Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Geroji Naujiena, Krikščionių pilietinis veikimas

Brolio Pauliaus Vaineikio, OFM, liudijimas: „Dvasinis sukilimas prasidėjo: Už Kristų, už šeimą, už Lietuvą!“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. kovo 1 d. 10:32

25     

    

Brolio Pauliaus Vaineikio, OFM, liudijimas: „Dvasinis sukilimas prasidėjo: Už Kristų, už šeimą, už Lietuvą!“

Dalijamės antrojo gavėnios sekmadienio Šv. mišių, aukotų Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje, įrašu.

Jame užfiksuotas ne tik br. Pauliaus Vaineikio, OFM, liudijimas ir jo paskelbta žinia: „Dvasinis sukilimas prasidėjo: Už Kristų, už šeimą, už Lietuvą!“ (nuo 32 min.), bet ir brolių pranciškonų palaikymas, išsakytas jam klebono Juozapo Marijos OFM lūpomis (ir tiesiogiai – įžanginiame žodyje nuo 29 min., ir netiesiogiai – per Evangelijos komentarą nuo 21.30 min.): „Tai, kas teisu ir teisinga, tas turi būi išsakyta ir palaikyta. [...] Tiesa negali būti paslėpta, Geroji Naujiena negali būti nutildyta“.

Viltinga: dvasinis sukilimas prasidėjo – už Kristų, už šeimą, už Lietuvą!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Labai       2021-03-3 15:59

teisingai pastebejo komentatorius “to vardas”.Sis sunkmetis, jeigu ji galima pavadinti tokiu, musu visu nuopelnas.Dar netolimoje ateityje kokie, daugumos zmoniu,prioritetai buvo.Maksimalus naudos siekimas visose srityse, abuojumas, abejingumas, patycios, korupcija, ir t.t, ir t.t.Labai maza dalis nuosirdziai tikejo Dieva ir jo mokyma zmogui.Kodel sio metu sunkiausiai sekasi senjormas?Gal del to, kad jie savo gyvenimu to nusipelene.Ju vaikai buvo taip isaukleti, kad dydioji ju dauguma net gedinasi persizegnoti.Ka jau ten su baznycios lankymu.Dziugu, kad prabudimas prasidejo.Grezkimes i Dieva ir reikskim jam pagarba ir meile.Tik su Dievo pagalba bus atkeistas pasaulis.

stasys       2021-03-2 7:31

Gražus video žodžiai . Jei brolis Paulis taip aršiai gins ir visų kitų nuomonės bei paklidimus vertas bus pasitikėjimo . Paprasta Lietuva ne žodžiais o gerais darbais tiki ir puoselėja Dievo žodį . Žiūrime kas toliau ..

Apolonas       2021-03-1 23:51

Linkėjimai Andromedai.

kilo klausimas       2021-03-1 22:29

po karantino,kai bus valstybines sventes, kas is valdanciuju drys ateiti i baznycia ir sedeti pirmose eilese ir vaidinti tikinciuosius

>>>Respublika.lt       2021-03-1 20:27

Manau, kad jei taip įvyktų, tai žemaičiai sukils.

Respublika.lt       2021-03-1 20:25

Kunigu susidomėjo policija

Už tai, kad mišių metu „LGBTišnikus” išvadino iškrypėliais, dvasininkui P.Vaineikiui gali būti pradėtas ikiteisminis tyrimas. Policija susidomėjo dvasininko pasisakymu ir šiuo metu renka medžiagą, ar kunigas nepadarė veikų, priskiriamų neapykantos nusikaltimams. Tai „Vakaro žinioms” patvirtino Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė. Už neapykantos kurstymą Lietuvos įstatymai numato atsakomybę nuo baudos iki trejų metų laisvės atėmimo.

Vito Tomkaus trigrašis: Tamsta P.Vaineiki, linkiu stiprybės ir ištvermės. Puikiai žinau, kad kartais dvasinės kovos būna skaudesnės už fizinę bausmę. Jei Tamsta pasijusite Dvasinio luomo išduotas, maloniai kviečiu prisijungti prie augančios “Respublikos” publikos, nes ir mums kaip niekad reikalingas savyje pasiklydusių sielų Išganytojas, o gal net prireiks karo kapeliono. Visuomet Tamstos paslaugoms - Respublikonai.

Visą straipsnį apie kapelioną P.Vaineikį skaitykite antradienio dienraštyje „Vakaro žinios”.”

Gerb. redakcija,       2021-03-1 20:24

ar su minutėm nesusipainiojot?

to Vardas       2021-03-1 20:18

Sakai, kad esi religingas. Tad gerai žinai, kad be Dievo valios nieko negali nutikti. Jei dabar yra tokia Dievo valia, tai reikia pabandyti suprasti, kas slypi po šiais įvykiais. Juk kiekvienas suspaudimas yra mums duodamas tam, kad mes dvasiškai sustiprėtume ir taip priartėtume prie dangaus karalystės. Taip yra vadinamas kryžiaus slėpinys. Juk mums nebuvo pažadėta, kad šėtonas nepuls, o atvirkščiai. Na, o visi tie jūsų išvardintieji yra tik mūsų silpnieji broliai ir sesutės, kurie net neįtaria, kad yra šėtono valdomi.

Vardas       2021-03-1 19:36

As nesu religingas. Bet tas Kinijos prostituciu Landsbergieciu, Cmilieciu, Armonaiciu liberastu, pedalisku iskrypeliu, zodziu FaceBook sektantu puolimas pries Romos Kataliku Baznycia, Pranciskonus (Romos kataliku vienuoliu ordinas) siurpina gyvuliska liberastine diktatura.

Rasa       2021-03-1 17:59

Kaip jausis mažas vaikelis,o paskui ir jaunuolis/ė augdami trijų gėjų šeimoje. Juk žmogaus sąmonė paveldi tūkstantmečiais formuotas tradicijas, gauna Viešpaties nulemtą lytį ir su tuo susijusią nervų sistemą. Ar užaugę gėjų, lesbiečių šeimoje, tokie vaikai turės galimybę pasirinkti tradicinę šeimą? O kas gali paneigti, k tie vaikai taps jų malonumų tenkinimo vergais?

TOLERASTINĖ KAVA       2021-03-1 17:52

1. Vienas kolega darbe turi keistą įprotį – piltis sau šlapimą į kavą.
Kolegos stebisi, bet tyli, nieko nesako. Tai vadinama tolerancija.
2. Keistasis kolega kaišioja kitiems savo puodelį, įkyriai siūlydamas paragauti.
Bendradarbiai atsisako. Jie išvadinami atsilikusiais runkeliais, bijančiais naujovių.
3. Keistasis kolega ima pilti šlapimą į bendrą kavinuką.
Bendradarbiai pradeda piktintis. Jie išvadinami homofobais ir lygių teisių pažeidėjais.
4. … …
5. … … … …
6. Priimamas įstatymas, kad kavą su šlapimu gerti privaloma. Nepaklūstantys persekiojami. Normalios kavos gėrimas tampa nelegalus ir įmanomas tik pogrindyje.

Rasa       2021-03-1 17:43

Už Kristų, už šeimą, už Lietuvą. Jei dabar liksime abejingi ir nesiimsime veiksmų...mūsų ateitis daugiau nei apgailėtina. Mūsų vaikai praras laimingą vaikystę, jų besiformuojanti sąmonė bus nuolatos gluminama ir pažeidžiama…MES ATIMSIME IŠ BŪSIMŲ KŪDYKIŲ TEISĘ TURĖTI TĖVĄ IR MOTINĄ. Tai įvykdys ne tik raskevičiai, armonaitės, čmilytės ir landsbergiai balsuodami, tai įvykdysime visi mes - nesipriešindami.

O.G       2021-03-1 16:53

Žiūrėdami ir klausydami Pauliaus, jaučiame jo didžiulę energiją, per kurią jisai nori mums perduoti informaciją ir dalintis su mumis, kad jau atėjo laikas išeiti iš  3D matricos, kurijoje nėra jokios dvasios, meilės ir grožio. Brangieji žmonės, tai jums ir atsirado tokie žmonės kaip Algirdas ir Paulius, kurie nori jums pasakyti, kad yra dar kitas dvasinis pasaulis. Užtrenkite praeito gyvenimo duris ir pradėkite šį eros etapą nuo nulio. Pamatysite, koks yra gražus pasaulis, kurio mes esame verti. Būkite laimingi.

Tvankstas       2021-03-1 14:17

Dėl Mokslinio Kovido.

https://www.ninefornews.nl/advocaten-slepen-who-voor-rechter-wegens-misleiding-van-de-wereld-over-corona-uitbraak/#- yra angliškas ir rusiškas tekstas, žr. viršuje dešinėje.
Dr. Rainer Fuellmich pradeda teismą prieš PSO dėl Mokslinio Kovido, dėl nusikaltimų Žmonijai, dėl masinio genocido su vakcinomis.

Už Stambulo konvencijos        2021-03-1 14:07

dabar šimtai milijonų farmacijų ir kt. kompanijų, o vėliau, aišku, mūsų visų, biudžeto mokėtojų, pinigų, kurie būtų skirti lyties keitimui (hormonai, brangiausios operacijos, po to - subjauroto kūno gražinimo industrija).

Vienas kūnas       2021-03-1 13:48

https://youtu.be/-4aqUuIBuUI
https://youtu.be/LGv1mrvhECM

Dievo žodis yra gyvas, veiksmingas, aštresnis už bet kokį dviašmenį kalaviją. Jis prasiskverbia iki sielos ir dvasios atšakos, iki sąnarių ir kaulų smegenų, ir teisia širdies sumanymus bei mintis. Jam nėra jokių paslėptų padarų, bet visa yra gryna ir atidengta akims to, kuriam turėsime duoti apyskaitą.

Super Mania>Tomui Markui        2021-03-1 13:45

Štai ką jie darys: karantiną tęs tol, kol Seime bus prastumtas ‘Stambulo konvencijos’ ratifikavimas! Bus daroma viskas, kad tik diskredituotų Maršo organizatorius, o patį Maršą paversti pajuokos objektu.
Todėl dar būtina imtis prevencinių priemonių, kad antikonstitucinė, valstybės pamatus demontuojanti ‘Stambulo konvencija’ nebūtų priimta skubos tvarka!

>13:19       2021-03-1 13:45

Nušvitimas yra tik nušvitimas, bet, kai sieloje apsigyvena Šv. Trejybė, tada žmogaus siela yra pakilėta iki dangaus. Tai nuolatinis Dievo būvimas su juo.

Tomo Markaus papildymas:       2021-03-1 13:36

“Didysis šeimos gynimo maršas 2021” savo maršruto programoje turėtų įtraukti protesto akciją ir prie LRT pastato, t.y. išreikšti griežtą vertinimą dėl leftistinių jėgų užgrobto Visuomeninio Transliuotojo ir pateikti reikalavimą nedelsiant nutraukti cenzūrą, atleisti LRT esamus valdybos narius ir surengus visuotinį balsavimą, išrinkti naują LRT valdybą.

> 13:01       2021-03-1 13:19

Nereikia paprastinti. Tai ne jūsų valioje.

>>> Šio       2021-03-1 13:01

Gal paprasčiau sakant, sieloje apsigyveno visa Šv. Trejybė. Tik, gal šito br. Paulius dar nežino, t.y Šv. Trejybė jam dar neapsireiškė vienokiu ar kitokiu būdu… Po to žmogus gali save vadinti mistiku.

Šio       2021-03-1 12:46

žmogaus Siela patyrė nušvitimą. Ji jau žino: viskas yra Dievas. Net jei žemiškasis protas tą ir blankiai suvokia, Siela jau žino viską. Ji žino, kad Dievas pirmiausia gyvena žmogaus Širdies Soste. Ten pirmiausia reikia ieškoti Dieviškosios Šviesos. Tada viskas aplinkui nušvis Dieviškąja Šviesa.

Birute       2021-03-1 11:10

Didziule pagarba siam Zmogui,Tepadeda Dievas jo mintim ,darbams.Aciu,kad atverete akis.

Galite       2021-03-1 11:03
Ačiū redakcijai.       2021-03-1 10:42

Nuostabus liudijimas, kas labai pakelia dvasią šiais, antikristo laikais. Manau, kad Lietuva gali tapti pavyzdžiu visam pasauliui, kaip galima be smurto ir mylint tuos, kurie yra kitokie, bet atskleidžiant nuodėmės pinkles mus skaldant, naikinant šeimą ir atitolinat nuo Dievo.


Rekomenduojame

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.