Geroji Naujiena

Biblijos prognozės 2016-iesiems

Tiesos.lt siūlo   2016 m. sausio 4 d. 2:04

21     

    

Biblijos prognozės 2016-iesiems

Meilė, sveikata, kelionės… Ką mums sako Šventasis Raštas?

Kiekvienų naujų metų pradžioje visada tas pats: televizija, žurnalai, radijas mus apipila astrologų prognozėmis ir spėjimais. Kadangi vienintelė tikroji pranašystė slypi Biblijoje, kunigas Antonio Feghali, internetinio leidinio „Aleteia“ autorius, parengė štai tokią Šventojo Rašto prognozę naujai išaušusiems metams.

Jei esate gimę tarp sausio 1 ir gruodžio 31 dienos, jus veikia „išganingoji Dievo malonė pasirodžiusi visiems žmonėms“ (plg. Tit 2, 11).

Laimė: Aušrinė yra Jėzus Kristus, nes „dėl širdingiausio mūsų Dievo gailestingumo mus aplankė šviesa iš aukštybių“ (Lk 1, 78).

Meilė: Jūsų laimė slypi Dievo meilėje: esate mylimi Dievo ir mylite jį, nes „nei aukštumos, nei gelmės, nei jokie kiti kūriniai negalės mūsų atskirti nuo Dievo meilės, kuri yra mūsų Viešpatyje Kristuje Jėzuje“ (Rom 8, 39).

Atostogos: „Viešpats saugos tave išeinantį ir grįžtantį ir dabar, ir amžinai“ (Ps 121, 8).

Sveikata: „Štai tikras žodis: Jei mes su juo numirėme, su juo ir gyvensime“ (2 Tim 2, 11).  „Niekuo perdaug nesirūpinkite, bet visuose reikaluose malda ir prašymu su padėka jūsų troškimai tesidaro žinomi Dievui“ (Fil 4, 6).

Pinigai: „O mano Dievas iš savo turtų gausos Kristuje Jėzuje šlovingai patenkins visas jūsų reikmes“ (Fil 4, 19). „Suprantama, aš visai nemanau skųstis stoka, nes išmokau būti patenkintas savo būkle“. (Fil 4, 11)

Įvykiai: „Girdėsite apie karus ir karų gandus. Žiūrėkite, kad neišsigąstumėte, nes reikia, kad visa tai įvyktų“ (Mt 24, 6). „Ir bus paskelbta ši karalystės Evangelija visame pasaulyje paliudyti visoms tautoms. Ir tada ateis galas“ (Mt 24, 14).

Netikėtumai: „Be to, žinome, kad viskas išeina į gera mylintiems Dievą, būtent jo valia pašauktiesiems“ (Rom 8, 28). „Tai ką dėl viso šito pasakysime? Jei Dievas už mus, tai kas gi prieš mus?!“ (Rom 8, 31).

Šių pamokymų neveikia jokios fazės. Vadovaukitės jais, kiekvienoje vietoje, visose situacijose.

Eikite ir gyvenkite ramybėje, lydimi Viešpaties džiaugsmo!

Vatikano radijas

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jota > jeigu       2016-01-5 20:13

Net savo akim netikiu.

jeigu       2016-01-5 16:14

zmones z i n o t u kaip svarbu yra tiketi, pasitiketi Dievu ir laikytis Jo visu isakymu, kokia tai Dievo dovana ir malone kiekvienam sios zemes gyventojui, jie gyventu santarveje ir meileje. Deja.

Vienas geriausių       2016-01-4 18:03

straipsnių portale.

Vienas geriausių       2016-01-4 18:03

straipsnių.

to bus paskelbta karalystes evangelija...       2016-01-4 17:05

o Jūs geriau pasiskaitykit šventą raštą,penkiaiknygę, ST, NT ir rasit kas siuntė Kristų, dėl ko siuntė Kristų ir kad Kristus nukryžiuotas žydų prašymu, nes mokė žydus priešingai negu žydus mokė JAHVĖ, ir kas bus padaryta su tokiais - skaitykit Pakartotimo įstatymo knyga 13 :1-6, kas parašyta 13 :1-6 Pakartotino įstatymo knygoj tas ir buvo padaryta personažui Kristui

būk Sila-i       2016-01-4 16:56

tai “Sila”  čia iš filmo “Sila”,  kur rodo apie giminę kuri susirinkusi liepė tėvams nužudyti savo vaiką dėl papročių, rodo apie dabartinius Turkijos laikus… O dar stebimasi kad lietuvis mėto savo vaius į šulinį...

Buk       2016-01-4 16:26

Krikscionis tai Jezaus Kristaus sekejas,kuris priima Kristaus palikta mokyma visiems!Kristus ir atidave savo gyvybe uz mus visus kaip auka.O Dievas tai ir Kristaus tevas ir visu musu tevas kurie laikomes visu Dievo istaymu.Dievo istatymu laikesi ir pats Kristus,todel jis negali buti Dievas.Pagal Biblija Kristustik Dievo sunus.Kuris Dievo siustas gime is sv.dvasios tobulu zmogumu su tikslu atpirkti zmonija is nuodemes.Kuria paveldejome kiekvienas is musu po Ievos ir Adomo nusidejimo Dievui!

bus paskelbta karalystes evangelija...       2016-01-4 16:18

....visame pasaulyje paliudyti visoms tautoms.O kas siais laikais skelbia geraja naujiena visame pasaulyje? Ir liudyja visoms tautoms apie Dievo karalyste?Tik Jehovos liudytojai!Daug metu nueidavau i katakiku baznycia ir ten nieko kunigai ir niekada neaiskino realigijos pradmenu.Niekada neaiskino apie Kristaus auka,apie Dievo varda ir niekada nemoke Biblijos tiesu.Tik kai atejo Jahovos liudytojai ir pradejo aiskinti Biblijos tiesa man atsivere akys,ausys,sirdis ir atejo supratimas kaip teisingai reikia gyventi pirmiausiai man paciam!!!!

Sila - būk       2016-01-4 15:23

pabėgėlių sirų veidai šviečia laime, vaikučiai begal gražūs ir laimingi, ką jie iš mūsų gali atimti, kas dar neatimta? Kaip atrodys jų veidai ilgiau pagyvenus šioje katalikiškoje Marijos žemėje? Gal irgi tėvai ims svaidyti savo vaikus į šulinius? Kas žino?

būk       2016-01-4 14:55

Musulmonai eina, būk pasiruošęs,  nesipriešink :
“27 Bet jums, kurie klausotės, aš sakau: mylėkite savo priešus, darykite gera tiems, kurie jūsų nekenčia. 28 laiminkite tuos, kurie jus keikia ir melskitės už savo niekintojus. 29 Kas užgauna tave per vieną skruostą, atsuk ir antrąjį; kas atima iš tavęs apsiaustą, negink ir marškinių.” evangelija pagal Luką 6: 27-29.
Jei esi krikščionis, klausyk savo Dievo Kristaus.

misticum        2016-01-4 14:13

Kiekvieną dieną, kiekvieną minutę mes apsisprendžiam pasirinkdami tarp nukryžiavimo ir Prisikėlimo; tarp ego ir Šv.Dvasios.
Ego yra kaltės pasirinkimas, Šv.Dvasia - pasirinkimas nekaltumo. Visa sprendimo galia yra mūsų. Ką nusprendžiam tarp šių pasirinkimų yra užfiksuota, nes nėra kitų alternatyvų tik tiesa ar iliuzija. Būdami opozicijoje jie abu negali būti tiesa, negali abu buti tikri. Tu arba kaltas arba nekaltas, surakintas arba laisvas, laimingas arba nelaimingas. Džiaugsmas yra natūralus rezultatas teisingo pasirinkimo būti laisvu nuo kaltės,  kurią išpirko Jėzus. Kiekvienas, kuriam teiki išgydymą, grąžins tai. Kiekvienas, kurį atakuoji, laiko tai prieš tave. Ar jis panaudos tai prieš tave ar ne - jokio skirtumo.  Tu vis tiek manysi, kad panaudos.  Neįmanoma TEIKTI TAI, KO TU PATS NENORI be šios bausmės. Davimo kaina yra priėmimas. 


DiaGnozė Gnozei: liuciferinis antropocentrizmas       2016-01-4 13:44

13.06 rašote: “Atsipalaiduok vienąkart nuo to savo ego!”
- Tai kad Gnozė negali, nes nuodėmė, kurios kilmės nesuvokia ir kurios nepripažįsta, jai nepavaldi.
Gnozei ir demonai neegzistuoja, tad ir kovoti su jų veikimu neturi pagrindo.
Priminimas “švietėjams”: Dievas yra Meilė, o ne meilė yra Dievas.

Dievo teismas       2016-01-4 13:25

ruoškitės Dievo teismui ir bausmei: virti smalos katile su Brazausku ar giedoti danguje su Svarinsku.

Gnozei       2016-01-4 13:06

Yra Dievas, yra piktosios dvasios, yra angelai, žmogus. Ne ego valdo pasaulį! Atsipalaiduok vienąkart nuo to savo ego!

....       2016-01-4 11:44

Laimė: Aušrinė yra Jėzus Kristus, nes „dėl širdingiausio mūsų Dievo gailestingumo mus aplankė šviesa iš aukštybių“ (Lk 1, 78).
Dėkui Dievo Sūnui, išvadavusiam mus iš mūsų ego iliuzijų.

....       2016-01-4 11:41

Meilė: Jūsų laimė slypi Dievo meilėje: esate mylimi Dievo ir mylite jį, nes „nei aukštumos, nei gelmės, nei jokie kiti kūriniai negalės mūsų atskirti nuo Dievo meilės, kuri yra mūsų Viešpatyje Kristuje Jėzuje“ (Rom 8, 39).
..
Ką padarysite bent vienam iš šių mažulėlių - man padarysite, sakė Jėzus. Davimas - priėmimo kaina. ‘Kas turi, tam bus duota, kas neturi iš to bus atimta…” Tokia tad tos meilės investicija. Skleisdami meilę, mes jos vis daugiau gaunam. Leidžiant kitiems prisidegt žvakutę, šviesos sau nesumažiname. Visiems tampa tik šviesiau.

....       2016-01-4 11:31

Sveikata: „Štai tikras žodis: Jei mes su juo numirėme, su juo ir gyvensime“ (2 Tim 2, 11). 
Kitaip tariant, jei numarinom savo ego, tai prisikėlėm Dievo sūnaus šventume.
...
„Niekuo perdaug nesirūpinkite, bet visuose reikaluose malda ir prašymu su padėka jūsų troškimai tesidaro žinomi Dievui“ (Fil 4, 6)
Taigi, nėra nieko kas neįmanoma mūsų šventumui, nes tik mūsų šventume/nekaltume slypi Dievo galia.

....       2016-01-4 11:27

Pinigai: „O mano Dievas iš savo turtų gausos Kristuje Jėzuje šlovingai patenkins visas jūsų reikmes“ (Fil 4, 19).
...
Rinkis pirmiau Dievo karalystę, o visa kita tau bus pridėta. Tada nejausi jokios stokos.

....
„Suprantama, aš visai nemanau skųstis stoka, nes išmokau būti patenkintas savo būkle“. (Fil 4, 11)
Čia Paulius ir kitiems siūlo nenorėti daugiau, nei reikia. Tik ego jaučia nuolatinį troškulį daugaiu, daugiau, daugiau… ko rezultate gauna ir daugiau kančių.

....       2016-01-4 11:22

Įvykiai: „Girdėsite apie karus ir karų gandus. Žiūrėkite, kad neišsigąstumėte, nes reikia, kad visa tai įvyktų“ (Mt 24, 6). „Ir bus paskelbta ši karalystės Evangelija visame pasaulyje paliudyti visoms tautoms. Ir tada ateis galas“ (Mt 24, 14).
...
Galas kam?
Šį pasaulį valdo ego ir valdo negailestingai. Karai - ego politikos tęsinys. Tam turi ateiti galas.

....       2016-01-4 11:17

Netikėtumai: „Be to, žinome, kad viskas išeina į gera mylintiems Dievą, būtent jo valia pašauktiesiems“ (Rom 8, 28). „Tai ką dėl viso šito pasakysime? Jei Dievas už mus, tai kas gi prieš mus?!“ (Rom 8, 31).
...
Prieš mus gali būti tik mūsų pačių iš ego kilusios iliuzijos.

Šventųjų žodžiai prieš bežadę beždžionę       2016-01-4 10:52

Šiais amžinosios išminties NT žodžiais tiktų užklijuoti daugelio 2016-ųjų kalendorių beždžiones.
Jei galėtume palyginti, pamatytume, kaip iš esmės skirtingai šie metai klostytųsi žvelgiantiems į beždžionę
ir kartkartėmis perskaitantiems žmogaus dvasią pamaitinančius ir sutvirtinančius šventųjų žodžius.


Rekomenduojame

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.