Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Audrius Bačiulis. Tyli rami civilizuota Švedija?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 19 d. 21:27

20     

    

Audrius Bačiulis. Tyli rami civilizuota Švedija?

Tyli rami civilizuota Švedija? Tikrovėje – narkomafijos karų frontas – pernai 257 bombų sprogimai, užpernai – 162 sprogimai. Šiemet jau vėl sprogo. Ir ne kur arabiškuose priemiesčiuose, bet prabangiame Stokholmo centre. Policija nuleidusi rankas, nes leftistinė politkorekcija neleižia imtis ryžtingų priemonių prieš tolereantiškos kilmės narkomafiją.

„Sweden has been hit by a wave of shootings and bombings over the past couple of years which police have linked to gang conflicts in major cities, shocking Swedes, who have long considered their country one of the safest in the world.

Some 257 bomb attacks were reported to police last year, up from 162 the previous year, the statistics from the National Council for Crime Prevention showed“.

https://www.reuters.com/article/us-sweden-blast-idUSKBN1ZF1PD

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2020-01-21 8:33

Kažkokia > Svarbiausias klausimas ar Jus tuo tikite . ? ta leftistine-politkorekcija.

-------       2020-01-20 23:09

žuvėdams nuo neutralitetų per du karus ir nuo gero gyvenimo visi šriubai atsisuko

Kažkokia       2020-01-20 21:32

nesąmonė, mafijozai vienas kitą sprogdina, bet vis tiek “leftistinė politkorekcija” vaidenasi.

Vilnietis       2020-01-20 21:21

Liberastizmas turi būti prilygintas nacizmui- pasmerktas ir uždraustas- o jo proteguotojus sodint ir gydyt „su turto konfiskavimu!

štaziui       2020-01-20 20:41

Didesnė dalis Afrikos musulmoniška, Afganistanas, Albanija, Iranas, Irakas, Turkija, Pakistanas, Sirija ... ar čia šitos yra tos “tradicinės musulmoniškos šalys”? Ir kuom gi jų islamas taip skiriasi nuo “po sovietinio pasaulio musulmonų”!? Gal Stalinas ar Chruščiovas buvo TSRS musulmonams išleidęs specialiai redaguotą tarybinę korano versiją? Ar TSRS mokyklose tikybos pamokos buvo? O gal Kašpirovksis tobulesnę Islamo versiją per televizorius užprogramavo?

>>> Sakalast 2020-01-20 16:56       2020-01-20 20:10

Norėtųsi priminti, kad liberalizmas neturi savo moralės kodekso, ir bet kokią moralę atmeta iš principo. Tad tai yra normali tendencija - kuo pasaulis labiau krypsta į liberalizmą, tuo jame mažiau moralumo, sąžinės ir humanizmo. Kitaip sakant, pasaulyje jūsų minimos “liberaliosios demokratijos” hibrido dalis liberalizmas baigia suryti demokratinę dedamąją... Liberalizmas kaip saldainiai. Dauguma, ypač jaunimas, pripažins, kad atrodo gražiai ir viliojančiai, bet.. kiek temptumėte vien saldainiais? Siūlau paskaityti filosofo A. Degučio pamąstymus apie liberalizmą. Degutis jį agresyvumu ir destruktyvumu prilygina komunizmui.

stasys        2020-01-20 19:41

stasiui 2020-01-20 16:16 > tie kas sprogdina pašalpomis nesimaitina . Va štaziai čečėnai ..labai tikėtina. Kartais žmonės pamiršta kuo po sovietinio pasaulio musulmonai skiriasi nuo tradiciniu musulmonišku šalių .Stereotipai lengvai limpa prie to imigracinio reiškinio bet tai nereiškia jog tai teisybė.

stasys        2020-01-20 19:37

Ne tautos poezija ..o ‘vatniko trizna’ per rakto skylute .

Žuvėdų Absurdistanas       2020-01-20 17:55

Žydra ir šlapia Lietuvos pažangoliū svajonė.

Sakalast       2020-01-20 16:56

Apmaudu, kad liberaliosios demokratijos sąlygomis politikos moralinis dėmuo pasikeitė į amoralųjį dėmenį (turiu omenyje homoseksualizmo platinimą, panaudojant viešąją erdvę, ir tautinės kultūros bei valstybės nuvertinimą).

tautos poezija       2020-01-20 16:54

Valdžia mūsų išprotėjus nebežino ką daryt:
Kaip supuvusiais liežuviais žydui šikną išlaižyt?
Prisikvieskim siauraakių, juodašiknių-tinginių,
Lai suėda mūsų duoną ir dar priperi vaikų.
Valgyt kai nebus ant stalo, rėks: „Dar skirkit mums lėšų“!,
Kad galėtų jie nedirbti ir mums šikti lig ausų.
Atsiveš jie čia granatų, dar šachido gal diržų –
Ir išlėksim mes į orą šerti žemės kirminų.
Pristatys “svečiai” mečečių, iš bažnyčių mus išvys…
Kokią gi dar riebią kiaulę jie po čiužiniu pakiš?!
Reikia tart kolaborantams: „Mums nereikia juodsnukių!“,
Prisiimkit jų po dešimt arba čiuožkit po velnių!!
Ką mums pasakytų bočiai, jei galėtų pamatyt
Kiek pridirbo tautos srutos? Duotų by.bį jiems praryt.

grumstas       2020-01-20 16:42

antiliberastas     2020-01-20 10:01

Ko gero jūs teisus , nes istorijoje toks politkorektiškumas ,toks precedentas buvo Rusijoje, kai Kerenskis, jo “buržuazinė ”  legitimivyriausybė išrinkta pagal įstatymus, demokratiniu keliu ,tolerantiškai žiūrėjo į siautėjančią užgimstančių bolševikinių bandų siautėjimus ir išsiskirstė kai tie įsiveržę ginkluoti į Dūmą padarė kriminalinį perversmą. Istorija mėgsta pakartoti savo veiksmus

stasiui       2020-01-20 16:16

Ar nesumaišei būsimos jėgos „vektorius“? Kai Švedijos babajams, esant jų kritinei masei, „truks kantrybė“, patys švedai bus priversti valtelėmis bėgti iš Švedijos.

Reikia       2020-01-20 16:14

padorioms valstybėms organizuoti šėryklas tose šalyse, iš kurių plūsta tie pabėgėliai. Bus pigiau, negu prisileisti juos pas save, šerti, bet neturėti ramybės. Palaiminta Marijos žemė- Lietuva, ne į kurią, o iš kurios nuo ubagiškų išmokų sprunka prievarta nukreipiami pabėgėliai. Dėkui valdžiai už išmaldą mūsų ubagams. Per ją ramiai gyvename visi.

štaziui       2020-01-20 15:05

rusiškas sukirmijęs kerze, čėčėnai yra musulmonai ir sieja save su musulmonišku pasauliu, ne rusija. Ir nuo kada visokie narkobanditai iš pakistanų, nigerijų, libijų ir kitokių somalių tapo “rusijos mafija”?

Štazistine utele, eik ropinėti Malmės “multikultūriniais” rajonais. Iš ten lauksime tavo entuziastingų komentarų su bombos skeveldromis galvoje, keliais kilogramais švyno visame kūne ir metaliniu laužtuvėliu šiknaskylėje. Nepamiršk pakudakuoti apie “toleranciją”.

krikščionybė - be Kristaus...       2020-01-20 14:50

krikščioniška moralė (meilė artimui) be Kristaus tampa antimoralė
taip buvo su komunizmu
taip yra su liberastais, pederastais ir neomarksistais
——
visą tą puikiai matė ir numatė A.Maceina “Niekšybės paslaptis”

stasys        2020-01-20 12:58

Kuo gi tie švedai skiriasi nuo Norvegu ir suomiu . Tik tuo “trupučiu” skatinimu visuomenėje lėto mastymo ir veiklos įpročius. Vienok kai truks kantrybė , kitataučiai bėgs valtelėmis iš šalies teritorijos. Ar tai musulmonai ? abejoju , Rusijos mafija su tais pačiais čečėnais .

antiliberastas       2020-01-20 10:01

Tai reikia rodyti kasdien per visas žiniasklaidos priemones. Rodyti kiekvieną imigrantų “inžinierių”, “gydytojų” ir kitokių “specialistų” atliekamą  sprogdinimą, kiekvieną išprievartavimą, nužudymą, užpuolimą su peiliais, išpuolį prieš krikščionis. Atskleisti, kiek visuomenėms kasdien kainuoja šių imigrantų  išlaikymas, įskaitant vertėjų, medicinos, policijos pareigūnų darbą ir kitas paslaugas. Kad kiekvienas pilietis iki kaulo smegenų įsisąmonintų, kad liberastai, neomarksistai ir visi kiti politokretiški leftistai yra viso labo tik tokių kaip Sorošas nupirkti purvini melagiai, ir patys yra tikroji šių laikų grėsmė visuomenėms, ištisoms valstybėms ir net visai vakarų civilizacijai. Kad leftistai yra tiesiogiai atsakingi už prastėjantį Europos gyventojų gyvenimą tiek saugumo prasme, tiek ekonomine. Laikykit paruoštas geltonas liemenes ir akmenų leftistam užmėtyti. Įjunkite nulinę toleranciją leftizmui ir politkorektiškumui.

Balamutas       2020-01-20 9:58

Tas pats laukia ir tolerantiškos Lietuvos su joje esamais senbuviais, čiabuviais,  su gavūrais, su gojais. O dar prie brolių musulmonų prisidedančius netradicinius su visokiais taip vadinamais politikais… Vargas tau, Lietuva, vargas.

Tvankstas       2020-01-19 22:47

1991 m. atvykęs į Švediją ir per 6 mėnesius susipažinęs su tikrove, palinkėjau iš visos širdies išvykdamas tapti tokia, kokia yra dabar - veidmainiškas jau tų dienų šventeiviškas politkorektiškumas subrandino vaisius ir jų derės daug ir daugiau kasmet. Mane nustebino brolių musulmonų įžūlumas, panieka gyvuliams (gavūrams) švedams, kuris švedų buvo priimamas su aklos meilės krykštavimais.


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Rasa Čepaitienė. Kito žvilgsnyje

1972-ųjų gegužės 14-oji, Kaunas: Romas Kalanta ir kalantinės

Algimantas Rusteika. Kelios pastabos „vaiko ėmimo“ įrašo paraštėje

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?..

Fatima – pasaulinė Marijos sostinė, arba Popiežiaus Jono Pauliaus II galybės paslaptis

Kardinolas Joseph Ratzinger. Fatimos žinios teologiniai komentarai

Liudvikas Jakimavičius. Politinės stumdynės

Ramūnas Aušrotas. Ar nebus apribota tėvų teisė skųsti institucijų veiksmus?

Liudvikas Jakimavičius. „Amicus est Girnius, set magis amicus veritas“

Valdas Vasiliauskas. Lietuviško parlamentarizmo aukštumos

Nuo bačkos: „Freedom House“ politologas: Lietuva pagal demokratijos reitingą lieka stabilumo sala Vidurio Europoje

Andrius Švarplys. Apie politinę (ne partinę) kovą tarp laisvės ir karantino Amerikoje

Algirdas Endriukaitis. Retorinis klausimas: esame istoriniame kelyje ar dykumoje?

2020-ieji – Lietuvos Steigiamojo Seimo šimtmečio metai

Liudvikas Jakimavičius. Visų atsiprašau, kad negaliu nieko pakeisti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.