Pedofilijos byla, Šturmo liudytojų persekiojimas, Analizė ir vertinimai

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Tiesos.lt redakcija   2015 m. lapkričio 19 d. 20:09

20     

    

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Tęsinys. Pirmąją dalį skaitykite ČIA, antrąją – ČIA, trečiąją – ČIA.

Neįtikėtini dalykai vyksta ir kitose Garliavos istorijos bylose. Pagal patologinio melagio dūdelę šokdinama visa kriminalinė policija bei teisėsauga: remiantis jo parodymais, aukščiausio rango pareigūnai ne tik išversti iš savo postų, bet ir susodinti į teisiamųjų suolus, teisiami ir pusiau aklas, darbo valstybiniame chore dėl savo negalios netekęs „nusikaltėlis“ Raimundas Ivanauskas bei jo buvusi draugė Eglė B. 

Ir tai dar ne viskas. Pasirodo, „banditė“ Audronė Skučienė su „recidyviste“ Neringa Venckiene Garliavoje sukūrė tokio aukšto lygio gaują, kad Sicilijos mafijai tik slėptis – su šia savo gauja jos ne tik „planavo, organizavo ir vykdė sunkiausius nusikaltimus“, bet ir ragino pažeisti Lietuvos valstybės suverenitetą bei nuversti valdžią...

... užuot sėdėję šiltuose, gerai apmokamuose darbuose ir sulaukę orios senatvės su oria pensija.

Ir aišku nukentėjusieji – kaip gi be jų... Nors jų daugybė, beveik tie patys ir tie patys veidai, ir vienas už kitą vis labiau nukentėję... Jie taip nukentėjo, kad kai kurie jų net gėrė vaistus, verkė.

Bet jie išdidūs. Labai išdidūs. Jie išdidžiai neprašo jų atsiprašyti, kaip kad dažniausiai tikisi kokio nors nužudyto žmogaus tėvai, broliai ar sesės iš žudiko. Jie prašo tik pinigų. Daug, daug pinigų. Ir jų apetitas skaičiuojamas ne dešimtimis o šimtais tūkstančių litų...

Byla Nr. 6. (antra instancija): pareigūnų byla

Teisiamieji Visvaldas Račkauskas, Tomas Ulpis, Emilijus Damukaitis, Dariušas Sinkevičius ir Vitalis Vitkovskis yra kaltinami tarnybinių pareigų neatlikimu, piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumento klastojimu bei disponavimu juo (BK 228 ir 300 str.), T.Ulpis – informacijos apie žudynes slėpimu.

Kaltinimus palaiko prokuroras Arūnas Verenius. Jis siūlo pareigūnams skirti baudas: V.Račkauskui ir T.Ulpiui – po 13 177 Eur (po 45 500 Lt), E.Damukaičiui – 11 295 Eur (39 tūkst. Lt), D. Sinkevičiui ir V.Vitkovskiui – po 9 421 Eur (32 tūkst. 500 Lt) baudas.

Nukentėję: Tamara Stankūnienė, Stasys Stankūnas, Laimutė Stankūnaitė. Civilinius ieškinius teisiamiems pareigūnams dėl neturtinės žalos atlyginimo jie planuoja teikti po to, kai pareigūnai bus nuteisti. Kad pareigūnai bus nuteisti, jie tuo tvirtai tiki.

Kardomosios priemonės: rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Pagrindinis liudytojas – Mindaugas Žalimas, dar vienas „etatinis“ Garliavos bylų liudytojas. Pats paslaptingiausias Lietuvos vyras, pastaruoju metu į teismo posėdžius atvykstantis su apsauga ir juoda kauke, nors turbūt nėra nė vieno, kas nebūtų matęs jo veido. Bijo dėl savo gyvybės ir yra valstybės saugomas.

Pagal Mindaugo Žalimo duotus parodymus į teisiamųjų suolą sėdo aukšto rango kriminalinės policijos vadovas V.Račkauskas ir jo pavaduotojas T.Ulpis, kurie, prasidėjus teismo procesui, atsistatydino iš pareigų. Taip pat teisiami to paties kriminalinės policijos biuro pareigūnai E.Damukaitis, D.Sinkevičius, V.Vitkovskis. Jie dirba iki šiol. Teismų slenksčius minantys kriminalistai iki šiol nesupranta, kodėl yra teisiami.

Kas gi tas žmogus, kurio parodymai pasodino į teisiamųjų suolą net penkis kriminalinės policijos darbuotojus?

„Nenuosekli buvo asmenybė M. Žalimas“, – rašo Delfi.lt po pagrindinio liudininko Mindaugo Žalimo patikrinimo melo detektoriumi („Poligrafu tirtas M. Žalimas – patologinis melagis, teigia specialistas“).

„Turėjo norą trukdyti mums, pareiškė, kad yra jogas. Nenuoseklus savo parodymuose – gal išsigandęs poligrafo ėmė ieškoti naujos versijos, – rašoma tame pačiame straipsnyje. – Mano subjektyvi nuomonė, iš dalies jis – patologinis melagis. Tai yra melo rūšis – tauškėjimas, jis neatsakingai šneka, paskui neatsimena, ką sakė. Paskui painiojasi. Labai įdomi asmenybė, įdomus žmogus, įdomus egzempliorius, turbūt jūs suprantate, kad į policiją dirbti jo nepriimtumėte, – sakė teismui V.Saldžiūnas“.

„Bandė reguliuoti kvėpavimą – vieną iš M.Žalimo triukų įvardijo V.Saldžiūnas“, – rašoma dienraštyje 15 min.lt. „Garsųjį Mindaugą Žalimą melo detektoriumi tikrinęs specialistas Vitas Saldžiūnas: „Jis iškart pasakė – jums niekas nepavyks, nes aš esu jogas!“ „Sąžiningi ir neturintys ko slėpti žmonės, tikrinami melo detektoriumi, nesistengia gudrauti“, – sako V.Saldžiūnas“. 

Nors Mindaugas Žalimas ir bandė gudrauti, vis dėlto triukas su kvėpavimu jogui nepavyko, nes, pasak poligrafo specialisto, kvėpavimo daviklis yra tik vienas iš daugelio vertinimo kriterijų, meluoja žmogus ar ne. Todėl vien kontroliuoti kvėpavimą neužtenka – paprastai tikrinamos visos žmogaus kūno reakcijos: raumenų susitraukimas, širdies darbas, prakaitavimas ir kt. Gudrybėms nepavykus, jogas pareiškė, jog jis buvo tikrintas sugedusia technika.

Paprastai poligrafo parodymai Lietuvoje baudžiamuosiuose procesuose nėra pripažįstami kaip įrodymai, tai labiau taikoma asmenims, kurie dirba slaptose tarnybose ir kurių darbas susijęs su įslaptintos informacijos rinkimu, naudojimu ir kt. Vis dėlto Lietuvoje pasitaiko ir baudžiamųjų procesų, kuriuose naudojamas poligrafas. Melo detektorius dažniausiai taikomas tada, kai reikšmingoms aplinkybėms nustatyti įprasta tvarka surinktų parodymų nepakanka. Tai ypač aktualu, kai įtariamojo ir liudytojo ar nukentėjusiojo duodami parodymai yra visiškai prieštaringi. Ir tokio tyrimo specialisto išvada yra neretai pripažįstama kaip papildomas įrodymas. Na, o Mindaugo Žalimo parodymai prieštaravo ne tik teisiamųjų parodymams, bet ir jo patiems duotiems parodymams.

„Gerai, kad neužlūžo aparatas“, – nesusilaikė nuo komentarų ir šią bylą nagrinėjęs teisėjas Valerijus Paškevičius. Pasak jo, Mindaugo Žalimo parodymai, kad jis iš anksto įspėjo pareigūnus apie žudynes, nebuvo patikimi:

„Jo parodymai nebuvo nuoseklūs, jie prieštaringi tarpusavyje, jie prieštaravo kitų liudytojų parodymams, tame tarpe ir kaltinamųjų parodymams, kurie irgi yra įrodymų šaltinis“, – rašoma dienraščio „Kauno diena“ straipsnyje „Po žudynių Kaune policijos pareigūnai išgirdo nuosprendį: nekalti“. Būtent tai ir buvo vienas iš kriterijų priimti išteisinamąjį nuosprendį pareigūnų byloje.

Keistas Mindaugo Žalimo elgesys glumino net pačius teisiamuosius: „Pokalbis nebuvo sąžiningo žmogaus. Keistokas jis man pasirodė, neatviras, akys lakstė, lyg kažko bijojo“, – pokalbį su jį į teisiamųjų suolą pasodinusiu liudytoju prisiminė T.Ulpis“ („Lietuvos rytas“, „T. Ulpis teisme išsamiai papasakojo, ką jam atskleidė M.Žalimas“).

Straipsnyje rašoma, jog duodamas parodymus T.Ulpis pasakojo, kad Mindaugas Žalimas pas jį atvyko 2019 m. rugsėjo 16 d. ir pageidavo, kad pokalbis liktų visai privatus. Liudytojas tuomet daug pasakojo apie save: kad yra kalėjęs, apie draugystę su D. Kedžiu, Raimundo Ivanausko silpną sveikatą. Tik, pasak pareigūno, liudytojas niekada neminėjo nei V.Naruševičienės, nei Neringos Venckienės, nei Milinių pavardžių, nebuvo nei Agurkų, nei „dėdės Tomo trobelės“, kurioje esą ir slėpėsi Drąsius Kedys. Nebuvo net velnių šaudymo. Kol nebuvo rastas Vaido Milinio kūnas. 

Iki to momento Mindaugas Žalimas kriminalinei policijai kalbėjo tik apie Laimutę Stankūnaitę, Andrių Ūsą ir teisėją. Ir kalbėjo apie juos ne kaip apie būsimas aukas, o kaip apie pedofilijos bylos dalyvius.

Tačiau vis dėlto vieną dieną naruševičienės, agurkai, velniai ir visa kita ėmė ir atsirado su ilgiausiu esą D. Kedžio planuojamų nužudymų sąrašu. Keistoka, ar ne? Bet keistenybių Garliavos bylose apstu: nuo mistikos ir parapsichologijos iki pasikartojančios tendencijos, kad nauji parodymai atsiranda jau po įvykusio naujo įvykio ir turi polinkį nuolat keistis. Taip nutiko ir 2012 m. kovo 23 d. byloje ir kitose. Bet apie tai vėliau.

Įvertinęs įrodymų visumą, pirmosios instancijos teismo teisėjas Valerijus Paškevičius pareigūnus išteisino, tačiau prokuroras Arūnas Verenius kartu su Stankūnais nenurimo – nuosprendį apskundė Vilniaus apygardos teismui ir prašo pareigūnus nuteisti. Tyrimas atnaujintas, o Mindaugas Žalimas bus apklausiamas iš naujo. Duok Dieve, kad melo detektorius atlaikytų.

Vis dėlto, jei visų instancijų teismai pareigūnus išteisins ir bus įrodyta, kad Mindaugo Žalimo parodymai yra iš piršto (arba ne) laužtas melas, ar tik neatsitiks taip, kad paslaptingajam liudytojui gali tekti su teisiamaisiais apsikeisti vietomis? Juk į teisiamųjų suolus Mindaugas Žalimas pasodino ne bet ką, o aukšto rango pareigūnus, kurie puikiai išmano įstatymus, teisę ir žino, kaip apsiginti. Šiems kaltinamiesiems liudytojo kalbos kainavo ne tik postus, pajamas, bet ir reputaciją, gerą vardą – jų orumas ir garbė jau trejus metus trypiami teismuose, o pavardės kaip galimų nusikaltėlių linksniuojamos Lietuvos dienraščiuose bei TV žiniose. Jiems tapus nukentėjusiais, be jokios abejonės, bus siekiama prisiteisti patirtą turtinę ir neturtinę žalą. O ji didžiulė. Ir nemanau, kad Mindaugas Žalimas taip paprastai išsisuks – jam gali tekti teismuose įrodinėti visų savo kalbų pagrįstumą ir apginti savo tiesą. Na, o jei vis dėlto tai nepavyks, jam teks atlyginti nukentėjusiems jų patirtą žalą, kuri gali siekti ne keliasdešimt tūkstančių litų, o net kelis šimtus tūkstančių eurų (neišmokėtas darbo užmokestis, moralinė žala, išlaidos advokatams ir pan.). Pareigūnai iki šiol nesupranta, ką jie veikia teisiamųjų suole…

O štai D.Kedytės senelis Vytautas Kedys pats prašė teismo būti patikrintas melo detektoriumi byloje, kurioje jis buvo apkaltintas melu: esą melavo, kad matė A.Ūsą su „triusikais“ ir tokiu būdu, pasak prokuroro E.Motiejūno, „meluodamas“ padarė nepataisomą žalą teisingumui. Prašė žmogus ne vieną kartą. Šioje istorijoje, kaip ir pareigūnų byloje, pagrindiniai įrodymai – parodymai prieš parodymus, žodis prieš žodį. Tačiau nors prokurorui Egidijui Motiejūnui daugiau reikšmingų įrodymų surinkti nepavyko, be jau minėtų prieštaringų Stankūnų ir V. Kedžio parodymų, teismas vadovavosi vieninteliu neva tiesos kriterijumi – Stankūnų žodžiais. Teisme nei teisėjas, nei prokuroras D. Kedytės seneliui nesuteikė galimybės apsiginti nuo jam mestų kaltinimų.

Bet štai tas pats Egidijus Motiejūnas dėl Andriaus Ūso išteisinimo pedofilijos byloje nėrėsi iš kailio – būdamas prokuroru ėmėsi net advokato pareigų (ko turbūt nelabai galima daryti ir pagal įstatymą), teisme sakė šlovinamąsias ir išteisinamąsias kalbas A.Ūsui, kad tik išsuktų kaltinamąjį nuo jam mestų kaltinimų, kuriuos jis pats ir surašė.

Deimantės senelis buvo nuteistas už „melą“ net netikrinus jo melo detektoriumi. Nes, neduok Die, dar paaiškės, kad žmogus vis dėlto sako tiesą – kur tada reikės tas meto detektoriaus ekspertizės ekspertų išvadas dėti?

Byla Nr. 7 (pirma instancija): teisiama banditė Audronė Skučienė ir jos „gauja“

Kaltinimai surašyti įvairiems žmonės pagal atskirus straipsnius: 231 str. (trukdymas teisėjo, prokuroro, ikiteisminio tyrimo pareigūno, advokato ar antstolio veiklai); 167 str. (neteisėtas informacijos apie privatų gyvenimą rinkimas); 228 str. (piktnaudžiavimas); 313 str. (mirusiojo atminimo paniekinimas); 145 str. (grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą...); 168 str. (neteisėtas informacijos apie asmens privatų gyvenimą atskleidimas ir panaudojimas); 122 str. (vieši raginimai smurtu pažeisti Lietuvos suverenitetą).

Audronė Skučienė teisiama pagal visus šiuos straipsnius: 25 str. 3 d., 167 str. 1 d., 168 str. 1 d., 231 str. 1 d., 154 str. 2 d., 313 str. 2 d.

Neringos Venckienės byla atskirta.

Teisėjų kolegijai pirmininkaus Raimundas Jurgaitis (Šiaulių apygardos teismas).

Prokurorė – Rita Poškienė.

Nukentėjusieji ir jų ieškiniai: Gintaras Černiauskas, Loreta Kraujutaitienė, Sonata Vaicekauskienė, Marija Milinienė, Laimutė Stankūnaitė, Guoda Sakalinskaitė-Ūsienė – po 28 962 Eur (po 100 000 Lt); M.Milinienės vaikai – po 57 924 Eur (po 200 000 Lt).

Nukentėjo ir pats Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos. Jo ieškinys – 7 327,76 Eur (25 301,28 Lt).

Pagrindiniai bylos liudytojai – tie patys: Marius Kuprevičius, kuris Klonio gatvėje išbuvo septynias dienas. Facebooke ant savo sienos užsirašęs Member of Parliament at Lietuvos Respublikos Seimas. Asta Kuznecovaitė – Klonio gatvėje buvo kelis kartus ir greičiausiai yra neoficiali Lietuvos teisėsaugos atstovė visuomenės informavimui, nes daugybę informacijos apie bylas žinojo iš anksto ir vis puse lūpų užsimindavo savo straipsniuose bei komentuodama FB. Sigitas Martinavičius – Klonio gatvėje pasirodė po 2012 m. kovo mėn. 23 d. įvykių, buvęs labai aktyvus partijos „Drąsos kelias“ narys, tačiau nesulaukęs norimo įvertinimo, iš jos pasitraukė ir savo nuomonę pakeitė 180 laipsnių kampu. Na ir kiti liudytojai, kurių žodis baudžiamajame procese ne toks ir svarus.

Didžiausiais netikėtumas yra tai, kad Vitalijus Keršis šioje byloje ne liudytojas, bet irgi teisiamasis. Klonio gatvėje jis vienintelis iš visų „etatinių“ liudytojų praleido daugiausiai laiko – pasirodęs ten 2010 metais, namelyje prie namo pragyveno apie metus laiko.

Tačiau nėra ko nerimauti, nes bylos ikiteisminis tyrimas tiek užsitęsė, kad visoms jam inkriminuojamoms veikoms jau suėjo ar labai greitu laiku sueis senatis. Nuteistas jis tikrai nebus (nebent pats norės ir teismui neteiks prašymo), o jo parodymus šioje byloje bus galima paprasčiausiai prilyginti liudytojo parodymams.

Bet tai visai nereiškia, kad tas pats laukia ir kitų teisiamųjų. Jiems pasigailėjimo tikrai nebus. Ypač Audronei Skučienei.

P.S. Bus daugiau…

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dreniui       2015-11-27 10:38

Buvau Vilniuje tame teismo posėdyje, kai egzotinis apkaltino N.Puteikį jį įžeidus ir pažeminus, pavadinant VSD agentu. Pati mačiau,kaip egzotinis rodė popieriaus lapą aiškindamas, kad tokio storio buvo ta plastmasinė lentelė, kurią jis tiesioginėje televizijos laidoje paleido N.Puteikiui į paširdžius (esu buvus televizijoje ir turėjau rankose tokią lentelę - tai atitikmuo plastmasinės pjaustymo lentelės atitinkamo dydžio), ir dar pasakojo, kad N.Puteikis jį įžeidė ir pažemino, kad sutrukdytų jam būti liudininku vaiko įtakojimo byloje. Tai buvo 2013-05-02, prieš du metus iki to laiko, kai jis melavo uždarame teismo posėdyje (žinau, ką jis melavo teisme, nes jie su Keršiu teismo koridoriuje uoliai repetavo kaip meluos).

Tiketina       2015-11-24 17:37

kad tarptautiniame Absurdu konkurse su sita istorija Lietuva butu prie pirmaujanciu. Stiprybes gerb. Seneliams, Audronei, Gydytojai ir visiems kitiems, nekaltai kenciantiems. Tiesa tai sviesa tamsybeje, reikia tik islaukti.

Drenis >Nesupratau       2015-11-22 16:17

Na, “nusikaltimai” čia kiti, tik bylos figūrantai daugmaž tie patys. Kai teisėjai nenori (ar negali) nusišalinti, dažniausiai sako, kad tos bylos visiškai nesusiję ir kad jie neturi išankstinės nuomonės apie teisiamuosius (nors jie juos nuteisė ankstesnėse bylose). Absurdiška, bet taip yra.
Vienas tų patikimų etatinių liudytojų (Vitalijus Keršis) dabar priskirtas prie teisiamųjų, kaip gaujos, kuri kėsinosi smurtu pažeisti Lietuvos Respublikos suverenitetą, narys (atgailaujantis).

Egzotinis Debilas       2015-11-21 21:50

Lietuvos teisesaugos kokybes prekinis zenkalas.Visose suklastotose bylose padada debiliska savo melagingo liezuvio anspauda.Juokinga ar ne???

ilgai dar nesibaigs...       2015-11-21 11:49

kai tiesos komentatoriai bliauna dėl komunistų ozolo, marcinkevičiaus - miegokim ramiai - garliava dar ilgai ilgai nesibaigs…

aciu Dreniui       2015-11-21 3:25

už įdomius ir svarius komentarus. Nebuvau girdėjęs detalių apie Mariaus Kuprevičiaus ir Naglio Puteikio bylą. Smagu pasijuokti retsykiais. Stankės gynėjai -  prasigėrę,  be proto,  žulikai, mušeikos, vagys.

Nesupratau       2015-11-20 23:37

Jeigu teisejas Jurgaitis yra priemes nuosprendi pirmojo grobimo byloje,jis negali dar karta teisti to pacio zmogaus uz ta pati nusikaltima.Ar gali kas pakomentuoti geriau suprantantys?Teismas turi nusisalinti.Bet zinant,kad cia stebuklinga byla,kazin ar taip bus.

Drenis       2015-11-20 21:13

O, jei Raimundas Jurgaitis teis A. Skučienę, Darių Kaminicką ir kitus, tai baigtis aiški. Jis jau nuteisė A. Skučienę ir senelius Kedžius byloje dėl pirmojo grobimo. Ką jie bepasakytų, teismui buvo “akivaizdu, kad teiginiai dėl vaiko perdavimo išieškotojui tvarkos pažeidimų ir antstolės veiksmų neteisėtumo yra tik nuteistųjų keliamos versijos, aiškiai siekiant išvengti baudžiamosios atsakomybės”.
Labai įdomiai R. Jurgaičio sprendime apibūdinti patikimi etatiniai liudytojai:
“teisėjų kolegija pažymi, kad nėra jokio pagrindo netikėti liudytojų Vitalijaus Keršio ir Mariaus Kuprevičiaus duotais parodymais, kadangi jie siejasi tarpusavyje, esminėse detalėse sutampa, liudytojai iš esmės vienodai aiškina faktines bylos aplinkybes, todėl pirmosios instancijos teismas pagrįstai jais vadovavosi priimdamas apkaltinamąjį nuosprendį. Pažymėtina, kad šių liudytojų duoti parodymai laikomi patikimu įrodymų šaltiniu, nes jų nurodytas nusikalstamos veikos padarymo aplinkybes patvirtino kiti byloje surinkti faktiniai duomenys (telekomunikacijų tinklais gautos informacijos duomenys ir kt.). Taip pat byloje nėra jokių objektyvių duomenų dėl liudytojų suinteresuotumo nepagrįstai apkaltinti nuteistuosius, todėl netikėti jų parodymais nėra pagrindo”.
Šiame kontekste įdomu pažymėti, kad tie etatiniai liudytojai liudijo apie įvykius, kurie vyko praėjus dviem metams po to, kai jie patys buvo Klonio gatvėje. Taip sakant, liudijo apie ateitį, esą jie jau prieš dvejus metus žinojo, kad seneliai turi paruošę planą, kai sutrukdyti pagrobti vaiką.
Dar įdomu prisiminti, kad, kai kai Marius Kuprevičius padavė Naglį Puteikį į teismą už žodžius: “Ar VSD negali parinkti agentų su adekvačia psichika?”, jis skundėsi teismui ne dėl nenormalios psichikos, bet dėl baisaus įžeidimo, kad jis yra VSD agentas. Žinoma, jis bylą pralaimėjo, nes Naglis Puteikis teismui įrodė, kad pats Marius Kuprevičius pačiu skundu rodo nepagarbą tokiai svarbiai valstybės institucijai, kaip VSD, jei jau buvimą jos darbuotoju laiko įžeidimu smile

nuomonė       2015-11-20 16:10

kai nėra įrodymų o tiik iš vienos ir iš kitos pusės yra tik pliurpalai, tokios bylos iš viso neturėtų pasiekti teismo.

nuomonei kita nuomone       2015-11-20 15:55

jei pareigunai bus isteisinti, patologinis turbut “pabegs i amerika”...
Kokioje rugstyje vyksta tie pabegimai, geriau zino isbeginantieji…

Nuiomonė       2015-11-20 13:06

Jei pareigūnams bylos sukurptos patologinio melagio parodymų pagrindu, tai juos išteisinus (labai optimistiškas variantas)- patologinio melagio parodymai turėtų būti peržiūrėti ir kitose bylose, ar ne taip?

Laukiu,nesulaukiu       2015-11-20 11:45

Kada?bus teisiamas tikrasis nusikaktelis EgzotinisDebilas????Manau jie lb.daug zino ir gudriai visus klaidina.

Nevelkite Prezidentes       2015-11-20 11:43

Ta pati “saika"stebi,kirsina,klastoja pazymas,klaidina Prezidente,noredami surengti jai apkalta.Prezidente neproklauso “saikai"o saika kaip ir pedofilijos byla,noredami patys islikti nepajudinami,visas streles suka link gerb.Prezidentes!

Amnezija.       2015-11-20 11:14

    Prezidentė vis puikuojasi užsienio politikoje, sukiodamasi “įžymių veikėjų”  gretose Briuselyje ir kitur, pabrėždama savo svarbą, išmintingumą ir svarumą, gi vidaus politikoje per dvi kadencijas išryškėjo tik pomėgis piarintis ir veikti šantažo, skaldymo , slaptų pažymų ir gandų metodais. Todėl tokia didelė betvarkė ir teisėsaugoje, įsigalėjo nusikalstamas teisėsaugos savivaldžiavimas…Prezidentė pamiršo, kad žadėjo būti “lygiai visų” Prezidente…

Tauta dekinga       2015-11-20 10:22

Gerbiamai N.Venckienei ,jog giminems ir seimai,kurie paaukojo save uz Lietuvos nepriklausomybe,teisine ir demokratine valstybe.Nes Lietuvos uzgrobejai is Lietuvos visa tai yra ateme ir dabar dar banfo atimti is pasiaukojusiu zmoniu teisine laisve!Tik….Kedziu seimos pasiaukojimo deka pradeda,kaip isgaisusios zuvys,pilvsis i pavirsiu isplaukti tikrieji Lietuvos uzgrobejai,kurie visur veikia per “savo"teisesauga!

Likimo dovana       2015-11-20 8:38

Lietuvai - garbinga ir TEISINGA teisėja Neringa. Tiesa ir Teisingumas reikalingi visur ne tik teismuose. Neringa atliko žygdarbį - atskleidė viešus asmenis nusikaltėlius, kurie demonstratyviai (!) globoja melą, apgaulę, pačią brutaliausią prievartą ir demonstratyviai netiriamas nekaltų žmonių žudynes.

...       2015-11-19 23:17

Arteja rinkimai reikia stipriai pasistengti,kad kuo daugiau patektu i DK partija.Nejaugi ir toliau zmones balsuos uz tuos,kurie galimai siekia seimos nepripazinimo,galimo BARNEVERNET istatymo,eutanazijos,dvieju bobu,ar dvieju diedu santuokos.Galima vardinti ir vardinti.Nepaminejau del mazameciu vaiku lytinio svietimo mokyklose,o gal jau ir darzeliuose.Kodel bijome pabandyti rinkti naujas partijas,juk jei blogai tarnaus zmonems,daugiau nerinksi,taciau bandyti mano nuomone butina.

aciu Ausrinei -       2015-11-19 22:34

issamiai aprasyta tiems, kurie negali stebeti teismo procesu.Mus domina- kada bus prasoma Neringos Venckienes ekstradicijos? Juk ji yra pagrindine kaltinine visose bylose. Ka tik susaude 129 asmenis Paryziuje :juk Neringai tik panorejus, lazdele mostelejus arabai-pabegeliai jos uzgaida ivykde. Ir Putin’as pripazino, kad venckienes inspiruojamieji susprogdino lektuva. Beje, tie teroristai pasirode, kaip nelabai issimoksline - neapskaiciavo ka liepe padaryti Venckiene, todel ir susprogo lektuvas nepasiekes Ukrainos. Tiesa, visi Ukrainos ivykiai irgi sietini su Venckiene! Pavyko Grauzinienei - jos nespeta apkaltinti Maidano palaikymu. Na, bet tiek jau to. Is visu kaltinimu, pateiktu Venckienei, pats idomiausias- valstybes perversmo organizavimas. Galimai ,,Drasos” kelio partijos ikurimas daug kam ivare vezi ir iki siol negali atsitoketi. Todel ir kuriamos absurdo teorijos.Pagarba ir A.Nakui, tik savo ikurtos partijos deka atsidurusiam Seime. Nors ir velokai, bet veikla ryski - Seimui neleidziama ramiai tarpti ir sildytis prie mokesciu moketoju pinigais sildomo zidinio ir skanaus pyrago -atlyginimo. Taigi, pakartosiu klausima:kada venckiene bus ekstradikuota i Lietuva?! Ei, gerbiami teisejai, prokurorai (ypac Riaugiene is Siauliu)- ko bijote, ko delsiate? Reikalaukite! O gal bijote patys savo shesheliu?!T.

Kada gi        2015-11-19 21:48

pagaliau sugrius iš-krypėliu piramidė

Kada gi        2015-11-19 21:47

pagaliau sugrius ta iškrypėlių piramidė

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.