Sveikatos apsaugos politika

Billas Geitsas: reikia būti pasiruošus kitai pandemijai

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 8 d. 11:01

7     

    

Billas Geitsas: reikia būti pasiruošus kitai pandemijai

laikmetis.lt

Korporacijos „Microsoft“ įkūrėjas sako, kad jau dabar reikia ruoštis pandemijoms ateityje ir skirti didžiulį finansavimą pasiruošimui jas atremti.

Jeigu norime būti tikri, kad pasaulis bus geriau pasirengęs kitai pandemijai, kuri gali būti daug didesnė nei ši, reikia dešimčių milijardų dolerių, skirtų pasauliniams moksliniams tyrimams atlikti, mano Bill Gates (Bilas Geitsas).

„Microsoft“ įkūrėjas teigia, kad didžiulis koronaviruso aukų skaičius ir jo sukelta ekonominė žala turėtų paskatinti projektų finansavimą, kad būtų galima pasiruošti naujai pandemijai ateityje. Tokiais tyrimais siekiama toliau tobulinti vakcinas, sergančiųjų gydymą ir diagnostinius tyrimus, jų prireiks, „jei norime veiksmingiau suvaldyti kitą pandemiją“.

Interviu su buvusiu Jungtinės Karalystės sveikatos reikalų sekretoriumi Jeremy Hunt (Džeremiu Hiuntu) B. Geitsas teigė, kad mokslinių tyrimų ir jų plėtros finansavimas turėtų būti sutelktas į trūkumus, kuriuos rodo spartus koronaviruso plitimas pasaulyje.

„Žinote, mes neturėjome vakcinų, kurios neleistų infekcijai būti perduotai. Gavome vakcinas, padedančiasiš dalies apsaugoti sveikatą, tačiau jos tik šiek tiek sumažino užkrėtimo riziką“, – sakė jis.

„Mums reikia naujo vakcinų gamybos būdo“, – pridėjo jis.

„COVID-19 vakcinos tik iš dalies neleidžia virusui būti perduotam, bet yra veiksmingesnės užkertant kelią sunkiai ligos formai. Skiepų veiksmingumo ekspertų grupė apskaičiavo, kad apsauga nuo infekcijos yra 65% po dviejų „AstraZeneca“ vakcinos dozių ir 75% po dviejų „Pfizer“ vakcinos dozių. Jos suteikia apie 95% apsaugą nuo hospitalizavimo. Tačiau laikui bėgant imunitetas silpnėja, ir po pusmečio faktiškai apsaugos nelieka“, – pastebėjo jis.

B. Geitsas apgailestavo, kad nėra veiksmingų koronaviruso gydymo būdų, ir pridūrė, kad nors steroidas deksametazonas ir naujas antivirusinis vaistas molnupiraviras gali padėti, nustatytas terapinis poveikis buvo „kur kas mažesnis, nei turėjo būti“.

„Tyrimui ir plėtrai prireiks dešimčių milijardų ir tikriausiai maždaug milijardo per metus pandemijos darbo grupei PSO“, – sakė jis.

„Yra natūraliai kilusių epidemijų ir bioterorizmo sukeltų epidemijų, kurios gali būti dar blogesnės nei tai, ką patiriame šiandien“, – sakė B. Gatesas.

„Ir vis dėlto medicinos mokslo pažanga turėtų suteikti mums įrankių, kuriuos galėtume sukurti daug geresnius. Taigi, aš manau, kad tai būtų prioritetas“, – tęsė jis.

Pasak jo, vakcinos gali būti „tik mažas pleistras, kurį užsidedate ant rankos“ ir būtų „neįtikėtinai naudingos“ net ir ne pandemijos atveju.

„Kartu su žinia apie klimatą ir nuolatine kova su vargšų ligomis, aš daug kalbėsiu apie pasirengimą naujai pandemijai“, – sakė Gatesas. „Mes praradome trilijonus dolerių ir milijonus gyvybių. Ir piliečiai tikisi, kad jų vyriausybės neleis tam pasikartoti.

Milijardieriaus komentarai pasirodė po to, kai buvo atskleista, kad Pasaulio ekonomikos forumas, Geistų šeimos fondas ir Johnso Hopkinso (Džonso Hopkinso) sveikatos apsaugos centras 2019 m. spalį surengė „aukšto lygio pandemijos pratybas“, žinomas kaip „Event 201“, imituojančias pandemiją.

Šaltinis: The Guardian

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

T0mas J.       2021-11-9 8:26

Hitleris II.

ah1       2021-11-8 19:33

o štai ir IP kapitalas ir kapitalą kalęs ir bekalanti   pseudoskiepų, privaloma feikine vakcinacijos reklamomis.  Svarbiausia   - finansavimas, svarbiausia pelnas nors ir “‘ūdui” gaminti ir siųlyti

The Epoch Times       2021-11-8 19:19

Pirmaujantis JAV ksilitolio pagrindu pagamintų produktų gamintojas teigia, kad federalinė vyriausybė sąmoningai bando nuslėpti jų sukurtą nosies purškalą, kuris buvo moksliškai įrodytas kaip veiksmingas gydant ir užkertant kelią COVID-19.

Spalio 28 d. JAV teisingumo departamentas federaliniam teismui pateikė ieškinį Jutoje įsikūrusiai bendrovei „Xlear“, sakydamas, kad ji apgaulingai reklamuoja savo nosies purškalą kaip COVID-19 gydymo ir profilaktikos priemonę.

Ieškinyje federalinio teismo prašoma visam laikui uždrausti bendrovei reklamuoti nosies purškalą kaip COVID-19 gydymo priemonę, iruž tai skirti pinigines baudas.
DOJ pateikė skundą Federalinės prekybos komisijos vardu, kuriame teigiama, kad bendrovė pažeidė Federalinės prekybos komisijos įstatymą ir Vartotojų apsaugos įstatymą, pateikdama melagingus teiginius.

Pagrindinės purškalo sudedamosios dalys yra fiziologinis tirpalas, greipfrutų sėklų ekstraktas ir ksilitolis – augalinės kilmės saldiklis, dažniausiai naudojamas burnos priežiūros produktuose.

„Bendrovės negali teikti nepagrįstų teiginių apie sveikatingumą“, – pranešime spaudai sakė Samuelis Levine’as, Prekybos komisijos Vartotojų apsaugos biuro direktorius.

„Tai yra šio atvejo ir daugelio kitų panašių dalykų pamoka, todėl žmonės ir toliau turėtų pasikliauti medicinos specialistais dėl skelbimų.
„Xlear“ advokatas Robertas Housmanas iš Vašingtono firmos „Book Hill Partners“ sakė, kad komisija „tiesiogiai meluoja“ apie tai, kad bendrovės teiginiai nepagrįsti.Nacionalinis alergijos ir infekcinių ligų institutas (NIAID) kartu su Nacionaliniais sveikatos institutais (NIH), Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento padaliniu, finansavo klinikinius nosies purškalų, tokių kaip Xlear’s ir, naudojimo tyrimus. Pernai paskelbtos išvados, kad tai veiksmingas COVID-19 gydymo ir prevencijos metodas.

„Kai Xlear pasakoja žmonėms apie mokslinius tyrimus, net tuos, kuriuos perpublikavo NIH, mes kažkaip klaidiname žmones ir pateikiame klaidingus teiginius. Tai nesąmonė“, – „The Epoch Times“ sakė Housmanas. „Vyriausybė, užuot taikęsi nosies intervencijas, bando atsisakyti jų naudojimo, nes jos neatitinka labai ydingos vyriausybės, tik skiepų darbotvarkės.

2020 m. rugsėjo 20 d. NIH ir NIAID paskelbė klinikinio tyrimo, kurį finansavo Vanderbilto universiteto medicinos centre Tenesyje, rezultatus dėl hipertoninio nosies drėkinimo fiziologinio tirpalo naudojimo kovojant su Kinijos virusu.
Šio tyrimo tyrėjai rašė, kad „nosies drėkinimo poveikis simptomų išnykimui buvo didelis“- „COVID pacientų nosies užgulimas ir galvos skausmai išnyko vidutiniškai septyniomis ar devyniomis dienomis anksčiau“.

„Mūsų tyrimas rodo, kad nosies drėkinimas gali sutrumpinti simptomų trukmę ir gali būti plačiai prieinama ir nebrangi intervencija, siekiant sumažinti sergančiųjų ligų naštą“, – savo išvadose rašė mokslininkai.
NIH taip pat paskelbė tyrimo Larkino bendruomenės ligoninėje Floridoje, rezultatus, parodžiusius, kad Xlear nosies purškalas sutrumpino ligos simptomus pusiau.

Tyrimas Augusta universiteto Skubios pagalbos skyriuje Džordžijos valstijoje, taip pat padarė išvadą, kad nosies purškalo naudojimas buvo naudingas gydant COVID-19.

Universiteto tyrimo, kuris vis dar vyksta, mokslininkai iki šiol nustatė, kad CCP virusu sergantys pacientai, kurie dalyvavo kasdieniniame nosies drėkinimo procese, aštuonis kartus rečiau patenka į ligoninę nei vidutiniškai šalyje.
Vietoj to jis citavo laboratorinių tyrimų, anksčiau atliktų Šiaurės Karolinos–Chapel Hill ir Tenesio universitetuose, atliktų in vitro ir bandymų su gyvūnais rezultatus, nei DOJ, nei FTC teigia, kad tai nėra tinkamas būdas išbandyti nosies purškalą gyvam. žmonių, sergančių COVID-19.
Ieškinyje teigiama, kad Chapel Hill tyrėjai pripažino, kad be tolesnių tyrimų jie negalėjo galutinai nustatyti, kad „gydymas per nosį yra geriausias būdas gydyti COVID-19.
https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/feds-seek-to-block-promotion-of-a-nasal-spray-against-covid-19_4088366.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_medium=email&utm_campaign=mb-2021-11-08&mktids=3c5eaec8ad7f65fdefca9f9b55b03803&est=K2S2C6k0v9NgEhKIkNOdbOS5X3MEScherXV/io8fzxNn6cVoLIGuwec6rlSnYw==

 

ah.ą       2021-11-8 18:34

gripas buvo ir bus, todėl nieko naujo, bilgeicis nepasakė, o bilgeicio švirkštalai imuniteto nesuteikia pagal susiformavusią praktiką ir europarlamentarę CH. Anderson
MEP Christine Andersonin 0: 15 „ Skiepai nesuteikia jums imuniteto“
https://youtu.be/zApzHwgejuM

Aha,       2021-11-8 16:52

runkelius dubasins virusų pagalba. Šnapso pagalba nepajėgė.

Prašalietis       2021-11-8 16:44

Geitsų Bilukui gavosi puikus biznis su Covido pandemija, todėl būtų “griekas” nepasinaudoti kiek galima daugiau kartų šio biznio galimybėmis pasauliniu mastu ateityje. Juo labiau, kad taip vadinama Pasaulinė Sveikatos Organizacija prie neva tai Suvienytų Nacijų Organizacijos yra finansuojama ne valstybių, o kokių nors “nežinomų” farmacinių organizacijų ir “veikėjų” įkurtų “labdarinių” fondų kaip Heitso,kuris pagal kai kuriuos reikalą žinančių  duomenis gali finansuoti 12 procentų, Rokfelerio įkurtas fondas, kuris gali finansuoti ne mažiau 10 procentų, kiti veikėjai kol kas tupi giliai užsimaskavę.... Šie PSO dešimtis milijardų skiriantys “veikėjai” ir užsako kokią muziką turi PSO groti. Ką PSO ir visokie “žali, žydri” ir kitokie tai jau ne vienas dešimtmetis gausius pasaulio puskvailius gąsdina pasakojimais apie “žmonijai galą darnčias” ozono skyles, kiaulų, paukščių visus turėjusį išmarinti gripus, atskrendančią tiesiai į žemę kometą,kuri vis niekaip nepataiko; klimato šilimą; ledynų tirpimą; dvideginio neapsakomą gausėjimą ir pasekoje “visų nutroškimą nuo deguonies trūkumo”... O kaip išsigelbėjimo galimybę siūlo už savo uždirbtus pinigus statyti šio klimato pavėdinimui elektrą gaminančius malūnus,“priversti besąlygiškai kapituliuoti” PSO rekomenduojamais JAV farmacijos gigantų gaminamais skiepais žmoniją kėsinantį išnaikinti Covid virusą su visomis jo atmainomis… Kitus žinomus ir nežinomus virusus nuo kurių žmonės serga ir miršta, kaip sako Geitsukas, paliksime ramybėje ateities kovoms, kai baigsis “kovos” su Covid virusu žmonės galės savo pinigus skirti “gelbėjimuisi” nuo kitų neišvengiamų pandemijų. PSO, “pasitarusi su ją finansuojančiais veikėjais, paskelbs pasauliui “pandemija”...

Kis       2021-11-8 15:08

o gal laikas uzsiimtidvikojais virusais,nebaudziamumas -ikvepia sekantiems “zyddarbiams”

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.