Emigracija, imigracija, demografija, Europa

Britai EŽTT teisėjus išvadino „niekšais“ ir pagrasino trauktis iš organizacijos

Tiesos.lt siūlo   2022 m. birželio 15 d. 21:42

15     

    

Britai EŽTT teisėjus išvadino „niekšais“ ir pagrasino trauktis iš organizacijos

laikmetis.lt

Britų konservatoriai EŽTT teisėjus išvadino „niekšais“, šiems paskutinę minutę davus įsakymą sustabdyti nelegalių migrantų deportaciją į Ruandą.

Pirmasis planuojamas deportacijos skrydis migrantams, nelegaliai patekusiems į Didžiąją Britaniją per Lamanšo sąsiaurį, antradienio vakarą buvo sustabdytas, kai po gausybės teisinių iššūkių Europos Žmogaus Teisių Teismas nusprendė sustabdyti deportaciją, o tai supykdė konservatorių partijos parlamento narius.

Naujai įvesta vyriausybės politika deportuoti nelegalius prieglobsčio prašytojus į Afrikos šalį Ruandą sulaukė aršaus kairiųjų aktyvistų ir žmogaus teisių grupių pasipriešinimo, teigiančių, kad tokia politika yra rasistinė ir nehumaniška. JK vidaus reikalų sekretorė Priti Patel griežtai atmetė tokius kaltinimus.

Europos Žmogaus Teisių Teismas nesutiko su JK vidaus teismais

Nepaisant Aukščiausiojo Jungtinės Karalystės teismo sprendimo, kuriuo buvo uždegta žalia šviesa skrydžiui, kurį antradienio popietę patvirtino ir Apeliacinis teismas, konservatorių parlamentarai buvo šokiruoti sužinoję, kad Europos žmogaus teisių teismas Strasbūre suteikė paskutinės minutės įsakymą neleisti išsiųsti kai kurių asmenų, turinčių skristi lėktuvu. Remiantis spaudos pranešimais, jų sprendimas buvo grindžiamas tuo, kad deportacijos buvo „realios nežmoniško ir žeminančio elgesio grėsmės“.

Aukščiausi vyriausybės politikai liejo savo įtūžį dėl tokio sprendimo, o JK ministras pirmininkas Borisas Johnsonas užsiminė apie galimą šalies pasitraukimą iš Europos žmogaus teisių konvencijos.

„Teisinis pasaulis labai gerai renkasi būdus, kaip neleisti vyriausybei laikytis, mūsų nuomone, protingo įstatymo. Ar reikės pakeisti kai kurias taisykles, kurios mums padėtų? Labai gali būti“, – žiniasklaidai sakė Johnsonas.

Atsakydamas į tolesnį klausimą apie EŽTK, Johnsonas pasakė: „Visos šios galimybės yra nuolat peržiūrimos“.

Vidaus reikalų sekretorė Priti Patel antradienio vakarą paskelbė pareiškimą, kuriame išreiškė nuostabą ir nusivylimą, „kad Europos Žmogaus Teisių Teismas įsikišo, nepaisant aiškių sprendimų mūsų vidaus teismuose.

„Mes nebūsime atgrasyti elgtis teisingai ir įgyvendinti savo planus. Mūsų teisininkų komanda peržiūri kiekvieną sprendimą dėl šio skrydžio ir ruošiamasi kitam skrydžiui jau dabar“, – pridūrė ji.

Mažiau diplomatijos bandymų pasiūlė valdančiosios konservatorių partijos parlamentarai.

Jamesas Sutherlandas, aplinkosaugos sekretoriaus George’o Eustice’o padėjėjas, teigė: „pikta, kad JK vis dar priklauso EŽTT kaip suvereni tauta“, o vyriausybės padėjėjas Whip Andrea Jenkyns paragino JK „pasitraukti iš Europos Teismo ir sustabdyti jų kišimąsi į Didžiosios Britanijos teisę“.

Vienas viešai neatskleistas asmuo „Daily Mail“ bulvariniam leidiniui sakė: „Europos teisėjai visa tai pagrindė, nepaisydami Aukščiausiojo ir Apeliacinio teismo sprendimų, palankių vyriausybei. Tai pasibaisėtina. Vienas Europos teisėjas panaikino kelias dienas JK teismuose vykstančias diskusijas vien dėl dokumentų.“

Ipsvičo konservatorių atstovas Tomas Huntas rašė: „Atėjo laikas palikti EŽTT“, o Jonathanas Gullisas, „Facebook“ įraše teigė, kad „EŽTT neturi vietos JK teismų sistemoje. Valdžia turi visiškai nuo to išsivaduoti!“

Vidaus reikalų ministerija pažadėjo toliau ruoštis būsimiems deportacijos skrydžiams.

Šaltinis: Remix News

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

taigi, > a.ha       2022-06-17 15:31

pulinio, pataikei.
Soros i migracijos politika investavo puse milijardo. Sukele Brexit, o kaltina konservatorius. Toliau jo tautu maisymo darba pretese Lukosenka, bet kai tautos uzdare savo sienas, Putino “operacija” su bombom isgyne ukrainiecius is savo megamuju…
ir kaipEuropa neissioperuoja sio pulinio, tai neisku… juk viskas kaip ant delno.
nejau ES politikai jo pastatyti?..

ah.ą       2022-06-16 19:53

pūlinio darbas

vat vat        2022-06-16 19:17

matyt ir tarp eztt finansuotoju rasim soros foundation..
matyt White genocide conspiracy teorijos virsta faktais.
kaip ir white replacement conspiracy theory,
rasizmas pries baltaja rase isisiautejo?..
o gal tai tik Petro pirmojo testamento pildytoju is Kremliaus conspiracy?..
gal laikas europieciams stot i Renaud Camus ikurta National Council of the Resistance?


o jei panarsytumet iliminatu masonu B’nai B’rith 1913 ikurta ADL (Antidefamation Lugue) puslapi, tai paaisketu kas visam siam paradui vadovauja. Ir joks lyderis Amerikoj neisilaikys lydriaujancioj pozicijoj, jei jo nuomone kirsis su ADL programa. Kuris buvo ikurta kovai pries antisemitizma tais metais, kol dar nebuvo holokausto.
Ilga laika ADL vadovavo is Vilnaus kiles A.Foxmen, kurio seima 1950 Stalinas isleido migruot i Amerika. Dabar vadovauja irgi Rusijos saknis turintis J.Greenblatt…
ADL partneriai - Open Society Foundation ir is dalies Aspen institute. Tarptautinis think-tankas, kuri funduoja ir Rusijai palankus fondai. Nes jis ir buvo ikurtas rysiams su Rusija palaikyt..
Jei paziuretume i ADL “hete speech” nuodemiu sarasa, tai pamatysim, kad nenuodeme but baltuoju, jei tu priklausai LGBT bendruomenei. o sakyti, kad baltuoju buti normalu, tai jau priskiriama prie hate speech.
https://www.adl.org/resources/hate-symbols/search
Tad kas norit daryt karjera politikoj, skelbkites LGBT nariais. smile
Diversity, ar kitaip “multi-kulti” visuomene yra pagrindinis ADL siekis. 
Forsuojama per migracija diversity laikyt baltuju europieciu genocidu, yra priskiriama “hate speech”.
Kovot pries socializma Amerikoje ar kitur - nusikaltimas. Nes tik prie socializmo imanoma totalitarine diktatura.
Kritikuot ANTIFA - nusikaltimas. Lietuvoj antifa vadu Dumos deputatas Boris Shpygel buvo paskyres Algirda Palecki.
Kalbet apie GREAT REPLACEMENT, keiciant imigrantais vietinius..  soc tinkluose uzdrausta.. busi izoluotas .. nes tai ksenofobija rasizmas ir “antisemitizmas”.
Kaip siuose masiniuose zmoniu perkelimuose dalyvauja kgb valdomos transnacionalines korporacijos paaiskino Lukosenka, atirai zadejes armagedona Europai. Kai jo operacija nepavyko, Putinas, lyg vistas pabaide ukrainiecius, bombarduodamas gyvenamus namus.
Vincas Kreve (audai.eu) pasakoja, kad Molotovas jam tiesiai pasake, kad su Amerika lengvai susidoros, nes jiems neva tik pinigai rupi. Bus sunkiau su Europa, nes cia visi prisirise prie tevyniu, savu istoriju.
O tai rodo, kad Putinas tik vykdo sena kgb plana… 

Nu,ka,kvaileli       2022-06-16 17:34

tai eik ir prisipirk tu sudrubliu,prabagotesi gi.Ko neperki…

Nu ką, Borisai       2022-06-16 16:31

Sankcijos į subinę ?
Rublis kasdien tik tvirtėja:
$1 = ₽56,87
€1 = ₽58,96

Dzeikiokui       2022-06-16 16:23

..nea,lenkams nepavyktu,bo ES tokiom baudom uzvarytu..Nors anys turi koziri,5mln.ukru pabegeliu..Galetu pasipinigaut,kazkaip negirdet..Lenkas nelenkas,gerai piniga uzjunta..

b.p.        2022-06-16 15:12

Boriska - man kuo toliau, tuo labiau patinka. Čia turbūt tas atvejis, kai išvaizda apgaulinga ..

Dzeikas       2022-06-16 15:08

Butu zingsnis teisinga linkme.
Zmogaus teises - svarbus dalykas, taciau jos turi paklusti LOGIKAI. Ne ukinei ar politinei butinybei , o butent logikai.
O logika, bent jau man sako, kad zmogus NETEISETAI kirtes siena turi buti pasiruoses ,kad jo liudyjimai bus tikrinami per kaltumo prezumpcijos prizme, t.y. savo liudyjimus esa jis politiskai persekiojamas jis turi irodyti ir jie bus automatiskai vertinami kaip potencialiai melagingi.
Aciu Dievui techninis progresas nestovi vietoje ir tam sukurtas puikus irenginys - melo detektorius leidziantis per keliolika minuciu nustatyti ar zmogus kalba tiesa.
Todel mano manymu, bet kokia save gerbianti valstybe kelenu suteiktu pagreiti skristi lauk tokiai sukciu organizacijai kaip EZTT lauk JAU PO DRAUDIMO naudoti melo detektoriu nelegaliems imigrantams. Tvarka turi buti tokia: tavo parodymai tiriami melo detektoriumi. Atsisakius tokio nelegalaus imigranto parodymai laikomi melagingais.
As tik stebiuosi britu kantrybe. EZTT belieka myzti ant galvu ir sakyti,kad tai dieviska rasa, o kas nesutinka tas laisves ir demokratijos priesas.
Isdrisus britams sias pamazgas kanalizuoti manau antrais taps lenkai. Ziurek ir dar drasesniu atsiras pasakyti, kad karalius nuogas.

Šiaip       2022-06-16 14:52

O tasai EŽTTTTTT gal imtų ir uždraustų Ru invaziją? Būtų šaunu, visa Europa plotų atsistojusi…
Neuždraudė? Panašu, jog draudimus drabsto tik tiems, kas jųjų dar klauso… Praktikas ką tokiu atveju daro? Matyt, taip pat tuščiakalbių neklauso! smile

>Anglijai       2022-06-16 13:00

Tik nepirškit Rusijos,kuri žudo.

pudra "rinkėjams" visa tai:)       2022-06-16 12:17

Brexiteriai referendume pasakė savo žodį dėl nelegalų,kurių laiveliai nenutrūkstamai keliauja iš Afrikos į vakarų Europą.Johnsonas numetė brexiteriams kaulą dėl “vaizdo”, deportacijos atgal į Afriką,kad brexiteriai pačio Johansono galutinai nesugraužtų,nes premjerą dabar “ėda"ir nacionalistai ir leftistai.O iš ESMĖS šis nelegalų karavanas iš Afrikos ir Azijos nesiliaus kol globalistai,marksistai valdo visas institucijas ir jūrų migracijos kelius;jie ir toliau spaus peilį į nugarą iki nacionalinių šalių gyvasties išlikimo kaulo,šerdies.Ar kada vakarų  europiečiai beatsibus iš dvasinio apmirimo,o gal taip ir bus galutinai “papjauti” ir sumaišyti.

> Anglijai       2022-06-16 12:13

>Anglijai, netylima.
Ватикан идёт рука в руку с нацизмом
https://youtu.be/zFyTS2XRQgc

Bradford Betz (Fox News)       2022-06-16 11:14

2022-06-13
DonaldasTrampas paskelbė 12 puslapių paneigiamą sausio 6 d. posėdžiui: Mūsų šalis žlunga
Buvęs prezidentas Trumpas posėdį pavadino dėmesio nukreipimu prieš lapkričio vidurio rinkimus.
https://www.foxnews.com/politics/former-president-trump-rebuttal-january-6-hearing

Nors viena       2022-06-16 7:44

salis da razumo neprarast pabande..Palinkesim nepasiduot idiotams globalistiniams leftistams.Otam teisejui susidurt su nigeriu tamsioj gatvelej.

Anglija       2022-06-16 7:27

vėl kaunasi viena už Europą.Ar Lietuva stos į B.Džonsono siūlomą aljansą?Kodėl tylima,nes nuo to priklauso ,ar išvengsim rusų antpuolio ir okupacijos.

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.