Kultūros, kalbos, istorijos politika

Blogas Zeppelinus. Obuolys nuo obels netoli nurieda

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugsėjo 8 d. 14:16

50     

    

Blogas Zeppelinus. Obuolys nuo obels netoli nurieda

Obuolys nuo obels netoli nurieda. Garsusis dainorėlis energingai tęsia tėvuko kagėbisto kovas su Lietuvos patriotais – grasina nuplėšti G.Vėtros lentą ir dar duoti į snukį jos gynėjams.

Tikrai nesu šalininkas idėjos, kad vaikai turi atsakyti už tėvų kaltes ar prisiimti jų šlovę. Tėvai tėvais, vaikai vaikais – kiekvienas atsako už savo poelgius ir gauną garbę už savo žygius.

Na, bet vaikus augina ir auklėja, kaip žinia, tėvai. Bent jau iki Šakalienės reformų taip buvo. Ir dažnai išauklėja tuos vaikus pagal save, įdiegdami savo vertybes ir pasaulėžiūrą.

Plačiai žinomas [deja, ne man – nepamenu nė vienos jo dainos] jaunosios kartos dainorėlis Vaidotas Baumila – puikus lietuviškos patarlės apie obuolį ir obelį pavyzdys.

Jo tėvukas, liūdnai pagarsėjęs priekabumu ir patyčiomis iš disidentų KGB tardytojas, majoras V.Baumila, daug metų ištikimai tarnavo okupantams gindamas sovietinės ideologijos tiesas bei visomis išgalėmis kovodamas su Lietuvos patriotais.

Ponaitis Vaidotas Baumila, panašu, tęsia tas kovas su Lietuvos patriotais jau šiais laikais – internetuose gindamas Kremliaus Agitpropo tiesas ir Holokausto industrijos naratyvus bei tiesiogiai grasindamas ideologiniams oponentams fiziniu smurtu bei nelegaliais veiksmais!

Nesunku tuo įsitikinti, pasižiūrėjus į jo komentarų skanus.

Lietuvos patriotai tam dainorėliui – „debilai“. J.Noreikos atminimo lenta, anot jo, „bus nukabinta – teisėtai ar neteisėtai, bet bus“.

Pagyvenusiam pašnekovui priminus jam, kad KGB-isto sūnui disidentų-patriotų, dalyvavusių J.Noreikos lentos atstatyme, atžvilgiu derėtu reikštis korektiškiau, nedelsiant pasiūlo jam „į snukį“. Ir vėliau tą grasinimą pakartoja dar poroje komentarų.

Gerbiamieji, gal aš kažko nebesuprantu šiame gyvenime? Čia gal normali elgsena mūsų žvaigždėms?

Tyčiotis iš Lietuvos istorijos didvyrio, žuvusio nuo jo tėvo kolegų rankų ir po mirties Prezidento apdovanoto aukščiausiu kariniu ordinu, atminimo?

Niekinti Lietuvos patriotus, kuriuos KGB rūsiuose tardė ir kankino jo tėvelis, klijuoti jiems psichiatrines diagnozes?

Grasinti fiziniu smurtu pašnekovams, dalintis ketinimais imtis nelegalių veiksmų pagal skandalingojo „advokato“ Stanislovo Tomo kūjinį modus operandi?

O gal tas pasportavęs ir pilvo presą išryškinęs jaunikaitis rimtai įsijautė į kažkokio nenubaudžiamo ir nenugalimo Rembo vaidmenį?

Bijau, kad šiame gyvenime jo gali laukti nusivylimas – kai teks suprasti, jog skeryčiojimasis internetuose ir pilvo kubelių demonstravimas alternatyvios orientacijos fotografams bei alpstančioms hipteriukėms dar nėra ypatingo krūtumo, suteikiančio imunitetą nuo teisėsaugos bei pilietinės visuomenės poveikio, požymis.

Kol kas aišku tik viena – kagėbistas V.Baumila užsiaugino ir išauklėjo savęs vertą palikuonį, kuris ne tik kažką ten dainuoja, bet ir aktyviai šneka bei mosuoja rankutėmis internetuose.

O būtų pratylėjęs – niekas gal ir nebūtų supratęs, kas per fruktas ant tos KGB obels užaugo. Dabar jau nebepaslėpsi.

Vos tik išsižios ant scenos – pasigirs kagėbistinio ožio mekenimas!

#KGBaumila
#HolokaustoIndustrijosKlapčiukai

——————————————————
Žemiau, komentaruose, įdėsiu šio posto konteksto skanus.

Jų šaltiniai:

Vaidoto Baumilos FB sienos 2019 rugpjūčio 16 d. postas:
https://www.facebook.com/vaidotasbaumila

Vaido Giršvildo FB sienos 2019 rugsėjo 5 d. posto komentarų tredas, pradėtas Vaidoto Baumilos:

https://www.facebook.com/vaidas.girsvildas/posts/1698066210327614?hc_location=ufi

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Baumiliene       2020-09-27 20:24

Jo mama irgi gera, psichine- per pamokas arba rekdavo arba raudodavo.. O Baumila tai buvo nevykelis.. Mokykloj galvojom kad jis homikas

Skirmantė       2019-10-28 13:44

Ir už šitą itin korektišką komentarą, kuria tik tiesa, ne taip jau senos istorijos, V. Baumila paduos į teismą???? DĖL KO KAD TĖVELIS KENTĖJO, NES NEGALĖ ĮSIDARBINTI VALSTYBĖS TARNYBOJE. O aš manu, kad kentėjo Sadūnaitė, kuri kameroje buvo švitinta radiacija, dėl ko susigo vėžiu. Galvok Vaidai, kvaily tu, nors elementarios gėdos turėk.

stasys        2019-09-11 9:46

sukalbėsiu stasio rytine maldelę prie Dzeiko komentaro 2019-09-10 19:08 . ‘Valdžia tik visuomenės atspindys ‘.. nori pokyčiu keisk visuomene . Akurat, vėl nauja diena stasys maunasi kelnes šoka į batus ir vėl puola ieškoti kur čia ta valdžia kalba visuomenės vardu . Nežinau ar verta kalbėti apie ta ‘šuomena’ .. kartais man atrodo kad Jis tik vienas iš daugelio tu kuriems tinka vardas “auksinis Vilniaus jaunimėlis’ žaidžiantis savo karą .

O kaip tada       2019-09-11 4:21

su Blogio imperijos sąjungininkėmis? A, skaičiuot nebemokam ir logiką iškart Seimo tavernoje pametame, įkalę su Jurgiu Vodka Kremlin Gold, ane? Kas tokie šoka kriminalinį tango Seimo tavernoje, a? Ką sako BK apie bendrininkavimą nusikaltime arba už jo slėpimą, nežinot? Pasirodo, teisinėse valstybėse nėr jokio teisingumo ar kaip? Klykiama apie įstatymo viršenybę, bet patys klykiantieji jos nesilaiko - tik runkelius verčia laikytis, na, dar ir trolikų zuikius, anot VU Teisės fakulteto labai garsių prapiesorių, tiesa?

Dzeikas       2019-09-10 18:08

stasy, cia tu ar ne tu?
Nes kai kalbi konkreciai tai istari labai sveikas, ir galvoti skatinancias mintis.
2 pastarieji tavo komentarai tai shudo tepimas ant batono. Na kaip zinia buterbrodo is to nesigaus, taciau atskyrus batona ...
Tai va, pirmasis komentaras esa su baumilomis apie kazka sneketis, diskutuoti reikia yra meslas. Baumilos turi sedeti suglaude kelius ir galva tarp ju paslepe maziausiai 3 kartas. Prisipazinti, kad “mano gimineje buvo enkavedistai” turetu buti geda net ir po 100, net ir po 200 metu. Dirbi privaciame sektoriuje (nes valstybinej strukturoj isplaukus,kad tavo prosenelis tarnavo enkavede, imuniteto tarnyba turetu padeti riebu minusa arba klaustuka tavo anketoje).
O stai tavo paskutinis komentaras jeigu ir ne perlas tai batonas tikrai. Istiesu, musu patriotai uzsimaskave nikais arba anonimiskai inkscia apie prakeikta liberalizma,  arba apie kokia tautiska nuokrusa dedancia ant ju, “patriotu” skersa. Kad ir komentuodami ta pati Baumila bijo savo vardus skelbt. Sis gi viesai deda skersa ant asmenu kurie na tarsi valstybes apdovanoti ir jai nusipelne.
Be abejo, tai kad jie “atsileido dirziukus” rodo,kad valdzia pereme ju chebra. Ir ne vakar jau, o gerokai anksciau.
Epizodas is mano patirties. Lenkia limuzinas is desines , tycia kabina kampa ir sustoja. Sustoju ir as, nes mane uzkabino. Is limuzino islipa vairuotuojas ir sako: “apsilochinai tu biciuli.Mano masina uzkabinai. Teks suremontuoti”. As apstulbes kazka bandau veblenti. Tuo metu prieina 2 zmogai ir ramiai taip sako: “mes liudininkai. Uzkabino ne jis, o tu. Laisvas. Gali eit”. Atejo eile issizioti limuzino vairuotuojui. Po to nedrasiai nusisypsojo ir sonu, sonu eme slinkt link savo suzaloto limuzino(Lincoln Town Car).
Tai va, kaip supratote ivyko ne lietuvoje ,o Amerikoje. Tame paciame baisiajame Harleme kur saudosi karta pries piet, 2 k popiet ir nakti 3 kartus. Uzkabino ir bande nureketuoti mane negras, ir liudininkais uzblokave si bandyma irgi buvo negrai. Bet ir jie , ir as profesionalus vairuotuojai. Profesinis solidarumas iveike rasini.
Todel baumiloms nera vietos Amerikoje. Ne ta veptels nepatinges, nepabijos ir nepagailes laiko nueit i teisma paliudyti.
O kas belieka Lietuvos patriotams? Inkst bijant net savo varda parodyti kai juos kaip gumine lele baumilos zagina. Ai, dar Dzeika apspardyti tegul ir virtualiai. Vis palengveja, a ne?
Juos okupavo matai. Kas jus okupavo? Jusu paciu baime ir gobsumas jus okupavo!

aha       2019-09-10 16:58

va va, pradeda pamazu lyst kas yra kast i pavirsiu… o reikia tiek nedauk, tik nelist viens kitam i akis… na bet patys kalti… Baumilos vietoj viesoj vietoj nebekoncestuociau, nes geriausiu atveju kiausinis i galva pareis, blogiausiu butelys…

sąsiui       2019-09-10 14:06

Matau, nervai nebelaiko. smile Tu tikras Don Kichotas, tik kovoje net ne su vėjo, o su šūdo, malūnais. smile

stasys        2019-09-10 9:30

Nėra čia ko nosimi siurbčioti švepliau .. kai tokie asmenys randa vietos pasisakyti ir dar grasinti po savo tikru vardu.. rodo kad tie procesai visuomenėje turėjo prasidėti kur kas ankščiau .. su tais pačiais ka tik darbą pakeitusiais “tarnautojais” sovietuose.  Ir tame nemaža kaltė tu kurie puolė įslaptintus ir prisipažinusius KGB agentus Lietuvoje.

sąsiui       2019-09-10 7:42

Tai gal dar Pravieniškių “vierchų” sektoriaus gyventojus į tokią diskusiją įtraukti? smile Būtų tokio pačio tikslo ir pasekmių veiksmas. smile
Kaip ir minėjau, išsiduodi, kad esi buvęs mokesčių mokėtojų išlaikytinis valdininkas. Tik tos padermės asmenims gali šauti į galvą tokios nesąmonės. Nes jų atlygis nuo rezultatų nepriklauso. Tie, kas iš tikro sau duonai užsidirbdavo, žino, kad tiesiog pernelyg prabangu taip švaistyti brangų laiką.

stasys        2019-09-10 7:25

... nieko išmanaus Reigardai imti ir nuteisti įsivaizduojama blogi su visomis iš to sekančiomis pasekmėmis o Jus pabandykite tokius kaip ‘baumila’ ne atstumti o įtraukti sveikai diskusijai Lietuvos istorijos paveldo išsaugojimo tema.

-------       2019-09-9 23:35

Raigerdai, ok, tuomet logiška klausti: kas per 30 Lietuvos laisvės - taip sakykime - metų gynė nusikalstamą KGB organizaciją? - kas neleido paviešinti nuskalstamos organizacijos narių (o jei organizacija yra nusikalstama, tai jos nariai - nusikaltėliai)ir kas šiandien trukdo teisti nuskaltįlius ir padaryti taip, kad jie negalėtų toliau daryti nusikaltimų? - vardai, pavardės ir kalbamuoju momenntu uūimamos pareigos ir darbo vietos.

Raigerdui       2019-09-9 21:56

Bet jūs tai pavarote. smile Kalbate aukštomis materijomis, bet prisipažįstate, kad mėgstate “Euroviziją”... Kaip tai apskritai įmanoma??? smile

Raigerdas        2019-09-9 21:49

Pradėkime nuo to: “1 straipsnis. SSRS valstybės saugumo komiteto pripažinimas nusikalstama organizacija.
SSRS valstybės saugumo komitetas (NKVD, NKGB, MGB, KGB – toliau VSK) pripažįstamas nusikalstama organizacija, vykdžiusia karo nusikaltimus, genocidą, represijas, terorą ir politinį persekiojimą SSRS okupuotoje Lietuvos Respublikoje”. Todėl Baumilos grasinimai dėl lentos nuėmimo yra ne kas nors kitkas, o tęsinys šitų išsigimėliškai organizacijai priklausiusių žmonių idėjų ir jų metodų atgaivinimas naujiems darbams. KGB tai Opričninos tęsinys. Panašiai kaip Baumila, taip elgėsi opričnikai. Reikia padėkoti “Blogas Zeppelinus” autoriui už budrumą, demaskuojant šitą Eurovizijos konkurso dalyvį. Mėgstu Euroviziją, bet būtent su Baumilos dalyvavimu jo nežiūrėjau ir net nežinojau, kad jis ten dalyvavo. Neatkreipiau dėmesio į šį dainininką. Dabar susigadino jis savo karjerą kapitaliai. Štai ryškėja tie įvairaus plauko išdavikai Lietuvoje, kurie atėjus valandai X pereina kovoti į priešų gretas. Vėl gi mes susiduriame su ta pačia lietuviška problema, jos kančių, jos kritimų ir netgi tautos išnykimo problema - tai nenoras pripažinti, kad bet kuri tauta be moralės pasmerkta žlugti arba geriausiu atveju tai degraduoti.  Štai šitas erelis Baumila, netinkantis net palyginimui su Generolo Vėtros žygdarbiais jokiu kampu, drįsta dergti žmogų, paaukojusį savo gyvybę vardan Laisvos Lietuvos. Tarp kitko Šarikovas irgi neblogai dainavo, tik tada nebuvo Eurovizijos konkurso. Prūsai išnyko dėl savo išdavikų parsidavėliškos veiklos. Manau, kad lietuviai yra labai atlaidūs išdavikams. Jų dėka mes įstojome į Sovietinių šovinistų organizuotą sąjungą. Padugnių organizuotą sąjungą, norint išgelbėti Rusijos imperiją tik užmaskuota forma. Tos padugnės nieko kito ir negalėjo sukurti, kaip tik tokias nusikalstamas organizacijas, kaip NKVD ir KGB. Padugnės niekada neturėjo moralės ir niekada neturės, nes jie terorizuoja ir gąsdina kitus tik tam, kad savo aplinkoje, kurią jie siekia kontroliuoti, įvaryti žmonėms baimę, nes patys joje gyvena. Kriminalai irgi darbuojasi tais pačiais metodais, nes jų pagrindinis ginklas yra baimė. “Blogio Imperija” - berods taip pavadino JAV Prezidentas Reiganas tą sovietinę padugnių sąjungą. Ir šiandien mes turime šitos “Blogio Imperijos” pasekėjų. Reiškia, apsivalymo Lietuvoje neįvyko. Neįvyko atgailos akcijos dėl mūsų Tėvynės išdavystės. O be atgailos, nebus ir šviesaus rytojaus, apie kurį giedama mūsų himne.

Džeikai,       2019-09-9 20:23

o “Respublika” kas jau tokia, nežinai? Ne KGB, ane?

>Dzeikujujujui 14:26       2019-09-9 19:27

Ko taip liguistai sureagavai? Ar ir pats priklausei tam ,,išrinktųjų” kagėbėšnikų šešetukui? Ir neapsimesk, kad nesupranti užuominų. O dresuotas čia tik tu - aš absoliučiai laisvas žmogus, todėl ir galiu kalbėti tiesą, visą tiesą, be nutylėjimų, be atrankinių ,,VBS”, anot tavęs. Tie VBS - paties ,,jo didenybės” pasisakymai per televiziją ir turbūt per spaudą. Tada tik stebino ir glumino, o dabar matom, kuo tai pavirto ir kaip paveikė valstybės likimą. Taigi nesidraskyk čia taip ir, savo įpratimu, savuoju mėšlu netepliok kitų. Ir, kartoju, banderlogas čia tik tu, o mes viską suprantame. Tauta jau vėl bunda ir keliasi, todėl neįsijausk čia per daug į savo privilegijuotą padėtį. Nėra tokių slaptų dalykų, kurie neišeitų į viešumą.

Zimagoras       2019-09-9 16:54

Vaideli,lipdamas į sceną saugok savo kiauŠus.

-------       2019-09-9 15:09

Taup,kagėbistai iš tikrųjų vengia tiesioginio akių kontakto

Kur visas bajeris       2019-09-9 14:13

Šis žmogus net norėdamas negali pažiūrėti kitam žmogui į akis.

Dzeikas       2019-09-9 13:31

haujui:
Baumila cia tik chrestomatine medziaga, pavyzdis-etalonas parodyti REISKINI.
Jo paties persona niekam neturetu buti idomi. Ir nubaude(n) Baumila(ir vel gi, uz ka?) mes nepanaikinsime REISKINIO!
Apie tai ir reiketu kalbeti, o ne apie baumilas.

Dzeikas       2019-09-9 13:26

>Dzeikuijui:
Sprendziant is tamstos braizo pats mustruotas toje irstvoje ar jos kuruojamose ” partiniu kadru pasitobulinimo kursuose”.Nes:
1) bezdi uzuominom, nieko konkreciai netvirtindamas ir provokuodamas oponenta spelioti,ka tu cia isreikst norejai - KGB braizas.
2) Neskelbi nei vardo,nei niko.T.y. kalbi anonimiskai - irgi ne teisiuju pozimis.
3) Sklaidai pliatkus, nes faktus reikia patvirtinti, o VBS gandai vel KGB braizas. Cia del Virgilijaus Cepaicio. Zinomas faktas “Respublikos” paviesinta VC bendradadrbiavimo su KGB sutartis, isipareigojimas. Po ko VC nedelsdamas ir atsistatydino.
Kodel ir kam naudinga - ne sio straipsnio tema ir interesas.
Tepasakysiu, kad ziurintis siu dienu poziciju VC greiciau KGB auka negu koks piktybinis agentas. Ir isdave ji greiciausiai del to, kad jis norejo “rist” su KGB. Deja imerkus ten uodega,- net per klaida, net is geriausiu paskatu, kai niekam realiai nepakenkei, - nusigramdyt ta derva kita kart su oda net neiseina.
Kodel taip galvoju? Todel kad ismestas is politikos VC gyvena privatu gyvenyma, vertejauja kazkokiam biure na ir minta duona su vandeniu. Butu savas KGB, nebutu buves paliktas be sviesto. Man isties gaila VC, bet tokia kaina atsiklijuoti nuo Setono. Tegul dziaugiasi pigiai atsipirkes. Bent jau siandien jam paspaust ranka negeda skirtingai nuo tos k***** Gaisrininko dukros

hau       2019-09-9 13:23

Mano nuomone vaikai neatsako už tėvų nuodėmes. Tačiau… Visi puikiai žinome, kad vertybės įgyjamos šeimoje. Ne be reikalo bolševikai naikino kelias savo klasinių priešų kartas. Lietuviai labai nekerštingi ir geranoriški, gal net per daug. Suteikė tautos niekintojams pilietybes, padalino Lietuvos turtą. Toks V. Baumila (tėvų juk nepasirinksi?), jei turėtų nors kiek supratingumo, sąžiningumo neturėtų derglioti tų, kurių dėka šiandien esame laisvi. Nežiūrint to, kad tėvas buvo priešingoje barikadų pusėje, reiktų stengtis tapti kitokiu “obuoliu” ir savo darbais įrodyti lojalumą Lietuvai. Beje, tokių tautos budelių atžalų yra ir daugiau. Yra ir tokių, kurie užima svarbius postus valstybėje ir tęsia tėvelių darbus. To neturi būti, nes tai pavojinga nacionaliniam saugumui. Lietuva,tur būt, vienintelė valstybė, kur tai įmanoma.

Ramiros       2019-09-9 12:32

Asilas su raudonom papedėm !

>Dzeikui       2019-09-9 11:35

Kažkaip kukliniesi kalbėti apie pačią pradžią. Nes nenaudinga? Čepaitis po Sausio tryliktosios irgi tapo nebenaudingas, nors iki tol buvo labai naudingas ir labai patriotiškas. Gal primink, kas pirmasis į VSD paskyrė, berods, 6 KGBistus, nes, atsieit, be jų ,,kompetencijos” - niekaip… Štai tada ir Čepaičio prireikė atsikratyti, nes per daug KGB šiukšlyno paviešino. Būtų dar daugiau paviešinęs. O banderlogas čia tik tu vienas, nes tik tu ir šoki pagal nelabojo muziką. Nors ir pats žinai, kad pusė tiesos yra melas. O kas yra melo tėvas, a?

Mat kaip       2019-09-9 11:24

Niekur angies išperos nedingę, dauginasi toliau, laukia savo eilės…dabar apsimeta patriotais, bet kartais nesusilaiko, ima ir išlenda, kad padergti lietuvius….

Vaida       2019-09-9 11:19

Tas Baumila,manau-ispera ir tik tiek…............

stasys        2019-09-9 6:39

ko nesinori tai kad ginčas dėl istorinės atminties Vilniuje virstu apsišaudymų viešai su tokiais kaip ‘baumila’ .. žmogus neturintis meniniu gabumu ir skonio rado proga pakonkuruoti su selu dėl vietos pirmuose puslapiuose . Ar tai kažkoks reiškinys ,kaip Dzeikas rašo ? , vargiai ..auksinis tėtušiu jaunimėlis mėto ‘šliaukas’ ir jiems tolio gražu iki to kas ten ant tos Vrublevskio bibliotekos kaba. Sena J.Noreikos atminimo lenta kabėjo daug metu ir vargiai tas jam buvo žinoma .. Jei yra noras pasipešti situacija reikia apsukti 180 laipsniu ..Lietuva privalo žinoti kas stovi už Vilniaus mero nugaros ir šnabžda jam tokius niekus į ausį.. (tikrai ne p. baumila) .

Dzeikas       2019-09-9 5:50

Siaip as Baumilos nepazistu ir kalbet apie personalijas man neidomu.
Kalbu apie REISKINI ir sio reiskinio ANATOMIJA.
Tai va, ka mes zinome? Zinome,kad jis KGB majoro sunus ir tuo didziuojasi. Kaip iki to atejome ,kad okupanto represiniu strukturu atzala vaidina ne paskutini vaidmeni Lietuvoje + drista izuliai, issaukianciai elgtis?
Visu pirma tokiems reikejo uzgrobt valdzia, nes sakykime kol buvo sajudinis pakilimas ir daugelis Baumilos tetusio auku dalyvavo tame.  Kagebisto atzaleliai kelt galva niekaip nejo ir buvo pavojinga net. Virgilijus Cepaitis(pamenate toki?) uz mazesne nuodeme isleke kamsciu is valdzios.
Pirmiausia tautai buvo primestas naudos primatas. Tauta prieme ji patvirtindama savo banderlogiska kilme. Pamenate rinkimus i Seima 1992m ir i prezidentura 1993?
O priemus Setono taisykles ir pats Setonas ateis jusu valdyti. Kas ir atsitiko.KGB organizacija su koncentruota Setonui atsidavusiuju zmoniu sudetimi. Setonas beje kvailiu savo gvardijoje nelaiko. Gauti majoro laipsni ten tai ne Lietuvos Prezidento patareju tapti subinen pabuciavus “viercha”.
Na tai turim,ka turim. Banderlogai kazkokie keisti padarai: megsta nelabojo muzika, o sokti pagal ta muzika nenori.

> ah1       2019-09-8 22:46

Įsitikinęs? Žiūrėk, kad tas saugus kupolas vieną dieną neužgriūtų tau ant galvos. Mažiau trolink.

ah1       2019-09-8 21:40

saugu KGBistams po KGB kupolu

tam pačiam Mes visi tapome teisėjais        2019-09-8 21:31

Arba dar geresnis pavyzdys. Henriko Daktaro sūnus Enrikas staiga ima komentuoti Medininkų memorialą, nes jame tame tarpe pagerbiami, jo akimis, “tvariai” mentai.
Ir staugia sau bandito atžala, kad Medininkų memorialą reikia buldozeriais sulyginti su žeme, o prieštaraujantiems siūlo duoti į snukį su kanopa. Nieko neprimena? smile

Tvankstui       2019-09-8 20:40

Tikrai įdomus žodžių žaismas gaunasi: kaip pedryla, taip ir kagebila. smile

tam Mes visi tapome teisėjais        2019-09-8 20:03

Jei tėvas buvo kolaborantas ir tarnavo represinėse struktūrose, o dar ir pagarsėjo, kaip aršus okupantų pakalikas ir disidentų persekiotojas, jo palikuoniai bent iki anūkų kartos neturi teisės reikšti nuomonės tokiais klausimais viešojoje erdvėje ir užimti bent kiek atsakingas pareigas. Tai - elementaru.
Įsivaizduokime, kad Vokietijoje kokio Hamburgo Gestapo viršininko anūkas-proanūkis šlykščiai išsivemtų viešojoje erdvėje ant kokio Štaufenbergo… smile

trolinčiaus pataloginiai idiotai       2019-09-8 19:59

Tik pažiūrėkite, ką jie rašo! smile
Man - aštunta dešimtis ir niekada nebuvau komuniste. Anais laikais nebijojau bažnyčios, niekam nepaklusau.
Įdomu, o kas “anais” laikais galėjo bijoti bažnyčios? smile Iškart pažinsi trolį. smile

atsirado baimė       2019-09-8 19:58

Tokio jaunimo dabar jau bijau… Gerai, kad senatvė...

rado kuom girtis        2019-09-8 19:38

kad nebijojo bažnyčios.
nuodėmingi labai (o didžiausia nuodėmė - kolaboravimas) giriasi, kad nei velnio, nei Dievo nebijo.

to kaip lengva buvo       2019-09-8 19:32

Vaikeli, nesisvaidyk savo žodynėliu. Man - aštunta dešimtis ir niekada nebuvau komuniste. Anais laikais nebijojau bažnyčios, niekam nepaklusau. Mažai žinai istoriją, pastudijuok įvykius visos Lietuvos ir tik tada klijuok etiketes.

kaip lengva tapo...       2019-09-8 19:22

atpažinti veikiančius kgbistėlius ir/ar jų valdomus debilėlius:
- visi jie sako, kad lietuviai yra žydšaudžiai.

Mes visi tapome teisėjais       2019-09-8 18:46

Jei tėvas gyveno negerai, vaikas neturi teisės turėti savo nuomonės. Mano seneliai su vaikais buvo ištremti. Buvo jie ir tremtiniai, ir politiniai kaliniai, bet niekada nedrįsčiau svaidytis prakeiksmais. Mūsų krašto gyventojai prisidėjo prie žydų šaudymo, deja…

Birute       2019-09-8 18:25

Nu ir sliuzas tas Baumila-nera zodziu…...

sąrašas pajudėjo       2019-09-8 18:00

Tautos išgamos: skundę,tardę, sodinę į kalėjimus,žudę kovotojus už laisvę.
1. Eismuntas
2. Baumila
3…......
Ir toliau sąrašą turėsime tęsti patys,kas su jais susidūrėte ir išlikote pildykit.

Prisiminkime,       2019-09-8 17:48

kokia buvo reakcija į “Respublikos” kagebistų sąrašą. Gūdi tyla. Visi kagebisčiukai kaip į kelnes pridėję pratylėjo, o pikčiausia, kad jokios oficialios reakcijos į tokius “Respublikos” veiksmus. Kaip ir į R. Janutienės publikacijas. Apsimeta, kad nieko negirdėjo. Štai ką reiškia įsislaptinimas – gebistų paprasčiausiai “nėra” ir “nebuvo”! O jūs, lietuviai, visi fašistai ir žydų žudikai! Jie tai visam pasauliui praneša!

Raimondas       2019-09-8 17:42

Teko gyvenime ir man susidurti su Vaidoto Baumilos tėvu Vidmantu Baumila. gana šlykštokas tipas, galiu pasakyti. Keitė nepriklausomoje Lietuvoje darbovietes, kaip kojines: dirbo juristu ir bankuose, pamenu, ir Greitosios pagalbos ligoninėje. Net nupurto prisiminus.

kagebėvičiūtis Baubyla       2019-09-8 17:28

Visų šalių KGB išanginiai - VIENYKIMĖS! smile

Dabar supratau       2019-09-8 17:22

Tik dabar supratau, kodėl buvo ,,nubuksuota” Mia ir su jos daina į euroviziją važiavo baumila su moterišku palaikymu. Turbūt tėvelis vidmantas pareikalavo. Gal dar ir simonko? Nors po austriškų nėščių dešrelių pergalės eurovizija daugiau nesidomiu, bet yra apie ką pagalvoti ir kitomis įdomiomis progomis. Mus valdo KGB ir homoseksualai. Dabar pasirodė, kad ir sionistai. Kas ne toks, tas nacis ir debilas. O iš tokių net ir vaikus reikia atimti. Tokia realybė. Viskas šiame pasaulyje susiję. O mes, deja, ne vengrai ir net ne lenkai. Ir mūsų lieka vis mažiau. Kas ryšis perkirsti šitą Gordijaus mazgą? Įdomu, jei patys pradėtume viešinti pažįstamus slepiamus KGBistus - sėstume į kalėjimą? Turbūt sėstume.

Gal šis baumila        2019-09-8 17:11

baisiai susikompleksavęs dėl to, kuo buvo jo tėvas. Mėgina atsimušinėti tėvoko puoselėtomis teorijomis apie lietuvius žydšaudžius, nabagas. O ar jis ne šaulys kartais, kaip kad visi kagebistų sūneliai ir dukrelės ten sulindo ir dabar su beretėmis fotkinasi?

Valdas Vasiliauskas "Kultūros barai":       2019-09-8 15:35

“1991 m. pradžioje, jau laisvės laikais, bet dar veikiant KGB Lietuvos skyriui, valstybės laikraštyje Lietuvos aidas paskelbiau seriją interviu su Nijole Sadūnaite, be kita ko, papasakojusia ir apie saugumo represijas prieš 1987 m. mitingo Vilniuje, prie A. Mickevičiaus paminklo, dalyvius. Viename interviu paminėtas ją tardęs KGB majoras Vidmantas Baumila, nūnai populiaraus dainininko tėvas, padavė mudu į teismą. Nors bylą vargais negalais laimėjome, bet saugumietis nepriklausomos Lietuvos teisme Sadūnaitę ir mane puolė su putiniška agresija. Jis tikrai neatrodė nei nusiminęs, nei išsigandęs, veikiau aš buvau suglumęs, juk pirmąkart atsikliuvau teisiamųjų suole.”
Susipažinkite: Vaidoto Baumilos tėvas buv.(?) KGB majoras Vidmantas Baumila
https://www.15min.lt/vardai/galerija/vaido-baumilos-koncertas-vilniaus-vasaros-terasoje-67406#galerija/67406/1538326
https://www.15min.lt/vardai/galerija/girmantes-vaitkutes-koncerto-vilniuje-sveciai-59295#galerija/59295/1294150

Stasys       2019-09-8 15:32

Supratau, kad jis turi problemų, ne tik su sąžine, bet ir su smegenyne. O kad grasina ir net fiziškai susidoroti su žmonėmis, tai dar plius ir idijotas, tėvelio pasekėjas. matyt, taip pat su sadistiniais polinkiais. Gaila man jo dūšelės ....  Ir ne joks jis žvaigždė, nes pakankamai debilavotas, mano manymu, nes tik tokie kitus debilais vadina. Negirdėjau jo dainavimo, todėl negaliu nieko pasakyti apie jo “talentą”. Tikriausiai ir negirdėsiu, tuo labiau po jo tokio idijotiško šou, niekinant ir žeminant tikrus Lietuvos piliečius, patriotus. Vargšelis !

maloniai nustebino       2019-09-8 15:20

O pas pareigūną Girgžpirdą, pasirodo, ir žmogiškoji pusė yra. Gyvenime nepagalvočiau. Maniau, kad ten stribas ant stribo ir dar stribas.

Tvankstas       2019-09-8 14:55

Labai aiškiai G. Klimovas savo knygose aprašė : tėvas - represinių struktūrų darbuotojas, vaikai - homoseksualūs, giminė išnyksta.

nepergyvenkite       2019-09-8 14:35

Niekam išanginė KGB Baubyla į snukį neduos, nes bebandydama pati gaus ir ims rėkti, kad py_erus muša, grasinti galbūt tebeįtakingu tėtušiu. Arba savo kažkuo Egzotiniu Debilu. Nežinau, kas ten juos abu sieja, bet jie vienas kitą kažkada kaltino priekabiavimu kažkuriame Vilniaus naktiniame klube.


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.