Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Blogeris Zeppelinus. Ką apie situaciją ES sako J.C.Junckerio „kojų liga“?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. liepos 14 d. 17:12

17     

    

Blogeris Zeppelinus. Ką apie situaciją ES sako J.C.Junckerio „kojų liga“?

Vyresnei kartai pažįstami simptomai: baimė pažvelgti realybei į akis ir garsiai pasakyti tiesą. Ką apie situaciją ES mums sako degradavusio alkoholiko Jean Claud Junckerio atvejis?

Paskutinis, bet toli gražu ne pirmas ir net ne antras nutikimas su Europos Komisijos Prezidentu Jeanu Claudu Junckeriu, kuomet šis ir vėl pateko į kameras aukščiausio rango ir maksimalaus viešumo renginio metu šlitinėjantis girtas, kaip pupų pėdas, kai ką mums parodė. Vyresniajai lietuvaičių kartai sukilo iki skausmo pažįstami ir visai nemalonūs prisiminimai.

A
Pirma, tai kas minėta jau vakar – totaliai dvigubi Europos elito požiūrio standartai į  girtuoklystės darbo metu atvejus.  Visose šalyse biurokratai, pareigūnai ir samdyti vadovai po tokių cirkų lekia lauk iš postų. Samdytas EK Prezidentas – eina savo pareigas ir „dirba darbus“ toliau. Tarsi niekur nieko. Kaip koks SSSR Komunistų partijos Centrinio Komiteto Politbiuro narys. 

Kaip siūlote tai paaiškinti tiems pareigūnams ir tarnautojams, kurie dėl minimalaus girtumo laipsnio yra atleidžiami iš darbo? O demokratinių šalių visuomenėms, kurios jau įprato prie to, kad girtuoklystė darbe ir valdiškos pareigos – nesuderinamas dalykas?

Būkime atviri – situacija, kai žmogus puikiai žino savo silpnybę alkoholiui, supranta, į kokį aukščiausio lygio renginį eina, suvokia, kad bus filmuojamas viso pasaulio TV kanalų – ir vis vien NEGALI susilaikyti neprisiliuobęs visų akivaizdoje, gali rodyti tik vieną: nebeatstatomą asmenybės degradaciją.

Chroniškas alkoholizmas yra sunki priklausomybės liga, kuri gali būti suderinama tikrai ne su kiekvienu darbu ir pareigomis.

Kuomet Europos ar NATO vadovų susitikimuose žmogelis reguliariai pereina į „girto klouno“ režimą ir pradeda idiotiškai pokštauti, skeryčiotis, bučiuoti oficialius asmenis į plikes, plekšnoti per skrandus ir nebesugeba net savarankiškai paeiti be ramsčių – tai ne „sklido kvapelis ir truputį viršijo 0,4 promiles“ atvejis. Tai jau amen – žemiau kristi nėra kur. Totali asmenybės degradacija.

Kokio velnio jį laiko?

Galų gale – juk ne apie karalių, popiežių, visuotinai išrinktą prezidentą ar kokį unikalių gebėjimų bei talentų turintį mokslininką ar menininką kalbame, o viso labo apie samdytą aukšto rango biurokratą? Kurio darbo sutartyje turi būti įrašyta sąlyga „...neprisigerti darbo metu ir nepušinėti viešuose renginiuose“.

Ir jeigu jis ją pažeidė – turi lėkti lauk iš darbo nedelsiant. Mandagiu savanoriško atsistatydinimo „dėl ūmiai pablogėjusios sveikatos būklės“ formatu, kaip ir dera civilizuotose šalyse. Pasižiūrėsime, beje, kuo tai pasibaigs šį kartą.

Taigi, vyresnei kartai pažįstamas iš sovietmečio pirmas simptomas – akivaizdūs elito dvigubi standartai biurokratų girtavimo darbe atžvilgiu pagal užimamą postą ir sveiku protu bei racionaliais sumetimais nepaaiškinamas degradavusio alkoholiko laikymas tokiame aukštame ir svarbiame poste, tarsi tokių pat, tik kiek mažiau geriančių kandidatų EK prezidento darbui Europoje nebūtu įmanoma surasti. 

B
Ir antras, dar bjauresnis, simptomas – tai, kaip ES šalių elitas ir laisvoji spauda pateikia ir nušviečia šią kelis metus besitęsiančią skandalingą situaciją, kuomet aukščiausią postą Europos Komisijoje užima degradavęs alkoholikas, savo klounada bei šlitinėjimais darantis gėdą kontinentui viso pasaulio akyse.

Totalus problemos nutylėjimas ir numuilinimas. Ir net neįtikėtinai įžūlūs bandymai meluoti pateikiant komiškus paaiškinimus girto EK vadovo pušinėjimams neva „kojų liga“.

Niekas nesitiki, kad akis ir minimaliai proto turintys žmonės tokiomis sapalionėmis patikės, bet tai principinė ES elito pozicija – svarbu, ne tai, ką plebsas matė savo akimis, bet tai, kas apie tai rašoma „Pravda“ oficioze!

Puiki to reikalo iliustracija nutiko, kuomet žinomas teisininkas, rašytojas, dainininkas ir internetų veikėjas +Justinas Žilinskas savo administruojamoje FB grupėje„ Įvykiai“  ištrynė dalyvių įkeltą girto J.C. Junkerio šlitinėjimo NATO viršūnių susitikime vaizdelį. 

Su motyvuotu pagrindimu – girdi, niekas oficialiai su alkotesteriu promilių Junkeriui nepamatavo, protokolo Prezidentui nesurašė, todėl tokie vaizdeliai yra geltonosios spaudos skleidžiama fake news bei priešiška propaganda, neverta rimtų žmonių aptarimo. Juolab, yra oficialus paaiškinimas – Prezidentui skauda kojas!

Dovanokite, bet tai jau pašaipą keliantis alternatyvios realybės konstravimas, kurį jau matėme sovietmečio galui artėjant.

Ten irgi į akivaizdų marazmą jau įpuolęs L.I.Brežnevas „Pravdoje“,  TV ekranuose ir oficialių propagandistų lūpose vis dar buvo rimtai savo pareigas atliekantis valstybės vadovas, vedantis ją į komunizmo pergalę.  Po to šaliai sėkmingai metus vadovavo J.Andropovas – bent jau taip teigė oficiozai. Realybėje, kiek pamenu, tas žmogelis pusę metų pragulėjo reanimacijoje. O dar po to išvis buvo fenomenas – K.U.Černenko, kuris buvo išrinktas ir kokį pusmetį vadovavo TSRS išvis nepakildamas iš lovos ligoninės palatoje. 

Paprasti žmonės viską matė ir pasakojo anekdotus. Tačiau sovietinėje spaudoje viskas buvo puiku. Kol vieną gražią dieną „visiškai netikėtai“ viskas pradėjo byrėti velniop.

Grįžtant prie mūsų dienų reikalų. Deja, savo akimis regime, kaip sovietmečio pabaigos situacija atsikartoja.

EK vadovauja degradavęs alkoholikas, prisiliuobęs pušinėjantis oficialiuose renginiuose. Elitas ir spauda oriai tyli. Lyg niekur nieko. O paslaugūs Lietuvos profesoriai dar ir trina liūdną tikrovę atspindinčius vaizdelius iš diskusijų grupių. 

Nors sveiku protu sunku suvokti – kur link ES gali nuvesti toks neadekvatus realybei vadovas?

Jeigu Junkeris negali susilaikyti neprisiliuobęs renginyje, tai kokios būklės jis darbuojasi kiekvieną darbo dieną? Girtas nuo ryto – toks, matyt, yra teisingas atsakymas, žinomas kiekvienam, kam teko susidurti su paskutinės degradacijos stadijos chroniškais alkoholikais.

Ar tai yra rimta problema ES šalių visuomenėms? Žinoma, kad taip. Tai kodėl apie tai nekalbama viešai, rimtais formatais? Kodėl žurnalistai leidžia išsisukti nuo atsakymų per spaudos konferencijas? Kodėl šalių narių vadovai nekelia to klausimo?

Kodėl apie tai rašoma tik užuominomis „geltonojoje spaudoje“, o tie, kas bando kelti tokius klausimus, oficiozų paverčiami marginalais ir tariamų „fake news“ kūrėjais?

Taip, visi žinome, kad ponas Junckeris savo poste tėra A. Merkel statytinis. Deja, gyvenimas jau parodė, kad pati ponia Merkel, įsijautusi į „pabėgėlių mamos“ vaidmenį, nebuvo ir nėra adekvati realybei. Tikiuosi, greit tai parodys ir rinkimų rezultatai, kaip Italijoje bei Austrijoje. Bet tai jau kita tema.

Užbaigti šį ilgą sąmonės srauto stiliaus postringavimą norėčiau priminimu: visi žinome, kuo baigė alternatyvią tikrovei realybę susikūręs Sovietų Sąjungos elitas.

Junkerio atveju išryškėję simptomai rodo, kad ir dalis ES elito pasuko tuo pačiu keliu. Tik aklas ar kvailas gali to nematyti ir nepripažinti.

#AlkoholizmasTaiKojųLiga
#AlternatyviRealybė
#GirtavimasDarbe

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Žanas Klodas       2018-07-18 15:33

Junckeris-Šiūpėlė

Austėja       2018-07-17 10:23

Nesu tikra dėl Junkerio ligos diagnozės,ar tai priklausomybė nuo alkoholio,ar ne.Tik norėčiau patarti visiems atsisakyti vertinimų kategoriškumo,nes esu mačiusi labai gėdingą įvykį,kai buvo tyčiojamasi iš jauno vyro,kuris serga ataksija,nes mažai kas žino apie šią ligą ir jos požymius.Medikai,pakomentuokite,apšvieskite tautiečius,nes tokių atvejų,kai absoliučiai alkoholio nevartojantis ,o sunkiai sergantis žmogus patyrė viešas patyčias,gali tekti patirti ir Jums.Buvo labai nejauku ir gėda,kad aš pati padariau neteisingą išvadą dėl elementaraus žinių trūkumo.Neskubėkime teisti.

>>>>to RAMUS       2018-07-15 14:56

Ar mes be rusų jau gyvent nebemokam? Iš vieno sojūzo į kitą?

Pikc       2018-07-15 13:31

->“to RAMUS” - būtent, kad nenorėjo į DAR VIENĄ sajūzą - kuris, beje, septynmyliai žingsniais artėja prie to “rusiškojo”. wink
Na, o dalis žmogelių buvo taip pripratę gyventi sajūze, kad, jam subyrėjus, pradėjo jaustis nejaukiai ir suskato ieškoti “pamainos”. Ir surado. smile

Vietinės kojų ligos       2018-07-15 12:55

Gal kiek ne į temą, bet tokiais atvejais nori nenori prisimeni ir savus tokius veikėjus. Pvz. teisėją Birštoną, panašiai šlitinėjusį po teismą. Teismų kaip vienos iš didžiausių dabartinių problemų sprendimui - kodėl nepabandžius sukurti ir į visų Lietuvos teismų darbą įjungti dirbtinį intelektą? Kompiuteris rodos dar neima kyšių, jam nesvarbios giminystės, jis neateis į darbą prisiliuobęs, jam nesvarbi teisiamojo socialinė padėtis ar pareigos. Visiems lygiai ir vienodai pagal “nuopelnus”, bylos vietoj mėnesių ir metų išnagrinėtos per sekundes ar minutes. Kas suskaičiuos, kiek tautiečių teismai pavertė emigrantais?

to RAMUS       2018-07-15 10:44

Norėjai į Rusijos sojūzą, ar ne?

Stalin-Chuechill Pact       2018-07-15 10:43

Iš tiesų čia kur kas rimčiau. Ką ten popiežių izoliuoti, nušalinti, joukun darbs, jei Bankas “Trockis” palaiko ir remia taikiuoju atomu. Akivaizdi kojų liga, o kaipgis. Niekas tuo neabejoja - joks bankas.

Jei net Vatikanas Dievo nebijo       2018-07-15 0:57

Čia jums ne teisėtai išrinktą popiežių nustumti ir pakišti pakaitinį.
Čia, musėt, daug rimčiau?

siulau apsiraminti       2018-07-14 22:30

ne tas girtumas yra didziausia problema. nenueikime pavirsiumi

Cirkui 22:17: Jūsų intuicija neapgauna       2018-07-14 22:29

Jūsų (retorinis) klausimas “Ar prieis iki masinio priverstinio psichiatrinio “gydymo”, lagerių ar panašių dalykų pasitelkiant modernias technologijas?”
iš esmės yra apie tai, ką jie darytų, jei tik galėtų, su s i e k i a n č i a i s vadovautis sveiku (=prigimtiniu, neidelogizuotu) protu
ar/ir krikščioniškųjų šaknų Europa (atsivertusiųjų atveju).
Esu tikras, kad atsakymą irgi žinote - “mirties kultūra” ir tironija neatskiriami.
Po absoliutinamo sekuliaristinio humanizmo ir artimo meilės įsakymui priešpastatomos tolerancijos (pvz., multikultūralizmo, genderizmo ir pan. pramanų) dabartinės parengiamosios propagandos būtinai seks ir jau seka griežti veiksmai - „Barnevernet“ pobūdžio baudžiamosios brigados. Materialistams - juk nieko švento.
Toks prieš žmogaus prigimtį ir pašaukimą sukilusio infernalinio pasaulio,
„Didžiosios Babelės, ištvirkėlių ir žemės šlykštybių motinos“
aukščiausias geismas ir tikslas - “žmogaus panaikinimas” (C.S.Lewis terminas). NK

Cirkas       2018-07-14 21:17

Tik nežinia, ar reikia juoktis, ar verkti. Kai tokie veikėjai kuria Europos federaciją... lipdo ją iš melo, propagandos, ką reikia nupirkdami pinigais. Jei jiems pavyktų - kaip taip suklijuota imperija būtų valdoma? Tik dar didesniu melu, prievarta, baime. Toks smulkus ir nereikšmingas lyginant su būsima imperijos didybe klausimėlis - ką darys su nepatenkintais? Ar prieis iki masinio priverstinio psichiatrinio “gydymo”, lagerių, ar panašių dalykų pasitelkiant modernias technologijas?

NorKūnas Zeppelinui        2018-07-14 19:45

„Tai labai gerai, kad jie dirba labai blogai.
Jei jie dirbtų labai gerai, mums būtų labai blogai.”
A. A. Zinojevas. „Žiojėjančios aukštumos”.
Čia apie sovietinio režimo institucijas, jas aptarnaujančius homososus.
Tas pats, kaip pamatėme, tinka Briuselio režimui, žmonių nerinktai Europos Komisijai ir kitiems globalizmo ideologiją aptarnaujantiems dariniams.
**************************************
Vėl Tiesos karių ir tautos vienijimosi ant jos pamato metas. Kiekvienas pirmiausiai privalome daryti tai, kas privalu, o ne ko norisi ar ką daro dauguma. Nekolaboruoti. Ir to pakaks.

Agnė       2018-07-14 19:32

Ir aš balsavau prieš su visa šeimyna. Kai pavarė miltelius su dar kažkiokiom “gėrybėm”, supratau, kad bus nubalsuota. Gal ir nieko blogo, tik mes nepasinaudojom skirtais pinigais sąžiningai. Gobšumas nugalėjo sveiką protą

Juozapas       2018-07-14 19:31

Taip, tas orwelinis padaras serga.
Snukių ir kanopų liga.
Labai tipiška Gyvulių Ūkiui.

RAMUS       2018-07-14 19:07

Paguodžia tik tai, kad referendŪme pasisakiau prieš stojimą į Sojūzą.

Vienu       2018-07-14 18:53

zodziu, slykstu.Ne tik nuo ES elito issidirbinejimo ir zmoniu negerbimo, bet ir nuo Lietuvos dardejimo zemyn.Link globalus ir totalaus liberalizmo ir visu kitu izmu.Siuo atveju puikiai matosi, ar yra Lietuvoje nepriklausomu zurnalistu.Kurie isdrystu, galu gale, parasyti apie tai, ka visi regi ir supranta.Bet ne, nevalia.Ka pasakys duondavys.

GPZ       2018-07-14 17:59

Artėja baisūs laikai.Nors jie jau atėjo.


Rekomenduojame

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.