A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje | Tiesos.lt

🌄Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Tiesos.lt redakcija   2014 m. rugpjūčio 19 d. 2:46

41     

    

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Rugpjūčio 18-ąją, pirmadienį, Kauno apygardos teisme vyko baudžiamosios bylos, iškeltos Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams, n-tasis teismo posėdis, svarbus tuo, kad jame viešai buvo peržiūrėta policijos pareigūnų filmuota ir kita Kauno apygardos prokuratūros prokuroro Ričardo Gailevičiaus surinkta vaizdo medžiaga. Medžiaga, kuri, prokuratūros teigimu, neva neginčijamai įrodo teisiamųjų kaltę – juk tik turint rimtų ir neginčijamų įrodymų, byla pasiekia teismą.

Salė susirinko pilna – kadangi žmonėms teikiami kaltinimai gana rimti („organizuotas trukdymas vykdyti teismo sprendimą“), o Garliavos istorija iki šiol neužmiršta, daugeliui buvo rūpėjo savo akimis dar kartą įsitikinti, kaip tie septyniolika kaltinamųjų „mušė, užgauliojo antstolę“ (iš kaltinamojo akto) ir kaip „aktyviais bei pasyviais veiksmais trukdė vykdyti teismo sprendimą“ (sprendžiant iš pareigūnų liudijimų, pasyvus trukdymas – tai „toks trukdymas, kai vykstant kokiai nors policijos operacijai žmogus tiesiog stovi ir tiesiog žiūri“).

Teismo posėdžio metu vienas po kito buvo rodomi vaizdo įrašai. Per kelias valandas peržiūrėta nemažai filmuotos medžiagos, kurioje užfiksuota daugybė akivaizdų pareigūnų neprofesionalumą liudijančių faktų. Viename epizode matyti, kaip policininkai, užuot pirmiau pašalinę nuo namo žmones, įstumia antstolę į žmonių minią ir per jėgą stumte stumia ją durų link, taip sudarydami dar didesnę spūstį. Kitame epizode kaukėti pareigūnai su skydais daužo žmones ir kažkodėl bloškia visiškai atokiai stovinčią grupelę žmonių ant suolų – žmonės su suolais nuvirsta ant žemės (tie nuošaliau stovėję liudytojai tikrai niekaip netrukdė vykdyti teismo sprendimo). Dar kitame epizode matyti, kaip vyrai verčiami ant žemės ir po ją voliojami, kaip stumdomos, velkamos moterys, plėšomos ir spardomos Lietuvos ir bažnytinės vėliavos…

Vaizdo įrašuose buvo gerai girdėti ir purškiamų dujų garsas, buvo matyti ir tabaluojantys pareigūnų rankose atidaryti dujų balionėliai, nors administracinėse bylose pareigūnas Mindaugas Kabašinskas, duodamas teismui parodymus, teigė, kad dujos nebuvo naudotos. Buvo girdėti, ir kaip spiegia nepilnamečiai vaikai, kurių pareigūnai net nesivargino iš ten išvesti prieš pradėdami operaciją, o vaiko teisių specialistėms tai visai nerūpėjo – rūpėjo tik viena vienintelė mergaitė, svarbi pedofilijos bylos liudininkė. Ir taip be galo…

Peržiūrėjus tokią vaizdo medžiagą ne vienam iškilo daug klausimų: kodėl iki šiol nėra teisiami tie, kurie iš tiesų smurtavo, nors ir užtenka filmuotų įrodymų? kodėl policijos pareigūnų filmuota medžiaga atrodo gerokai apkarpyta? kokiu tikslu tai buvo padaryta? kodėl buvo „numėtyti“ (ne kitaip) net prie namo sienų stovėję žmonės – jie juk savo buvimu tikrai netrukdė anstolei nei praeiti, nei patekti į namą? kodėl apskritai prieš susirinkusius taikius žmones buvo panaudota tokia neadekvati jėga?

Juk LR Konstitucijos 36 straipsnyje teigiama: „Negalima drausti ar trukdyti piliečiams rinktis be ginklo į taikius susirinkimus“ (tuo labiau, jei jie vyksta privačioje valdoje). Be to, ir antstolės Sonatos Vaicekauskienės patvarkyme buvo rašoma, kad jai davus komandą turės būti pašalintos kliūtys, tačiau juk ten nebuvo nurodyta tas kliūtis spardyti, daužyti, stumdyti, mėtyti ir kitaip smurtauti. Kad su žmonėmis turėjo būti elgiamasi pagarbiai, tą tvirtina ir LR policijos patrulių įstatymas: XII. ELGESYS IR BENDRAVIMAS SU ASMENIMIS. 110. Patruliai, bendraudami su asmenimis, privalo būti ramūs, santūrūs, kantrūs, apgalvotai reikšti savo mintis ar nuomonę, mandagūs, taktiški, kreiptis į juos tik „Jūs“, pastabas ir reikalavimus išsakyti pagarbiai, įtikinamai ir neįžeidžiant. Patrulio pareigūnas, kreipdamasis į asmenį, turi pasisveikinti, atiduoti pagarbą, pasakyti policijos įstaigos ir (ar) padalinio pavadinimą, savo pareigas, pavardę, trumpai ir aiškiai išdėstyti kreipimosi priežastį ir tikslą. Įforminant teisės pažeidimų dokumentus bei pažeidėjams taikant administracinio poveikio priemones išaiškinti jų teises. Ir tik įsitikinę, kad žmogus išsakytus reikalavimus suprato ir toliau jų nevykdo, pareigūnai gali imtis kitokių priemonių. Ir tik tokių priemonių, kurios būtų adekvačios esamai situacijai. Tačiau viso to nebuvo padaryta – prokuratūros parodyti vaizdo įrašai tik dar kartą tai paliudijo.

Tad kodėl buvo stengiamasi pašalinti absoliučiai visus žmones – ne tik nuo langų, stiklinių durų, bet ir nuo namo apskritai? ar žmogus, filmuodamas, fotografuodamas pro langą ar atidarytas duris vykdomą teismo sprendimą, gali antstolei trukdyti įvykdyti savo pareigą?

Po šito šturmo peršasi tik viena išvada – ko gero, gali. Ypač tuo atveju, jei už uždarų durų, užtemdytų langų ir akylai saugant teisėtvarkos sargams, kad, gink Dieve, joks liudytojas net akies krašteliu nepamatytų, kas iš tiesų vyksta, yra daromas sunkus nusikaltimas…

Filmuotoje vaizdo medžiagoje buvo užfiksuotas ir tas faktas, kad Lietuvos himnas Lietuvoje yra visiškai negerbiamas. Kai antstolė su pareigūnų būriu priėjo prie namo, kuriame buvo D.Kedytė, žmonės giedojo Lietuvos himną. Užuot pagarbiai sulaukusi, kol bus sugiedotas visas himnas, antstolė davė komandą policijos pareigūnams vykdyti teismo sprendimą. Ir jie puolė – puolė mus tebeskambant LR himnui.

P.S. Per ikiteisminio tyrimo medžiagos peržiūrą prokuroro R.Gailevičiaus kabinete tarp jo ir manęs įvyko toks dialogas:

              – Na, ir… Juk čia nieko apie mane nėra.
              – Taip, apie jus nieko nėra, – pritarė ir prokuroras.
              – Tai ką aš šioje byloje veikiu? – užduodu jam klausimą.
              – Bet juk jūs visai nepadėjote vydyti teismo sprendimo… – nesutriko prokuroras.

Štai taip, gerbiamieji. Pasirodo, mes visi turėjome įvykdyti Kėdainių apylinkės teismo teisėjo V.Kondratjevo sprendimą išplėšti vaiką iš gimtųjų namų ir prieš jo valią išvežti į nežinią ir taip galiausiai paversti jį „valstybės paslaptimi“.

P.P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Rasa       2017-01-9 16:21

Pritariu poniai Dalijai,kad Putinas su musu banditais palyginus yra sventasis,jis dar neteko nei skaityti,nei girdeti,kad kovotu pries vaikus

Zmones net svenciu nesvente       2016-01-5 2:48

Kai dvasia verkia emocijos liudi! Ir jokie istatymai nebeprivers zmones gyventi pakilia dvasia,kai zmogus yra samoningai nuskurdintas,pazemintas,paniekintas ir suzlugdytas.Lietuvoje gerai gyvena tik saujele,tie kurie is zmoniu ateme geras emocijas,dziaugsma ir gyvenimus.Tai labai matesi per N.Metus!

tai kad       2016-01-5 2:42

Valstybine mafija prisieme sau naudinga istatyma.Jeigu neirodysi teisme tiesa pats busi apkaltintas ir mokesi simtatukstantines priteistas sumas kaip uz smeizta.O kam ir kaip dirba Lietuvos teisesauga akivaizdziai visi matome.Todel nebera jokios prasmes nekaltam zmogui bandyti apginti savo garbe ir oruma.Nebent kai pasikeis valdzia ir teisesaugos mafija bus isardyta.

to violetiniai 2014-08-23 20:34        2015-12-19 15:08

tai tu, bespalvi, likutis esi cha cha cha, vos 2 tau pritare…

Tikrai       2015-09-22 20:22

Lietuvos prokuroru ir teiseju akys mato atvirkstini vaizda.Kai zmogus ilga laika daro mela ir bjaurasti jo akys ,ausys ir protas padeda priimineti atvirkstinius vaizdus savaime.Tai ir vyksta sioje byloje.

Belieka juos visus prakeikti       2015-09-22 20:15

Ir palikti Dievo teismui!O Dievas juos jau teisingai baudzia.Tik jie to neviesina.Dvasines bausmes yra baisesnes uz bet kokias fizines bausmes.Bukit jus prakeikti krsugeriai baisiausi,tegul jusu visos kartos nusikankins dvasinese kanciose!!!

Patys pavojingiausi banditai -        2015-05-26 10:54

teisėjai.

Lietuva -       2015-05-26 10:48

banditų valdoma teritorija.

mielieji       2014-08-26 8:16

jus pamatysit ,dievas visiems jiems atseikes su kaupu,o ipatingai tai su raudonu paltu

nabagei 21:34       2014-08-24 20:06

GYDIKIS, bet jei per vėlu - lysk giliai po kaldra. Nebedrįsti pasivadinti tikruoju vardu, klapčiuke, nes visa Lietuva už išniekintą Deimantę?  Vieniša nabagėlė esi.

violetiniai        2014-08-23 20:34

likuciai, nabageliai

TO "ir en-a "       2014-08-22 13:50

niekas čia “nekiša rusijos”.
Kaip suprantu, žvilgsnis į dabartinę Rusiją, - tai galimybė pažvelgti į save iš šalies: patys savęs nematome, patys sau ar savo draugams (draugeliams) daug ką atleidžiame, o kad galėtume analizuoti ir pagaliau suprasti, kaip nutinka, kad visi judėjimai galų gale virsta ta pačia bolševikų partija, turi nors kiek atsiriboti, nutolti.

ir en-a       2014-08-21 8:36

nedovanotini ir neįmanimi pamiršti dalykai. Tik vienintelis priekaištas —nekiškit rusijos, kam jos čia prireikė? Tais lyginimais su rusija Jūs diskredituojate visą Tieso judėjimą.
ESAME LAISVA VALSTYBĖ IR SAVO PIKTŽAIZDES IŠSIGYDYKIME BE KAIMYNĖS AGRESORĖS PAVYZDŽIŲ.

susidaro       2014-08-20 23:13

toks vaizdelis,kad teisėsaugoje sėdi visi kažkokio vieno dvasių matytojo užzombinti veikėjai.Tai labai jau neša į klaną.Visi vieni kitų bijo.Štai ir matyt,kiek vienaip ar kitaip yra prisidirbusių teisėsmaukoje.Šlykštu,deja…

nuomon4       2014-08-20 10:47

manau nieko nėra baisiau -UŽ SĄŽINĖS TEISMĄ.....kada gėda gatve pereiti…...nėra nieko baisiau….jausti aplinkinių neapykantą.....

Gėda ir šlykštu       2014-08-20 1:51

baisuoklės su varna ant kojos dukrai - patyčios mokykloje, gatvėje. Sulaukusi pilnametystės, spjaus ji biologinei į tarpuakį, ko žiaurioji ir nusipelnė. Ir kas jos Vaicekovos tėvai? Tikriausiai, vaikų namuose augusi pamestinukė, kaip ir ta Vaikų teisių gynėja Žiobienė,  kuri po mergytės klaikaus pagrobimo šturmu, verkė ... iš džiaugsmo…  Iš kur toks žiaurumas? Dėl pinigų?  Tegul užspringsta jos tais pinigais, bjaurybės. Gaila jų vaikų, anūkų... tikras prakeiksmas jiems, neduok Dieve. KUR LIETUVOS PILIETIS, nepilnametis vaikas Deimantė Kedytė? Kur jos, iškrypėlių  suluošinta   pusseserė -  Orinta Naruševičiūtė? KUR???

manau       2014-08-19 22:39

pogromas pries taikius piliecius ir vaika buvo ir liks didziule geda, niekas nepamirsta. Kur pradanginta Mergaite? Kodel izoliuota nuo artimuju, draugu, gimtines ir uz ka? Geda ir slykstu.

Julius Puras i gaila 2014-08-19 18:52       2014-08-19 22:17

Visa tą LR pareigunu tai yra prokuroru, teisėju, policininku ir t.t. elgesi žmoniu atžvilgiu galima ivardinti vienu žodžiu. Cinizmas. Tokia šiai dienai Lietuvos politiku ir tiem kam jie patiki kitaip tarent suteikia regalijas vykditi teisinguma, kultūra.

PAŽIŪRĖKIT,       2014-08-19 19:59

kokią varną ant kojos išsitatuiravus waicekauskienė..Ar dar tinka tokio amžiaus moteriai?

Rasa       2014-08-19 18:01

Ačiū, Aušrine, kad pasidalinai savo įžvalgomis. Sveikatos ir stiprybės visiems naujiesiems Lietuvos disidentams.

gaila       2014-08-19 17:52

labai gaila gaileviciaus,niekaip nesupimai rantama,kaip toks protingas,jaunas,grazus zmogus,yra galimai priverstas narplioti sitas slikstybes.Nejaugi jis tures tiek drasos,du metus tampytis su nekaltais zmonemis.Su sitokia geda visi prisideje prie sio pogromo,tures gyventi likusi gyvenima.Ziuri filmuota medziaga kaip ufonautai ir dedasi kvailiais,stato ne zmones i kvaila padeti,bet save.Kad ir ka berodys jau nesvarbu ka jie rodo,nes zmones prifilmavo desimtis kadru,ziauriu kadru,kuriu jau nebepaslepsi.Nesuprantu,kodel jie tuos zmones draske,stumde,reikejo visus sumesti i koki kamaza nuvezti uz miesto ir iskratyti,tada nebutu buve liudininku.Kol butu pesti pareje,jau butu budeliu neberade,butu rade tik isdauzytus langus,ispjaustytas duris ir begaline kanopu smarve.Taciau jie padare klaida,apdauzytus zmones paliko kieme stebeti teismo sprendimo vykdyma.Tiesa,keleta sumete i masina ir isveze,tik neaisku,pagal koki kriteriju juos pasirinko.Mums atrodo,kad sis melas,sis pogromas jau ir prokurorams ir vykdytojams lenda per gerkle.Manome,kad cia dar galo nematyti,nes teisesauga tures pamatyti,kad zmones nekalti,kad reikalinga TIESA.

Taigi tam :) :) :)        2014-08-19 17:50

Kuo dirba, šlavėja, rūbininke, gal bibliotekoje knygų išdavėja? Jeigu Dievas proto nedavė, tai jokie baigti mokslai ir laipsniai jo nepriduos. Paprasta kaimo žmogus gali būti daug protingesnis už profesorių.

močiutė       2014-08-19 15:04

Pamenu kaip buvo iš namų nešama Kedienė,už parankių ištempti Kedys ,Skučienė,Varkala ...ir susimąstau, kodėl juos įsiveržėliai iš nuosavų namų  tempė lauk? Jei todėl, kad ir jie priešinosi, mušėsi,tai kodėl ir jų neteisia?O, jei jie nesipriešino, o juos tempė vien tam, kad paslėpti nusikaltimo pėdsakus, tai kodėl jie visi tyli,kodėl nepaduoda tampytojų teisman, kodėl negina savo garbės,orumo, nuosavybės? Aš neįsivaizduoju,kiek reikia turėti jėgų anūkės netekusiai močiutei, kad susivaldyti žiūrint į prieš save sėdinčią raudonpaltę?Ir dar labiau nesuprantu ,ar ta laisvės, mokslo,artimųjų iš mergaitės atėmimo ir išnešimo į niekur organizatorė ,tokiu pat suakmenėjusiu veidu ,kokį matau nuotraukoje, glosto savo vaikų galveles? Mano anūkai nuolat klausinėja apie mergaitę,jie pergyvena dėl jos . O, jos vaikai?Gal irgi pavirtę akmenimis?

vytas       2014-08-19 14:43

visaip kritikuoja V.Putina,taigi pas mus Lietuvoje tūkstančius kartu blogiau,valstybe valdo banditai,seimas kuria tokius įstatymus,kurie atriša rankas šiems banditams siautėti,kur niekas už nieką neatsako,prokuratūra,teismai,policija,tai priklausantis tai pačiai banditu gaujai,o jūs ieškote TIESOS,ne ieškokite tai ko nėra,kol pedofilai-banditai valdo Lietuva reikia šaukti SOS!!!

:) :) :)       2014-08-19 14:34

Balciune dirba universitete. Tad tau iki jos kaip iki dangaus smile, apgailetinas vargseli smile

Taigi tai ! balciune       2014-08-19 13:57

Už blynus dirbo Kedžių ir Venckų tvirtovių gynėja.

Vijolė to ! balciune 2014-08-19 13:06       2014-08-19 12:55

Tas kiemas buvo svetimas kaukėtiems okupantams, bet ne mūsų bendruomenei. Buvau peržiūroje ir mačiau ne tik save, bet ir kitus Kedžių kaimynus, draugus , pažįstamus daugiau nei 50 metų. Tiek metų greta draugiškai gyvenę žmonės svetimais nebūna.

NEREIKIA       2014-08-19 12:35

jokių “peržiūrų” - jos parodys tai,ko reikia prokurorams ir teisėjams….O tikrą realų , vaizdą mes matėm ir girdėjom GEGUŽĖS septynioliktą dieną ir dar šimtus kartų vėliau…Ir to siaubo NIEKAS neištrins iš atminties - laimės vaicekauskienė su savo sėbrais ,ar ne….Ji jau įėjo į istoriją, kaip ir tas, “kuris nenešė”,kuri buvo su ilgom pirštinėm ir ta, kurios geležinis balsas “dabar arba po minutės” suakmenėjo atmintyje….

Dabar svarbiausia, kad mergaitės NĖRA.Ji išvežta “Į NIEKUR”..Tai ko verta tokia “teisybė” ir “laimėjimai” teismuose,kai laimi tik viena pusė - visada? Ir ar tai teisybė? Ar valstybės degradacija?

Vatnikas Taigiui       2014-08-19 12:13

Žmogau, (jei toks kreipimasis tavęs neužgauna, bet jei užgauna, tai galiu ir tikruoju vardu pavadinti), matau, kad tave suklaidino vaizdas nuotraukose. Pirmoje nuotraukoje pavaizduoti garbingieji nukentėjusieji (garsioji raudonoji antstolė, vienintelė dėl nepaaiškinamų priežasčių kaip priklijuota išsėdėjusi ant savo kėdės visas 6 valandas (!), bei dar labiau nukentėjęs Nerijus Povilaitis, vieno vatinio dienraščio žurnalistas. O paskutinėje nuotraukoje matome dar ir antstolės asmeninį sargybinį. Tai jų niekas nesiruošia nei teisti (kol kas), nei gydyti (kol kas).

! balciune       2014-08-19 12:06

o ka tu ten veikei 6 val ryto svetimam kieme? trukdei vykdyt teismo sprendima? o kodel tu dar neuzdaryta?

Sąmokslo teorija       2014-08-19 11:40

Per visas televizijas aiškino, kad salėje virė aistros ir sklandė sąmokslo teorijos dėl “įrodymų” peržiūros techninių trikdžių. Natūralu, nes susirinkta ne į konceptualaus meno peržiūrą, su visokiais pantomimos ir retro - avangardinio spalvoto nebylaus kino peržiūromis ir “Baltais kvadratais”, pilnais iškalbingos tuštumos. Štai Gailevičius pateikia akivaizdaus organizuoto policijos siautėjimo prieš žmones vaizdus kaip įrodymus, kad žmonės darė “aktyvius ir pasyvius pasipriešinimo veiksmus”. Sąmokslo teorija: kadangi ekranas buvo dvigubas, ar negali būti taip, kad į Kaulakį atsukta pusė rodo beveik tą patį, bet sukeisdama veiksmo subjektą su objektu: kai mes matome, kaip policininkas stumia žmogų, teisėjas savo ekrane mato, kad tai žmogus stumia policininką, simetriškai. O po to sprendžia pagal savo “vidinį įsitikinimą, remdamasis įrodymų visuma”. Tik taip galima paaiškinti įprastą nusikaltėlių ir jų aukų sukeitimo mechanizmą mūsų teisėsaugos veikime.

Taigi       2014-08-19 11:32

Ką ten tuos psichinius ligonius teisti, juos net gydyti beprasmiška.

amzina geda grobikams       2014-08-19 10:04

Aciu Dievui,kad sis kraupus nusikaltimas yra nufilmuotas,isliko garsinis irasas,viskas liko amziams iamzinta,sie grobikai ir nesamoningo teismo sprendimo vykdytojai iejo i Lietuvos istorija kaip budeliai ir egzekutoriai,prisideje prie mergytes sunaikinimo ir ikalciu nuslepimo.Jie uzsitrauke amzina geda ir panieka sioj zemej,kuria matys visos ateinancios kartos, o saunuoliai gynejai bus paslovinti,pagerbti ir garbingai ivertinti,kaip kazkada isgelbeje zydus nuo sunaikinimo,o neprikl.Lietuvoje gelbejo ir saugojo nukentejusia nuo pedofilu mergyte. Amzina pagarba musu mergytes gynejams !!!

Tomas       2014-08-19 9:24

Čia sovietija. Ar daug toks “teismas” skiriasi nuo to, kuris teisė Nijolę Sadūnaitę? Simboliškas jos sėdėjimas salėje.

Pritariu tau Ula       2014-08-19 9:16

ir aš norėčiau ir daug kitų, bet ... nei dabar nei po minutės. Belieka tik viltis.

Vatnikas       2014-08-19 8:47

„aktyviais bei pasyviais veiksmais”. Matau, kad Gailevičius yra gyliai mąstantis prokuroras. Įvaldęs Gegelio dialektiką. Mums tokių dabar labai reikia.

Ula       2014-08-19 8:40

Taip norėtųsi,kad atsirastų bent vienas doras prokuroras, kuris bent vieną kartą pamatytų brutalų įsiveržimą į privačią  valdą,dar brutalesnį įsiveržėlių elgesį namo viduje,išsiaiškintų,kokiu tikslu įsiveržėliai nusuko vaizdo kameras,kokiu tikslu išnešė basą šeimininkę iš namų,išklausytų įrašytus garsus ,pamatytų paklaikusias nuo baimės mergaitės akis ir rankytes,apsivijusias globėjos kaklą,išgirstų klaikų vaiko šauksmą”žmonės jus,ar ne žmonės”,kad būtų pamatytas vaiko nešikas,anot apakinto prokuroro Giniočio “nenešęs"mergaitės….Taip norėtųsi, kad atsirastų bent vienas doras prokuroras,kuris susidomėtų,ką “nuskriaustoji"antstolė nešė raudoname maišelyje,kodėl tuometinio soc.reikalų minisro Jankausko pavaldinės buvo su guminėm pirštinėm,pamatytų ,kaip atlikusios operaciją“dabar arba po minutės"jos kaldrytę perdavė  antstolei, o toji ją įsidėjo į tą patį raudoną maišelį,kad pamatytų kaip pareigūnas smurto pabaigoje iššovė į viršų “pergalės”šūvį(visa tai ,turint noro ir sąžinės galima pamatyti filmuotoje medžiagoje)Kaip norėtųsi, kad atsirastų bent vienas doras teisėjas, kuris suprastų , kad tie beginkliai žmonės,tampomi po teismus   dėl to , kad jie turi gailestingą širdį ...

ruta       2014-08-19 8:31

Lietuva , kaip ir Rusija , turi butaforine demokratija , uzsieniui parodyti , o ‘vidinei rinkai’ savos , sovietinio paveldo taisykles .Nieksu visada buna daugiau , negu padoriu ...

KGB nusprendė, prašom nesiginčyti       2014-08-19 7:17

Kai lietuvius (mokytojus, tarnautojus ir t.t.)  trėmė į Sibirą - jie buvo kalti KGB prokurorų požiūriu.

ogi       2014-08-19 6:59

per teismo posedi, Vaicekauskiene matydama vaizdus kaip policija smurtauja pries zmones, savo draugui Povilaiciui komentavo “Kaip grazu…”. Tai viska ir pasako. Kad siam pasauly yra zmones ir yra - tie

labai geras klausimas:       2014-08-19 6:28

- Tai ką aš šioje byloje veikiu? - Prokuroras nesutrinka ir isitikines, kad neteisingi teiseju sprendimai privalo buti ivykdyti, net jei priestarauja istatymams ar LR Konstitucijai. Vo tep, tarybu Lietuva dar egzistuoja. Kokios kvalifikacijos prokurorai, teisejai- kokius ir kur mokslus jie krimto?! Riomeryje? Tragedija. juk is ten ir Konstitucinio teismo pirminykas Zalimas!

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.