Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Pedofilijos byla

Aurelija Stancikienė. Apie teisingumą dėžutėse

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 8 d. 16:39

56     

    

Aurelija Stancikienė. Apie teisingumą dėžutėse

Iš 39 lietuviškos teisėsaugos pareikštų N. Venckienės „nusikaltimų“ po JAV teisingumo filtro beliko 4 (ir tie 4 kelia labai rimtų abejonių, jei prisiminsime, kad mergaitės atėmimo metu N. Venckienė dar turėjo teisėjos neliečiamybę ir kad teismas buvo nurodęs vaiką perimti be prievartos). 

Skaitau: „Kodėl dingo sunkieji kaltinimai, kodėl JAV teismo sprendime nėra nė žodžio, generalinis prokuroras E.Pašilis negalėjo paaiškinti. „Negaliu atsakyti. Yra skirtingos valstybių (JAV ir Lietuvos) teisinės sistemos. Ir JAV vertina, ar tos veikos yra nusikalstamos. Kol kas negaliu leistis į detales“, – atsakė generalinis prokuroras“.

Ar tikrai JAV teisinė sistema taip esmingai skiriasi nuo mūsų, ar tie 35 kaltinimai buvo iš piršto laužti, kas buvo jau seniai akivaizdu ir čia, Lietuvoje? Kaip po tokio teisinio virsmo šią bylą galime vadinti teisine, o ne politine? 

„Moralinę atsakomybę už šią tragediją turėtų prisiimti politikai, kurie kišasi į teisėsaugos darbą“, – šiandien aiškina tuometis Kriminalinės policijos viršininko pavaduotojas ir šiuometis Joniškio meras bei Liberalų sąjūdžio vicepirmininkas Vitalijus Gailius.

Ar šiuos žodžius jis taiko savo buvusiems partijos kolegoms, buvusiems Liberalų sąjūdžio vadams E. Masiuliui (tuomečiam susisiekimo ministrui) ir R. Šimašiui (tuomečiam teisingumo ministro), taip drąsiai rėžusiems kaltinimus N. Venckienei iš Seimo tribūnos? Ar ne jų kišimosi dėka ir buvo pagimdyta tiek absurdiškų (39!) kaltinimų, kurių dabar negali paaiškinti net generalinis prokuroras? Gal V. Gailius, kaip patyręs kriminalistas, buvęs ir esamas įtakingas Liberalų sąjūdžio narys, galėtų paaiškinti, kodėl taip budriai N. Venckienės „nusikaltimus“ iš politinės varpinės tyręs Liberalų sąjūdis, taip nevykusiai pražioplino korupcines „dėžutes“ savo partijos viduje – negi niekam nekilo net įtarimų, kad partija gyvena ne pagal pajamas? 

Po N. Venckienės bylos pavyzdžio akivaizdu, kad jei nemanome, jog lietuviška teisėsaugos sistema yra tobulesnė nei JAV, ją būtina iš esmės keisti.

Kitaip vis dažniau Lietuvos piliečiai skris į JAV pasitikrinti lietuviškų kaltinimų teisingumą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

BIRUTĖ       2019-11-12 16:34

NEPAMIRŠKITE, KAIP 1945M. BALANDŽIO MĖN, MASKVOJE SUVAŽIAVIMO METU SUNEGALAVO S.NĖRIS

BIRUTĖ       2019-11-12 16:33

PRISIMINKITE KAIP KOMUNISTAI 1945 BALANDĮ mASKVOJE SUSARGDINO S.NĖRĮ- DEPUTATĘ NUO LIETUVOS IR 1945 LIEPOS MĖNESĮ  41 METŲ LIETUVOS POETĖ S. NĖRIS NETIKUSI DEPUTATĖ BUVO PALAIDOTA.

Tvankstas       2019-11-12 8:51

Dėkui gerb. N. Puteikiui, padariusiam žingsnį gelbėjant Neringą.
Ko tyli visi kiti seimūnai ?
Ko tyli tautinių jėgų politikai ?
Visi jie palaiko paidofilinių sodomitų ir jų globėjų ‘teisingumą’ ?

Naglis Puteikis        2019-11-11 21:11

Lietuvos Respublikos generaliniam prokurorui Evaldui Pašiliui
2019 m. lapkričio 11 d.
Nr. SN-S-1111/2019
DĖL NELEIDIMO KALINAMAI N. VENCKIENEI SUSITIKTI SU JOS TĖVAIS
Kodėl N. Venckienei neleidžiate susitikti su jos tėvais? Kaip tai dera su žmogaus teisėmis? Juk patys skelbiate, kad ikiteisminis tyrimas baigtas.
Atsakymą siųskite man el. paštu.
Pagarbiai Seimo Naglis Puteikis

stasys        2019-11-11 9:35

Lietuvis (trolis) rašo : “Laikas rašymui ir skaitymui jau išnaudotas. Kas sugebate ir žinote, ką  reikia daryti, veikite, organizuokite, burkite žmones. Kad nebūtų per vėlu…” ..štai Jums akivaizdus pavyzdys to kaip veikia priešiška jėga nukreipta prieš Lietuva . Visi trys požymiai .

Konservatoriai       2019-11-9 23:20

atidavė valdžią liberalams. Ir todėl įvyko tai, kas įvyko. Susidėjo ir išdavė viską, ant ko dar galėjo išlikti valstybė. Dėl savo įtakos ir valdžios. Liberalai “pat varkė” visus. Paskui dar per “dėžutę” bandė pastatyti liberalus į vietą. Bet šaukštai po pietų. Kai nėra teisėsaugos - nėra valstybės. Neoliberalistiniai klanai dirba ir šiandien. Rusija džiūgauja - nesusiformavo vastybė. Nes teisėsauga “dirba” klanams už bet kiek k…

Lietuvis       2019-11-9 20:12

Laikas rašymui ir skaitymui jau išnaudotas. Kas sugebate ir žinote, ką  reikia daryti, veikite, organizuokite, burkite žmones. Kad nebūtų per vėlu…

Net ir tada,       2019-11-9 13:45

kai EŽTT iškels Lietuvai bylą už visą šį siaubą, dar negalėsime visiškai nusiraminti. Piktžolės ne taip greitai išravimos. Kartais jų šaknys nutrūksta, kad vėl galėtų atželti. (ani)

> atsakytojui 1:41       2019-11-9 13:35

Išėjus į laisvę po 2 mėn. kalėjime galima susirgti kokia nors greita vėžio forma ar pan. Negi nesuprantate, kokia ji pavojinga sistemos aukščiausiesiems? Ar tyčia bandote užliūliuoti mūsų budrumą? (ani)

N.Venckienė yra       2019-11-9 8:58

antroji N.Sadūnaitė,nukentėjusi nuo vietinių banditų iš KGB ir jų parankinių žiniasklaidoje teismuose ir t.t.Dideli mokesčių mokėtojų pinigai čia vartosi.Vien policijos klanas biudžetą ar nenaudoja kaip savo?Apie Skruibį rašo LRYTas.

Garliaviškis       2019-11-9 7:34

Visko tikėjausi iš supuvusios teisėsmaukos, bet, kad kunigas iškeis Dievą į moterį niekada. Jis man neatleido nuodėmės vien dėl susapnuoto “nuėjimo į kairė”.

pvz       2019-11-9 1:21

“O po naujų Seimo rinkimų n. Seimas turėtų peržiūrėti Teismus, jų formavimą, tarėjų ir prisiekusių dalyvavimą ir pan., tad Pedofilų klanas bus palaipsniui išsklaidomas, o pedofilai baudžiami”
.
Tai yra nuostabi kvailo naivumo iliustracija. Tiesiog chrestomatinis pavyzdys.
Visiškas nupušimas.

atsakau > Kaip padėti Venckienei?       2019-11-9 0:41

Neringą areštinėje sulaikė 2 mėnesiams, kur ji, deja, praleis ir Šventes. Areštą gali specialiai pratęsti dar 2 mėn., o Teismą nukelti. Vėliausiai po 4 mėn. gali Neringą nuteisti max bausme - duoti 3 metus kalėjimo. 2 metus ji bus atsėdėjus, o metus leis bausmę atlikti lygtinai, t.y. būnant laisvėje. Dar po metų, po lygtinės bausmės jis bus laisva. Galės veikti ką nori - būti Advokate LT arba visam laukui išvykti į JAV/ kitur. Taip pat galės ruoštis Seimo/ Prezidento rinkimams. NIEKO BLOGO NEBENUTIKS. Stankūnai ir jų dukra naujų kaltinimų nebegali pateikti, nes senatis/ praleido terminą - galima pateikti tik 3 m. po įvykio. O po naujų Seimo rinkimų n. Seimas turėtų peržiūrėti Teismus, jų formavimą, tarėjų ir prisiekusių dalyvavimą ir pan., tad Pedofilų klanas bus palaipsniui išsklaidomas, o pedofilai baudžiami.

Marijai       2019-11-8 23:53

O jūs ką- lig šiol vis tikėjote jog kriminalinės chuntos “teismai” gali būti nešališki? Tikriausiai dar ir “balsuoti” į “rinkimų” cirkus vaikštote? smile
Lietuviškam naivumui nėra ribų...

Marija       2019-11-8 23:32

Labai taiklus komentaras. Ir kaip gali tikėti teismų nešališkumu, kai su dideliu kyšiu pagautas politikas teismo čia pat išleidžiamas laisvėn, o žmogus, kuriam pareikšti keturi mažareikšmiai įtarimai, atkalėjęs pusantrų metų JAV, įkalinamas teismo dar dviems mėnesiams?

Neringa amerikietiškai       2019-11-8 22:48

šypsosi,o tai čia jau nusikaltimas.Valdžia to neištvers.

Teismo klerkai bejėgiškai       2019-11-8 22:47

pabrėžė,kad kadangi kaltinamoji neprisipažino.Tai jau spaudimas.

juozas       2019-11-8 22:42

nesamones , vepelione

Tvankstas       2019-11-8 22:36

kodel - pasiskaitykite internete Anneke Lucas prisiminimus, suprasite.

kodel       2019-11-8 22:29

O kaip padeti Neringai?visi rasom,rasom,o ji kankinama,atsedejo beveik 2 metus,ji moteris,parskaraidino,parveze ir vel uzdare.Kazkas baisaus,tiek yra zmoniu uzimanciu postus,kodel niekas neisikisa,kodel niekas neturi zodzio sioje neteisybeje?

Tvankstas       2019-11-8 22:13

22:34 - mano gyvenimo patirtis tokia, kaip knygoje “Siena’, tą galiu neskaitęs pasakyti, vien iš trumpų pasisakymų, kuriuos radau internete, tik dėl mano žinių, filosofijos išmanymo, teko pažinti nesulyginamai giliai ir plačiai. Kantrybės, bus ir mano knyga.

Siulau       2019-11-8 21:34

Paskaityti Ciapo “Siena”. Nauja knyga. Scenarijus Venckienei galimai toks ir buvo numatytas.
. Virtuve aprasyta. Iki gyvos galvos.jfn.

Juozas       2019-11-8 20:48

„Moralinę atsakomybę už šią tragediją turėtų prisiimti politikai, kurie kišasi į teisėsaugos darbą“- labai teisingi V. Gailiaus žodžiai. Bet pasakyti ne vietoje. Prieš tai turėjo būti sakoma: “Lietuvos teisėsauga turi prisiimti baudžiamąją atsakomybę už bylos netyrimą, vilkinimą ir klastojimą, už nekaltų žmonių žudymą ir ištisų šeimų gyvenimo sulaužymą”. Po to jau ir apie moralines atsakomybes galima pašnekėti.

Žilėžonui       2019-11-8 20:10

Taip, mąstote į tą pusę. Tai pirmas žingsnis.
Antras- nedaryti beleko kas šaus galvon.
Daryti reikia tai kas pavyks garantuotai.
Idėja turi būti originali savo netikėtumu ir super lengva įgyvendinti.
Sėkmė dešimteriopai augina šalininkų gretas, nesekmė atvirkščiai.
Trečia - idėją reikua sugebėti tinkamai paskleisti.
Tradicinėmis priemonėmis liurbių neišjudinsite, o neliurbių yra tik menka dalis procentėlio.
Per mažai ką padaryti.
Reiškia idėja turi būti pritaikyta uždegti liurbius.
Todėl “antras” punktas yra pats svarbiausias.

Teko nusivilti Gailiumi,paskaičius       2019-11-8 19:54

kaip jis dorojosi su vieno rajono žmogumi.

Žilėžonas       2019-11-8 19:51

Tai gal padarom kokį pilietinį nepaklusmą:susirenkam prie teisingumo ministerijos, atsinešam samagono, užkandos….Jie deda ant mūsų, t.y. Lietuvos, mes ant jų.
Turiu kitą sumanymą vieną dieną sostinėje eismą paleisti priešingomis kryptimis.
Negi visą laiką už mus darbą turi atlikti prancūzai?
..

palyginimui 10 balų       2019-11-8 19:13

departamento jefreitoriui štaziui teks bėgti pas viršikinyką paprašyti “ytikinamū” kontraargumentų
ot šuniška tarnyba…

gal palyginkim       2019-11-8 19:09

Jurbarko politikės sūnus sulaužė merginai žandikaulį, bandė ją išprievartauti ir vaikšto laisvas su kaltinimu dėl lengvo kūno sužalojimo, o N.Venckienė “sumušusi” kovos menais užsiimntį, vos ne dvigubai sunkesnį policiniką, kelia labai didžiulį prokurorų susirūpinimą ir turi būti už grotų? Tai yra mūsų lietuviškas teisingumas…

Stebėtoja       2019-11-8 18:38

kas paguos Stankūnaitę ? Kur ji ?Kur vaikų teisės ? Čia ne Venckienę reikia tampyti , o sodinti už grotų tik Stankūnaitę

čerpokas       2019-11-8 18:32

štazio stogas tvirtas lyg uola-
“Fazanyno” stogo nepramuš jokia budulių nepasitenkinimo kruša
krušk publikai smegenis ir žvenk, kol belzebubas išsives pragaran.

štazis skundžiasi,       2019-11-8 17:39

jog kurmiai iškniso, kad jis pedofilas ir dirba VSD. Stebisi kurmių drąsa. Gal kokios lapės galėtų išknisti, kelioms agentūroms jis dar dirba, kad jaučiasi toks saugus? Tai kiek ten tų tavo stogų, a, štazi?

stasys        2019-11-8 17:25

cit.” Pedofilui atrodo, kad vaikutis ar net kūdykėlis tiesiog trokšta su juo turėti seksą. Kažkas vyksta ir su mūsų visa TEISINGUMO sistema, kur dirba daugybė žmonių su neišvystytu teisingumo jausmu. ”  ar po kojomis dar jaučiate žeme ? tokie žinojimai labai keistai skamba ir kelia klausimu .

Raigerdas        2019-11-8 17:09

Labai malonu, kad pagaliau prabilo pradingusi Aurelija Stancikienė, nes jos teisingumo jausmas tikrai gerai išvystytas, ir jai nereikia girtis kaip tai darė per prezidento rinkimus Ingrida Šimonytė. Skirtingai nei Ingrida Šimonytė, Aurelija Stancikienė tikrai jį turi. Čia nieko nepridursi, todėl belieka tik pacituoti gerbiamos Aurelijos Stancikienės išsakytą nuomonę:”„Moralinę atsakomybę už šią tragediją turėtų prisiimti politikai, kurie kišasi į teisėsaugos darbą“, – šiandien aiškina tuometis Kriminalinės policijos viršininko pavaduotojas ir šiuometis Joniškio meras bei Liberalų sąjūdžio vicepirmininkas Vitalijus Gailius.

Ar šiuos žodžius jis taiko savo buvusiems partijos kolegoms, buvusiems Liberalų sąjūdžio vadams E. Masiuliui (tuomečiam susisiekimo ministrui) ir R. Šimašiui (tuomečiam teisingumo ministro), taip drąsiai rėžusiems kaltinimus N. Venckienei iš Seimo tribūnos? Ar ne jų kišimosi dėka ir buvo pagimdyta tiek absurdiškų (39!) kaltinimų, kurių dabar negali paaiškinti net generalinis prokuroras? Gal V. Gailius, kaip patyręs kriminalistas, buvęs ir esamas įtakingas Liberalų sąjūdžio narys, galėtų paaiškinti, kodėl taip budriai N. Venckienės „nusikaltimus“ iš politinės varpinės tyręs Liberalų sąjūdis, taip nevykusiai pražioplino korupcines „dėžutes“ savo partijos viduje – negi niekam nekilo net įtarimų, kad partija gyvena ne pagal pajamas?”. Koks teisingumo jausmas pas Eligijų Masiulį mes jau matome. Koks teisingumo jausmas pas R. Šimašių mes vėl matome iš jo darbų. Tai vėl gi dar vienas įrodymas, kas lenda į liberalų partiją, ir tai vyksta ne tik Lietuvoje. Man iškyla tik vienas klausimas: kokia priežastis neleidžia įtvirtinti TEISINGUMĄ Lietuvoje? Kodėl tiek daug visokių nelaimių patiria žmonės Lietuvoje? Mano manymu, tai yra dėl įsivyravusio Lietuvoje nebaudžiamumo. Nemažai teisėjų, prokurorų, policininkų daro nusikaltimus ir nėra baudžiami. Taigi, valstybė pagaliau turi pradėti valymąsi savo institucijose, nes yra aptekusi visokiais tipais su aptemdintu teisingumo jausmu. O mes juos išlaikome, kaip normalius žmones su išvystytu teisingumo jausmu. Pedofilui atrodo, kad vaikutis ar net kūdykėlis tiesiog trokšta su juo turėti seksą. Kažkas vyksta ir su mūsų visa TEISINGUMO sistema, kur dirba daugybė žmonių su neišvystytu teisingumo jausmu.     

Kištas       2019-11-8 17:06

    Labai abejotina, ar pats Gailius sugebėtų  paaiškinti visuomenei, kas yra tas “kišimasis”  į teisėsaugos darbą. Koks yra šios sąvokos teisinis apibrėžimas? Juk , jei teisėsauga yra nepriklausoma, tai jai jokie kiš... paprasčiausiai neegzistuoja. O jei menkiausia jų darbo kritika, pastaba, mitingai, piketai ir panašiai įtakoja jų darbą, tada geriau tokie teisėsaugininkai neatitinka konstitucijos reikalavimų ir tegul eina šieno ravėti. Skaitykite konstituciją,  ponai teisėsaugininkai, o ne gėdingai dangstykite savo juodus darbus garsiai šaukdami kišasi kišasi kišasi…

stasys        2019-11-8 16:45

ger ..teisingai , mes ‘kurmio urvelio’ gyventojai labai mėgstame iš jo plaukuotas nosis kaišioti ..ir kaip taisyklė nieko nebijome .

Super       2019-11-8 16:37

Ačiū politike, straipsnio autore. Tikrai taip, tą matome ir dabar, šios dienos teismo nutartis daug ką pasako ir į 2 mėnesių priekį. Manau, kad verta ...

gerui       2019-11-8 15:12

oi, negalima taip neatsakingai ir be įrodymų klijuoti tokių siaubingų etikečių gerb. “štaziui”.
Na koks gi jis “pedofilas”?
paprastas lietuviškas vaikpisys.
viskas normos ribose.
nes Lietuvoje pedofilų nebūna.

ger       2019-11-8 14:48

stasy, tu toks narsus. Kodėl? Gal ir tu pedofilas po VSD priedanga? Žiūrėk, kad balutėje neprigertum. Žinai, kaip būna su tais ,,savais”...

Deivis       2019-11-8 14:11

Netikiu JAV. Kur buvo nužudytas A. Smetona? Taigi…. Poncijus Pilotas nusiplovė rankas….

Liberalus pavaišino užtikrintai       2019-11-8 14:07

Patys liberalai greičiausiai šventai tiki, kad imti dėžutes yra kiekvieno žmogaus teisė, laisvė ir pasirinkimas. Kaip ir pederastija, ar pedofilija. Laimei, kad patys susipainioja savo meluose. Tikėkimės, kad tokie straipsniai jiems suveikia kaip elektrošokas ir nors kuriam laikui nupurto jų gličias šypsenas.

stasys        2019-11-8 14:03

Malonu skaityti str. kuriame užduodami teisingi klausimai ir nors tai nuomonei aš nepritariu į juos vis tiek norisi duoti savo paaiškinimus .Pirma, autorė pati painiojasi ,..N.Venskienės byloje vis dar atliekami ikiteisminiai tyrimai pagal pateiktus jei įtarimus , o tai toli gražu ne kaltinimai kurie tiktu teismui .Nežinau ar tas minimas skaičius figūravo pateikiant įtarimus, vargiai, todėl reikia pirmiau sulaukti [Palubinsko ) paaiškinimo iš kur tas skaičius buvo nukabintas . Žiūrint iš kitos daržinės pusės kriminalinė byla neturėtu tapti politine ir dar tokio masto ..būtent tai yra smūgis Lietuvos teisinei sistemai taip ir nesugebėjusiai laiku užkardyti smurtą panaudota prieš vaiką. Žiūrint į nueita kelia Lietuvos įstatymuose.. labai tikėtina kad to meto BK tiek vaiku apsaugos įstatymas buvo skylėti ir tam nepasiruošę., o teisinio išmanymo nestokojanti ‚šeiminėlė‘ laisvai galėjo tomis spragomis pasinaudoti .  Vienok ir čia reikia autorei priminti paprasta nuvalkiota tiesa iš neteisės negali gimti teisė ..todėl politinio atspalvio ir mažos reikšmės aplinkybės spėju tuose įtarimuose buvo išbrauktos ar subendrintos . Kaip buvusi Seimo narė matyt ir pati žino ir matė kaip veikė tuometinės partijos iš vidaus todėl nustebusios veido išraiškos čia tikrai nereikia rodyti . Galėčiau priminti autorei kad iš tos bylos išaugo visa plejada ‚šunkeliu politiku‘ kurie ir šiandiena liežuviais malasi rusiškuose ekspertuose .

Kaip bus elgiamasi       2019-11-8 13:58

su Venckiene, jau ir arkliui aišku. Dabar ji suimta dviems mėnesiams, nors jau trimituojama, kad jos byla pabaigta. Tai kam tie du mėnesiai? Laikas, reikalingas moteriai palaužti? Naivūs tie, kurie tikisi, kad dviem mėnesiais bus apsiribota. Baigsis šis terminas, bus teismas, kuris vėl skirs jai laisvės atėmimą ne vieneriems metams. Baigiantis terminui bus paskleista žinia, neva atsirado įrodymų, kad Venckienė vadovavo žmonių žudymui ir kad prašoma JAV teisėsaugos pareikšti jai naujus kaltinimus. Prašoma bus ar neprašoma, bet Venckienė ir toliau sėdės, jei tik bus sveika ir gyva, o Lietuvos piliečiai - kvaili ir abejingi. Čia nereikia būti pranašu.

moderniai pažangus neo- lietuvys       2019-11-8 13:48

Mūsų popieriai neprasti! Aukščiausios kokybės popierius. Kvepiantis levandomis, minkštas, gražiai įpakuotuose ritinėliuose.

Jei žmonės netiki teisėsauga,       2019-11-8 13:43

netiki valdžia,o iš komentarų delfyje matosi daug abejonių,tai Lietuvai labai prasti popieriai.Veža tik Amerikos kariai,tačiau viduje vyksta savinaika.Nes nevyksta kūryba.Arba į priekį ,arba atgal,kaip mėgdavo sakyti vienas senas gydytojas.Vidurio čia nebus.

patrijotas       2019-11-8 13:29

Vieningai žygiuokim į rinkimus, aktyviai dalyvaukim valdžios rinkimuose ir tuo visam pasauliui patvirtinkime, jog pas mus viskas yra teisėta ir demokratiška.
Valdžia yra legitimi nes piliečiai bendradarbiauja, dalyvauja valdžios orbanizuotuose re giniuose.
Esame tikra Kolaborantų respublika. Vsio zakonno!

Stalinas       2019-11-8 13:23

Duokit žmogų, o straipsnį mes jam surasim.

Daina       2019-11-8 13:22

Tą absurdišką teatrą, baltu padarant juodą, matom jau dešimt metų. Tai baisi tragedija. Neringos skausmas ir mano skausmas. Negaliu negalvoti, negaliu nesimelsti ir nemaldauti Aukščiausiojo. Tai taip baisu. Bet turbūt dar baisiau yra tai, ką ši tragedija atvėrė. Ji parodė, kiek aplink mus gyvena ne žmonių. Jų yra kiekvienoje šeimoje.

Tiek Lietuvoje,       2019-11-8 12:12

tiek Rusijoje žmonės gyvena panašiai,skurdas tas pats.Tik ten caras nesikeičia,o pas yra rinkimų iliuzija.Ir Rusijoje žmonės labiau kovoja.

Baisu pagalvoti       2019-11-8 12:10

Kiek mokesčių mokėtoju pinigu ištaškyta kažkokio teisėjo žmonos ir dukros išlaikymui ir tolyn taškoma.
Kiek mokesčių mokėtoju pinigu ištaškyta zymiosios mameles išlaikymui ir tolyn taškoma.
Niekaip nesuprantu nuo ko tada saugo - ar nuo gaisro Kalifornijos miškuose, ar nuo Alytaus padangų gaisro?
Jeigu niekas niekur niekada neprivalo kištis, tai kas gali tada sustabdyti pinigu taškyma į šalis?
O sako, kad mokytojams, gydytojams ir t.t.nera iš ko mokėti. Taip išeina ir tie, kas kurpe tuos kaltinimus, ėmė atlyginimus ir kt.islaidas taške, padare žalos biudžete.
Susidaro įspūdis, kad Lietuvoje yra prokurorinis perteklius, nes, neturėdami ką veikti, prokurorai užsiima niekuo.

xxx       2019-11-8 12:07

Venckienę teis už policininko sumušimą? Dabar Maskvoje daug žmonių irgi teisiama už policininkų “sužalojimus” demonstracijose. Panašios teisinės sistemos wink

si byla nuo pat pradzios       2019-11-8 12:00

yra politine. Negana to- baltais siulais susiuta.

ne prokuroras       2019-11-8 11:43

mano galva gerai, kad NV buvo pasitraukusi į JAV, nes ten atmetė daugybę kaltininkų? Tai kaip dabar prokuroras dar drįsta mesti kaltinimą, kad pabėgo? Būtų kitaip - net prokuratūra neturėtų suopročio, kad kažką ne tai privirė?

Rimantas       2019-11-8 11:11

Iš tų 39 “nusikaltimų” kurie yra likę teisėsauga, prisilaikant logikos, turėtų  ištirti ir iškelti bylas tiems kurie panaudojo perteklinę jėgą prieš teisėją N.Venckienę ir mergaitę.

to vil       2019-11-8 10:48

niekas per tv teisybes nekalba -nekladinkite,teisybes is viso LT nera!juo labiau is TV vedeju ar laidu ir ju dalyviu!

Stalino - Putino teisingumas       2019-11-8 10:44

Lietuvoje veikia ir galioja Stalino - Putino teisingumas.
——-
(moralė ir logika ne šio pasalio (t.y. ne Stalino - Putino pasaulio) dimensija

vil       2019-11-8 10:20

Būtinai šiandien per init TV pažiūrėkite “Sąmokslo teoriją”,kad susidarytumėte
vaizdą kas valdo ir valdė mūsų valstybės teisingumą...


Rekomenduojame

Verta paminėti. Julijonas Būtėnas: žurnalistas ir laisvės kovotojas

Algimantas Rusteika. Kai suprasit, kad turim ką turim, turėsit gerą laiką

Atmintinos datos: operacija „pavasaris“ – 1948 m. gegužės 22–24 d. iš Lietuvos ištremta apie 40 tūkst. žmonių

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti vyresnio amžiaus asmenų diskriminaciją

Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Robertas Grigas. Šv. Jono Pauliaus II šimtmečiui

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.