Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Aurelijus Veryga. #veido_kaukės

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 24 d. 17:50

41     

    

Aurelijus Veryga. #veido_kaukės

Šiandien, kaip ekstremalios situacijos operacijos vadovas pasirašiau sprendimą, kuriuo nustatoma, kol kas rekomendacija, viešose vietose dėvėti veido kaukę, respiratorių ar naudoti kitas priemones (skarelę ar šaliką), kuris pridengtų burną ir nosį.

Kaip ir minėjau, kol kas tai tik rekomendacija. Tai, kad kaukių sunku įsigyti, nėra pretekstas to nerekomenduoti, nes šaliką ar skarelę namuose tikrai nesudėtinga rasti.

Kai kam gali pasirodyti, jog esu nenuoseklus, nes esu ne kartą minėjęs, jog pasak infekcinių ligų specialistų, kaukė nuo COVID-19 neapsaugo. Tačiau keičiasi ir specialistų nuomonė bei požiūris. Tam tikrą prasmę jie jau pradeda įžvelgti ir atsiranda rekomendacijų šias priemones dėvėti.

Nuo savęs pridėsiu ir daugiau argumentų. Jei dėvėsite šias priemones ir artimai bendrausite su užsikrėtusiu žmogumi, tai jūsų neapsaugos. Tačiau šiuo metu jau nė vienas nežinome, ar nesame užsikrėtę šiuo virusu, nes jis jau plinta visuomenėje. Veido kaukė gali padėti sumažinti viruso išskyrimą čiaudulio metu ar su nosies išskyromis tuomet, kai dar nežinome, jog esame užsikrėtę, o atsiranda simptomai, kuriuos esame įpratę jausti kasmet. Šiuo metu jau žydi kai kurie medžiai ir krūmai bei prasideda alerginės slogos simptomai. Taip pat ir meteorologinės sąlygos yra labai palankios peršalimui, kurį neretai lydi sloga ar čiaudulys. Kaukė padeda bent iš dalies apsaugoti aplinką ir paviršius nuo iš mūsų nosies ir burnos galinčių pasklisti aerozolių.

Jei kaukes dėvėsime visi, aplinką apsaugosime dar net nežinodami, kad esame užsikrėtę. Todėl būkime atsakingi. Gyventojai labai anksti išpirko visas kaukes iš vaistinių ir parduotuvių. Dabar pats laikas jas užsidėti.

Neturintiems jų, alternatyvas jau siūlo mūsų verslininkai, kurie pradėjo siūti medžiagines kaukes. Vakare jas išskalbę ir išlyginę karštu lygintuvu, turėsite priemonę, kurią galėsite naudoti ne vieną dieną. Tuo pačiu padėsite išgyventi ir mūsų verslams.

Viruso suvaldymas visų mūsų reikalas. Nebūkime abejingi!

Foto iš lietuviško interneto platybių.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Marius       2020-03-30 12:50

Tiek tų kaukių prisisiunčiau perovinių gabenimo įmonę, kad net <a >sandeliavimas</a> buvo reikalingas kol susiradau kur jas visas pasidėti

ah1       2020-03-27 16:52

kai ateis X   1:0-5, žiūrintis viena akia ir su karūna, 5:55 - kaukės nepadės :
https://youtu.be/VG3WkiL0d_U
va tokia buvo “nešta žinia” 2019.

Labas rytas, komunistai !       2020-03-27 9:44

Geros dienos !
(ir riebių otkatų)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-03-26 20:39

Štai kokie rimti pareiškimai jau atsiranda (4:11 trukmės)
_________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=b_RM1rsS4cc

A.Krupavičius (politologas)       2020-03-25 14:50

D.Grybauskaitė neseniai pareiškė, jog jai, kaip buvusiai prezidentei, orumas neleistų užimti net premjero pareigų, o dabar ji sutiko vadovauti Finansų ministerijos įsteigto koronaviruso pasekmių mažinimo fondo tarybai. Fondo, kurio surinktos lėšos bus skiriamos medikams ir ligoniams. D.Grybauskaitė sutiko šį postą užimti, nes vėl bus matoma, visuomenei darys įspūdį,
kad ji - kone Tautos gelbėtoja (skirs daug pinigų, tarsi tai būtų jos pinigai ir jos dosnumas, kovai su virusu).
————————————————————————————————-
Kas atidarė vištidės duris lapei? Skvernelis su Karbauskiu juk ne karantine ir Finansų ministerija pavaldi jiems.

Ką per tris mėnesius pasiekė Kinija:       2020-03-25 14:19

1. Kinija veiksmingai pasirengė naujos kartos karui - biologiniam karui. Jie pravedė pratybas ir parodė pasauliui ne tik aukštą meistriškumo lygį bet ir tai, kad biologinis karas neveiksmingas Kinijos atžvilgiu.
2. Atliko žmonių surašymą. Greitai ir efektyviai.
3. Sustiprino skaitmeninę diktatūrą. Įvedė socialinių tinklų ir kitų ryšių kontrolę.
4. Sukūrė sistemą, leidžiančią greitai išskaičiuoti visus norimo asmenis socialinius ryšius: kas su juo kontaktavo, su kuo važiavo traukinyje, kur buvo, su kuo bendravo.
5. Identifikavo visus nelegalius imigrantus bei daugelį jų išsiuntė iš šalies.
6. Iš šalies išsiuntė daug užsieniečių. Tiksliau užseniečiai patys siekė evakuotis. Likusieji buvo identifikuoti ir yra kontroliuojami.
7. Sukūrė bei atidirbo masinio ir staigaus visos šalies blokavimo mechanizmą.
8. Visam pasauliui pademonstravo, ką sugeba Kinija. Į karantiną susodinti 1,5 milijardo žmonių, visiems uždėti kaukes - tai įspūdinga, kaip ir per savaitę pastatytį mega ligoninę.
9. Visą šalį išmokė, kaip prižiūrėti asmens higieną.
10. Priimė įstatymą, draudžianti maistui vartoti laukinius gyvūnus, kas iki tol, daugelyje provincijų buvo laikoma norma.
11. Parodė visam pasauliui, kaip stipriai jis priklausomas nuo Kinijos.
12. Užšaldė gamybos grandines visame pasaulyje, taip sukeldami pasaulinę krizę.
13. Policijos ir reagavimo tarnybose masiškai pradėti naudoti dronai ir automatizuotos sekimo priemonės.
14. Pasirengta masinių šiluminio vaizdo sistemų sukūrimui su galimybe automatiškai išskaičiuoti nurodytas anomalijas.
15. Atnaujintos bei patobulintos vaizdo kameros, kurios sugeba identifikuoti kaukes dėvinčius žmones, taip pat atpažįstant asmenybę atsižvelgiama ir į asmens eiseną.
16. Masiškai ir operatyviai kuriamos automatinio prekių pristatymo sistemos.
17. Sukurta ir suderinta elektroninės koncentracijos stovyklos sistema.
18. Nutraukti protestai Honkonge, Kinijos vyriausybės įtaka ten išaugo.
19. Svarbiausia: Kol pasaulis, diena po dienos, vis giliau grimzta į krizės sūkurį, Kinija iš jos jau išlipo ir yra pasirengusi:
- supirkti nuvertėjančius aktyvus;
- padėti finansiškai silpstančioms valstybėms, taip didinant savo globalią įtaką;
- išnaudoti naftos kainos mažėjimą;
- sudarinėti naujas sąjungas bei aljansus.
P.S. Rytų išmintis byloja: “Kai du tigrai kovoja savanoje, gudri beždžionė laukia medyje, kol tigrai nusilps, o tuomet beždžionė taps nugalėtoja.”

dar vienas lavonas       2020-03-25 13:40

veryga jau politinis lavonas
gali eiti šieno ravėt

geros naujienos        2020-03-25 13:28

Reikia V.Sinica jau ištrynė LRT- ‘šturmą’ iš pirmaeiliu darbu plano ?  Pasirodo valstybinis transliuotojas ne toks ir NE/sukalbamas kai reikia pateikti neiškraipyta informacija svarbia visuomenei ir valdantiems . Visuomenė telkiasi .. tik ar apie tuos žmones ?

repektas        2020-03-25 13:21

A.Verygos šios savaitės „turėsim“  . Gal kas žino kur prapuolė dešimtys tūkstančių testu virusams turėjusiu mus pasiekti dar praeita savaite , pažadėjus ? Taip kaip pažadai veluoja tik savaite paprastiems piliečiams rekomenduojame susilaikyti susiruošusiems anapilin . Beje gal kas žino ? o grabai papildomi jau užsakyti ? ..pas mus ledo arenos ne tokios didelės kai Ispanijoje . Taip statistikai juodai pasmarkavus iki savaitės pabaigos imsime sparčiai vytis Italija .. Primenu dėka geru statistiniu rizikos valdymo gabumų  mes ne tik , juoda statistika, aplenkėme Baltijos drauges ..  bet toli palikome ir tokia didele šalį kaip Rusija .. Ūra !! A.Verygai .

reklama       2020-03-25 13:19

vakarykštė Parodomoji Akcija :
sugrįžusius apsupa automatiniais ginkluoti policininkai ir nuveža į bomžatnyką - remontuojamą pastatą kuriame nėra net veikiančių elektros rozečių.
visus suvaro po 8 į “kambarius” ir girtus treninginius budulius ir inteligentiškus žmones.
Vandens nėra, atveža tik po 8 valandų.
Tarp “karantinuotų” ir moteris su kūdikiu.
Maistas- kariškas sausas davinys.
kuo maitinti 8 mėn. kūdikį?
koks tokios akcijos rezultatas?
dabar kas gali slapstysis, kad tik sugauti ir uždaryti kalėjimo sąlygomis.
tokia veryginio durnumo pasekmė.

Antanas P.       2020-03-25 12:43

Lietuviškos žiniasklaidos ypatumai visam gražume: imi iš BNS’o gautą rašliavėlę su skandalinga antrašte ir skubi kopypeistint, kad būtum pirmas. Rezultatas: tą patį antiveryginį šlamštą susimeta visi didieji portalai.
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=10222261232785538&id=1407171558

Užplūdo       2020-03-25 12:33

portalą anūkiniai aferistai, įsiutę, jog jie negali pasidaryti milijono šiuo metu (gali tik anūkienė), tad visus vėmalus išvems ant Verygos, kuris sunkiai dirba, kad tie balvonai išliktų.  O geriau būtų, kad jų neliktų...

Lietuva su Veryga - pavyzdys ir estams!       2020-03-25 12:31

Lietuvos valdžia sulaukė kritikos, kad buvo viena iš šešių šalių, neprisijungusių prie pirmosios ES iniciatyvos bendrai pirkti medicinines priemones kovai su koronavirusu. Vėliau Aurelijus Veryga pareiškė, kad tikisi medicininių kaukių nupirkti iš Kinijos. Dėl vėluojančių užsakymų, panašu, kad Lietuvos pavyzdžiu jau seka ir Estija.
Lietuvos Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pirmadienį paskelbė, kad jau šią savaitę laukia didelės siuntos saugos priemonių iš Kinijos. Šioje siuntoje numatoma 1,8 mln. respiratorių, 5,7 mln. veido kaukių, 1,8 mln. vienkartinių kepuraičių, 0,8 mln. apsauginių akinių, 1,8 mln. vienkartinių chalatų, virš 1 mln. apsauginių kombinezonų su gobtuvu, 15 mln. vienkartinių pirštinių, 3,6 mln. antbačių.
Pagal šiuo metu sudarytas sutartis iki kovo 31 d. laukiama 80 tūkst. respiratorių siuntos iš Lenkijos, dar 15 tūkst. respiratorių balandžio pradžioje turi pateikti Lietuvos įmonė UAB „Saugos gidas“.
https://www.lrt.lt/naujienos/pasaulyje/6/1154659/stringant-es-iniciatyvai-bendrai-pirkti-medicinines-priemones-estai-seka-lietuvos-pavyzdziu?fbclid=IwAR0GoWO3WFXmCwbh3GQB2qEVfNblVzw2anqyWRXATp2hvye1IBIJ1btaZB0

> labai patogi kaukė        2020-03-25 11:10

Jei už tavo ligoninės vadovų nusikalstamą žioplumą, daktariūkšti, dėl kurio buvo išvogtos visos apsaugos priemonės, o daktarai net negalvojo dėl to protestuoti ir užkrėtė pacientus savo parvežtais virusais, atsako ministras, tai kam tu iš viso reikalingas? Juk ne ministras tuos pacientus gydė! Kitose ligoninėse kažkaip susivokė ir be ministro nurodymo tokius užkrato platintojus daktariūkščius išgujti namo patys medikai

O tas       2020-03-25 9:16

grybauskinis - šapokinis fondas kam: pučui finansuoti? Juk dzeikas sako: ,,kol kas”. O kas bus, jei Karoblis nelaužys priesaikos?

įprasta, kasdienybė       2020-03-25 8:53

buvom užsidėję komunistų kaukę,
paskui laikinai - katalikų,
dabar - europiečių liberalų
————-
mums, valstybininkams ir teisėsauginiams - kaukių keitimas - tai kasdienybė!
VOT !!!

Dzeikas       2020-03-25 7:42

Palikite jus ta balvona ramybeje. Nes ir kiti ne ka geresni. O bekeisdami arkliams pakinktus perkelos metu ir kelta apversite,ir patys paskesite.
Kad ir asilas, bet tegul dirba.
Kol kas.

circus       2020-03-25 1:12

Jeigu rytoj Veryga išrašys visiems užsidėti klounų nosis, visi ir užsidės cypdami iš džiaugsmo.
Durnims patinka klounai.

Vardas       2020-03-25 1:06

Aurelijus Veryga, SAMinisterija prirase lietuviams Alan Walker kaukiu ir tapti gerbejais, bei klausyti jo sokiu muzikos.
Progresyvus liberastinis meslas bus persiutes labiau nei nuo Kinijos Viruso.
Kinijos Viruso playlist: Alan Walker - Tired feat. Gavin James (Alan Walker Remix)

Ką ir reikėjo įrodyti       2020-03-24 23:32

Šiandien vakare įvairiose TV laidose Stalino saulę Lietuvon pargabenusio Paleckio anūkas Rimvydas kalbina ir visokeriopai palaiko KGB rezervo karininko ČMIL, Viktor Ivanovič (http://www.kgbveikla.lt/uploads/rezervistai/cmil.pdf), dailiai dailiai suokiančią, „rūpesčiu“ dėl Lietuvos likimo persisunkusią dukrelę Viktoriją, visokeriopai palaiko ir-o-bet-tačiau kitą NKVD darbuotojo dukrelę, Lietuvos (Ne)Dalią, vėl perėminėjančią
ne tik milijardinius srautus pandemijos sukeltai krizei įveikti,
bet ir politinę valdžią (šliaužiantis perversmas valstybėje!).
Tie, kas net tokiomis aplinkybėmis (tikėtina, pandemijos), skuba ciniškai pasinaudoti krize ir gal net sulauktų apmulkintos tautos pritarimo
ir šitaip susigrąžintų prarastą valdžią, neturi jokių šansų ją išsaugoti ilgėliau, - pilietinė bendruomenė jau perprato sisteminių „partijų“ melą.

balsuotojas- talibas       2020-03-24 23:26

Karštai tikiu mūsų ajatola ibn Ver Yhaha.
Mano tikėjimas aklas ir tvirtas.
Už ibn Ver Yhahą iki mirties!
Akbar!

Tvankstas       2020-03-24 23:23

Pagal profesijas, tai daugiausia išprotėjusių yra psichiatrų tarpe (Kinsey Institute tyrimai), siekia 90 nuošimčių. Esu sutikęs virš 10 savo gyvenime, tai visi iki vieno buvo trenkti, vėliau išgirsdavau - jau protelis pasimaišė.

Tvankstas       2020-03-24 23:15

Man, kaip Černobylio veteranui, yra žinomos labai ribotos tokių kaukių galimybės. Tinka bent save nuraminti.

labai patogi kaukė       2020-03-24 23:15

Portalai pranešė jog jau yra antra koronaviruso auka- moteris iš Ukmergės.
Moteris gydėsi Ukmergės ligoninėje ir buvo apkrėsta virusu.
Taip, toje pačioje ligoninėje kur gydytojai be apsaugų ir netestuojami nes toks Verygos Aprašo nurodymas.
Moteris iš esmės nužudyta proto neturinčio biurokrato.
Ką apie antros aukos mirtį sako Veryga?
Sic! Dabar prasideda stebuklai!
Lietuviško politiko kokia pagrindinė savybė?
Sugebėjimas išisukti nuo bet kokios atsakomybės už savo veiklos pasekmes.
Taigi Veryga komentuoja “-Miręs asmuo buvo rizikos grupėje”.
Pagaliau atrastas visagalis burtažodis nurašantis bet kokias aplaidumo ir nekompetencijos nuodėmes.
Taip, mirusi moteris buvo pencininkė.
Bet ne mirtininkė! Ji pasitikėdama sveikatos apsaugos(?) Sistema gulėsi ligoninėn gydytis eilinio negalavimo, sėkmingai pasveiko ir buvo išrašyta namo.
Tačiau auka nežinojo, jog išvykdama namo iš gydymo įstaigos kartu vežasi supakuotą veryginėse netestavimo instrukcijose koronavirusą.
Auka susirgo namuose ir po keleto dienų dabar jau nebegyva.
Ji buvo kažkieno motina, močiutė, ji nebuvo bevarddis asmuo.
Dabar ta moteris tik skaičiukas biurokratų statistikoje.
O niekšas toliau vadovauja paradui.
Jis mat “Ne Prie Ko”!
Nes-
“-Miręs asmuo buvo rizikos grupėje”.
Jūs dabar siūkitės nuo nieko neapsaugojančias kaukes, vyniokitės į šalikus, o tas skrybėlėtas padaras,  kurio raspizdiajstva privedė šalį iki tokios padėties, tas baryga saugiai pasislėpė po burtažodžio kauke.
Kurwos idiotai- nenustokite liaupsinti savo nwrukus mirsiančių artimųjų budelio.
Jam patinka populiarumas.
Aplodismentai!

izraelio ž#y#dai       2020-03-24 23:14

parduot lietuvą jos miškus vandenis o žmones išvaryti į užsienį. neremti lietuviško verslo. neduoti jiems gyventi.  shalom!

izraelio žydai       2020-03-24 23:13

-parduot lietuvą jos miškus vandenis o žmones išvaryti į užsienį. neremti lietuviško verslo. neduoti jiems gyventi.

Tvankstas       2020-03-24 23:09

‘Jesli zavtra vojna, lašinių jau nėra’ (Jei rytoj karas, ...)
Toks mano atsakas į trydą-BLEFĄ.

Oskaras       2020-03-24 22:46

“Kaukių balius” didžiausias visų laikų lietuviškas spektaklis.
Libretas glaustai:
Viskas prasideda kaip vodevilis, pamažu pereina į farsą ir baigiasi tragedijos masinėmis scenomis.

šmikinytė       2020-03-24 22:33

Nu, dabar kai kaukės legalizuotos, belieka išsirinkti kurį banlą apsnorinti.

epitafija       2020-03-24 22:24

Užrašas ant antkapio:
“Aš irgi tikėjau Veryga”

Nueinantis       2020-03-24 22:22

Šiaip, tik statistika.
2018 metais Lietuvoje mirė 39 600 žmonių.
Iš jų dėl išorinių mirties priežasčių:
683 asmenys nusižudė, 451 mirė dėl nukritimų, 224 žuvo transporto įvykių metu, 163 sušalo, 157 mirė apsinuodiję alkoholiu, 155 paskendo, 72 buvo nužudyti.

laimė       2020-03-24 22:11

Durniai pagaliau turi savo Lyderį!

diagnozei       2020-03-24 20:05

jis ne psichiatras o psichas

Aha       2020-03-24 19:39

psichiatras tai diagnozė.

anukas       2020-03-24 19:39

verigas yra slapatas musu agentas, mes ji infiltravome i valstieciu partija, tam kad jis ta partija taip diskredituotu, jog rudeni valdzia mums atitektu nemokamai ir lengvai.
zmoniu partijai dabar jau nereikia nieko dariti - viską atliks vienas verigas.
smagu, sutaupisim rinkimu lesas, nes vysa propaganda padaris verigas.
po pergales rinkymuose suteiksime verigui garbės koservatoriaus varda ir parupinsim jam gera silta vietele uz nuopelnus zmoniu partijai.
slove musu verigui.
karbaucki tau sakes. smile

politinių kaukių metamorfozės       2020-03-24 19:32

Prieš 2 savaites:
“-Esame viena geriausiai pasiruošusių šalių pasaulyje!”
Po 2 savaičių:
“-Apsivyniokite galvas šalikais”
Dar po 2 savaičių:
“Apsivyniokite galvas tualetiniu popieriumi ir atsigulkite į grabus”

ver -Yyyyhaaa       2020-03-24 19:20

Nors asilas ir su “Ministro” kauke, bet - ausys tai kyšo smile

grumstas       2020-03-24 18:54

Jeigu ir nepadeda ta veido kaukė 100.procentu, tai bent žinau , kad ją dėvintis žmogus yra dėmesingas ir sau ir tiems, kuriuos jis sutinka gatvėje. O jeigu žengia gatve atlapota krūtine ir dar pašaipiai sako sutiktai žmogystai , dėvinčiai apsauginę kaukę: ...“tai burnai šalta?”... Kaip nekeista ,demokratinėje visuomenėje , kuri aršiai gina žmogaus teises, neginamos visuomenės narių teisė gyventi saugiai.

stasys        2020-03-24 18:27

kaip tinkama laikas Statkevičiui pasireikšti ..vakarinė suknelė gražioje veido ekipiruotėje .. asmeniškai man patinka ta senobinė su ‘ilga nosimi’ . Išmanus daigčiukas jei nori corono virusą nubaidyti ..

Man tai       2020-03-24 18:26

aerozoliai iš nosies nėra bėgę. Snarglių pasitaikė.

???       2020-03-24 17:59

Gražu ar ne?


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.