Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Audronė Jankuvienė: „Jie patys jau yra tuščia vieta. Jie išeina. Jų čia daugiau neturi būti“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 2 d. 9:04

21     

    

Audronė Jankuvienė: „Jie patys jau yra tuščia vieta. Jie išeina. Jų čia daugiau neturi būti“

Ši socialinius tinklus apskriejusi nuotrauka su tuščia Seimo dešiniąja puse yra kur kas reikšmingesnė nei atrodo, kad ji tik užfiksavo faktą apie Seimo valdančiosios daugumos pademonstruotą žemiausio lygio politinę kultūrą, nesuvokiamą aroganciją ir patologišką nepakantumą kitokiai nuomonei.

Jie gali tėkštelti: Valdžia nepatinka? Po ketverių galėsite išsirinkti kitą. Kyla kainos? Iškęsit, atšokit, nesikišim! Tegu susirenka prie Seimo nors 100 tūkstančių, nuo to niekas nepasikeis – apsitversim, paleisim kelis „tituškas“, duosim ašarinių dujų, sutrypsim visus ir po vieną. Nepaklūstat? Priversim! Prof. Ignas Vėgėlė kalbą gali pasidalinti ir peržiūrėti milijonas žmonių, bet jiems ji nebus įdomi.

Jei po vakarykščio ciniško akibrokšto dar kada pasigirs jų raginimų diskutuoti, susitelkti, susivienyti bendroms pastangoms, tai bus veidmainystė.

Žemindama kitus, Seimo dauguma neįvertino, kad tuo būdu ji dar labiau pažemino parlamentą kaip instituciją ir pažemins ir taip menką žmonių pasitikėjimą Seimu. Jei parlamentu, kuris stumia valstybę į teisinę krizę dėl konstitucinių valdžių atskyrimo, teisės aktų hierarcijos principų pažeidimų, įstatymų galią faktiškai perleidžiant Vyriausybei be parlamentinės kontrolės ir Seimo atsakomybės, pasitikės kokie 5 proc. piliečių, praradusių netgi teisę į referendumą, ar jis gali būti laikomas Tautos atstovybe?

Nuotrauka parodė štai ką: jie patys jau yra tuščia vieta. Jie išeina. Jų čia daugiau neturi būti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

O aš sakau       2021-10-6 0:11

Kuo daugiau atsimenu prezidentės (dabar pensininkės) Dalios Grybauskaitės kabas ir veiksmus per praėjusį jos valdymo dešimtmetį, tuo simpatiškesnė man ima atrodyti nacių konclagerių Buchenvaldo ir Maidaneko komendanto žmona, psichopatė ir sadistė Ilsė Koch. Ji tik darėsi suvenyrus ir albumus iš nužudytų kalinių odos su išskirtinėmis tatuiruotėmis. Dėl jos ciniškumo ir žiaurumo kalinių atžvilgiu, jie ją vadino “Buchenvaldo ragana”, “Buchenvaldo žvėris”, “Buchenvaldo karalienė”, “Raudonoji “Buchenvaldo ragana”, “Mėsininko našlė”, ir dažniausiai “Buchenvaldo kalė”. Grybauskaitė ją būtų aplenkusi visais atžvilgiais.

ju buvimas seime       2021-10-3 18:35

yra sunki Lietuvos patologija.

Ramiros       2021-10-3 16:04

Tas tiesa.  Tai tuščios būtybės !  ...

To 9:57       2021-10-3 9:05

Net jei ir ne viskas, ką aprašote, yra tiesa, reikia paviešintį tai plačiau. Pateiktas labai geras valdžiažmogio paveikslas. Normaliam žmogui tai skamba kaip patologija. Projektuojant visus tolimesnius žingsnius, reika atsižvelgti į tai.

fungicidas       2021-10-2 21:55

Palikti tik vienmandates apygardas, su rinkėjų teise atšaukti išrinktojo mandatą, jei per daug susireikšmino.

Vaclovui       2021-10-2 20:16

Ir ką gi tokio ivykdėte ką skelbė; šventasis ; popiežius? Čia kuris? Bergolio? nuo kada jisai šventas?. Kad jūsų brolį laikė šaltoje palapinėje valandomis ir vežiojo po ligonines tai čia esmė ne liga o betvarkė sveikatos apsaugos sistemoje. Tik nereikia klykti kad nebespėja daktarai ir nėra vietų ligoninėse, jeigu iš visos Lietuvos suveža į vieną ligoninę tai ir nebespėja. O rajonuose ligoninės pustuštės ir tas pačias ruošiasi uždarinėti. Sakote kokia baisi liga tas covid ,o tai kitos ligos nebebaisios?ir nuo kitų ligų žmonės nevaitoja?

Vaclovas        2021-10-2 19:44

Atmetimas išmislų yra visai kas kita. Mano brolis vaduojasi su mirtimi ligoninėje. Naktį karštinės būklėje laukė priėmimo skyriuje valandomis šaltoje palapinėje. Paryčiais vežiojo po ligonines. Pigiai nesiekite savo tikslų tokios bėdos akivaizdoje. Pats ne itin tikėjau, kol tiesiogiai nesusidūriau, tačiau įvykdžiau tai, ką skelbė Šv. Popiežius. Žinokite, patys galite su tuo susidurti, o tai yra tikrai nepavydėtina. Priemonės taikomos net per švelniai tokios baisios ligos atveju. Tai tiek, į ginčus nesileisiu. Gerai būtų, jei prieš tai bent pasiklausytumėte staugiančių ir vaitojančių žmonių Santaroje (pasakojo brolis).

Hm.       2021-10-2 18:45

Veidmainystė euroliberalpolitkorektleftistams yra tiesiog nuolatinė būsena.

Beretininkai,        2021-10-2 16:56

Greit drauga Lanzbergi galėsit sapnuoti…

Kis       2021-10-2 16:35

parode ant kiek jie tolerantiski,del LGBN viena,o kas liecia covida jau kita.Gal pabaikime tuos kosmarus,jukpatys matote,kad eina prie kracho,kodel jus vis norite atlikti tuos darbus ,po kuriu jums vietos nalabai liks Lietuvoje,begsite i Olandija.

ah.ą       2021-10-2 15:01

vos ne žodis žodin Platoniška demokratijos agonija prieš žiauriausios vergijos pradžią.

tiek       2021-10-2 14:04

vienas iš stipriausių (jei ne pats…) straipsnių šiais metais. Kas ši moteris?

Žinovas        2021-10-2 13:54

Vakcinos yra masinė afera, kur jus uždarė, o jie tyliai dalinasi įtakos sferas: kam prekyba, kam energetika, kam salietra, kam dujos. Dabar tas Klimato atšilimo vajus irgi bus afera. Kai jumis bandys persodinti ant elektros. Nėra tiek elektros visu pirma. Visa elektra dabar išgaunama iš tų pačių anglių, dujų, atominių, vandens elektrinių. Su kuo krausi tą savo elektromobilį? Iš anglies elektrinės? Kam? Degina anglis, dujas, atomą, kad pakrauti bateriją? Neefektyvu, nebus tiek elektros visu pirma, kad visi vienu metu krautų, pats darbas yra ne efektyvus. Naudingumo koeficientas elektros variklio ŽEMAS, kai vidaus degimo- Aukštas. Ir nėra prasmės persėsti ant batareikos, kai tuščiai bus eikvojama energija, kad pakrauti bateriją, kuri terš aplinką. Deginti kažką vardan krovimo jau yra neefektyvu ir išskiria į aplinką dujas. Mus bando visus apmulkinti. Jokių proveržių nebus dar 50-100 metų. Ką daro JAV, tai tai čia bando įklampinti visus į bevertį elektros bumą, o jų tikslas neleisti vystytis Kinijai greitai, nes visos investicijos plauks ten. Bijoma komunizmo proveržio!

kitokio elgesio       2021-10-2 13:48

ir nebus nes ta visa šutvė tai strybu palikuonys,kuriems už nugaros patarinėja tėvai ir seneliai tarnave tarybiniai valdžiai.Jų visas gyvenimas susideda iš kenkimo lietuvos valstybei ir jos gyventojams.

Pasiskiepykime ir grįšime į normalu gyvenimą !!!       2021-10-2 13:30

Klausimai ir atsakymai apie vakcinos nauda 1.-Ar galesiu pasiskiepijes nenesioti kaukes?-Ne. 2.-Ar galesiu atsidaryti parduotuve ir normaliai dirbti?-Ne. 3.-Ar turesiu imuniteta virusui?- Niekas nezino. 4.-Ar as neuzkresiu kitu?- Neaisku. 5. -Jei vaikus paskiepys, prades dirbti ugdymo istaigos?-Ne. 6. -Ar galesim nesilaikyti distancijos?-Ne. 7. -Ar prades veikti ligonines ir poliklinikos? -Ne. 8.- Ar bus galima nedezinfekuoti ranku?-Ne. 9.-Jei pasiskiepys gimines ir visa seima ar bus galima juos lankyti kitame rajone?-Ne. 10.-Ar pasiskiepije vėl gales rinktis kartu?- Ne.

Šiukšlės       2021-10-2 13:29

Nedalyvavo.su besmegenių per seimo rinkimus suteiktais įgaliojimais

Prašalieti,       2021-10-2 11:42

tie dėdės yra pačio sąjungininkai ir globėjai, ir neapsimetinėk šito nežinančiu. Konciervai šalį valdė ne 30 metų - pats tai irgi gerai žinai. Pamiršai brazauskinių durnių laivą, kodėl?

Prašalietis       2021-10-2 10:04

Lansberginio durnių laivo nepatenkinti keleiviai gali kiek nori vieni kitiems pasakoti:„Jie patys jau yra tuščia vieta. Jie išeina. Jų čia daugiau neturi būti“;” apie Seimo valdančiosios daugumos pademonstruotą žemiausio lygio politinę kultūrą, nesuvokiamą aroganciją ir patologišką nepakantumą kitokiai nuomonei.”; “..jie gali ką nori tėkšti…” ir t.t., o lansberginis durnių laivas 30 metų plūduriavo, plūduriuoja ir plūduriuos ateityje kursu, kurį jam nubrėžia “dideli dėdės” iš Briuselio ir Vašingtono. Nes iš tiesų nieko iš esmės negali “savame, laisvame ir nepriklausomame” lansberginiame durnių laive pakeisti net ir “patriotiškiausios” idiotų ir puskvailių laivą vairuoti “didelių dėdžių” paskirtos įgulos…

Raigerdas        2021-10-2 9:57

Be abejonės, reikia padėkoti gerbiamai Audronei Jankuvienei už šį straipsnį. Tačiau supraskite pagaliau, mieli žmonės, kad problem glūdi ne juose, o mumyse. Būtent mes, dedame jiems pliusus, kurių jie neužsidirbo. Būtent mes jiems patikime jiems valdžią, kurios jie yra neverti. Būtent mes jiems mokame didžiausias sumas, kurių jie neuždirba. Štai, kame yra BLOGIS.
Gerbiama Audronė Jankuvienė teisingai piktinasi, bet jie nereauguoja į žmonių pasipiktinimus. O tai reiškia, kad jie į valdžią atėjo APGAULĖS BŪDU. Straipsnio autorė rašo:”Žemindama kitus, Seimo dauguma neįvertino, kad tuo būdu ji dar labiau pažemino parlamentą kaip instituciją ir pažemins ir taip menką žmonių pasitikėjimą Seimu”. Taip, teisingai rašo gerbiama Audronė Jankuvienė. Bet jūs apie juos sprendžiate pagal save, nes jūs esate moralus žmogus. O jie tai yra amoralai? Ar jūs žinote, kad amoralai labai džiaugiasi, kad yra moralūs, žmonės, kuriuos jie laiko avinais, mase, kvaileliais? Moralus žmogus jaučia atsakomybę prieš save, prieš kitą tautietį, prieš visą tautą, prieš pareigas, kurias jis atlieka. Mielieji, kartojų tūkstantąjį kartą: jie šito nejaučia. Jie nėra tokie savikritiški, kaip jūs įsivaizduojate. Nespręskite apie juos taip, kaip jūs sprendžiate apie save, nepripaišykite jiems tų savybių, kurių jie neturi. Ir supraskite pagaliau, kad jie negali nežeminti protingesnių už juos, jie negali nežeminti geresnių už juos, jie negali nežeminti doresnių už juos, jie negali nenuvertinti protingesnio žmogaus už juos, jie negali nenuvertinti geresnio už juos, jie negali nenuvertinti doresnio už juos. TRUMPIAU TARIANT, MIELIEJI, JIE NEGALI SU JUMIS SĄŽININGAI KONKURUOTI, SĄŽININGAI RUNGTIS, NES JIE VISADA BUS PRALAIMĖJUSIOSJE VIETOJE. Jie kruopščiai apgalvoja viską, kiekvieną detalę, kaip jus apgauti. Jie niekada nenorėjo su jumis bendradarbiauti, nes jūs visada esate tokio tipo žmonėms, t.y. veidmainiams, tik objektas, kurį reikia apmauti. Jums reikia pagaliau suprasti, kad mes esame skirtingų barikadų pusėse: jie tarnauja Šėtoniškiems kėslams, o jūs tarnaujate GĖRIO kūrimui. Jie, tokie kaip Raskevičius, tarnauja griovimui, nes kitaip jie dirbti NEMOKA, nes jų mąstymas yra atvirkštinis, t.y. destruktyvus, o jūsų konstruktyvus. Na, supraskite, pagaliau mielieji, kad jeigu būtų kitaip, tai Kristus nebūtų nužudytas, GĖRIS pastoviai laimėtų, bet taip nėra. Kaip nekeista ir kaip nebūtų apmaudu, bet jie verčia mus evoliucionuoti, t.y. mes turime tapti geresniais nei esame, nes kitaip mes jų nenugalėsime. Jie beveik neevoliucionuoja, o jeigu ir evoliucionuoja, tai tik savo klasta ir dar gudresniais apgaulės metodais. JIE YRA MŪSŲ TAUTOS BLOGIS IR KLAUSIMAS YRA TIK TAME: KAIP JIE SUGEBA MUS APGAUTI, KAD JIE KURIA MUMS GĖRĮ? Štai, kur yra problema. Reiškia mes neturime jokių kontrolės mechanizmų, jokių priemonių, kad sustabdyti jų BLOGUS DARBUS. Tam reikalingas TRIBUNOLAS. 1579–1580 m. Varšuvos seime nuspręsta steigti Vyriausiąjį Lietuvos tribunolą; veiklos projektą pateikė LDK atstovai. Priimtas Vyriausiojo Lietuvos Tribunolo įstatymas, kurį 1581 m. kovo 1 d. pasirašė Steponas Batoras.Tačiau, jis buvo Bajorų Tribunolas. O jis turi būti liaudies renkamas TRIBUNOLAS, kuris apgintų tą visuomenę, nuo į valdžią apgaulės būdu patekusius veidmainius. Tribunolas turėtų akylai stebėti ir iš karto eliminuoti bet kurį veidmainį, prasibrovusį į valdžią ir piktnaudžiaujantį ten savo padėtimi. Nesvarbu ar jis būtų Seime, ar Vyriausybėje. Kitaip mes su jais nesusitvarkysime, nes jie gins vienas kitą, todėl, kad jie vienas kitą labai gerai supranta, kadangi jų visuomenės apgaulės metodai yra panašūs. 

Teisingai       2021-10-2 9:26

Teisingas straipsnis,trumpai ir aiškiai

Mes patys esam        2021-10-2 9:22

tuščia vieta. Net savo kalbą kaip įmanydami patys žalojam ir naikinam. Tai ar mes verti ko nors geresnio?
,,Prof. Ignas Vėgėlė kalbą gali pasidalinti ir peržiūrėti milijonas žmonių (...)”
Ar reikia geresnio įrodymo, kad esame tuščia vieta? Dar geresnis įrodymas bus, kai troliai pradės nurodinėti ,,nesikabinėti prie smulkmenų”, o ,,dori piliečiai” troliams dalins patiktukus.

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.