Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė

Aurelija Stanckienė. Kaip mes tapome teisingesni už amerikiečius

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 18 d. 6:46

48     

    

Aurelija Stanckienė. Kaip mes tapome teisingesni už amerikiečius

Neringos Venckienės teismo laukimas ir prokurorų priesaikos, kad dabar tai jau jie atsakys į visus klausimus, užgožė labai netikėtą ir džiugią žinią: trisdešimtmetė posovietinės Lietuvos teisėtvarka aplenkė  beveik dešimt kartų ilgiau kurtą JAV teisinę sistemą, o mūsų teismai tapo teisingesni nei amerikiečių! 

Štai konkretūs įrodymai. Lietuvoje yra nuteista visa eilė N.Venckienės giminaičių ir jos šalininkų už vaiko tvirkinimą ir neteisėtą duomenų rinkimą, o štai JAV teismas tokius mūsų prokuratūros įrodymus atmetė ir nurodė pagal šias veikas N. Venckienės neliesti. Neliesti tos, kuri pagal lietuvišką teisėtvarką yra įvardinta kaip tų „nusikalstamų“ veikų organizatorė! Regis, dėl to jau seniai turėjo kilti valstybinis skandalas, tačiau mūsų teisininkai ir politikai apsimeta, kad nieko neįvyko. Prokurorai sako, kad Lietuvos ir JAV teisinės sistemos skirtingos, bet mūsų teismai įrodė, kad mes teisūs.

Vadinasi, mūsų teismai teisingesni nei amerikiečių!

O politikai dar paaiškina, kodėl teisingesni – nes nepasiduoda politikų spaudimui. Štai Amerikoje į N. Venckienės bylą labai energingai kišosi net du parlamentarai, šiuo klausimu net pateikė Kongresui įstatymų pataisas ir niekas jų nepasmerkė!

O štai mūsų politikai, tik parvežus N. Venckienę, lyg pagal komandą, ėmė prisiekinėti, kad tikrai tikrai nesikiš, užsimerks ir nieko nematys. NES MŪSŲ TEISMAI TEISINGESNI UŽ AMERIKIEČIŲ. Ta maža smulkmena, kad šiuo metu kaip tik tiriama dar Lietuvoje negirdėta aukštų teisėjų korupcijos byla, politikų neturi jaudinti – jei tik suabejosi mūsų Temidės teisingumu, tuoj pat prisistatys koks nors politikas a la S. Šedbaro pavidalu ir durs tiesiai pirštu: jei nepasitiki TEISMŲ TEISINGUMU, griauni valstybės pamatus. Ir nedrįsk klausti: kurių teismų teisingumu – Lietuvos ar JAV? 

Būtent taip jaučiausi lapkričio 11-ąją žiūrėdama televizijos laidą „LRT forumas“. Štai keletas citatų ir mano komentarų.

Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius, gindamasis nuo vedančiojo klausimų, kodėl JAV teismas atmetė tiek prokurorų kaltinimų N. Venckienei, atsako taip:
„Šiandien Lietuvoje turime įsigalėjusius teismo sprendimus, kurie buvo analogiškomis veikomis kaltinami [JAV], ir mūsų teismai tikrai vertino, buvo pakankamai duomenų, ir asmenys pripažinti kaltais. Aš noriu pastebėti, kad tikrai šiandien yra pakankami duomenų teigti, kad mažametė Klonio gatvėje buvo tvirkinama ir buvo daromas poveikis jai. Lietuvos teismai yra priėmę nuosprendžius, kad vaikas buvo tvirkinamas. Maža to, mes turime eilę asmenų Lietuvoje, nuteistų dėl informacijos rinkimo, už veikas, kurias organizavo būtent Venckienė.

VU baudžiamosios teisės dėstytojas dr. Remigijaus Merkevičius: „Aš manau, kad prokuroro retorika, kad Venckienė kažką organizavo, kai ji negali būti už tai traukiama atsakomybėn, pažeidžia nekaltumo prezumpciją.“

Mano komentaras: Prokuroras pasako itin skandalingą dalyką: pagal lietuviškus „įrodymus“ JAV nemato net galimybių pradėti teisti „nusikaltimo organizatorę“, o Lietuvos teismai valstybės vardu jau nuteisė eilinius „nusikaltimo“ vykdytojus! Iki šiol žurnalistų kelti klausimai, kad gal prokurorai pagal šias veikas kažką blogai pateikė amerikiečiams, nebetenka jokios prasmės. Prokuroras labai aiškiai pabrėžė: buvo pateikti tie patys kaltinimai, kaip ir Lietuvos teismams. Mūsų teismams tokių „kaltinimų“ užteko, o amerikiečių – ne.

Kodėl taip skiriasi mūsų teisėtvarkos sistemos, klausia vedantysis, o buvęs generalinis prokuroras, buvęs Seimo pirmininkas bei laikinasis Prezidentas Artūras Paulauskas laidoje sako: „Negali būti, kad taip esmingai skirtųsi mūsų sistemos, negali būti, kad JAV nebaustų už vaiko tvirkinimą!“

Tai kokia, mielieji, peršasi išvada?! Teisingai: MŪSŲ TEISMAI TEISINGESNI UŽ AMERIKIEČIŲ. Nes gaudami lygiai tokius pat duomenis, jie N. Venckienės byloje priima visiškai priešingus sprendimus nei amerikiečiai.

Žiūrim laidą toliau ir stebime, kaip Lietuvos politikai, priešingai nei JAV, nesikiša į teisėsaugos sprendimus.
Seimo narys, buvęs Konstitucinio Teismo teisėjas Stasys Šedbaras: „Tikiuosi, kad dabar [N. Venckienei grįžus] bus bandoma ieškoti, surasti ir tą ratą kažkaip uždaryti“.
Vedantysis: „Ko jums dar trūksta?“
Šedbaras: „Vaiko tvirkinimas, žudynių įtakojimas, yra baudžiamas, nežinau, kiek tai pavyks [įrodyti], bet prokurorams atsiranda daugiau galimybių dirbant šia linkme.“
Paulauskas: „Prokuratūra turės atsakyti į klausimą: ar jinai [Venckienė] prisidėjo prie nužudymo.“
Merkevičius: „Jeigu Venckienė neišduota pagal teisinės pagalbos prašymą dėl tų veikų, tai tyrimas dėl tų veikų turi būti nutrauktas.“
Prokuroras: „Prokuratūra nepadėjo taško šioje byloje.“
Šedbaras: „Teisėjas, moteris, įsūnis, kur yra akivaizdūs nužudymai, vienas dienraštis kelia, gal šiek tiek sąmokslo teorijas, ir dėl Ūso, ir dėl paties Kedžio, tai yra pagrįstas, protingas visuomenės dėmesys. Šituo dėmesiu naudosis tie, blogieji politikai, kurie norės pasiimti vieną, kitą papildomą visuomenės balsą.“

Mano komentaras: Sėdžiu pritrenkta. „Sąmokslo teorijos – protingas visuomenės dėmesys“?! Pusę laidos piktinęsis, kad N. Venckienės byla Lietuvoje taip ilgai neištirta dėl neleistino politikų kišimosi, politikas Šedbaras čia pat, toje pačioje laidoje, daro akivaizdžiausią spaudimą prokurorams, vardina, kokias bylas ir ką šie dar turės ištirti, kad „uždarytų ratą“. Kokį ratą, pone Šedabarai, juk jūs nesikišate į teisėtvarkos darbą?! Dar labiau glumina tai, kad nuolat kitiems grėsmingai šaukęs: „Jei nepasitiki teismų sprendimais, griauni valstybę“, p. Šedbaras gudriai prisimerkęs atkartoja „vieno dienraščio gal šiek tiek sąmokslo teorijas“, kurios akivaizdžiausiai prieštarauja „MŪSŲ“, ne amerikiečių, teismų sprendimams: Ūsas pats nuskendo, o Kedys pats paspringo.

Pritrenkta nuo tokio demagoginio „rato“, skubu priminti, kad pats pirmasis politikas, kuris įsikišo į šią bylą ir yra tas pats ponas Šedbaras.
Būtent Seimo Teisės komiteto pirmininko S. Šedbaro iniciatyva 2010 m. jo komitetas ištyrė teisėsaugos darbą šioje byloje ir pareiškė (cituoju 2010 m. sausio 15 d. BNS pranešimą):
„Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas, svarstęs parlamentarų siūlymus išvadoms dėl vadinamosios Kauno pedofilijos bylos tyrimo, įrašė nuostatą, kad generalinis prokuroras Algimantas Valantinas šioje byloje dirbo netinkamai. Taip pat išvados papildytos nuostata, kad Generalinės prokuratūros pareigūnai, Kauno miesto apylinkės prokuratūros pareigūnai, Kauno apygardos prokuratūros pareigūnai, tyrę ir kontroliavę vadinamosios pedofilijos bylos tyrimą, netinkamai atliko jiems teisės aktais pavestas funkcijas“.
Paklaustas, kokie motyvai Seimo narius paskatino į išvadas įtraukti nuostatą dėl asmeninės A.Valantino atsakomybės, S.Šedbaras sakė, jog parlamentarus paskatino ir tai, jog kai kuriems komiteto nariams generalinis prokuroras pasirodė besikratantis atsakomybės.“

Nežinau, ar anuo, kaip niekad ryškiu kišimusi į teisėsaugos darbą  p. Šedbaras, „kaip blogasis politikas, norėjo pasiimti vieną, kitą papildomą visuomenės balsą“, bet žinau, kad po tokio tyrimo aš nebegalėjau nei kaip politikė, nei kaip pilietė stovėti nuošalyje. Ir jei dabar kas paklaustų, kas mane paskatino kištis į šią šiurpią bylą, nedvejodama atsakyčiau: „gerasis – blogasis“ politikas Šedbaras.

O pabaigai – apie tai, kas labiausiai šiurpino laidoje.

Vedančiojo paklaustas, kodėl taip paslaptingai į Lietuvą ir į Kauno teismą buvo gabenama N. Venckienė, štai ką atsakė tuo metu buvęs Kriminalinės policijos vado pavaduotojas, o dabar politikas Vitalijus Gailius: „Šitoje ekstradicijoje buvo pakankamai viešumo. Neatmeskime galimybės, kad skrendant iš JAV buvo galima suplanuoti (!) ir atlikti provokaciją orlaivyje tam, kad orlaivis nusileistų kokioje nors Lotynų Amerikos (!) valstybėje, kuri būtų palanki, ir vėl tektų prašyti ekstradicijos“.
Prokuroras: „Labai teisinga pastaba dėl orlaivio, buvo ieškoma variantų, kaip užkirsti tokiems visokiems dalykams. Tai, ką mes padarėme apie viešąjį saugumą Kauno apylinkės teisme – kiekvienas lankytojas buvo patikrintas fiziškai. Todėl ir nesutriko teismo darbas.“
Paulauskas: „Apie lėktuvus mes šiek tiek gal čia hiperbolizavome…“ 

Komentaras: Nesinori komentuoti tokių liguistų fantazijų, bet po šitos laidos man paaiškėjo, iš kur visos tos neįtikėtinos sąmokslos teorijos „per vieną laikraštį“ leidžiamos po Lietuvą, kokio lygio įtarimus mūsų prokuratūra pateikė JAV ir kodėl ši juos atmetė, kodėl mūsų politikai tokie „nešališki“ ir kodėl MŪSŲ TEISMAI TEISINGESNI UŽ AMERIKIEČIŲ.

Tik vienas dalykas vis dar neaiškus: negi jie nesuvokia, kad šį akivaizdų „stogų važiavimą“ stebi ne tik Lietuvos piliečiai, bet ir JAV žiniasklaida bei senatoriai?

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2019-11-20 0:56

Gaila konkrečių žmonių, nukentėjusių nuo komunostribų ir tebekankinamų, bet istorija platesnė, liečianti mus visus - šalies, užvaldytos velnio tarnų, drama. Perestroikos imitacija visam gražume. Ir visi ,,nesidomėję šia istorija”, ir domėjęsi, bet melavę, ir ,,neketinantys kištis į teisėsaugos darbą”, jau nekalbant apie rėkusius ,,mėsos!”, deja yra niekšai ir, tikiuosi, atsakys už tai asmeniškai.

bukhalteras       2019-11-19 17:04

ai da molodiec, stanislav nikolajevič... 6 na 11 - 66 rublei zarabotal.Priam udarnik kommunističeskogo truda. Podadim raport sodeistvija na prisvoenie očerednogo zvanija staršego efreitora nkvd.

Neužsimirškime - tai tik pradžia        2019-11-19 11:48

Delfiui, pasirodo, “Netikėta: teismas paleidžia Venckienę į laisvę už užstatą”. Vis dėlto labiau netikėta tokia Delfio antraštė, kadangi bent kiek nuovokesniam ir bent kažkiek Lietuvos teisę suprantančiam akivaizdu, kad suėmimo išvis neturėjio būti! Mat, Neringa išvyko, kai jai nebuvo paskirta jokios kardomosios priemonės ir ji gynėsi teisėtais būdais. Tad koks gali būti jai inkriminuojamas slapstymasis? - Jo nėra ir nebuvo, tą teismas šiandien ir pasakė. Dabar belieka laukti tolesnio teisingumo vykdymo teisminiu keliu, kad būtų atskleisti ir nubausti tikrieji kraupių nusikaltimų sumanytojai ir vykdytojai, kurie atitinkamoms tarnyboms tikrai žinomi.
Tai pirmiausiai ne tiek Neringos Venckienės, kiek nacionalinio saugumo klausimas. Lytiniai iškrypėliai ir nusikaltėliai, kokius aukštus postus beužimtų ir kokius ryšius beturėtų, daugiau negali ir neturi žlugdyti valstybės griaudami pasitikėjimą jos valdžiomis.

stasys        2019-11-19 11:07

2019-11-19 11:14 ..Matuko byla paskutinis kantrybės vinis į ta nuodėmių karsta . Valstybės nesugebėjimas užtikrinti vaiku saugumo suaugusių ginčuose išryškėjo butent šioje byloje. Teisėjos gebėjimas pasinaudoti tomis istatymo spragomis tapo akivaizdžiai matomas kiek užtruko ta vaiko perdavimo byla mamai. O kaip paaiškintumėte Kauno vaiku teisiu skyriaus darbo trukumas perlenkiant lazdą .? Stereotipai negimsta tuščiame lauke .O dėl pačio įstatymo pasižiūrėkite datas nuo 2015 vaiku apsaugos įstatymas pildomas netgi du kartus į metus pataisomis .

sąsiui       2019-11-19 10:14

Tai jau nebe “Matuko” reforma, o “Deimantės”, sakai? smile Kodėl tada anksčiau nebuvo galima jos įgyvendinti? Ar tiesiog kliedi, senas melagi, ir pats bandai savo melais tikėti? smile

stasys        2019-11-19 9:46

arviui ..Tai kad kriminalinis nusikaltimas grupės žmonių gauna palaikymą iš politiku ir vėliau tampa parlamentine partija ir yra tas ženklas to kiek Lietuvos visuomenė nėra brandi savo pilietiškumu . Nesvarbu kiek ir kas iš politiku į ausį šnabždėjo, faktas lieka faktu, prie tos bylos tyrimo tie šnabždesiai pagalba neprisidėjo ,šiandieninė tyla politiku liudija ir tai kokia didelė klaida buvo padaryta neužkardžius to vaiko tvirkinimo fakto kloniu g., iš karto (tvirkinimas, kaip veiksmas, turi daug platesnį išaiškinimą  nei daugelis mano) . Beje vėlesni priimti įstatymai ginantis vaiku teises tapo žiaurus ir dėka tu Garliavoje įvykiu , ištęstos procedūros tuo metu tai šeimai leido tuo pasinaudoti ir tuos procesus vaiko perdavimo paversti tragedija .  Šiandiena jau taip nenutiktu   , vienok kokia kaina už tai moka šiandiena visuomenė irgi šiurpina . Šimtai jaunu šeimų yra priverstos jausti šaltuką nugaroje santykiuose su savo vaikais . Mokykla stebi , vaiku darželiai stebi , stebi kaimynai susirūpinę ir visa tai vienu dešimtmečiu pakeičiant visuomenės nuostatas į vaiku auklėjimą .. Ta byla savo turiniu bus padariusi Lietuvos visuomenei daug daugiau žalos nei plika akimi matoma . Apie svetimas įtakas irgi galima kalbėti , bet ta reikia daryti faktais kaip buvo elgiamasi R.Pakso atveju .

arvis       2019-11-18 23:02

dar kartą-prieš miegą...faktai
1.po 2012 05 17 iki vėlyvo rudens prie prezidentūros vyko kasdien protesto akcijos,o po to jau aštuntus metus kas mėnesį,17 dieną...NĖ KARTO niekas iš prezidentūros neišėjo pas protestuotojus.Net į raštus iš esmės neatsakė.O dabar pliurpia per visus kanalus ir galus-“Grybauskaitė palaikė Venckienę...”
2.Alia “politikai” kaip Gailius TV forume svaičioja-“Galėjo kas nors lėktuvą su Venckiene nuvaryti..”..gal vėlyvus grybus su šungrybiais meras sumaišė ir truputuką užvalgė...ČIA tinka sesers Sadūnaitės pasakojimas,kai zekai stebėjosi,kodėl vežant ją etapu į lagerius ypatingai rusai saugojo-“gal sako jinai povandeninį laivą susprogdino?“Zekai turėjo jumoro jausmą,skirtingai negu išgirtasis politikas Gailius,kuris nesugebėjo ištirti žudynių..
3.faktas kaip blynas-dešimt metų tiria tiria ir niekaip neištiria,kas nužudė tiek žmonių Garliavos įvykiuose.sako-Kedys,bet tai tik pliurpalai,nėta teismo verdikto.Gal užteks šerti tuos nevykėlius kriminalistus,prokurorus,teisėjus?gal pasvarstyti reiktų-atiduoti kurios nors valstybės teisėsaugai,jei mes nesugebam,gal jiems pavyks?juk kai mūsų ministerijos,žinybos milijonus tratina egzpertams iš užsienio,tai skamba kaip prestižas.O kodėl čia negalima?aš moku mokesčius ,išlaikau tokią armiją neįgaliųjų teisėsaugininkų,o jie nedirba,neatsako.Ir įgaliojimai jiems valstybės vardu suteikti.
4.Ar kartais visuomenės kiršinimas su šita Garliavos byla nėra kažkokio plano išlaikyti nebrandžią pilietinę visuomenę dalis?..kad tai jau tapo nemenku iššūkiu nacionaliniam saugumui ir kenkia daugiau negu rusų grėsmė,aišku kiekvienam mąstančiam,tik ne valstybės gynimo tarybai ir VSD.
5.atpažįstu provakatorius,niektauzas ir žemo intelekto žmogystas ,iš tolo užuodžiu,jau nuo 1988 mačiau tokius veikėjus mitinguose.ATveža,atsiunčia bomžus,susipykusius su protu žmogelius,apsikarsčiusius blekomis ir pučiančius trūbas,kad sumenkinti protesto akciją..beje,tokius pirmiausiai puola fotkinti sisteminės žiniasklaidos reporteriai
6.ir paskutinis faktas,laikas jau miegoti,pūkuotukai,yra apie tai,kaip išskaidyti,supešdinti,supriešinti judėjimai,lyderiai…Juozaitis,Puidokas nekalba apie Garliavą iš viso,Naglis atsargiai nutyli,Radžvilas nesės už vieno suolo Su Dariumi Kuoliu,...ar čia šuo pakastas ne tik lietuvio charakteryje?Ilgus nagus,spėju,prikiša susinteresuoti vyrukai…juk gerus pinigus moka,o pinigai nekvepia…na užteks,atsiprašau,kad išvarginau

atsargiai!       2019-11-18 22:52

Atkaklusis sąsius ir vėl žiaugčioja. Atsargiai, kad neapvemtų. smile

teisingai pastebėta pabaigoje       2019-11-18 22:48

Nes man jau baugu darosi, kad daugiau amerikiečių karių galime ir nebepamatyti po tokios absurdo orgijos. Kas norės su tokia valstybe prasidėti?

TO SKIRTUMAS       2019-11-18 21:57

kaip to įrodymas - šiandieninė “Dėmesio centre” laida, kur net vedantysis dirba teisėju.

Raigerdas        2019-11-18 21:39

Štai gerbiama Aurelija Stancikienė pakėlė ir kitų žmonių ūpą siekti teisingumo. Šaunu, labai šaunu. Ir štai, ką parašė vienas komentatorius:“Skirtumas. 2019-11-18 18:59
  Vienintelis ir esminis skirtumas tarp JAV ir Lietuvos teisėsaugos yra tas, kad JAV yra ginama nukentėjusioji pusė, o Lietuvoje - nusikaltėlių pusė. Šioje byloje tikrai taip, jokių abejonių nėra - filmuotos medžiagos apstu”. Taip, būtent čia yra Lietuvos Teisingumo sistemos šaknis, pūvanti šaknis. Pataikyta į tiesiai į dešimtuką. Nesu girdėjęs tikslesnio apibūdinimo apie Lietuvos Teisingumo sistemą. Dabar belieka išsiaiškinti, kas ją tokią sukūrė? Ar čia yra toks ten dirbančių teisėjų ir prokurorų mentalitetas? Iš tikrųjų Lietuvoje yra ginama būtent ta nusikaltėlių pusė, pradedant KGB-istais, o ne nukentėjusioji pusė, nes milicininko pamėgta frazė “kaltos abi pusės”, šiandien sėdi ir tyrėjų, ir prokurorų, ir teisėjų, ir netgi Seimo narių galvose, lyg juos visus būtų kažkas užhipnotizavęs. O dabar pažiūrėkime, ką iš tikrųjų davė tas N.Venckienės pasitraukimas į JAV. Tik dėka šito pasitraukimo staiga mūsų visuomenė pamato, kokios kokybės yra mūsų Teisingumo sistema, nes kitaip dar dešimtmečiais mūsų žmonės būtų priversti kentėti visą tą idiotų palaikomą kreivą Teisingumo sistemą, kai yra ginama ne nukentėjusioji pusė, o nusikaltėlių pusė. Bijau būti neteisus, bet pabandysiu spėti: ar nėra čia ta pagrindinė Lietuvos liga, kuria yra užkrėsta visa valstybė, nes Teisingumas pas mus NEGINA nukentėjusiojo pusės, o gina nusikaltėlių pusę. Tada iškyla klausimas: kam toks Teisingumas iš viso reikalingas? Žinomas Rusijos karvedys Suvorovas yra pasakęs, kad “ne tie Tėvynės priešai yra pavojingi, kurie yra už sienos, o SAVI IDIOTAI”. Štai čia mirguliuoja jau daugeliui žinomas toks komentatorius “stasys”, kuris laiko save Lietuvos patriotu. O kiek tokių “stasių” ar Šedbarų, arba Šimašių mes turime Seime, teisėjų tarpe, prokuratūroje ir tyrėjų tarpe?  Ir kodėl jie lenda į Teisingumo sistemą? Gal būtent todėl, kad pademonstruoti žmonėms, kad TEISINGUMO kaip tokio negali būti, nes “abi pusės kaltos”, ir nukentėjusioji pusė ir nusikaltėlio pusė? “Sekso pas mus nėra” - tvirtino viena moterėlė Sovietinėje TV laidoje, tai šiandien jau Nepriklausomoje Lietuvoje, mus bando įtikinti, kad “pedofilijos” jau netarybinėje Lietuvoje nėra, nes yra tik atskiri nežymūs pedofilijos atvejai ir vienas iš jų yra seneliai Kedžiai, kurie tvirkino anūkę. Todėl teismas nutarė, kad “L.Kedienei nepavyko teisme atsikratyti savo anūkės tvirkintojos vardo. ... Neringos Venckienės motina tvirkino anūkę ir už tai turi sulaukti bausmės”. Ar jaučiate, kokioje bepročių Teisingumą valdomoje šalyje mes gyvename? Štai, kodėl žmonės bėga į UK, nes čia gyventi yra NESAUGU.

stasys        2019-11-18 21:08

Jonui… nesiprovokuokite , nepasiduokite stasio proto žaidimo žabangoms , viena karta papuolus iš jų nebeištruksite ir liksite amžiams įkalintas toje beprotybėje smile SKELBIMAS : iš sienlaikraščio Tiesose .

Skaitytoja       2019-11-18 20:32

Visada zavejausi p.Aurelija . O dabar tariu dideli aciu uz jos neturejima baimes parasyti toki teisinga straipsni.

Jonas       2019-11-18 20:14

stasys kirčiuojasi kaip b,, oi atsiprašau grėblys, gal jau eik tu į Perų ten yra toks miestelis tokiu pavadinimu.

stasys        2019-11-18 19:09

Arvis supliekė komentarą lik duona kasdieninė butu jo raikoma  . Jaučiasi patirtis ir rankos mostas . Deja su faktais kaip ir seniau jam sunkiai sekasi .. Nežinau ka turėtu tikri disidentai pagalvoti juos sulyginus su ropinėjančiais Daukanto a.? Gal tik tiek vertės liko tam disidento vardui ,  o perpasakoti Vižinio paistalus tapo labiau vertinga ?.. - kam tas Tiesos gurkšnis kai yra pamazgų kibiras savo turiniu užspaudžiantis sveikam žmogui kvapą ir norą priešintis . Taip tai ne pirmas kartas kai ta publika susivilioja į savo grindų skudurą patrinti Lietuvos valstybe . Tie kas buvo atidesni nesunkiai prisimins ir tokį ‘Drąsos kelio’ Varkala kuriam ranka pakilo sausio 13 prilyginti jo pačio kibiro turiniui . Jei gerai atmenu tai kas vyko iki ta publika buvo išskirstyta Klonio g. tokios protą temdančios orgijos buvo įprastas reikalas . Gal tai ir bus priežastis ta kodėl didžioji dauguma juos palaikančiu virto sprindžio didžiu su labai šaižiu balseliu parėkauti ne į tema .

Ema       2019-11-18 18:00

Oi ačiū Jums, ponia Aurelija ♥, šitas straipsnelis - tyro oro gurkšnis šių dienų neteisybėse ir niekšybėse. Jaučiu fizinį skausmą dėl tokios neteisybės ir begalinį pasišlykštėjimą Jūsų išvardytoms asaboms su baltais mankietais, su mantijomis, su lenciūgais ant tuščių krūtinių... Manau, kad tai svetimų Lietuvai jėgų įtaka. Nemanau, kad tas raudonuojantis ir kažką veblenantis į mikrofoną ir bijantis pakelti akis prokururiukas yra savarankiškas, nemanau, kad savo sąžine ir teise vadovaujasi visokie šedbarai, gailiai, paleckiai ir kiti “herojai”, bet man baisu, kad jie jau nebebijo nė tarptautunės opinijos kad ir apie žmogaus teises. Matyt, stipriai “pakabinti”... Nemanau, kad Lietuvos naudai dirbantys galėtų taip neteisiškai ir nemoraliai elgtis, štai, Venckienę narve vežioja, o visokie masiuliai su kėvišais ir dar didele banda tokių sau feelingais mėgaujasi. Argi tai ne sąmoningas kenkimas? Argi tai ne bandymas sukelti piliečių neapykantą tokiai valdžiai? Vai, kaip nebesinori su tokiais kolaboruoti.

Skirtumas.       2019-11-18 17:59

  Vienintelis ir esminis skirtumas tarp JAV ir Lietuvos teisėsaugos yra tas, kad JAV yra ginama nukentėjusioji pusė, o Lietuvoje - nusikaltėlių pusė. Šioje byloje tikrai taip, jokių abejonių nėra - filmuotos medžiagos apstu.

Dzeikas       2019-11-18 17:39

arviui:
Na taip, N.V. bandyma apsaugoti dukterecia nuo pedofilu ir ieskoti teisybes JAV teisme galima pavadinti “nepatriotiska”. Kaip sako patriotai:
“Geras paukstis purvo is lizdo nenesa”

Dzeikas       2019-11-18 17:34

“Mieli Lietuvos zmones”, teismai ir prokuratura teikiasi aiskinti savo veiksmus ne todel ,kad jus jai turetumete kokia nors itaka , - cia kazkas stebisi, kaip jie gali taip durnai sneketi, - o todel, kad jeigu atviru tekstu pasius jumi ant koto tai ES ir sponsoriai gali nesuprast. Todel tenka “filtruot bazara” ir nuduodant susirupinima ir rimta veida kazka aplamai jumi aiskint.
Na pasakytu jumi atviru tekstu: “Sa!, banderlogai, nustokite inkst kitaip kompiuterius atimsime. Kaip noresime - taip elgsimes. Noresma - paleisim, noresmu - N.V. supus kalejime.”
Ka jums jiems i tai? Palinguosite galva ir eisite dirbt.

arvis       2019-11-18 16:34

kas pasikeitė,grįžus N.Venckienei.Visų pirma,TIESOS akcijos kiekvieną mėnesį tvirtai rodo,kad kokia bebūtų priešiška purvasklaidos propaganda,visuomenėje visada liks piliečių,nebijančių ir reikalaujančių Tiesos.Kaip pavadino Valdas Vižinis,šių laikų disidentai.Jų neužčiaupsi,nors kai kuriems užsiveria durys karjerai.Kiek pamazgų pilama ir ignoruojami Darius Kuolys,Povilas Gylys,Vytautas MAtulevičius,Vytautas Rubavičius,Stancikai,visų neišvardinsi,tikrojo mūsų elito.Tokie žmonės palaiko ir įkvepia kitus,ir mane…Gėda Landsbergiams,jaunesnysis seniai išsižadėjo Garliavos,gal dėlto Gabriukas šovė “elito” viršūnėn,kaip kometa.Vyresnysis pritilo,o dabar jau krenkščia,būk tai ne taip jį suprato,kad jis nieko nepalaikė..nevyriška ir nesolidu,išdavikiška.Ir Arūnas MAtelis pritilo,kai Nausėda prisiėmė į prezidentinę rinkiminę kompaniją.Kaip sakė Kudirka-dėl trupinio aukso,gardaus valgio šaukšto…Bandžiau Mateliui priminti,tai jis komentaruose apšaukė mane provokatoriumi ir nutilo,atseit,nepasiduos provokacijoms…O kas NETEISYBĖS fronte naujo? Ogi paleckiukas išlindo ir hiperaktyviai tardo ir menkina,matyt,brolį pažadėjo paleisti iš kaliūzės,nors…netikiu,kad tokiems rūpi žmogiški dalykai,kaip rūpestis broliu,jei gali stoti mergaitės pradangintojų pusėn.
o kas dabar?prisimenu kažkieno citatą-kas abejingai stebi blogį,tas yra bendrininkas.Nenoriu ir nebūsiu bendrininkas,nes jei N,Sadūnaitei,nei visuomenei valdžia nepateikė jokių akivaizdžių įrodymų,kad Deimantė gyva.Juik JIE privalo nekiršinti visuomenės,jie privalo dėti visas pastangas,kad baigtųsi susikiršinimas.Juokinga,kad neina parodyti internetu Deimantės,prileisti pas ją sesę Sadūnaitę,kun.Grigą,kuriais pasitikima.O jei to nedaroma,išeitų,kad neišeina…Vienos šeimos tragedija virto tautos pasipriešinimu prieš klaną,isteblišmentą,gal būt nusiklastamus susivienijimus valdžiuoje,teismuose,žiniasklaidoje…

Rasa       2019-11-18 16:33

Supuvusi korumpuota visa teisesauga o prokurorao patys turi buti teisiami ,sodinami i kalejimus ,ipatingai Kauno .Tikra tiesa ,kaip sake Kazeniene ,juos aptverti spygliuota tvora ,tai butu teisinga.

Poniai Aurelijai       2019-11-18 15:50

Dažniau būkite drąsi.Drąsiau.

Jeigu reiks,       2019-11-18 15:35

mes ir marsiečius aplenksime - ant tiek dori ir sąžiningi, ir dar labai aukštos kultūros, beje.

taip,       2019-11-18 15:16

ir man buvo juokingiausia, kai Gailius prašneko apie tą orlaivio nusodinimą kokioje Lotynų Amerikos valstybėje. Taip nusišnekėti politikui, miesto merui, buvusiam pareigūnui? O prokuroras (beje, galėtų bent tas savo garbanas apsikirpti tvarkingai, nejaugi pinigų kirpyklai gaila?) pritarė. Tai kokio lygio mūsų tie politikai, prokurorai, kur jie mokėsi, kas juos mokė? O gal pilnatis jau buvo? smile))

stasys        2019-11-18 14:58

A.Stancikienė naujoji Reigardo Žana d’Ark ? .smile sunku pasakyti kaip visa tai iš šono atrodytu , tikiu kad smagiai . smile))

Šiltnamio dujos       2019-11-18 14:46

Siūlau atspėti, kas pagamino tiek “šiltnamio” dujų, kad net už Atlanto smirda. Teisingai, tai mūsų šaunioji pedosauga.

draugijos ieškai?>       2019-11-18 14:29

stasys     2019-11-18 9:56

Pasvarsčiau tavo sprendimą (komentaro gale išdėstytą): gal tu geriau jau vienas eik.. be mūsų. Ir tau geriau ir mums ramiau…

Taip       2019-11-18 14:26

Be esminės Lietuvos teisėsaugos pertvarkos,nebus teisingumo,o valstybė neišbris iš ketvirtosios valdžios liūno.Liūdna ir tai,kad dičkė liberalmarksistinė žiniasklaida su LRT priešaky, juda tuo pačiu moraliniu šunkeliu,kaip ir minėta Teisėsaugos sistema.O gal J.E.Prezidentas Nausėda panorės pastebėti Lietuvos teisinės sistemos niekšybes?

Raigerdas        2019-11-18 14:11

Taip, gerbiama Aurelija Stancikienė yra tikrai savotiška Žana Dark, nes išdrįso pasakyti tai, ko pabijojo padaryti visa vyriškoji Teisingumo sistemoje dirbanti giminė. Jeigu paimti tą Tarybinę Teisingumo sistemą, tai nuo jos nukentėjo arti pusės milijono (jei nedaugiau, nes neįvertinau tą emigravusią iš Lietuvos dalį) Lietuvos gyventojų, kurie buvo sušaudyti, kaip partizanai, arba išsiųsti į Sibirą. Bet niekas neskaičiavo, kiek gi yra nukentėjusių žmonių nuo Nepriklausomos Lietuvos Teisingumo sistemos. Aš pavyzdžiui, žinau 7 teisėjus, kurie turėtų būti teisiami, bet dabar tai neįmanoma, nes šita Teisingumo sistema yra blogai funkcionuojanti sistema, o tiksliau pasakius, ji vis dar yra to sovietinio “Zaporožiečio” lygmenyje, kuri į aukštesnį kalną nebe įvažiuoja ir ją reikia stumti, kaip dabar tai priversta daryti visuomenė. Patys jie nieko nekeis, nes, matomai, juos šita sistema tenkina, nes ko reikia tikėtis iš Šarikovų-teisėjų teisingumo. Jo niekada nebus.
Ir tuo pačiu noriu pritarti komentatoriaus StasioG minčiai, kad šitas lietuviškas “žiniasklaidos” pavadinimas yra tikrai nevykęs pavadinimas, nes jis niekaip neatspindi to, kam yra skirtas tas informacijos srautas visuomenei. Pritariu ir tai jo minčiai, kad daugybė žmonių pas mus, kurie negali niekaip pagaminti savų idėjų, kopijuoja idėjas iš Rusijos, bet ne geras idėjas, o būtent blogas. Čia irgi įdomus toks sovietinio mąstymo palikimas.

Tam Deivis       2019-11-18 13:49

Taip, tikrai Laisvos Lietuvos seime, tokio tipo kaip rinktinis KGB kadras komunistas Šedbaras, neturėtu būti nė kvapo.

Raigerdas        2019-11-18 13:45

Esu priblokštas, kai perskaičiau gerbiamos Aurelijos Stancikienės straipsnį. Pagaliau, pagaliau, pagaliau prabilo žmogus, kurio teisingumo jausmas nušluoja visų Šarikovų, įsitaisiusių Teisingumo sistemoje, kliedesius. Jos palyginimai labai taiklūs:“trisdešimtmetė posovietinės Lietuvos teisėtvarka aplenkė  beveik dešimt kartų ilgiau kurtą JAV teisinę sistemą, o mūsų teismai tapo teisingesni nei amerikiečių!”. Taip, iš tikrųjų, čia mes turime baisiausią sovietinį palikimą. Ir niekas neatkreipė į tai jokio dėmesio, kad šita Sovietinė Teisingumo sistema vis dar gyva. Ir jos gyvybę palaiko būtent šitie, su dviguba morale, Šedbarai. Savo laiku net buvusi Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė yra pareiškusi, kad “abi pusės kaltos”, kada kalbėjo dėl Klonio gatvės įvykių. Šita jos pozicija paskatino neveikti Prokuratūrai ir toliau, kadangi “abi pusės kaltos”, kas praktiškai yra neįmanoma. Tai mėgstamiausias sovietinių milicininkų išsireiškimas, nes jų niekada niekas nemokė, kaip atskirti priežastį nuo pasekmės. Šedbaras netyrė, kad Kedys kreipėsi ne tik į Prokuratūrą, bet ir į Seimo narius, ir netgi į tuos, kurie Seime žinomi, kaip tremtiniai. Tai, jeigu būtų laiku pradėta tirti, tai mes neturėtume šiandien tokių pasekmių ir, galimai, dabar viso pasaulio dėmesio mūsų Teisingumo sistemai, kuri veikia blogai dėl to, kad ją okupavo bolševikinių Šarikovų dvasia užsikrėtę ypatos. Kiek prisimenu, kad stojant studijuoti TEISĘ, reikėjo duoti kyšį 3000 dolerių. Ir tie kyšininkai šiandien dirba Teisingumo sistemoje. Lietuvos buvęs premjeras Vagnorius nekėlė atlyginimus mokytojams, aktoriams, bibliotekininkams, gydytojams ir kitoms kategorijoms, bet pakėlė atlyginimus TEISĖJAMS. Ir prisiminkite, koks gi buvo jo motyvas:“kad teisėjai neimtų kyšių”. Dabar žiūrėkime į kitą faktą. Štai dabar nagrinėjama įtariamų teisėjų byla. Ir ką jūs manote? Ogi ten, ne paskutinį vaidmenį vaidina advokatas. Bet gi jis pats buvęs teisėjas. O kiek tokių pašalintų teisėjų dirba advokatais? O tai ką, teisėju dirbti ir su pagedusia sąžine neišeina, o advokatui jau galima? Kiek tokie išvaryti teisėjai, tapę advokatais, padarė žmonėms žalos? Ar kas nors domėjosi? Kaip turėtų būti? Išvarytas už kyšio paėmimus ar kitokius kriminalinius nusikaltimus teisėjas nebe turi teisės dirbti jokioje valstybinėje Teisingumo sistemoje. Tarp kitko, šitie buvę teisėjai, dabar dirbdami advokatais, yra gana įžūlūs tipai, ir dažnai specialiai kiršina abi konfliktuojančias puses, kad uždirbti iš bylų kuo didesnius pinigus. Šaunuolė gerbiama Aurelija Stancikienė, drąsiai stojusi į kovą su šita pūvančią nuo Šarikovų dvasios teisingumo sistema Lietuvoje, kurioje nuo Sovietinių laikų, teisėjais vis dar dirba buvę “nekalti” KGB-istai.

Algimantas Končius       2019-11-18 13:42

Lietuva neturi dar savų teismų ir teisėsaugos. Visa teisėsauga ir teismai tebėra sovietiniai - okupaciniai, su rinktiniais KGB kadrais komunistais teisėjais ir rinktiniais KGB kadrais komunistais prokurorais. Ar teisėsauga būtu Prancūzijos, jei joje tebedirbtu rinktiniai gestapo kadrai, nacionalsocialistai teisėjai ir rinktiniai gestapo kadrai, nacionalsocialistai prokurorai ???

Šaunuolė       2019-11-18 13:37

Šaunuolė, loginis mąstymas ir stipri pozicija, paremta sąžinės balso.

Tikrai prisimenant       2019-11-18 12:13

Būtent Seimo Teisės komiteto pirmininko S. Šedbaro iniciatyva 2010 m. jo komitetas ištyrė teisėsaugos darbą šioje byloje ir pareiškė (cituoju 2010 m. sausio 15 d. BNS pranešimą):
„Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas, svarstęs parlamentarų siūlymus išvadoms dėl vadinamosios Kauno pedofilijos bylos tyrimo, įrašė nuostatą, kad generalinis prokuroras Algimantas Valantinas šioje byloje dirbo netinkamai. Taip pat išvados papildytos nuostata, kad Generalinės prokuratūros pareigūnai, Kauno miesto apylinkės prokuratūros pareigūnai, Kauno apygardos prokuratūros pareigūnai, tyrę ir kontroliavę vadinamosios pedofilijos bylos tyrimą, netinkamai atliko jiems teisės aktais pavestas funkcijas“.
Paklaustas, kokie motyvai Seimo narius paskatino į išvadas įtraukti nuostatą dėl asmeninės A.Valantino atsakomybės, S.Šedbaras sakė, jog parlamentarus paskatino ir tai, jog kai kuriems komiteto nariams generalinis prokuroras pasirodė besikratantis atsakomybės.“

Rimantas       2019-11-18 11:45

Reikėtų prisiminti ir Šedbaro laikyseną laidoje “Oponentai”, kurioje jis dėjosi negirdėjęs (nematęs?) apie 2009 m. spalio 6-osios Vilniaus apygardos teismo galutinę ir neskundžiamą  nutartį, kurioje pripažįstama, kad įtarimai pedofilijos byloje L.Stankūnaitei nepateikti nepagrįstai. Švelniai kalbant tai neįtikėtina.

Zenonas       2019-11-18 11:23

Prisimenu, kaip pradžioje visų Klonio įvykių Šedbaras piktinosi valdžios veiksmais. Yra dar viena tikimybė - jis yra stipriai įbaugintas. Ir kiti, pav. buvusi Seimo pirmininkė, konservatorė, kalbėjusi apie grasinimus, taip pat ne šiaip sau nutilo.

StasysG       2019-11-18 11:07

Pritariu straipsniui. Bet šaukštelis deguto prasišviečia. Autorės cit. (ir ne ji tokia vieniša!!!): “stebi ne tik Lietuvos piliečiai, bet ir JAV ž i n i a s k l a i d a bei senatoriai?——“Amerikoje nėra amerikos lietuvių “išradimo” - žiniųsklidos. Ten AMERIKOJE - medijos. Mass medijos, multi-, social- ir kitokios.——Na yra šis tas palikta iš  medijų ir Lietuvoje. Pvz, be jokios gėdos LRT diktoriai ir laidų vedėjai pabaigoje mums žiūrėtojams primena: “daugiau apie tai MEDIAtekoje”. Ne žiniasklaidotekoje ar kitaip, bet mediaTEKOJE (žiūr. oficialiai w w w.google,com/search?client=firefox-b-d&q=mediateka).—- Beje, Rusijos mes nemėgstame, bet nuo jos nusikopijavome, ką? Nagi “socialinius TINKLUS”. Rusams sunku linksniuoti medijas, tai ir prigalvojo jie visokių nesąmonių. Bet kodėl mes sekame rusais, sunku pasakyti. Kodėl ne “socialinės medijos” kaip ir originale? Kokėl Lietuvoje Medijos pasidarė Tinklais? Jei patį  interNETĄ lietuviai verstų į kažkokius tinklus, tai dar būtų galima suprasti. Dabar viskas panašu į sąvokų mišrainę.—- Įdomiausia, kad pats Seimo kultūros komiteto pirminikas Ramūnas K. tai mišrainei pritaria ir jau jau koreguos Visuomenės informavimo įstatymą. Pasigardžiuosime..

Deivis       2019-11-18 10:52

Akivaizdu, kad Šedbaras yra iš klano. Jis dar yra ir konservatorius ir buvęs sovietinis koloborantas, bet Landsbergiui jis tinka.

Tvankstas       2019-11-18 10:15

Šiandien matome amžinai nenuplaunamą ir politikų, ir teisininkų GĖDĄ dėl paidofilijos bylos, dėl N. Venckienės - ateities kartos amžinai minės šią bylą kaip gėdingiausią bylą Lietuvos teisės istorijoje.

Pupa       2019-11-18 10:12

Prie ko čia komunistai, kėgėbistai ir mentalitetas? Žmonės, atsipeikėkit vieną sykį. Nejau nematot, kad valdžia užgrobta iškrypėlių ir jų godžių pakalikų?

Pagarba autorei       2019-11-18 10:12

Sita laida mano gimine pasiurpino.

Lietuvoje       2019-11-18 9:52

niekas nepasikeite per 30 metu. Kaip buvo sovietinis mentalitetas,taip liko.Netiki zmones jokiais teisingaisias LT teismais.Europos dvasios LT sistemoje bei su ziburiu nerasi

KGB vs ČŽV       2019-11-18 9:52

esame KGB valdomi.
———-
(ne tik teisėsauga, bet ir VSD, KAM bei VISOS valstybinės kontoros valdomos, deja, KGB)

vil       2019-11-18 9:41

Labai teisingas stripsnis

stasys        2019-11-18 8:56

Ir vėl tas liaudies pilvo urzgesys kodėl pas mus ne taip kaip kitur ? Suprantu kai klausimai keliami dėl duonos ir kiaušiniu kainos , bet skirtingai veikiantis įstatymai , skirta Konstitucija jau turėtu poniai Stancikienei priminti kad ji gyvena ne Amerikos valstijose Europos žemyne, todėl išlieka galimybė jog skirtingi teismai turės ir teisinės sistemos skirtumus kuriu lyginti negalima . Aš kaip ‘piktas stasys‘ irgi noriu paklausti Stancikienės kodėl ji kaip moteris mokanti pasverti ..nei karto neišreiškė nuostabos dėl tiek laiko užtrukusio N.Venskienės kalinimo Amerikoje ? .Juk jei matai kad žmogus kaltas tik dėl riestainyje esančios skylės neteisingu proporcijų toks klausimas neturėtu būti sprendžiamas tiek metu o galiausiai viskas baigtųsi ir vilko bilietu . Blogiausia kas gali nutikti kai teisingumas Lietuvoje imamas matuoti politiku va šitaip kaip matuoja Stancikienė , man nepatinka Šedbaras ..o man Stancikienė ..tai dabar visi eikime ir pasikarkime !!

nuomone       2019-11-18 8:49

aiškiai matosi ,kad visi šitie šed’bariniai yra apsėsti šėtono,čia jau reikalingas labai stiprus egzorcistas ir ne vienas,kad juos pravalytų

Jau seniai nežiūrėjom       2019-11-18 8:36

TV.Kai paskyrė Moniką į vadoves,taip neįsijungiam ne tik LRT,bet visų nežiūrim.

Juozas       2019-11-18 8:28

Gaila, kad JAV žiniasklaida ir senatoriai tik stebi. O vertėtų ir pareikšti bent jau nuomonę. Bet gal tikisi, jog už tylėjimą bus lengviau priimta į Lietuva ta proga dar keletas tankų ar raketų?

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.