Įžvalgos

Bronius Puzinavičius: Ar LRT medijos – Vilniaus m. savivaldybės parankiniai?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugpjūčio 31 d. 21:03

11     

    

Bronius Puzinavičius: Ar LRT medijos – Vilniaus m. savivaldybės parankiniai?

Paskutinėmis kalendorinės vasaros dienomis visos LRT medijos ištisą parą  beveik be sustojimo skalambijo apie neva istorinį renginį – 100 valandų trukmės nenutrūkstamą transliaciją iš Lukiškių aikštės.

Sunku pasakyti, kuo gi tokia ypatinga ši vis labiau į bulvarinę žiniasklaidą panėšėjančio, neobjektyvaus, šališko, bet vis dar pretenduojančio būti nacionaliniu ir visuomeniniu transliuotoju LRT informacijos priemonių junginio viešųjų ryšių akcija. Gal tik tuo, kad šia transliacija ir LRT prisidėjo prie negarbingų ir neteisėtų Vilniaus m. savivaldybės pastangų paneigti Seimo nutarimu įtvirtintą Lukiškių aikštės kaip reprezentacinės Lietuvos valstybės aikštės su laisvės kovų memorialiniais akcentais statusą?

Rugpjūčio 31 dienos LRT radijo „Ryto garsų“ laidoje LRT žurnalistė Giedrė Čiužaitė, pasikvietusi fontaną įrengusios įmonės vadovą Mantvydą Šakalį, klausytojus bandė įtaigoti, kad šis neva puikus ir kažin kuo išskirtinis, net ypatingas, nors mano akimis, ir visai nevykęs, nebent tik mažamečius vaikus karštomis dienomis patraukiantis interaktyvus fontanas neva užgesino ginčus dėl Lukiškių aikštės paskirties ir funkcijų.

Išties faktai rodo, kad Vilniaus miesto savivaldybė deda nemažai pastangų siekdama ne tik užgesinti diskusijas šio nevykusio fontano pursluose, bet ir ištrinti istorinę atmintį apie šioje aikštėje ir visai greta jos vykdytą Lietuvos patriotų kalinimą, kankinimą ir žudymą ir taip paniekinti jų atminimą. Argi ne tam ir skirtos šioje aikštėje Savivaldybės iniciatyva rengiamos lėkštos pramogos bei hedonistinio šėlsmo spektakliai? Argi dera po buvusio NKVD–KGB kalėjimo, kuriame vien 1944–1947 m. buvo nužudyta beveik 800 žmonių, langais apsvaigus nuo muzika vadinamo elektroninio triukšmo strakalioti, drybsoti ir gulinėti sėdmaišiuose, t.y., rašytojo Vydo Asto žodžiais, „voliotis Didvyrių aikštėje“? Bet argi gali tikėtis, kad šitą supras Vilniaus m. savivaldybės klerkai ar tariamo visuomeninio transliuotojo šeimininkai bei jų parankiniai?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Anzelmas       2018-09-3 10:03

Jau pirmoje aikštės “tvarkymo” stadijoje išsityčiota iš mūsų istorijos: kryžius ir paminklinis akmuo sukilimo vadams pasukti 90 laipsnių kampu, kad nesimatytų iš aikštės.

Nors ir milijonas       2018-09-2 23:46

Ta žemė tiek kraujo ir ašarų yra sugėrusi, kad ir milijonas valandų nepadės. Niekam ten nebus nei linksma, nei gera. Bus tik iškreiptos šypsenos (kaip buvo su tais apsikabinimais) ir dainininkai drebančiais balsais.

Nusivylimas       2018-09-2 19:26

Na, dabar ši aikštė tai tikrai jomarko ir balagano aikštė, o ne reprezentacinė. Bjauru ir žiūrėti. Ko siekė savivaldybė manipuliuodama konkurso parodija?

Apgailetini       2018-09-1 16:51

prazidentes ismastymai apie zirejima i ateiti.Ateitis apsibrezia vienu trumpu sakiniu.Be praeities nebus ir ateities.Be musu istorijos, jos atminties, patriotiskumo, tautiskumo ateitis svieciasi labai ivairiom spalvom.Tik ne trispalvem.Tai gejizmas, vienalytes santuokos, tolesnis oligarchijos sautejimas, importiniai genderizmai, stambulo konvencijos, prievartine federalizacija.Pradziai pakaks.Lietuva pataps siaures vakaru sritim zirint is rytu.O is vakaru, rytinis Europos pakrastys.

to Štai kodėl nėra (ir nebus) aikštėje Vyčio:       2018-09-1 15:48

tai kad kažkokia lesbė, kuriai liko 9 mėn sedėti prezo poste, jaučia alergiją- tai visai nemotyvas ten nestovėti Vyčiui. Mes per rinkimus turim išrinkti Juozaitį- ir Vytis ten stovės 100 proc.
o alergikę mes pasodinsim ir lukiškių kalėjime gydysim nuo alergijos.

rename       2018-09-1 12:07

elertė tikrai ne “parankiniai”.
jie -tarpkukojiniai.

Štai kodėl nėra (ir nebus) aikštėje Vyčio:       2018-09-1 12:06

Grybauskaitė apie Lukiškių aikštę: jaučiu alergiją paminklams

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/grybauskaite-apie-lukiskiu-aikste-jauciu-alergija-paminklams.d?id=78951401

Chingishan       2018-09-1 11:54

man irgi visiškai aišku kodėl ta smirdinti lrt veda savo šūdlaides iš lukiškių aikštes. Garanrtuotai kad ten nestovėtų Vytis- tai ir yra visi šito šūdo ten vysktančio pagrindas.

Sąvokos       2018-09-1 9:40

Tas, kuris rašo “LRT medijos”, tas pats nežino, kad yra toks pats pažangus, kaip ir tos medijos. Tempia kiekvieną naujakalbės šiukšlę į namus.

Taip       2018-08-31 22:27

Apmaudu tai,kad LRT vis labiau prastėja,savo žiniasklaidos veiklą grindžia nevykusia nūdienos liberalizmo ideologija,-tiesiog žiauriai ,,susidelfino”.O propagandinis renginys ,,100 val.Lietuvai” vykęs pusiau luptoj-pusiau peštoj” Lukiškių aikštėje prie pat LIETUVOS Laisvės kovų bei kančių Šventenybių patalpintų kapsulėse tik patvirtina LRT vadovybės niekšišką požiūrį į lietuvių didvyrius ir polinkį į kosmopolitizmą.Be to stebina dabartinio Visuomeninio transliuotojo anglomanijos ,ypač muzikinėse laidose,sklaidos didėjimas,-atsisakyta jau net ,,Duokim garo” labai reikalingų laidų,nes čia per daug lietuviškumo.Tad,kas ir kada iš esmės pertvarkys LRT ir LRT Tarybos kenksmingą veiklą?

Na,kaip kas įsivaizduoja Lukiškių aikštės paskirtį       2018-08-31 22:25

Rekomenduojame

Bronius Puzinavičius. Estams pasisekė – jie turi alergijai paminklams atsparią ir galvoti apie praeitį nevengiančią Prezidentę

EŽTT: Norvegija pažeidė žmogaus teises byloje dėl vaiko teisių

Liudvikas Jakimavičius. Išeiviai ir mes, arba Gyvenimas Vezuvijaus papėdėje (papildyta)

Lidžita Kolosauskaitė. Švietimo spindesys ir skurdas

Švedijos parlamento rinkimuose - pažeidimai ir išpuoliai prieš Švedijos demokratus

Valdas Vižinis. Laiškas emigravusiems. Ir VALSTIEČIAMS

Martynas Katelynas. Rinkimai Švedijoje: nevaldoma masinė migracija nulems rezultatą?

Vidas Rachlevičius. Apie Prezidento rinkimų kampaniją kitaip, arba Kas mums visiems atsitiko, kad dabar turime tai, ką turime?

Geroji Naujiena. Jį sutikę net kurtieji girdi ir nebyliai prabyla!

Kaip atsiranda prekeiviai Lietuva?

Roko Gasparaičio interviu su Arnoldu Zdanevičiumi, buvusiu homoseksualu: „Homoseksualizmas yra baisi liga, sielos liga“

Andriaus Švarplio replika A.Lašui, arba Dar kartą apie viešojo sektoriaus (o ne Landsbergių verslo) nususinimą prisidengiant „teise ir laisve rinktis“

Chemnicas: prieš nevaldomą imigraciją protestuojantys vokiečiai priminė Angelai Merkel nuo pabėgėlių rankos žuvusius tėvynainius

Algimantas Rusteika: Prapjaukim pilvą ir ką nors padarykim

Popiežius Pranciškus. „Tikri pinigai kyla ne iš kitų pinigų, o iš darbo“

Andrius Švarplys. Apie lietuviškus influencerius ir JAV „konstitucinę krizę“

Vokietijos vidaus reikalų ministras: „Migracija – visų problemų motina“

Justas Mundeikis. „Ekonomisto komentaras“ – apie minimalų mėnesinį atlyginimą Lietuvoje

Algimantas Rusteika. Jie mus labai myli

Nida Vasiliauskaitė. Tikroji, pagrindinė, pirmaeilė dabarties politinė problema

Andrejus Gaidamavičius: „Premjere, ar taip turėtų atrodyti saugomos teritorijos?“

Rasa Kazėnienė: „Jei tu ne vagis, tu esi niekas“

ES biudžeto komisaras: Europos Sąjungai gresia „mirtinas pavojus“

Valdas Vasiliauskas. Viešame TS-LKD partijos pirmininko laiške įsivėlė logikos klaida

ES daugėja ne santuokoje gimusių vaikų, Lietuvoje – ne

Rasa Čepaitienė. Sekso ekonomikos spąstuose

Valdas Vasiliauskas. Profesija – ministrės vyras (papildyta video)

Jonas Burokas. Atverkime savo širdis žuvusių už Tėvynės laisvę pagerbimui ir teisingumui

Valdemaras Klumbys. Vilnius irgi tvarkosi: Reformatų parkas ir kitos žaliosios erdvės

Aušra Maldeikienė. Kaip Kinija tapo strategine Lietuvos partnere?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.