Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Geopolitika

Audrius Bačiulis. Buvęs VSD vadovas G. Grina teisus: Lietuva pamiršta savo strateginius tikslus?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 13 d. 1:20

42     

    

Audrius Bačiulis. Buvęs VSD vadovas G. Grina teisus: Lietuva pamiršta savo strateginius tikslus?

Buvęs VSD direktorius G. Grina įsitikinęs, kad Lietuvos valdžios atstovai, priėmę Baltarusijos opozicionierę, galėjo pasiduoti arba įsivelti į geopolitinius Rusijos žaidimus. Anot pašnekovo, Rusija nori susilpninti Baltarusiją, o šios konfliktas su Europos Sąjunga leistų priartėti prie tokio tikslo.

„Kodėl ji (S. Cichanouskaja – LRT.lt) atvažiavo į Vilnių? Aš manau, kad tai yra Rusijos žaidimai. A. Lukašenka žaidžia savo žaidimus, o Rusija žaidžia savo žaidimus. Jeigu aš būčiau Rusijos vietoje, tai labai stengčiausi tai paversti Baltarusijos ir Europos Sąjungos problema. Mano įsitikinimu, tas dabar labai sėkmingai vyksta“, – apie neramumus Baltarusijoje LRT.lt kalbėjo G. Grina (daugiau skaityti ČIA).

Be to, anot jo, Lietuva paskubėjo priimti S. Cichanouskają į savo glėbį neišsiaiškinus, kas finansavo jos rinkimų kampaniją, kas buvo jos rėmėjai. Buvusio VSD vadovo manymu, Lietuva šiuo atveju pamiršta savo strateginius tikslus, kurių vienas – Baltarusijos savarankiškumo stiprinimas.

„Kur yra mūsų strategija? Ji kartais būna nesusijusi su taktiniais dalykais arba būna susijusi tik iš tolo. Mūsų strategija yra paprasta – Baltarusija neturėtų tapti Rusijos dalimi. Kas ten, Baltarusijoje, vyksta, yra detalės. Manęs asmeniškai visiškai nedomina, kiek ten šarvuočių važinėja, kiek milicininkų vaikšto. Svarbiausia – kur bus Baltarusija ir kas tam daro įtaką.

Kažkodėl A. Lukašenką visi vadina paskutiniu diktatoriumi, o kelintas diktatorius yra V. Putinas? Šitą klausimą kas nors nagrinėjo? Prie kažkokio kolūkio pirmininko visi labai gudrūs kabinėtis, tegul prie V. Putino pasikabinėja. Tai yra strateginiai dalykai. Ką mes čia žaidžiame?“ – kalbėjo G. Grina.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

vilnietis       2020-08-16 21:06

Žiurnaliūgos dirba

ah1       2020-08-16 0:24

Lietuva nieko nepamiršta. Žalia geltona raudona globalizuojasi, raudona balta žalia - misijoje.  Matrica. Ženklai ir simboliai valdo.

keista       2020-08-14 21:14

Kodėl Grina ir Bačiulis taip skuba prabilti Kremliaus propagandistų tezėmis - Lietuva priėmė? Juk kaip tik Lietuva, matyt, būtent dėl to, labai santūriai ir aptakiai suformulavo Cichanovskajos atsiradimo Lietuvoje pagrindimą.
Ką veikia ir kam dabar dirba buvęs VSD vadovas Gediminas Grina? Su Bačiuliu tai seniai viskas aišku. Vienu iš “Veido” akcininkų buvo Marijampolės “Algos” koncernas, su labai giliais ryšiais Rusijoje ir Baltarusijoje.

Vardas       2020-08-14 18:44

Patiko Gedimino Grinos mintys, ypac ta dalis kiek Baltarusijos milicininku, sarvuociu vazineja po Minska ar Baltarusija.
Siaip gerai, kad Lietuva prieme Svetlana Cichanovskaja. Beda, kad dar neistraukeme Baltarusijoje Sergejaus Cichanovskio, Viktoro Babarykos ir kitu is kalejimo ar arestines.

Jules       2020-08-14 16:18

Vytautas Pociūnas, kaip ir Kenedžiai arba legendinis generolas George Patton, arba toks pat legendinis USA Pirmasis gynybos sekretorius James Forrestal, norėjo pasakyti Tiesą ir pražuvo. Kas pasakytų tiesą apie Covid-19, tas irgi pražūtų, jei būtų aukštas pareigūnas, o ne runkeliokas, kaip mes. Tiesos masėms sakyt nevalia - toks Pasaulio kunigaikščio įsakymas. Melo propagandos pagalba valdomos pasaulio masės, kaip mes su tomis “Vilno našė” rėmimo grupėmis. Jei ne diletantai - pasaulis mažai ką žinotų.

Jau pamiršot?       2020-08-14 14:41

...kas finansavo jos rinkimų kampaniją, kas buvo jos rėmėjai.
  Vytautas Pociūnas tikriausiai VISKĄ žinojo. Netgi perdaug žinojo…

Štai taip       2020-08-14 12:50

Kad tikroji Baltarusijos nuotrauka nepasiektų ruusų, sąžiningi žurnalistai nebuvo išleisti https://www.youtube.com/watch?v=lhv8ubiVxyE&fbclid=IwAR1zZDE6UFZG6-g4XsCeIWpf3qFHr64QaiJZbHHNP8LtH-JNQKord95GBAE

ah1       2020-08-14 10:33

Raigaidar-ui, žinai pas mus yra toks posakis ” kas užsišiko tas suriko” tai va - tamstos kliedesiai apie ah1 - 5 metrai pro šoną,  o dergti kitus skleidžiant tikrovės neatitinkančią informaciją tai kgbistinis mechanizmas, kurį ir tamsta naudoji, ir vis vien batka laimėjo 80 proc., o ne pedagogė, buržuazijos atstovė surinkusi 10 proc.

Raigerdas        2020-08-14 8:34

Pateiksiu pakoreguotą komentarą ir prie šito straipsnio:“ah1 dažnai giriasi, kad jis skaito Vedas. Bet matomai, žmogui, linkusiam šlovinti MELĄ ir pastoviai aiškinti kitiems žmonėms, kad tai yra TIESA, nepadeda jokia religija. ah1 dažnai virkauja, kad jis neturi išsilavinimo ir apie viską sprendžia iš savo neišlavinto proto pozicijos. Vedose tai nepriimta, nes ten kaltė tenka pačiam žmogui, kadangi tai yra jo karma. Komentatorius ah1 matomai neša savo MELAGIO karmą ir šitame gyvenime. Bet paimsime ne MELAGį komentatorių ah1 su jo karma, o Jelena Blavatskaja:“Mirtina nuodėmė yra sielos savižudybė. Ji įvyksta, kai žmogus visiškai sąmoningai tarnauja blogiui visa savo proto jėga, gerai skirdamas gėrį ir blogį bei veikdamas visiškai laisvai”. “Dievas niekada nieko nekiša į Pragarą. Patys žmonės laisvai eina į ten, ryžtingai ir savo pasirinkimu”. Galimai komentatorius ah1 pats pasirinko Pragarą, kaip ir jo dievinamas Batka, sufalsifikavęs rinkimus, ką pripažįsta jau visa Europa ir JAV. Su melu toli nenuvažiuosi ir ah1 yra pajėgus tai suprasti, koks bebūtų jo menkas išsilavinimas. “Melo kojos trumpos” - tokia yra liaudies patarlė. Kad suprasti šitą paprastą liaudies patarlę, nereikia mokslinio laipsnio, tam užtenka net 4 klasių išsilavinimo. Bet komentatorius ah1 matomai nesugebėjo įveikti net 4 klasių barjero ir buvo pervestas į 5 klasę nepelnytai. Karma lieka karma ir ką čia bepakeisi. Lina Dūdaitė-Kralikienė ir komentatorius ah1 platina čia Lietuvoje Baltarusijos KGB skleidžiamą MELĄ apie didvyrišką moterį Svetlana Cechanovskają, kuri gelbėdama savo vyro gyvybę ir savo vaikų gyvybę, ir neturėdama jokio pasirinkimo, nes Baltarusijos nusikaltėliai iš KGB, kaip ir lietuviškoji KGB pokario metais, jaučiasi visagaliai, nes “Čia sąlygas nustatome mes ir tik mes”, privertė ją sutikti atvykti į Lietuvą. Komentatoriaus ah1 ir kitų niekšų dievinamas Batka, dėl sufalsifikuotų rinkimų, baigs, gal būt, kaip Čiaušesku arba kaip baigė savo karmą kiti diktatoriai. Baltarusijos KGB taip pat turės būti baudžiama, gal būt, net Tarptautiniame teisme. Faktiškai pagal visas teisingumo taisykles turėtų būti baudžiami ir tie, kurie dalyvavo tokiuose nusikaltimuose. Kodėl tai yra taikoma tik fašistinių nacių atžvilgiu? Tai turi būti taikoma ir Linos Dūdaitės-Kralikienės atžvilgiu ir kitų Baltarusijos KGB-istams ištikimų pakalikų atžvilgiu. Audrius Bačiulis ir G. Grina irgi skleidžia Baltarusijos KGB MELĄ. Galimai ir jų yra tokia bloga karma. Kitaip mes niekada neišsivaduosime nuo tų žmonių, kurių karma nešioti ir skleisti MELĄ savo aplinkoje. Išdrįskime pagaliau pasakyti: “Stop Šėtono tarnams”.

Nieko sau       2020-08-14 6:47

ir čia julius Milaitis dalijasi idėjomis, net su pačiu Raigerdu! Kokia produktyvi diskusija. Tarp kagėbistio-provokatoriaus ir grafomanijos meistro!

oho.       2020-08-13 22:02

kiek daug analitikų iš klausimėlio. tik kur jūs buvot anksčiau? nuosėda keleta iš jūsų tikriausiai pasirinks patarėjais.

Teisus G.Grina       2020-08-13 20:33

Visų pirma labai keista, kad šiai moteriškei, išdygusiai iš niekur, kaip Pilypui iš kanapių, Lukašenka leido kandidatuoti. Labai primena Putino rinkimus, kai buvo leista kandidatuoti Sobčiak. Vienas prie vieno Kremliaus variantas. Tokiau dar įdomiau, kaip netrukus po rinkimų, moteriškė paskaito iš lapuko per tv ir padedant Baltarusijos pareigūnams palydima iki sienos, kaip atlikusi jai skirtą vaidmenį ir turinti palikti sceną. O čia patenka tiesiai į UŽ ministro globą. Vadinasi, Linkevičius kontaktavo su diktatoriaus pareigūnais ir prarijo užmestą jauką. Tai galimai Trojos arklys. Maskolija labai klastinga ir į jos suregztą tinklą galimai įkliuvo ir kai kurie mūsų pareigūnai. Ar mūsų vykdomoji valdžia neviršijo savo įgaliojimus? Tokįo svarbaus geopolitinio sprendimo prėmimas turi būti Seimo ir Prezidento prerogatyva.

Ne, Pone Raigerdai,       2020-08-13 19:32

Mėnulis ne iš sūrio pagamintas. Pociūno likvidatoriai, manyčiau, įslaptinti su Saule, kaip ir Kenedžio žudikai. Sakote, kad “Jis dėl savo charakterio savybių, kuriose yra ir manikalinių įsitikinimų dėl jo paties “teisumo”, jis neįvertino to fakto, kad MOTERIS gali laimėti rinkimus, o tuo labiau ne politikė, o namų šeimininkė. Jam tai atrodė, kaip absurdas, todėl jam rinkimai yra kaip “šventė”, nes nėra konkurentų”, o laimėjo namų šeimininkė, bet juk tai absurdas, nemanote? Taip pat sakote, kad “... ta pati KGB, užauginta dar sovietmečiu”, o Lietuvos kieno užauginta, išpuoselėta ir patupdyta? Ne tų pačių kolchozų pirmininkų arba Kolchozų plėtros specialisčių Kapsukėje, kurios ilgai trynėsi verkdamos ES Parlamente? Ašarodamos ir rinkiminiuose sąrašuose save į aukštesnę vietą pakelia, nes moka įtikinamai verkti, ašaras lieti ir mūsų “babuškas” graudinti. Na, o pati Tiesa, žinoma, yra kriminalizuota ir lupa už ją Lietuvoje ne prasčiau už Batkos “bojevykus”. “Bojevykų” ir Lietuvoje netrūksta. Taip ir renkame nepolitikes, nepartines, o namų šeimininkes ir būtinai nepartines partijų vedlėmis ar lyderėmis. Ar tai ne Irracionalioji politika, kad runkeliai negalėtų susigaudyti, ką?

Jules       2020-08-13 19:16

Maskva nėra kvaila - ji atsargoje turi keletą variantų. Keletą kandidatų pergalės ir pralaimėjimo atveju. Na, o mūsiškiai valdžioje, kas jau tokie ir per kieno malonę? Ar ne per tos pačios Maskvos malonę ir jos MGU? Tokių juk ir čia, Lietuvoje, pavojingai daug ir ES parlamente nuo Lietuvos, tiesa? Mokslinio Komunizmo specialisčių ir ypač Lenino empiriokriticizmo genijų(runkelyno mulkintojų), ar taip?

Raigerdas>Pone Raigerdai       2020-08-13 18:10

Jūs klausiate:“Kova dėl valdžios arba laisvės visada kruvina, kaip ir pačių pačiausiame kadais Sovietijos Politbiure ar CK, nežinot?”.
Taip, žinau,  bet TAMSTA turėjote atkreipti dėmesį į tai, kas valdo BALTARUSIJĄ. Baltarusiją valdo ne A. Lukošenka. Jis yra tik naudingas jiems įrankis. Tikroji valdžia yra štai tame tipe, kuris privertė Svetlaną Cichanouskaja išvažiuoti į Lietuvą ir ten tylėti apie tai, kas su ja įvyko, kitaip gali būti sužalotas arba nužudytas jos vyras. Štai, kas iš tikrųjų valdo Baltarusiją ir būtent jie sufalsifikavo rinkimų rezultatus. Pats A. Lukošenka yra vedžiojamas už  nosies, nes jis iš tikrųjų galvoja, kad laimėjo rinkimus. Jis dėl savo charakterio savybių, kuriose yra ir manikalinių įsitikinimų dėl jo paties “teisumo”, jis neįvertino to fakto, kad MOTERIS gali laimėti rinkimus, o tuo labiau ne politikė, o namų šeimininkė. Jam tai atrodė, kaip absurdas, todėl jam rinkimai yra kaip “šventė”, nes nėra konkurentų. Kas likviduoja jo konkurentus? KGB. Tai ta pati KGB, užauginta dar sovietmečiu. Jie yra nepaprastai klastingi ir gerai apskaičiuoja. Jie net apskaičiavo, kaip kvaili lietuviai pradės rietis tarpusavyje dėl Svetlanos atvykimo į Lietuvą. Jie pukiai išanalizvo dabartinius lietuvius ir perkando jų pagrindinę savybę: rietis tarpusavyje , kaltinant vieni kitus, ir už jokius pinigus nebandyti išsiaiškinti kaip yra iš tikrųjų. Lietuvių nedomina tiesa. Juos domina tik du dalykai, kas yra stipresnis (kietesnis), ir kas yra teisus (tiksliau, kuris labiau patinka savo kalbomis). Pati tiesa lietuviams yra nesuprantamas dalykas ir jiems jos nereikia. Lietuvoje yra tik vienetai, kuriuos domina ta tiesa, bet jie per daug negali įtakoti įvykių Lietuvoje. Paskaitykite anoniminio provokatoriaus kvailą komentarą (viskas paprasta   2020-08-13 16:41
Na štai ir aišku, kokias būdais atnešama Vakarų demokratija). Visame kame kalta “Vakarų demokratija”, anksčiau buvo “žydai kalti”, dabar “rusai kalti” - trumpiau pasakius (pagal anglų posakį) -  “Mėnulis yra padarytas iš sūrio”.  Lietuvių niekas nemoko atskirti priežasties nuo pasekmės, o patys išmokti atskirti jie nenori. O kam jiems reikia? Pliurpi bilei ką ir gerai, nes turi savo nuomonę, ir to užtenka. Todėl Baltarusijos KGB kaifuoja nuo tokių lietuvių. Kaip matote, tas buvęs VSD vadovas Grina neturi net žalio supratimo apie Baltarusijos KGB. Ir galimas dalykas, kad Pociūnas buvo pašalintas jų rankomis.

Pone Raigerdai,       2020-08-13 16:45

o pas mus su nedesovietizuota policija būtų kitaip, jei tik kas nors paprieštarautų, ką? Kova dėl valdžios arba laisvės visada kruvina, kaip ir pačių pačiausiame kadais Sovietijos Politbiure ar CK, nežinot?

viskas paprasta       2020-08-13 16:41

Na štai ir aišku, kokias būdais atnešama Vakarų demokratija. Surandi pakankamai išdavikų ir parsidavėlių , duodi jiems pinigų, pakurstai, pažadi JAV pagalbą ir duodi komandą “Fas!”. Jei momentas tinkamas- ima ir pavyksta, kaip R. Europoje, Ukrainoje ar Gruzijoje. Jei apsiskaičiuoji- gauni į kailį, kaip Sirijoje arba nepavyksta, kaip Venesueloje ar Baltarusijoje. Galima dar ir apšaukti teroristais ir pasiųsti NATO vanagėlius, kaip Serbijoje, Libijoje, Irake, Afganistane… bombikės dažnai pagreitina demokratizacijos procesą. Na o apykvailiams žmogeliams pamojuoji po nosim spalvota vėliavyte, pažadi, kad gyvens kaip Amerikoje ir paprastai to pakanka.

Raigerdas        2020-08-13 15:37

Prašome skaityti pirma mano komentarą žemiau, o čia yra tęsinys. Ir pagaliau, ponai lietuviai, supraskite, kas yra tie žmonės Grina ir A. Bačiulis ir kam šitie žmonės tarnauja:“Svetlana Georgievna, tęsiu su jūsų leidimu. Faktas yra tas, kad turėdami visus šiuos scenarijus, išskyrus jūsų sutikimo scenarijų, negalėsite viešai kalbėti apie tai, kokie procesai vyksta su Sergejumi Leonidovičiumi. Ar nenorite, kad jis mirtų per anksti, ar ne? Bet kokia vieša ar nevieša istorija apie mūsų paslaptis su jumis užmuš jį ir jo mirtis bus labai skaudi. Todėl tiesiog gausite stiklainius su jo alkoholiu apdorotais organais ir grožėsitės jais tylėdama. Negana to, šio VRK pastato rūsyje. Kur gyvensi, jau nuo šiandien. Tokiu atveju.
Ar žinote, kas nutiks po dvišalės orchektomijos? Gausite, taip pat ir stiklainyje, jo pagrindinę varpą. Nesijaudinkite, šlapinimasis bus atliekamas per kateterį, su juo galite gyventi paprastai, net labai ilgą laiką.
O, gerai. Tada čia yra popieriaus lapas, pirmiausia perskaitykite sau. Tuo tarpu mes įdiegsime kameras ir šviestuvus. Taip, mes parašysime štai čia, mūsų akivaizdoje, šiame kabinete. Negalime jūsų siųsti į Lietuvą lygtinai, todėl rašome čia ir dabar.
Labai džiaugiuosi, kad pagrįstai sutikote.
Ne, mes nesvarstome jokių jūsų sutuoktinio išleidimo sąlygų. Čia sąlygas nustatome mes ir tik mes.
Laikykite šį lapą, mes netrukus pradėsime. Ačiū, Svetlana Georgievna, už tokį konstruktyvų pokalbį “.

Raigerdas        2020-08-13 15:25

O dabar pažiūrėkite kaip Lietuvoje veikė KGB, kaip jie kovojo su partizanais. Pasirodo, kad nei A. Bačiulis, nei Grina apie KGB metodus net nėra girdėję. Štai internete jau platinamas įrašas KGB pokalbio su Svetlana:”„Svetlana Georgievna, labas, prašau atsisėsti. Kaip šitas. Ar nori arbatos? Ne? Gerai, kad turėsime arbatos. Jei norite arbatos ar vandens, pasakykite man. Su jumis elgsimės maloniai.

Svetlana Georgievna, pasak kai kurių žmonių, jūs laimėjote rinkimus pirmajame ture. Ši nuomonė prieštaringa, tačiau mes suprantame, kad ji gali sukelti politinių padarinių. Juk šiuo atveju jūs esate vienintelis išrinktas Baltarusijos prezidentas, tiesa? Ir ką galima padaryti, kad vienintelio išrinkto Baltarusijos prezidento Tikhanovskajos (pasak kai kurių) nebeegzistuoja? Mes labai bijome jūsų gyvenimo.

Todėl turime pasiūlymų. Jų yra keletas.

Faktas yra tas, kad jūs turite 4 metų dukrą ir 10 metų sūnų, ir viskas mums būtų buvę nieko, jei jūs visai neseniai nebūtumėte išvežę savo vaikų iš Baltarusijos. Jei jie būtų čia, tada viskas būtų lengviau, ir mums nereikėtų bijoti dėl jūsų gyvenimo. Prašytume pripažinti pralaimėjimą rinkimuose, įrašyti vaizdo žinutę savo rėmėjams, o jūs su vaikais išvyktumėte į Lietuvą. Priešingu atveju, žinoma, jūsų vaikai būtų siunčiami į našlaičių namus - tai geriausias atvejis. Ar tu tai supranti, tiesa? Na, kodėl tu juos išėjai? Na, žinote, Aleksandras Grigorjevičius nėra kažkoks Ramzano Achmatovičius, jis neišduos įsakymo likviduoti jūsų vaikus Lietuvoje ar ten, kur jūs juos paslėpėte. Tai nėra mūsų metodai. Bet jūs taip pat suprantate mus: juk paliekate mums daug siauresnį pasirinkimą ...

Klausykite manęs dabar labai atidžiai. Ar gerai žinote savo sutuoktinio Sergejaus Leonidovičiaus fizines savybes? Leiskite mums pasakyti labai konfidencialiai, kad mes žinome, kad jo kairysis kiaušinis yra šiek tiek didesnis nei jo dešinysis. Teisingai? Ką? Vanduo? Taip, žinoma, čia yra vandens.

Taigi, Svetlana Georgievna. Dabar mes jums duosime popieriaus lapą, ant kurio bus parašytas tekstas, kurį dabar turėsite įrašyti į kamerą, o tada paskelbkite šį vaizdo įrašą savo vardu. Tada mes jus ištversime iš Baltarusijos į Lietuvą. Ir tada nieko ypač blogo nenutiks Sergejui Leonidovičiui. Galbūt su juo susitiksite toje pačioje Lietuvoje, po kelerių metų ar net anksčiau.

Aš suprantu tavo atsisakymą, bet patikėk manimi, tu veltui atsisakei, ir tai labai nepagrįsta. Netgi nemandagu, sakyčiau. Neatsitiktinai paminėjau fizines jūsų vyro savybes. Mes atlikome klinikinį jo tyrimą, tiesiai kameroje. Pas mus buvo chirurgas, labai geras urologijos srities specialistas.

Faktas yra tas, kad jei jūs nesutinkate sutikti su mūsų sąlygomis, tada mes atliksime dešinės pusės orchektomiją pas Sergejų Leonidovičių. Ar žinai, kas tai yra? Ne? Aš paaiškinsiu. Tai chirurginis dešinės sėklidės pašalinimas. Nesijaudinkite, ją atliks labai kvalifikuotas chirurgas operacinėje, atlikdamas epidurinę anesteziją ir didelę dozę vaistų nuo miego. Pašalinimas atliekamas per apatinę pilvo dalį. Visiškas pasveikimas, tai yra, jis galės vaikščioti maždaug per 10–15 dienų. Kodėl tai?

Na, tada duosiu jums jo dešiniąją sėklidę, kuri yra mažesnė. Kaip ir tikėtasi, indelyje, alkoholyje. Po to jūs padarysite tai, ko mes skubiai prašome padaryti dabar, bet jūs atsisakote.

Suprantate, tai yra suporuotas organas. Jūsų vyras turės kairę sėklidę, o jūsų šeima turės galimybę susilaukti daugiau vaikų. Ką tu gali sėkmingai nuveikti Lietuvoje. Kai po kelerių metų pas jus pasimatys Sergejus Leonidovičius.

O jei nesutiksite su mūsų prašymais, tada būsime priversti jūsų vyrui atlikti kairės pusės orkektomiją, pašalinti kairę sėklidę. Ką mes jums tikrai pateiksime, kitame inde. Aišku, tokiu atveju nebegalėsite turėti vaikų. O Sergejus Leonidovičius turės labai rimtų hormoninių problemų. Matote, atlikus dvišalę orchektomiją, nebebus gaminami kai kurie gyvybiškai svarbūs hormonai, kuriuos gamina mažiausiai dvi, bent viena sėklidė (ir tik vienas iš jų gamina gerai, nes šis suporuotas organas turi didelę saugumo ribą, o vienas lengvai perima visos hormoninės funkcijos yra maždaug tame pačiame lygyje kaip ir su dviem). Po dvišalės orchektomijos, Sergejus Leonidovičius visą likusį gyvenimą turės vartoti hormonų terapiją injekcijomis arba hormoniniu pleistru ...

Kas tau, Svetlana Georgievna? [Šalia:] Jai bloga, duok jai šiek tiek vandens”.

Paskaitykit 15 min.       2020-08-13 14:41

žurnalisto pasakojimą,kaip žiauriai elgiamasi su sulaikytaisiais.Sulaužyti stuburai,rankos,kraujo klanai…Laikas eina,reikia skubiai kažką daryti.Stebina NS šaltakraujiškumas.

Jules       2020-08-13 14:26

Lietuvos inteligentams, ypač baigusiems Kapsukę, labai patinka įvairios lenkų ir gudų organizacijos “Vilno našė”, va kur mūsų nelaimė ir galima pražūtis - ištirpimas slavų jūroje. Tik dabar jau nebegrįžtamai. Tokių inteligentų diplomus reiktų pripažinti negaliojančiais ir tegu eina griovių kasti arba alų varguoliams kioskuose pardavinėti. Panaikinti už tokią paramą visus jųjų mokslinius laipsnius ir pravesti rimtą desovietizaciją. Ką manote šiuo klausimu?

Al.       2020-08-13 13:36

Kodėl, užuot žaidę su Rail Baltica, neatkuriat europinio standarto visam Lietuvos geležinkelių tinklui ?
Grinos požiūris yra būtent toks, kokį mes smerkiam, kai jis naudojamas mūsų atžvilgiu.

Petras       2020-08-13 13:07

Prie bene konkrečiausios strateginės Baltarusijos savarankiškumo stiprinimo priemonės be abejonės yra priskirtinas 250 km/val greičio “Rail Baltica” maršrutas per Vilnių, t.y. sudarymas jos žmonėms, kroviniams galimybės naudotis šiuolaikine susisiekimo priemone tiek vykstant į Baltijos šalis, Suomiją, tiek į Vakarus. Tačiau “Rail Baltica” maršrutas iš Vilniaus buvo atimtas, jis atsidūrė “per Kauną” ir ne tokio greičio…
Beje, kas šiuo atveju taip Lietuvai antistretegiškai veikė ir toliau veikia Grinai neturėtų būti paslaptis…

ah1       2020-08-13 12:29

viskas tvarkoj. Baltarusiai pas mus naudojami kaip pigesnė darbo jėga, pigi baltarusio darbo jėga tai konkurencingumo užtikrinimas ES ir didesnio pelno likimas verslininkams Lietuvos ir ES-os. Na kaip priversti masiškai baltarusius pigiai parsiduoti lietuviams? Atsakau - pagal ES suformuotą praktiką su lietuviais, reikia sunaikinti darbo vietas Baltarusijoje,reikia sunaikinti pramonę Baltarusijoje, kad baltarusiai neturėtų kur dirbti savo tėvynėje,  savo noru apleistų tėvynę ir eitų gosterbaiteriauti Lietuvon, pigiai pardavinėtų savo darbo jėgą ir lietuviams neštų pelnus didesnius, buržujams nesvarbu kokia kalba kalba samdomieji - svarbu kuo pigiau nusisamdyti ir būti konkurencingiems rinkoje. Taip kad tikslas pateisina priemones.

Raigerdas        2020-08-13 11:17

Ačiū, šitai drąsiai moteriai, Baltarusijos tautos didvyrei, Svetlanai Cichanouskajai, atvykusiai į Lietuvą ir gelbstinčią ne tik Baltarusiją, bet ir dabar jau ir Lietuvą, apnikusią jos kūną įvairių rūšių kvailių, išdavikų ir kitokių kiaulišku elgesiu pasižyminčių žmonių. Vos jai atvykus, ir nespėjus dar atsipeikėti nuo šoko, lietuviškos kiaulės pradėjo lįsti iš visų kampų, kad pareikšti savo kiaulišką nuomonę. Štai viena iš tokių:“Cichanouskaja 2020-08-13 9:34
Sorosine siuksle!”. 300 000 išvežtų į  Sibirą žmonių. Kas tai padarė? Štai šitas dabar gyvenantis stribas, nes jis gali apkaltinti bet ką, išskyrus save. Ir tauta, patyrusi šitų kiaulių-žmonių “teisingumą” ant savo kailio,  vėl suteikia visas galimybes veikti tokioms kiaulėms darkyti, žlugdyti kitų žmonių gyvenimus. Ponai lietuviai, ar jūs tikrai esate tokie nudurnėję, kad neskiriate normalaus žmogaus nuo žmogaus-kiaulės? Juk kiekveinas iš jūsų esate patyrę šitų niekšų elgesį ant savo kailio. Tai, kodėl jūs tylite, kodėl jūs leidžiate terioti savo soduose auginamas uogas ir daržoves kiaulėms? Ar jūs nesuprantate tikrai, kad šitas žmogus-kiaulė, suniokojęs jūsų sodą, vėliau pasakys: “Aš netyčia”? Ar jūs tikrai nesuprantate, kad nusikaltimus daro tik tie žmonės, kurie spjauna į dorovę? Ar jūs tikrai nesuprantate, kad nepagrįstus kaltinimus metantys žmonės jums sako: AŠ PATS TOKS ESU, KUO KALTINU KITUS, TIK BIJAU TAI PRIPAŽINTI SAU”? Pažiūrėkite, ką kalba su savo SĄŽINE, su SAVO PROTU, SU SAVO DOROVE susipykę įvairaus plauko Grinos ir Audriai Bačiuliai. Štai, kas juos palaiko:“Cichanouskaja     2020-08-13 9:34
Sorosine siuksle!; “Teisingos     2020-08-13 10:15
Logiskos isvados, su su meska zaisti pavojinga, ten zaidejai su ypatimgais sugebejimais, ypac pasizymi klasta ir melas”. Ar jūs suprantate, kad šitas žmogus sako “Logiškos išvados”, nors jis apie logiką neišmano nei bū, nei mū. Jie meluoja, meluoja, meluoja,  nes jiems vaidenasi tie “du balti arliai jų vonioje” ir jie tai priima už tiesą. ŽMONĖS, SUPRASKITE PAGALIAU, KAD ŠITUOS MELAGIUS, REIKIA VYTI IŠ VISUR, NES TIK TADA MES GALIME SUKURTI NORMALIĄ IR KLESTINČIĄ VALSTYBĘ. TIK SUSITVARKĘ SU ŽMONĖMIS-KIAULĖMIS, MES GALIME SUKURTI IR DEMOKRATIJĄ IR TEISINGĄ SOCIALINĘ SISTEMĄ. SU ŽMONĖMIS-KIAULĖMIS, KURIŲ MĄSTYMAS YRA PAGEDĘS NUO VAIKYSTĖS, MES NIEKADA NIEKO NESUKURSIME. VIENINTELIS PADARAS, SUKELIANTIS KITIEMS ŽMONĖMS PROBLEMAS YRA ŽMOGUS-KIAULĖ, KURIS NORI MELĄ IŠKIŠTI UŽ TIESĄ. ŠTAI JUMS PAVYZDYS TO ŽMOGAUS, KURIS DARBAVOSI STRIBUOSE, NKVD, KGB, GESTAPO, BUVO PRIŽIŪRĖTOJAIS KONCLAGERIUOSE, SKLEIDĖ GANDUS APIE TAI, KAD REIKIA ŽYDUS SUŠAUDYTI, ARBA KAIP SAKO KRIKŠČIONYS - ŠĖTONO TARNAS:“Cichanouskaja     2020-08-13 9:34 Sorosine siuksle!”. Jeigu jūs nesugebėsite atskirti šėtono apsėstų žmonių, nuo normalių, tai Lietuva niekada neišbris iš skurdo, ir niekada nesukurs demokratijos, kaip tai yra Baltarusijoje, ar Rusijoje. Visos tos tautos turi tik vieną priešą - žmogų-kiaulę, kuris dedasi, esantis vadu ir žinantis, kaip valdyti valstybę, o iš tikrųjų jis žino tik vieną moną: apgauti savo tautiečius žodžiais, nes 90% žmonių šitose tautose nėra išmokyti atskirti MELĄ  nuo TIESOS, ir nesupranta, kad žodžiai yra beverčiai, jeigu visa tai neatitinka praktikoje egzistuojančių dalykų. Visoms postkomunistinėms šalims reikia išsivaduoti pagaliau nuo žmonių-kiaulių melo. Tai yra svarbiausias ir neatidėliotinas reikalas šiandien pat.

Žodžio laisvė...       2020-08-13 10:30

Grinos ir Bačiulio paistalai verti tik nuliui.Baltarusių Tauta šiandien lieja kraują dėl Nepriklausomos ir Demokratinės Tėvynės ateities.Kruvinąjį diktatorių  - į Europos Tribunolą .

Teisingos       2020-08-13 10:15

Logiskos isvados, su su meska zaisti pavojinga, ten zaidejai su ypatimgais sugebejimais, ypac pasizymi klasta ir melas.

Prašalietis       2020-08-13 9:49

Audrius Bačiulis kaip ir Buvęs VSD vadovas G. Grina “su savo teisumu”, kaip du žaidžiantys valstybes vaikai smėlio dėžėje samprotauja apie “savo valstybių geopolitinę veiklą”. Bent kiek žinantis tokios valstybės kaip Lietuva istoriją žmogelis supranta, kad vieną kitą milijoną turintys pseudovalstybiniai dariniai buvo šimtus metų, yra šiandien ir bus ateityje tik tikrų geopolitinių žaidėjų įrankiu ir teritorija skirta savo geopolitinių santykių aiškinimuisi. Pavyzdys yra Nausėdos “geopoliniai veiksmai” Baltarusijos atžvilgiu. Nausėda nugirdęs Vokietijos užsienio reikalų ministro pasisakyme paminėtas galimas sankcijas Baltarusijai, “pats imasi geopolitinės iniciatyvos tvarkyti Baltarusijos reikalus”. Baltarusijai neistvarkant Nausėda žada “suburti kitas valstybes Baltarusijos kaimynes sutvarkyti Lukašenką”. Lukašenkai “neistvarkant”, t.y. neužleidžiant prezidento kėdės, “pagal geopolitinį planą B” Nausėda “žada inicijuoti ES sankcijas Baltarusijai”. Jei Europa Lietuvos nepalaikys, tai Nausėda “žada Lukašenkai paskelbti pražūtingas Baltarusijai vienašales Lietuvos sankcijas”. Tik 30 metų pseudovalstybinė durnių laivo būsena eurosojūze “tautinius” vadovaujančius mažaraščius ir puskvailius padaro visiškais kvailiais, gyvenančiais paraleliniame pasaulyje, pusidiotus padaro visiškai idiotais “darančiais” į savo kelnes tautinę geopolitiką iš “patriotinės” operos “nepirksim smirdančios Astravo elektros”... Kaip pasakytų didelę darbo patirį turintis sanitaras - Sunkus ir beviltiškas atvejis, kuris pasibaigs neskausmingai ir “didingai”, kaip jau buvo nevieną kartą istorijoje….

Cichanouskaja       2020-08-13 9:34

Sorosine siuksle!

vladas.vilimas@gmail.com       2020-08-13 9:32

P. Grina ir Bačiulis - teisūs. Pro šią prizmę ir reikia žvelgtivertinant situaciją.

Raigerdas        2020-08-13 9:29

Tas pats žymusis rusų karvedys Suvorovas, sutriuškinęs Žečpospolitos kariuomenę, yra pasakęs:“Ne tiek yra pavojingas priešas už sienos, kiek savi idiotai”. Todėl šis komentatorius parašė teisingai:“Marazmas     2020-08-13 8:03
Lietuva neturėjo kvailesnio VSD vadovo kaip Grina. Ką jis darė, kai rusai supirkinėjo Lietuvos žemes?  Sakė, kad čia ne VSD reikalas”. Nežinau, kokioje mokykloje mokėsi Audrius Bačiulis, bet jis šio patarimo neįsisavino nuo pat mokyklos suolo:”Ėjo du draugai. Ir staiga pasirodė Meškinas. Vienas draugas iš baimės nukrito, o kitas pabėgo. Meškinas atėjo prie gulinčio berniuko, apuostė jį ir nuėjo. Atsipekėjęs berniukas atsigavo, o tas iš krūmų sugrįžęs “draugas” ir klausia:‘ką tau pašnibždėjo Meškinas?’ Berniukas atsakė:“Meškinas pasakė, kad DRAUGĄ pažinsi nelaimėje”. Tai štai, tiek Audrius Bačiulis, tiek G.Grina yra mūsų tautos priešai, o mes juos laikome už draugus. Yra tragedija, kada į paranoją linkę žmonės tampa VSD vadovais. Šitie pusakliai demagogai nesugeba atskirti priežasties nuo pasekmės, kaip tai buvo ir su bolševikais, todėl jiems vaidenasi priešai ten, kur jų nėra. O dabar pakalbėkime apie “du baltus arklius, stovinčius Grinos ir Audriaus Bačiulio vonios kambariuose”. Štai tie “du balti arkliai Grinos vonios kambaryje”:“Be to, anot jo, Lietuva paskubėjo priimti S. Cichanouskają į savo glėbį neišsiaiškinus, kas finansavo jos rinkimų kampaniją, kas buvo jos rėmėjai”. Šitas žmogus savo nepagrįstais, tiksliau, paranojiškais įtarimais, gali įtarti, kad Svetlana yra vos ne Rusijos šnipė. Šitas Grina, kurio galvoje yra tik košė su visokiais baubais iš Rusijos, net nesupranta, kas yra žaidimas, todėl tėškia savo liguistas mintis:” A. Lukašenka žaidžia savo žaidimus, o Rusija žaidžia savo žaidimus”. Šitas Grina, su vaikiško lygio sąmone, prisiskaitęs detektyvų, nesupranta, kad apgaulė - TAI NE ŽAIDIMAS. Žaidimas baigiasi ten, kur prasideda apgaulė. Koks šitos didvyriškos moters Svietlanos Cichanouskaja tikslas? Ji siekia “sąžiningų rinkimų Baltarusijoje”. Ir dėka šitos žmogiškos idėjos ji laimėjo rinkimus Baltarusijoje. Jos tikslas, atėjus į valdžią, organizuoti sąžiningus rinkimus. Tuo tarpu Grina A. Lukošenkos falsifikacijas ir apgaulę, kad jis laimėjo rinkimus, vadina žaidimu. Absurdu absurdas. Maža to, pasirodo, pagal Griną, net Rusija yra suinteresuota “sąžiningais rinkimais Baltarusijoje”,  todėl finansavo S. Cichanouskaja. Ir Grina yra toks žmogelis, kurio analitinis protas veikia, kaip tas sovietinis Zaporožietis, nesugebantis net į didesnį kalniuką įvažiuoti, nepajėgia net išsiaiškinti, kodėl Putinas pasveikino A. Lukošenką su pergale rinkimuose, o Lenkijos Prezidentas ir ES šalys šito nepadarė? Man iškilo kitas klausimas: “Kaip galėjo Grina tapti VSD vadu?”. Čia yra ne kitaip, o tik pagal įgyvendintą Lietuvos politikoje Lenino nuorodą:“Kiekviena virėja, gali valdyti valstybę”. Taigi, atsiranda ir kitas klausimas:“kokius žaidimus (pagal Griną apgaulė, falsifikacijos ir manipuliacijos yra ne nusikaltimas, o žaidimai) žaidžia pats Grina? Kaip jam pasisekė apmauti tuos pačius Seimo narius ir tapti VSD Vadovu? Kas jį rekomendavo? Kas jį iškėlė? Manau, kad čia mes turime panašų atveją iš istorijos, kaip Herkus Mantas prašė lietuvių pagalbos ir jos nesulaukė. Šiandien prūsų tautos nebėra, nes tuo metu Lietuvoje įtaką padarė tuometinis Grina. Kaip mes atrodytume pasaulio žmonių akyse, nesuteikę šitai sunkią valstybės naštą apsiėmusiai nešti didvyriškai moteriai pagalbos? Mes liktume paskutiniai niekšai ir jokia didvyrių žeme. Mums reikia atsipeikėti ir nustoti maitinti iš valstybės kišenės tuos šliužus, kurie tik ir sapnuoja, kada jiems ir kur reikia padaryti kiaulystę Lietuvai. Tiek Rusija, tiek Baltarusija, tiek Lietuva negali atsikratyti nuo savų idiotų, norinčių toms valstybės “tik gero”. Kokie šlykštūs padarai yra tie veidmainiai. Ir jie savo veidmainiškus poelgius vadina ŽAIDIMU. Košmaras, daugiau nieko.

DD plius DD       2020-08-13 9:11

Visų pirma- kas bevyktų, kokiais scenarijais besiklostytų, kokiomis intencijomis ar interesais aktyvistai besivadovautų, Rusija, kiek tik gali ir kur tik gali, visada bandė ir bando pasinaudoti. Kokį nors Grinos žodžiais “žaidimą” jie visada žaidžia.
Šiuo atveju, jeigu jau apie strategijas kalbam, visai nesvarbu kokį. Svarbu yra kitkas- Tichanovskaja yra tapus baltarusiško protesto kristalizacine figūra- tam tikra prasme naujos Baltarusijos viltim. Protestas jau apėmęs visą šalį, ne vien Minską- ten ne kokie Grinai besivaidenantys Putino ir Lukašenkos pasiintrigavimai. Tai visai kas kita. Ir Lietuva paprasčiausiai simboliškai ištiesė ranką baltarusių tautai. Neįsivaizduoju kas čia Grinai nepatinka. Gal jo manymu būtų geriau, jei prieš nosį užtrenktumėm duris?
P.S. Pastebėjau, kad mūsų lietuviška užuovėja ne vien Griną erzina, o kone visus būtent Kremliaus žaidimų gerbėjus. Pasipylė: “Aha! Pabėgo boba pas šeimininkus, o privalėjo su tauta barikadose stovėti iškėlus plaukuotą moterišką kumštį ir mėtytis molotovo kokteiliais”....

Vargas dėl Grinos       2020-08-13 9:05

Bačiuli, radai kuo remtis - Grina!? Vargas Lietuvai, kai jos saugumą gyna tokie grinos su savo beviltiškom logikom: Cichaunouskaja yra Putino statytinė, jos tisklas susilpninti Putinui Baltarusiją, bet Putinas paknopstom skuba pasveikinti su pergale tironą, o ne savo statytinę. Čia tokie, anot Grinos, Putino žaidimai. Vargas Lietuvai su tokiais grininiais marazmais.
Živie Belarus!

Grina be gaidžio sindromo       2020-08-13 8:49

Tikriausiai ir Šimašius, priduodamas Beliackį Baltarusijos nepriklausomybės garantui, vadovavosi panašia paradigma. “Baltarusija neturėtų tapti Rusijos dalimi”, toks mūsų šventas strateginis tikslas, o kas ką ten tankais traiško, kas aukštyn kojom pakeičia rinkimų rezultatus, tai antraeilis dalykas. Svarbu, kad Europa nenusigręžtų nuo Baltarusijos nepriklausomybės garanto Lukašenkos, nes kitaip ten ateis Rusija. Tarsi ji ten seniai nebūtų atėjusi. Nėra jokios Nepriklausomos Baltarusijos, nedaug beliko, kad tai bus įtvirtinta de jure. Ir čia jokie flirtai, žaidimai “Europa ar Maskva” yra tik Grinoms ar Nausėdoms su kažkokiomis Nacionalinėmis tarybomis, kurių niekada nebus, ir jie tai puikiausiai žino. Kaip bebūtų, Tarakonui vis vien jau nedaug liko laiko. Greičiausiai ir jo šeimininkui Kremliuje.

Grinai       2020-08-13 8:31

Suklydau. Netyčia parašiau, kad Lietuva kažko nori. Ji negali norėti, nes jos, kaip tokios nėra.

Grinai       2020-08-13 8:30

Niekas nenori stiprinti Balatarusijos nepriklausomybės. Rusija nori turėti savo įtakoje. Lenkija irgi nori, kaip buvusią koloniją. Pagaliau Europa nori, nes čia vis dar nevyksta linksmų vyrukų paradai. O Lietuva nori to, ko nori Lankija ir Europa, nors tie norai skirtingi.

Kis       2020-08-13 8:12

Kodel si moteris atbego i Lietuva ,o ne i rusija,juk vis “opozicija"pradedant gazpromo vietininku Naltarusijoje ir dar kelis,kuriu nepasodino.O Cichanovskos vyras-blogeris beje slovina Krymo uzgrobima.To jus nezinojote,o po to ,kai pasake,kad nurimtu zmones ,kurie patikejo tos virtuves seimininkes padorumu,liepe ramintis nejaugi dar neaisku kur tas nustipes suva slepiasi?O musu politikanai,ypac tie (kubilius) smerkia Lukasenka,o juk prie seimo su ruso pagalba issaude visus nepatenkintus,blia kada jie supras ,kad kalbant bent mastyti reikia,o sneketi vejus su Pumprickaite.Jeigu trumpai,tai tipeliai panasus i Povilioni gavo apmyztu skuduru per snukius.Matyciau tyu avinu reakcija,jeigu Baltarusijos valdzia kazka panasaus vebliautu,irodykite,kad viskas falsas,beje cia kvepia kisimasis i vidaus reikalus.Idomu ka daro kiti kaimynai,kurie masto ne kabanciu galu,o makaule?

Marazmas       2020-08-13 8:03

Lietuva neturėjo kvailesnio VSD vadovo kaip Grina. Ką jis darė, kai rusai supirkinėjo Lietuvos žemes? Sakė, kad čia ne VSD reikalas. Įsivaizduojate, kaip būtų pasauliui atrodžiusi Lietuva, jei nepriimtų Tarakono šantažuojamo baltarusių laisvės simbolio? Gal galėtų išskleisti savo nesąmonę, kad SC atsidūrimas Lietuvoje yra Kremliaus žaidimai? Ką Kremlius iš to laimi - absurdas ir tiek. Tiesiog tarakonas išmetė pavojingą simbolį iš valstybės, nes bijojo jį viešai sunaikinti. O tai, kad Grinos nedomina, jog Baltarusijoje žudomi žmonės, parodo, koks baisu cinikas vadovavo VSD ir paaiškina, kodėl be gailesčio tampė nekaltą nepilnametę Kusaitę. Ar tokie metodai labai skiriasi nuo Tarakono smurto?

O tai       2020-08-13 7:23

mes ne krikščionys,negalim priimti persekiojamus?

Žudomi žmonės,mušami       2020-08-13 7:20

žmonės -nereikšminga detalė?Mes daromės panašūs į Putiną?Priėmėte žmogų,Tichanovskają,gelbėjote gyvybę ir tai daug.Tikrai,reikia turėti savo strategiją humanizmui ir Putinas niekur neįvels.

stasys        2020-08-13 6:25

G.Grina matyt pamiršo nuo kuo prasidėjo Kusaitės byla ir kitos susijusios su Rusijos interesais ? nuo noro žaisti su Putinu geopolitinėmis šaškėmis stumdant jas pagal savo įsivaizdavimą siekiančiu kažkokiu strateginiu Lietuvos planu . Kokiu strateginiu planu Lietuva gali turėti Baltarusijoje ? , matau tik viena , realiai suvokti kūnu ir protu, kad nuo jos pastangų ir noro niekas nepriklauso toje teritorijoje . Ten šeimininkas Putinas ir jo sekretorė kolūkio pirmininkas. Jei tas smurtas yra skirtas praryti Baltarusija visada egzistuos ir B planas ,ateiti ir ja (Baltarusija) pasiimti . Šiais metais tai buvo pademonstruota akivaizdžiai klastojant ir ignoruojant Rusijos Konstitucija . Ten kur teisė neturi viršenybės , galioja visiškai kitos žaidimo taisyklės . S. Cichanouskaja atvyko pas vaikus kurie jau kuris laikas čia su kitais artimaisiais gyveno , ji pati turėjo vizas ir nebuvo priežasčių jei neleisti pasinaudoti Lietuvos siūlomomis saugumo garantijomis. Tai demokratinės šalies teisė ir atsakomybė . O kad buvusį VSD vadovą nuraminti mestelsiu dar viena mintį . Ar po to kai buvo numalšintas šalyje demokratinis „maištas“ ir įrodytas jo kaip vadovo statusas jam kils noras viską atiduoti ir save padovanoti Putinui ?  Nemanau . Reikia pagaliau suvokti jog vakaru demokratiniam pasauliui yra atsiradusi kitokiu šalių  ir ju vadovu grupė .. kuriu tikslas įrodyti jog jie gali tvarkytis stabdydami vakaru vertybių ekspansija į jų visuomenes .

Strategija       2020-08-13 6:17

Pagaliau. Atsirado žmogus, kuris parodė kur yra esmė. Stebint kaip kiti, veikiantys valstybės pareigūnai vienas per kitą braunasi su ultimatumais ir grasinimais Lukašenkai, susidaro įspūdis, kad jie kaip durneliai šoka pagal Rusijos spec. tarnybų užduotis.

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.