Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Referendumai, Seimas

Bronius Puzinavičius Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui: Kam taip smulkintis? Organizuokite referendumą dėl Lietuvos Respublikos likvidavimo

Tiesos.lt redakcija   2018 m. vasario 8 d. 3:12

23     

    

Bronius Puzinavičius Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui: Kam taip smulkintis? Organizuokite referendumą dėl Lietuvos Respublikos likvidavimo

2018 m. vasario 7 dieną Žinių radijo laidoje Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pasiūlė kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais surengti du referendumus – dėl dvigubos pilietybės ir Seimo narių skaičiaus sumažinimo, taip pat kelias lengvatas rinkėjams, kad tik šie referendumai įvyktų.

Manau, Seimo pirmininkas pasiūlė per mažai.

Kam ten smulkintis dėl dvigubos pilietybės, dėl Seimo narių mažinimo, kam vargintis dėl visokiausių „optimizavimų“ uždarinėjant mokyklas, ligonines, gyventojų aptarnavimo įstaigas. 

Reikėtų kirsti iš peties – pasiūlyti referendumą dėl Lietuvos Respublikos likvidavimo, o už dalyvavimą referendume – prekybos centruose nemokamo alaus butelį, kaip kad buvo referendume dėl stojimo į Europos Sąjungą.

Bronius Puzinavičius

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2018-07-12 10:20
Senas bebras       2018-02-9 21:17

Aiškinu apie dvigubos pilietybės naudą:
Kadangi dalis vietinių lietuvių emigravo,kitas dalis sparčiai sąmoningėja, iškilo reali grėsmė,kad artimiausių rinkimų metu pagal partijų sąrašus nebepateksime prie lovio. Todėl skubiai reikia papildyti rinkėjų elektoratą lietuviškų šaknų turinčiais runkeliais. Tik pagalvokite-už mus balsuos šiaurės ir pietų Amerika,artimieji rytai ir net pati Rusija. O jei įvestume elektroninį balsavimą, įsivaizduokite koks patogumas-iš bet kurios pasaulio šalies vienu klavišo paspaudimu bet kas galėtų spręsti Lietuvos likimą. Tada referendumus darytume kasmet,tol keistume LR Konstituciją pagal naujausias pasaulio madas, kol iš jos nieko nebeliktų...
...užsisvajojau,pardon

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-9 16:37

to “Priesaika “nė prie ko”    2018-02-8 19:06
Ar yra kur nors koks nors analitinis straipsnis apie teigiamas puses dvigubos pilietybės? “.

*
Norėčiau Jums paaiškinti, kad nėra jokios dvigubos pilietybės, jokia valstybė tokios pilietybės niekada niekam niekur nesuteikė ir nesuteiks. Juk Jūs kalbate apie VIENĄ dvigubą pilietybę, o ne apie dvi pilietybes, nes žodį “pilietybė” naudojate vienaskaitoje.  Gal jau gramatikos taisyklės pasikeitė, kai kalbame apie vieną daiktą, tai naudojame daugiskaitą, o kai kalbame apie du daiktus, tai naudojame vienaskaitą? Ar jau taip lietuvių kalboje nustatyta? O gal kas nors Jus verčia per prievartą, tarkim MELO ir PROPAGANDOS priemonės, taip vartoti. Nenusiminkite, Jūs tikrai nesate vienišas ar vieniša. Lietuvos inteligentija yra tokio aukšto išsilavinimo, kad niekaip neatskiria vienaskaitos nuo daugiskaitos, ką koks valdžios kvailys išmekeną, tą visi ir kartoja. Taigi nėra niekur jokios dvigubos pilietybės. Žmogus gali turėti dvi pilietybes, t.y. du pasus, o paso, kuris suteiktų dvi pilietybes iš karto NĖRA. Gal dabar po referendŪmo taip atsitiks, nežinau. Tačiau ką tvirtai žinau, tai LR Konstitucijos 12-as straipsnis TIKRAI nekalba nė jokiame pavidale apie dvigubą pilietybę, o kalba apie dvi pilietybes, t.y. LR ir kitos valstybės pilietybes. Nežsizombinkite savęs, pakluskite lietuvių kalbos nors elementariai taisyklei, kai kalba eina apie vieną daiktą, naudokite vienaskaitą, kai kalba eina apie du daiktus, naudokite daugiskaitą. Būkite padorūs, ne tokie, kaip Lietuvos OKUPANTAI.
*
Dabar Jūs klausiate apie analitinį straipsnį, kur būtų “apie teigiamas puses dvigubos pilietybės”.
Tai tų straipsnių yra ko gero 30 ir daugiau vien mano parašytų. Ko gero Jūs jų neskaitysite, jeigu dar iki šiolei neskaitėte. Tai atsakydams į Jūsų klausimą apie teigiamas puses pagrindinai atsakysiu taip. Jeigu Jūs prieš tai, kad “išskyrus įstatymo numatytus atskirus atvejus LR pilietis gali būti ir kitos valstybės piliečiu”, tai Jūs esate prieš LR Konstituciją, prieš Lietuvos teisinę valstybę. Tai tokia pati svarbiausia nauda ir yra, arba turime teisinę valstybę, arba jos neturime. Pagal dabar susiklosčiusią situacija vien dėl šito klausimėlio, mes NETURIME TEISINĖS VALSTYBĖS. N_E_T_U_R_I_M_E.
Taip, kad klausimo esmė yra napaprastos svarbos. Galiu Jus nuraminti, kad bet kas, bet kur, bet kokiu atveju VISADA TURI IR TEIGIAMAS IR NEIGIAMAS SAVYBES.

Tarkim vienoj vietoj reikia ko nors minkšto, o kitoj vietoj ko nors kieto. Tai minkštas netiks ten kur reikia kieto. Ten kur dega lempa, o reikia tamsos, vėl šviečianti lempa bus blogai. Taip yra visur ir visada.

Tai mano supratimu, antra pilietybė, kurią LR pilietis gali gauti išvykęs užsidirbti pragyvenimui, padaro jį NE VERGU kitoje valstybėje, leidžia jam gyventi pilnateisį gyvenimą, turėti pilietines teises. Turėdamas ir Lietuvos pilietybę toks asmuo visada norės grįžti į TĖVYNĘ ir grįžes išleisti savo pinigus čia, ar organizuoti biznį, tai yra INVESTUOTI be jokių procentų užsienio bankams. Kaip gal žinote tikrą faktą, mūsų Kaune gimęs krepšininkas Ž.Ilgauskas savo prakaitu uždirbo JAV gražaus pinigėlio ir jau ruošėsi atvykti į Lietuvą su šeima, vaikais ir žmona. Tačiau Lietuvos valdžia, konkrečiai Sauliaus Skvernelio asmenyje, ATĖMĖ iš jo Lietuvos pilietybę, nes tas įgijo ir kitos valstybės pilietybę, šiuo atveju JAV pilietybę. Tai po to, kai iš jo buvo ATIMTA, gimstant įgyta LR pilietybė (LR Konstitucijos 12-o straipsnio 1 dalis), tai tas pasiūlė tokiai valdžiai “pabučiuoti į užpakalį”. Taigi Lietuva neteko ne tik savo piliečio, tačiau neteko ir didelių investicijų į Valstybę iš savo buvusio piliečio. Tai piktybinis NIEKŠŲ sprendimas prieš Lietuvos valstybę.
Iš tų, iš kurių jau atimta Lietuvos pilietybė, tie jau niekada nebegrįš, NIEKADA, nes valdžia juos pažemino, išniekino ir tai atliko ANTIKONSTITUCIŠKAI, niekšingai, kaip KGBistinės išperos, kurių smegenų amaras ĖDA Lietuvą.
Paaiškinu, kad LR pilietybė įgyta gimstant NEGALI BŪTI ATIMTA, nes tai yra įtvirtinta LR Konstitucijos 12-o straipsnio pirmoje dalyje ir NIEKAS negali turėti aukštesnių juridinių galių kaip galiojanti Konstitucija. Tik pakeistus Konstituciją, tie dalykai gali pasikeisti. Tačiau, kaip jau minėjau, Skvernelis, kuris yra prisiekęs Konstitucijai, ją išniekino ir ATĖMĖ iš Ž.Ilgausko tai, kas jam priklauso gimstant Lietuvoje.  Tokios ŠLYKŠTYNĖS yra valdžioje.
Jeigu norite plačiau, tai susiraskite mano 30 ir daugiau straipsnių tai tema.

Gaila       2018-02-9 10:24

kad Seimo pirmininkas toks bestuburis ir “Toks Kaip Reikia”. Gaila, nesukrapštė valstiečiai geresnio.

Priesaika "nė prie ko"       2018-02-8 18:06

Ar yra kur nors koks nors analitinis straipsnis apie teigiamas puses dvigubos pilietybės? Nekalti nei vaikai, nei anūkai, kad jų tėvai ar seneliai atsižadėjo Lietuvos pilietybės vardan geresnio gyvenimo. O tie, kurie jos atsisakė? Ar tai norma reikalauti, kad visi referendumu norėtume, kad jiems tą pilietybė dar kartą būtų suteikta? Nejaugi Seimas skelbs referendumą neparodęs įstatymo projekto? Čia žaidimas “aš atsisakau, o Jūs man vėl ją duokit…”.

arvis       2018-02-8 18:04

vai kokie gudrūs,šūdą įvynios į šokoladą...dauguma eilinių rinkėjų nekenčia seimo,,tai šokoladas,o dviguba pilietybė-š...ateis rinkėjas į kabiną,kad su malonumu sumažintų seimūnų skaičių,o čia,žiūrėk,it sudalyvaus dėl pilietybės…

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-8 16:01

to “albina     2018-02-8 11:45”.Jūs rašote : “Bet nieko nestebina brolių Paleckių takoskyra.”. Jokios takoskyros NĖRA, skirtumas yra tik tas, kad vienas veikia viešai, o kitas SLAPTAI. Pavojingesnis Lietuvai tas, kuris veikia SLAPTAI.

Seimo pirmininkas yra       2018-02-8 15:58

parsidavęs konservams ir prezdentei su nezabudka.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-8 15:57

Bronius Puzinavičius rašo “Reikėtų kirsti iš peties – pasiūlyti referendumą dėl Lietuvos Respublikos likvidavimo, o už dalyvavimą referendume – prekybos centruose nemokamo alaus butelį, kaip kad buvo referendume dėl stojimo į Europos Sąjungą.”

Gerb. Broniau, visi tie referendumai reikalingi tam, kad sukviesti nors 40 procentų balsuotojų, kad išrinkti eilinį kompartijos - kgb kandidatą į LR prezidentus. Jokie referendumai nepraeis. Čia ir yra referenduminė AFERA. Seime sėdi lietuvių tautos ŠLIKŠTYNĖS visi iki vieno iš visų partinių gaujų, kolaborantai.

Kartu, gerb. Broniau, noriu Jums paaiškinti FAKTĄ, kad Lietuvos valstybė jau yra seniai LIKVIDUOTA, nes nė vieni Seimo rinkimai nevyko pagal Konstituciją, todėl valdžia yra neteisėta ir neteisėtai renkama jau į 7 Seimus. Net kreipiantis į praeitą Seimą 11 kartų, Seimas nesureagavo į savo priesaiką laikytis Konstitucijos. Ir tai yra įrodymas, kas Lietuvos jau nėra, tik pavadinimas.
Lietuva yra OKUPUOTA.

Pritariu       2018-02-8 13:25

visiems komentatoriams ir tiems, kurie nekomentavo, kad turime patį šauniausią seimo primininką - kvailį su iniciatyva.

p.Albinai       2018-02-8 13:01

Na nebegyvenkite, ponia Albina, Mėnulyje. Už tėvų ir senelių nusikaltimus atsako vaikai ir proanūkiai - moka reparacijas ir atlygina žalą ir kitaip dar nėra buvę, nebent Mėnulyje.

albina       2018-02-8 12:12

Atsakau vienam tokiam Bevardžiui:jeigu neįstengiate ramiai perskaityti,tai bent savo genialias mintis perskaitykite parašęs.Manau,kad visi suaugę žmonės atsako tik už savo veiksmus ir žodžius.Gal turiu teisę be Tamstos leidimo išsakyt savo nuomonę?Mitai,pasakos,patarlės man patinka.O keliagubi standartai -ne.

Poniai Albinai       2018-02-8 11:27

Jums patinka dvigubi standartai? Esat dvigubų ar keturgubų standartų maniakė ar labiau mitomanė? Kodėl tik ubagų vaikai atsako už savo tėvus ir senelius?

Jules       2018-02-8 11:20

Seimo narių išties trečdaliu būtina sumažinti, nes nieko neveikia-tik blogina gyvenimą runkeliukams. Trečdalis dėl išgyvenimo buvo priverstas bėgti iš Lietuvos, nes mums, runkeliams, maitintis irgi reikia.

Vilnietis       2018-02-8 10:55

Ko norėti iš Orvelo gyvulių ūkio.
Jiems Lietuvos pilietis niekas ir pilietybė - turėk nors dešimt.
Kas sugrįš  gyventi galės atgauti, bet nereikia menkint esamų Lietuvai dirbančių
piliečių.

negalima likviduoti       2018-02-8 10:54

komunistai, kgbistai, pedofilai su savo šuniukais (teisėsauga) puikiai viską sustygavo: visus pinigų srautus, politiką, runkelių bausmes ir turtelio atėmimą - ir viskas VSIO ZAKONNO.
——
(na nebent likvidavus būtų galima dar labiau pralobti ir dar daugiau valdžios gauti - bet čia jau kaip Maskva nuspręs…)

albina       2018-02-8 10:45

Pirminykas ne pirmą kartą lipa ant grėblio,politikas iš jo kol kas labai menkas.Bet mano klausimas toks:vakar kandidatas Pavilionis turi aiškintis dėl a.a.tėvo balsavimo referendume,motinos partiškumo.Tai yra ne tik nemoralu,nekorektiška,kaip žurnalistei su didelėm pretenzijom į profesionalumą.Bet nieko nestebina brolių Paleckių takoskyra.Tie dvigubi dugnai ir standartai visur,kalėjimo prižiūrėtoją už vairavimą ne darbo laiku išgėrus,iš karto meta iš darbo,LRT tokių standartų nėra.KAM NORS dar rūpi Tėvynė,kalba,moralė?

Kaip       2018-02-8 10:32

pirstu i aki.

9:28       2018-02-8 9:04

Ar ne pats cypei, kas mus puls? Kam tie pasai kolchoznikams, po to dar pabegs.

Kodėl norima dvigubos pilietybės       2018-02-8 8:28

Ogi todėl, kai rusai puls Lietuvą, kad galėtų tokie pranckiečiai, lansbergai, grybauskaitės, vasiliauskai ir t.t. pasakyti - aš ne lietuvis (-ė), o lenkas, vokietis, olandas. Na čia priklauso kokią antrą pilietybę pasirinks. Bet kažin ar tai juos išgelbės, nes juos suras, kad ir amerikose ir gaus pulią į kaktą. Kas verks dėl kažkokio lituviško olando, prancūzo ar kokio nors bulgaro? Jau geriau likti lietuviu ir gal po mirties paskelbs Lietuvos didvyriu.

Trumpai,       2018-02-8 8:09

Banalu, akiplesiska. Kaip yra issireiskes Ostapas Benderis: “Daugiau AKIPLESISKUMO -liaudziai tai patinka”

$$sui       2018-02-8 6:49

Po tokio komentaro tikriausiai ir tamsta namo paręjęs rasi ant lovos prikrauta tuščių butelių, o atidaręs šaldytuvą išgirsi- “liaukis arba būsi pakastas”:)

$+$       2018-02-8 4:49

Banalu ir nejuokinga. Visi supranta, kad stojimo į ES referendumas neteisėtas. Už kalinių balsų pirkimą, net Konstitucinis teismas kišo savo išvadas dėl rinkimų rezultatų, o kai tai buvo daroma su oficialių institucijų palaiminimu, įskaitant ir to paties Seimo, nieko. Net Briuselyje tokios machinacijos niekam neužkliuvo.

Dar keisčiau atrodo Briuselio paleista kakarinė dėl Lenkijoje vykdomų reformų, nors ten niekas nieko nepapirkinėja. Lietuvai reikia naujos Konstitucijos su kitokia Valstybės valdymo struktūra, o gal net ir kitokia Valstybės sąranga ir, žinoma, kita rinkimų sistema.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.