Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida, Šeimos politika

Britanijos vyriausybė skelbia karą socialinių tinklų vartotojams, pasisakantiems prieš homoseksualumą

Tiesos.lt siūlo   2017 m. rugpjūčio 28 d. 8:47

21     

    

Britanijos vyriausybė skelbia karą socialinių tinklų vartotojams, pasisakantiems prieš homoseksualumą

laisvavisuomene.lt

Viena aukščiausių Britanijos teisėsaugos darbuotojų savo naujausiame straipsnyje teigia, jog Vyriausybė imasi priemonių prieš visus, kurių pažiūros laikytinos ekstremaliomis socialinės lyties ir seksualinės orientacijos atžvilgiu.

Garsiame Britanijos dienraštyje The Guardian Karališkosios prokuratūros (angl. Crown Prosecution Service, toliau – CPS) direktorė Alison Saunders rašo: „Nesvarbu, ar įžeidimas yra parašomas socialiniame tinklapyje, ar pasakomas gyvai, žala išlieka“.

Kitame straipsnyje ji teigia, kad nuo šiol CPS vidaus veiklos taisyklėse įsigalios nauja tvarka, kuri „Užtikrins, jog skirtingos neapykantos, nukreiptos į skirtingų grupių žmones, būtų kontroliuojamos pagal tos grupės poreikius. Pavyzdžiui, nusikaltimai bus vertinami skirtingai, atsižvelgiant į tai, ar jie buvo padaryti iš rasistinių, religinių paskatų, arba prieš neįgaliuosius, homoseksualius ar biseksualius asmenis“.

2016 metais atlikta britų musulmonų apklausa atskleidė, kad daugiau nei pusė apklaustųjų mano, jog homoseksualumas turėtų būti nelegalus, o 47 proc. teigė manantys, jog homoseksualūs asmenys neturėtų mokyti mokyklose.

Tai rodo, kad CPS veikla turės aprėpti gana didelę visuomenės dalį, tačiau organizacija šią veiklą turės vykdyti paisydama teisinių normų, reglamentuojančių kalbos laisvę (angl. free speech). Pati A. Saunders teigia, kad „egzistuoja kertinės teisės nuostatos, neleidžiančios brautis į žmonių teisę laisvai reikšti savo nuomonę; ši teisė yra viena iš svarbiausių mūsų visuomenėje“. Vis dėlto ji nepaminėjo, kokios teisės nuostatos turėtų užtikrinti kontrolės ir laisvės balansą.

„Daugiau nei 15 tūkst. bylų dėl neapykantos nusikaltimų per 2015-2016 metų laikotarpį rodo, kad ieškovų vaidmuo teismuose auga ir dažniausiai jų prašymas skirti didesnę nuobaudą būna patenkinamas. Šių metų neapykantos nusikaltimų ataskaita pirmą kartą istorijoje parodys, kad CPS pareigūnai daugiau nei pusėje neapykantos bylų pasiekė didesnių nuobaudų paskyrimą“, – džiaugiasi A. Saunders.

„Neapykantos nusikaltimai sėja netoleranciją ir skatina susiskaldymą, todėl daro žalą ne tik atskiriems individams, bet ir visai visuomenei, – komentuoja A. Saunders, – Netgi smulkūs įžeidimai, palikti be priežiūros, gali tapti didesnių ir grėsmingesnių veiksmų priežastimi. Todėl svarbiausias CPS tikslas yra sustabdyti šiuos įžeidinėjimus.“

Galima manyti, kad krikščionių gatvės pamokslininkų suėmimas už požiūrį į homoseksualumą ir musulmonų agresiją, gatvės pamokslininko areštas už atsakymą homoseksualiam paaugliui į klausimą dėl Biblijos, pavienių krikščionių suėmimas ir kaltinimas persekiojimu už tai, kad dalino brošiūras, oponuojančias homoseksualumui ir abortams, yra tokios CPS tikslo siekimo pavyzdžiai.

Šaltinis: lifesitenews.com

laisvavisuomene.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tuo tarpu       2017-08-31 0:55

sensacija Amerikoje (nors ten jau nera sensaciju) Mishele Obama transseksualas vyras-https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=4yym71PwbnY

Tarabildai metas kartoti kursą       2017-08-29 2:19

Teisingumas (dorovės dėsniai) ir įstatymas - skirtingos sritys.
Ne Čečėnija, ne Didžioji Britanija, ne Lietuva yra aukščiausios teisingumo ar kurios nors kitos dorybės instancijos, skirtingai nuo teisinio reguliavimo.
Jei supratai šią užuomina, nurimk ir pripažink, kad prašantis Nebildėti, Komentatorius ir Pikc yra visiškai teisūs: neomarksistinio genderizmo pergalė ar pralaimėjimas (atsakymas į klausimą “Kas yra žmogus?”) apspręs ir Didžiosios Britanijos, ir XXI a. visuomenių raidos kryptį. Bet ne tai, ar “pati Karalienė suteikė sero lordo titulą Elton Johnui” ar ne.
Net jei Didžiojoje Britanijoje “pilietinių teisių gynyba yra nesulyginama su Lietuvos”, dar nė vienas gatvės pamokslininkas Lietuvoje nebuvo “suimtas už krikščionišką požiūrį į homoseksualumą ir musulmonų agresiją, ar už atsakymą homoseksualiam paaugliui į klausimą dėl Biblijos”.
Galų gale, susipažinus vertinti, kas vyksta kitoje šalyje (kokia jos jurisdikcija ir pan.), yra visuotinė praktika.

Tarabilda komentatoriui       2017-08-28 23:20

Vietoj “gėjizmas” įrašyk “Lietuvos valdžia”, tuomet atsirastų kažkokios pilietinės prasmės. Kuo labiau kabinėjies prie gėjų, tuo jie labiau džiaugiasi ir kelia galvas dėl tokių idiotiškų sapalionių.

Komentatorius       2017-08-28 22:37

Bet tai ką daryti tam normaliam žmogeliui, kuriam “gėjizmas” sukelia šleikštulį?
Tas normalus žmogelis irgi turėtų turėti kažkokių teisių.
Negi teises turi tik tie pakrypuoliai?

Juozapas       2017-08-28 21:11

Palaikau racionalų kolegos Tarabildos požiūrį.
Daugiau neturiu ką pridurti.
Kam nepatinka maigykit minusiukus.

Tarabilda       2017-08-28 20:36

Britanijos jurisdikcija yra jų reikalas. Jų ir airių nuostatos į homoseksualumo problematiką ir homoseksualų šeimas gali kelti įvairias reakcijas katalikų tarpe, bet jei neklystu, pati Karalienė suteikė sero lordo titulą Elton Johnui. Tokia jau yra jų specifika, ir tai yra jų reikalas. Būtų problema, ir mes čia gal galėtume reikšti savo nuomonę, jei Briuselis prievartautų britus paklusti kokioms nors EK ar EŽTT direktyvoms ir pretenzijoms. Homoseksualų šeima ir įvaikinimas jų pačių yra įtvirtinta įstatymu. Nematau dėl ko čia laužomos ietys.
Čečėnijoj homoseksualus kankina ir žudo, ir įstatymas bei teismai jų negtina. Todėl labai jau neadekvačiai ir neproporcingai atrodo nortas iš balanos priskaldyti stirtą malkų. Didžioji Britanija yra teisinė valstybė, kur pilietinių teisių gynyba yra nesulyginama su Lietuvos. Laisvos visuomenės institutas galėtų ir susitelkti mūsų visuomenės žodžio, susirinkimų laisvės gynimo lauke, o ne šokinėti ant britų, kurie dabar turi daug rimtesnių probvlemų, kurias sprendžiant mes (jei dar tutime garbės ir orumo kaip valstybė) turėtume palaikyti prieš junkerinių kvazimarksistų atakas.

Pikc       2017-08-28 20:07

Kiek pastebėjau, dažnai žmonės klaidingai mano, kad britai iš eurosajūzo pasitraukė dėl ideologinių nesutarimų. Ne - dėl ideologijos jie visiškai sutaria. Nesutarimai yra grynai administracinio ir ekonominio pobūdžio. Kitaip tariant, britų valdžia neturi nieko prieš liberal-neomarksistinę diktatūrą - tiesiog nesutinka, kad ji būtų iš Briuselio, o ne iš Londono įvedinėjama. Trumpai tariant, jei kas galvojate, kad “Brexit” reiškia, jog britai atėjo į protą, atsisakė iškrypėliškos ideologijos ir grįžo prie tikrų vertybių - galvokite dar kartą. smile

Tarabilda, ne bildėk, o skaityk dar kartą:       2017-08-28 19:36

1. Karališkosios prokuratūros direktorė (!) Alison Saunders:
“CPS vidaus veiklos taisyklėse įsigalios nauja tvarka, kuri „Užtikrins, jog skirtingos neapykantos, nukreiptos į skirtingų grupių žmones, būtų kontroliuojamos pagal tos grupės poreikius. Pavyzdžiui, nusikaltimai bus vertinami skirtingai, atsižvelgiant į tai, ar jie buvo padaryti iš rasistinių, religinių paskatų, arba prieš neįgaliuosius, homoseksualius ar biseksualius asmenis“.
2. Krikščionių gatvės pamokslininkų suėmimas už požiūrį į homoseksualumą ir musulmonų agresiją, gatvės pamokslininko areštas už atsakymą homoseksualiam paaugliui į klausimą dėl Biblijos, pavienių krikščionių suėmimas ir kaltinimas persekiojimu už tai, kad dalino brošiūras, oponuojančias homoseksualumui ir abortams, - visą tai tėra “nesąmonė” ir “Liberal leftistiniai burbulai, neverti dėmesio”?

Tarabildai       2017-08-28 19:25

o tai jums atrodo, kad po Brexito britai atsisakys hate speech ideologijos?

Tarabilda       2017-08-28 18:38

Nesąmonę įsikėlė portalas. The Guardian yra ES ir Cobrino ruporas. J.K. vyriausybė turi tūkstantį kartų rimtesnių užsiėmimų ir darbų nei primestas socialinės lyties klausimas, kuris yra kol kas ES jurisdikcijos zonoje. Didžioji Britanija iš tos jurisdikcijos pasitraukia 2019 metais, kai baigsis Brexit derybos. Liberal leftistiniai burbulai, neverti dėmesio.

E951       2017-08-28 17:55

įdomu kaip lideroidai suderina savo šizofreniją:kovą prieš  taip vadinamas islamofobiją ir homofobiją, juk musulmonai aiškiai sako , koks jų požiūris į vaivorykštinius.

Va, va,       2017-08-28 16:43

liberoidai tuoj skelbs diktatūrą.

Anglijai       2017-08-28 15:49

islamisko ekstremizmo neuzteko. Nori paragauti savojo.

VaidasVDS       2017-08-28 15:21

Dvasingas žmogus negali užgaudinėti nieko.
Galima tik liūdėti, kad egzistuoja pasaulyje toks reiškinys kaip homoseksualizmas ir kad kai kurie žmonės yra dėl kokių nors priežasčių homoseksualūs. Be abejo tokiems žmonėms reikėtų visapusiškai padėti ir pirmiausiai dvasiškai. Bet kai kurie iš jų net ir tokią pagalbą gali suvokti kaip užgauliojimą. Ir tuomet atsiranda vertinimo problema, kartu ir su vertintojų šališkumo problema.
O yra ir dar kita problema, kuomet įžeidinėjami religinių pažiūrų žmonės dėl jų požiūrio į homoseksualumą ir jų atžvilgiu netgi taikomos įvairios prievartos rūšys. Tokiu atveju kvepia ne demokratija, o kažkokios rūšies diktatūra.
Nors ir nėra tokios teisės būti kvailiu, bet nuo visokiausio kvailumo niekas nėra apdraustas. Perlenkta lazda kartais smogia kitu galu labai skaudžiai…

Į pagalbą Šikalienėms       2017-08-28 14:08

Reikėtų teisėjos pastebėjimus įtraukti į lytinio švietimo kursą mokykose, kurį numatoma stiprinti. Kuo daugiau žinai apie tarpukojį, tuo mažiau vaikų gimsta.

snapas       2017-08-28 13:28

O jei gėjus ima mane koneveikti, savaime aišku, jam nieko už tai nebus?  Velnias, matau, konjunktūriškai labai jau apsimoka apsimesti gėjum..

pragmatikas       2017-08-28 13:26

Manau, kad siekia absoliučios musulmonų daugumos. Jie tokiais lytinio gyvenimo ,,malonumais” nesinaudoja, o gyvena natūraliai pagal Dievo žodį ,,dauginkitės” ir dėl to jų bus dauguma.

????       2017-08-28 11:36

Teisės pagal santykiavimo būdą?Kas tai yra?

šikalienė       2017-08-28 11:03

skubiausiai teiksiu analogišką Įstatymo projektą balsavimui.
Premjeras pažangus. Palaikys.

Europa       2017-08-28 10:28

jau rytasi i pragara.Valdzios galvos tuscios,kaip puodines.

pagal TLK 10       2017-08-28 9:29

Ligos - psichikos sutrikimai F64 - Lyties tapatumo sutrikimai, F64.0 - F66.9 ( pagal TLK 10) turėtų būti gydomi,  jei patrys nesutinka gydytis įsijungti turėtų teismai ir patys nesigydantys psichiniai ligoniai turėtų būti gydomi teismo nutarčių pagrindu.

Rekomenduojame

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Konstantinopolio patriarchatas Lietuvoje – nauja Bažnyčia?

Rusijos istorinė ir akademinė politika Lietuvos atžvilgiu 2021–2022 metais (pagrindinės tendencijos)

Kanzaso mokytoja nušalinta dėl „translytės“ mokinės pageidaujamų įvardžių nevartojimo

Christine ir Thomas Schirrmacheriai. Komunizmas kaip mokymas apie tūkstantmetę viešpatiją

Dominykas Vanhara. Išdavystės kaina

Kanapės siejamos su depresija ir nerimu

Vokiečių ministerijos nubudusiųjų „buvimo baltuoju“ apibrėžimas pašalintas po visuomenės neigiamos reakcijos

Romualdas Povilaitis. Apie Užimtumo įstatymo pakeitimą

Edvardas Čiuldė. Kodėl rusai yra užklimpę imperijos idėjos puoselėjimo iliuzijose?

Oregono valstijoje visuose mokyklų tualetuose privalės būti moterų higienos priemonių

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt septintoji (gegužės 11-oji) diena

Rusijos Dūmos vicepirmininko ir deputatų pasisakymai apie Rusijos tikslus kare prieš Ukrainą

„Žmoga“ toliau keliauja per pasaulį… (atnaujintas sąrašas)

Vytautas Radžvilas. Savinaikos mechanizmas

Vokietijoje vyksta teismo procesas pastoriui, nubaustam už kalbas apie homoseksualus

Mariupolio gynėjai virš „Azovstal“ gamyklos iškėlė Ukrainos vėliavą

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt šeštoji (gegužės 10-oji) diena

Prof. Markas Regnerusas. Kodėl santuoka yra ne tik privatus, bet ir viešas reikalas?

Lyčių kvotos: ES parlamentas balsuoja už tai, kad 50 % visų kandidatų Europos Parlamento rinkimuose būtų moterys

Reikalavimas dėvėti kaukes sukėlė daugiau mirčių nuo korona viruso

Karo monstrą penėjo ir kultūrinis rusų elitas

Gegužės 9-osios ambivalentiškumas

Nepriklausomais elektros tiekėjais privalo užsiimti FNTT

Vidas Rachlevičius. O tuo metu Anglijoje arba – o kam dabar lengva…

Ramūnas Aušrotas. ES kovido sertifikatas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.