Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 18 d. 8:34

13     

    

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Viešiname birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliuciją.

Lietuvos Respublikos Seimui

Lietuvos Respublikos Vyriausybei

Kopija: Lietuvos Respublikos Prezidentui

Jo Ekscelencijai Gitanui Nausėdai

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų

REZOLIUCIJA

Vilnius,
2021 m. birželio 17 d.


Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, protesto akcijos dalyviai, pareiškiame, kad „Didžiojo Šeimos gynimo maršo 2021“ reikalavimai valdžios institucijoms liko neįvykdyti.

Partnerystės įstatymas buvo teikiamas svarstyti Seime ir tik „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ masiškumo dėka, kai kurių vienmandatėse apygardose išrinktų deputatų balsais liko nesvarstytas. Tačiau šis įstatymas tik atidėtas iki rudens sesijos ir jį toliau bus bandoma priimti. Kiti piliečių pareikšti reikalavimai taip pat ne tik neįvykdyti, bet iš jų faktiškai išsityčiota.

Po „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ toliau tęsėsi valdžios degradacija. Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko Žygimanto Pavilionio veikla ir paviešintas pasisakymas Rusijos provokatoriams, kuriuose akivaizdžiai menkinama Respublikos Prezidento institucija, padarė didelę žalą Lietuvai. Tačiau Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen stojo jo pusėn, pareikšdama, kad atstovaus savo rinkėjus, nors Seimo narys ir tuo labiau Seimo pirmininkas pagal įstatymą privalo atstovauti visus rinkėjus ir valstybės interesus.

Priimti nutarimai drastiškai didinti energijos kainas, kurie pakels maisto ir būtiniausių prekių kainas, kas pažeis visų be išimties piliečių interesus, sukels socialinę įtampą ir pablogins gyvenimo sąlygas visiems, ypač nepasiturintiesiems Lietuvos žmonėms. Tą daro valstybinės įmonės, gaunančios didelius pelnus, kurių vadovų atlyginimai prilygsta šalies Prezidento atlyginimui bei valstybinės kainų kontrolės institucijos, tačiau Premjerė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad į tai paprasčiausiai nesikiš.

Dėl teisingumo ministrės Evelinos Dobrovolskos kaltės ir pavėluoto referendumo įstatymo projekto pateikimo šalies žmonėms praktiškai iki rudens sesijos pabaigos, o gal ir ilgiau bus atimta konstitucinė teisė rengti referendumus. Toliau klesti korupcija kalėjimų sistemoje. Parengtas ir bus teikiamas Vardų ir pavardžių rašymo įstatymas, kuriame numatoma asmens dokumentuose leisti užrašyti asmenvardžius ne tik pagal oficialius šaltinius, bet ir pagal pageidavimus, pažeisiantis konstitucinį valstybinės lietuvių kalbos statusą asmenvardžių rašyboje ir prieštaraujantis Konstitucinio teismo nutarimui.

Atsižvelgdami į tai ir matydami tolesnį ir visišką valdžios nesiskaitymą su visuomene, jos teisėtais interesais ir Konstitucija, mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, protesto akcijos dalyviai, REIKALAUJAME:

1. Lietuvos Respublikos Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės atsistatydinimo.

2. Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen atsistatydinimo.

Lietuvos šeimų sąjūdžio organizacinis komitetas

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vardas       2021-06-19 13:14

Pritariu 2021 m. Birzelio 15–17 dienomis vykusiu protesto akciju rezoliucijai skirtai LRSeimui, LRVyriausybei, LRPrezidentui Gitanui Nausedai.
Greiciausiai nera kito kelio Lietuvoje kaip Pirmalaikiai LRSeimo rinkimai panaikinus karantina.
Vargu ar LiberalBolsevikine Landsbergieciu, Cmilieciu, Armonaiciu chunta LRSeime ir LRVyriausybeje bus adekvati ir dirbs Lietuvos labui, kai Kinijos viruso deka uzgrobe valdzia Lietuvoje po suklastotu 2020 m. LRSeimo rinkimu.

The Epoch Times       2021-06-19 11:50

Federaliniai prokurorai taikė mažai naudojamą įstatymą prieš Guy Reffitt , kaltinamą trukdžiusiu kongreso procedūroms sausio 6 d., tvirtindami, kad jis gabeno ginklą ir naudojo jį pilietiniams neramumams skatinti.
Iš viso Reffittui dabar gresia 70 metų kalėjimo.

Reffittas FTB sakė, kad jis neįėjo į Kapitolijų. Ir kad pasiėmė „Smith & Wesson“ pistoletą, bet jį išardė, kad atitiktų Vašingtono įstatymus.

Tačiau, pasak sūnaus, Reffittas nuvyko į JAV Kapitolijų ir pasiėmė su savimi ginklą. Sūnus pasakojo agentams, kad, pasak jo tėčio, „mes šturmavome Kapitolijų“.
Tariamai prieš suimant Reffittas grasino sūnui ir dukrai, perspėdamas juos nekalbėti su valdžia.

Reffittas buvo identifikuotas kaip komentuojantis „Texas Freedom Force“ tinklalapyje ir susietas su „3 procentais“ - laisva grupių, kurios paprastai yra antivyriausybinės, sąjunga, pasak jo žmonos

https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/in-first-us-hits-jan-6-defendant-with-little-used-firearms-charge_3864493.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-06-18-3&mktids=041af4b0eb06ef7d33ace7a4307c69e2&est=BR4ZiIYSa3ZZ6OKYSFw8L/h+xSX8Zy1I1tuSUOZwF6Bynh1sIjSTH4dF7CeF1w==

Beje       2021-06-19 9:44

Lietuvos Konstitucija yra laužoma jau seniai, nepriklausomai nuo to, kas Seime turėdavo daugumą, tik gal ne tokiu drastišku mastu nei išrinkus šį Seimą. Turiu omenyje, svarstymą klausimų Seimuose, kurie yra nesuderinami nei su Lietuvos politine nepriklausomybe, nei su tradicine dorove, vadinasi ir su pačia Konstitucija.

tiek>Realistas        2021-06-19 9:02

Akivaizdu,kad po naujų rinkimų pasikeitusi valdžios sudėtis bet kokiu atveju sustabdytų išprotėjusios valdžią užgrobusios grupuotės vykdomą antivalstybinį ,antikonstitucinį  perversmą .

Realistas       2021-06-19 8:10

Priešlaikiniai rinkimai tik šiek tiek pakoreguotų Seimo narių sudėtį ir tiek. Patiriame mes tokias Seimo korekcijas jau 30 metų po kiekvienų rinkimų ir kas iš to? Praktiškai nieko. Beje, kas nori, kad šį Seimą paleistų prezidentas G.Nausėda, neįvertina tai, kad po rinkimų į Seimą, prezidentas G.Nausėda tikriausiai būtų atstatydintas kaip nesurinkęs 60% naujojo Seimo palaikymo (žr. Lietuvos Konstituciją).

Tai bent       2021-06-19 1:40

Iš kur ištryško tiek drąsos, tiek valios geležinės?

Al.       2021-06-18 21:45

Taip, iš tikro reiktų reikalauti pirmalaikių rinkimų. Bet, uždraudus referendumą, tai gali padaryti tik Prezidentas ar visuotinis protestas ar streikas. Be to, palikus esamą rinkimų komisiją, sąžiningų rinkimų nebus.

Labai sveikinu šį šeimų sąjūdžio mitingų tęsinį       2021-06-18 18:04

Organizatoriai ir dalyviai šaunuoliai. Bet tie balti balionėliai ar balta apranga iš šono atrodo kaip pasidavimo vėliavytės arba ir tas himno giedojimas, arba kodėl kalbėtojai buvo ne iš Gedimino pr. pusės, iki jų reikėjo dar nešienautą pievą perbristi. Galima sakyti, kad čia tik smulkmenos, bet galima spėti, kad tarp jūsų insifiltruoja visokie juraicio kanalo plepėtojai, ar dar kas nors. Bet visumoj gerai. Žmonės puikūs.

Žodžio laisvė...       2021-06-18 13:21

Ačiū žmonėms bandantiems ginti Lietuvą nuo blogio ir valstybės naikintojų.Nepraras-
kite šanso ,atsiradus Šeimų maršo siekiams, sugrąžinti Lietuvą į doros kelią.Burkitės ir tapkite stipria jėga kovoje su niekšais.

Rimtuolis       2021-06-18 13:00

Dėl priešlaikinių Seimo rinkimų drįsčiau abejoti. Atrodo, kad užingridiškos pažiūros yra labiau ne politinės nuostatos, o diagnozė - labai sunkiai išgydomos ligos, ir nemaža dalis rinkėjų, pamatys Landsbergio pavardę ir vėl balsuos už jo partiją...

tiek       2021-06-18 11:30

o reikėjo tik vieno punkto : griežtai pareikalaut naujų priešlaikinių Seimo rinkimų. Manau, - tai greitos ateities dalykas ir tai bus padaryta . Nes kitos išeities visuomenei jau nėra.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-06-18 11:13

Kai 8 paskutinieji seimai yra apsišaukėių, tai varomi lauk tik du apsišaukėliai. Baltieji zakarauskiniai dauniniai - skystablaudžiai kinkadrebiai.
***
Visas seimas lauk
_______________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 birželio 18

Tai N.Sadūnaitės,       2021-06-18 10:42

A.Terlecko dvasios žmonės.Vakar geras interviu su N.Vasiliauskaite Option TV ( R.Janutienė veda).Ypač tikslus jos pastebėjimas,kad sovietnmečiu gimę žmonės laikomi užkratu,kuris turi išmirti ir kuo greičiau ,tuo geriau,kaip ir Hitleris žydus laikė užkratu.Vien už šią mintį N.Vasiliauskaitė verta Nobeio premijos.Šis nebylus smerkiantis myriop požiūris labai išryškėjo medicinoje,- mirtingumas auga kaip ant mielių,-gerai jiems dar ,kad dalį mirčių jie gali suslėpti po covido diagnoze.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.