Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Sveikatos apsaugos politika

Australijos valdžia siunčia žinutę: „Tai bus paskiepytųjų ekonomika“

Tiesos.lt siūlo   2021 m. rugsėjo 18 d. 18:07

16     

    

Australijos valdžia siunčia žinutę: „Tai bus paskiepytųjų ekonomika“

Pro Patria

Australijos Viktorijos valstijos premjeras Dan Andrews praėjusią savaitę surengė spaudos konferenciją ir pranešė savo piliečiams, šiuo metu gyvenantiems beprecedenčio griežtumo karantino ir komendanto valandos (nuo 21:00 iki 05:00 laiku) režime, kad nepaskiepytiems ši sistema galios neribotam laikui.

„Mūsų šalyje bus paskiepytųjų ekonomika ir jūs joje galėsite dalyvauti tik tada, kai pasiskiepysite“, – pranešė D. Andrews. „Netrukus mes pateksime į tokią padėtį, kad siekdami apsaugoti savo sveikatos sistemą, turėsime atskirti nuo ekonominės veiklos žmones, kurie atsisako skiepytis.“

„Jeigu jūs pasirinkote nesiskiepyti, jūs pasirinkote neteisingai“, – pridėjo jis.

Kalbėdamas toliau, D. Andrews atsiliepė apie neskiepytuosius kaip apie minią nepaklusnių raupsuotųjų: „Tai nebus saugi vieta nepaskiepytiems, kurie vaikštinės po visur ir platins virusą.“

Be jokios abejonės, ši santvarka bus įvedama taikant skiepų pasus, kurių paskirtis – sukurti segregacinį naujosios gyvenimo tvarkos modelį, o jame nepaskiepytieji turės antrarūšių piliečių statusą.

Šis premjero pranešimas dar sykį leidžia mums įsitikinti, jog skiepai yra naudojami kaip gyventojų kontrolės priemonė, o neskiepytiesiems norima atimti galimybes į sveikatos apsaugą, socialines veiklas ir ekonominę veiklą apskritai. 

Kiek anksčiau, Australijos kovos su pandemija veidas Kerry Chant viešai pareiškė, kad COVID virusas pasiliks su mumis „visam laikui“, todėl šalis turi sukurti naują „gyvenimo su COVID“ tvarką, o tai visų pirma reiškia „reguliarų persivakcinavimą“ trečiąja, ketvirtąja ir t..t. dozėmis bei vakcinų pasų sistemą. Be jokios abejonės, tokios priemonės kaip kaukės ar atstumų laikymasis taip pat niekur nedings.

Australijos valdžios organai jau šiuo metu rengia reguliaraus persivakcinavimo planus. Kitaip tariant, žmonės bus priversti reguliariai vakcinuotis vien tam, kad galėtų atlikti bazines gyvenimo veiklas.

Australija toliau tęsia pražūtingą „nulinio COVID“ politiką, paremtą begaliniais karantinais ir nauja, Kinijos socialinį kreditą vis labiau primenančia sistema, dėl kurios ši šalis buvo praminta „sala kalėjimu“.

Tie, kurie protestuodami priešinasi šiai sistemai, rizikuoja sulaukti 11 000 Australijos dolerių siekiančios baudos. Tuo tarpu policija yra atlikusi ne vieną vizitą į namus pas žmones, raginančius dalyvauti prieš karantinus nukreiptuose protestuose.

Išversta iš summit.news

propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Fašistas       2021-09-20 21:09

Bet ko norėti iš recidivistų palikuonių.

rinkėja iš Kauno       2021-09-20 7:25

įsižiūrėkite į to australo veidą - Dulkio ir pono Byno mišinys. Gal tuos fanatiškus kuoktelėjusius “pandemijų valdytojus” pagal fizionomijas atrenka?

///       2021-09-20 0:44

Bus ne ,,paskiepytųjų ekonomika’‘, o paskiepytųjų bankrotas. Patys pjauna šaką, ant kurios sėdi. Neįtikėtinas kvailumas.

daug panašumų       2021-09-19 18:37

Jeigu Australijoje neskiepyti negalės dalyvauti ekonomikoje, tai pas mus tai pradedama vadinti - neskiepytųjų karantinas. Bet esmė ir tendencija - visiškai ta pati. Pilotinio projekto bandymų poligonai…

dar geležine uždanga atsitverk, monstre       2021-09-19 17:05

Net nesinori tikėti, kad sveikas žmogus taip gali kalbėti. Marazmas kažkoks

Žodžio laisvė...       2021-09-19 13:58

Ne naujiena. Pasaulis prisimena buvusius Australijos aborigenus.Kur jie šiandien?
Sunaikinti.O karalienė nesiruošia tokius veikėjus nušalinti nuo pareigų. Juk ji
savo sostu globoja Australiją. Vadinasi, ir iš karalienių nulis naudos,kaip iš bolševikinių-marksistinių gaujų. Fašizmas žemėje egzistuoja .Pažiūrėkit į šį išgamą.
Šizofreniko snukis.

Nieko tokio       2021-09-19 12:37

Kai skiepytieji išmirs, prasidės Neskiepytųjų ekonomika. O kol kas… Australijoje vis dar daug tuščių žemių, kuriose galima kurti laisvų žmonių bendruomenes. Tereikia atsisakyti dalies komforto.

Diedas       2021-09-19 8:53

Netikiu kad tai oficiali Australijos politika.

stasys       2021-09-19 7:12

Aš nežinau kokia Australijos politinė sistema egzistuoja ir kaip tai šaliai pavyko nuo kolonijinės peršokti į demokratines visuomenes . Ar Australija labai skiriasi nuo Lietuviškos dienotvarkės balai žino , bet kad ir toje šalyje truksta pilietiniu teisių nė neabejojų . Vakarietiška demokratija tai tam tikras visuomenės vystymosi procesas kuris suformuoja tam tikras vertybes ir teises žmogui jas reglamentuojant ne tik įstatymais bet ir poreikiais pačioje visuomenėje .Covid-as tampa įrankiu prietaisu kuris pamatuoja konkrečios visuomenės turima temperatūra ‘demokratiniu termometru’ . Deja lietuviška kaip ir australiška , gana žemoka .

Al.       2021-09-19 0:03

Australiją kūrė kaliniai ir jų prižiūrėtojai. Ir tai, deja, vis labiau matosi. Tik kalinius ir aborigenus pakeičia nepakankamai paklusnūs.

ah.ą       2021-09-18 23:00

farmafašizmas

b.p.       2021-09-18 22:49

Negi niekas nepradės tų kolonijinių fašistų šaudyt? Negi krikščionys yra tokie niekam tikę ? Jei musulmonai sugeba atlikti savižudiškas akcijas, kartu su savimi “pasiimdami” priešus, o krikščionims - kinkos per skystos ? Na, jei per skysti, tai ir neverti laisvės ... tegul vergauja .. galimai ir mus tai liečia ...

Ekspertas       2021-09-18 21:15

Kolonija atidirbinėja koronafašizmo modelį. Stebint Baideno nusišnekėjimus, nesunku suprasti kokias instrukcijas gauna mūsų vietiniai kruvini teritorijos administratoriai.

Kazys       2021-09-18 20:41

Negalės dalyvauti EKONOMINĖJE veikloje -tuo viskas ir pasakyta. Apie sveikata ir apie virusus net neina kalba.

šitas       2021-09-18 20:06

iš mordos atrodo psichinis.

omg       2021-09-18 19:54

Kolonija yra kolonija. Tik paziurekite i sio issigimelio snuki.


Rekomenduojame

Ignas Vėgėlė. Patyčios Lietuvoje

Informacinis karas. Aurimas Navys

Regionų politika? Audris Narbutas

Robertas Grigas. Apie liūdnus panašumus

Latvijoje atviros tikintiesiems lieka tik tradicinės Mišios

Prancūzijoje moksleivis šaukė „Allahu Akbar“ prisimenant islamisto nužudytą mokytoją, tėvas grasino padegti mokyklą

Skiepijimo strategija nukrypo ne į motyvavimą, o į grasinimą – Prezidentūra

Niujorko teisėjas uždraudė tėvui lankyti savo dukrą, kol šis nebus pasiskiepijęs nuo Covid

Nuo bačkos. Vytautas Landsbergis: Atsisakantys vakcinuotis žmonės turėtų mokėti „karstelio mokestį“

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Konfliktas Europos Parlamente: išklausykite EK pirmininkės ir Lenkijos premjero kalbas

Lenkijos premjeras M. Moravieckis Europos parlamente: Europos Sąjunga nėra valstybė. Valstybės yra Europos suverenai, kurie nustato ES kompetencijas

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.