Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Šiaurės Amerika

Audrius Bačiulis.·Kaip atrodo amerikietiškai tobulas politinio keršto aktas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 28 d. 2:17

18     

    

Audrius Bačiulis.·Kaip atrodo amerikietiškai tobulas politinio keršto aktas

Kaip atrodo amerikietiškai tobulas politinio keršto aktas.

Seniausias Aukščiausiojo Teismo teisėjas Clarence Thomas prisaikdina Donaldo Trumpo skirtą ir Senato patvirtintą jauniausiąją teisėją Amy Coney Barrett.

Trumpas pakvietė Thomas priimti Barrett priesaiką, nes varžosi prezidento rinkimuose su demokratu Joe Bidenu, kuris 1991 metais, būdamas Senato Teisės komiteto pirmininku, bandė nepraleisti į Aukščiausiojo Teismo teisėjus pirmojo afroamerikiečio konservatoriaus Thomas.

Kadangi prie profesinių Thomas gabumų prikibti buvo neįmanoma, Dempartija ir Bidenas tuomet pirmą kartą panaudojo metodą, vėliau pavadintą High-Tech Lynching. Bidenas Senate apkaltino Thomas seksualiniu priekabiavimu prie pavaldinės ir išstatė kažin kokią juodę, kuri tai viešai patvirtino. Thomas, savo ruožtu, Senate pasakė iškalbos ir argumentavimo meno pavyzdžiu tapusią kalbą, kuria sugrūdo visus kaltinimus atgal į burną Bidenui.

Thomas buvo patvirtintas Aukščiausiojo Teismo teisėju 52 balsais prieš 48. Tuomet tai buvo mažiausia persvara, kuria belenkada tvirtinti Aukščiausiojo Teismo teisėjai.

Ėjo metai, Dempartija ištobulino High-Tech Lynching metodiką ir pritaikė ją siekdama užkirsti kelią antrajam Trumpo kandidatui į Aukščiausiojo Teismo teisėjus Brett Kavanaugh. Viešumon buvo ištrauktos kažin kokios tamsios reputacijos damos, teigusios, būk tai tais laikais, kai jos kartu su Kavanaugh mokėsi mokykloje, girtuose vakarėliuose jis jas prievartaudavęs, o jos nepaisant to ir vėl ateidavusios pavakaroti.

Kavanaugh buvo patvirtintas 50 balsų prieš 48.

Dempartijos ir jos partinės žiniasklaidos organizuotas purvo pylimas ant Kavanaugh buvo toks šlykštus ir toks nepagrįstas, kad įvyko stebuklas – Senato Teisės komiteto pirmininkas Lindsey Graham, lig tol buvęs neabejotinu anti-trumperiu, praregėjo, atsivertė ir tapo karščiausiu Trumpo rėmėju Senate.

Kai Trumpas paskelbė, kad jis teiks trečią savo kandidatą į Aukščiausiąjį Teismą, Graham iš karto pasakė, kad jis bus patvirtintas. Nepaisant bet kokio Dempartijos ir žiniasklaidos pasipriešinimo. Ir paskyrė balsavimą per Hillary Clinton gimtadienį, praėjus ketveriems metams nuo tos dienos, kai šioji viešai pasveikino save su gimtadieniu kaip būsimąją prezidentę ir kuri apsičiurškė tulžimi sužinojusi apie Barrett patvirtinimą Senate.

Amy Coney Barrett buvo patvirtinta, kaip kadaise Thomas – 52 balsais už, 48 – prieš.

Trumpas galėjo rinktis, ką kviesti priimti jos priesaikos – tą patį Kavanaugh prisaikdino jau į pensiją išėjęs buvęs teisėjas Anthony M. Kennedy.

Bet Trumpas turi gerą politinio keršto skonio jausmą, tad jis pakvietė Thomas, kad šis priimtų naujosios teisėjos priesaiką.

Tokia yra aukščiausio lygio politinė kultūra.

Aš irgi galėjau iliustruoti šį įrašą belenkokia kita nuotrauka iš priesaikos ceremonijos, bet pasirinkau FOX televizijos ekrano vaizdą, kad dar labiau užtrigerinčiau mane iš bevardžių profilių slapta sekančius šimašoidus, užingridus beigi kitus leftistus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Audriau ar tu durnas ar debilas?       2020-10-30 13:54

Auksciausio lygio politine kultura,trumpas turi skoni… Kas cia per kvailystes…Baciuli
Per keturis metus dar nesupratai kas trumpas yra,mafijos lygio bosas,
Paziurek i jo draugus: Putin,
Murdoch, Netanyahu,MBS ir t.t.
Jav politine kultura nusirito iki dugno nematyto per simta metu,
Dalis trumpo kulto fanatiku ruosiasi pilietiniam karui…
Perskaityk bent kelias knygas aukstu valstybes pareigunu, kurie atsistatydino…
Vietoj to kad ziuretum fox news propoganda kuri gieda vienu balsu su putino
Dezinformacija…

Trumpo Bideno klausimas Audriusui Bačiulisui       2020-10-28 22:17

Žmogau ,kodėl rašai lietuvishkai? Nemoki lietuviškai? Gal tau gėda, o gal nori pasirodyti esąs cool?

T0mas J.       2020-10-28 20:28

Linkiu pralaimėjimo melagiui puskvailiui agresoriui Trampui lapkričio 3 d.

ah1       2020-10-28 20:05

ką tai reiškia 2020 11 03 laukime? ogi respublikonų persvarą prieš dempartus aukščiausiame teisme ir toliasnią eigą to pasekoje.

tokia dalia       2020-10-28 16:55

po tokios dalios LT ilgai dar neatsigaus. Argi nematote? Argi negirdite? Kaip koks prakeikimas ant LT: zmones turi ausis, bet negirdi, turi akis, bet nemato?

Tvankstas       2020-10-28 14:32

autoriui - ‘belenkada’, ‘anti-trumperiu’, ‘belenkokia’, ‘užtrigerinčiau’, ‘šimašoidus’, ‘užingridus’ - čia naujoji portugalų kalba Vilniuje, pamėgta Lietuvos kaimiečio ir besineriančio iš kailio savo mandrumu savo Vilniuje ?

Nesitrigerinkite       2020-10-28 13:34

Belenkoks pasąmoninis lenkiškumas (bile co, bile jaki), paremtas šveplu anglicizmu, lietuviškoje politinėje aplinkoje yra sveikintinas ir palaikytinas. Nes būsimos premjerės, pasiryžusios vesti mus į etaloninę Juropą, seneliai namie taip pat kalbėjo lenkiškai.
Vienžo, nuo vokiškos W mes niekur nepabėgsime. Tą mums čia subtilusis greito Algio draugelis ir demonstruoja.

Al.       2020-10-28 13:01

Požiūris į Trampą yra požymis ar žmogus doras, ar priklauso komunosatanistiniam pogrindžiui (nebent tiesiog propogandos auka).
O ,,Belenkokia” ir ,,užtrigerinčiau” šiam šiaip geram pranešimui jokių privalumų neteikia - tiesiog nevykęs noras išlaužti kažkokį anglijose apsigyvenusių lietuvių stiliuką.

Žodžio laisvė...       2020-10-28 12:39

Man arčiau širdies JAV dabartinis Prezidentas.Norėčiau ,kad jis būtų išrinktas antrajai kadencijai.Jis yra stiprus dvasia ir drąsus žmogus,nėra slapukas,sako viską ką galvoja.Tai teisingo ir atviro žmogaus bruožai.Juo galima pasitikėti.

tikrai tiesai       2020-10-28 11:00

teoriskai puikiai viska susakete, taip is principo turetu veikti aukstos kokybes valdzia. bet del asmenybiu tai tikrai susimovete. Butkevicius ir Vaitekunas yra butent geri pavyzdziai zmoniu, kuriuos reikia toliau laikyti nuo valdzios. pirmas suktas kaip velnias, antrasis- minkstakunis kuris viena diena pries Nato ir neutraluma, bet tik gaves poste URM is karto paziuras pakeicia. tiek ziniu

> 2020-10-28 10:37       2020-10-28 10:49

o tu, juliau Milaiti, kas? Rusiškas Kiseliovas su kagėbisto ausim?!

Kis       2020-10-28 10:37

Trumpas aplamai amerikietiskas Zirinovskis.Tokiai valstybei ,tokio tipo prezidentai daro geda pasaulinio masto,juk JAV tikrai galinga valsrybe,o sis Amerikos zirikas -geda .Mums vertetu daryti isvadas ir kazkaip taikyti Lietuvai ir jos zmonems.Kas vyksta siandiena ,tai nusikaltimas pries valstybe ir joje gyvenancius zmones.Gerai ,kad Maciuli konservai pasiunte is kur negriztama,juk visai nesenai gulejo kryziumi pries Landzbergi,matomai ispyre kaip sunyciui,laukiu,kad spirs Algiukui.Per 30 metu sugebejo net zmones paversti nemastanciais galvijais,o del JAV manyciau musu bokstams nera reikalo.Buvau apspangusi,kai musu pedikai pradejo sacve lyginti su Ciurlioniu,Fredziu,jonais ie UK.Iki kiek jie apsirge?O mes jiems te svietima ir moksla,ka jie be orgiju ir smirdancio sekso sugeba netrukus suzinos ir tie kuriu sulai dirba po 2-3 metu.

grumstas>       2020-10-28 10:13

Belenkada     2020-10-28 9:22
Belenkoks beraštis neparašys “belenkada” ir belenkur, belenkaip netinkamą belenkokį komentarą.  Pilnas LRTHD pastatas prifarširuotas lietuviškai su arkliškom anglicizmo dozėmis vograujančių , tiesos dėlei yra ir vienas kitas padoriai kalbančių, bet jų ne tiek daug kad darytų pagadą įstaigoje , kuri turėtų būti lietuviškos kalbos taisyklių  prisilaikymo etalonu. Bet jums tai neatrodo bėda , didesnė bėda -liaudyje vartojama kalba , kuri man atrodo gražesnė , negu negyva technicistiniais posakiais perkrauta kalba, kurios įtakos neišvengiau ir aš šiame komentare.

Belenkada       2020-10-28 9:22

Belenkada (beraštis)

stasys        2020-10-28 8:55

A.Bačiulis pamiršo pridėti jog ten amerikoje galioja konkretus įstatymai ir moralinės normos kurios nebus peržengtos nustatytu raudonu linijų. Jei jau žmogus tapo Aukščiausiojo teismo teisėju , visa pilama kritika, tuo ir baigiasi gerbiant pačia valdžios institucija. O kaip Lietuvoje esti situacija autoriau ? Jus čia kaip norite galite interpretuoti tai ka matome ten , bet bandyti rasti tapatūmu Lietuvoje tikrai nepavyks .Pradžiai ‘apšika’ institucija o vėliau žiuri kur gi ten tas žmogus ja atstovaujantis ar jo galva , kišo toje šūdų krūvoje .Afrika ‘demokratijoje’.

Labai       2020-10-28 8:20

gerai pakomentavote, gerb.Baciuli.

Paulius       2020-10-28 7:56

Audrius Butkevičius, Petras Vaitiekūnas… o man jie tik pradėję savo „politinę veiklą“ pasirodė greičiau tipiniai nomenklatūriniai karjeristai nei įžvalgus ir išmintingi politikos (tiek vidaus tiek užsienio) veikėjai. Grąžinti juos atgal į politimę areną būtų didelė klaida. Nebent urmas sutaupytų kuro išlaidas vado transportavimui (grynai dėl fizikos dėsnių - transportuojant didesnį mėsos gabalą išeikvojama daugiau energijos)

Tikra tiesa - juk teisėja       2020-10-28 7:19

Amy Coney Barrett - aukščiausios prabos teisėja. Jos skyrimas i SC puikus pavyzdys LR Seimo nariams, Prezidentui, kaip skiriamas kandidatas į aukščiausią postą, kaip nagrinėjamas kiekvienas jos sprendimas, pasisakymas tuo ar kitu klausimu. Naujai išrinktas prezidentas renka savo komandą, skiria respublikonams prijaučiančiuosius. Gerb. p. Nausėda, ar ne laikas Tamstai atsibusti ir mokytis iš demokratinės šalies prezidento valdymo meno? Jeigu JUms tinka Pašilis, neišnagrinėjęs nė vienos rezonansinės bylos, jei Jums tinka buvusios prezidentės patarėjai, tai nuo čia prasideda Jūsų tragedija - nesuprantate kur užkopėte. Apgailestauju, kad nesuradote nė vieno Sąjūdžio veikėjo,kuris tiktų Jums į patarėjus. Audrius Butkevičius puikiai išmano užsenio diplomatiją karyboje. P.Vaitiekūnas - ambasadorius JAV ir Ukrainoje - Sąjūdžio politikas, dar nenukvakęs, tiktų Jums patarti įv. klausimais. Deja, Jums tiko komsomolcas Linukas? Apgailėtina. Susikompromitavote, kai jo patariamas, dėliojote plana Baltarusijos prezidentui. Tik pasitelkus aktyviuosius sąūdiečius dar galite gelbėti savo reputaciją. Ir parodykite daugiau pagarbos, meilės žmonai - paimkite už rankos, veskite savo gyvenimo draugę su meile, nekeliaukite, kaip narcizas puse pėdos priekyje. Balsavau už Jus, todėl galiu priekaištauti, kd nuvylėte. Ne tik mane. Papasakokite apie dukras ir ypač apie vieną iš jų, jos problemas, su kuriomis susiduria ne vienas tėvas ne tik Lietuvoje.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.