Tiesos judėjimas, Pedofilijos byla

Aušrinė Balčiūnė. Penktosioms Garliavos šturmo metinėms atminti – svečiuose pas Vytautą ir Laimutę Kedžius

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gegužės 27 d. 12:21

44     

    

Aušrinė Balčiūnė. Penktosioms Garliavos šturmo metinėms atminti – svečiuose pas Vytautą ir Laimutę Kedžius

Ši medžiaga buvo nufilmuota 2014 metų lapkritį viešint pas Laimutę ir Vytautą Kedžius.

Filmuota buvo sau – atminimui.

Tačiau praėjus dar kone trejiems metams ir matant tai, kaip iki šiol persekiojami Laimutė ir Vytautas Kedžiai, Olga Girdauskienė, kiti pilietiški žmonės, buvo nuspręsta tuo pasidalyti.

Taip penktosioms Garliavos šturmo metinėms iš gausios medžiagos gimė filmas – graudus, sunkus. Apie persekiojamą Laimutės ir Vytauto Kedžių šeimą, apie laimingą šeimos gyvenimą IKI ir kančią PO TO.

Šiurpu yra tai, kad net ir dabar, 2017 metais, po penkerių metų, niekas nepasikeitė. Šeima ir toliau trypiama: kurpiamos vis naujos ir vis absurdiškesnės bylos. Kedžių šeima kaltinama net ir už tai, ką padarė ar pasakė jų vaikai ar anūkai.

Apie Deimantę Kedytę – jokių žinių. Seneliams nesuteikiama galimybė susitikti ir pabendrauti su anūke, net psichologinius kursus baigė. Jie to jau nebeprašo. Norėtų tik vieno – pamatyti bent jau filmuotą medžiagą, kaip ji gyvena. Dabar.

Tačiau ir tai jiems UŽDRAUSTA. Nors Lietuvos Aukščiausiasis teismas įpareigojo šį senelių ir anūkės ryšį išsaugoti.

Sunku patikėti, kad 13 metų vaikas, jau įžengęs į paauglystės amžių, šiame informacinių technologijų amžiuje neieškotų jokio kontakto su savo artimaisiais, savo vaikystės, mokyklos, Klonio gatvės draugais, kurių turėjo begales.

Sunku tai įsivaizduoti, tiesa?

Bet taip yra.

Ir apie ką gi tai galėtų byloti? Kol kas atrodo, jog tėra dvi alternatyvos: vaikas štai jau penkeri metai yra visiškai izoliuotas nuo pasaulio, drąsiai galime sakyti – įkalintas, ir tau jau skamba kaip nusikaltimas, arba tai, kad vaikas galimai sužalotas psichiškai, tai irgi skamba kaip nusikaltimas.

O juk Klonio gatvėje ji buvo laisva, laiminga, mylinti ir mylima, apsupta draugų, ją mylinčių žmonių. Tai byloja tūkstančių tūkstančiai nuotraukų, šimtai filmukų. Galų gale – šimtai liudytojų, savo akimis mačiusių laimingo vaiko laimingą gyvenimą. Ir jie tai liudijo ir liudys.

Visa tai – tik apie visai trumpą vaiko gyvenimo laiko tarpą. Ir nė vienos nuotraukos, nė vieno filmo po 2012 metų gegužės 17 dienos. Visiška tuštuma apie ištisus penkerius vaiko gyvenimo metus. O juk penkeri metai vaiko gyvenime – yra labai daug.

Bet grįžkime prie filmo. Mieli skaitytojai, tikimės, jis parodys ne tik tos puikios šeimos gyvenimą, bet ir leis patirti jų skausmą, išgyvenimus. Tai – nuostabi šeima: gniuždomi, bet nesugniuždomi, trypiami, bet nesutrypiami. Verčiami nusikaltėliais, žeminami ir niekinami tiek, kad ima priminti blogo, netalentingo režisieriaus pigų, su juodojo humoro priemaišomis spektaklį.

Tik auksas ir pelenuose žiba.

P.S. Šis filmas buvo sukurtas be V. ir L. Kedžių žinios. Ir, žinoma, jie nedarė jokios įtakos jį kuriant.  Filme pateikiama kiekvieno asmeninė nuomonė.

P. P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Šiaip       2017-06-6 19:13

„Sunku tai įsivaizduoti, tiesa?“ Kodėl sunku? Jei seneliai ir kaimynės mokė pedofilijos, gąsdino, grasino (tai įrodo slapti įrašai), tik ir norėtųsi viską greičiau užmiršti. Kaip tik labai suprantama.

tu nenuteisti dar       2017-05-30 10:48

greitai tu sesi . Uz komentara

nenuteisti dar       2017-05-30 0:45

itariamieji pedofilai Kedziai///? ir kur ta teisesauga ziuri sitiek etu zmogzudziai ir pedofilai laisvej, basu

to kaip baig4si sudmaisiui       2017-05-26 8:00

O kas tas Sudmaisis?

Sta       2017-05-26 7:46

Alkoholikai ar ne alkoholikai, tai nežinau, nemačiau, bet kad ne žmonės (pagal Mergaitę) ir kad niekšai, tai tikrai, nes tas aiškiai matosi ....

Psichiatrijos profesorius       2017-05-26 6:50

Puiki medžiaga mano studentams. Širdingai dėkoju.

nieko sau!       2017-05-26 1:37

Tai Ūsas jau rimtai nusprogo? Girdėjau kažką.

to tokia naujiena       2017-05-25 22:58

Konkrečiai kokie asmenys?

Kaip baigėsi Šūdmaišiui       2017-05-25 19:58

Juk jis kuravo bylą.Ir nukūravo.O dabar vos pavaikšto SUPUVĘS GYVAS ,bet vistiek labiausiai bijo mirti,nes pas Balzebubą bus dar blogiau.

Dievas pritaikys bausmes       2017-05-25 19:55

Pasižiūrėkit:Rožinė Popa suimitavo žūtį balutėje,o pats panešė subinę už kordono.Bet Karma nepriėmė jo bajerio,todėl nuvarė de fakto į kapus frajerį.Žliumbia jo tėveliai dabar jau tikromis ašaromis.

Valstybiniai pedofilai bijo       2017-05-25 19:49

kad pratrūks atsitiktiniu būdu KOMPROMATŲ seifas.

Saulė       2017-05-25 17:36

Stiprybės,sveikatos seneliams,Neringai, Deimantėlei.Tiesa,tikiu,išaiškės.

visada žinojau       2017-05-25 17:32

kad tiesa - Kedžių pusėje

Ringys       2017-05-25 8:41

Sodomiškos nuodėmės - pedofilija, homoseksualizmas, zoofilija ir kitos - dvasiškai žudo tautas ir šaukiasi “Dangaus keršto”. Baisus Garliavos mergaitės prievartavimas Lietuvai užtraukė dvasines ir fizines negandas. Be atgailos nebus prisikėlimo!

Dzeikas       2017-05-25 7:25

PS. Panasiu atveju Rusija, joc Didzioji visomis prasmemis(vokiete visdelto) cariene Jekaterina siuo atveju pasuko pries sistema ir grieztai,kiek leido jos igaliojimai kirto per nagus panasioje situacijoje.XVIII amz viduryj iskilo vienos dvarininkes lytiniu nusikaltimu eile: kankindavo ir zudydavo jaunas baudziauninkes.Jos ekperimentai ir ‘potyriai’ siurpino. Noreta apsiriboti pinigine bauda ir salyginiu ikalinimu. Iveikusi dvarininkijos pasipriesinima, gi sava skriaudzia, cariene ikiso ‘kilnybe’ kaleiman.Paprasta zmogu uz tokius nusikaltimus maziausiai ketvirciuotu, arba net ir gyva iskeptu.

tokia naujiena       2017-05-25 7:15

Tai būtent, kad alkoholikais Vinokurą ir Maželį apibūdina juos pažįstantys asmenys.

Dzeikas       2017-05-25 7:15

Deimantes Kedytes atvejis tas kertinis akmuo, kuri statytojai salin pastume.Indikatorius,toks ribozenklis, kai supranti, kad mus valdo tie, kuriems “krantu nera”.Del savo asmenines geroves jie visus pakis po velena jei to reikes ju gerbuviui.
Ne, jie kazkiek ziuri i klijuojamus ‘reitingus’. Is 10 padaro 30-50%.Bet is 0 padaryt 100 - kol kas ne.Taip mes maneme. Mergaites byla rodo, kad gali ir tai.
Jei labai reikia.
Siuo metu Lietuvos valstybe arba yra(nuo zo ‘buti’), arba sparciai arteja prie politinio lavono kondicijos. Tarsi gyvas, na vaiksto, galva sukineja, liezuvi varto,garsus leidzia, ant veido centimetro storio spaklius(ES dosniai tiekia nemokamai), todel lavondemiu nesimato.

taigi       2017-05-25 5:56

Spalvotąją revoliuciją malšinę ir Garliavos šturmą organizavę asmenys, besijaučiantys aukščiau Aukščiausiojo teismo, patys yra suokalbininkai ir Valstybės išdavikai. Jie ir patys turėtų puikiai suvokti savo padėties trapumą. Jau kai atsirūgs… Vėl išvysime paslaptingų mirčių virtinę ir “nežinojusių” krokodilo ašaras. Netgi tas visas uždelsimas gal ir gerai, nes pasenę, netekę įtakos ir net pensijų suokalbininkai, o ypač vykdytojai, toje kondicijoje bus nuostabus pamokantis pavyzdys ateities kartoms. Dabar atsakomybėn traukiami prokurorai ir policininkai sėkmingai konvertuotusi į banditus ir toliau kenktų visuomenei. Kai vėliau jų bus imtąsi, šiems tik bejėgiškai inkšti beliks.
Bet blogiausia, kad suokalbininkų veiksmai sukėlė pragaištingas pasekmes Tautai ir Valstybei, gal net lemiamas ir nebepataisomas, gal net lemsiančias visišką Tautos išnykimą. Putinas tikrai dėl to neturėtų liūdėti.

Gerbiamai Aušrinei Balčiūnei       2017-05-25 1:57

ir visiems sąžiningiems ir jautriems išprievartauto vaiko skausmui Piliečiams, įskaitant ir mane: “Ačiū Dievui, kad išlikome Žmonėmis.”(A.B.)

Gedinga byla       2017-05-24 21:33

Zemiau nera kur kristi. Stiprybes diedukui ir mociutei. Ateis Tiesos diena. Ji visada ateina.

Stasys       2017-05-24 21:02

Taigi, atrodo, kad gi tie, na, tie, kurie pasirūpino, kad Mergaitė neliudytų,  yra aukščiau Aukščiausiojo teismo, net “valstybės garantas” tyli,negi nemato to absurdo šioje “Marijos žemėje”, reiškia, jie aukščiau visko, gal, jie įsivaizduoja, kad beesantys net virš Dievo, kad nebijo jo. Tai kaip čia dabar išeina,- iškovojom laisvę, bet nesijaučiam laisvi? .... Panašu, pasak kai kurių “filosofų”, yra kol kas pasaulį užvaldęs šėtonas, tikėkimės, kad neamžinai, ir įvyks Dievo teismas tiems visiems niekšams, pardavusiems savo sąžinę .... Iš tiesų, Mergaitė Klonio gatvėje gyveno visavertį laimingą gyvenimą, turėjo daug draugų, linksmai bendravo su jais, žaidė, skaitė knygeles, labai buvo prisirišusi prie senelių ir globėjos, pats mačiau tai savo akimis. Ir tegu prasmenga skradžiai žemėn tie, kurie skleidžia visokias nesąmones, melą, visaip šmeižia dorus, pilietiškus, neabejingus kito skausmui žmones .

to GREITAI       2017-05-24 20:16

Kaip greitai, kada greitai? Ar Venckienė jau GREITAI skelbs Lietuvos pedofilų klano narių pavardes? Kodėl iki šio neskelbia? Juk seniai žadėjo.

GREITAI       2017-05-24 19:47

pedofilu naglumui ateis galas

Masę laiškų ir peticijų       2017-05-24 19:08

išsiuntinėjo violetiniai užsienio valstybių politikams, parlamentams, žmogaus teisių organizacijoms, JAV Valstybės departamentui, visuomenės veikėjams, vaikų gynimo organizacijoms, kino žvaigždėms ir nieko - jokio dėmesio, juokio palaikymo, jokio atsakymo kuriuo galima būtų pasididžiuoti, paskelbti viešai. Nes visi normalūs žmonės pasaulyje supranta kad skaito bepročių rašinius. O kad Maželis ir Vinokuras alkoholikai ir pedofilai, tai čia tiek pat “tiesos” kaip ir iškrypėlių kliedesiuose apie “suplėšytas mergaičių išanges”, “švarius Kedžio batų padus”, “išimtą kaulą iš jo kojos”, ar kad “visą Lietuvą valdo pedofilų klanas”. Vienas violetinis sukūrė komentarą ir kitiems violetiniams tai jau tampa faktais - jau “buvo rašyta…”, “pats skaičiau kad…”, “kaip buvo nekartą skelbta….”

Kokia       2017-05-24 18:04

naujiena.Maželis ir Vinokuras alkoholikai.Kaip it Stankūnai,ar ne?P kam tai turėtų rūpėti,jei tai ir būtų tiesa?Kas juos žino,tai yra grynas melas.Koks tikslas šmeižti tuos žmones?Vien todėl,kad tai mąsyantys?Taip,su tokiais reikia kalbėti faktų kalba ir violetinės revoliucijos neįpūsi.Juo labiau tokiu brutaliu elgesiu kaip venckedžiai ir jų pasekėjai.

To Maželiui       2017-05-24 17:57

Venckienės leksikonu prabilai,o gal ir esi.Visų pirma violetiniai ptadėjo niekinti,šmeižti,įskaitant ir mirusius.O savo komentare vėl priminėt jums būdingą kalbėjimo manierą.Taigi visi prakeiksmai eis ne Maželiui,o visiems violetiniams.

jau nubaudė       2017-05-24 17:56

Pas abu vėžys, pas Maželį dar ir urologinės bėdos. Abu įnikę į alkoholį, abu netekę šeimų. Vinokuro draugijos purtosi žydai, Maželis yra raupsuotasis lietuviams. Bet net jei tai ir Dievo pirštas, o Deimantei kas iš to?
Pagal idėją tiek Maželis, tiek Milinytė galėjo ižškotis Venckienės Amerikoje, bet to net nebandė daryti. Matyt, žinojo, kad liūdnai galėjo baigtis domėjimasis saugomu asmeniu. Maželis jau turėjo reikalų su FTB 1983m., Milinytei baigtusi glamūrinis gyvenimas Amerikoje. O toks Egzotinis Debilas tai net turėtų bijoti artintis prie JAV ambasados Vilniuje, nes netyčia ir į Gvantanamą patekti gali. smile

Mazeliui       2017-05-24 17:27

Mieli pilieciai,ar pastebit kaip spirga V.Mazelis isgirdes Neringos varda arba Garliavos istorija.Ar prisimenat kaip jis buvo sukures Antivioletinio aljanso psl.,kuriame tyciojosi net is nuzudutojo Drasiaus mirties nuotrauku.Tai nepamirsta ir neatleistina,sitaip elgiasi tik paskutinis isgama.Ir tame pragariskame psl.dziugavo kartu su Vinokuru,savo drauguziu.Bet Dievas baus uz tyciojimasi,smeizima ir niekinima doriausiu zmoniu.Dievo teismas tikrai neisvengiamas.

o gal       2017-05-24 12:59

Deimantės jau nebėra. Vaikas juk ne adata - negali va taip dingti be žinios. Taip, kad niekas niekur jos namto. Ta padlą motiną mato, o vaiko ne. Tai kaip čia yra?

Dzeikas       2017-05-24 12:12

Dzeikujui:
Vlasovininkai,- turiu omenyj siauraja prasme ROA, ta formuote kuria naciai leido sukurti is desperacijos ir kuri operatyviai buvo pavaldi Vermachtui, bet viduje visiskai savarankiska, o ne ivairios SS formuotes, - buvo kiek geresneje padetyj. T.y. rusu etnosas buvo gausesnis uz vokieciu, ir , nugalek naciai TSRS, butu labai sunku nuginkluoti ROA i kuria imtu masiskai perbegineti raudonarmieciai. Vlasovo ir ROA karininku korpusas turetu i ka atsiremti ir nesoktu pagal naciu dudele iveikus bolshevikini rezima.
———-Panasiai atsitiko su Kinijos Liaudies Respublika. Rusai padejo, bet “draugyste” pasibaige po keliu metu. Jau 1958-60 Kinijos rezimas vare nepriklausoma uzsienio ir vidaus politika, nesizvalgydami i rusus.Isgrauzkite, musu 700mln ir eikite sh…su savo “patarimais” ir patarejais.—————
Lietuva kitokioj situacijoje. Rusai neleistu Lietuvoje kurt ir savos tvarkos , ir savos kadru politikos atejus i valdzia naujiems zmonems pasinaudojusiu ju karine pagalba. Jei dabar turime vagiu valdzia, ateje rusai sustatytu banditus-zmogzudzius.
Todel RUSAMS padet Lietuvos islaisvinimo reikale - monkes biznis, visiskas nuopuolis. Butu DAR BLOGIAU!
Jeigu Rusija pagal sankloda butu kazkas panasaus i Lenkija, Estija,Cekija - tada kitas reikalas. Tokios sanklodos valstybei apsimoka turet prognozuojama , savo sociumui ieskanti naudos sajungininka pasonej , bet neapsimoka turet marionetini ant ju durtuvu besilaikanti rezima vietiniu isgamu( o kitokie tokio tipo valstybej valdzion nepatenka)  valdoma. Simptomatiska, kad lenkai atsisake pakartoti su Putinu Ribentropo pakta 2 pasidalinant Ukraina. O juk Lvova jie laiko tokiu paciu “ju” miestu kaip ir Vilniu.

ieškote Deimantės?       2017-05-24 11:49

Kreipkitės pagalbos į Bellingcat. Bus kova dėl Bellingcat širdies su visokiais žurnašliundrais iš Lietuvos, bet ją laimėti įmanoma.
Stankūnaitė vis tiek kokį Instagram turėtų turėti, jei tik dar gyva. O Deimantė turėtų būti kažkur užsienyje. Būtų Lietuvoje, bendraklasių tėvai jau būtų prasitarę. Austėjos Landsbergienės mokykloje jos atrodo irgi nėra. Nebent Deimantė uždaryta kalėjimo sąlygomis kažkur.

Džeikui       2017-05-24 10:37

Nuo pat Garliavos šturmo apie tai irgi galvoju. Tik man labiau viskas asocijuojasi su vlasovininkų KOP, kovingiausios ir daugiausiai kariavusios vlasovininkų dalies, vado Malcevo kalba Maskvos tribunole, kur jis priminė ir 1937m. “valymus” kariuomenėje, ir Stalino represijas apskritai, idiotiškus įsakymus fronte. Kurį laiką jo netgi niekas neišdrįso užčiaupti, visa salė klausėsi užgniaužusi kvapą. Dažnai irgi pagalvoju, kad neduok Dieve mums irgi taip nenutiktų. Nors kariauti už rusus yra visiška beprotybė, istorija ne kartą ir ne du tai parodė. Bet visgi gali atsirasti tokių tvyrančios neteisybės ir nevilties prislėgtų žmonių. O gal net sąmoningai to ir siekiama prorusiškos policijos struktūrų rankomis? Nes man toks vaizdas susidaro, kad po 2009m. išpampęs LKPB yra naudojamas kaip atsvara prieš VSD.

senelius kankina       2017-05-24 9:06

Nes gal Deimantė jau nebemoka lietuvių kalbos, jei išvežė kur Tanios giminėms į Rusiją? Bijo ir parodyti seneliams, nes tai būtų baisus skandalas?

Dzeikas       2017-05-24 8:20

Skaiciau Delfi straipsni apie ROA - Rusijos Islaisvinimo Armija.Tarybines propogandos arsiai klijuojama etikete:“isdavikai, gelbeje save nuo bado mirties naciu lageryje”.Isdavikai 44-uju pabaigoje? Kai ir lageriuose maitinimas,prieziura gerokai pagerejo - naciams reikejo darbo jegos. Ne isdavikai, o kokie tai idiotai sakyciau. tie “isdavikai” skele toki antausi RKKA , vasario men 1945m Vokietija jau agonizavo ir skendo anarchijoje, kad sutriuskinus divizijos lygmens dalini jiems pasidave 800 raudonarmieciu (dar karta - 1945m vasari!) ypac pamate, kad kaunasi su tokiais pat rusais.
Ir man nevalingai kilo klausimas? O jeigu Lietuva pultu KITA valstybe , ar moralu lietuviui kautis jos gretose, arba ROA salygomis pries esama rezima???————-(Nezinantiems Reichsfiureris Himmleris pazadejo Vlasovaui, kad laimejus kara bus atkurta Rusijos valstybe. Tiesa 1944m pabaigoje toks pazadas buvo tolygus prizo pazadui, jeigu begte arkli aplenksi)———-
Nes tai kas darosi su Kedziu Deimante, izulus , nepaisant jokiu teisiniu normu susidorojimas su Mergaites gynejais ir smurto pries ja liudininkais, nepaisant viesosios nuomuones, ir kiaules snukiu vadinant juoda baltu ir priesingai - tai tik rodo, kad Lietuva naujos rusies totalitarine valstybe, kur valdzia randasi vienose rankose kintant marionetems ir tesiniu budu, pagal jos sukurtas taisykles pakeisti jos neimanoma.
Gi paziurekite, mums beliko tiketis, musu paskutine viltis - JAV justicija.Tai ka tai sako?
———————————————————————————————————-
Karkiantiems , kad Neringa atiduos i tautines ‘teisesaugos’ nagus remiantis kaltinimu rimtumu tegaliu pasakyt, kad jokios kitos justicijos apart rusiskos ir tautines nera mate. JAV justicija i politikus nesizvalgo -1. JAV justicija ziures ne kaltinimu rimtuma , o ikalciu pagristuma ir processinius pazeidimus. Naivu butu tiketis tik, kad JAV justicija duos bylai kazkoki apibudinima ar formuluos nuosprendi. Greiciausiai nuspres , kad del procesiniu pazeidimu N.V. kaltinimai niekiniai ir jos persekiojimas nepagristas.O INS tuo pagrindu suteiks politini prieglobsti.
Bet kas nuo to pasikeis? Na gen.prokurora “tvarkiusi” reikala, o stebukle!, perves i pavaduotuojus. O mums niekas nieko neaiskins. Arba duos paaiskinima a la kaip ukrainieciai sako “V Kijeve buzina, a v ogorode dyadka”( Kijeve seivamedis, o darze kaliause, rus.).
Nes mes esame vergai turintys niekine itaka savo valdziai.

Daina       2017-05-24 7:11

Juk seniai matome, kad mūsų komentarai nieko nekeičia, teisėsmauga dirba pagal dirigento lazdelės mostus, o tikėtis iš šiltai sėdinčių nėra ko. Mums tyliai piktinantis, jau pradangintos mergaitės ir baigiami užkankinti seneliai… Represinės struktūros kovoja tik su Tiesos ieškančiais ir neieško tikrųjų nusikaltėlių. Tokia ta mūsų nepriklausomybė..., nuo ko?

Raktinė Lietuvos       2017-05-24 6:48

žlugimo ar išsigelbėjimo byla?

JAV Imigracijos teismai       2017-05-24 1:48

nesp4ja susidoroti su užgriuvusia lavina deportacijos bylų. Susiraskite šį straipsnį CNBC:  Justice Department to send immigration judges to 12 cities to speed up deportation hearings: Sources


Čia ištrauka iš jo: “The judges’ reshuffling could further logjam a national immigration court system which has more than 540,000 pending cases.”

Vladui Maželiui       2017-05-24 0:46

Gali nurimti, jokios skubos, jokio “konvejerio” šiuo atveju JAV teismuose nėra. Sulauksi ir tu atomazgos. Po jos galėsi kojas pakratyti, pakentėk dar truputį, nemirk. smile

galėtų       2017-05-24 0:38

Naujasis VSD vadovas Jauniškis galėtų ir net privalėtų atskleisti viską, nes istorijos pasekmės jau seniai kelia grėsmę nacionaliniam saugumui, o jokių valstybės ir VSD paslapčių ten nėra. Pradedu abejoti mūsų SOP šaunumu, įtarti, kad ir “Aitvaras” yra ne NATO pavyzdžio SOP, o Rusijos “specnazo” lygio plytų daužytojai durnomis makaulėmis, tik išreklamuotss propagandos. Nes karininkų savybės daug ką pasako ir apie patį dalinį. Sėdi VSD užsibezdėjęs idiotas, kuris save laiko dideliu “mnogochodovkių” specu, o vadovybė bijo jam paprieštarauti. Matai nukentės politinė Lietuvos įvairovė, kai kelios pagrindinės partijos smarkiai nukraujuos ar net išnyks. Ir ką gi darys Lietuva, kai nebeliks ką socialdemokratais vadinti?! Matai, Putinas iškart pasinaudos vakuumu kairėje ir įkiš prokremlišką šūdą ten. Lyg Bastys kitokio mėšlo būtų. Skvernelis, matai, kris, o politinė krizė yra negerai. Ateis į politiką nauji veidai, o mes jų nepatikrinę ir visų greitai nepatikrinsime-tokio lygio paistalais vadovaujamasi, kol valstybė žlunga. Greitai nebebus iš kur tai politinei įvairovei rastis, kai šalyje žmonių nebeliks. Paskutiniais Lietuvos-Lenkijos valstybės gyvavimo metais visokie federatai ir konfedratai irgi dėl tokio lygio smulkmenų pjovėsi ir susitarti nenorėjo valstybei žlungant.
Buvęs plk.Grina turėjo protingo, bet neryžtingo, stratego reputaciją, atėjo Jauniškis, galvojau SOP karininkas, įpratęs greitai, žaibiškai susigaudyti ir priimti optimalų sprendimą. Kur tau! Arba irgi žino kam turėtų dėkoti už karūną, nes čia jau ir neryžtingas strategas ryžtųsi, kai padėtis kritinė.
Paskaitys dabar mano komentarą, atrinktą VSD monitoringo pagal raktinius žodžius,ir padarys išvadą, kad čia Kremliaus šūdai sugraudinti bando. smile Reiškia viskas gerai, nereikia nieko keisti. smile
Taip ir išsilakstom, kai realią galią turintys žmonės nesugeba, o gal ir nenori, prioritetus nustatyti. VSD, alio! Jūs pagalvojate iš kur jums pensiją sukrapštyti bus galima?

Skirmantė       2017-05-23 23:54

pedofilai apnarplioję Europą, ES ir visą pasaulį. Tokių bylų buvo Europoj,  ir net panašiu laiku apie 2010 m. grietinėlė išplaukė, o kelis iešmininkus pasodino.

to Tiesos       2017-05-23 23:11

Nuo kada JAV teismai nagrinėja kitų demokratinių šalių bylas? Jie tik peržiūri šalies, kuri prašo ekstradicijos, pateiktus įrodymus, ar kaltinimai pakankamai rimti? Ar bylos duomenys surašyti pagrįstai, ar atitinka JAV teisinius standartus? Ar JAV už tokius nusikaltimus gręsia daugiau negų metų kalėjimo bausmė? JAV teismai dabar perkrauti imigracijos ir ekstradicijos bylomis, todėl jos lėtai juda į priekį. Be to, nuskurdėlė Lietuvos prokuratūra nepasamdė savo advokato JAV, todėl iškilus kokiam klausimui, JAV teismas siunčia į Lietuvą vis naują užklausimą. O čia jį mėnesį verčia į lietuvių kalbą, paskui tris mėnesius kuria atsakymą, kurį dar du mėnesius verčia į anglų kalbą. Tikėkimės, kad violetinių žmogžudžių, kailialupių ir pedofilų gaujos vadei atpildis vis vien ateis ir nuo teisingumo ji nepasislėps.

Valdas       2017-05-23 22:06

Ką jie dabar daro su seneliais, jau prilygsta kankinimams, ne tik žmogiška, bet ir teisine prasme. Sakysim, teisia L.Kedienę už prieš 8 metus anūko Karolio su draugais protestuojant prie prokurorų būstinės sudainuoto “kūrinio”, kuriame prokurorai įžvelgė iškraipytos Tautinės giesmės žodžius. Praėjus 8 metams. Teisia močiutę, pažodžiui perrašę iš kaltinimo N.Venckienei, Karolio motinai, kuriai tyrimą nutraukė. Motiną pasiekti per trumpos rankos, betgi vaiko tėvas tai lengvai pasiekiamas. Jei vaikas dainuodamas darė nusikaltimą, tai juk ten viską stebėjo daugybė policijos pareigūnų, o dar kiekvienas buvo filmuojamas VSD, ir nei vienas nesiėmė priemonių sustabdyti nusikaltimo, nors tai daryti privalo. Gal kas iškėlė bylas pareigūnams dėl pareigų nevykdymo, kad nesustabdė nusikaltimo? Tai gal jo neįžvelgė? O praėjus 8 metams rado “kaltininkę” - Laimutę Kedienę, kuri tuo metu sirgdama gulėjo lovoje po visų ką tik įvykusių tragedijų. Birželio 8 bus sprendimas. Kol kas kankintojai laimi.

trūksta žodžių       2017-05-23 21:54

Tai tiesiog protu nesuvokiama.

Tiesos       2017-05-23 21:53

Belieka viena galvoti - Klonio mergaite psichiskai suzalota. Viliuosi kad Neringa ekstradicijos teisme sugebes issireikalauti mergaiciu liudijimo. Idomu Amerikos teismui bus paziureti kaip atrodo ir uzspringusio savo vemalais pomirtine Kedzio nuotrauka. Tiesiog stebuklai - sugebek kniupscias uzspringti.  O usas tai visus isdure- pries teisma isigudrino galva i pelke ikisti, kaip strutis i smeli.

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.