Užsienio politika, Europa, Ukraina, Rusija

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Tiesos.lt siūlo   2022 m. birželio 23 d. 22:47

138     

    

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Ričardas Čekutis | respublika.lt

Panašu, kad Lietuva vienašališkai įvedė sankcijas rusiškajam tranzitui į Kaliningrado sritį. Tai galbūt būtų garbinga, jeigu mūsų valdžia nebūtų melavusi apie tai, jog tik vykdo Briuselio direktyvas, tuo slėpdamasi už „europinių partnerių” nugarų. Ir bijoti čia reikėtų ne tiek Rusijos atsako, kiek mūsų valdžios nekompetencijos ar net atviro kenkimo valstybės interesams.

Dar 2014 m. buvo priimtas ES Tarybos reglamentas dėl ribojamųjų priemonių, atsižvelgiant į Rusijos veiksmus, kuriais destabilizuojama padėtis Ukrainoje. Šių metų vasario 24 d. Rusijai pradėjus naują agresiją ir įsiveržus į kitas Ukrainos teritorijas, reglamentas buvo gerokai papildytas ir išplėstas. Dabar, pavyzdžiui, geležies ir plieno (juodųjų metalų) sankcijų paketo aprašymas atrodo taip:

„Draudžiama:

a) į Sąjungą tiesiogiai ar netiesiogiai importuoti XVII priede išvardytus geležies ir plieno (juodųjų metalų) produktus, jei:

I) jų kilmės šalis yra Rusija arba

II) jie eksportuoti iš Rusijos;

b) tiesiogiai ar netiesiogiai įsigyti XVII priede išvardytus geležies ir plieno (juodųjų metalų) produktus, jeigu jų buvimo arba kilmės šalis yra Rusija;

c) vežti XVII priede išvardytus geležies ir plieno (juodųjų metalų) produktus, jeigu jų kilmės šalis yra Rusija arba jeigu jie eksportuojami iš Rusijos į bet kurią kitą šalį;

d) tiesiogiai ar netiesiogiai teikti techninę pagalbą, tarpininkavimo paslaugas, finansavimą ar finansinę pagalbą, įskaitant išvestines finansines priemones, taip pat draudimo ir perdraudimo paslaugas, susijusius su a, b ir c punktuose nurodytais draudimais.”

Kaip matome iš oficialaus ES dokumento, nėra jokio imperatyvo riboti tranzitą iš Rusijos į kitas Rusijos teritorijas. Vadinasi, arba mūsų valdžia savarankiškai ėmėsi iniciatyvos įvesti tokius ribojimus, arba kaip nors neteisingai suprato Europos Tarybos reglamento pakitimus. Egzistuoja ir trečias variantas - painioje ES teisinėje sistemoje galbūt išties yra kažkokie užslėpti, tik teisininkams pasiekiami punktai, numatantys tokius rusiško tranzito ribojimus. Tačiau paprastiems žmonėms tokie dokumentai kol kas neprieinami…

Tai anaiptol nereiškia, kad reikia išsigąsti Rusijos ir viską atšaukti - ši tema ne apie tai. Tik jeigu esame teisinė valstybė, būtų gera žinoti, kokiais konkrečiai ES nutarimais dėl sankcijų remiamės. Kartu tai būtų ir tinkamas argumentas visiems rusų propagandininkų pasipiktinimams atremti.

Svetainė

Beje, oficialioje ES Tarybos ir Europos Vadovų Tarybos svetainėje, kurią tvarko Tarybos generalinis sekretoriatas, apie sankcijas Rusijai aiškiai parašyta: „Draudimas netaikomas pašto paslaugoms ir prekėms, gabenamoms tranzitu tarp Kaliningrado srities ir Rusijos.” (šaltinis: https://www.consilium.europa.eu/de/policies/sanctions/restrictive-measures-against-russia-over-ukraine/sanctions-against-russia-explained/?fbclid=IwAR3n-F_lqwEU8-5FTFI63fw1T4gG4vMdeld1cqTX5xngnEQLBqmx0wW7zOc).

Bet galima sakyti, kad interneto svetainė nėra oficialus teisinis dokumentas arba ten darbuojasi Putino agentai, žūtbūt sumanę pakenkti Lietuvos valdžiai… Tiesa, paskutinis atnaujinimas svetainėje padarytas dar birželio 8-ąją, t.y. gerokai iki valdžios sprendimo dėl tranzito, o tai ir sukelia negerus įtarimus dėl mūsų valdžios saviveiklos.

Prieštaravimai

Dėl „partnerių” taip pat ne viskas paprasta. Antai, mums sakoma, kad Lietuvą šiame ginče dėl tranzito ribojimų parėmė pats ES užsienio politikos vadovas Chosepas Borelis (Josep Borrell), pareiškęs, kad Lietuva laikosi ES sankcijų, blokuodama tam tikrų prekių gabenimą geležinkeliu į Rusijos Kaliningrado eksklavą.

„Lietuva nesiėmė jokių vienašališkų nacionalinių apribojimų ir taiko tik Europos Sąjungos sankcijas, - sakė Ch.Borelis. - Lietuvai metamas kaltinimas, esą ji įgyvendina lietuviškas sankcijas, yra melagingas, gryna propaganda.” Tačiau iškart po to jis netikėtai pasakė, kad ES vis dėlto „dukart patikrins” Briuselio gaires, kad įsitikintų, jog jos „visiškai atitinka bet kokias taisykles”.

„Bet Lietuva nėra kalta, ji nevykdo nacionalinių sankcijų, nedaro nieko savavališko, - sakė jis. - Viskas, ką jie daro, yra ankstesnių konsultacijų rezultatas.”

ES užsienio politikos vadovo kalboje, kaip matome, taip pat išlenda prieštaravimai bei abejonės: jeigu Lietuva elgiasi teisingai bei teisėtai, kodėl dar reikia tikrinti „taisykles” bei „Briuselio gaires”?

Kita vertus, jeigu mes esame tikrai nepriklausoma valstybė, turime teisę taikyti bet kokias sankcijas bet kam, kas pažeidžia mūsų valstybės interesus. Tik vargu ar gražu slėptis už Europos „partnerių” nugaros ir pasakoti, kad „čia ne mes kalti, čia Briuselis mus privertė”.

Amerika palaiko

Jeigu Rusija ketintų imtis kokių nors karinių priemonių prieš Lietuvą, JAV būtinai paremtų NATO šalį. Tai per spaudos konferenciją Vašingtone pareiškė JAV valstybės departamento atstovas Nedas Praisas (Ned Price).

„Mes palaikome savo NATO sąjungininkus ir palaikome Lietuvą, - sakė jis. - Mūsų įsipareigojimas NATO 5-ajam straipsniui - postulatui, kad vieno užpuolimas reikš visų užpuolimą - yra tvirtas.”

N.Praisas pažymėjo, kad Vašingtonas vertina beprecedentes ekonomines priemones prieš Rusiją, kurių kartu su JAV ėmėsi ir kitos šalys, tarp jų - Lietuva. Jis priminė, kad į spaudimo Maskvai kampaniją įsijungė dešimtys pasaulio valstybių.

Rusijos saugumo tarybos vadovas Nikolajus Patruševas antradienį pagrasino Europos Sąjungai ir Lietuvai „rimtais” padariniais dėl ES sankcionuotų prekių tranzito geležinkeliu apribojimų į Rusijos Kaliningrado eksklavą.

G.Landsbergio paaiškinimas

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis vakar į žurnalistų abejones dėl tranzito ribojimo teisėtumo atsakė gana miglotai: „Turėjome galimybę pristatyti EK mums pateiktus išaiškinimus bei patį reglamentą. Jis nepalieka jokios erdvės jokiai interpretacijai: yra juodu ant balto parašyta. Kaip ES aukštasis reikalų patikėtinis ponas Ch.Borelis pasakė, Lietuva tiesiog elgėsi pagal taisykles. Jeigu mes esame teisės viršenybės principą ginanti valstybė, valstybės įmonė neturėjo kitos galimybės, kaip tai padaryti.”

Gana keistas paaiškinimas, nes „juodu ant balto” ES direktyvose parašyta visiškai priešingai: „Draudimas netaikomas pašto paslaugoms ir prekėms, gabenamoms tranzitu tarp Kaliningrado srities ir Rusijos.”

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

elfė >>> ???       2022-07-13 11:18

tu nieko nežinai apie tarptautinę teisę.
O ji sako, kad šalys, kurios istorijos eigoj turėjo pripažintą valstybingumą, šios teisės nepraranda, net jei jos būna okupuotos… nes okupacijos traptautinė teisė nepripažįsta.
Tuo pagrindu net Izraelis susigražino savo teisę į buvusią teritoriją, nes Palestina, kaip valstybė nebuvo įsiteisinusi…

Lietuvių gyvenamą Klaipėdos kraštą Lietuvai pripažino Tautų Sąjunga, remdamasi gyventojų surašymo duomenimis ir net buvo siūlyta visa Mažoji Lietuva su Karaliaučiumi. Vokietija tarpukary padavė už Klaipėdos kraštą Lietuvą į Hagos teismą, bet teismą pralaimėjo.
Tad geriau, vaikuti, eik istorijos pamokėlių ruošti?.. smile

Virginija Milker - Mike Adams       2022-07-13 11:01

nedrebėk.Septyniolika akiu iš kosmoso nukreipta į Kremliaus atominių bombų angarus. Ir jei tik ten vyks koks krustelėjimas, bus neutralizuota vietoj.

Ne nato, o pats kremlius provokuoja. Gali juk gabent savo krovinius ir per uostus. Gali ir nebeblokuot Odesos uosto. Gali išvis nutraukt karą Ukrainoje.

Virginija Milker - Ričardai Čekuti, pasitikslinkim       2022-07-13 10:52

Štai rašote: Beje, oficialioje “ES Tarybos ir Europos Vadovų Tarybos svetainėje, kurią tvarko Tarybos generalinis sekretoriatas..“A

Juk ES Taryba (European Council) ir yra Europos Vadovų taryba. Gal painiojat su ne Europos sąjungos Taryba - “The Council of Europa”, kurios nare yra ir Rusija?.. Kurios taryboj dešimt metų sėdėjo ir “žmogaus teises” gynė Žirinovskis su Rusijos komunistų partijos vadu Ziuganovu?.. Kuri latvijai siūlė įvest antrą valstybinę rusų kalbą, tik latviai referendumu nubalsavo prieš? kuri perša šiandien Ukrainai ratifikuot Pekine sukurtą, Stambule priimtą Stambulo konvenciją?Kurią Niurnbergo prokuroras įkūrė 1949.. tais metais Orwel parase savo knyga “1984”.. O šiais metais Gorbačiovas pirmas atvirai prabilo apie Naują Pasaulio tvarką Prahoje?..

Tai kuios visgi “tarybos” šis portalas, kuriuo remiatės?..

Beje, kodėl atsistatydinot iš Respublikos?..

yel“l“ow submarine       2022-07-4 19:22

dar viena tvartelinė prietranka, vardu čekutis, ėmė įtarti, jog ausų “raumenys“ jau nepaveža to makaronų kiekio, kurį ant tų ausų krauna propindosiniai prostitutai, uzurpavę valdžią, ir apsimetantys valdžia smile))))

Mike Adams (Natural news)       2022-06-30 14:44
Va čia tai bent       2022-06-29 12:34

Užusienis politika, dziedas aana radzosisos annt visų alioku, dziuikokų ir kitokį pimpalokų!

to ???       2022-06-29 4:54

Ar tos konferencijos yra Tarptautinė Teisė? Ar tik okupantų galia ir stipriojo pirmumo, pirmos nakties teisė į ubagų nuotakas?

Amedrikos balsas       2022-06-28 22:34

JTO Saugumo tarybos posėdis (tiesiogiai) /
Live: Заседание Совета Безопасности ООН по ситуации в Украине:
https://www.youtube.com/watch?v=yTqmDjX2e-g&ab;_channel=ГолосАмерики

Pala        2022-06-28 19:23

“Neoficialūs šaltiniai: EK linkusi nusileisti Maskvai ir padaryti Kaliningrado tranzitui išimtis ” Bet mes gi Lietuva nelinkę , kas bus toliaus ?

Klausinetojui       2022-06-28 19:19

Vilnius,MEMELIS IR KT.TUOJ priklausys buriatams.Jei netiki,palauk biski,kol januska imsis veiklos rimciau..

???       2022-06-28 19:12

o kieno memelis, vilnius ir vilkaviskis pagal tarptautinę teisę...Vilniaus kraštas pagal Jaltos konferencijos sprendimą perduotas TSRS o ne Lietuvai, Klaipeda/Memelis perduota Potsdamo konferencijos sprendimu 1945m. Ne Lietuvai o TSRS, kaip laimėtojai prieš nacizmą... kai valdžiagalviai TSRS/ LTSR nepripažįsta?
O kas jei putins atsiims Jatos ir Potsdamo konferencijų sprendimais perduotas teritorijas TSRS, kad nusitiest geležinkelį  ir sujungt Rusijos Klainingradą su Rusija?

Kaip tai,nieko..       2022-06-28 15:07

..ka reiskia gel’l'tonoji jega mes kasdien matome..Isskyrus zodziu darkyma daugiau nieko nematyt.Zodis ‘jega’ cia netinkamas.Geriau tiktu’tylus pirsnojimas sieros vandeniliu vandenin’.

nieko, nieko       2022-06-28 14:44

Vladimyras Vladimyrovičius jau pasirodė iš bunkerio, tuoj visi pamatysite ką reiškia ”geltonoji“ jėga.
Laikykitės litvinai
https://youtu.be/K9lTnJ5CXsc

???       2022-06-28 14:08

https://youtu.be/JDspFc0qr4s
10 : 27 “Blokada bet kurios valstybės,  va tokią kokią mes sumąstom, o Kaliningradas yra   valstybės dalis Rusijos, o pagal tarptautinę teisę yra karo paskelbimas “

Tai Lietuva, blokuodama Rusijos Kaliningradą nuo Rusijos, paskelbė karą Rusijai, pagal tarptautinę teisę?

Al.       2022-06-28 12:43

Taip, garbusis Dzeikai, ačiū, kad pamokai lietuvius dvasingumo. Aukoji savo brangų laiką, kad įtikintum mus, beviltiškus, kad net nesustengtumėm. Ačiū, kad esi.

Nesusiprateliui       2022-06-28 11:41

..neverta net aiskintis,ka tas,..hmm,pypt..,turejo..hmm..,galvoj,ibo LT NEI KA SPRENDZIA,nei ka’vetuoja’.Teritorija,kurioj uzsienieciai daro bile ka,kas jiems naudingiau.O jau nasielienyjie elgiasi pagal islikimo principa.Netgi juokinga darosi.Ir savotiskai linksma.Vistiek jau esam isnyke.

Nesupratau        2022-06-28 11:04

“Landsbergis: naujo sankcijų Kaliningrado tranzitui išaiškinimo iniciatyva ateina iš EK ir mes negalėsime jo vetuoti . ” Kodėl gi negalėsim vetuoti , mes gi turim tokią teisę  ar neturim ?

letuvis        2022-06-28 10:50

deram , kad tie bailiai iš Briuselio pasiduos Rusijos šantažui .  Šlovė Letuvai !

Dzeikiokas vs Aliokas       2022-06-28 10:37

Del savo leksikos Dzeikiokas prakisineja.

Oho,regejimo netekes mantas praregejo       2022-06-28 7:57

kas tave,vaikel,pagyde..Net visai kaip zmogus pakalbejai..

CCCP PRASIGERES MOKI'ITOJES       2022-06-28 7:52

dainoje,pasilipes ant l’l'avonu kalnu.Jem giara,nes jys mili russus.Mirtis xuiliui.

LTSR nusipelnes mokitojas       2022-06-28 7:23

Pagoklinkim apie Kremenciuka. Sirdis dainoja. Vienas suvis ir simtai ukropu lavonu. Stai kas lauke mus letuvius jei ne milesim RUSSUS.

Dzeikas       2022-06-28 7:04

Al., jus tas lietuviskas durnelis, tautinykas ir Smetonos nuovala , kuris galvoja , kad rusams problema rast preteksta kai jie nori jus uzpult.
Jusu paziba Smetona kariuomenes elita supude rusu lageriuose nes itikejo, kad jei Lietuva apsimes snargliu ant asfalto, tai karo audros ja apeis.
Zmogus gaves guza susimasto.Asilas toliau klumpa ant to paties akmens.
PS.Apie apsisvietusi Lietuvos elita cia gerai issisakete.
Tiek net Sapoka nenusikliedejo.

to AL       2022-06-28 4:43

Kam mums tokia aukštuomenė, elitas, kuris dirba svetimųjų naudai ir yra tapusi antilietuviška, anti-Lietuva, beveik kaip dabar. Su slavais nutautėjome, praradome tapatybę, vos neišnykome, o su vokiečiais išlikome. Ir jei ne Antrasis Žalgiris, ne Brest-Litovsko taika - būtume išgaravę kaip dūmas. O dabar tas itin sparčiai vyksta, o Vilniaus ir Šalčininkų rajonų mes nevaldome, o gauname tenais nakčia į snukį, lietuviškai prasižioję. Supuola visi vieningai ten mus lupt.

Україна 24       2022-06-28 3:02

СОСКІН: Путін планує «сувальську операцію», у кремлі є готовий сценарій війни з ЄС - Україна 24
00:00 - Pokalbis su Olegu Soskinu
00:20 – Lukašenkos žiurkės taktika
03:12 – Tai paspartins Vakarų ginklų tiekimą
07:43 – Rusija braižo „Suvalkų operacijos“ planą
11:00 - Pseudoprezidento psichiatrinė diagnozė
13:13 - Baltarusijos antžeminės atakos paleidimas
16:50 – Putinas pateko į anabiozės būseną
20:15 - Rusijos agentūra Ukrainoje
23:42 – Kremlius įspaus Lukašenką į kampą

https://www.youtube.com/watch?v=BvjZf9f7YTo&ab;_channel=Україна24

Jurijus Felštinskis       2022-06-28 2:49

ФЕЛЬШТИНСЬКИЙ назвав найкращий момент для вступу НАТО у війну / росія, Литва — Україна 24
https://www.youtube.com/watch?v=6HdwZm6cV3U&ab;_channel=Україна24

YHIAH       2022-06-28 2:40

Европа готова пожертвовать куском Литвы, чтобы избежать ядерной войны
https://www.youtube.com/watch?v=NIuCs4dQ-68&ab;_channel=УНІАН

Regimantas       2022-06-27 23:28

Išviešinkit dar 75 metams Seimo užslaptintus KGBistų sąrašus ir baigsis visos tos nesąmonės.

Citata apie kaimyną žirgo galvą       2022-06-27 23:27

Дмитрий Медведев в своем Telegram канале прокомментировал недавнее высказывание экс-главы МВД Латвии Мариса Гулбиса. «Там какой-то очередной придурок, бывший министр из Латвии, послал сигнал о том, что НАТО и Евросоюз забирают у нас Калининград. Видать, выпил или съел что-то плохое. Предлагает начать третью мировую войну. В себя придёт – бояться каждого шороха у двери будет. И правильно. Память у нас хорошая…»?

Matymas       2022-06-27 23:26

“ Медведев анонсировал жесткие меры против Литвы из-за блокады Калининграда”.

200 mln       2022-06-27 23:06

Lietuvos Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas pasirašė ketinimą įsigyti 18 savaeigių 155 mm haubicų „Caesar Mk2“ („Caesar NG“). Numatoma pirkinio, kuris Lietuvą turi pasiekti iki 2027 m. vertė – 110–150 mln. eurų.
is kur tokie pinigai? kaip juos uzdirbome?
pasiduoti moskoliams: daug pigiau… ir tas pats.

stasys        2022-06-27 21:21

Stasy 2022-06-27 12:15 .. man patinka drąsus žmonės ir ju mintys , mikalausko mintys geriausiu atveju prisitaikėlio kuris susirado savo kampą . Su tokiu mąstymų ‘mikalausko’ Lietuva visada bus užuovėja ir šešėlis progresui . Tipiškas kirkilinis social.demokratas .

Al. Juliui       2022-06-27 20:38

,, Didžiojoje Lietuvoje beveik nebuvo mūsų kultūros - “ni slucha, ni dūcha”. ” Lietuvių aukštuomenė buvo labai išsilavinus, tik, deja, dėl sąjungos su slavais nutautėjo. Prūsijos valdovas Albertas, kurdamas universitetą kvietėsi profesūrą iš Lietuvos. Bet kuriuo atveju, saugojimas Prūsijos vardo, naudoto palyginti trumpai dėl praplėtimo į vakarus, įtaigoja, kad tikroji Prūsija yra neatskiriama Brandenburgo dalis. Kada nors ir rusų palikuonys šiaurinę Prūsiją laikys neatskiriama Rusijos dalimi - Kaliningradu. Bet mums šitie skuteliai yra Prūsija, nepriklausomai nuo to, kas juos valdo.

hmmmmm       2022-06-27 18:26

Prezidentas antradienį išvyksta į NATO viršūnių susitikimą Madride. Belieka stebėti
NATO viršūnių susitikimą...  Bus sustabdytos Lietuvos teisės NATO ar nebus ? Ruoštis karui ar nesiruošt ?
Tarp kitko kai vyksta karas prekybos tarp kariaujančių valstybių nėra, atakuojami vadovavimo centrai, štai kuo skiriasi spec. operacija nuo karo, pagal susiformavusią praeities ir spec. operacijos ukrainoje praktiką. Ir iš ko seka kad Lietuvoje spec. operacijos nebus.

Is Vilniaus       2022-06-27 17:03

lianzbybiai pagamins duobe.Taigi,jis bus niekam.

Bėgti gali       2022-06-27 16:42

tekti arba ne, be jokios abejonės, bet tai Tiesos nekeičia - praeitis ir dabar kuria ateitį. Anuomet lenkai bėgo į Lietuvą po visų mūsų okupacijų ir pažeminimų - nemažai daliai jų padėjome išsigelbėti, o ką? Blogai? Bet ir šiandien jie atvirai rašo, kad Vilnius jų - tik laikinai okupuotas žmudzinų, supratai?

esmei       2022-06-27 15:54

ziurek tik,kad i ta keikiama Lenkija paciam nereiktu begom begti..Tuo labai rupinasi sikanti monke su visais bur bur burgeriais ir cmiliais.

Esmė čia       2022-06-27 15:46

tame, kad iki Antrojo Žalgirio Lietuva buvo arba ruskynu, arba lenkyne, o lietuviška civilizacija, kalba ir kultūra išsigelbėjo vokiečių valdomose Rytprūsiuose. Didžiojoje Lietuvoje beveik nebuvo mūsų kultūros - “ni slucha, ni dūcha”. Ir dėl tokio nuopuolio mus muolat vaduos rusai arba lenkai, svajojantys apie Žečpospolita - Trijų jūrų imperiją, kurioje mes būsime išgarinti.

Al. Juliui       2022-06-27 15:22

Tai, kas Vokiečiams Rytų Prūsija, mums - tiesiog Prūsija. Panašiai, kaip mes Aukštaitiją vadinam Rytų Lietuva, nors Lenkams, siekusiems atkariauti LDK žemes (aišku, Lenkijos sudėtyje), tai buvo Vidurio Lietuva. Ir savęs juk nevadinam Litauen ar Lithuania (kol kas).

Kaip malonu       2022-06-27 14:56

Kacapu turistu jau visam sviete nieks nebenori ir visaip uja.Asmeniskai karta prie svedisko stalo viesbuty,beje,geram,susiduriau su kacapu seimyna…,geriau ir neprisimint.Da tada gerus nervus turejau,daba iszudyciau..

DDT       2022-06-27 13:08

Tikiuosi ES biurokratai pamokys pradinukų lygio teksto suvokimo ir mūsų arkliažmogai nepavyks išprovokuoti antrojo fronto atidaymo.

Stasy       2022-06-27 12:15

paklausyk Mikalausko sia tema..

stasys        2022-06-27 12:12

Per ta Suvalku koridorių planuojama paleisti ir greitąjį RAI Baltika . Man tai nesuprantama kodėl pas mus neuždaromas esamas tas geležinkelio ruožas labai ilgam remontui ? Na juk gazprom xuilo sumažino „Nord Stream 1“ pralaidumą beveik 60 proc. pasiteisinę remontu . Gal ne visi žino , bet toks sprendimas rinkose dar pabrangino xuilo dujų kaina ? Man atrodo jog čia reikalingas veidrodinis atsakas į tokias xuilo pastangas papildomai uždirbti . Be jokiu abejonių , šia savaite Europos komisija , pateiks papildomus išaiškinimus ir jiems reikalingus dokumentus tam kad ateityje po sankcijomis nepapultu xuilo tranzitas į Kaliningradą ,  mums vėl teks taikytis prie to jog vakarams xuilo interesai tokie pat svarbūs kaip pati Ukraina ir jos interesai kare su orkais .

A a a..,cia gi       2022-06-27 11:27

kapsukes esama,nu vsio,voprosu daugiau nera..Moja pobiezala.

to va tau       2022-06-27 11:05

Žinoma, kad dėl greitkelio ir geležinkelio į Rytų Prūsiją ir dėl Danzig’o prasidėjo Antrasis pasaulinis karas 1939 metais ir dėl jo buvo šitiek pražudyta žmonių. Kitaip dar vadinamas karu dėl Lenkijos, kaip ir Napoleono žygis į Maskvą. O dabar, matyt, prasidės dėl lietuvių-neosovietikų, kapsukės absolventų kaltės. Na, žinoma, Kapsukė mano kitaip, nes jos načalnikas, Pasaulio kunigaikštis, neleidžia runkeliokams ir studenčiokams sakyti tiesos.

va tau       2022-06-27 9:47

o kokia dar kvailyste sugalvotum.Kazkaip silpnokai cia..

Va tai tau       2022-06-27 9:34

dėl tranzito į Rytų Prūsiją prasidėjo 2 pasaulinis karas ir 3 trečias pasaulinis karas .

Radzvilistai       2022-06-27 7:45

patys politiniai lavonai,tai prie ko prisiliecia,irgi nul’l'avonina.Buvo kadais TIESOS visai normalus,kaip lietuviskam,portalelis.Nu gi daba pavirto i zombiu negyvenama dykyne.Ne veltui cia eme sliauzti visokie gel’l'toni lavonai,akli mantai,da visokia necystj…

DDT       2022-06-27 6:56

Tai tik tiek tranzito tema sugebėjo perspausdinti Radžvilo kompanija. Jei artimausiu metu nebus pasisakyta konkrečiai ar “papunkčiui”, pradėsiu įtarti negerus dalykus.

Op TV       2022-06-27 1:08

Dalina įspėjimus dėl mobilizacijos/konfliktas dėl Kaliningrado-plano dalis?/Šeimų sąjūdis ir laisvė
https://www.youtube.com/watch?v=dLrNbLc5kM0&t=0s&ab_channel=OpTV

Al.       2022-06-26 22:42

Visas čekistinis pogrindis net sušilęs kuria rusams Pretekstą. Viskas paruošta ir apie viską pagalvota.

Op TV       2022-06-26 22:16

Apkalta karo kurstytojams/ Bankai marodieriauja - Šimonytė pritaria/“elitas” šaukiasi Grybauskaitės
https://www.youtube.com/watch?v=-3sCDHnUSp4&t=0s&ab_channel=OpTV

stasys        2022-06-26 21:01

Praėjo jau visa savaitė kai Lietuva orkams uždraudė kai kuriu prekių papuolusiu po sankcijomis gabenimą per Lietuvos teritorija i Kaliningradą ir iš jo į Rusija , tik geležinkeliais . Per tiek laiko aprimo xuilo propaganda gąsdinusi Lietuva savo ypatingomis priemonėmis ,tai problemai spręsti . Sutino liežuviai xuilo smegenų skalbenkėms per TV.ru . Pažadėtas atsakas Lietuvai pakibo ore . Na taip, čia Tiesose dar nenustojo karksėti xuilo balalaikos įmantriai laužydamos savo naujadarais žodžiais lietuvių kalbą . Labai stebėtis tuo nereikėtu , burti iš nuogo papo čia jau tapo įprasta . Jokiu faktų , jokios minties kuri kaip snarglį galima būtu prikabinti esamai situacijai . Nesistebiu ir tuo jog ta situacija bando pasinaudoti kremlinis ‘vaišvila’ , jo pozicija visada išgryninama kai Lietuvoje pakvimpa paraku .. Taip kad vis dar laukiame kuo gi nustebins xuilo pasaulį tramdydamas Lietuva . Gal kaip Kinija uždraus bet kokiu prekių gabenimą jei jose bus kvapo lietuviško o gal atjungs mus nuo brel žiedo ? ir labai labai piktai uždraus ūsuotam tarakonui eksportuoti į Lietuva savo elektra ..? vis dar laukiu ir rimojų prie langelio na kada ? kada tarakonai ims lysti lauk o aš juo šlepete ..bum bum .

Zigmas Vaišvila       2022-06-26 20:30

Apie tranzitą[Apie mūsų valdžios pagalbą Rusijai gauti pretekstą puolimui]:

https://www.youtube.com/watch?v=hB9DdFFgj68&ab_channel=KomentarasTV

Gel'l'tonoji tusonka ru.       2022-06-26 20:01

sirdingai kviecia visas broliskas CCCP tautas i lietuviska saskrydi.Atskris broliai buriatai,atgabens unitazu is Ukrainos,broliai kacapai Neryje skalbsis triusikus ir kojines,nes nauju nieks neduoda,o broliskieji kadyrovcai pademonstruos soki su tankais.Linksmosioms selionems vadovaus vietinis susaninas subotinas.Dalyvavimas priverstinai butinas.

123.       2022-06-26 19:45

šios teritorijos biomasei pavienodai.

ketinantiems pirkti ratus-blogos naujienos       2022-06-26 19:19

Čiepijamos ir homo sapiens karietos, net sunkvežimiai: visi nauji automobiliai bus gaminami su „kill-switch“ mikročipu varikliui išjungti nuotoliniu būdu. Aišku, tas sekimo skiepas bus pavaldus ne karietos savininkui, o tik el. konclagerio valdžiai. Toks įstatymas kovos su pijokais ir kitais neteisingų pažiūrų žmonėmis dingstimi tylomis įtrauktas Amerikoje ir pažangaus prezidento jau pasirašytas:

docs.reclaimthenet.org/BILLS-117s1331is.pdf

Visi Europos sąjungoje parduodami automobiliai privalės turėti nuotolinio valdžios sekimo „juodąsias dėžes“ jau šiemet, nuo birželio 6 dienos:

reclaimthenet.org/new-cars-sold-in-the-eu-will-be-forced-to-record-driving-data/

yel“l“ow submarine apie Gel'l'tonasis kackac'a       2022-06-26 19:05

na,šitas nacistinis tvartelio beretopavianas loja labai pareigingai smile) - jaučiu gailisi, kad gimė per vėlai, ir netrėjo galimybės užsiimti savo mėgstamiausia “veikla“ - svieto lyginimu , naiinant “neteisingas“ tautas ...

Gel'l'tonasis kackac'apoide,       2022-06-26 17:16

ko cia makaronus raitai i gogelmogel,ka cia suplakei per gel’l'tona tryda.Lanzbergoidini prokacapiska kenkejiska veikima sumaisai su sikmonkyciu ekonomine diversija ir imi klykt ‘..neduokDie,rusai ateis..’.Taigi pats tu rusu lauki kaip isganymo savo podlai dusonkai..Nors,tiesa sakant,ten kiaulienos tusonka..

sako       2022-06-26 17:13

signataras sako :
https://youtu.be/hB9DdFFgj68
44 : 10 Maskva pateikė ultimatumą, Lietuvos žmonės turi žinoti jį...
1 : 04 :  26 Kaliningrado sritis pagal tarptautinę  teisę šiuo metu yra Rusijos.
1: 07 : 49 ...reikalaukim visi dokumentų : kokiu pagrindu tai padarėt, mūsų valdžia ir koks Rusijos ultimatumas? Iš 18 punktų?

Dzeikiokai       2022-06-26 17:02

kuo toliau,tuo labiau nusisneki.Nuo kada LT dare ka norejo..Per paskutines kelias dienas tavo pakalbejimai pasieke vaiku darzelio lygi.Tau jau ima rodytis,kad mes atskira,suvereni,siekianti racionalumo,valstybe…Zinai ka,isgerk litra,tai be plionkes pagulesi,pagalvosi,pseudopatriotizma istriesi.Gal veliau atsigausi..

???       2022-06-26 16:44

o jei prasidės spec. operacija dėl užtikrinimo eurokomisijos nurodymų? gausis kad putins užtikrina eurokomisijos nurodymus, putins remia eeurokomisiją komisiją ir putins pritaria eurokomisijai dėl tranzito iš RF į RF?

yel“l“ow submarine       2022-06-26 16:26

nacistinės šizoitchūanijos psichopatriotų retorika ir logika tokio pat debilumo, kaip ir šizoukropinių banderlogų smile - todėl didžiulė tikimybė , kad supersto tvartelio laukia panašus likimas, kaip ir ukroreicho smile -  visų pirma ekonomine ir socialine prasme, nors neatmestini ir karinis bei politinis variantai smile)) - jau dabar šizolitchūanijos veršių pajamos dėl infliacjos sumenko nuo 10 iki 50 proc., priklausomai nuo vartojimo ir veiklos struktūros smile))) - o tai dar tik pradžia ..., - tuo tarpu veršiai dar nespėjo atsikvošėti nuo savo urapatriotinių narkotikų, tačiau tai tik rudenėjančio laiko klausimas ..., - o jei, neduok “dieve“ tvartelio šizoidai išprovokuos rusijos jėgos veiksmus marytės sklypelyje, tada “linksmumo“ ribos jau taps išvis neprognozuojamos smile - pindosinių kekšių vaizduotė kol kas nepjėgi suvokti, kaip neįtikėtinai greitai istorija sugeba padaryti tai, dėl ko tenka gailėtis ir spjaudyis bei springti dešimtmečiais , o gal ir visados ..., - tiek Lietuvos, tiek kitų mažų šalių istorijose tokių “klaidų“ be skaičiaus ..., - daja, kiekviena nauja idiotų generacija galvoja, kad jie gudresni idiotai, tačiau visų subinės kenčia analogiškai smile)))

Nu tai dzeikas pasirodė,       2022-06-26 16:24

Milaičių Milaitis, čia jums ne šuns Papas..

Dzeikas       2022-06-26 15:54

PS. Gal tegul Sovietija kreipiasi i Lenkija prasydama tranzito i Rytu Prusija. Gal lenkai susimils smile))))

Dzeikas       2022-06-26 15:53

klaustukams ir kitiems nuokrusoms:
Nauseda nepaiso ES dyrektyvu?
Trumpas paaiskinimas: Lietuva SAVO iniciatyva uzdare tranzita nes tai jos teritorija - nori leidzia , nori ne.
Kodel?
Todel, kad Lietuvai nereikia gresmiu kurias kelia kriminalinio rezimo agentai besislaistantys Lietuvoje. Kaip Sovietija aprupins Rytu Prusija tai jos, o ne Lietuvos problemos.
O jeigu grasins - tada bus uzdarytas ir keleiviu tranzitas.
Va taip turetu kalbet Lietuvos valdzia , nemyzt i bata ir nesidangstyt kazkokiomis tai dyrektyvomis.

Ka daryti..       2022-06-26 15:03

..laukti karo..

???       2022-06-26 15:00

Ką  daryti jei Nausėda , Gabrieius ir Šimonytė nevykdo tai ką nustato Europos komisija : “Draudimas netaikomas pašto paslaugoms ir prekėms, gabenamoms tranzitu tarp Kaliningrado srities ir Rusijos.”?

???       2022-06-26 14:56

kas panaikins prieštaravimus? :

https://ekspertai.eu/nauseda-pabande-pasiteisintimes-vykdome-taika-nustato-europos-komisija/

Rusija nedrįs?/N.Vasiliauskaitė perskaitė dokumentus: grėsmės atveju NATO balsuos
https://youtu.be/bPX54xyVDhU

stasys        2022-06-26 14:48

Na kas čia per vaikiškos šnekos ? cit. “nekenčiu tiek respublikos, tiek čekučio, bet neįmanoma prieštarauti faktams” .xuilo čia pritūpęs pridurtu cit.” nravitsia ,ninravitsia tirpi krasavica ” . Respublikoje daug lengviau , nei čia , prisižvejoti taikos ištroškusių lengvatikiu .

Manyčiau        2022-06-26 14:46

Nato mus gins nuo rusų  , tol kol neliks Lietuvoj akmens ant akmens .

Slys,ty,xuilo       2022-06-26 12:59

Specialios operacijos reikejo tau jau seniai,da kai tavo druzbanai kacapnykai cia karaliavo kaip namuose.Ne vienam tokiam kaip tu esu marmuze pakoregaves..Zinia,Respublika jam nepatinka.Skaityk moskovskyj komsomolec arba delfi.Ten pagal tavo kvaila makaule.Da l.diena gali,su idiotais lekstuciais ir ragelskais,prietranka.

yel“l“ow submarine       2022-06-26 12:42

nekenčiu tiek respublikos, tiek čekučio, bet neįmanoma prieštarauti faktams : “ES direktyvose parašyta visiškai priešingai: „Draudimas netaikomas pašto paslaugoms ir prekėms, gabenamoms tranzitu tarp Kaliningrado srities ir Rusijos.” smile - taigi akivaizdu, kad konservatnykų gauja nebesuskaičiuojamą kartą apsišiko iki ausų, - tiek meluodama tvartelio faunai, tiek bandydama įtikti pindostanui ar elžbietostanui smile)), - ir, akivaizdu, kad tai yra negydoma - tik operuojama smile - klausimas tik, kas imsis “specialios operacijos“ - “praregėję veršiai“, kuriuos šiuo atveju atstovauja respublika, ar vistik rusija smile

ah.1       2022-06-26 12:25

jei „juodu ant balto” ES direktyvose parašyta visiškai priešingai: „Draudimas netaikomas pašto paslaugoms ir prekėms, gabenamoms tranzitu tarp Kaliningrado srities ir Rusijos.”,  reiškia valdžiasėdžiai neskaito dokumentų todėl ir blokuoja tranzitą iš RF į RF.

Tiesa       2022-06-26 11:29

NE NE

Tiesa       2022-06-26 11:22

yra viena, o nuomonių gali būti daug, bet ne tiesų, ar supratai?

Sąjūdžio siekiai - portalui tiesos.lt:       2022-06-26 10:53

Panaikinkite savo portale įsigalėjusį vienos tiesos monopolį ir cenzūrą.

Dzeikiokui       2022-06-26 10:17

Pastebejau jau vakar,kad tamsta neapleidzia mintys apie gandonus.Gal susirupinkit savo psixine sveikata..,ar urapatriottryda uzejo..Tuomet maloniai prasom ant nusiraminimo unitazo.Kol buriatai nepavoge..

Dzeikas       2022-06-26 10:10

Beje, buvo labai idomus liudyjimas apie ukrainieciu Teritorines gynybos (TG) klaidas Sovietijos agresijos akivaizdoje.
Atpasakoju tikedamasis kad tautiniai pridurkai atsakantis uz tai isvadas darytu:
1.NKVD Ukrainos okupuotuose teritorijose labai greitai uzgrobe TG arsenalus kurie kaip taisykle budavo laikomi kur nors mokyklose ir apie juos zinojo perdaug zmoniu.Ne visur speta isdalint ginklus TG kariams.
2.Buvo greit arestuojami TG vadai ir nariai kurie net ir neslepe savo narystes ir ju vardai ir adresai buvo placiai zinomi.Isdaviku ypac rytinese Ukrainos zemese pakanka.
Kokios isvados persasi Savanoriams ir Sauliams?
1.Asmeniniai ginklai turi buti saugomi kareivio NAMUOSE.
2.Savo naryste sukarintose strukturose nedemonstruoti, prie savo namu uniformuotiems nevaikscioti, ypac aktualu vadams slept savo pareigas.
3.Sunkiuju ginklu arsenalas (saudmenys, mazo kalibro minosvaidziai, visokie Javelinai) turi buti saugomi specialiuose vietose ir tai turi buti paslaptis.
4.Vadai turi buti ne civiliai o Gynybos ministetijos pareigunai(nuo kuopos vado ir auksciau).
Kad nesigautu kaip Ukrainoje kur NKVD pavyko dideliu laipsniu neutralizuoti pogrindini pasipriesinima.Jis tik dabar imtas kurti Kijevo pastangomis is naujo.
Cia tautiniams valdzios urodams 30 metu draudusiems savanoriams ir sauliams tureti ginkla namuose.Nuokrushos, bl.

Dzeikas       2022-06-26 9:48

Troliu fabriko kondomui 9:35
Tegul rusai linksminasi kol gyvi.

Dzeikas       2022-06-26 9:46

Julesui:
Sita deza islindo kazkur youtubej ir gavo netiketa rezonansa, t.y. kazkas labai atkakliai platina.
Generolas Jeffersonas?
Jus toki kada nors girdejote?As pirma karta.Kaip sako orkai: vdrug otkuda ne vozmis, pojavilsja v rot ...( toliau keiksmas).
Kita vertus yra JAV Valstybes departamento atsakymas ir rusu kaukima esa su Lietuva reikia issiaiskinti ir organizuot sausumos koridoriu i Rytu Prusija, kad atsakymas i NATO nario uzpuolima bus nedelsiamas.
Dumos pridurku veblenimai apie koridoriu i Karaliauciu nutilo , uztat pakvipo “generolas Jeffersonas”.

iR dZIULIUI,IR STASIUI       2022-06-26 9:35

Mes esam inertiska mase,kaip vandenynas Soliaryje.Snuduriuojancios ir abejingos inercijos neisjudina net valdanciuju beprotybes.Mitingu negausa ta indikuoja,zo,mums pox…,kad ir kas butu.Ka gi,leidimas klikai daryt,kas sauna i galva prives iki tikro saudymo mums i galva.O dabar galim su idiotiska ramybe vaziuot Palangon ar kaiman,pagal finansus.Manau,kad paskutini karta…Taigi,broliai ir seses,linksminkimos,pakol gyvi esma..

Jules       2022-06-26 9:08

O toks generolas apskritai egzistuoja? Taigi kažin ar tai tiesa, kad “US Army General Robert Jefferson believes that due to the blockade of the Kaliningrad region by Vilnius, the world may face a real World War III. In his opinion, the rights of Lithuania in the NATO should be suspended, such provocative acts will inevitably lead Washington to war with Moscow“? (JAV armijos generolas Robertas Jefersonas mano, kad dėl Vilniaus blokados Kaliningrado srityje pasaulis gali susidurti su tikru III pasauliniu karu. Jo nuomone, Lietuvos teisės NATO turėtų būti sustabdytos, nes tokie provokuojantys veiksmai neišvengiamai atves Vašingtoną į karą su Maskva), būtent taip ir pasakė, ir ar tai nėra dar viena maskvėnų antis - deziukas? O jei tai tiesa, tada kas tokie tempia mus katastrofon, kokie mūsų slapukai – konspiratoriai ir dezistai? Do americans want to be destroyed because of small Lithuania? Of course not! ” – atsako jie. Tad kaip čia dabar yra iš tikro? Juk visuotinai žinoma, prisiminus Čerčilį, kad Tiesa karo metu ar išvakarėse prastuomenei nesakoma. Kita vertus, apie tokį jų manymą labai rimtų knygų yra prirašę buvę ir esantys garsūs ir įtakingi Amerikos geopolitikos grandai, realiai čiupinėję istoriją, politiką, karybą, darę sprendimus, žodžiu, patys aktyviai dalyvavę. Žinoma, ne tą istoriją čiupinėję, kuri dėstoma Kapsukėje, kuri įkalta dabartiniams kapsukiečiams Seime ir Vyriausybėje į makaules. Tad kaip čia yra iš tikro? Juk visuotinai žinoma, kad Pirmasis pasaulinis karas prasidėjo dėl Serbijos ir jos pseudo patrioto-agentėlio Principo (kieno agentėlio?). Antrasis pasaulinis karas dėl Lenkijos, o Trečiasis, kaip mano generolas, žadamas pradėti dėl Lietuvos, tad kaip čia yra? Kaip su mūsų kapsukiečių atsakomybe Vyriausybėje ir Seime, jei tai tiesa? Prašom padėti man šitą informaciją patikrinti, nes man tam trūksta jėgų ir proto. Mums gi pagrindinis tikslas šiuo metu yra kaip nors mums išlikti.

stasys        2022-06-26 8:56

Stasiui 2022-06-26 8:11 .. bus problemų jokiu abejonių , vienok valdžioje ne arogantiškas socialdemokratas Kirkilas ir tai suteikia vilties jog problemos ekonomikoje bus ne tokios gilios ir ilgalaikės . Į Lietuva plūstelėjo ne tik problemos bet ir darbo rankos , kurių mums labai truko . Rytu bambagysles reikia patiems pjaustyti kai jos pačios nepūną .

Taigi       2022-06-26 8:55

kas padeda priešui surasti puolimui pretekstą? Kita vertus, jei norima pulti, pretekstą visada surasi, dehumanizavęs auką.

Stasiui       2022-06-26 8:11

..i visus tokius pasvarstymus galec atsakyt kitu pasvarstymu.iKI SIU METU PABAIGOS MES BUSIME DUOBE AR NE DUOBE….

stasys        2022-06-26 7:48

Ir vystyk ta tema nėra dar išsemta iki galo . Nors ir autorius akivaizdžiai paveiktas xuilo didybės manijos o jį palaiko pusę Respublika skaitančiu , vargiai Jis užduoda sau teisinga klausimą kodėl xuilo užsienio politika tokia keista ir permaininga ? Jei sankcijas įveda ES ir Amerika orku visuomenė xuilo pritariant triūbiną dūdomis jog visa tai niekaip negali paveikti Mordoro šalį ir jos ekonomikos , o va jei Lietuva čiut apriboja ne pirmo būtinumo prekių  tranzitą į biedna Kaliningradą isterija pradeda kilnoti stogą netgi kai kuriems politikams Lietuvoje . Kur čia šuva pakastas ir kodėl kiekviena diena žmogiškumo teise paminanti Mordoro šalis susidūrusį su Lietuvos sprigtu į nosį pradeda inkšti lig kokis slaviškas ‚pudelis‘ ?  ir grasinti karu , ne tiesiogine ta žodžio prasme . Gal , tik darau prielaida,  tam ‘pudeliui‘ gauti spyrį į uodegą amerikietišku batu yra mažiau skausminga bet labiau prestižišką nei ta G. Lansbergio šlepetė palei nosį ? Ir vystyk kaip turėtu elgtis šalis šioje situacijoje jei jį savimi pasitikėtu ? urgztu ir kandžiotu kiekviena šlepetę , o odinį batą laikytu autoritetu ? Ka sako tas faktas apie tokia visuomene ? Man patiko kokį atsaką paruošė tos šlepetės ir kaip elgėsi tos šlepetės iškilus grėsmei . Ar reikėjo taip rizikuoti čia jau kitas klausimas , bet ko vertos būtu tos šlepetės jei jomis viena kita kartą neperbristi balą ? Taip , pripažinkime ne kaip atrodo ta ‚galiorką‘ Respublikoje , su tokiais sunkoka būtų prisiversti kartu ginti šalį ..

Ką čia skaityt,       2022-06-25 19:50

kai mes ir taip žinome, kad tie koncievai valdžioje, kurie yra baigę Kapsukę menko išsilavinimo. Kapsukė (VU) juos išmokė tik kenkti lietuviams ir dirbti svetimųjų naudai.

stasys        2022-06-25 16:58

to dar betruko jog berazumio ‘ragleskio’ paistalus skaitytume , ans juk tik galvą iš batkos šiknos iškišęs turi o va porina ‘tiesa’ lik ja žinotu .

Skaitovui       2022-06-25 14:44

o tau su texto suvokimu vistik nekas,oi nekas.Savo ziniom gali dalintis su subotke ir igel’l'tu zzombiu.Gera kompanija bus.Tarpusavy galit diskutuot kacapiskai.

Al.       2022-06-25 13:45

Ši vyriausybė, 2021 m. rengdama Lietuvos bendrąjį planą, atsisakė visą geležinkelį perdaryti į europinę vėžę. Nors pati skelbė reikalavimą užtikrinti kariuomenės judėjimą. Panašus sabotažas vyko ir energetikoj, gynyboj, socialinėj apsaugoj, švietime. Todėl manau, kad jų iš pažiūros drąsūs išpuoliai prieš Kiniją ar Rusiją yra tik priedanga. Rusai pasiruošę pulti. Jiems reikia tik formalaus preteksto. Vakarai taip pat linkę truputį pakariauti vidurio Europoje. Iš pradžių sunaikiname lietuviško ginklo programą, o paskui paskelbiame karą Rusijai. Nes principai juk svarbiau, ar ne ? Kam tie šoviniai, jei esi teisus ?

skaitykit       2022-06-25 13:32

USA generolas pasiūlė išmesti Lietuvą iš NATO
http://ldiena.lt/..
“„...Lietuva „provokuoja Maskvą“ ir pastato ją į tokią situaciją, kurioje netgi eilinė, neagresyvi šalis susimąstytų apie ryžtingą karinį problemos sprendimą. Ar mes norime būti sunaikinti dėl mažytės lietuvos? Žinoma, kad ne“, - pasakė Džefersonas…
....Artimiausiu metu NATO Aukščiausias NATO Sovietas susirinks į skubų posėdį ir įvertins naujausius Vilniaus išpuolius…“

hmmmm>to hmmmmm        2022-06-25 13:03

sūduviai skaitlingausia prūsų gentis, sdv - vds, vds - vadas ir vedos, sūduvoje raktas į viską, sūduvių kalba - pamatinė lietuvių kalba šiandieną...

As zinau ka daryt       2022-06-25 12:23

reik susivienyt su estais ir uzpult buriatus.Ir siaip,visa sibira.Nukariavus,viska isparduot kitajui ir pabegt i amerika.

Dzeikiokui       2022-06-25 12:16

nu ir pavarei keistenybiu,aik tu sau…Ne be reikalo pranese,kad UV spinduliuote suaktyvejus.Vieni su kapsukem duodasi,kiti gandonais..Kitam puslapy Stasi mirtinai gel’l'tonasis sukandziojo..,ohoho dienele…

Dzeikas       2022-06-25 12:09

Elfei:
As sakau salyginai.Nes straipsnis implikuoja tai Anukui.
Galu gale, mano poste Anuko numeris 16.
As kalbu ne apie ji, o apie elgesio buda su agresyviu kaimynu, kuris taves net zmogumi nelaiko.

Dzeikas       2022-06-25 12:05

Dzeikiokujui:
Nereikia pervedineti streliu nuo “ka daryti” in “pas ji ne tos sistemos granatos”.
“Su Rusija jokio flirto” - principas.
O “neturime ginklu” - aplinkybes.
Ir jeigu mes principo paneigiame aplinkybemis, statydami jas auksciau principo , tai panaudotas kondomas numestas ant asfalto turi daugiau vertes negu mes.
Reikia apsispresti vertingesni mes uz ta artefakta, ar ne.
Jeigu taip - reikia atatinkamai elgtis.

Elfei       2022-06-25 9:34

kacapoidai yra kaip tas skorpionas,kuris gerasirdei bezdzionei,perplukdziusei per upe,igeldamas pasake..,...atsiprasau,bet as kitaip negaliu,as gi skorpionas..

elfe Dzeikui        2022-06-25 9:07

ne anukas tai padare.
paskaitykit ka raso musu komisaras V.Sinkevicius feisbuke.
turintys isnkstini nusiteikima pries Landsbergius vel rado nauja preteksta..

Rusija gali vezt ir ne per ES teritorija, o juros keliu.

Beje, Rusija niekad priesu nepuola. Ji puola draugus. Chmelnickis padare klaida, kad pasirase taikos sutarti su Rusija.

Staseli       2022-06-25 9:00

gel’l'tosios baidykles pasirodyma galima nuspet pagal sinoptikus.Jei svies saule ir bus giedra,tai zzombis tunos kur patvory,apsikases gliciais puvekais ir senais lapais..O va,kai suteeemsta…Vaikams geriau nesirodyt,bo islindes gel’l'tonasis pagriebs uz kojos ir nusitemps i maurynus..

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.