Žiniasklaida

Audrius Bačiulis. Piktdžiugiška užuojauta

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 25 d. 14:55

20     

    

Audrius Bačiulis. Piktdžiugiška užuojauta

Veidaknygė

JAV Generalinio prokuroro Barro laiškas Kongresui apie Muellerio tyrimo išvadas dėl dvejus metus JAV leftistinės žiniasklaidos ir Demokratų partijos aktyvistų skleisto melo, neva būta sąmokslo tarp Donaldo Trumpo rinkimų kampanijos ir Rusijos valstybinių struktūrų:

Ne, nebūta.

Kaip rašo savo ataskaitoje specialusis prokuroras Muelleris, „Tyrimas nenustatė, kad Trumpo rinkimų kampanijoje dalyvavę asmenys būtų kaip nors susimokę ar derinę savo veiksmus su Rusijos Vyriausybės veiksmais kišantis į [JAV] rinkimus“.

Taškas.

Piktdžiugiška užuojauta durneliams iš „auksinio lietučio“ sektos: Nerijus Maliukevičius, Mykolas Katkus, Linas Kojala, Vykintas Pugačiauskas, Aurelijus Katkevičius, Marius Laurinavičius, Rimantas Pleikys beigi kitiems anti-amerikietiškos propagandos kampanijos, šlovinančios Rusijos valdovo Vladimiro Putino galias, dalyviams.

Visas Williamo Barr’o laiškas čia: https://www.washingtonexaminer.com/news/read-attorney-general-william-barrs-letter-on-mueller-final-report

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 10:20
priedangos operacijai       2019-03-27 9:21

net pasitikslinau, ar tik ne pilnatis siuo metu. pasirodo, kad ne.
tai reiskia, kad Jums ne siaip paumejimas, bet jau rimta isisenejusi problema. dievazi, kreipkites i specialistus skubiai

priedangos operacija?       2019-03-27 7:04

Panašiau, kad Trampas yra Izraelio statytinis. Triukšmas dėl Kremliaus buvo keliamas tik tam, kad pridengti kyšančias žydų ausis?

stasys        2019-03-26 16:20

Ačiu kad pasidalinote įžvalgomis aš tikrai neturiu laiko dažnai tas kairuoliškas CNN vartyti .. Džiugu kad čia galima rasti tiek daug Amerikos teisingumu pasitikinčiu , vienok politikavimas (tuščiažodžiavimas ) budingas visiems politikams pasaulyje vienodai ..ir čia iš to fakto nereikia daryti kažkokios tragedijos . Tie kas mane blogai suprato patikslinsiu Amerikos teismai dirba Amerikai o ne pasaulinei auditorijai todėl tokio stasio nuomonė gali ir nesutapti su oficialia iš Amerikos . Tie kas bandys kabinti Putino etikete gaus su guminiu kaliošu per sprandą ...nieko asmeniško .

stasys        2019-03-26 16:19

2019-03-26 9:01 Atsiprašau kad tamsta verčiu aušinti burna , kaip jau rašiau palaukime tos išviešintos ataskaitos detaliu . Tai kad trūksta medžiagos apkaltinti Trumpa gali reikšti ir daug ir tuo pačiu nieko . Kažkoks staselis neturėtu jums aitrinti vaizduotės ir versti piktintis savo neišmanymu kaip veikia ta tikroji Amerikos teisingumo ranka. Politikavimas , pagal stasiu , tai veiksmas kai daug kalbama ir tuo pačiu nieko konkretaus nepasakoma .  Todėl pasikartosiu apie tai spręsiu sulaukęs tos paviešintos ataskaitos detaliu .. tuo pačiu pridėsiu prielaida kad kai kuriu detaliu negalima viešinti ..taip kaip tai siejasi su tos šalies nacionaliniais interesais .Trumpas Prezidentas ir ten matyt nėra priimta Prezidentui ‘apšykus‘ viešai kepure klausti savijautos būvio ?  ., ten Amerika ..ne Lietuva ir čia vėl esate teisus .  Viską sudėjus aš beveik įtikintas Tamstos teisumu .

Jeigu...       2019-03-26 10:11

Jeigu negalima patraukti nuo *mikrofono*stasio,tai gal solidariai galima praleisti jo *paklodes*?

komentaras stasui       2019-03-26 9:25

suprantu, kad nemegstate Trumpo, tam turite teise. bet nereikia cia savo emociju sieti su isgalvotais faktais. Beje, Muelleris nera pro-trumpiskas, veikiau atvirksciai, jeigu butu kazkas buve, butu ir rades, tam turejo visas salygas. US i tokius tyrimus ziurima rimtai. o kadangi nebuvo, tai ir nerado. matau, jus net kairuolisku CNN neziurite, jau nekalbant apie kitokius saltinius. net CNN sako no collusion. tikriausiai net stasiu kalba tai reiskia ta pati. dabar demokratai reikalauja pilno atskleidimo, zinodami, kad tas neimanoma del liudininku konfidencialumo. ir toliau ieskos priekabiu, kai to atskleidimo nebus. beje, vakar ziurejau CNN (sic:), tai net ten susirinke demokratu propagandistai jau kalbejo, kad reikia rasti kitu temu pries artejancius rinkimus, nes sita jau ne tai kad issemta, bet jau ima dirbti neigiamai demokratams. geros dienos

Stasiui       2019-03-26 9:01

kad nereikėtų grįžt prie šios temos, tenoriu tamstai priminti, kad JAV egzistuoja tikri nepriklausomi teismai (kurie sudoroja ir prezidentus, esant reikalui) ir realus valdžios pasidalinimas, todėl ateiti į valdžią tokiu būdu, kokoiu kaltinamas D. Trump’as, yra absoliučiai savižudiška misija. Jei iki Nixon’o dar buvo tuo abejojančių, tai po Watergat’o nebeliko. Na, nebent koks stasys ar šiaip politikas Lietuvoje dar galvoja, kad uždėjus šūkį “politikuoja” (žr. komentarą žemiau) galima laimėti diskusiją ir įtikinti oponentus savo teisumu.
Tarp kitko, gal galite paaiškinti, ką turite omenyje sakydamas “politizuota”? Galbūt, “politikuoti” - įstatymo ir moralės atžvilgiu nepriimtinais būdais dorotis su oponentais, kaip yra de facto Marijos žemėje? Turiu Jums pareikšti, kad JAV “politikuoti” reiškia visai ką kita.

stasys        2019-03-26 8:37

stasiui   2019-03-26 8:10 .. Niekas nesiruošia aukoti Amerikos interesu siekiant pamaitinti Europietiškus lūkesčius . Įrodimu trukumas gali išteisinti ir priminti tos pasakos kuriomis buvo maitinama vakaru spauda apie Trumpa neturi pagrindo , bet tai nepaaiškina kitų aplinkybių kurios siejamos su Trumpo rinkimine komanda . Vargiai materialiai egzistuota Trumpo siusti Putinui paskolos rašteliai ...

stasiui       2019-03-26 8:10

Kam tu matuoji JAV pareigūnų veiklą lietuvišku kurpaliumi? Ten už priesaikos sulaužymą sodina, už melavimą meta iš darbo, ir makaronų kabinimas viešoje erdvėje yra daug retesnis reiškinys nei LT.

stasys        2019-03-26 6:53

Kas tyki tuo ką viešina Miuleris ? Aš ..? baikit. Gal Bačiulis ir trina delnus gavęs tokį ‘saldainį’, bet Miulerio tyrimo išvados tiek pat politizuotos kaip ir Lietuviško Skardžiaus kuriam skaitant savo išvadas buvo sunku dantimis negriežti . Palaukime visų detaliu kurias bus leista viešinti ..o apibendrinimus palykime vėlesniems laikams .

Prie visu ,,rusai puola"       2019-03-26 6:36

dar reikia papildyti, kad Merkel ir makaronas nutare draugauti su Rusija, o NATO imokas 2% nemoketi. Tik, berods, 1,37%. Kurs su Makaronu kariuomene apsigynimui…
Idiotai vokieciai pamirso, kad kara su Rusija pralaimejo, kara Vokietija pradejo.  Ir t.t.

Che       2019-03-26 1:37

Tikriausiai su protu susipykta.

Dar reikia       2019-03-25 20:42

prie tų išvardintų naujųjų komunistų Trumpo nekentėjų pridėti visas juknevičienes kartu su anūkais, visi du metus tą pačią leftistinę raudoną dūdą pūtė!

ah1       2019-03-25 19:44

Vienas iš civilizacijų nusižudymo mechanizmų - atėjūnai, tai matomai supranta Trumpas - uždaromos sienos su lotynų america, prie sienos siunčiama dešimtys tūkstančių karių, na o tai kad politines “madas” diktuoja Trumpas tai reikėtų suprasti kad vilku užstaugė vienas užstaugs ir kiti - sienos ateityje vėl bus uždaromos, na o kas neužsidarys sienų tos civilizacijos nusižudys pačios. Klasika.

ah1       2019-03-25 19:19

dar vienas pavyzdys apie demokratus.

Teisingas       2019-03-25 19:12

Taiklus logiškas pastebėjimas.

Gailė       2019-03-25 18:01

“Piktdžiugiška užuojauta durneliams iš „auksinio lietučio“ sektos” prisijungiu prie užuojautos, dar pridėčiau LRT

albina       2019-03-25 16:50

Ačiū!Nieko nėra smagesnio už trumpą ir taiklų tekstą.Viesulas *rusai puola*praūžė?

O dar ,ko gero,       2019-03-25 15:21

įvyks Brexit.


Rekomenduojame

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.