Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Audrius Bačiulis. Kaip šauksi, taip atsilieps

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gruodžio 7 d. 2:10

40     

    

Audrius Bačiulis. Kaip šauksi, taip atsilieps

Dempartijos propagandinis organas „The Washington Post“ apklausė kongresmenus iš Respublikonų partijos ir pasipiktino, kad tik 25 iš 249 pripažįsta švarią Joe Bideno pergalę prieš Donaldą Trumpą. Dar du teigia, kad laimėjo Trumpas, o 222 kongresmentai pasiuntė „WaPo“ propagandistus į erotinę kelionę link Peru.

Įdomu, kiek Dempartijos kongresmenų 2016 gruodžio antroje pusėje, po finansinių donorų susitikimo su partijos vadovybe, kurio metu, kaip rašė „Politico“, nuskambėjo frazė „daugiau neduosim nei cento, kol neatsakysit, kaip pralaimėjome laimėtus rinkimus“, o visa žiniasklaida kitą dieną pasipuošė antraštėmis „Russia hacked elections“ manė, kad Trumpas sąžiningai įveikė Hillary Clinton?

„WaPo“ tokios apklausos nedarė, nes, šiaip jau, balsavimas už žinomai falsifikuotą apkaltą prezidentui davė nedviprasmišką atsakymą. Tai ko dabar burbuliuoja? Kaip šauksi, taip atsilieps.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Fox News       2020-12-12 17:35

Markas Levinas pas Sean Hannity apie Rinkimus:
https://www.youtube.com/watch?v=LBnnq7UoHy8

The Epoch Times       2020-12-12 17:11

LIVE: Rallies for Trump in Washington (Dec. 12) | Epoch Times
https://www.youtube.com/watch?v=TIdVcnMD2a4

The Epoch Times       2020-12-12 13:55

Prezidentas Donaldas Trumpas vėlai penktadienį reagavo į Aukščiausiojo Teismo nutartį atmesti Teksaso pasiūlymą ginčyti 2020 m. rinkimų rezultatus keturiose valstijose.
„Aukščiausiasis teismas mus tikrai nuvylė. Nei išminties, nei drąsos! “ Po Aukščiausiojo teismo sprendimo Trumpas parašė Twitteryje.
„Taigi, jūs esate JAV prezidentas,  ką tik praėjote per rinkimus, kur gavote daugiau balsų nei bet kuris prezidentas istorijoje - ir atseit pralaimėjote“, - tęsė jis.
„Negalite kreiptis į Aukščiausiąjį Teismą, todėl kreipiasi valstijos. Daugelis prisijungia prie ieškinio, tačiau jis žaibiškai išmetamas ir dingsta, nežiūrint į daugybę priežasčių, dėl kurių jis buvo pareikštas. Suklastoti rinkimai, reikia kovoti toliau! “
Džiuliani sakė, kad kadangi teismas atmetė bylą remdamasis teisine padėtimi, prezidentas ir kai kurie rinkėjai galėjo pateikti kitas bylas apygardos teismuose, teigdami tuos pačius faktus.
„Niekas netrukdo mums nedelsiant pateikti šių bylų apygardos teisme, kuriame, žinoma, būtų prezidentas. “, - sakė Džiuliani.
D.Trumpo kampanijos vyresnioji patarėja teisės klausimais Ellisa „Newsmax“ teigė mananti, kad komanda dar turi laiko užginčyti rezultatus, pridurdama, kad Kongresas oficialiai skaičiuoja rinkėjų kolegijos balsus sausio 6 d.. „Ta data sausio mėnesį svarbiausia. Ir Aukščiausiasis Teismas tai pripažino “, - sakė ji. „Mes dar turime laiko, valstybės įstatymų leidėjai dar turi laiko elgtis teisingai. Jie gali pasiteirauti, surengti posėdžius, susigrąžinti savo delegatus, ir jie turėtų, ir aš tikiuosi, kad dabar tie visi įrodymai, kuriuos pateikėme šiuose klausymuose, suteiks įkvėpimo ir drąsos jiems veikti. “
Prezidentas turi nemažai tebesitęsiančių bylų valstijos ir federaliniuose teismuose, kai kurie iš jų keliauja į JAV Aukščiausiąjį Teismą. Keli trečiųjų šalių ir advokatės Sidney Powell ieškiniai tebėra teismuose.
https://www.theepochtimes.com/mkt_app/trump-supreme-court-really-let-us-down_3615193.html

The Epoch Times       2020-12-12 12:55

JAV Aukščiausiasis Teismas penktadienį atmetė Teksaso prašymą paduoti į teismą Pensilvaniją, Džordžiją, Mičiganą ir Viskonsiną, teigdami, kad Teksasui trūksta teisinės galios kreiptis į teismą pagal Konstituciją, nes ji neparodė pagrįsto intereso įsikišti į tai, kaip kitos valstijos vykdo savo rinkimus.

„Teksasas neįrodė teisiniu požiūriu suvokiamo suinteresuotumo, kaip kita valstija vykdo rinkimus“, - rašoma įsakyme. „Visi kiti pasiūlymai atmetami kaip ginčytini“.

Teisėjas Samuelis Alito paskelbė atskirą pareiškimą sakydamas, kad jis būtų patenkinęs Teksaso prašymą pareikšti ieškinį, bet ne preliminarų draudimą, nes mano, kad Aukščiausiasis Teismas privalo nagrinėti visas bylas, priklausančias jo „pradinei jurisdikcijai“, t.y. nagrinėti bylą pirmąkart, o ne peržiūrėti žemesnio teismo sprendimo. Teisėjas Clarence’as Thomas prisijungė prie Alito.
D.Trumpo kampanijos advokatas Džiulianis „Newsmax“ teigė manąs, kad teismo sprendimas yra „baisi klaida“. „Blogiausia yra tai, kad iš esmės teismas nenori išklausyti,  nenori, kad Amerikos žmonės girdėtų faktus“. Jis pridūrė, kad kadangi teismas atmetė bylą remdamasis teisine padėtimi, prezidentas ir kai kurie rinkėjai gali pateikti kitą bylą apygardos teismuose, teigdami tuos pačius faktus.
„Šie faktai turi būti išklausyti, juos reikia paskelbti ir kažkas turi priimti sprendimą, ar jie teisingi, ar netikri. Kurie nors teismai turės turėti drąsos priimti tą sprendimą “, - pridūrė jis.
„Gaila, kad Aukščiausiasis Teismas nusprendė nesiimti šios bylos ir nustatyti šių keturių valstybių nesilaikymo federalinių ir valstijų rinkimų įstatymų konstitucingumą. Aš ir toliau nenuilstamai ginsiu mūsų rinkimų teisėtumą ir saugumą ir atsakysiu už tuos, kurie savo patogumui vengia nustatyto rinkimų įstatymo “, - rašė jis.

Teksaso valstija gruodžio 7 d. paprašė Aukščiausiojo teismo leidimo pareikšti ieškinį keturioms mūšio lauko valstybėms bandant apsaugoti 2020 m. rinkimų vientisumą. Ji apkaltino keturias valstijas pakeitus rinkimų taisykles, pažeidžiant JAV Konstitucijos rinkėjų išlygą, nevienodą požiūrį į rinkėjus ir sukeliant balsavimo pažeidimus, sušvelninant balsavimo sąžiningumo apsaugą pagal valstybės įstatymus, atveriant galimybes apgaulei.

Teksasas tikėjosi gauti Aukščiausiojo Teismo pareiškimą, kad keturios valstijos savo 2020 m. rinkimus vykdė pažeisdamos JAV konstituciją. Ji taip pat paprašė teismo uždrausti įskaičiuoti rinkimų kolegijos balsus, kuriuos atidavė keturios valstijos. Kaltinamosioms valstijoms, kurios jau paskyrė rinkėjus, ieškinyje teisėjų buvo prašoma įsakyti valstybės įstatymų leidėjams paskirti naujus rinkėjus pagal JAV Konstituciją.

D.Trampas prašė Aukščiausiojo Teismo leisti jam prisijungti prie bylos.
Iškėlus ieškinį, valstybės generaliniai prokurorai visoje šalyje ėmė reikšti savo požiūrį šiais klausimais.
Devyniolika respublikonų valstijos generalinių advokatų palaikė Teksasą ieškinyje. Jų atstovaujamos valstijos yra Misūris, Alabama, Arkanzasas, Florida, Indiana, Kanzasas, Luiziana, Misisipė, Montana, Nebraska, Šiaurės Dakota, Oklahoma, Pietų Karolina, Pietų Dakota, Tenesis, Juta, Vakarų Virdžinija, Arizona ir Aliaska. Šešios valstijos pateikė prašymą prisijungti prie bylos kaip tarpininkės: Misūris, Arkanzasas, Luiziana, Misisipė, Pietų Karolina ir Juta.
20 demokratinių valstijų generalinių advokatų rėmė kaltinamuosius: Kalifornija, Koloradas, Konektikutas, Delaveras, Havajai, Ilinojus, Meinas, Merilandas, Masačusetsas, Minesota, Nevada, Niudžersis, Naujoji Meksika, Niujorkas, Šiaurės Karolina, Oregonas, Rodo sala, Vermontas, Virdžinija ir Vašingtonas. Niekas nepateikė prašymo įsikišti.
Respublikonų Aidaho ir Vajomingo generaliniai advokatai atsisakė dalyvauti teismo procese. Respublikonas Ohajo generalinis prokuroras Dave’as Yostas pateikė pranešimą „nė už vieną pusę“, pasisakydamas už tai, kad teismas išspręstų pagrindinį Teksaso iškeltą klausimą.
https://www.theepochtimes.com/supreme-court-rejects-texas-election-lawsuit_3615058.html

Right Side Broadcasting Network       2020-12-11 19:01

LIVE: Wisconsin Election Fraud Public Hearing 12/11/20
https://www.youtube.com/watch?v=5PxOYdYCFPA

The Epoch News       2020-12-11 15:52

GQ PAN, JOSHUA PHILIPP. BUVĘS SPECIALIŲJŲ PAJĖGŲ KARININKAS PERSPĖJA APIE SPALVOTŲJŲ REVOLIUCIJŲ TAKTIKĄ, NAUDOJAMĄ PRIEŠ TRAMPĄ

2020 gruodžio 11

Buvęs specialiųjų pajėgų karininkas perspėjo, kad spalvotų revoliucijų taktiką, naudotą prieš užsienio vadovus, dabar naudoja prezidento Donaldo Trumpo priešai tam, kad jį nuverstų.
„The Epoch Times“ sakė pareigūnas, paprašęs likti nežinomas. „Tai, ką matau, yra marksistinis sukilimas, naudojantis spalvotų revoliucijų taktiką, kad paveiktų režimo pokyčius“.
Pareigūno teigimu, 2019 m. „Transition Integrity Project“ yra rodiklis, rodantis, kad šių metų prezidento rinkimų įvykius „skaidriai organizavo“ „marksistiniai elementai demokratinėje partijoje ir jų marksistiniai sąjungininkai užsienio vyriausybėse“.
„Galbūt jis iškrito ne taip, kaip jie norėjo, nes bet kada, kai atliksi tokią operaciją, priešas gaus balsą. Bet planas buvo, kad mes neprisileisime rinkimų. Čia tikslas niekada nebuvo prezidentūra “, - sakė pareigūnas. „Opozicijos tikslas buvo iš esmės pakeisti šalį. Jie puola Konstituciją “.
Siekdama savo tikslo, opozicija sutelkė pagrindines pastangas paveikti rinkimus, sakė pareigūnas.
Kai kurios žymiausios spalvotosios revoliucijos įvyko kilus sumaiščiai dėl ginčijamų rinkimų. 2004 m. masiniai protestai Ukrainoje po įtarimų dėl apgaulingų prezidento rinkimų, kurių pradžioje nugalėtoju buvo parodytas Rusijai palankus Viktoras Janukovičius, paskatino naują balsavimą, kurį laimėjo Viktoras Juščenka, kandidatas, palaikomas Europos Sąjungos ir JAV.
Pareigūnas teigė, kad taktiką, kurią taiko antitrampinė opozicija, galima rasti specialiųjų pajėgų vadove nuversti vyriausybę.
“Tai, ką sakau, rasite visose senesnėse netradicinėse karo doktrinos”, - sakė pareigūnas. „
Barackas Obama aštuonerius metus dirbo „susodindamas savo politinius sąjungininkus visose institucijose“, sukūrė „pogrindinę“ arba „šešėlinę vyriausybę“, palaikomą senosios žiniasklaidos ir riaušininkų.
„Kadangi prezidentas negalėjo įtraukti savo žmonių į administraciją, mes iš tikrųjų turėjome trečią B. Obamos administraciją“, - sakė pareigūnas. „Taigi prieiname tai, ką turime šiandien: pogrindžio elementai yra vyriausybėje. Matėm, kaip jie priešinosi prezidentui, kaip bandė vykdyti apkaltą “.
„Iš išorės padeda spauda. Vienintelis dalykas, kurio mums trūksta, yra tikra ginkluotos sukilėlių pajėgos, ir klystume manydami, kad tai tik Antifa ar BLM. Tuose judėjimuose yra profesionalių revoliucionierių.
https://www.theepochtimes.com/former-special-forces-officer-warns-of-color-revolution-tactics-used-against-trump_3612952.html?utm_source=pushengage

>lietuviskas vertimas 2020-12-10 16:31        2020-12-10 21:38

tavo leftistinis švinkalas, negerb. komiteto “vertėjau”, pūste nupūstas Bačiulio straipsnyje apie vakciną.
Nesąmones valgyk pats.

Donaldas N. Finley (American Thinker) 2       2020-12-10 19:04

Visi kalti demokratai tiki, kad jei jie imsis propagandos, tai iš tikrųjų įvyks. Kodėl jie nereikalauja skaidrumo? Nes jie to nenori. Tai atskleis juos tokius, kokie jie yra. Ar jie nenori pašalinti neteisėtumo debesies rinkimuose? Ne, nes jie jį sukūrė; kalbama apie galią, o ne apie teisėtumą. O jų reputacija siejama su nesąžiningais rinkimais? Jiems nerūpi, ką mes apie juos galvojame; jie nori, kad jiems būtų suteikta galimybė valdyti ir praturtėti iš mokesčių mokėtojų. MAGA (Make America Great Again) nėra nei tai, ką padarė demokratai, nei to, ką jie planuoja daryti. Jei jiems bus leista tai padaryti, neliks Amerikos, kurią bus galima daryti didžia.

Kaip vagiami komerciniai vardai, tai pavagiama visa šalis ir kultūra. Visa MAGA politika bus pakeista, jei Baidenui bus leista eiti į ovalinį kabinetą. Jis vėl padarys Ameriką silpną, vėl priklausomą nuo kitų, vėl pilną „Made in China“ ir džihadistų draugų - tai vėl bus narcisistinio įvardžio prezidentas Obama II. „Aš“, „Aš“ ir „Mano“ vėl dominuosiu kiekvienoje kalboje, kuri mums ne kartą skaitys paskaitą: „Mes ne tokie, kokie esame“, nes kažkas, kas esame absoliučiai, yra įžeidžiamas kai kurių lygiateisiškesnių socialistų-globalistų pakeitimo naudai . Valdant demokratams, „mes“, tikri amerikiečiai, mylintys „savo“ tautą ir nenorintys, kad Kinijai būtų suteikta gerovė, kad Hunteris Bidenas vėl galėtų praturtėti, lėtai stebės „mūsų“ Konstituciją, laisvę, istoriją, demokratiją, tradicijas ir nepriklausomybės lustą.
Kadangi demokratai yra tokie susitelkę į save, jie suformavo JAV valdymą lyginant su Donaldu Trumpu. Jie kovojo su viskuo, ką D.Trumpas, nes jis kovojo su jų korupcija pažadėdamas „nusausinti pelkę“. Bet tai yra daug daugiau nei Donaldas Trumpas, ir jis tai atvirai pasakė. Svarbu ne tai, ar jis laimi šiuose rinkimuose; o ar JAV kada nors vėl bus rengiami laisvi ir sąžiningi rinkimai. Demokratams tai yra „Donaldo Trampo tyrimai gali sunaikinti daugelį mūsų per ateinančius ketverius metus ir mes niekada nelaimėsime kitų rinkimų“, ir priešingai – jei Donaldas Trumpas dings, taip pat ir jo tyrimai dėl demokratų nusikaltimų (ir kaip premija Joe Bidenas leis mums daryti viską, ko norime, ir užtikrinsime, kad daugiau niekada neprarastume rinkimų “. Demokratai, siekdami valdžios bet kokia kaina, negalėjo nepadaryti rimtos žalos šaliai.
Galų gale kalbama apie tai: ką reiškia teisinga ir neteisinga, korumpuota ir sąžininga, tiesa prieš melą, sąžininga ir pavogta, viskas veikia atgal? Abraomas Linkolnas sakė: „Mes kilniai išgelbėsime arba iš tikrųjų prarasime paskutinę geriausią žemės viltį“. Jis kalbėjo apie vergiją, blogį, kurį reikėjo išvalyti iš savo tautos, kad neprarastume savo tautos.
Yra daugybė blogybių, bet šiandien svarbiausias blogis, į kurį turim susitelkti, yra demokratų partijos korupcija mūsų nacionaliniuose rinkimuose. Visi žinome, kas nutiko ir kas yra teisinga. Turime išspręsti. Dabar. Išsamią informaciją ir kalėjimo sąlygas galėsim išsiaiškinti vėliau.
Donaldas N. Finley yra JAV karinių oro pajėgų atsargos pulkininkas.
https://www.americanthinker.com/articles/2020/12/how_to_steal_an_entire_country.html

Donaldas N. Finley (American Thinker) 1       2020-12-10 19:03

Nuo rinkimų praėjo daugiau nei mėnuo, o Pelkės karalystėj nėra viskas gerai. Namų komanda visą parą kovoja, norėdama įrodyti, kad varžovas apgavo, o varžovas nesistengia numalšinti baimių ar išspręsti problemų - ir planuoja ne tik perimti kamuolio aikštelę, bet ir pakeisti viso sporto taisykles. .

Tiems, kuriems tai rūpi, vis dar yra internetas, o ten yra daugiau svetainių nei „Twitter“, „Facebook“ ir naujienų tarnybos, kuriose iš tikrųjų yra svarbios. Tad kodėl kas nors turi ieškoti tiesos? Tyrimai ir apkaltos jau daugelį metų buvo grūdamos mums į veidus, dėka MSM Standartinių darbo procedūrų (SOP) autoriaus Josepho Goebbelso, trečiojo reicho įžymybės, kuris pasakė: „Puikiausia propagandinė technika neduos jokios sėkmės, nebent atsimintumėt vieną pagrindinę taisyklę- jis turi apsiriboti keletu punktų ir juos vis kartoti. ... Kartą pasakytas melas lieka melas, bet tūkstantį kartų pasakytas melas tampa tiesa “. Panašu, kad jis taip pat parašė Facebooko Standartinėms darbo procedūroms (SOP), iš kurių vienas akivaizdžiai „propaganda veikia geriausiai, kai tie, su kuriais manipuliuojama, yra įsitikinę, kad veikia laisva valia“.

Dabar visoj medijoj Bideno „pergalės“ laikoma faktiniu įvykiu. Mes visi turėtume tik priimti šiątikrovę. Rašoma taip: „D.Trumpas nepagrįstai ginčija rezultatus“, ,, D.Trumpo kampanijos teismo bylos buvo išmestos dėl nepagrįstų pretenzijų “. Visi „darymai“ yra iš D.Trumpo pusės ir švaistomas mūsų laikas. Demokratai nieko nepadarė. Jie ir vėl yra nekaltos D.Trumpo beprotybės aukos.
Akivaizdu, kad demokratai tai planavo ilgą laiką, daugiausia dėmesio skirdami kovos lauko valstybėms ir centralizuotai sinchronizuodami bei vykdydami karinio veiksmo „Transition Integrity Project“ planą. Jie paruošė mūšio lauką ieškiniais visoje šalyje, kad pašalintų visus dantis rinkimų įstatymuose, taigi sukčiavimą padaryti daug lengvesnį ir surandamą daug sunkiau. Ir štai ką jie padarė. Tiesiog patikrinkite. Aš rekomenduoju pradėti viską ir rūpintis dabar; priešingu atveju, tai bus didelis šokas, kai jums vėliau tai parūps, o vėliau jums tai tikrai rūpės.

Taigi vis daugėja įrodymų, kad prezidentas D.Trumpas buvo perrinktas. Jei rinkimai būtų vykę pagal galiojančius įstatymus, nekiltų klausimų. Jei būtų skaičiuojami tik teisėti balsavimo biuleteniai, nebūtų jokio klausimo. Jei demokratai nebūtų sugalvoję tiek daug neteisėtų balsų, nebūtų klausimo. Tai ne sąmokslo teorija; tai tikras sąmokslas daugelyje valstijų, kuriame dalyvauja aukščiausi demokratų išrinkti pareigūnai. Tai buvo sąmokslas pavogti federalinius, pašalinant Donaldą Trumpą iš pareigų, ką demokratai atvirai bandė padaryti ketverius metus.
https://www.americanthinker.com/articles/2020/12/how_to_steal_an_entire_country.html

Newsmax TV       2020-12-10 17:40

LIVE NOW: Presidential Election fallout and analysis on Newsmax TV
Prezidentinių rinkimų analizė per Newsmax TV (dabar):
https://www.youtube.com/watch?v=39WrSskl3XE

The Epoch Times       2020-12-10 17:27

LIVE: Georgia State House Election Hearing (Dec. 10)
Džordžijos valstijos Atstovų rūmų klausymas dėl rinkimų (dabar):
https://www.theepochtimes.com/programming-alert-live-coverage-of-georgia-state-house-election-hearing_3612589.html?utm_source=pushengage

lietuviskas vertimas       2020-12-10 16:31

Texas valstijos ieskinys Jav auksciausiam teismui teigia kad
Jie nesutinka kaip 4 jav valstijose ( Mich, Visc, Pens, ir Georgia) yra administruojams rinkimu procesas…

Kitaip tariant pvz Lietuvos teisingumo ministras kreiptusi i ES teisma ir sakytu mums atrodo kad
Pvz. Prancuzijos, Vokietijos, Estijos ir Suomijos rinkimu proceso administravimas nera teisingas…?
ir kagi Auksciausias teismas gali geriausiu atveju atsakyti….: tai ne jusu reikalas, kistis i kitos valstybes
Valdymo reikalus kitaip sakant go F-U self…

Stai kokia yra vulgariai ir trumpai sakant viso sio reikalo esme.

Al.       2020-12-10 16:07

Kai Amerikos sveikoji dalis desperatiškai bando pasipriešinti kominterno puolimui, mūsų valdžia ir spauda dalyvauja kare kominterno pusėj. O mūsų šlovingoji opozicija, per visą šį laika tesugebėjo tik išmintingai nepraleisti progos patylėti. Tikri tiesos kariai.

The Epoch Times       2020-12-10 1:57

17 valstijų ragina Aukščiausiąjį teismą peržiūrėti Teksaso ieškinį užginčyti rinkimus keturiose valstijose

Septyniolika valstijų ragina JAV Aukščiausiąjį Teismą patenkinti Teksaso prašymą užginčyti 2020 m. Rinkimų rezultatus keturiose mūšio lauko valstybėse.

Misūrio generalinio prokuroro Erico Schmitto vadovaujamos valstijos gruodžio 9 d. Pateikė teismo draugo pranešimą, kuriame pabrėžė, kad Teksaso byla yra labai svarbi visuomenei ir reikalauja aukščiausiojo šalies teismo dėmesio.

Gruodžio 7 d. Teksasas pateikė prašymą paduoti į teismą Pensilvaniją, Džordžiją, Mičiganą ir Viskonsiną,siekiant apsaugoti 2020 m. Rinkimų sąžiningumą.

„Vienišos žvaigždės“ valstija (Teksasas) tvirtina, kad keturios lemiamos valstijos konstituciškai pakeitė rinkimų įstatymus, nevienodai elgėsi su rinkėjais ir sušvelnino balsavimo pažeidimus, sušvelnindami balsavimo sąžiningumo priemones.

17 valstijų teigia, kad Teksaso ieškinį reikia peržiūrėti Aukščiausiame teisme, nes jame pateikiami svarbūs konstituciniai klausimai pagal Elektorių išlygą. Jie taip pat kelia susirūpinimą dėl rinkimų sąžiningumo ir visuomenės pasitikėjimo tvarkant rinkimus, pridūrė jie.

Valstijos teigė, kad jos yra labai suinteresuotos apsaugoti valdžių atskyrimą, kaip reguliuojami rinkimai. Kai rinkimų pareigūnai pakeitė rinkimus reglamentuojančias taisykles, šie ne įstatymų leidybos veikėjai galėjo pažeisti JAV įstatymų leidėjų išlyga valstybės įstatymų leidėjams suteiktą galią, tvirtino jie.

Teksaso bylą palaikančios valstijos yra Misūris, Alabama, Arkanzasas, Florida, Indiana, Kanzasas, Luiziana, Misisipė, Montana, Nebraska, Šiaurės Dakota, Oklahoma, Pietų Karolina, Pietų Dakota, Tenesis, Juta ir Vakarų Virdžinija.


Teksasas tikisi gauti Aukščiausiojo Teismo deklaraciją, kad keturios valstijos 2020 m. Rinkimus surengė pažeisdamos Konstituciją. Ji taip pat prašo teismo uždrausti rinkimų kolegijos balsų skaičiavimą, kurį atidavė keturios valstijos. Kalbant apie kaltinamąsias valstijas, kurios jau yra paskyrusios rinkėjus, ji prašo teismo nurodyti valstybės įstatymų leidėjams paskirti naujus rinkėjus pagal Konstituciją.

Tuo tarpu valstija taip pat siekia preliminaraus įsakymo arba laikino suvaržymo, kad keturios valstijos negalėtų imtis veiksmų patvirtinti savo rinkimų rezultatus arba užkirsti kelią valstybės prezidento rinkėjams imtis oficialių veiksmų. Numatoma, kad prezidento rinkėjai susitiks gruodžio 14 d.

Teismas nurodė atsakovams atsakyti į Teksaso pasiūlymus iki gruodžio 10 d. 15 val.
https://www.theepochtimes.com/17-states-urge-supreme-court-to-review-texas-bid-to-challenge-election-in-battleground-states_3610837.html?utm_source=pushengage

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2020-12-9 23:26

633. Pasaulis ,,po Trampo” (apie ,,globalistų” planus)
https://leonweinstein.blog/2020/12/09/634/

rusu troliams       2020-12-9 21:17

Vakar Jav auksciausiasis teismas atmete galimybe svarstyti eilini Trumpo gaujos ieskini,
Tiksliau atmete netgi galimybe svastyti !  ,o apie kaltinimus nera ko ir kalbeti…
Ka dabar rusu troliai sakys…?

The Epoch Times       2020-12-9 18:27

„YouTube“ paskelbė, kad nuo gruodžio 9 d. Ji blokuos ir pašalins turinį, kuriame yra pareiškimų, „kuriuose teigiama, kad plačiai paplitęs sukčiavimas ar klaidos pakeitė istorinių JAV prezidento rinkimų rezultatus“.

„Google“ priklausanti įmonė teigė, kad taip nutiko todėl, kad praėjo „saugaus uosto“ terminas gruodžio 8 d. Vykusiuose prezidento rinkimuose, teigdamas, kad „pakankamai valstybių patvirtino savo rinkimų rezultatus“.

Tačiau vis dar yra neišspręstų teisinių iššūkių, įskaitant vieną Aukščiausiajame Teisme, kurie gali pakeisti rinkimų rezultatus. „YouTube“ pareiškime apie tai nebuvo užsiminta ir nebuvo minima gruodžio 14 d. Rinkimų kolegijos balsavimo data.


https://www.theepochtimes.com/youtube-to-delete-content-alleging-presidential-election-fraud_3611197.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times       2020-12-9 0:22

Kinijos komunistinis režimas dešimtmečius darė įtaką JAV per savo „senus draugus“ Volstrite. Tačiau šią schemą sutrikdė prezidento Donaldo Trumpo rinkimai 2016 m., neseniai seminare atskleidė kinų profesorius Di.
Per pastaruosius 30–40 metų Kinijos komunistų partija (KKP) „pasinaudojo pagrindinės galios ratu Jungtinėse Valstijose“, - sakė Di Dongshengas, Kinijos Renmino universiteto Pekino tarptautinių studijų mokyklos dekanas per kalbą, pasakytą renginyje Šanchajuje, tiesiogiai transliuojamą Kinijos internetinėje vaizdo įrašų bendrinimo platformoje „Guan Video“ lapkričio 28 d. Klipas tapo virusiniu ir originalus vaizdo įrašas buvo ištrintas.

Di turėjo omenyje Volstritą - sektorių, kuris pradėjo daryti „labai didelę įtaką JAV vidaus ir užsienio reikalams aštuntajame dešimtmetyje“.

“Taigi mes supratome savo kelią ir tuos, nuo kurių galėtume priklausyti”, - sakė jis.

Tačiau nuo 2008 m. Volstryto įtaka, prasidėjus finansų krizei, sumažėjo, tęsė Di.

„Dar svarbiau tai, kad nuo 2016 m. Volstritas neturėjo jokios įtakos D.Trumpui“, - sakė jis, nurodydamas buvusio verslininko ginčus su Volstryto finansininkais.
Tačiau turėdamas numatomą Joe Bideno administraciją, Pekinas gali dar kartą pasikliauti savo galingais JAV rėmėjais, mano profesorius.

“Tradicinis elitas, politinis elitas ir įstaiga palaiko labai glaudžius ryšius su Volstritu”, - sakė Di.

Tada jis nurodė įtarimus, kad Džo Baideno sūnus Hanteris Baidenas turi platų ryšį su Kinijos režimu ir kitomis užsienio vyriausybėmis, vykdydamas investicijas ir verslo sandorius.

Spalį buvęs Hunterio verslo partneris Tony Bobulinskis atskleidė, kad jaunesnysis Baidenas 2017 metų pradžioje paprašė jo įvykdyti sandorį su dabar bankrutavusiu Kinijos energetikos konglomeratu „CEFC China Energy Company“.

Bobulinskis buvo „SinoHawk LLC“, verslo subjekto, sukurto siekiant įforminti „Biden“ ir „CEFC“ investicijų partnerystę su Kinijos įmone, generaliniu direktoriumi. Iš pradžių „SinoHawk“ turėjo būti finansuojama iš 10 milijonų dolerių, kurie vėliau išaugs į milijardus investicinių fondų, tuo metu sakė Bobulinskis. Tuometinis CEFC pirmininkas Ye Jianmingas palaikė glaudžius ryšius su aukštais Kinijos komunistų partijos pareigūnais.
„Kas padėjo Hanteriui kaupti lėšas? Jūs suprantat? Yra sandoriai “, - sakė Di.
2016 m. Tuometinis kandidatas D.Trumpas agitavo už griežtą politiką su Kinija, daugiausia dėmesio skirdamas režimo nesąžiningai prekybos praktikai, kuri kainavo tūkstančius amerikiečių gamybos darbo vietų. D.Trumpas 2018 m. pradėjo prekybos karą ir nustatė milijardinius tarifus Kinijos importui.
Kalbėdamas apie prekybos karą, Di paklausė: „Tad kodėl mes susiduriame su D.Trumpu, kai 1992–2016 m. sugebėjome spręsti įvairiausias problemas tarp Kinijos ir JAV? Pavyzdžiui, JAV bombardavus Kinijos ambasadą Belgrade 1999 m., pavyko išspręsti „per du mėnesius“.
Todėl, kad Pekinas turėjo „žmonių aukštose vietose [JAV]“, - sakė Di..
https://www.theepochtimes.com/beijing-manipulated-wall-street-to-steer-us-policy-until-trump-became-president-chinese-professor_3609988.html

Life Site News       2020-12-8 23:47

WASHINGTON, DC, 2020 m. Gruodžio 8 d. („LifeSiteNews“) - šiandien Jungtiniame Kongreso atidarymo ceremonijų komitete respublikonai užblokavo pasiūlymą, kad komitetas ruošiasi „išrinktojo prezidento“ Joe Baideno inauguracijai JAV prezidentu.
Atstovų rūmų daugumos lyderio Stenyo Hoyerio pasiūlyme teigiama, kad „komitetas patvirtina, kad jis ruošiasi išrinkto prezidento Joe Bideno ir išrinktosios viceprezidentės Kamalos Harris inauguracijai“.
Pasak Hoyerio, siūlymas nepraėjo, nes trys komiteto respublikonai balsavo prieš: senato daugumos lyderis Mitchas McConnellas kartu su senatoriais Roy Blunt ir rūmų mažumų lyderiu Kevinu McCarthy. Už balsavo trys komiteto demokratai: Hoyeris, rūmų pirmininkė Nancy Pelosi ir senatorė Amy Klobuchar.

https://www.lifesitenews.com/news/breaking-republicans-block-motion-affirming-preparation-for-bidens-inauguration

The Epoch Times       2020-12-8 23:34

Teksaso generalinis prokuroras Kenas Pakstonas antradienį pateikė rinkimų ieškinį JAV Aukščiausiajam Teismui (SCOTUS) prieš Pensilvaniją, Džordžiją, Mičiganą ir Viskonsiną, teigdamas, kad valstijos naudojo pandemiją neteisėtai pakeisdamos savo rinkimų įstatymus, ir paragino Aukščiausiąjį teismą rinkimų rezultatus paskelbti antikonstituciniais.

Paxtonas byloje (chrome-extension://ohfgljdgelakfkefopgklcohadegdpjf/https://www.texasattorneygeneral.gov/sites/default/files/images/admin/2020/Press/SCOTUSFiling.pdf)
teigė, kad valstijos naudojo KKP (Kinijos komunistų partijos) viruso protrūkį kaip dingstį savo įstatymų leidybos pakeitimams.

Jis prašo, kad JAV Aukščiausiasis Teismas nutartų neįskaičiuoti rinkimų kolegijos balsų, kuriuos atidavė keturios valstijos, o toms valstijoms, kurios jau paskyrė rinkėjus, jis prašo teismo nurodyti valstijų įstatymų leidybos institucijoms skirti naujus rinkėjus.

„Nors įtarimai dėl neteisėtų balsų skaičiavimo ir sukčiavimo tęsiasi, net ir sukčiavimo pasirodymas artėjančiuose rinkimuose pateisintų Teismo diskreciją patenkinti pasiūlymą“, - teigė Pakstonas ir paragino aukštąjį teismą pratęsti gruodžio 14 d. rinkėjų kolegijos rinkėjų atestacijos terminą „kad šie tyrimai būtų baigti“.

Siekdamas teismo sprendimo, kad keturios kovos lauko valstijos 2020 m. rinkimus surengė pažeisdamos Konstituciją, Pakstonas išsamiai apibūdino šių valstijų veiksmus, pakeičiant rinkimų taisykles.
Tęsinys čia:
https://www.theepochtimes.com/texas-scotus-case-highlights-non-legislative-election-rule-changes-in-battleground-states_3609570.html?utm_source=pushengage

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2020-12-8 22:02

https://leonweinstein.blog/
631: ВВЕДЕНИЕ ЧРЕЗВЫЧАЙНОГО ПОЛОЖЕНИЯ из области фантастики превращается в реальную возможность

632: Если Байден станет президентом, это конец, или?

633: Мир “после Трампа”

WWG1WGA>bačiulį trolinančiam(-tiems) samdiniui       2020-12-8 14:54

Jokie įrodymų kiekiai niekada neįtikins idioto. Markas Tvenas.

Tucker (The Fox News)       2020-12-8 12:27

Tucker: This is the greatest threat to democracy, freedom worldwide
https://www.youtube.com/watch?v=vZMOSlVXW4I

The Epoch Times       2020-12-8 12:25

Rich Higgins: Traditional America vs Progressive Agendas | Crossroads
https://www.youtube.com/watch?v=taSswVz4Q1c

The Epoch Times       2020-12-8 12:25

Curtis Bowers: A Socialist Agenda Is Underway | Crossroads with Joshua Philipp
https://www.youtube.com/watch?v=GI6OyCsOYCM

negerbėjo atsakymas       2020-12-8 10:54

Baras vėliau pasakė, kad neteisingai buvo interpretuotas ir nereikia skubėti daryti išvadas. Jūs pagaliau ne tik CNN ir LRT kanalus žiūrėkite.

Baciuliui Law &Order; gerbejui klausimas        2020-12-8 7:29

W.Barr Jav teisingumo ministras viesai pareiske
Nematantis jokiu reiksmingu Jav presidento rinkimu pazeidimu…
Gal draugas Baciulis isdris ka nors pasakyti apie tai….

Law & Order       2020-12-8 7:21

Baciuli jusu dievukas sauke keturis metus : Law & Order!
Taigi kaip istikimas partietis pasitikekite Jav Law & Order ,tai yra
Jav teisesaugos institucijomis….
O ne pavieniu individu nuomonemis….

Kodel Draugas Baciulis nepasitiki Jav teismais?        2020-12-8 2:34

O gi todel kad rusai Baciuliui moka. .......
Tikiuosi rubliais…..

Trumpo snukis       2020-12-8 2:31

Jau vien Trumpo snukis primena Brezneva…
Cha cha cha

s.m.       2020-12-7 19:58

troliai primityviai išsiduoda, vietoj argumentų Bačiulį atakuodami ad personem. Dievulėliau, kokie jūs primityvūs, draugai dzeržinskiečiai…

>Vardui       2020-12-7 19:55

twiteryje (liet. - čirškutyje) Trampo/bideno šalininkų santykis 88 mln. vs 20 mln., feizbūzoje atitinkamai 37 mln. vs 12(???),
o viso pasaulio masinės idiotizacijos priemonės (naujadaras Sanios iš Floridos) sutartinai pučia miglą idiotams, apie “nedalyvausiantį bidono inauguracijoje” Trampą... (delfidurnariumą galima pasižiūrėt vien siekiant pastebėti išdavikų agoniją)...
Na žinoma nedalyvaus. Kokios dar “inauguracijos” Guantaname…

kas yra Baciulio draugai ?       2020-12-7 18:50

222 respublikonu partijos kongresmenai nutyli savo nuomone
Todel kad jie yra bailiai ir prisitaikeliai ...
Geras palyginimas butu
Su Buvusia sovietu komunistu partija….jei prisimenate tokia tovarisc Baciulis…?
Savo nuomone viesai isreiksi.  ...pateksi i nemalone Didziojo Vado….cha cha cha

o tuo tarpu Didysis Sukciu Vadas net ir pralaimejes renka pinigelius sau i kisene ka jis geriausiai ir moka
is propagandos apmulkintu pilieciu…..

o Jav teismai atmete daugiau kaip trisdesimt ieskiniu del pazeidimu rinkimuose…
pasirode kad pateikti irodymai yra nieko verti Teises poziuriu….
O tovarisc Baciulis Jav teismais nepasitiki….kodelgi taip?...ar kas nors uzsake tokia nuomone?

Kokia valstybe pasaulyje siandien dar nepripazino Jav rinkimu rezultatu?
Ogi tai Rusija ir Siaures Koreja…ir dar gal keli arabai,  kokia garbinga Tyronu Didziuju Vadu kompanija,
Baciuliui pre sirdies…..

Vardas       2020-12-7 18:35

Paziurejau savaitgali JAV Prezidento Donald John Trump porinkimini mitinga tiesiogiai is Valdosta, Georgia (US) per YouTube. Amerikieciai susirinko i Donald John Trump mitinga kaip i koki The Rolling Stones koncerta. Cia 1 menuo po 2020 m. JAV Prezidento rinkimu.

čia tik smulkmenėlė       2020-12-7 16:56

daug daugiau smagių naujienų ta tema rasite karzygys lt
Netruks ir musyse prasidėt stebuklingasis kailiaverčio vajus. Daugybę kartų matytas.

Kis       2020-12-7 15:36

gal maziau sukauti,tad maziau ir atsilieps,o mums butu aplamai naudinga padoriai patyleti?

daug įdomiau       2020-12-7 15:08

Tegul geriau Bačiulis pasipasakoja ką veikė Šindeikio “Veide” ir kaip ten, iš pažiūros visiškai normalūs žmonės, “pažangiais” idiotais virsdavo. Ne jis vienas toks buvo. Per labai trumpą laiko tarpą smegenis išplaudavo iki chunveibinų lygio.

niekas neskaito       2020-12-7 11:57

štazi pliurpalu, o tas vardas suterštas amžiams

stasys       2020-12-7 9:04

Ačiū ačiū , pagaliau autorius nuleido garą ir tie Trump Amerikoje prapilti rinkimai po truputį traukiasi į antrą planą jo temose . Paskaiciuokim broliai kurmiai kiek kas ko išleido , padarykim kokia apklausa ten jais patenkintų -nepatenkintu ..tais pačiais ‘prognozių’ metodais , pagaliau tie globalizmo produktai grįš prie lietuviškų temų ir mindys lietuviškas aktualijas ..kurios aišku nėra tokios globalios savo apimtimi ir nesuteikia tokio pasitenkinimo įsiliejus į to ‘trumpizmo’ problema Amerikoje ...
- dzindzilia A.Baciuli , tamsta paprasčiausiai nemato tu teigiamų pusių kai žiniasklaidą įsilieja į tuos politinius procesus vidaus šalyje o ją perka ne kokie ‘rinkos makleriai’ , socialinis proletariatas , o žmonės turintys įtakos ir pasiruošę ta patvirtinti pinigais savais . Pasižiūrėkite kaip pasikeistų Lietuvoje vidaus problemos, jų pjūviai , jei tuos pačius Delf. 15min .ir t.t. imtų kuruoti pinigais žmonės siekiantys konkrečių , ne tik , politinių planų ?  Biedna žiniasklaida didesnis trūkumas demokratijoje ir yra savotiškas stabdis tai pačiai demokratijai .. taip kaip verčia mąstyti ir matyti problemas labai siauru ekonominių socialinių spektru ir be perspektyvos planuojant ateitį šalyje . Įtakinga žiniasklaida gali daug pasakyti ir padaryti ir yra vertingas įrankis šaliai išsaugant jos demokratiją .

panašumai       2020-12-7 4:15

o kiek procentų lietuvių tiki švaria liberastų pergale po lietuviškos “demokratijos šventės” ? Aplamai , jei dar įvest civilizuotą visos prabangos mokestį (minimum 30 proc/metus nuo rinkos vertės ataskaitiniais metais) ,tai Lietuvoj tvarka tikrai taptų veik ta pati kaip ir USA.

Rekomenduojame

Krescencijus Stoškus. Esu apimtas sunkaus nerimo ir skausmo

Virdžinija – sektinas pavyzdys

Dominykas Vanhara. Labai tikėtina valdančiosios koalicijos sudėties kaita

Vygantas Malinauskas. Žmogaus teisių komitetas siūlo ideologizuoti smurto problemą

Privalomi skiepai gali sukelti sveikatos sistemos griūtį

Kęstutis Girnius. Konfliktas su Kinija – strateginė, ne taktinė ar komunikacijos klaida

Vokietijoje mokesčių mokėtojų pinigais remiami filmai atitinkantys „įvairovės sąrašą“

Vytautas Sinica. Valstybinės kalbos atnašavimas

Ar iš tikrųjų Seimo nariai patvirtino buvusių Lietuvos okupacinių režimų teisėtumą?

ES „žalioji darbotvarkė“ nebus taikoma privatiems lėktuvams ir jachtoms

Visuomenininkai lietuvių kalbos naikintojus įamžins knygoje „Valstybinės lietuvių kalbos išdavikai“

Draudikas atsisako padengti mirtį dėl vakcinos, nes mirusysis neva dalyvavo eksperimente pats prisiimdamas riziką

Vytautas Sinica. Vyriausybės veiklos apžvalga

Jonas Vaiškūnas. Kalba ne apie kalbą – o apie tai, kur eis demarkacinė linija

Eugenijus Jovaiša. Kalbos išniekinimo projekto autoriai įteisins okupacinių režimų primestą rašybą

Pareigose pažemintas arkivyskupas, susijęs su dokumentu, draudžiančiu laiminti tos pačios lyties poras

Sigitas Besagirskas. Kiek mums kainuos kova su Kinija?

Loreta Strom. Norvegijos visuomenės sveikatos institutas (FHI) nerekomenduoja naudoti koronos sertifikato kaip prevencinės priemonės

Peter Kwasniewski. Kodėl gitarų muzika neturėtų skambėti katalikiškose Mišiose

Etikos dalyko mokymas Vokietijoje sumažino religingumą

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jėzus Kanos vestuvėse – II eilinis sekmadienis

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.