Balys Tulevičius. Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujama LTV pradėjo Rūtos Vanagaitės reabilitacijos kampaniją

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugpjūčio 31 d. 11:31

35     

    

Balys Tulevičius. Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujama LTV pradėjo Rūtos Vanagaitės reabilitacijos kampaniją

Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujama LTV pradėjo Rūtos Vanagaitės reabilitacijos kampaniją! O jūs dar stebitės, kad valdiški kovotojai su Kremliaus propaganda man kelia tik juoką!

Internetai šiandien siautėja nuo pat ryto. Net pažangusis Andrius Tapinas nebeiškentėjo, jau nekalbant apie Audrių Bačiulį ir kitus konservatyvesnius apžvalgininkus.

Lietuvos televizija suteikė net valandą mokesčių mokėtojų pinigais apmokėto eterio laiko prime time metu tam, kad seniai demaskuota Lietuvos istorijos šmeižikė ir lietuvių tautos interesų išdavikė R.Vanagaitė galėtu netrukdomai dėlioti Kremliaus propagandos tiesas ir atvirai reklamuoti šviežiai sukurptą antilietuvišką opusą.

Laidos vedėjui Virginijui Savukynui paslaugiai linksint galva bei užduodant servilinius klausimus! Atvirai sakant, gėda buvo žiūrėti į tokį pasibjaurėtiną valdiško žurnalisto patarnavimą atvirai Lietuvos priešei!

Ir tai už mūsų mokesčių pinigus! O gal ponia Rūta dar iš Jeruzalės parsivežtais šekeliais primokėjo? Todėl ir?

Nespėliokime ir nekurkime teorijų.

Faktai byloją patys už save: valdiškos televizijos vadovai bei žvaigždės išnaudoja jiems suteiktas galias ir resursus tam, kad sudarytų galimybę skleisti antilietuvišką propagandą bei reabilituotu jau demaskuotą išdavikę!

Atvirai sakant, nauda iš Rūtos Vanagaitės irgi yra.

– Kokia? – nepatikliai paklausite jūs.

– Ogi tokia, kad ši veikėja yra puiki žyma, moment demaskuojanti visus Lietuvai priešiškų interesų kriptoagentus, kruopščiai užsimaskavusius po „didelių patrijotų“ ir „aršių kovotojų su Kremliaus propaganda“ kaukėmis.

Tereikia pasižiūrėti - kas imasi ją ginti bei bando prisidėti prie reabilitacijos – ir viskas su tais veikėjais aišku. Toliau jie galės kalbėti ir vaidinti ką tik nori – supratimą turinčiam žmogui su jais yra viskas aišku.

Savidemaskacija!

Taigi, nepamirškime į sąrašiuką įtraukti ponios Monikos bei pono Virginijaus. Neapsiriksite!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>>> 2019-09-2 23:47       2019-09-3 7:27

Portalas senai miręs, visi entuziastai pašalinti arba užblokuoti, administracija parsidavė kremliaus influenceriams. Nenustebsiu jei ir šią repliką pašalins. ($+$)

s.m. Alviui       2019-09-2 22:47

ačiū už šaltiniais paremtą informaciją 09:38.
O komitetinį trioxalą sąsį, atliekantį durnelio rolę ir milicininką (stribą)vladą (pats yra tą prisipažinęs)siūlau tiesiog ignoruoti.
Portalas gyvuoja vos kelių entuziastų dėka, todėl nesuspėja šiukšlių iškuopti.

To V.Ladui 23:29       2019-09-2 15:50

Vienų nusikaltėlių ir sadistų siaubingi veiksmai neatperka kitų nusikaltėlių panašių “žygdarbių”. Manyčiau, aname sviete ir tie, ir anie gal bendrame katile amžinai virs…Ir ne taip svarbu, kurioje “melagėje” tai buvo aprašyta. Yra archyvai, viskas, kas buvo rašyta yra saugoma, įmanoma pamatyti ekrane.

stasys        2019-09-2 9:01

Alvis 2019-09-1 21:49..  (kitu kampu )..užkliuvau Alvi ties tamstos preciziniu noru apskaičiuoti tos tragedijos didį ir mastą .. Iš patirties tokiu istorijų gyvenime kiekvienam nutinka daug ir gana dažnai bet tik retos įsimeną ir velniai žin dėl ko   .. N laiku N mieste į vakarą prie manęs priėjo skubantis vyras ir paprašė nupasakoti kaip pasiekti autobusų stotį  ..žmogus ka tik išlipo iš traukinio svetimas miestas ir dar tarpinis, .. matau kuprinės sunkios didelės ...tektų ilgai mintį kojomis , o ir kaip nupasakoti teisinga kryptį žmogui kuris visiškai nesiorientuoja aplinkoje ? pasisiūliau pavėžėti žmogų , tuo labiau ir man pakeliui ..Žmogus matau net spirga lūkesčiais ,..pasirodo keliauja namo gimtynėn ..aplankė čia likusias gimines , neklausiau kur tiksliai Lietuvoje , pamenu buvo nepatogu dėl to tvyrančio mano ‚susikaustymo‘ .. žinau iš kur Jis ir kieno paliktas ...tos kaltės kauleliai senai dūlą Karagandos kasyklose . Vienok buvo ir kitas jausmas , smalsumas, žmogus jautėsi laisvai ir buvo nustebintas to mano siūlymo padėti ..  Pamenu nurūkdamas dar ilgai mojavo rankomis, spėjo, o aš jam atgalios .. du laivai jūroje ... jokio pykčio ir nuoskaudų nors prieštaringu jausmu buvo .Nereikia koncertuoti nuoskaudos skaičiuose, . .dėka to užslėpto kaltės jausmo Vilniaus meras irgi paskubėjo nuimti J.Noreikos lenta anksti ryte   .. ir pervadinti K.Škirpos gatve pasitelkus rėkiančius paaiškinimus ..bet tai nepadarė jo nei teisiu nei išlaisvino o ir likusiems Lietuvos patriotams pasėjo kartėlio jausmą . Tai kad mes ginčijamės kas turėtu kabėti atminimo lenta , rodo kad vis dar bandome taisyti istorines klaidas kai jas turėtu tik gerbti .. Aš taip ir nepatenkinau savo smalsumo tam pakeleiviui ..

stasiui       2019-09-1 22:42

Norėjote pasakyti, kad jei dabar Izraeliui grėstų mirtinas cunamis iš Viduržemio jūros, bemaž visi 8,5 mln. Izraelio gyventojų ir žūtų, nes kur jiems bėgti, kai jie gyvena bendruomenėje? smile Maža faktinio pagrindo jūsų pilstymuose iš tuščio į kiaurą ir atgal. Jei būtumėte pasidomėjęs žydų migracija APK išvakarėse ir jo metu, tai atrastumėte daug įdomaus. Nes APK metu žydai bėgo net į tokias valstybes, kurios pačios engė ir net vykdė kai kurių savo etninių grupių genocidą. Ir žydams tai nei kiek netrukdė, nes JAV nelabai norėjo įsileisti Europos žydų, kuriuos laikė komunizmo užkrato platintojais. Panašiai, kaip ir kitos anglosaksiškos šalys. O priimančių šalių pakvaišę diktatoriai dangstėsi žydais vykdydami savo juodus darbelius ir net visapusiškai skatindavo žydų bendruomenės gausėjimą savo šalyse.

V.Ladui       2019-09-1 22:29

1.Bet faktas tikras, aprašytas vietinėje spaudoje. Jis atsipeikėjo, išsikapstė iš lavonų, upeliu brido kuo toliau nuo tos vietos. Tikriausiai sušaudytuosius paliko neužkastus, žinau, kad nuėjo gerti alkoholio.

Aprašytas kolūkio “Į komunizmo pergalę” laikraštyje? Kad nuėjo gerti alkoholio, irgi aprašyta? smile

2. O ar neskaitėte, kad masinių žudynių vietoje užkasus nužudytuosius, žemė kurį laiką kilnojosi kaip tik dėl ne visai nušautų.

Žemė kilnojosi dabartinių Viešojo Saugumo Tarnybos kareivinių kieme Vilniuje prie Šv.Petro ir Povilo bažnyčios 1944m. liepą, kai “išvaduotojai”, radę neevakuotą vokiečių karo ligoninę, iškasė duobę kiemė ir ėmė mėtyti sužeistus vokiečius pro langus į tą duobę. Tada nešaudę gyvus ir užkasė. Štai iš kur paimtas judančios žemės motyvas!

Alvis, " stasiui"       2019-09-1 20:49

Tai ne   mano asmeninė  nuomonė, o LR tyrimą atlikusių teisėsaugos institucijų išvada pateikta LR seimui ir vyriausybei.                           
Be to papildant noriu pridėti, kad Žydų holokausto centro Jeruzalėje   “Jad Vašem”  duomenimis lietuvių, kurie gelbėjo ir slėpė žydus (nors jiems ir šeimai tai grėsė sušaudymu be teismo) patvirtintame sąraše yra 891 asmuo. Procentiškai vertinant gyventojų skaičiui, tai yra labai daug. Tai gal mus vistik reikėtų vadinti “žydgelbių tauta?

stasys        2019-09-1 20:38

V.Ladui tokiu pasakojimu pilna abejose konflikto pusėse . Jei čia tikslas sukompromituoti Lietuvos partizanus jums nieko neišėjo .. močiutė matė ar girdėjo visai ne argumentas .

V. Ladas V.Ladui        2019-09-1 18:54

Ne kokie šauliai buvo- gretimo kaimo bernai. Dar daugiau, tą mano a.a. kaimyną sugebėjo kliudyti į koją žemiau kelio. Jis nukrito sužeistas. Visų aplinkybių nežinau, neklausi juk pas žmogų, nepilsi druskos ant žaizdos. Bet faktas tikras, aprašytas vietinėje spaudoje. Jis atsipeikėjo, išsikapstė iš lavonų, upeliu brido kuo toliau nuo tos vietos. Tikriausiai sušaudytuosius paliko neužkastus, žinau, kad nuėjo gerti alkoholio. Beje,mano krašte žinau ir antrą atvejį, kada žudytas vyras taip pat išlipo iš kapo, dar nusigavo maždaug 20 km. pas giminaičius, tie atsisakė paslėpti, tai jis jau su pažeista psichika buvo sulaikytas kitame rajone tokių pačių mūsų “didvyrių” ir šį kartą jau patikimai nušautas. O ar neskaitėte, kad masinių žudynių vietoje užkasus nužudytuosius, žemė kurį laiką kilnojosi kaip tik dėl ne visai nušautų. O yra aprašytas atvejis, berods Žemaitijoje, kada sušaudžius eilinę partiją pasmerktųjų, duobėje pakilo žydas ir pareikalavo iš viršaičio, buvusio žudynių vietoje, kad pakartotinai, bet jau tikrai nušauti, į ką tikriausiai katalikas atsakė, “Ir taip nudvėsi”. Ir niekas kankinio nepribaigė. Bet, ką aš čia aiškinu, mes gi švelnūs ir pūkuoti, ir didvyriai, vienas už kitą šaunesni. Na ir dar vienas faktas konkretus. Kada atvarė moteris žydes į Strošiūnų šilą sušaudymui, tai joms skirtoje duobėje jos pamatė gyvus savo vaikus. Ir ant jų gyvų krito visai ar nevisai nušautos. Atleiskit tie, kam skaudu tai skaityti. Užsivedžiau…

stasys        2019-09-1 18:47

stasiui     2019-09-1 18:02 > Gana tendencingai matote ta problema kai nėra išlikusiu jokiu tiksliu informacijos šaltiniu . Kur gali bėgti nuo karo kai gyveni savo namuose ir savo bendruomenėje .? Nereikia tos mažumos nuvaryti po bėgiais kaip kokius čigonus nors jie irgi buvo ant to pačio laiptelio naikinamu rasiu vokiečiais . Tos pasakos apie išsvajota Palestina gali patenkinti nebent tuos kurie vadovaujasi senu fobijos žydams apibrėžimu ‚krikščioniškasis antisemitizmas‘ kildinamas iš religijos dogmų prieštaravimo dievo tautai . Nesu religingas , bet matyt tu aspektu tokia kaip vanagaitė savo naujoje knygoje nesvarstė , o tos pasakos apie sovietu –komisarus , čia prisiglaudusius ,Jus jau man atleskite išmįslai .. <  baimės akys didelės o už kiekvieno kampo tupį po komisarą žydą laukianti savo auksinės progos>  . Tiesos visuose svarstymuose matyt rastume bet koks santykis jos procentiškai su realybe lieka neaiškus .. Atkreiptinas dėmesys į tai kiek nedaug vakaruose, palyginus su Rytu Europa, tuo metu žuvo žydu kilmės asmenų . Gal tikrai spėjo persikelti į pažadėta žeme ..

V.Ladui       2019-09-1 17:14

Sušaudė, bet išgyveno? smile Tuoj apie reptiloidus imsi vapėti. Galvojau, kad čia Vladas Gulbinas rašinėja tokias nesąmones, bet, pasirodo, jis neseniai mirė.

stasiui       2019-09-1 17:02

Nužudytų žydų tautybės Lietuvos piliečių skaičius gana žymiai skiriasi nuo bendro Lietuvoje nužudytų žydų skaičiaus dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai, dėl to, kad prieš karą Lietuva buvo tapusi tarsi bandymų poligonu į Palestiną susiruošusiems žydams. Pas mus jie tobulino žemės ūkio darbų įgūdžius gyvenimui kibucuose. Be to į Lietuvą nuo vokiečių buvo pabėgę nemažai Lenkijos žydų. Na ir, kas be ko, po sovietų okupacijos į Lietuvą gana gausiai plūdo žydai iš Sovietijos, jų tarpe - ir “privilegijuotieji”: enkavedistai, komunistai, komjaunuoliai, “aparatčikai” ir t.t Tai ir pakurstė antisemitines nuotaikas Lietuvoje, o ne LAFo pogrindinė spauda.
Visi žinojo, jog greitai prasidės didelis karas, karo nuojauta tiesiog tvyrojo ore, iš to laikmečio atėjęs netgi posakis: “Ko lauki? Vokiečio?”.
Ir atsitik tu man taip, kad tik protingieji, sumanieji bei racionalieji žydai ėmė ir nesužinojo apie artėjantį karą. smile Arba viską žinojo, tik tikėjosi repatrijuoti ne į sausringą ir akmeningą Palestiną, o į derlingas ir išpuoselėtas Rytprūsių žemes paskui sunkiuosius sovietų tankus? smile
Nes netekę girdėti nei vieno bent kiek įtikinamesnio paaiškinimo, kodėl žydai nebėgo prieš vokiečių puolimą? Netgi tos kelios dienos, kai Laikinoji vyriausybė jau kontroliavo Kauną, bet vokiečiai dar buvo įstrigę ties Kudirkos Naumiesčiu, o žydai dar nebuvo masiškai šaudomi, labai mažai kas iš “neprivilegijuotųjų” žydų bėgo į Rytus. O galimybių dar buvo, nes frontas dar buvo visai šalia, ties Gluboku Gudijoje sukilę 29-ojo RA teritorinio korpuso kariai lietuviai bandė šturmuoti netgi RA divizijos vadavietę, kol vokiečiai nebuvo priartėję. O vokiečiai priartėjo tik dar po kelių dienų.

Elementarus paaiškinimas Stasiui       2019-09-1 16:17

Arba jūs provokatorius, arba…Negi taip sunku suvokti, Kad Lietuva buvo okupuota ir nevykdė savarankiškos politikos. Net mažaraščiams žinoma, kad holokaustas - rudojo okupanto politika, kurią jie ir vykdė okupuotoje teritorijoje. Beje, jiems labai sunkiai sekėsi pritraukti vietinius gyventojus. Jei visai visai nesidomit istorija, tai ir nekomentuokit. O dar geriau - pasidomėkit ir nekelkit kvailų klausimų su 2 klaustukais.

stasys        2019-09-1 14:29

Alvis > kaip pats paaiškintumėte tokį kiekį žuvusių žydu tautybės Lietuvos piliečiu tuo laikotarpiu . ??  tai kas akivaizdžiai prieštarauja logikai turi turėti ir savo paaiškinimą .. Aš už tamstos išsakyta nuomone , bet Tiesa neturi vienodos odos spalvos ..ji marga kaip tas pasaulis .

Alvis       2019-09-1 8:38

Lietuvos žydų asociacijos, esančios Izraelyje,pirmininkas, iš Lietuvos kilęs Joseph A. Melamed, tinklapyje http://www.lithuanianjews.org.il  2009 metais paskelbė 4233 lietuvių, kaltinamų žydų šaudymu, sąrašą.
Tada Lietuvos Respublikos Vyriausybės pavedimu buvo pradėtas tyrimas dėl pateiktų kaltinimų. Po trejus metus trukusio darbo surastų archyvinių duomenų pagrindu pavyko nustatyti, kad iš minėtų 4233 asmenų prie žydų genocido prisidėjo 1070 asmenys.
Iš jų tik 534 asmenys tiesiogiai dalyvavo žydų žudynėse (juos šaudė),o 536 asmenys su žydų žudynėmis susiję netiesiogiai – jie prisidėjo prie žudymo akcijų parengiamųjų darbų, saugojo suimtuosius ir egzekucijų vietas ir panašiai. Tie tūkstantis asmenų iš 2.925.000 gyventojų skaičiaus(1941 m.) sudarė tik 0,036 procento. Akyvaizdu, kad 99,96 procentai Lietuvos žmonių niekuo prie žudynių niekuo neprisidėjo, bet kažkodėl pastoviai vadinami “žydšaudžių tauta”

stasys        2019-09-1 8:21

šaudė šaudė Jotai > taip šaudė ne tik žydus , tas bandymas savintis vienintelės aukos įvaizdį labiau rodo savanaudiška požiūrį i Tiesa ir istorija .

asmenine nuomone       2019-08-31 22:27

gudu kai visa tauta sutalpinama tik po vienu pavadinimu-zydas ,rusas,lietuvis… Deja yra blogu,kirsinanaciu zmoniu-ka pasieke Vanagaite,sukirsino zmones.Ji TV laidoj pati pasakojo,kad jos koks ten senelis sudarinejo vokieciams zydu sarasus-atseit nezinojo kam jie reikalingi.Hmmm- -visi zinojo-zydai bego pas mus is Vokietijos nuo persekiojimo,o tas virsaitis ar kas ten jis buvo -kazkoks idiotas -nezinojo.Na tai lai ji ir atgailauja uz savo seima.Nesuplakim visko i viena-ar ne Musorgskis parase miniatiura-turtingas zydas-vargsas zydas-tai gan skirtingi dalykai.Deja tiesa yra,,.kad tarp galvazudziu komunistu vykdziusiu zudynes Lietuvoje buvo didelis procentas zydu ir kad jie issisuko nuo atsakomybes-tiesa.Ju piktadarybes nuteike lietuvius pries ju tauta…Reikia tai aiskinti Pasaulio visuomenei irgi,kad baigtusi vienpusiai kaltinimai. Buvo publikuotakad butent lietuviai isgelbejo daugiausia zydu procentaliai pagal gyventoju skaiciu .Del jiems ismokamu kompensaciju deja zydai tarpusavy piaunasi-ne visi zydai,o tie plesrieji…

 

patikslinimas autoriui        2019-08-31 21:00

ne pradejo, o pratese ta reabilitavimo kampanija, viskas kita teisingai

šaudė šaudė Jotai       2019-08-31 20:24

Jotai irr vis vien lietuviai žydus šaudė, žydai patys sau turėdavo išsikasti duobes, paskui žydus sustatydavo prie tų duo bių ir sušaudydavo, paskui atvarydavo kitus žydus - tie užkasdavo sušaudytus ir sau išsikasdavo duobes… ir taip kartojosi kol visi buvo sušaudyti pas mus, - mokytojai pasakojo ir buvau prie tų žydų kapų su visa klase ir dar buvom nuvežti į 9-ą fortą.  Gali suskiais vadinti ir tuos mokytojus ir visą klasę - tuo nieko nepakeisi.

stasys        2019-08-31 19:59

ewe ... kaip ką rodyti per savo televizijos kanalus sprendžia ne valdžia o to kanalo operatorius . Aišku jei kas sugalvotu visa para transliuoti nacizmą šlovinančius filmukus matyt ilgai nedirbtu . Tai kad visuomenėje tokie filmai nesukelia emocinės erozijos rodo kad visuomenė gana sveika priimti savo istorines klaidas ne stresuojant. To negalėčiau pasakyti apie mūsų visuomene ..  duok dieve mums tokios vidinės pusiausvyros susivokti kada tai tampa kenksminga ir pavojinga visuomenei . Va lenkai su graikais vis prisimena apie savo reparacijas nukentėjus nuo nacizmo vokiečiai išklauso ir primena laikas žaizdas plauti pinigais praėjo ir jokio streso . Taip kad tokia televizija butu problema Lietuvoje o ne Vokietijoje .

To Atsiskleidžia       2019-08-31 18:12

Iš nieko, nieko nebūna. Jau Šimašiaus “atsimainymas” buvo ganėtinai įtartinas: su visais “šriubais” saviveiklinį abrozdą nusuko, kad nepavadna būtų vėl kabinti. O jau Rūtos telepagarbinimas, tai iš viso nė į kokius patriotinius rėmus netelpa. Lyg Tarybų valdžia trumpam sugrįžo. Tik spėlioti galima iš kokio aukštumo buvo parėdymas nuleistas. Ultimatumo lygio. Nes be gaspadoriaus šūksnio tokių dalykų niekas nė už ką nedarytų. Kad taip dėl Deimantėlės likimo kas nors taip griausmingai užriktų.

Kada pagaliau       2019-08-31 17:25

Lietuvoje baigsis karas su mirusiais ir lozorių prikėlimas?

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais .       2019-08-31 17:16

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:


sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

.

Assa       2019-08-31 16:43

Išklausiau interviu. Dėkui Virgiui, puikus interviu. Ne visada jis patinka, bet šįkart taip… Taikliai, Drąsiai. Atvirai.

V. Ladas       2019-08-31 16:33

Kodėl aš tų pirmųjų karo dienų “patriotų”, “didvyrių”, “partizanų”, ir taip toliau, dabar keliamų, kaip tas daiktas ant šakių, nelabai dievinu ir nelabai myliu? Kai išsitraukėme burtus, kam koks sklypas naujame “kolektyviniame sode” teko, susipažinau su naujuoju artimiausiu sodo kaimynu, - raišu, bet darbščiu, draugišku, paslaugiu, kaip pastebėjau pamaldžiu, senuku sentikiu, laisvai kalbančiu lietuviškai. Iš kitų kaimynų sužinojau, kad 1941-siais jį, keturiolikmetį, kartu su jo broliu ir kitais keliais kaimiečiais sušaudė už tai, kad brolis buvo komjaunuoliu. Kai jo pažįstami žudikai nuskubėjo gerti, iššliaužė iš kapo, išsigydė sužeistą koją, išsislapstė. Su visais stengiuosi sugyventi gerai, o su kaimynu ir stengtis nereikėjo. Jo sklypas buvo prie pat miško, tai tuoj pat pasiūlė per jo sklypą vaikščioti į mišką, kai padarė vartelius, davė nuo jų raktą, iškasė upelyje tvenkinuką, tai bendrai naudojomės vandeniu. Gaila, vieną dieną, bedirbdamas ir numirė. Tai štai kokius karus kariavo “patriotai”. Mačiau ir kaimyno nušovimo vietą prie upelio, su paminkline lenta, kurią ne Šimašiaus nurodymu pašalino, kada Tarybų valdžia atsitraukė...

Atsiskleidžia       2019-08-31 16:26

Kas yra kas, kiekvienoje tautoje yra nusikaltelių,tai pagal transliuojama logiką galima jas vadinti nusikaltelių tautomis,bet ėlėrė atsitempia kliedesinę kuri vadina lietuvius žydšaudžiais, paaiškinti galima tik dviem atvejais, arba jie idiotai,arba atlieka užsakymus,kito nebūna.

ewe       2019-08-31 16:14

Seku Vokietijos televizijos kanalo ZDFinfor programą. Tas kanalas išsiverčia be jokios reklamos (kokia palaima!) ir rodo įdomių visokių dokumentinių filmų - visų pirma savaitgaliais - (istorinių, apie gamtą, gyvūnus). Jeigu kas sudomina, galiu įsirašyti.
Tai jau kelis kartus užtaikiau, kad kokį šeštadienį ar sekmadienį tas ZDFinfo nuo 6.00 ryto iki vidurnakčio ištisai varo apie žydų žudynes, konclagerius, Hitlerį, nacių nusikaltimus ir pan. Na, tokių dalykų niekas neneigia.
Bet vokietukams reikia toliau skalauti smegenis, kad jie dieną naktį neturėtų ramybės dėl tų visų dalykų. Jokio poilsio.
Matyt, tokį reikalą žydukai iš lėto užsuka išsižiojusioje Lietuvoje. Lentų mūsų didvyriams naikinimas, tuoj televizijos pradės žviegti kasdien apie baisius lietuvius žudikus. Viskas baigsis tuo, kad Litva dar turės mokėti po kiekvieną Litvoj nužudytą žydą.

Jota > irrr       2019-08-31 15:54

Suski nelaimingas, o žydai lietuvių nešaudė?
O Budrienė tokia jechidna, kad net blogą žodį jos adresu tingisi ištarti. Nebekalbant apie Vanagaitę.

Klausimas       2019-08-31 15:50

O kokia čia lada buvo ir kada?

stasys        2019-08-31 15:38

Jus V.Labai galite ir ant galvos pašokti kadrili jei mokate ..bet nuo to pasaulis neapsivers ir moteris kuri ne karta klydo savo žodžiuose ... vėliau viešai atsiprašinėjo netaps šventąja Lietuvoje . Nebent Jus agituojate ja ant laužo čirkšt ?.senobiškai , kaip ragana,  įšventinti ??.. Bijau šiandiena tai nepriimtina vakarietiškoje visuomenėje . ..todėl suteikti joms žodi teisingas žingsnis LRT ir Jis skirtas ne Jums ne man o tai rudajai gaujai kuri nuolat Lietuva kaltina žmogaus teisiu trukumu ir baisia fobiją viskam kas kitaip galvoja. Jus nustebsite dar kiek ir ko yra nutrinta tikrosios iki sovietinės istorijos Lietuvoje ..

V. Ladas       2019-08-31 15:14

Aš tai ją šventąja paskelbti agituočiau. Nes ji pasakė daug tiesos. Visą kurią žinojo apie Lietuvos piliečių žydų žudynių talkininkus. Bet agituočiau po to, kad ji pasiraustų archyvuose ir paskelbtų, kas likę iš pirmųjų karo dienų, kai Škirpos griežtai slaptai suagituoti baltaraiščiai, pašaudę į raudonarmiečių nugaras po to žudė visus, žydus ir nežydus, kurie ką nors bendro su raudonaisiais savo ar nesavo valia turėjo. Nes gi, atmintinas tokių žudynių vietas tuoj po nepriklausomybės paskelbimo sunaikino, monumentuose bent užrašus išdaužė, ir dabar vien Dievas težino, kiek tūkstančių Lietuvos piliečių kartais pusgyviai buvo suguldyti. O Dievas tai žino…

Kažkokie       2019-08-31 13:08

kraštutinumai - Vanagaitė teigia , jog visi lietuviai vienaip ar kitaip sudalyvavo tam žydų klausimo sprendime, o štai tiesos.lt teigia , jog lietuviai visai nė prie tame reikale, o ypač nė prie ko Škirpa ir Noreika . .

Žodžio laisvė...       2019-08-31 12:59

Ar dar yra užsilikusių Vilniuje Lietuvos patriotų,kuriems rūpi demokratija,žodžio
laisvė,nuomonių pliuralizmas,žmogaus teisės?Tai sekančią dieną po R.Vanagaitės pa-
kalbėjimo LRT laidoje turėjo atsirasti prie LRT pastato atsirasti bado palapinių su
reikalavimu atsistatydinti Garb.-Budrienei ir V.Savukynui.Bokšto gynėjai,ar ilgai
ruošiatės toleruoti antivalstybinius veikėjus Lietuvos Radijuje ir Televizijoje?

Agnė       2019-08-31 12:45

Ko jau Tapinui neiškentėt? Pats pristatinėjo Vanagaitės knygą.

irr       2019-08-31 12:26

irr vis vien lietuviai 1941m. šaudė žydus ir apie tai parašė R.V., irr kone kiekvienas prieškario ir pokario vaikas tai žinojo, žino ir žinos iki paskutinio atodūsio, tai nebuvo slepiama Sovietskij Sojūze/ Tarybų Sąjungoje- apie tai buvo kalbama mokykloje, vaikai supažindinimui su faktais buvo vedami į masines žydų sušaudymo vietas. Faktai lieka faktais o emocijos emocijomis. R.V. knyga ir S.T. veiksmai tik išryškino tai


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Lukašenka žodžių tuščiai nešvaisto…

Skaitiniai. Vidmantas Valiušaitis rekomenduoja: „Svarbus aukščiausio JAV diplomato pareiškimas ir svari politinė parama Baltijos valstybėms“

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Nuo bačkos. F. Kukliansky: kultūringas, inteligentiškas, nieko neįžeidžiantis, bendradarbiavimą skatinantis laiškas iššaukė minios protestą

Nikolajus Nielsenas. Rinkimai Baltarusijoje: Lukašenka prieš COVID-19

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra vyriausieji „Facebook“ cenzoriai?

Karolis Kaklys: Kaip Vijūnėlės dvaro statybos atskleidė visai Lietuvai opias problemas?

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.