Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Intelektualų vaidmuo, Žiniasklaida

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra vyriausieji „Facebook“ cenzoriai?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 30 d. 7:08

17     

    

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra vyriausieji „Facebook“ cenzoriai?

Kas tie vyriausieji „Facebook“ cenzoriai, kurie nusprendžia, kokios tos mitinės „bendruomenės taisyklės“, už kurių neretai nesamus pažeidimus blokuojami dešinesnių už kraštutines leftistines pažiūras narių įrašai?

Žymiausia JAV žodžio laisvės gynėjų asociacija „Judicial Watch“ (grupė teisininkų, kurie per teismą, remdamiesi Informacijos Laisvės Aktu, išsireikalauja iš vyriausybinių institucijų jų slepiamus dokumentus) ištyrė vadinamosios „20 Tarybos“ narių biografijas ir nenustebusi patyrė, kad ten leftistas ant leftisto, o daugiau nei pusė jų vienaip ar kitaip susijusi su liūdnai pagarsėjusiu tautinių valstybių priešu Georgu Sorosu.

Beje, būtent „Judicial Watch“ pernai išsiaiškino, kaip Obama per Soroso organizacijas finansavo bandymus nuversti krikščioniškai konservatyvią Albanijos Vyriausybę ir pakeisti ją socialistų ir musulmonų koalicija.

Nežinantiems primenu, kad Albanija yra NATO narė.

Šaltinis: judicialwatch.org: „Most of Facebook Censorship Board Has Ties to Leftwing Billionaire George Soros“
„The recently appointed Facebook oversight board that will decide which posts get blocked from the world’s most popular social networking website is stacked with leftists, including a close friend of leftwing billionaire George Soros who served on the board of directors of his Open Society Foundations (OSF).
Judicial Watch conducted a deep dive into the new panel that will make content rulings for the technology company that was slammed last year with a $5 billion fine for privacy violations.
The information uncovered by Judicial Watch shows that the group of 20 is overwhelmingly leftist and likely to restrict conservative views.
More than half of the members have ties to Soros, the philanthropist who dedicates huge sums to spreading a radical left agenda that includes targeting conservative politicians.
Other Facebook oversight board members have publicly expressed their disdain for President Donald Trump or made political contributions to top Democrats such as Barack Obama, Hillary Clinton and Elizabeth Warren. As one New York newspaper editorial determined this month, the new Facebook board is a “recipe for left-wing censorship.“
PAPILDYMAS

Atskrenda skrynšotai, kad soroso peniukšliams nuo šio įrašo rauktukai pykšt-pokšt smile

Tai jų liūdesiui galiu pasakyti, kad įraše padariau nors ir ne esminę turiniui, bet vis dėlto faktinę klaidą. Tik jie per žiopli ją pastebėti :D

O besivaipantiems, esą „Albanija per maža“, tai priminsiu, kad Kosovas dar mažesnis. Bet tai nesutrukdė kilti didžiuliam karui dėl jo.

IR DAR TA PAČA TEMA

Kurią dieną vis klausinėjama: o kas stovi už Soroso, jei jis tik duoda pinigus? Tai tas pat, kaip klausti: o kas stovi už bankomato? Nes tiek Sorosas, tiek bankomatas yra vienodai savarankiški dalykai. Reikia tiesiog žiūrėti, kas pinigus į bankomatą deda ir kas pinigus iš bankomato nusiima.

Per šimtmečius tokių, kaip Sorosas, pasikirtis – savo vardu pridengti tuos, kurie negali duoti pinigų savo vardu.

Štai Obamai norėjosi pakeisti Albanijos ir Makedonijos vyriausybes, bet pats jis Amerikos mokesčių mokėtojų pinigais negalėjo finansuoti svetimos valstybės opozicinių partijų. Todėl Obama davė pinigus Sorosui kaip JAV labdarą užjūrio humanitarinėms programos, o jau Sorosas savo vardu davė pinigus tiems, kam jie buvo skirti.

Lygiai prieš ketverius metus Clinton rinkimų kampanijai reikėjo labai daug pinigų. Sorosas davė net $22 milijonus, bet kadangi tai daugiau, nei gali duoti pavienis aukotojas, tai Sorosas tuos pinigus davė per savo organizacijas.

Analogiškai šiemet – kadangi, kaip patirtis parodė, $22 milijonų Soroso pinigų nepakako Dempartijos kandidatės pergalei, tai Bideno ir kitų Dempartijos kandidatų pergalei Sorosas šiame rinkimų cikle jau davė $52 milijonus:

- tiesiai savo vardu į Bideno Pergalės Fondą – $500 tūkstančių;
- iš Atviros Visuomenės Fondo valdomo Politinių Reformų Fondo į Demokratinį Rinkimų komitetą – $48 milijonus;
- dar $4 milijonus tiesiogiai demokratų politikų kampanijoms.

Tai daugiau, nei politikų rėmimui išleido tokie gigantai, kaip Amazon, Facebook, Boeing ir Googlo dukterinė įmonė Alphabet.

Šaltinis: freebeacon.com: „Soros Pours Record $50 Million Into 2020 Election“

„Soros ramped up his political spending this cycle through the Democracy PAC, which he created last year to pump large sums into the coffers of other left-wing groups. New filings to the Federal Election Commission show the PAC doled out nearly $17 million last quarter, bringing its total cash disbursements this cycle to $48 million.
Soros gave another $4 million directly to Democratic campaigns and committees without first depositing the money into his PAC.
The $52 million cash influx is more than double Soros’s previous high of $22 million, which came during the last presidential election.
In the past, he made donations to groups directly in his own name. This cycle, he has operated primarily by transferring tens of millions from the Fund for Policy Reform, a $750 million nonprofit in his sprawling Open Society Foundation network, into Democracy PAC.
The PAC then disburses it to other Democratic PACs and committees.
This arrangement allows Soros to keep his name from the top of donor lists. His $50 million in contributions makes him the largest donor of the 2020 cycle, though only $8 million is coming directly from him.“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Užtat       2020-08-10 19:41

Ir pas mus, artėjant rinkimams į Seimą kelia galvas beaiškios armonaitės, šimašiai, užkalniai, krupavičiai, valatkos ir jiems tribūną skiria Sorošo finansuojamas tapinas. Dieve, padėk, kad dar iki rinkimų hebūt parduota visa Lietuva sr išnomuota kaip tai atsitiko Palestinai. Žydams už pinigėlius išnomavo kelioms dešimtims metų, o žydai jau nebenori išeiti ir grąžinti Palestinai. Ten vyksta eilę metų karas ir palestiniečiai kovoja. Ar visokie tapinai neparduos ir mūs, siekdami reitingų, sąrašinių prastūmimo į Seimą.? Visko gali būti-reikia būt būdriems ir varyt ” nafik” kitaip ir negali išsireikšti tą šalies parcialiuotoją-pavarde tapinas…

Life Site News       2020-07-31 11:20

https://www.lifesitenews.com/news/pro-life-pro-trump-priest-responds-to-critics-democrat-party-allied-with-evil?utm_source=LifeSiteNews.com&utm_campaign=53889db228-ProLife_7_30_2020&utm_medium=email&utm_term=0_12387f0e3e-53889db228-401886513 

2020 m. Liepos 29 d. („LifeSiteNews“) - kun. Frankas Pavone’as atsako tiems, kurie mano, kad jo išsakyta parama prezidentui Trumpui yra netinkama katalikų kunigui.

Neseniai pateiktame interviu „LifeSiteNews“  Pavone’as teigė, kad jei Demokratų partija nebūtų tokia agresyviai nukreipta prieš katalikybę, jam nereikėtų kalbėti, bet matydamas, kaip visa partija „susivienijus su blogiu“, jis negali tylėti.

„Demokratų partija sudarė sandorą su blogiu. Jie vienam vežime su abortų pramone. Jie nori, kad abortams nebūtų taikomi jokie apribojimai. Jie mano, kad tai pagrindinė teisė, ir nori, kad mes už tai sumokėtume “.

„Dabar tai partija, kurioje nepaisoma Bažnyčios laisvės“, - pridūrė jis. „Taigi, jei partija nepaiso bažnyčios laisvės, kaip ji gali būti bešališka?“

Pavone yra nacionalinis ,,Kunigai už gyvybę” (Priests for Life) direktorius. Jis vėliau pasirodė žinių laidose dėl savo įsitraukimo į  politines Trampą palaikančias organizacijas. Vatikano dvasininkų kongregacijos prašymu Pavonė pasitraukė iš pareigų šiose grupėse. Manoma, kad prašymas buvo motyvuotas politiškai ir kad tai buvo liberalių vyskupų bandymas sumažinti katalikų paramą prezidentui Trampui 2020 m. Prezidento rinkimuose.

Pavone sako, kad Vatikano II Susirinkimas moko, kad politinės valdžios institucijos turi gerbti „pagrindines“ žmogaus, ypač negimusio, teises ir Bažnyčios laisvę.

„Mūsų, kaip Bažnyčios, požiūris ... nėra jokios politinės partijos požiūris. Mūsų požiūris yra Jėzaus Kristaus Evangelija.”

„Bažnyčia vykdo ne politinę, o religinę užduotį, - tęsė jis, - bet vykdydami šią religinę užduotį ... turime priimti dorovinius sprendimus net ir su politika susijusiais klausimais. Bažnyčia negali sakyti: „O, mes nieko negalime pasakyti apie politiką.“ Tai nėra mokymas! Tai nebuvo ir Jėzaus mokymas. “

Pavone nurodė Šv. Joną Krikštytoją kaip istorinį asmenį, kuris savo laiko politinei valdžiai priminė apie dorovinį įstatymą.

Kai Westenas klausė, kaip jis gali palaikyti žmogų, kuris savo gyvenime yra padaręs moraliai abejotinus dalykus, Pavone atsakė, kad mes renkame prezidentus, kad jie atliktų panašų darbą, kaip „renkantis automechaniką, kuris leidžia automobiliui važiuoti.  “

„Ir kai mes darom tokius pasirinkimus, mes nesigiliname į asmeninę asmens istoriją ar dorybes. Neklausinėju automechaniko, kiek kartų jis buvo vedęs. Aš klausiu jo, ar jis žino, kas blogo mano automobilyje, ir ar jis gali jį sutvarkyti už priimtiną kainą ir tinkamą laiką “.


Prezidentas Trumpas, pasak Pavono, stovėjo šalia negimusių ir gynė Bažnyčios laisvę nuo norinčių ją uždaryti. Jis „išsprendė tiek daug problemų mūsų šalyje, kitaip nei bet kuris kitas prezidentas“.

Pagarba Lenkijos teisingumo ministrui:       2020-07-30 22:54

ES atsisakė finansuoti šešis Lenkijos miestus dvynius, patenkančius į “Laisvą nuo LGBT” zoną. Tai tviteryje paskelbė ES lygybės reikalų komisarė Helena Dali (Helena Dalli). Pasak jos, „ES vertybės ir fundamentalios teisės turi būti gerbiamos šalyse narėse. Štai todėl šeši miestai, nusprendę būti „laisvi nuo LGBT” ir „ginti šeimų teises“, nebus finansuojami“.

Miestai ir savivaldybės kreipėsi į ES dėl projekto „Europa piliečiams“ finansavimo. Gavus jį,  skiriamas grantas nuo 5 iki 25 tūkst. eurų, kurie padėtų skatinti debatus ir piliečių dalyvavimą ES politikoje.

ES skirs bendrą 2,3 mln. eurų sumą 127 Europos miestams ir projektams, tarp kurių buvo aštuoni Lenkijos miestai.

Lenkijos teisingumo ministras Zbignevas Ziobro (Zbigniew Ziobro) pasmerkė tokį ES sprendimą ir pareiškė, kad jo šalis gins savo teises.

„Mes neleisime Europos Sąjungai diskriminuoti Lenkijos piliečių. ES turi gerbti visų jos piliečių lygybę“, - pareiškė jis. Šaltinis: euronews.com

gyvenimiška išmintis       2020-07-30 20:58

„Jei laisvė iš viso ką nors reiškia,tai ji reiškia teisę pasakyti žmonėms tai, ko jie NENORI girdėti“ (Dž.Orvelas)
“ 5 procentai visuomenės mąstantys, 15 procentų galvoja, kad mąsto, o likusieji 80 procentų net bijo mąstyti“ (Bernardas Šo)
Visiškai nesvarbu,kas balsuoja ir kaip balsuoja-
svarbu, kas balsus skaičiuoja.
Lojalumas-nebuvimas būtinybės mąstyti.
Mirti už kažkieno idealus yra daug lengviau,nei gyventi pagal juos.
Auksinė taisyklė-kieno auksas, to ir taisyklės.
Jei nori nugalėti priešą-išauklėk jo vaikus.
(Kinų patarlė)
„Revoliucijas pradeda idealistai, tęsia kriminalistai, o baigia karjeristai.“(Dantonas)
Kas kovoja,gali pralaimėti, kas nekovoja—tas jau pralaimėjo.
Geriausias būdas pavergti žmogų-be paliovos jį laisvinti.
„demokratija yra blogiausia iš visų galimų santvarkų,kurioje hienos valdo asilus.“(Aristotelis)
Propaganda yra veiksminga, jei klausome, kas ką čiulba ir tampa bereikšmė, kai pamatome, kas ką lesa.
„Istorija-tai kekšė, atsigulanti po nugalėtoju“ (Napoleonas)
-Kodėl JAV nebūna valstybės pervesmų?
-Nes ten nėra JAV ambasados.
Lietuva yra antra šalis pasaulyje pagal korupciją tik dėl to, kad davė kyšį, jog nebūtų pirma.
agresorius yra tas, kuris užpuola kokią nors valstybę anksčiau už Ameriką.
VSD= KGB+CŽV+MOSSAD+ konservai.
Kiaulės kūnas + vištos smegenys + šuns lojimas = kiauLinas Linkevičius

„Daug lengviau yra žmones apgauti, nei po to įtikinti juos, kad šie buvo apgauti“
Markas Tvenas

Kisa,       2020-07-30 19:26

vėl blūdiji?

ah1       2020-07-30 18:10

JAHVĖS projektas kaip žvaigždė ant piramidės viršūnės.

stasys        2020-07-30 17:55

Taip /2/ 2020-07-30 15:39 ..kokiu dar nesamoniu papasakosite ?

stasys        2020-07-30 17:54

Kažkokia vakaru ‚Šarka‘ spaudoje sukarksėjo o A.Bačiulis ir pravėrė burną ..Ka ten keliasdešimt ar keli šimtai milijonu mesti į kokios nors šalies propagandinius spaudos leidinius gali nuveikti reikšmingo ?  Politinis lobizmas kuriuo užsiima Sorošas vakaru pasaulyje reikalauja kad pinigai grįžtu ir atneštu kokį tai rezultatą juos padvigubinant . Nesinori būti grubiu bet tai ka rašo autorius grynį niekai , taip kaip jo metami kaltinimai Sorošui ir jo pinigams tiek sureikšminti jog žmogus pats nesupranta jog neužtenka pinigu norint lobizmui pasiekti savu rezultatu ,. Reikalingi tam tikri visuomenėje vykstantis procesai kuriuos stumtelėjus tos pačios spaudos (įtakojamos) tai nuvilnytu visai natūralūs , gyvenimišku problemų paskatinti sprendimai ..kylantis iš apačios . Aš tai nepervertinčiau Sorošo veiklos , lobizmas gali siūlyti savo sprendimus ir siekti tikslu bet nupirkti ? pakeisti vyriausybes ..baikit baikit ..

Ne tik anlogija, bet ir faktas,       2020-07-30 16:00

kad, kaip primena Audrius, “Štai Obamai norėjosi pakeisti Albanijos ir Makedonijos vyriausybes, bet pats jis Amerikos mokesčių mokėtojų pinigais negalėjo finansuoti svetimos valstybės opozicinių partijų. Todėl Obama davė pinigus Sorosui kaip JAV labdarą užjūrio humanitarinėms programos, o jau Sorosas savo vardu davė pinigus tiems, kam jie buvo skirti.”,
taip ir Lietuvoje per šį finansinį spekuliantą ir antivakarietiškų, antikrikščioniškų ideologijų platintoją, per Atviros Lietuvos fondą buvo suformuotas tinklas presstitutų ir akademinę laisvę bei etiką išdavusių darbuotojų, kurie užgrobę didumą viešosios erdvės Lietuvoje ir šleikštulį keliančiu būdu toliau vykdo prigimtinę tvarką ardančius šeimininko užsakymus (ką tik per LRT1 išklausiau vieno tokio - Pugačiausko - demagogiją, kaip šiuolaikinė katalikiškoji Lenkija prasilenkia su “europinėmis vertybėmis”, todėl ES teisingai baudžiama, selektyviai finansiškai neremiant tų apskričių, kurios paskelbusios, jog neįsileisiančios LGBT propagandos).

Taip /2/       2020-07-30 15:39

G.Sorosas turi didžiulę įtaką ir Lietuvoje. Atviros Lietuvos fondas /ALF/,viena iš Soroso organizcijų,turinti ženklias finansines galimybes,brukte bruka lietuviams liberalmarksistines ir kosmopolitines ,,vertybes"ir įtakoja -ypač per dičkę nomenklatūrinę lietuvišką žiniasklaidą - Lietuvos politinį,kultūrinį gyvenimą.Nūdien ALF valdybos nariai: Indrė Makaraitytė,Laimonas Tapinas,Milda Ališauskienė.Tuo tarpu kitos Soroso organizacijos ,,Atviros visuomenės forumo"vadovas- Ovidijus Lukošius/ IQ žurnalo vyr.redaktorius/.

Taip        2020-07-30 15:15

Šio straipsnio autorius yra puikus ir vertingas politinis apžvalgininkas, šios jo pateiktos prasmingos įžvalgos irgi tai paliūdija. Vis dėlto Gerb.A.Bačiulis turi vieną silpnybę- yra pertekliniai prolenkiškas.

badas gydo       2020-07-30 15:06

Žiū ir Bačiulis, Šundeikiui eilinį kartą į bankrotą nuvarius “Veidą”, praregėjo ir pagijo. Ir ne vienas jis. Daug ten tokių iš “Veido”. Tuometė “Veido” vadovybė varė tokią beatodairišką leftistinę propagandą, kad net protingi ir padorūs žmonės bepročiais pavirtę buvo.

Žodžio laisvė...       2020-07-30 14:23

O kas minta iš to “geradario” Sorošo??? Lietuvos sąrašas?Ir iš Lietuvos sąrašo trau-
kinukas išvingiavo iki Briuselio.

Kis       2020-07-30 10:48

velniai nemate ano Soroso,jis nera mums aktualus,o va musu “Sorosas"su kuprele atrodo perka viska is eiles,nes babkes eina per ofsorus prisidengiant SGD tad ju netruksta.Net Janutiene kaip jai iprastai,persidaze ,nes pinigai nekvepia.Kur mes sitaip nukeliausime?koki mes gala gausime,kodel viskas perkama ir parsiduodama uz pinigus/O kur to komunistes gaires,kaip sazine,morale ,meile Tevynei ir artimui?Koroce skaityk 10 Dievo isakymus,nes komunizma state vadovavosi jais.Amerika pjudoma savais sorosais,o mes nepraziurekime savojo.

Mainotas       2020-07-30 9:48

ekstremistai įkėlė į internetą 38 Portlendo policininkų telefono numerius ir namų adresus su raginimu “aplankyt” jų šeimas. tuoj amerikonas liks be policininkų, nes koks pakvaišėlis ten galit eit dirbt su tokiu požiūriu į policijos darbą. pabandyk feisbuke parašyt žodį “negras” tai tuoj užbanins, o čia prašau, išklota pareigūnų asmeninė informacija ir viskas ok.

Idomu        2020-07-30 9:47

Kas pasidare Baciuliui, kad pastaruoju metu normaliai pradejo rasyti?

Bankas Hegemonas       2020-07-30 7:12

yra tas cenzorius, kuris samdo ką, kad mus sudorotų?

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai penkioliktoji (rugsėjo 26 diena)

JAV nevyriausybinės organizacijos finansuoja Vengrijos opoziciją

Tai šokiruoja: ES Komisijos Pirmininkė grasina Italijai, kad Briuselis turi „instrumentus“ tam atvejui, jei rinkimuose laimės netinkamos partijos

Karas Ukrainoje. Du šimtai keturioliktoji (rugsėjo 25 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Visų blogybių šaknis – XXVI eilinis sekmadienis

Almantas Stankūnas. Ar interpeliacija Dainiui Kreiviui – tik imitacija?

Marius Parčiauskas. Kaip mobilizacija paveiks karo eigą?

Paskutinis verdiktas Albinui Kentrai ir „Miško broliams“

Sergejus Loznica stato Valstybiniame jaunimo teatre atvirai antiukrainietišką spektaklį

Karas Ukrainoje. Du šimtai tryliktoji (rugsėjo 24 diena)

ES tarnyba nekontroliuojama propaguoja LGBTQIA+ dienotvarkę

Patriotiškiausias Lietuvos jaunimo metų renginys Kaune. Konferencija „Labiau negu merginą? Meilė Lietuvai XXI amžiuje“

E. Macronas siūlo naują imigracijos politiką: migrantus siųs iš miestų į provinciją

Raimundas Kaminskas. Biografijos puslapiai – Juozas Albinas Lukša-Daumantas 1940–1941

Mobilizacinis patriarcho Kirilo pamokslas (pažintiniais tikslais)

Karas Ukrainoje. Du šimtai dvyliktoji (rugsėjo 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ką prasitarė valdančiųjų atstovai apie elektros sektorių?

Algirdas Endriukaitis. Kas skolingas ir kam priklauso istorijos kraujo šluostymas?

Dovilas Petkus. Kurios partijos išduoda savo rinkėją?

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.