Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Aurimo Perednio interviu su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle Delfi.lt laidoje „Faktai ir nuomonės“: kodėl neįtikina pandemijos valdymas?

Tiesos.lt siūlo   2021 m. rugpjūčio 31 d. 22:01

27     

    

Aurimo Perednio interviu su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle Delfi.lt laidoje „Faktai ir nuomonės“: kodėl neįtikina pandemijos valdymas?

Siūlome Aurimo Perednio interviu su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle Delfi.lt laidoje „Faktai ir nuomonės“: kodėl neįtikina pandemijos valdymas?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jūratė       2021-09-2 1:40

Blogiausia ateiti į diskusiją su kaltinimu “jūs norite kad daugiau nueitų į kapus” arba “jūs prieš visuomenės saugumą” kaip tai pasakė žurnalistas. Tokie kaltinimai išprovokuoja pyktį, gynimasį, pasipriešinimą, susiskaldymą. Siekiant bendro tikslo, kad visiems būtų gerai, bent jau tame reikėtų susitarti - nepasiduoti tokiam šmeižtui.

stasys       2021-09-1 20:04

Tai kuo gi tos ‘kvaksinčios varnos’  nepatenkintos Peredniu ? Puikus žurnalistas , tai ne koks ten LRT radio jaunimas vedantis laidas apie P.Cvirka .Kaip man tai su juo viskas vietoje ir tvarkoje, truksta konkrečiu argumentu juo nepatenkintais .. Be abejo atsiras keletas kuriems reikės daugiau žurnalistinio šališkumo .. sovietikai -senas mentalitetas .

vaizdelis nekoks       2021-09-1 19:50

Perednis tiesiog apgailetinas. Siu dvieju zmoniu intelekto skirtumas toks didziulis, kad net gaila to vargso zurnalisto.

Dėl visuomenės skirstymo       2021-09-1 19:39

Mokesčius (iš kurių ir valstybę išlaikys ir sau algas bei visas privilegijas apmokės) renka iš visų, nesibjaurėdami, kad tai ŠS pinigai. ,,Pinigai nedvokia”. Bet nuomonės ir reikmės tuos pinigųs uždirbančių priimtinos tik tų, kas juos liaupsina. Šie KVEPIA. O kitokią nuomonę reiškiantieji - DVOKIA, jie buduliai, o net kokybišku viduriniu išsilavinimu nekvepiantys Seime apsikasusieji - ,,elitas” . 

 

Žemyna       2021-09-1 19:31

Labai įdomūs (ne)sutapimai:
1) Neseniai OpTV laidos pabaigoje paskambinusi klausytoja pranešė, jog mūsų vyriausybės skelbiamas stipriai pajuodavęs LT užkrėstumo žemėlapis nesutampa su JK vyriausybės skelbiamu - šiame Lietuva ŽALIA!
2) Netikrinau, ar kruizinis laivas jau atvyko į Klaipėdą, ar savaitgalį atvyks.
Ar ne keista? Į pajuodusią nuo Kovido Lietuvą drąsiai atvyksta laivas su šimtais turistų? Gal ir jų šalyje LT žemėlapis žalias? 
Tada - kam meluojama - mums (gąsdinant ligos plėtra)  ar užsieniui (jiems pateikiant žalią žemėlapį)?
O gal tai SUKČIAVIMAS, siekiant bet kokia laina pritraukti turistų atvežamus pinigus?

Žiauru       2021-09-1 18:53

klausyti žurnalisto:  kalba klišėmis ir neklauso argumentų. Dudena ir dudena savo. Nieko nežino.

Cha>>>Al.       2021-09-1 18:34

Jėzaus pakviesti žvejai, žvejojo ne po vieną žuvelę su meškere, bet su TINKLU ir Jo padedami, pagaudavo jų tiek, kad be pagalbos nevaliojo, dėl žuvies gausos, ištraukti tinklo į krantą.

Al. Cha'ui       2021-09-1 18:01

O ar Šv. Augustinas nepamokė netiesioginės kalbos? Kai Kristus žvejams žadėjo padaryti juos žmonių žvejais, kaip manai, ar jis kalbėjo apie didesnes meškeres ?

Perdenis apgailėtinas       2021-09-1 15:46

Visuomenė jam “ne ta”. Tu mūsų visuomenės nevertas, kvaily!

Cha >>> Al.       2021-09-1 15:03

Sakote geriau šokti su pačiu šėtonu? Tik… neilgai tas šokis truks, jei labai saugosi savo gyvybę šioje žemėje, bet prarasi visai amžinybei. Kaži, kaži ar patiks visą amžinybę šokti su raguotuoju?
Tik netikintis į Dievą žmogus pasirenka melą arba kitaip sakant patylėjimą, pusinę tiesą. Štai tik tokiu būdu Dievas išgrynina kas yra kas.  Šv. Augustinas yra pasakęs, kad jei bijai, tai mažai myli. Be meilės artimui nepadarysi jokio žygdarbio, nes tokiame žmoguje yra velnio dvasia, bailio dvasia.

Al. Atsargiau'iui       2021-09-1 14:49

Būtent! Panašiai ir Pociūnas - grasino čekistiniu sąmokslu ir matom, kaip negerai baigė. Ar tas pats Kedys su savo gasdinimais, ar Kiesas - ,,Aš netylėsiu”. Kaip sakoma, nešokim su šakėm prieš traukinį, ar ne?

>>>Atsargiau!        2021-09-1 13:49

Patiko paskutinė laida “Samokslo teorija Kitaip”, kur labai išmintingai buvo šia tema diskutuojama:
https://www.youtube.com/watch?v=KroBsWhd7dE

>>>Atsargiau!        2021-09-1 13:46

Jei ėmė atgailauti, tai vadinasi bijojo skiepytis. Yra du skirtingi dalykai, kai žmogus yra įsitikinęs dėl savo teisėtumo, kad ir dabar numirtų ir antras atvejis, kai jis bijo.
Kai žmogus bijo, tai jis gali bet kada susirgti ne tik covidu, bet ir vėžiu ir visu tuo ko bijo. Ši liga vadinama HIPOCHONDRIJA.  Medikai šią ligą gerai žino ir iš anksto nustato ar žmogus gyvens, tad net nesiima tokius vėžininkus ar kitas ligas net gydyti. Tipo, na, jei tu taip nori, tai ir dvėsk.
Jūsų vardas-nikas “Atsargiau” taip pat išduoda, kad jūs esate visokių baimių pilnas, tikite horoskopais, pranašystėmis, užkeikimais ir t.t. Jums gresia tas pats galas.

Atsargiau!       2021-09-1 13:05

Per vieną mėnesį Amerikoje numirė trys aktyvūs antivakseriai-agitatoriai. Pietų Floridos radijo laidų vedėjas D.Farrelas ir Tenesio radijo laidų vedėjas Ph.Valentinas tyčiojosi iš koronaviruso skiepų, bet kai užklupo mirtis, pradėjo atgailauti. Mirė ir Deltone Byče radijo laidų vedėjas M.Bernier, kuris JAV vyriausybę, kuri ragino žmones vakcinuotis, lygino su naciais. Deja, jų visų atgailavimas buvo pavėluotas…

Šmikis       2021-09-1 12:39

LT logika yra:
1. Vogti ir meluoti
2. Niekada nepripažinti kaltes
3. Tikėtis, kad nepagaus (per 30 metu nepriklausomybės dar ~niekas nebuvo pagautas)
Lietuviams reikia užsienio valdžios. Maskvos, Briuselio, Vašingtono ar Varšuvos. Ar net Minsko. Kaip valstybe tai visiškai beviltiškas darinys.

amam       2021-09-1 12:32

Aprioriskai teigti,esa valdzia yra racionali ir siekianti bendro gerio yra juokinga LT kontekste.Taigi,diskusija keistoka.LT logika specifine.

Šiaip,       2021-09-1 12:24

Tarkime, kad mūsų dabartinis prezidentas turėtų ne finansinį, o teisinį išsilavinimą, kaip priimta pasaulyje, tai jau būtų kitaip. Tačiau, dar reikia ir erudicijos, bei visų kitų “ignovėgeliškų” savybių, kad būtų mūsų labai gerbiamas ir mylimas Prezidentas. Manau, kad Ignas mums tokių nesąmonių užsienio ir vidaus politikoje, būtų neleidęs atsitikti. Gal apsigalvos ir, vis tik, sutiks tapti Lietuvos Prezidentu?

Ayn Rand       2021-09-1 11:37

Perednis visada buvo vidutiniokas intelektaliai. O moraliai pasirodo tėra eilinis marionetė.

Ačiū Profesoriui!       2021-09-1 11:16

Lietuva būtų laiminga turedama prezidentu prof. Vėgėlę!

stasys       2021-09-1 8:57

Puikus klausimai A.Perednio ir dar geresni atsakymai I.Vėgėlės.  Daugiau tokiu interviu ...

Perednis       2021-09-1 8:10

iki pastarojo meto buvo likęs vienas iš nedaugelio padoresnių žurnalistų, bet per šią krizę susimovė. Bjauriai. Bet, deja, toks gyvenimas. Žmogus pusamžis turi šeimą ir jam reikia algos ją išlaikyti. O LT žurnalistinė rinka maža. Nuo Grybės laikų totaliai kontroliuojama. Emigruoti ir skinti pomidorų Perednis nenori. Todėl vyrukas ir tarnauja mašnai. Aišku, kad liūdna. Nemanau, kad ir jis pats laimingas.

senole       2021-09-1 8:02

peredni peredni pavadinti 160 garbingų, išsilavinusių,  ir drąsių Lietuvos šviesulių “šarlatanais”? esate niekinis žurnalistas, pataikūnas, prisiplakėlis, giedantis .  Ignas Vėgėlėlė net su tokiu kaip jūs žmogeliu išliko garbingas, aukšto lygio intelektualas. Didžiulė pagarba Profesoriui.
kaip besistengtumėte jį sumenkinti, nepavyks. Nes Ignas turi tirtą stuburą. Mūsų viltis ir džiaugsmas, kad yra tokių šviesulių

Žinai, Šmiki,       2021-09-1 7:36

jei Rusija arba Lenkija neokupuos Lietuvos kokius 200 metų - tada galėsi taip teigti, o dabar… Dabar pasirodei blogiau už Šmikytę.

aciu       2021-09-1 7:20

Aciu Dievui uz tokius sviesaus proto zmones kaip sis advokatas.

Šmikis       2021-09-1 2:36

Vėgėlės melas apie į Lietuvos suverenitetą besikėsinančius kaimynus. Landsbergių dainelė ta pati jau 30 metų.

Šmikis       2021-09-1 2:26

Lietuvoje žurnalistai visuomet gins didžiausias valstybes išlaidas į privačias kišenes. Tūno trinkelių iki liepų iki auksinių tualetų, šaukštų ir skiepų.
Bet kas kaltas, kad lietuviams toks požiūris į bendrus pinigus tinka.

Bravisimo!!!       2021-09-1 0:38

nepakibti nė ant vieno delfinarinio Perednio klastingo ar menamo klausimo, - aukščiausias lygis.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.