Religija ir filosofija, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Br. Paulius Vaineikis OFM: skelbiu nepaprastąją padėtį

Tiesos.lt siūlo   2021 m. lapkričio 23 d. 10:06

11     

    

Br. Paulius Vaineikis OFM: skelbiu nepaprastąją padėtį

Aukodamas Kristaus Visatos Valdovo iškilmės Mišiose Pakutuvėnuose kunigas pranciškonas Paulius Vaineikis homilijos metu biblinėje perspektyvoje pažvelgė į dabarties įvykius. Pacitavęs pranašo Ezekielio knygą Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos kapelionas pabrėžė, kad dvasininkas yra bokšto sargybinis, kuris visus įspėja apie gresiantį pavojų.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Skiepui       2021-11-26 12:00

juodas tas tavo popiežius

laikmetis.lt       2021-11-25 11:11

Graikų ortodoksų hierarchas apie GP bažnyčiose: netoleruosime valdžios institucijų melo

apie 666       2021-11-25 0:41

Žydas E Xodas apie 666 ir QR kodą.
https://youtu.be/HrXEIeqeKVQ?list=PLTDaw0C8RSr-qcXhGdNoR9NLxVK2oA3-G
10:35 “Brangūs Kristuje Broliai ir seserys. Naujas QR kodas QR kodas su didžiuliu greičiu keičia štrixinį kodą. Kuris ankščiau „ vaikščiojo“ apyvartoje. Šituo kodu Kvadratinės formos užantspauduoja visus produktus taip pat paslaugas suteikiamas žmonėms. Tokius QR kodus jau priskiria ir žmonėms ir priverčia juos nešioti su savimi.”
11:01 “Dauguma žmonių žino kad štrixinis kodas turi skaičius 666. Pirma, vidurinė ir paskutinė pora vertikalių linijų ilgesnės nei kitos ir po jomis nėra skaičiaus, kaip po kitomis poromis linijų. Kiekviena iš tų trijų porų vienodo ilgio ir storio, todėl kad jos vaizduoja grafikinį  atvaizdavimą vieno ir to paties skaičiaus 6. Tos trys linijos vaizduoja tris 666 simbolis globalaus žmonijos pavergimo – antikristo ženklą.  Būtų nuostabu jei naujame dupasauliniam QR kode, atėjusiam pakeisti ankstesnį, nebūtų sionistinių elementų, todėl kad visa tai atvaizduoja vieni ir tie patys žmonės. Kiekviena nujovė įvedama su technikos vystymusi įvedama kad geriau aptarnauti pasaulinius valdytojus nusitaikiusius į mūsų laisvę. Prototipu QR kodo yra Jaruzalės šventykla tame vaizde, kuris buvo Jėzaus gyvenimo laiku.  Jo dizaine atvaizduotas planas tos Šventyklos”
11: 59 “Jei žiūrėti xorizontalioje projekcijoje. Senoviniuose tekstuose, kur rodoma planas Salamono Šventyklos, aprašomos šios Charakteringos ypatybės:
1.Jis turi formą taisyklingo kvadrato, „laukininkas“ cetre šventyklos – taip pat kvadratinis
2.Keturiuose kampuose Šventyklos išdėstytos didžiulės kolonos, pavaizduotos plane dviem juodais kvadratais, patalpintais vienas į kitą.
3.Interjeras Šventyklos užpildytas nedideliais kvadratais, reiškiančiais išdėstymą kolonų. Visos šios detales turi ir dabartinis QR kodas.
Senovinėse graviūrose pavaizduota Izraelio Salamono Šventykla atrodo sekančiai
20 : 49 atkreipkite dėmesį kad trijuose kampuose visuose QR koduose taip pat matomi dvigubi kvadratai, o ketvirtame kairiame kampe tokio kvadrato nėra bet yra nedidelis kvadratas nuo jo, čiut arčiau centro. Tai reiškia, kad Ketvirta kampinė kolona dar nedastatyta, bet ji artėja prie paskirtos jai vietos, tai yra Šventykla esa pastatymo pabaigos stadijoje. Tai rodo Kodo simbolika.Dar viena įdomi detalė. Centre daugelio QR Kodų randasi prekybinis ženklas juos išleidusios kompanijos.Centre Salanomo Šventyklos buvo išdėstytas šventas aukojimo priestalis, pati švenčiausia jo vieta tai vadinamas aukojimas „visa sudeginimu“. Lygiagretumas visiškai aiškus :Kompanijos patalpindamos centre savo prekybinį ženklą QR kode, būtent centre, kuri atitinka pačią  švenčiausią vietą Šventyklos, tai yra „aukininkui“. Kiekvienai kompanijai pagrindinis tikslas, šventam apdovanojimui ir dievui, yra pinigai, aplink kurį susikoncentravusi visa jos veikla. Kodo dizaine nėra nieko atsitiktino.
Su laiko tėkme darosi vis labiau ir labiau aišku ant kiek velnio vaikai, valdytojai viso pasaulio stengiasi pasiekti savo tikslą, prie to dar ritualiniais būdais. O siekiams jų tikslas, ne kas kaita kaip atvedimas į sostą antikristo, kuriam jie nori perduoti visą  valdžią šioje žemėje. Būtent todėl QR kode taip pat esa trys šeškės (666) – juk trys juodi kvadratai kampuose QR kodo simbolizuoja 666.Paveikslėlyje žemiau pavaizduota pavaizduota įtaisas trijų kvadratų, išdėstytų trijuose kampuose kiekvieno QR kodo.15 : 10 Įskaitant kabalistinę numerologiją - dėl juodų kvadratų - QR kode trys išsiskiriantys kvadratai 666.
Kiekvienas kvadratas susideda iš dviejų kvadratų – pirmas vidis iš  9 kvadratų, antras išorinis iš 24 kvadratų palei perimetrą. Pagal kabalistinę numeralogiją, kurią naudojo antikristaus tarnai, padarytame QR kode kiekvienas iš trijų kvadratų reiškia skaičių 6, Kaip ir štrixų kode EAM 13, trys dvigubos juostos reiškia 666.
Atstumai tarp vidinio ir išorinio kvadrato užduoda intervalus dėl nuskaitymo informacijos pačiam kode vertikaliai ir xorizontaliai, kaip štrix kode – pirmos dvi prailgintos juostos užduoda intervalą nuskaitymui viso kodo o paskutinės prailgintos linijos - užbaigia elogoritmo nuskaitymą, taip ir QR kodo kvadratai vaidina rakto rolę dėl nuskaitymo sudėtos informacijos viduje pačio QR kodo. Rusioje jau yra Šventyklos „užšeškintos“ QR kodais, Dieve pasigailėk, tai jau Šventyklos antikristo… Ir po šio teksto eina keletas fotografijų tų Šventyklų, kurios paženklintos QR kodais – 16 : 37….“

    Taip kad kunigas pranciškonas P.V.  nebereikalo skelbia nepaprastąją padėtį - susmaigstymas ir sukodavimas smaigalų  su kQR kodais GP tai ir yra žvėries ženklas 666, Biblijinio apokalipsio virsmas, žvėries ženklas 666 be kurio negalėsime pirkti ir parduoti

 

ah.ą       2021-11-24 17:53

pagal Bibliją, sistemos nunulinimą, įvardintą Jono apokalipsiu/revoliucija, atpažinsite iš privalomo ženklo ant rankos arba kaktos, pagal kurį negalėsite nei pirkti nei parduoti, iš stiklo ir ugnies jūros ir vaivorykštės virš galvos. O dabar pasiimkit,  gavusieji žymą rankoje ir GP, mobiltelefonius ir pažvelkite ką gi matote trijuose kampuose? Kas per trys ” gyvatės”, kaip šeškės,  kampuose tūno?

prasideda       2021-11-24 10:22

jau susitapatino su šventaisiais. Kažkokia bažnyčios šizofrenija

laidoje Klausk Drąsiai paaiškino---       2021-11-23 22:10

skiepų klausimas nėra bažnyčios mokymo objektas ,todėl kunigai,vienuoliai…nepritariantys popiežiaus nuomonei dėl vakcinų ir toliau lieka vienybėje su katalikų bažnyčia

>>>       2021-11-23 20:15

Skiepas     2021-11-23 13:03
O tu paskaityk pranašo Jono Auksaburnio Regėjimus. Jie parašyti prieš tūksančius metų. Net senose Biblijos knygose yra parašyta apie jo regėjimus. Tad aiškinti , kad tai falsifikacija , kažkieno sukurptas pramanas - neišeina tvirtinti.

Puikus dvasininkas br. P. Vaineikis       2021-11-23 17:38

Kontrastas žydrųjų propagandonui, šeimos ardytojui homikų ir globalistų naudai, kun.J. Sasnauskui,kurį LRT intensyviai naudoja bažnyčios mokymui ardyti…

akivaizdu,       2021-11-23 15:49

kunigas, savaip aiškindamas Dievo žodį,labai rafinuotai prisidėjo prie to kiršinimo.Eik išpažinties ir melsk atleidimo.Jei jau kunigas tai sau leidžia ,ko norėti iš avelių.

Taip,       2021-11-23 14:09

popiežius Pranciškus yra su globalistas, pritaria homoseksualų reikalavimams, moko katalikus nebūti “apsėstiems” klausimais dėl aborto, eutanazijos, homoseksualų partnerystės, pataria nuodėmklausiams, kunigams būti lankstiems, gailestingiems, suprasti “ypatingas” situacijas; be to, dažnai tikinčiųjų akivaizdoje stovi iškėlęs ranką su dviem kabliu sulenktai pirštais.

Skiepas       2021-11-23 13:03

Nejaugi popiežius Pranciškus, atlikdamas skiepijimosi procedūras, irgi prisiėmė šėtono ženklą ir tapo Liuciferio tarnu? Atsikvošėkite Šv.Rašto darkytojai!

Rekomenduojame

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.