Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės, Geroji Naujiena

Brolis Paulius Vaineikis OFM. Šaukiu aš tautą nuodėmės užguitą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. vasario 27 d. 20:00

10     

    

Brolis Paulius Vaineikis OFM. Šaukiu aš tautą nuodėmės užguitą

Neapsikentęs nuolatinio tyčiojimosi iš Lietuvos visuomenės brolis Paulius Vaineikis OFM, Kretingos Pranciškonų gimnazijos vadovybės valia, deja, jau nebe šios gimnazijos kapelionas, išplatino atsakymą, skirtą Žmogaus teisių centro „ekspertams“, LRT, Lietuvos Ryto, 15min, TV3, „laisvės“ partijos ir visiems, kurie IŠKREIPIA Tiesą (iš čia ir kyla žodis – „iškrypėliai“):

Esu jūsų pažemintas! Jūs sutrypėte visas mano socialinės lyties, požiūrio į pasaulį, į LT Seimą,  meilę, LGBT ir laisvės… (atsiprašau) į mano vaivorykštės partiją. Kaip jūs išdrįsote homofobiškai mane išvadinti „kunigu“ (jūs pavartojote tą bjaurią, purviną vyrišką giminę) pažeisdami mano lytišką susiorientavimą – tą nuostabią Adventinę dieną BŪTI AVATARU!!!

Jūs ką?! Nematėte, kaip aš stengiausi pasipuošti ir būti bent kiek į jus panašus – trans/lezb/Continental/Gay/Space/KalėdųEglutės ORIENTACIJOS!!!
O AKINIAI, mano vaivorykštiniai RAINBOW akiniai, kuriai aš norėjau suprasti jūsų HOMOsapiens pasaulį!!!

Jūs net neįsivaizduojat, kaip užgauliai pavadinote mano pirmąjį pamokslą, pasakytą jūsų – žmonių – gimtąja kalba: „plūdu“!

SIAUBAS! Man tiesiog trūksta avatariškų žodžių išreikšti pasipiktinimui ir nuostabai, su kokia NETOLERANCIJA jūs žiūrite į kitaip atrodantį, kalbantį, galvojantį?! Jūs patys tikriausi AVATAROFOBAI! Ir dar drįstate mane vadinti „homofobu“! Mane, kuris su tokia meile jums – HOMAI – stengiausi padaryti Šventę!

ĮSIDĖMĖKIT – tai pati baisiausia HATE SPEECH kalba, kurią galėjau patirti aš – mažasis avataras!
Kad jumis UŽBANINTŲ visi pasaulio socialiniai tinklai!!!

Negana to jūs, ruošiatės kitą mėnesį patvirtinti kažkokią stabuburbulo konvenciją, kuria norite visiškai sunaikinti MANO, kaip įtin retos seksualinės – avatariškos mažumos teises! Patys, šlykščiausiu – gyvatišku būdu, niekam nesakant, tyliai, nuslepiant nuo tos gražios Konvencijos Autorių, kurie nuoširdžiai dirbo eilę metų, kad apgintų jūsų HETERO primatų – moteriškas teises nuo smurto, įkišote savo GENDER-pirlį-tirlį, o mane avatarinč mažumą, PAMIRŠOTE!?

JŪS – Begėdžiai, be sąžinės! Aš tikrai dabar pasiskųsiu jūsų tarptautinėms homų teisėms! Jus visus atleis iš darbo ir visų Seimo, ministrų pareigų!

Gerai apie jus toks vienas Homas apaštalas Paulius rašė:

„Jūs pilni visokio neteisumo, piktybės, godulystės ir piktumo, pilni pavydo, ŽUDYNIŲ, nesantaikos, klastingumo, paniekos, apkalbų!
Jūs – šmeižikai, Dievo nekentėjai, akiplėšos, išpuikėliai, pagyrūnai, IŠRADINGI PIKTADARIAI, neklausantys tėvų, neprotingi, neištikimi, BE MEILĖS, negailestingi! Nors žinot Dievo sprendimą, jog visą tai darantys VERTI MIRTIES, jūs ne tik patys taip darot, bet ir palaikot taip darančius“! (pagal Rom 1, 29–32).

Hei, mieli HOMO:
„Argi Aš trokštu, kad nedorėlis mirtų, o ne kad grįžtų iš savo kelio ir gyventų? Tai Viešpaties DIEVO (Visatos Avataro) ŽODIS“ (Ez 18,23).

Ir dar! Labai RIMTAI: perspėju, kad turite nebedaug laiko! Neerzinkite Dievo ir Lietuvių tautos su savo visoms GENDERIZMO nesamonėm. Kviečiu visus, kurie išdavėt Tėvynę, pardavėt Lietuvos vaikus, jaunimą ir šeimas šėtonui (nesvarbu – raudonam, rudam, žaliam ar vaivorykštiniam)/ nuoširdžiai daryti atgailą!

Gavėnia – Dievo Malonės laikas visiems daryti atgailą, palikti nuodėmę, grįžti pas Viešpatį!

(Jei kam nors, skaitant užėjo noras mane pasiųsti ant „trijų raidžių“, primenu, kad yra toks kurortas Peru valstybėje, paprašysiu nupirkti ir bilietą!).

Jei kas manot, jog šiandien gali likti neutralūs ir tavęs „Stambulo konvencija“ nepalies, pasakysiu pranašystę: atsitiks taip, kaip 1940 metais:

„Kai žmogiškos kančios bedugnėje atsiskleidė melas, žmonės TIK TADA suvokė: mus apgavo! Leidomės būti apgauti nacių, bolševikų. Ne, tai nebuvo tiesa, tai buvo baisus tiesos IŠKREIPIMAS!

Siekiant pateisinti ir išlaikyti klikos DIKTATORIŠKĄ valdžią, blogis nuo vaikystės mums buvo pateikiamas, kaip gėris. Diktatoriai žino: blogį būtina vadinti „gėriu“, nes žmogus nori gyventi dėl gėrio…“ (G.Kuby „Gender revoliucija).

ŠAUKIU AŠ TAUTĄ NUODĖMĖS UŽGUITĄ!

 

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Lauris       2021-03-23 21:26

Teisingai kunigas pasake apie homuseksualus. Juos reike i kaleima pasodinti tuos homuseksualus gal ten jiems pagydis prota

Edmundas Brazauskas       2021-03-2 20:37

Aš pilnai palaikau kunigą Vaineikį. Gana tyčiotis iš mūsų. Jeigu išsikovojom laisvę, tai dar nereiškia, kad su ja galime daryt ką tik norim. Iki šiol buvom krikščioniška tauta, gerbėm krikščioniškas vertybes, dabar atsirado kažkokia lgbt ir mes turim, pamiršę savo žmogišką prigimtį ir prosenelių  tikėjimą, gyventi pagal nesveikos mažumos primestą modelį. Aš nieko prieš juos neturėčiau,jeigu tie nelaimingi žmonės gyventų tyliai ir ramiai, kaip prie rusų, o juk tokių buvo ir tada.Tegul Žydriui gimdo berniuką-mergaitę Giedrius ir tegul jie gyvena ilgai ir laimingai.Tegul netiesia rankų prie mūsų vaikų,tegul neskleidžia savo nesveiko auklėjimo.Tada nereikės pulti ir kunigų, ginančių iš bočių mūsų paveldėtą tikėjimą ir krikščioniškus įsitikinimus. Laikyitės, kunige Pauliau, Tauta su Jumis!

ah1       2021-02-28 10:59

Musulmonų konvencijas palikit musulmonams, lai musulmonai pirmiausia susitvarko su fizine prievarta ir psichologiniu smurtu prieš vaikus berniukus - nežaloja fiziškai ir psicjologiškai pjaustydami savo vaikų kūno dalis, moteris ištraukia iš hidžabų ir čadrų.

Kas       2021-02-28 9:08

Kas jį atleido iš kapeliono pareigų?Ar vyskupai?Čia jau viršūnė.Už Dievo žodžio skelbimą atleidžiamas iš pareigų.Gal čia ko aš nesupratau?Kretingiškiai negi Jūs neprotestuosite?Jei šitai bus toliau ir bus leista Lietuvoje siautėti nedorėliams_ tai nebeturėsime tikrų kunigų.Kaip sakė viena mano draugė katalikė_ matyt jau laikas vėl katalikams eiti į katakombas.Ką aš matau ir girdžiu vykstant kelia liūdesį ir siaubą.......Dieve, neapleisk Savo vaikų.......

Pasirinkimas       2021-02-28 1:04

Neteisieji nepaveldės Dievo karalystės.Ir ką tars Karalius stovintiems dešinėje ir kairėje:

https://youtu.be/hlaFGq3Kr-g

jutas       2021-02-27 22:25

Dėl šėtonui parduodamų vaikų nerimaujate? Teisingai. Ar suprantate, kad reikia iš konvencijos paimti tai, kas vertinga? tik tas vietas, kurios prieš agresiją, prievartą. Gal jau užmiršote savo pirmtakų kliedėjimus kad moteris yra šėtono indas, ir akylai reikia sekti, kad jis ten neapsigyventų?

Aisku tai,       2021-02-27 21:26

Kad kai Dievas kalba tavo lūpomis, kaži ar gali tam pasipriešinti. Tik, štai kun. Algis Toliatas išsigando ir nėrė į krūmus, o štai, br. Paulius neišsigando, nes buvo savo “rogėse”. Tad žodžių nevinioja į “vatą”. Ir nieko jis neįžeidžia, bet turėdamas aštrų protą ir gerą jumoro jausmą, taiklia save prilygyno, kaip dar labiau pažeidžiamą ir žeidžianą visuomenės dalį. Ar gi ne katalikų unigai yra pasaulio dvasios persekiojami ir net žudomi? Pasiklausykite br. Pauliaus pasakojimų apie tai iš kur jis neseniai sugrįžo.

stasys       2021-02-27 20:45

Gerai parašyta .Stiprus tekstas .Jokio pigaus ropojancio populizmo tiesiai šviesiai ir aiškiai . Tai ne koks Garliavos eks. kunigelis į kišenes sukyses savo spygas ir pedofilija kunkuliuojantis.

Mokytoja A.       2021-02-27 20:35

Matyt, reikia kartais ir supykti, kad sukrėstum save ir kitus. Atsiranda energijos. Kuo toliau, tuo aiškiau, kas mes esame ir kas nesame. Mes su tuo, kuris sako: “Esu tas, kuris esu”. Tik baisu, jei mes dar vieni prieš kitus. Liūdna, kad yra tų , kurių nėra (mūsų tarpe), nors tikėjome jais.  Susėskim ir pakalbėkim, kai apsiraminsim. Jus palaikančių daug,  pakankamai daug. Pradėkime nuo maldos ir kokiu nors būdu burkime jėgas. Dievas tikrai laimins mūsų pastangas, jei   besipykdami neprisivirsim košės, kurioj patys užklimpsim.

Šaunuolis       2021-02-27 20:30

br. Paulius. Turi ką pasakyti, nes Dievą myli. Tik tokie, kaip ji,  gali pakelti mus iš mėšlo krūvos. Kas br. Paulių pažysta, žino, kad tai labai geras kunigas ir doras žmogus, kuris turėjo stiprų Dievo prisilietimą pakviečiant į tarnystę.


Rekomenduojame

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.