Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Žiniasklaida

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 26 d. 14:17

14     

    

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

„Mes – tai ne „The New York Times“, mes – nenusilenksime“, – vakar vedamajame išdidžiai pareiškė WSJ redaktorių kolegija, atsakydama į daugybės susirūpinusių skaitytojų klausimus, ar dienraščio neištiks toks pat likimas, kaip NYT, kuriame poros šimtų darbuotojų gauja privertė atsistatydinti Nuomonių skilties redaktorių, drįsusį išspausdinti kongresmeno Tomo Cottono komentarą, remiantį Trumpo politiką.

Mat šią savaitę per 280 WSJ darbuotojų pasirašė „tarnybinį“ (savaime suprantama, nedelsiant perduotą į leftistinę žiniasklaidą) laišką leidėjui, kaltindami Nuomonių skilties redaktoratą „klaidinant skaitytojus“ ir „pakertant pasitikėjimą“ leidiniu, mat anie drįstą spausdinti viceprezidento Mike Pence numonę, kad antroji Corona viruso banga nebus tokia stipria kaip pirmoji, ir teisininkės bei konservatyvaus think-tanko Manhattan Institute tyrėjos Heather Mac Donald straipsnį, paneigiantį „policijos sisteminio rasizmo“ mitą.

„Tai tikriausiai buvo neišvengiama, kad progresyviosios „nutildymo kultūros“ banga atsiris ir iki „The Wall Street Journal“, kaip ji atsirito iki beveik visų kitų kultūros, verslo, mokslo ir žiniasklaidos institucijų“, – atsakyme skaitytojams rašo WSJ redaktoriai.

„Tačiau kol mūsų valdytojai suteikia mums privilegiją publikuoti alternatyvias vieningam progresyviam požiūriui nuomones, tol mes tai ir darysime. Nuomonių skiltys ir toliau išliks ištikimos laisvo žodžio ir laisvos rinkos principams, kurie šiandien, vis labiau augant progresyvaus prisitaikėliškumo ir nepakantumo kitaminčiams kultūrai, yra svarbūs, kaip niekados iki šiol“.

A Note to Readers

Leftistinių stukačių laiškas ČIA:
https://thehill.com/…/508373-over-280-wall-street-journal-e…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Corona-Diktatur:       2020-07-28 8:06

Berlin, Berlin, wir fahren nach Berlin! Pasitrauk, Dubasintojau. Jei manai, kad gali vieną, kitą “uždubasinti”, bet visų neuždusinsi ir po kaukėmis nesargdinsi, CO2 pasikinkęs. Kartą ir pats paslysi, neabejok tuo.

> 2020-07-27 16:20       2020-07-27 21:19

och, juliau, juliau, neįsivaizduoji kaip būtų malonu „dubasinti” toki trejetukininkką kaip tu?! Ir iš priekio, kaip madam Kis, po menstruacijų, ir iš užpakalio,kaip amerikoną Dzeiką, su visom Širvintų vėliavos žvaigždutėm.
“ei bogu”, tai būtų tikra Karūna kaip tu sakai! Visi Kapsukės docentai iš pavydo padvėstų!

Skaitytojau,       2020-07-27 16:20

ar kartais ne KGB kursuose išmokai tobulai Lietuvių gramatikos? Neringos KGB kursuose prie Gorbio ne vienas išlavino Lietuvių gramatiką, kad galėtų ugtelėję mus “dubasinti”. Mums, trejetukininkams, šito nereikia - nereikia šitos apgaulės ir dūmų, kaip ir tobulų dalykų. Bestudijuodamos zubrylos Kapsukėje visai galvą praranda. Antroji banga, kol nenuvers Trumpo, gali praretinti mūsų gretas, kaip retino pirmoji, kai žmonės nebesirgo nei gripu, nei šiaip plaučių uždegimu ir kitomis ligomis, kaip sirgo iki Karūnos. Laukia ilgi mūsų žeminimo, gaudymo, baudimo, žlugdymo ir patyčių mėnesiai. “Covid-19 and the Unncessary Sanitarian War”, ar kaip? The Beginning of the End when Covid-19 rules the World? Apsieisime be sintaksės, gerai? P.S. Stasy, duonos ir taikos šaukėsi Peterburgo ubagai ir alkani kariai iš banksterio Jacob Schiff ir Co bankų. Ir jo komanda, su Trockiu ir Sverdlovu priešaky tuo pasirūpino. Trockis net amerikonską užsienio pasą gavo tiesiai iš prezidento rankų. Ubagų gynėjai turtingi, “ei Bogu” ir be jokių tobulų gramatikų! Stalinas irgi gavo visko su kaupu iš tų pačių rankų ir bankų, kad galėtų lietuvius Gulagan pasiųsti arba šaudyti vietoje.

Skaitytojas       2020-07-27 15:52

Straipsnio turinys geras, bet apie gramatiką to nepasakyčiau. „antroji Corona viruso banga nebus tokia stipria kaip pirmoji“ yra rusiška sintaksė (nie budet takoj silnoj). Natūralia, nesurusinta lietuvių kalba būtų „nebus tokia stipri“.

stasys        2020-07-27 14:53

Jules ..cit.“ Duonos ir žaidimų  šaukė Romos minia, reikalaudama iš savo valdovų nemokamo maisto ir nemokamų pasilinksminimų dėl to, kad žmonės remtų valdovus. Asmenys, senovės Romoje siekiantys valdžios, į tokius reikalavimus atsižvelgdavo: jie dalijo pinigus ir maistą, kviesdavo žmones į cirkus, žiūrėti gladiatorių kovų ir kitų kruvinų reginių.“ Visa tai tinka ir šiandiena ..tik žaidimams reikia kai ko daugiau nei paaukoto mirties reginio . Trumpo demokratijos supratimas Amerikoje yra tas rezultatas kurio dėka Jis pats sau išsikasė politinį kapą ir jau vargiai ar jam tenka planuoti būti perrinktam ..O dabar savęs paklauskite .. kur esamas Prezidentas padarė klaidą . Demokratijos pagal Trumpo ,Putina ,Erdogana ar dar kokį karaliuką nebūną .. tikroji valdžia ne Seimo rūmuose tikroji valdžia žmonių nuomonėse ar jie sotus ir patenkinti savimi .  Nors valstiečiai ir yra vieni prasčiausių kada nors valdžiusių Lietuva jų populiarumo reitingai auga .. o auga todėl kad turi ką padalinti dikai.

Taip, taip,       2020-07-27 11:18

pasaulio runkeliokus rengia dar vienam pažeminimui - gal net Trečiajam Pasauliniam, ką gali žinoti, kaip čia su tuo Trumpu bus, pone Stasy? Visi mes mirsime, bet žinai, orumas ir garbė svarbiau už gyvybę, nežinojai? Planuotojai tiesiog nepakartojami, kaip toje Versalio konferencijoje, kai buvo pažeminta Vokietija, po kurios toks maršalas Fošas(Ferdinand Foch) ką tokio pasakė, nepameni? Pasaulis nieko naujo neišrado, kaip pažaboti tuos runkeliokus - nevykėlius ir tinginius, pašalpinius ir išlaikytinius. Kaip prastuomenę pastatyti į jai prideramą vietą, kad nekištų snapo ten, kur jai netinka, neleistina. Bet kas būtų ir tas elitas, jei neimtų babkes ateities ubagų sąskaita skolon, jei Europa jiems neskolintų? Jie irgi pašalpiniai, prisiskolinę ateities kartų sąskaita, tiesa? Gyvenantys, kaip ir išlaikytiniai bei bedarbiai, kitų sąskaita, tiesa?

stasys        2020-07-27 10:58

Jules viskas svarbu jei ta mokslą ir faktus neraityti kaip savo ūsus ant savo piršto . Tai kas prie trejetą mėnesiu kėlė tik nuojautas.. šiandiena ‘karūnos’ paskutinius skeptikus paguldė ant menčiu .Prognozės pesimistinės po truputi pildosi ..

Taip, labai       2020-07-27 10:21

išmanėme apie Mokslinį Komunizmą ir okupaciją vadindami išvadavimu, be jokios abejonės, kaip dabar apie Karūną - dideliu pasaulio elito, banksterių, rūpesčiu prastuomene, kitaip, runkelynu. Pačiam nelabai rūpi nei faktai, nei faktologija - jų mokslas, deja. Na, o Karūna gali Trumpą ir įveikti, pargriauti, juk ne durniai ją pasauliui suvairavo, kaip ir Bolševikų rūmų perversmą kadais, pameni Stasy,tiesa? Vis tie patys ir tie patys, o mes verčiami būti “papūgajais”, vergais, ir kas valandą kartoti jų mantras. Mums patinka būti žeminamais, maustomais ir apgaudinėjamais, tiesa?

stasys        2020-07-27 9:17

Na klar.. be reikalo covid grėsme ironizuojate, neišmanimas nesuteikia Tamstai teisės
viską suvulgarinti . ‘Prezident Trump’ savo ironiją irgi padėjo į stalčių ir ėmėsi lyderystės tos problemos klausimu . Puikus pavyzdys kietakakčiams jog ju asmeninė nuomonė nieko nereiškia prieš faktus ir realias grėsmės tendencijas.

Na klar,       2020-07-27 7:29

Covid-19 jau užėmė Mokslinio Komunizmo vietą, dabar vadinamo Moksline Oligarchija, ir kol koks nors naujas Gorbis neatšauks jo - tol visi inteligentai tikės banksterių sukurpta Karūna. Nieko naujo šiam pasauly, svarbu runkeliai negydomi ir mažinama žmonija.

Stukačiai neleidžia savo laiško perskaityt:        2020-07-26 21:11

Error 403 Forbidden
Forbidden
Details: cache-ams21064-AMS 1595790605 846024922
Varnish cache server

primenu       2020-07-26 16:57

WSJ yra valdomas Rupert Murdoch firmos. Tai kietas senis, bet tegu ruosiasi, nes manau dabar prasides puolimas pries ji. Pradziai bus reklamos atsisakinejimai, ta jau dabar daznai naudoja “progresyviu” korporaciju vadai, taip pat ir pries pati savininka bus. stiprybes jam

a_t       2020-07-26 16:55

malačiai. bijau, kad pavelavo: jankiai skesta, dziugu, kad net aplenke mus.

Nors cia pataike       2020-07-26 16:42

autorius


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Twitteris pradeda elgtis kaip valstybė valstybėje?

Ramūnas Aušrotas. „Smurto banga“: pora pastebėjimų LRT.lt teksto paraštėje

Andrius Švarplys. Naujienos iš Amerikos rinkimų

Algimantas Rusteika. Tvanas (Iš ciklo „Klūpanti Tėvynė“)

Darius Kuolys. Prieš Evelinos kerinčią jaunystę klumpa ir profesorius, buvęs KT teisėjas, teisėtyrininkas konstitucionalistas Vytautas Sinkevičius

Andrius Švarplys. Apie Twitterio cenzūrą

Liudvikas Jakimavičius. Prezidentūra turėtų atidėti Vyriausybės formavimą iki geresnių laikų

Andrius Švarplys. Ir BBC laukia CNN likimas

Klausymai Pensilvanijos valstijos senate. Publika juokiasi: iš naktį atsiradusių 600000 balsų už Trumpą... 3200

Vytautas Sinica. Naujos normos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Jos protestuoja ne mano vardu. Atsakymas Š.Černiauskui ir kt.

Audrius Bačiulis. Šimonytė – premjerė Uspaskicho ir Palucko malone

Vytautas Radžvilas. TS-LKD nariams ir rėmėjams

Ramūnas Aušrotas. Tenesio valstija galės drausti abortus dėl eugeninių, seksisinių ar rasistinių pagrindų

Tomas Matulevičius. Kam tos profesinės kompetencijos, jei gali pasitarnauti ideologiniam reikalui

Algimantas Rusteika. Numylėtoji Lietuva

Vidmantas Valiušaitis. Su Lietuvos kariuomenės diena!

Vidmantas Valiušaitis. Birželio sukilimas ir Vilniaus LAF štabo sunaikinimas

Nida Vasiliauskaitė. „Kodėl radikalios idėjos nėra geros idėjos“ (jauniesiems konservatoriams paprašius pasisakyti)

Algimantas Rusteika. Apie blokus

Nuo bačkos. Andrius Kubilius. Už Eveliną!

Tomas Baranauskas apie A. Kubilių: štai kas mus valdė prieš 8 metus

Robertas Grigas. Kaip de Golis Maskvoje į Šv. Mišias važiavo

Papunkčiui su Vytautu Sinica: Prezidento dilemos ministrų kabinete

Rasa Čepaitienė. DiskrimiNacija

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Ramūnas Aušrotas. Apie teisės viršenybės ir prenatalinės gyvybės apsaugos principų suderinamumą

Andrius Švarplys. Andriau Navickai, ar tikrai?

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.