Pedofilijos byla

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Tiesos.lt redakcija   2015 m. spalio 29 d. 21:19

43     

    

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

2015 metų spalio 29 dieną Kauno apylinkės teisme buvo atversta dar viena Garliavos istorijos byla. Šį kartą, o gal geriau sakyti – eilinį kartą – teisiamieji Laimutė Kedienė, Vytautas Kedys ir Olga Girdauskienė. Žmonės, be galo mylėję ir lepinę Deimantę Kedytę, dabar kaltinami pagal baudžiamojo kodekso 153 str.: „153 straipsnis. Mažamečio asmens tvirkinimas. Tas, kas atliko mažamečio asmens tvirkinimo veiksmus, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.“

Tiesa, teismo posėdis ketvirtadienį buvo atidėtas, nes „teisiamųjų“ advokatai tądien atstovavo kitose bylose.


Byla paskirta teisėjų kolegijai, ją nagrinės Odeta Gruodienė, Raimundas Mikšta, Aušra Vingilė. Kaltinimą palaiko prokuroras Tomas Stelionis. Liudytojai – „Lietuvos ryto“ žurnalistė Asta Kuznecovaitė, Marius Kuprevičius, Vitalijus Keršis, kurie Klonio gatvėje praleido labai mažai laiko, tačiau „žino absoliučiai viską“, ir todėl kaip pagrindiniai liudytojai keliauja iš vienos bylos į kitą: liudija Olgos Girdauskienės byloje „dėl poveikio darymo D.Kedytei“, Audronės Skučienės byloje, kurioje ji kaltinama „nusikalstamos grupuotės organizavimu“ ir kt.

Tiesa, į Olgos Girdauskienės bylą kaip liudytoja pakviesta ir Laima Lavastė, kuri Klonio gatvėje niekada nebuvo, tačiau tokia menka smulkmena jai nesutrukdė „viską puikiai žinoti“, nes mat ji pasikalbėjo su V.Keršiu, ėmė interviu iš L.Stankūnaitės. O to, pasirodo, teisėjams visiškai pakanka – išgirdai, kaip kokia bobutė pasakoja, kad kita bobutė žino, kaip dar kita bobutė vištą vogė, ir jau gali eiti liudyti, tarsi pats būtum savo akimis matęs.

Olga Girdauskienė teismui pateikė net 24 savo liudytojų sąrašą, tačiau teismas paliko tik vieną. Kodėl? Todėl, kad, pasak teismo, visi kiti pritaria Neringai Venckienei, todėl ir negali būti liudytojais, nes šališki. O štai tie, kurie verčia įvairiausias kaltes Klonio gatvės gyventojams, yra nešališki. Kitaip tariant, galima tik viena tiesa. Ir tik ta, kuri yra priešingoje pusėje.

Tik „tų visų kitų“ yra ne trys ir ne penki piliečiai, kurie, kaip kokie etatiniai darbuotojai, liudija visose Garliavos bylose, o keli šimtai, gal net keli tūkstančiai… Gal todėl, kad mažai, labai mažai L.Stankūnaitė turi liudytojų, teismui tinka visi, net tokie kaip L.Lavastė, kurios parodymai, atsiprašau, bet skambės it iš agentūros „viena boba sakė“.

A.Skučienės „banditizmo ir valstybės perversmo organizavimo“ byloje liudyti pakviestas gerai žinomas veikėjas Sigitas Martinavičius (šiuo metu uoliai besifilmuojantis laidose, o jo žmona „Lietuvos ryte“ demonstruojasi gulinti „ant sofkutės“, žodžiu, esą „elitas“). Nepavykus jam padaryti blizgančios karjeros „Drąsos kelio“ partijoje, nors to taip intensyviai siekė ir dėjo daug pastangų, jis kaip ir M.Kuprevičius, A.Kuznecovaitė, V.Keršis, R.Janutienė, „nelauktai praregėjo“. „Praregėjo“ ir ėmė liudyti prieš tuos, už ką anksčiau galvą guldė. O galvą guldė už tuo pačius „violetinius“ – davė parodymus administracinėse ir baudžiamose bylose tų pačių „violetinių“ naudai.

Posėdis, kuriame teisiami seneliai ir O.Girdauskienė, uždaras. Motyvuojama tuo, kad viešas bylos nagrinėjimas pažeis mažamečio asmens interesus. Tačiau byloje, kurioje galimai A.Ūsas tvirkino D.Kedytę, į mergaitės interesus nebuvo atsižvelgta ir posėdžiai buvo atviri. Ir nors būtent pedofilijos byloje buvo daug kalbama apie galimą vaiko tvirkinimą, tai, pasirodo, mažamečio asmens interesų nepažeidė, o štai šioje byloje, girdi, esą pažeis.

Visos Garliavos istorijos bylos turi tam tikro misticizmo, susijusio su teisėjais, mat juos skiriant „atsitiktine tvarka“, kažkodėl „visai atsitiktinai“ parenkami neretai tie patys teisėjai. Greičiausiai taip yra dėl to, kad visoje Lietuvoje dirba viso labo kokios penkios dešimtys teisėjų, na gal šimtas, o Garliavos bylų tiek daug…:

Audronės Skučienės, Laimutės ir Vytauto Kedžių bylą bylą dėl 2012 m. kovo 23 d. įvykių (teismo sprendimo nevykdymas) nagrinėjo aukštesnės instancijos Šiaulių teismas. Teisėjų kolegijai tuomet pirmininkavo toks teisėjas Raimundas Jurgaitis. Jis paliko galioti pirmos instancijos sprendimą, garliaviškiams buvo skirtos didelės baudos. A.Skučienės „banditizmo ir valstybės perversmo“ byla, kurios pirmas posėdis vyks 2015 m. gruodžio mėn., „atsitiktine tvarka“ ir vėl pakliuvo pas tą patį teisėją. Raimundą Jurgaitį. Jis ir vėl pirmininkaus.

Teisėjas Audrius Cininas irgi vienas iš tų mistinių teisėjų, kuriems „atsitiktine tvarka“ tenka Garliavos bylos. Jis priėmė galutinį sprendimą Garliavos pedofilijos byloje ir reabilitavo Andrių Ūsą, kuris buvo kaltinimas galimu mažamečio asmens tvirkinimu. 2015 metais šiam teisėjui vėlgi „visiškai atsitiktine tvarka“ pakliuvo kita Garliavos byla, kurioje teisiama gydytoja Laimutė Bloznelytė-Plėšnienė dėl to paties Andriaus Ūso vyndėmės. Tiesa, šįkart teisėjas nusišalino.

Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Danutė Mickevičienė „visiškai atsitiktine tvarka“ buvo atrinkta dviem Garliavos istorijos byloms: ši teisėja nuteisė Deimantės Kedytės senelį, esą šis melavo, kad matė to paties Andriaus Ūso „triusikus“. Ta pati teisėja „visiškai atsitiktinai“ buvo atrinkta teisti onkologę Laimutę Bloznelytę-Plėšnienę dėl esą šmeižto. Ir nuteisė – pirmoje instancijoje. O antroje, kaip žinoma, „visiškai atsitiktinai“ byla atiteko Audriui Cininui.

Viena iš L. ir V. Kedžių bylą nagrinėjančių teisėjų yra Aušra Vingilė. Ši teisėja „visai atsitiktinai“ buvo paskirta nagrinėti Garliavos šturmo liudininkų skundą ikiteisminiame tyrime dėl ikiteisminio tyrimo vilkinimo. Tada, per posėdį, pabandžius jai užduoti klausimą, teisėja A.Vingilė pasakė: „Klausite vėliau“, o uždavus tą patį klausimą vėliau, pasakė: „Posėdis baigtas“, ir trinktelėjusi durimis išėjo.

Štai taip.

Įdomumo dėlei pasidomėjau, kiek gi Lietuvoje dirba teisėjų. Pasirodo visai ne 50. 2015 m. sausio mėn duomenimis jų dirba 719.

* * *

Kiti šio teisminio persekiojimo posėdžiai:
2015 m. gruodžio 17 d. 9 val.
2016 m. sausio 11 d. 9 val.
2016 m. sausio 25 d. 9 val.
2016 m. vasario 15 d. 9 val.
2016 m. vasario 29 d. 9 val.

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tiesos       2015-11-14 19:58

Visada žavėjausi šios šeimos stiprybe. Bet niekada nesuabejojau, kad viskas baigsis ir baigsis gerai. Dievą, tiesą mylintiems net bloga išeina į gera. Todėl norisi tik padrąsinti šiuos nepaprastai dorus senolius, jų šeimas. Nepaprastai jus palaikau ir meldžiuosi, kad kuo greičiau išvystumėte anūkėlę.

nemazai turime       2015-11-4 17:17

kantrybes. Bet turetu ir ji kada baigtis.

to tie       2015-11-2 12:28

Užjaučiu tave.Jei vaidenasi velniai,būtinai kreipkis pas gydytoją.Aš rimtai.

Tie,       2015-11-2 11:00

kurie tiki, kad seneliai yra pedofilai,pagalba gauna is velnio.

jei        2015-11-2 10:17

tiek mažai težinot apie savo partijas,tai jos garantuotai išnyks.DK savo tinklapy iki šiol tebeskleidžia neteisingą informciją apie narius,Išvis pas jus kažkoks chaosas,melas.Kas jūs per žmonės?Nieko nesuprasi,kiek jūsų,koks jūsų darbas.Išskyrus venckedžių gynimą-jokio kitokio darbo.Ir čia vadinasi partijos.Ir dar pinigų iš valstybės gauna.Bjauru.Nuolat kalbėti apie kažkokius pedofilus jumas dar matosi,neatsibodo.Kągi,kreipkitės iDievą,gal apšvies protą.

Atsiprasau       2015-11-2 9:58

netycia zodi man parasiau didziosiom raidem.Oi,kaip nesmagu ir geda.Atsiprasau.

Tas JUSU       2015-11-2 9:55

vadinamas drieziukas papilde DK.Kiek DK turi nariu as tikrai nezinau,nes priklausau Lietuvos saraso partijai.Aplamai tai tikrai nezinau,kiek nariu turi sios partijos.Parasiau sinboliskai,nes labai noriu,kad nelikviduotu siu partiju.Jei likviduos,as asmeniskai prarasiu vilti,kad kas nors pasikeistu i gera Lietuvoj.MAN liks dar pasitikejimas Dievu.

to žmones       2015-11-2 8:36

Esat melagiai,sakėt,kad jau turit 20000 narių,kai gretas papidė driežiukas.Tai kokia tikroji padėtis?

Tam 20:11       2015-11-1 22:34

Nors neišsiduok, kad taip Žiauriai tos “kontoros” bijai. Ar tik ne jai pataikaudamas tuos cirkus čia kreti - “gudruoli”?

to "o-pa"       2015-11-1 20:11

spaudyti klavišą lengviau. Paspauddžiau - ir aš - jau teisuolis. Tokia , tad , tikrovė “ant Lietuvos” . Tik atminkite , “teisuoliai” , nors viešai jūsų veido nesimato , bet “kontora” jūsų paspaudimus registruoja .

O - pa       2015-11-1 19:17

Tie devyniasdešimt trys, palaikantys pirmąjį “drąsuolį” komentatorių, geriau jau atvyktumėte į teismo posėdį palaikyti gerb. Kedžių.
Nežinau kodėl, bet mes visi ir visada linkę palaikyti ne realius nukentėjusius, bet virtualų gražiai čiulbantį fantazuotoją ir pabūti drąsiais ir teisingais ten, kur nereikia. Ar nemanote, kad pagrindinė mūsų visuomenės bėda, būtent čia?
Patikėkite, devyniasdešimt trys - teismo posėdyje būtų didelė jėga.

JUODOS SĄŽINĖS        2015-10-31 15:31

žmogėnams neramu ir nesimiega - akivaizdu…Todėl ir kurpia nesąmoningas bylas, kuria neįtikinamas istorijas, išsigina akivaizdžių faktų, mankurtams demonstruoja 12 sek.filmukus , siunčia užrištomis akimis [ir tiesiogine ir perkeline prasme] vištas, kad pamatytų mergaitės “laimę”,samdo už grašį parsiduodančius “žurnalistus” ir tokiomis priemonėmis tikisi pergalės. Koktu, žiauru, baisu .....

Kedžiams, Neringai, Mergaitei , Profesorei ir visiems kurie dabar teisiami - tik stiprybės, sveikatos ir vilties, kad šis košmaras turės laimingą pabaigą..........

Algis       2015-10-31 14:43

Aušrne , ačiū už pastangas. Būk tvirta. Na, o Jotos komentaras pilnai išreiškia ir mano požiūrį  į šį  pragaro kelią, kuriuo jau baigia nugarmėt mano Tėvynė ...

Gerb.Kedziai,       2015-10-31 12:52

Siulau Jums nuvaziuoti i Panaros km.Varenos r.Pilnu namu bendruomenes Dievo Gailestingumo koplycia.Sudalyvaukit misiose,gausite labai svarbu palaiminima ir apsauga nuo blogio.Juk svarbiausia nepaluzti,islikti ramiems.Piktavaliai nori prisivilioti Neringa,stengiasi pakenkti Jusu nervams ir sveikatai.

Jota       2015-10-31 10:23

Po tokių “bylų” kažkaip beprasmiška darosi kalbėti apie bet kokį teisingumą Lietuvoje, beprasmiška apeliuoti į valdžią ir apskritai pripažinti ją. Tokios “bylos” ir panašūs veiksmai užbraukia visa, kas valstybėje turi kelti pasitikėjimą, ir visą valstybinę, teisinę veiklą, visą teisingumą paverčia butaforija.
Tegu jie ten tarpusavy užsikruša negyvai, tik tegu palieka ramybėje vaikus, senius, tegu nebeapiplėšinėja skurstančių šeimų (ar bent jau apiplėšinėja padorumo ribose). Nes viskas kada nors būtinai atsigręš prieš juos pačius. Atsigręš kaip lavina, kaip uraganas, nušluos visas jų prabangias šiukšles, visus iškrypusius malonumus,  ir būtąją garbę pavers gėda bei paniekinimu.

Tam pirmajam fantazuotojui       2015-10-31 0:44

Labai gerai ir šmaikščiai parašei. Labiausiai paskutinis sakinys patiko: “Visi kiti bijo”. Gal, tik dar viena mažą smulkmenėlę pamiršai - tarp tų kurie bijo save paminėti. Matai, drąsuolis krūmuose kažkaip nesižiūri.

be komentaru       2015-10-30 19:41

ar sita valstybe dar vis tebevadinama teisine?

neįs       2015-10-30 19:08

Jūs neįsivaizduojat kas dedasi nteisėsaugoje…

Ligita       2015-10-30 18:09

Šitoje persekiojimo byloje baigtis aiški. Ir nemanau, kad paprastų žmonių kova kažką padarys prieš sistemą. Gaila tų žmonių. Šventai tikiu Jų nekaltumu, bet… O galų gale, Kaunas toks nedidelis ir labai nesunku prisigaudyti atsitiktinių informacijų, kurias nešališkai sudėliojus kaip “lego” labai aišku, kad šita šeima tiesiog pasipainiojo ant tako, per daug žinojo kaip kovoti. Būtų šeima, kurioje niekas teisinių dalykų neišmano, būtų seniausiai nutyldyti ir visi juos užmiršę.
O iš kitos pusės, jeigu jie išgyveno šitą pragarą, tai daugiau niekas jų labiau nenubaus, neįskaudins. Jie tiek iškentėjo, tiek prarado, kad toliau nėra kur.

vaidas       2015-10-30 18:06

Stiprybes Kedziams, Venckams, mergaitei, ir teisiamiems , kurie buvo Garliavoje ir giedojo giesmes

Jadvyga       2015-10-30 17:01

pasiklausai, pamatai, kad darosi brangioj Lietuvėlei, norisi kaukti…. Kaip apginti šalį, žmones nuo savų priešų? Tada nuo svetimų priešų apsigynėm. Nemiela, sunku darosi gyventi tokioj Lietuvėlėj… o tokia patriotė buvau, Sąjūdžiu, Atgimimu džiaugiausi… dabar širdis verkia, nemiela čia gyventi, kai tokie dalykai dedasi. Tą rytą (gaila ten su visais nebuvau) -tikėjimas teisingumu, teisėsauga buvo sutryptas ir iki šiol trypiamas. Stiprybės Kedžiams, Neringai, mažai mergaitei. Pagarbiai.

Almantė       2015-10-30 15:31

  Teisybės paveiksle, išblukusios drobės skiautele,
  tavęs Lietuvoj tiek mažai…

Ona       2015-10-30 14:33

Dauguma Lietuvos runkeliai, kurie balsavo uz Grybauskaite, kurios reklamos veidas su dvasininkais ir ne vienam ju ne plaukelis nesuvirpa del akivaizdziai supuliavusios teisesaugos darbo. Visos politines partijos susikomprimitavusios korupcijoje, be morales nuostatu ir dalinasi loviu kitu metu rinkimuose.

zmonems       2015-10-30 14:02

Galvokime kaip galetume padeti senukams Kedziams.Gal finansiskai?

Teismai nebegali       2015-10-30 13:58

Nėra to blogo,kas neišeitų į gerą.
Grįšime prie akmens amžiaus gerosios teisinės praktikos.

IILIUZIJA       2015-10-30 13:44

Kazkodel visai neitikino, kad ta pacia diena, kai ivyko Kaune zudynes, buvo sumontuota pasiklausymo iranga pas Kedzius. Ir dar raso, kad buvo ir teismo leidimas. Ka tai reiskia? O gi tai reiskia, kad toms zudynems galimai is anksto ruosesi pati teisesauga, o Kedziai ir Venskai to nezinodami ir toliau savo namuose kazka “dare, kalbejo, moke ir t.t.” Beje, pamenu kazkieno straipsnius, kaip buvo Deimantes kambaryje aptikta pasiklausymo iranga. Nors tas buvo gerokai veliau, bet greit aptiktas. Girdejau kalbas, nes retkarciais atvaziuodavau i Kloni, kad laikas nuo laiko tikrindavo ar neprikista blakiu namuose. Manau ir manysiu, kad nieko ten nebuvo, o , manau, is visokiu irasu per interviu, rodytus per TV, galimai ir sudaryta kazkokie irasai, kurie JIEMS tinka kaip ir bobuciu pletkai. Todel, mano nuomone, ir uzdaras teismas, kad nieks negirdetu, nes gabus zmones tuoj pat atrastu, manau, is kur kokie ” kalbos ir mokymai”  istraukti.  Qi Dievulis sudelios viena diena maitvanagiams atpilda, oi sudelios uz savo ANGELELIO skriauda.

Vis tiek bylos       2015-10-30 13:30

bus tiriamos iš naujo,o budeliai gyvena neramiai.

Vilniete       2015-10-30 12:28

Taip daroma tik Rusijoje,tai mateme tik filme Astunkojis.Duokime jiems atsaka,neduodami sunaikinti partiju.Tenurodo mums teisinga kelia SVENTOJI DVASIA.

Stasys       2015-10-30 12:21

Kažkoks košmaras . Darosi baisu. Man primena stribų siautėjimo laikus…..
Nematau aš anei teisybės, anei teisingumo.  Stiprybės nekaltiems, paverstais kaltaisiais. Turėkime vilties, kad ateis teisingumas ir degradavusieji gaus atpildą pagal nuopelnus.

ZMONES !!!!!!!       2015-10-30 11:46

Jeigu iki gruodzio partija netures 2000 nariu,bus likviduota.STOKITE i partijas LIETUVOS SARASAS arba DRASOS KELIAS.Uzmirskite nesusipratimus ir nesutarimus.I seima turi ateiti padoresnes partijos.Tai vienintelis sansas padeti DEIMANTEI,SENELIAMS ir LIETUVAI.STOKITE,STOKITE,STOKITE.Nepraraskime paskutinio sanso.

silas       2015-10-30 11:46

Kuo daugiau praeina laiko nuo tos dienos , kai buvo pasiusta du simtai keturiasdesimt ginkluotu , paimti to vienintelio vaikelio, nelaukiant net dano, greziamos durys duztantys stiklai, tai yra baisu , tai yra nepamirstama, sito negalejo ir negali buti demokratineje EU esancioje Lietuvoje. Kiek prisimename tada uz Valstybes vairo stovejo konservatoriai

nu cia tai geras!       2015-10-30 10:50

Cha chacha lietrityje kuzia raso vel….tai juokas aisku pro asaras ...pasirodo iranga buvo sumontuota pas Kedzius ,bet ja pamirso ,o prisimine tik dabar! Tai vat kaip tiriamos bylos ir kokie teismai vyksta…Isivaizduoti tik reikia jei uzsienyje toks dalykas ivyktu ,kad po kazkike metu prisimintu ,kad iranga pasiklausymo buvo sumontuota!Kiek dar plaus smegenis zmonems ?Kedziams senukams tikrai reikia kazka daryti ,,prasytis pagalbos kitur ar kaip?Juk tuo metu N.Venckiene buvo teisej ir turejo imuniteta ir jos visa seima turejo ta imuniteta.Tai ar turejo leidima jei tai tiesa apie ta iranga ,ar turejo leidima jai sumontuoti?

stai ka katik perskaiciau       2015-10-30 10:45

Kristinos Sulikienes str laisvas laikrastis.

pensininke,       2015-10-30 10:31

O,VIESPATIE gelbek Lietuva apsviesk jiems protus, nesuprantoma kas cia darosi

pensininkas       2015-10-30 10:20

AČIŪ, Aušrine, už objektyvią informaciją. Trūksta žodžių. Lietuva valdoma KGBistiniais metodais. Baudžiami nekalti Tiesos ieškotojai, kad kiti bijotų Tiesos ir Teisingumo ieškoti.

Daina       2015-10-30 9:14

Tas “atsitiktinės tvarkos mechanizmas” užsikirto, nes visai neatsitiktinai skiria vis tuos pačius “teisuolius”. Reikia arba naujo “atsitiktinės tvarkos mechanizmo”, arba naujo mechanizmo valdytojo. O tie “atsitiktiniai” teisuoliai remiasi “teisuoliškais” liudijimais: nebylys sakė, kad kurčias girdėjo, kaip aklas matė, kad šlubis lėkė...

kam teismai ir teisingumas priklauso?       2015-10-30 7:13

tik ne lietuvių tautai.
kažkokiom išgamom, kaip komunistai juršėnas, kirkilas, bernatonis, olekas, kubilius, grybauslkaitė, landsbergis - kurie nori sunaikinti lietuvius.

kas pasake ,,miau"?! -       2015-10-30 6:37

Prezidente! Juk ji uz skaidruma teisme! Deja, kaip sake poete - zygiais, o ne zodziais mes tevyne mylime. Stai JE laksto pas popieziu, Izraelin, Palestinon - mat didzioji takdare, o po savo stogu jai vienodai rodo, nes pati imerkusi uodega ,viesoje paslaptyje” - lesbe, tad bijo ir uodega pajudinti, kad teisme butu siekiama teisingumo. Laikykites Kedziai, Skuciene ir visi, susije su mergaites Deimantes gynimu nuo pedofilu klano. Nenusileiskite ir reikalaukite mergaites- liudininkes tiesioginio dalyvavimo. O lavaste, kuzia ir kiti paslemekai, tai tiesiog nesveikos psichikos zmones, pakabinti, nes nusikalte. Turite kreiptis i EZmogaus teisiu gynimo teisma, o jei ten dalyvauja koks E.Kuris, tai ji reikia nusalinti jau vien del komunistines jo ir jo tevu praeities. Tokie isverstaskuriai, kaip ir JE, tera tik pedu ikaitai.Reikalaukite liudininku, kurie mate mergaites meile diedukams ir tetai. Jus turite teise i tai. O ne kazkokios nusmurgusios nabages teisejos darkyti zmoniu gyvenimus. Visa Lietuva mate, kokia laiminga buvo mergaite savo namuose. Reikalaukite irodymo, kad ji vis dar gyva.

s.m.       2015-10-29 22:43

atleiskit.

s.m.       2015-10-29 22:43

del Dievo, atleikit - KEDZIAMS. Greitaspaudes klaida.

s.m.       2015-10-29 22:42

plienines kantrybes ir sveikatos seneliams kedziam tiesiog kritiskai butina. Gal dar ateis diena, kai visos lelininko virvelinjes leles tures sesti. Va tos dienos linkiu sulaukti.
Normalioje salyje tokia “mazamecio tvirkinimo” byla be paties mazamecio dalyvavimo ir apklausos istikstu kaip sudo burbulas vaivorykstes spalvom i toki nuosprendi priemusio teismo sienas… Bet durnuvoj…...
Ir dargi ketina teisti pagal parodymus “liudininku”, kuriems gal balti zirgai pasnibzdejo ar egzotiskai debiliska virvele laikanti ausis, kad nenukristu, ikvepe “minties” liudyti apie tai, ko nesi mates, girdejes ir zinoti negali. Visus tokius “liudytojus” ateityje reikes teisti uz smeizta ir nepagrista kaltinima nusikaltimo padarymu.
Padorus zmogus bent jau susimastytu apie tai pries eidamas taip “liudyti”...
Nesvarbu kiek metu praeis. Tie serai, lordai,Parlamento nariai ir pop zvaigzdes svetimoje karalysteje pries -iolika ar dvidesimt metu irgi jautesi dievais, nesugaunamais ir neapkaltinamais…....................

Nuomone       2015-10-29 21:46

Begti lekti is to kosmaro pav lietuva ir niekados negryzti Kedziams senukams tvirtybes ir A Skucienei tvirtybes ir labai dziugu kad N Venckiene isvyko Ji savo laiske rase kad laukia ekstradicijos bet kas ka rengs?juk rimtai apsijuoktu su tokiais kaltinimais o kad senukus ped nori padaryti tai jie suklydo sitaip elgdamiesi nes zmones pasislykstejo ir tai parodo zmoniu komentarai kad ir tame paciame delfyje.

Svarbu ne ūgis o smūgis       2015-10-29 21:40

Norint šią valstybę galutinai paversti pragasru , tikrai nereikia 50 šunteisėjų.
Dešimties šunsnukių su mantijomos ir lenciūgais ant kaklų, pilnai pakanka visos tautos terorizavimui.
Nes tauta nėra tauta. Banda klusnių ir abejingų avinų. Argi sudėtinga tokius ganyti? Lengva.
Juk niekas praktiškai nesipriešina.
Keletas pavienių protestuotojų nesiskaito. Vaistukai, nelaimingi atsitikimai, infarktai, insultasi bei anstoliai- tramdomųjų priemonių arsenalas platus. Visi kiti bijo.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.