Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Emigracija, imigracija, demografija, Geopolitika

Austrija uždarys užsienio valstybių finansuojamas mečetes ir deportuos imamus

Tiesos.lt siūlo   2018 m. birželio 10 d. 15:31

17     

    

Austrija uždarys užsienio valstybių finansuojamas mečetes ir deportuos imamus

Pro Patria

Austrijos kancleris Sebastianas Kurzas paskelbė: bus uždarytos septynios politinį islamą propaguojančios mečetės ir iš Austrijos išsiųsti užsienio valstybių finansuojami imamai.

Kanclerio teigimu, šis veikimas yra nukreiptas prieš politinį islamą.

Kai kurios mečetės, kaip įtariama, palaiko glaudžius ryšius su Turkijos nacionalistais. Gegužę pasirodė nuotraukos, rodančios, kaip vaikai, apsirengę Turkijos armijos uniformomis, vaidino dalyvaujantys Pirmojo pasaulinio karo Galilopolio mūšyje – vienoje paskutinių Osmanų imperijos pergalių.

Turkijos prezidentūra šį Austrijos sprendimą pavadino „islamofobiniu, rasistiniu ir diskriminaciniu“.

Turkijos prezidento atstovas žiniasklaidai Ibrahimas Kalimas pasmerkė Austrijos sprendimą teigdamas, kad tai tėra „pigių politinių taškų vaikymasis“.

Austrijos valdžios teigimu, 60 iš 260 Austrijoje esančių imamų yra tiriami. Iš šių 60-ies 40 priklauso ATIB – islamiškai organizacijai Austrijoje, turinčiai glaudžius ryšius su Turkijos valdžia.

„Paralelinėms visuomenėms, politiniam islamui ir radikalizacijos tendencijoms mūsų valstybėje vietos nėra“, – penktadienį teigė kancleris Kurzas.

Parengta pagal bbc.com informaciją.

propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Iš tikrųjų       2018-06-17 20:24

Melas yra jų tikroji prigimtis.

Marginalas skaitytojams       2018-06-15 15:24

Dėl skaitytojų šį tą reikėtų paminėti.
Pusgalviais ir puspročiais draudžiama vadinti brolius, bet ne tas, 1) kurios Bažnyčios klausimais privalo tylėti, 2) kurioms dar ir protas atimtas prakeikimu už visai nedviprasmį Pr 12:3 perspėjimo ignoravimą.
Įrodymas, kad protas neveikia:
1) kas kada idiotiškai sakė, neva krikščionys “turi būti VĖL ĮSKIEPYTI į šaknį?
2) pati NS esmė ir yra Universaliausia Totalinė Auka, pakeičianti senųjų aukų laikinumą -
PASTABA prie (2) NT Auka NEDRAUDĖ senųjų aukų - jau matome ir iš to, kad šv. Jaakovas Teisusis kartu su visa daugtūkstantine apaštaline Bažnyčia, būdami kartą įvesti į Sinajaus Sandorą, laikė įvedimą privalomu SAU, o tai reiškia - ir kiekvienam žydui, per apipjaustymą įvestam į Sinajaus Sandorą; jei kas abejoja, tegu paskaito, kad Paulius ne tik rašo, kad tas, kuris apsipjausto, PRIVALO laikytis viso Įstatymo (Paulius skelbimo tarp žydų tikslu ir pats apipjaustė Timotiejų), bet jis ir vykdė Įstatymą (nekeliavo per Šabatus, uždarbiavo siūdamas palapines, atvykęs į Jerūšalaimą atliko Šventykloje Įstatymo reikalautas apeigas, “kad visi matytų, jog nenukrypo nuo Įstatymo”: Apd 21:17-26)
3) Uždangos perplyšimas parodė, jog D-vas atėjo pas žmones Visuotiniu Atpirkimu ir atskirtybės nebėra! Tai neturi jokio loginio ryšio su idiotišku sakiniu “vadinasi išrinktumas pereina krikščionims”.
Išrinktumas niekur nepereina, NS jį praplečia į visą žmoniją, o žodis “krikščionis” reiškia “mesijinis”, t.y. tas, kuris priima JHS Mesiju (net nebūtinai pagal nikėjiškus apibrėžimus, nes šis vardas atsirado per 300 metų anksčiau už Nikėją).
Neatitinka pateikto aiškinimo ir supratimas apie atmetimą, nes pranašai kalba apie laikiną atmetimą ir būsimą priėmimą (begalė vietų pranašuose, tik deja, ne komentare), pažado vaikai laikosi pažado, kelias neuždaras, o D-vas neatmetė Savo tautos - apie tai ir Paulius.
Kad žydai priimtų konstantininę krikščionybę, kuri panašiai į Jotą, 325 m. visą tautą paskelbė D-važudžiais atmesdama teisę net į savo žemę, tuo patekdama po Pr 12:3 su totaliniu supagonėjimu šiandien - tikras kliedesys.
Sudarkyto teksto priešams pasakyta Jn 8:44 - mgstamiausia antisemitų perversija.
Jei “vertimas priklauso Bažnyčiai”, kas yra Bažnyčia? Katalikiška vadovybė? Ji suskilo. O pravoslavai? O reformatai? Negali nei versti nei komentuoti? Tai kodėl dar iki II Vatikano Susirinkimo buvo atsižvelgiama į visų indėlį į bibleistikos darbą, ne vien Romos katalikų?
Galų gale ar mokinė, ar Mokytojas pagal pareigas privalo duoti argumentuotą atsaką .(JavaScript must be enabled to view this email address), kad marginalai netryptų “mūsų Šventojo Rašto” ir nevestų žmonių iš kelio?

Jota       2018-06-14 14:54

Kuo čia dėta “duginiška ruskija”? Žydiška smarvė į Rusiją pradėjo plūsti ar ne XV amžiuje ir nuo tol niekaip jos nepalieka.
Ir nedrįskit vadinti manęs pusprote ir panašiais vardais, jei jau vadinatės krikščionim. Žinot, ką Kristus pažadėjo tiems, kurie kitus vadina pusgalviais ar puspročiais? Ar jūs apskritai ką nors mylėjot gyvenime? Jūs vadovaujatės vien savo varganu protu, išminties nė krislelio, žmogiški jausmai visai atrofavęsi, išskyrus nuodingas aistras, tarp jų šėtonišką išdidumą ir neapykantą.
Kaip toks žmogus, neturintis jokios dvasinės pusiausvyros, gali suvokti Šv. Raštą, juo labiau jį versti? Šv. Raštas yra Bažnyčios priklausomybė, ir bet kas, užsimanęs jį kritikuoti ir versti savaip, tarnauja piktajai dvasiai.

Jūs visiškai nesuprantate daugybės Šv. Rašto vietų; ignoruojat ST pranašystes apie Izraelio nupuolimą, išrinktumo atėmimą (Oz 4,6-7; Pr 25-27; Įst 28, 43 - 44; Iz 65, 11-15 (plg. Rom 9,8) ir t.t. NT - Mt 27,51, kur rašoma, jog šventyklos uždanga perlpyšo pusiau, vadinasi, ST aukos nebegalioja ir išrinktumas pereina krikščionims. Ši mintis išreikšta daugelyje Kristaus palyginimų - apie vynuogyno perdavimą kitiems, karalaičio vestuves ir kt.

Manipuliavimas teiginiu, jog krikščionys turi būti vėl įskiepyti į Izraelio šaknį paremtas neteisingu “šaknies” supratimu - Izraelio šaknis yra “išrinktoji tautos dalis, kuri pasiekė tikslą”, t.y. apaštalai, evangelistai, Švč. Mergelė Marija, o ne tie, kurie Kristų atmetė, nužudė (beje, suprasdami ką darą!) ir lig šiol nepriima. Vadinasi, laikų pabaigoje visi bus įskiepyti į Bažnyčią, o ne į kažkokią abstrakčią “šaknį”, nes “ne kūno vaikai yra Dievo vaikai, bet tiktai pažado vaikai laikomi palikuonimis” (Rom 9,8).

Kadangi Kristus savo esme lygus Tėvui, tai atstūmę Sūnų, žydai atstūmė ir Dievą Tėvą. Naujas jų tėvas yra Jn 8,44, kurio jie dėsningai ir laukia ateinant.

Marginalas dėl atmintinės       2018-06-13 21:11

Matau, kad kova vyksta ne dėl Šventojo Rašto, bet dėl duginiškos ruskijos.
Pusprotės paminėtas “mūsų” (“Mūsų šventąjį Raštą”) už 100 km smirda pažįstamu nuo pat bolševizmo maskolių raudonųjų vartotu žargonu, kada visi vienbalsiai (“my”) smerkdavo “tautos priešus”, kad juos greičiau sušaudytų. Lietuviams, net ir parsudavusiems bei skundikams, net ir anais laikais toks burliokinių vergų entuziazmas nebuvo būdingas:
Kak kolokol nabatom progudela
Strana ot vozmuščenija droža: Spasibo vam, bijcy Narkomvnuddela,
Respubliki velikoj storoža!
Predatelej bludlivaja poroda
Ne pomešaet mirnomu trudu:
Ot vsej duši soveckogo naroda
Spasibo proletarskomu sudu!
(Rodos, Lebedevas Kumačas). Tad ir tokios raganos siųsdavo į mirtį konclageriuose. Dabar čia nori viską suversti “žydams”. Taip, žydai socialistai (jokie ortodoksiniai judėjai) smarkiai prisidėjo vaduojant tautiečius nuo ruskiškų pogromų, bet paskui patys tapo sistemos aukomis.
Žydė Kaplan šovė į sifilitinį plikočių, žydas Kenigiseris nušovė degeneratą Urickį.
S komsomolskim privetom liuciferei,
bludlivoj porody “predatelj” derjmovoj dresni.

Marginalo "šventasis raštas":       2018-06-13 7:56

http://communitarian.ru/news/v-rossii/pamyatka-delegatu-moskovskogo-kongressa-sionistov-1988-g-on-eto-pomnit-a-zapomnish-li-eto-ty_04062018


Sionisto atmintinė: valdžios užgrobimas, MIP priemonių užvaldymas, kaltinimai antisemitizmu, pseudoreligijos, tinkamos visiems gojams, sukūrimas, nutautinimas, šeimų ardymas, daugiavaikių šeimų nepalaikymas, tyčiojimasis iš tautinių ir kultūrinių vertybių ir t.t.


Kada atsibus šios svetainės lankytojai?

Marginalas       2018-06-12 14:50

Drauge su visais dugininkais besmegenė vis mano, kad belzebubo ordininko gimtoji tvarka [ https://anti-russian.blogspot.lt/2016/08/ ] “atvers” ir Ukrainą, ir Lietuvą. Tai ir bus jų “šventasis raštas”.

Satanistui Marginalui,       2018-06-12 11:54

trypiančiam mūsų Šventąjį Raštą: o kuo išrinktųjų antikristų valdžia pavertė visą Ukrainą? Tuo pačiu, kuo ir “laisvą” Lietuvą.

Pone Džeikai,       2018-06-11 22:10

apsieikime be vemalų, o visa kita būtų gan gerai. Lietuvą tikrai elitas lenkia Rusijos pusėn.

Dzeikas       2018-06-11 20:07

Jules, kaip atskiriu vatnikus ir beretes nuo laisvu zmoniu? Pirmieji du yra moralinio reliatyvizmo spastuose.Del tos pacios priezasties Lietuva visad grizta i Rusijos orbita,arba i savo vemalus.

Marginalas Clerkenwellu       2018-06-11 17:06

Kada vietoj polikarpovnos ateis radžvilai, rinkėjai su nuostaba pamatys, kad niekas nepasikeitė: skaitykime “Gyvulių ūkio” pabaigą!
Be to, Išminčiau, išnykus JT ir Vakarų struktūroms, maskolija pavers Lietuvą ir visą Europą tuo pačiu, kuo pavertė Krymą. Nemanau, kad vėmalinė tryda malonesnė už sodomitų eutanazijas.

Marginalas       2018-06-11 17:01

Kiek ponų ir kokie gražūs! Dar belieka paskelbti satanizmą privaloma religija. Ačiū D-vui, Jis greitai uždarys tuos ponus.
Apie Brexit čia:
http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2018/06/10/116909/russkij-sled—sponsorom-Brexit-okazalsya-magnat-zhenatyj-na-russkoj-chekistke.shtml
PS Mano nuoroda nereiškia, neva aš prieštarauju pats sau. Antikristas yra antikristas, nesvarbu ESąjungoje ar Maskolijoje.

Clerkenwell       2018-06-11 14:18

Visur vakaru pasaulyje, nuo Amerikos iki Suomijos vyksta perversmas. Zmones kyla pries leftistines neo-komunistines blogio jegas uzvaldziusias ne tik valstybiu elitus, bet ir tokias organizacijas kaip ES, JT, TVF ir tt.
Ne be reikalo leftistu valdzios po karo ateme is europieciu ginklus, nes zinojo, kad socialistinio rojaus nesukurs nepraliedami zmoniu kraujo. Laikas pasipriesinimui atejo. Laikas visiem susitvarkyti savo kiema. Laikas isgrusti Polikarpovna, konciervus, liberalus, VSD nusikaltelius is jegos poziciju. Laikas tautai atsiimti savo valstybe atejo!

Nejaugi        2018-06-11 11:21

Austrija pamiršo, kad Vatikanas - užsienio valstybė. Turkai primins. kad   Romos (o ne Austrijos) katalikų bažnyčią valdo kardinolai - Vatikano piliečiai. Austrijos karo kapelionai prisiekia Romos vyskupui, o tik tada Austrijai. Austriją (per išpažintis) šnipinėja pulkai katalikų kunigų.

Jules       2018-06-11 9:50

Jei carinė Rusijos imperija nebūtų subyrėjusi, jokios Lietuvos Respublikos nebūtų buvę, nes Anglijos ir Prancūzijos vyriausybės sutartimis buvo įsipareigojusios neleisti jokių Rusijos imperijos teritorinių ir sienų pokyčių - jokių Baltijos valstybių.

Jules       2018-06-11 9:45

Pagaliau Austrija atsikvošėjo, o mūsiškiai su Seimo pirminyku ką galvoja?

Dzeikas       2018-06-10 17:12

Geriau veliau negu niekad.
O Galipolio pergale didziuotis turku vietoje susilaikyciau.Jie sedejo ant uolu virsuniu, o britai nuo kranto kopdami 45 laipsniu kampu juos puole durtuvais.Nepaisant uraganiskos kulkosvaidziu ugnies australu bataljonas uzeme viena atramini punkta nuo kurio jau buvo galima pult placiu frontu.Kemalis Atatiurkas pajutes peni geroj vietoj pasiunte 2 divizijas(keliasdesimt tukstanciu kariu) pries australus pats asmeniskai stojes ju priesakyj.
Britai nespejo laiku atsiust pastiprinimu, bataljonas krito nelygiame musyj.
Gaila.Nuo Galipolio keliasdesimt kilometru iki Konstantinopolio.Pirmas Pasaulinis karas butu pasibaiges 2 metais anksciau, bolsheviku perversmo nebutu ivyke.

Taip,       2018-06-10 17:11

kaip elgiasi Austrija, turi elgtis visos valstybės, kurios save laiko valstybių šeimininkais.


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Dinozauro prisiminimai apie ateitį

Vidmanto Valiušaičio replika apie Tomo Venclovos logiką ·

Vyskupas Jonas Kauneckas: Matoma neteisybė padarė kovotoju

Geroji Žolinės Naujiena: Palaiminta įtikėjusi!

Andrius Švarplys. Šiame techno-totalitariniame pasaulyje arba esi kritiškas, arba esi vergas

Vytautas Radžvilas apie Jono Noreikos atminimo lentos sunaikinimą

Vytautas Sinica. Miliūtės „Teisės žinoti“ apžvalga

Petras Plumpa. Laisvė ieško gyvenimo tikslo

Šiaulių valdininkų patyčios iš miestelėnų: iškirs ne 108, o 103 liepas ir pavadins tai „komp­ro­mi­su“

Liudvikas Jakimavičius. Patogus ir saugus diskursas

Gitanas Nausėda: sprendimus dėl istorinių asmenybių įamžinimo turi priimti ne merai

Iš propagandos frontų. Marius Ivaškevičius: „Aš asmeniškai renkuosi Tiesą“

Vladimiras Laučius. Sušimašinta Lietuva

Vytautas Radžvilas. Apie vienašališkas „dekonstrukcijas“ ir keistas Eurasia Daily bei lrt.lt sąsajas

Valdas Vasiliauskas. Ar Lietuva turi sostinę?

Linas V. Medelis. Sąmokslo teorija: kaip skęsta Lietuva

Vidmantas Valiušaitis. Kai istorikai ima bijoti faktų

Vitalijus Karakorskis: „Tai yra valstybės šantažas“

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie vieną mažą raidelę

Robertas Grigas: „Quo vadis, Lietuva?“

Simonas Jazavita. Apie Prezidentus ir Antano Smetonos paminklą Vilniuje

Darius Alekna. Tai kas ten sakė, kad ne vieta buvo pagrindinis LEU sunaikinimo motyvas?

Andrius Švarplys. Politinis sentimentalumas yra amoralus ir antidemokratinis – jis išreiškia ne užuojautą, o politinį interesą

Geroji Naujiena. Palaiminti, kurie Jam sugrįžtant budės

Popiežiaus interviu italų dienraščiui: Europa, migracija, ekologija

Povilas Urbšys. Tai – elementarus vaivorykštinis fašizmas

Vykintas Vaitkevičius. Iš miego pakilusi Gedimino pilies kalno kariuomenė

Vidmantas Valiušaitis. Nėra to blogo, kas neišeitų į gera

Į laisvę“ studijų savaitgalis „Quo vadis, Lietuva?“

Robertas Grigas. Ar esame gėlininkų tauta?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.