiuteronu, evangeliku, sekmininku, iehovistu - dzyn) iskart, automatu ikala 3% mokesti nuo pajamu. Tarp krikstytu lietuviu odel laikoma kvailybes virsune prisipazinti kataliku.
O tamsta kalbi apie kazkoki tai renesansa.Uz “bazara atsakanciu” krikscioniu deja tarp tokiais apsikelbusiu(ne mokestineje deklaracijoje, o zmoniu akyse) vargu bau 5% susikrapstys.Kam cia “renesuoti”? Auksini kryzeli su “gimnastu” (ju zodziais) ant plaukuotos krutines pasikabinusiems?

Gera proga Lietuvai       2017-06-8 8:16

Priimti visus pabėgėlius iš Lenkijos, Čekijos ir vengrijos. Išspresime dvi problemas - bedarbių trūkumą ir padidinsime gyventojų skaičių. O kiek po to turėsim metisiukų, negridukų, siridukų, etiopiduku, mulatukų... Būtų visa vaivorykštė, kaip toji vėliava.

Kiek ilgai siautės       2017-06-8 8:06

neoliberalizmas,tiek ilgai siautės teroristai.Neišvengiamai artėja krikščionybės renesansas.Istorijos mastais,dar tekks palaukti,bet pavienės laisvę vertinančios asmenybės turi privilegiją tai patirti tada,kai pčios to pasiekia.

Dzeikas       2017-06-8 7:19

PS. Belieka tik pavydeti vengrams.Jie ir neleido ir sulaike kiek galejo “pabegeliu” srauta, jie priverte juos apeiti Vengrija, srautas pasuko per Kroatija ir Slovenija. Ir dabar turi VISISKA moraline teise pasakyti Merkelienes kamarilei Briuselyj “jus isileidote - jus ir pasiimkite”. Nepaisant nelengvos Vengrijos padeties (ju gyvenymo lygis panasus i Lietuvos, BVP net zemesnis) jie gali buti ORUS. Jiems nereikia sakyti netiesos. Na “drasi tauta”...sis valdziukes sugalvotas sloganas skamba geriausiu atveju kaip eufemizmas,o greiciau patycia.

Dzeikas       2017-06-8 7:12

Lietuva eis “savo” keliu: zodziais sutiks, net pareiks atsargu entuziazma, o veiksmais darys taip, kad “pabegeliai” patys keikdamiesi nestu kudasiu kur akys veda(na kur juos akys ves nuspet nesunku).Problemos kaip ir neliks, is “pabegeliu” pasiliks vienas kitas rinktinis brudas sugebejes pritapt net lietuviskomis salygomis, taciau ju nesimatys.
Tautos mentaliteta tai tenkina , regimas rezultatas visu pirma.Taciau galiausiai tai pasisuks kita puse: netiesa valstybes viduje , santykiuose valdzia-zmones, verslas-darbas ir zmogus-zmogus. O kur netiesa, ten nelabaisis galiausiai paima virsu.
Lietuviu etnosas savo “gudria” politika jau nuo Vytauto laiku traukiasi ir peipsta. Na ta pats gudrus cholopiskas mentalitetas padeda rasti pasiteisinimus, tai lenkai karuna pavoge, tai blogi kaimynai susimoke , tai mes nieko deti, bet mus apgavo, tai pautai trukdo , nors siaip mes geriausi sokejai pasaulyje.
Normaliam , doram zmogui turetu buti geda, kad pirma kai Lietuvos valstybe veidmainiauja nepriestaraudama priimti “pabegelius”, antra kai sutikusi apgaudineja ES ir “pabegelius” sudarydama jiems netinkamas salygas(nors zadejo kitaip) gyventi.
Jus galvojate, kad tai gerai mums? Ne, tas metodas bus pritaikytas ir mus, lietuviu tautai.Verkite.

buratinas       2017-06-7 21:49

Mes tikrai ne lenkai ir ne čekai. Ir niekada tokiais nebūsime.
Nes mes buratinų šalis. Metas keisti pavadinimą:
Buriatija!
O ką? Per ateinančius dešimtmečius smagios ir patogios lietuvaitės nuo babajų prigimdys daug siauraakių buratinukų, tad pavadinimą pateisinsim ne tik mentališkai bet ir savo išvaizda.

Hau       2017-06-7 20:22

Kada mes būsim čekija?

Citizen Go. Paremkim Lenkiją       2017-06-7 19:51

The European Commission has set this month (June) as the deadline for EU member states to comply with the forced redistribution of 160,000 non-EU immigrants, from Greece and Italy, to other EU countries.
Miss the deadline, and sanctions - fines, loss of funding, etc. - have been threatened.
But, Poland (and, Hungary) have refused, in the words of the Polish Prime Minister, Beata Szydło, to be “blackmailed” by the Commission on this matter.
This petition, therefore, does two things: 1) Supports the Polish authorities for their actions - rejecting the forced quotas of migrants - in this vital matter for the future of Poland; and, 2) Protests the action of the EU Commission, by alerting Dimitris Avramopoulos, the European Commissioner for Migration, to the obvious security and cultural threats involved in this program, as well as contacting (and, warning) all of the heads of state (of each member state) about the same.
In a speech to the Polish Parliament, which she made on 26 May, Szydło stated the follow, with specific reference to the potential for harm which uncontrolled immigration poses for both the physical safety and the cultural integrity of Europe:
Where are you headed, Europe? Rise from your knees and from your lethargy, or you will be crying over your children every day.
If you cannot see that terrorism has the potential to hurt every country in Europe, and you think that Poland should not defend itself, you are going hand in hand with those who point this weapon against Europe, against all of us.
Do we want politicians who say we have to ‘get used to’ terrorist attacks?
In the face of EU bullying, please support the Polish authorities by signing this petition:
http://www.citizengo.org/en/pc/71234-after-terror-attacks-say-no-poland-external-immigration-quotas-forced-eu
Of course, Prime Minister Szydło was not just referring to Polish politicians, but, rather, to European politicians, generally, and to the European Commission, in particular.
Also, particularly tone-deaf to the demands of the citizens of Europe, the German Chancellor, who caused the migration crisis in Europe by responding to the waves of migrants, in 2015, with her “open door policy”, now demands that member states of the Union embrace this army of invited guests.
But, Poland - and all EU member states - as sovereign countries have the right not to agree to the program of forced relocation of immigrants imposed by the decision of a third party, against the will of the citizens of those states.
Europe has had experience of dealing with aggressive Islam in the past - Spain certainly, Austria and Hungary, too. And, the Poles defended Europe against Islamisation in the Seventeenth Century.
But, of course, what Europe must now seek to do is help the people of war-torn countries, there, on the spot - and, this aid must be provided, and it must be effective. Poland has offered such aid!
But, forced quotas of largely unvetted immigrants into member states, by the EU, cannot be accepted.
Yours faithfully,
Scott Schittl and the whole team at CitizenGO
PS - When different rights are at-play (as, between an individual seeking safe haven, and a state trying to defend its sovereignty), such situations are sometimes difficult to judge. However, free countries have both the right and the duty to defend the physical security of their citizens as well as their cultural integrity. Thank you for signing!

Ignas       2017-06-7 19:38

Briuselio kopūstgalvių politinės veiklos kryptis yra net labai aiški: sunaikinti tautines valstybes su jų tautinių kultūrų likučiais, panaudojant rasių ir tautų mišrainę kol kas dar tautinėse valstybėse.

ES biurokratu valdymo metodai:       2017-06-7 19:28

prievarta, santazas, diktatura, grasinimai…


Rekomenduojame

Gediminas Merkys. „Tečerizmo“ ir neoliberalizmo grimasos Lietuvoje

Kun. Virgilijus Poškus: keturi pedagoginiai maldos žingsniai

Geroji Naujiena: Sugrąžinti į Jo vynuogyną: ar pirmi, ar paskutiniai

Andrius Švarplys. Būtina padėti šeimai, bet ne diktuojant sistemai patogias sąlygas

Algimantas Rusteika. Pasirenkame kasdien ir kiekvienas. Ką?

Liudvikas Jakimavičius. Tema, kuria turėtų diskutuoti visos sisteminės ir nesisteminės partijos

Liudvikas Jakimavičius. Fokusas marokusas

Nida Vasiliauskaitė. Apie reklamą. Rimtai

Joana Noreikaitė. Tylioji tiesos akcija

Audrius Bačiulis. #Sorososus_vulgaris

Vinco Kubiliaus reportažas iš Simono Daukanto aikštėje vykusios tradicinės „Tie-SOS!“ akcijos

Vytautas Sinica. „Politikai, kurie tokiam diktatui nusileistų, laikytini nebent vasalais, bet ne tautos atstovais demokratinėje valstybėje“

Vytautas Radžvilas. Valstybė prieš Albiną Kentrą

Pagerbta pirmoji sovietų okupacijos auka

Andrius Švarplys apie Tėvynės Sąjungos programą: „Čia ne konservatizmas, čia yra grynasis liberalizmas“

Vincentas Vobolevičius. Kaip vertinti politikų apklausas? – partijų atsakymų „Artumai“ apžvalga

Vytautas Sinica. Fasadinė demokratija Lietuvoje: rinkimai tik tiems, kas jau Parlamente

Gintaras Furmanavičius.· STT nerimsta

Ramūnas Aušrotas. Viskas, ką jūs turite žinoti apie Laisvės partiją

Andriaus Švarplio replika: Tuomet buvo šūkis „Visa valdžia Taryboms!“ O dabar…

Algimantas Rusteika. Garsėjantis kompų šnaresys ir klaviatūrų barškėjimas, negęsta ilgai langai redakcijose

D.Stancikas: „Lietuvos istoriją pasauliui privalome rodyti ne žydo, ruso ar amerikiečio, bet lietuvio žvilgsniu, nes niekas kitas už mus to nepadarys“

Nuo bačkos. Virginijus Sinkevičius: Europa bus pavyzdys pasauliui

Andrius Švarplys. Partijos: tarp progreso ir tradicijos – partijų atsakymų „Artumai“ apžvalga

Povilas Urbšys. „Seimo sesijos pradžia su dviveidiškumo kauke“

Robertas Grigas. Smirsteli kažkuo netikru. Net jei ten yra tiesos

Nida Vasiliauskaitė. Tu ką, [mulki,] humoro nesupranti?!

Ramūnas Aušrotas. Darbuotojas yra nei vyriška, nei moteriška sąvoka. Tėtis ar mama – yra

Gintaras Furmanavičius. Ar čia tik aš vienas toks nesupratęs ir nesusipratęs?

Audrius Bačiulis. Kaip manot, į kurią šalį IT darbuotojai ketina emigruoti nuo prakeiktos Lukašenkos diktatūros?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.