Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra moteris

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 2 d. 9:55

18     

    

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra moteris

Nišinis televizijos kanalas CNN (Communist/Clinton News Network) nuo šiol apibrėžia moteris kaip „individus su gimdos kakleliu“, angliškai „individuals with a cervix“:

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

"Pastaba"       2020-08-5 12:17

Virtuoze, tu bent domėjaisi tikrove? Kad ir mandela - kas jis toks, kaip už vaiko nužudymą ir kitus “nuopelnus” sėdo į kalėjimą ir kaip kairieji jį padarė “šventuoju”? Na,  o apie tai, kiek jis, o ypač jo boba prisivogė užgrobus valdžią PAR - net aklas matė. Baigiant raganų teismais - ką norėjai pasakyti? Istorinis faktas yra tai, kad labiausiai siautėjo pasaulietinė valdžia, o dar labai reiškėsi protestantai.

Prieš viešai kliedėdamas, nors faktus pasitikrink.

absurdo teatras       2020-08-3 22:02

Ne moteris, o zmogus, kuris serga menesinemis.Labai neseniai girdejau per kazkokia radijo laida.

a.illarionov. livejournal.com 6       2020-08-3 21:29

Jei islamo mokslininko rekomendacijos dar nėra iki galo įgyvendintos, tai jau vyksta su „mokslinėmis rekomendacijomis“, kurias visų pirma finansavo JAV vyriausybė, taip pat su privačiais rėmėjais (viena iš jų, siekianti 10 mln. Dolerių, yra Melindos Billo Geitsų fondas) Afrikos Amerikos istorijos muziejus Vašingtone. Muziejaus darbuotojai R. Di Andželo (knygos „Baltasis trapumas“ autorius) ir P. Makintošas sukūrė specialų kursą, kaip žmonės, priklausantys baltajai rasei, turėtų atsikratyti savo „baltumo“ („išardyti baltumą“). Pirmiausia, tokie asmenys turi suprasti, kokie būdo bruožai yra „baltumo“ įrodymai, o paskui reikia to atsikratyti.
Štai, jų nuomone, „baltojo“ būdo bruožai:
1. Individualizmas.
2. Pasitikėjimas savimi.
3. Nepriklausomumas ir savarankiškumas yra vertybės.
4. Asmuo yra atsakingas už savo likimą.
5. Idealus socialinis vienetas yra branduolinė šeima pagal formulę: tėvas, motina, du, trys vaikai.
6. Vyras yra maitintojas, šeimos galva.
7. Žmona yra namų šeimininkė.
8. Vaikai turi turėti savo kambarius ir būti savarankiški.
9. Objektyvus, racionalus mąstymas.
10. Gebėjimas išsiaiškinti priežastinius ryšius.
11. Dėmesys moksliniam metodui.
12. Vakarų Europos (graikų, romėnų) kultūros ir judėjų ir krikščionių tradicijų viršenybė.
13. Sėkmę užtikrina protestantiška darbo dorovė.
14. Jei kažkas nepavyko, reiškia jūs nepakankamai stengėtės.
15. Krikščionybė yra norma.
16. Laikas yra vertybė.
17. Žmogus pasireiškia savo darbe.
18. Gebėjimas valdyti laiką, planuoti ateitį.
19. Sugebėjimas atidėti šios akimirkos norų patenkinimą vardan ilgalaikių tikslų.
20. Konkurencija.
21. Mandagumas.
22. Santūrumas.
Anot šio kurso autorių:
- Jei turite visas šias savybes arba bent jau daugumą ir tuo pat metu esate BALTASIS, tuomet jūs esate „paslėptas rasistas“ ir žmogus, kuris nesuvokia ir nesupranta, ką jaučia kitų odos spalvų žmonės.
- Jei turite visas šias savybes ar bent jau daugumą, bet tuo pačiu metu nesate BALTASIS, tuomet turėtumėte tai suvokti ir pagalvoti apie tai, kad buvote paveikti korupcinės baltųjų dominuojamos kultūros įtakos, o dabar jūs turite ką nors daryti.
Reikėtų pažymėti, kad tai nėra abstraktūsi mažai žinomų autorių norai - muziejus jau parengė daugiau nei 2 tūkstančius mokytojų mokykloms 15-oje valstijų. Ir paruoš dar daugiau.
Kursai, kaip atsikratyti kultūrinio baltumo, yra ne tik mokyklose. Sietlo miestas neseniai organizavo tokio tipo rasinius atskyrimus savo baltaodžiams darbuotojams, kad „atsikratytų savo baltumo“.
Nenuilstamas „New York Times“ reikalauja, kad tokia vertinga „ baltumo atsikratytymo “ patirtis būtų panaudota nacionaliniu mastu:
Ponas Baidenas galėtų pavadinti tokią darbo grupę kaip Lonnie Bunch, Smithsonian instituto sekretorė ir Nacionalinio Afrikos Amerikos istorijos ir kultūros muziejaus įkūrėja. Atstovas Bassas bus puikus pirmininkas, kaip ir atstovas Debas Haalandas iš Naujosios Meksikos. Jei ponas Bunčas atsižvelgs į konflikto vaidmenį šiame etape, atsižvelgiant į jo poziciją, galbūt buvęs prezidentas Barakas Obama galėtų perimti pirminį pirmininko vaidmenį. Jis demonstruoja istorijos jausmą ir suteiks jam ypatingą prestižą.
Vadovaujantis rasizmo apibrėžimu politikoje (kaip politiniais veiksmais kuriant, įtvirtinant ir plečiant piliečių teisinę nelygybę rasiniu pagrindu) ir ideologijos srityje (publikacijos ir pasisakymai, reikalaujantys, ginantys, pagrindžiantys teisinės nelygybės politiką rasiniu pagrindu), reikėtų pripažinti, kad sisteminis rasizmas iš tiesų įgauna pagreitį JAV.
Sisteminis juodasis rasizmas. Ir sisteminis antibaltasis rasizmas.
(https://aillarionov.livejournal.com/)

a.illarionov. livejournal.com 5       2020-08-3 21:16

Amerikos orkestrų lyga susirūpino juodaodžių muzikantų dalimi klasikiniuose orkestruose. Kaip paaiškėjo, ispanų procentas tarp muzikantų padidėjo nuo 1,8% 2002 m. Iki 2,5% 2014 m. tuo tarpu per tą patį 12 metų juodųjų muzikantų dalis sumažėjo iki 1,8 proc. Lyga paskelbė raginimą veikti: „Reikia skubiai, kad baltieji žmonės ir daugiausia baltosios organizacijos atliktų darbą šiam rasizmui panaikinti. Pripažįstame, kad dešimtmečiais kaip nacionalinė asociacija ir orkestrų balsas mes įamžinome sisteminę juodaodžių diskriminaciją, kuri atsispindėjo orkestro praktikoje visoje mūsų šalyje. “
San Francisko meno muziejaus direktorius, kuris suabejojo būtinybe nustoti pirkti baltųjų menininkų paveikslus, buvo atleistas.

„The Washington Post“ klausia apie Jėzaus Kristaus „baltojo“ tinkamumą:
Protestuotojai visoje JAV daužo konfederacijos didvyrių statulėles ir reikalauja, kad būtų atsižvelgiama į ilgalaikį rasistinį palikimą, kai kurie bažnyčioje klausia, ar ne laikas atšaukti tai, kas vadinama Baltuoju Jėzumi.
Atsižvelgiant į Jungtinių Valstijų istoriją, kai Europos krikščionys Didžiojo geografinio atradimo metu kolonizavo vietines žemes ir pavergė Afrikos tautas, bendra baltojo Jėzaus idėja tapo problematiška. “Tiesiog neįmanoma nepaisyti paties nordiško Jėzaus.” Šią savaitę aktyvistas Seanas Kingas kvietė sekti konfederacijos lyderių paminklus, kad nuverstų statulas, vaizduojančias Jėzų kaip europietį, jo vaizdavimą pavadindamas „baltojo viršenybės forma“.
Mokslinės fantastikos rašytoja Nnedi Okofor pakartojo šį požiūrį. „Taip,„ šviesiaplaukis žydrųjų akių Jėzus “yra baltojo viršenybės forma“.
Pensilvanijos universiteto religijos ir Afrikos studijų docentė Anthea Butler taip pat perspėja apie niokojančius baltųjų Jėzaus atvaizdų padarinius.
„Kiekvieną kartą, kai matai baltą Jėzų, matai ir baltą viršenybę“, - neseniai sakė „Religijos žinių tarnybos“ vaizdo įrašų serijoje „Tapk mažiau rasistine: apšvieskime kelią prieš rasizmą“. Anot mokslininko Butlerio, Jėzus nėra panašus į juodus krikščionis. Priešingai, pasak jos, Jėzus atrodo lygiai taip pat, kaip „žmonės, kurie tave muša gatvėse ar tave laiko šunim“. Būtent toks Jėzus siunčia aiškią žinią: „Jei Jėzus baltas, tai ir Dievas baltas, taigi ir valdžia balta“.
Nelaukdami galutinio ginčo dėl intelekto inteligentijos „baltumo“ išsprendimo, revoliucinis juodaodžių ir indėnų jaunimas ėmėsi pažadėtų tikslų įgyvendinimo. BLM ir vietinių Indėnų organizacijos užpuolė , ir išniekino Kalifornijos katalikų šventųjų, Mergelės Marijos ir Jėzaus statulas, padegė Katalikų bažnyčią Floridoje.

Kaimyniniame Teksase, juodųjų milicijos vadovas pareiškė reikalavimą atiduoti jam Teksasą.

„Instagram“ sukūrė mygtuko formos lipduką su užrašu „Nutildyk baltuosius”.

Filadelfijos imamas Nafis Abu Zaydas Sparrow buvo dar aiškesnis: demonstracijos nenaudingos; tikroji revoliucija reikalauja kraujo praliejimo, afroamerikiečiai turi kovoti už žemę, žydai Niujorke turi savo „policinę valstiją“.
Jei tikrai norite maištauti, tai užtruks tikra kova, ir apie tai kalbėjo Malcolmas H. Tai pareikalaus kraujo praliejimo - tą ir pasakė Malcolmas H. Nes revoliucija yra žemė, ir tai yra esmė. Tu kovoji dėl žemės. Dėl to jūs ir kovojate. Ir jei jūs tikrai norite, tada tai turite padaryti. Jėga gerbia jėgą.
„Islame jau turim protokolą, kaip tai padaryti.
„Jūs davėte kinams Čainatauną. Jūs suteikėte žydams visą Niujorko policinę valstiją - pagalvokite apie tai. Visos šios skirtingos mažumos - jūs davėte jiems tai, ką jie gali padaryti savo šalyse - jūs tiesiog to nepadarėte “. Duok vietiniam juodaodžiui. Kur esate priešakyje? Kokius įgūdžius naudoji kovojant su šiuo represiniu režimu? Apie tai net nekalbi. Tikriausiai dar nesi pasirengęs jokiai džihado formai “.

a.illarionov. livejournal.com 4       2020-08-3 21:01

Tačiau veiksmingiausias sisteminis spaudimas įvairiems Amerikos visuomenės sluoksniams jau yra daromas dabar - nelaukiant lapkričio rinkimų.
Liepos 4 d. Atvirame laiške daugiau nei 350 Prinstono universiteto profesorių paragino universiteto prezidentą Christopherį L. Eisgruberį ir kitus aukšto lygio administratorius imtis 48 kovos su rasizmu priemonių, įskaitant:
Skatinti aktyvius antipaketistus užimti vadovaujančias pareigas, kurios užtikrins įtrauktį padidindamos mokytojų įdarbinimą ir studentų įtraukimą į tautybę.
Kova su baltuoju suprematizmu ir darbo padariniais. Išardykite esamą hierarchiją, palaikančią baltųjų prioritetą.
Sudaryti spalvotų dėstytojų ir studentų komitetą, kuriam universiteto vadovybė turėtų atsiskaityti už savo veiksmus šalinant pacizmą.
Organizuokite kursus personalo mokymui apie antipacizmą. Šie kursai turėtų nukreipti dalyvius į pažeidžiamumo, produktyvaus diskomforto, apmąstymų etapus. Auklėjimo programa turi būti individualizuota.
Už „nematomą darbą“ (dalyvavimą susitikimuose, atstovavimą renginiuose ir kt.) Apdovanokite spalvotuosius mokytojus, kuriems sumažintas darbo krūvis ir vasaros atlyginimai.
Besąlygiškai priimkite studentus be dokumentų.
Peržiūrėkite standartinių akademinių testų sistemą, nesąžiningą spalvotųjų atžvilgiu.
Priimdami studentus neklauskite jų apie nuosprendžius ir baudas, nes „spalvotiesiems“ tenka našta policijos padarytais įsitikinimais.
Suteikite paskatas fakultetams ir katedroms, turinčioms gerą „spalvų mokytojų“ palaikymo patirtį (Lytis ir seksualumas, Amerikos ir Afrikos studijos ir kt.).
Bausti fakultetus ir katedras, kurie neparodo teigiamų pokyčių įdarbinant „spalvotuosius“.
Visiems komisijos nariams padaryti privalomą antišališkumą, kad atrinktų geriausius kandidatus į laisvas pareigas. Reikalauti, kad komisijos oficialiai nurodytų, kaip jos atpažins „spalvos kandidatus“.
Sukurti fakulteto narių komitetą, kuris prižiūrėtų tyrimus ir administracines nuobaudas už pacientų elgesį, incidentus, mokslinius tyrimus ir universiteto darbuotojų publikacijas.
Laiško rašytojai primena rasines proporcijas, kurias, jų nuomone, reikia taisyti:
2001-02 metais. iš 675 viso gyvenimo universiteto profesorių buvo 18 juodaodžių, 18 ispanų ir 0 Amerikos indėnų, taigi 5% yra spalvoti dėstytojai. Po dvidešimties metų, 2019–2020 m., Tarp 814 profesorių buvo 30 juodaodžių, 31 ispanas ir 0 iš vietinių gyventojų. Dabar tai yra 7 proc. Skaičiai dar blogesni STEM sektoriuje (mokslas, technologijos, inžinerija ir matematika - mokslas, technologijos, inžinerija, matematika). Tai nėra pažanga jokiais standartais; JAV gyventojų surašymo duomenimis, juodieji ir ispanai sudaro 32% visų JAV gyventojų.

Amerikos fizikų draugija (turinti 55 000 narių) uždarė savo biurą kaip įsipareigojimo nutraukti „sisteminį rasizmą“ ženklą. Žurnalas „Nature“ paskelbė straipsnį „Kaip sukurti antrasistinę laboratoriją“. Mičigano universitetas privertė atsistatydinti savo viceprezidentą, fiziką Stepheną Hsu, kurio nusikaltimas buvo ištirti žmogaus genetikos ir pažintinių sugebėjimų sąsajas. Lingvistikos studentai pasirašė peticiją, reikalaudami ištremti psichologą Stepheną Pinkerį iš Amerikos kalbininkų draugijos už straipsnį, kritikavusį „New York Times“ viename iš jo tviterių.
„Forbes“ žurnalas pasirūpino https://www.forbes.com/sites/startswithabang/2020/02/28/this-is-why-there-are-so-few-black-physicists-and-astronomers-and-how -pataisyti /
sumažėjęs afroamerikiečių, siekiančių fizikos bakalauro laipsnio, skaičius.
Fizikoje per tą patį laikotarpį sumažėjo juodaodžių amerikiečių, siekiančių bakalauro laipsnio, procentas, net jei ispanų procentas beveik padvigubėjo. Šiandien visose STEM srityse juodaodžių mažiausia fizikoje ir astronomijoje: ~ 3% fizikoje (daugiau nei 5% 1999 m.) Ir ~ 2% astronomijoje. Vykdydamas pirmąjį tokio pobūdžio tyrimą, Amerikos fizikos institutas sukūrė nacionalinę darbo grupę, kad padidintų juoda0džių atstovavimą fizikoje ir astronomijoje.

a.illarionov. livejournal.com 3       2020-08-3 20:51

Ekonominis teisingumas https://m4bl.org/policy-platforms/economic-justice/
Mes reikalaujame ekonominio teisingumo visiems ir ūkio atsigavimo, kad juodaodžiai turėtų ne tik prieigą prie jo, bet ir bendrą nuosavybę. Į tai įeina:
1. Laipsniškas mokestinių įstatymų pertvarkymas vietos, valstijos ir federaliniu lygmenimis, siekiant užtikrinti radikalų ir tvarų turto perskirstymą.
2. Federalinės ir valstijos užimtumo programos, skirtos labiausiai ekonomiškai atskirtiems juodaodžiams ir kompensacijoms užsiimantiems priežiūros ekonomika. Užimtumo programos turėtų užtikrinti pragyvenimo šaltinį ir skatinti paramą vietos darbo centrams, profesinėms sąjungoms ir juodiesiems priklausančioms įmonėms, atskaitingoms bendruomenei.
5. Atkurkite „Glass-Steagall“ įstatymą, kad būtų sutrikdyta didžiųjų bankų veikla, ir paraginkite Nacionalinę kredito unijų administraciją ir JAV iždą pakeisti reguliavimo, ataskaitų teikimo ir konsolidavimo politiką bei praktiką, kad būtų užtikrintas naujų juodųjų bankų, mažų ir bendruomenių kredito unijų, draudimo kompanijų ir kitų finansinių instaigų kūrimas.
7. Pasitelkdami mokesčių lengvatas, paskolas ir kitus vyriausybės išteklius, palaikykite kooperatinių ar socialinės ekonomikos tinklų plėtrą, kad palengvintumėte prekybą tarp juodaodžių bendruomenių ir visame pasaulyje. Visa pagalba, teikiama dotacijų, paskolų ar sutarčių forma, siekiant palengvinti tai, turėtų būti skiriama juodųjų remiamiems tinklams ir organizacijoms.
8. Finansinė parama alternatyvioms juodaodžių įstaigoms, įskaitant subsidijų ir paskolų, su mažom palūkanom, politiką, beprocentines paskolas ar federalines mažų palūkanų garantijas, siekiant skatinti kooperatyvų (maisto, gyvenamųjų namų ir kt.), Žemės fondų ir sveikatos infrastruktūros plėtrą atsvelgiant į kultūrines ypatybes, atitinkančias mūsų bendruomenių poreikius.
9. Darbuotojų apsauga blogai reglamentuotose srityse, tame tarpe -dirbančius namuose, ūkiuose arba už arbatpinigius,  taip pat juodaodžių moteris ir kalinius, patyrusius išnaudojimą.

Būstas ir sveikatos priežiūra visiems https://m4bl.org/policy-platforms/housing-and-healthcare-for-all/
Užtikrinti galimybę visiems naudotis būstu ir komunalinėmis paslaugomis:
• įvesti hipotekos įmokų ir mokesčių moratoriumą.
• Užšaldykite visus mokėjimus už nuomą ir komunalines paslaugas.
• Bendrijos lygmeniu aprūpinkite saugius ir sanitarinius būstus pažeidžiamiems benamiams, smurto aukoms ir naujai paleistiems asmenims. Jei įmanoma neatidėliotinai b „izoliuotis ir karantinuotis namuose“, tada turėtų būti įmanoma nuolatinis tinkamas būstas visiems.
• Sukurti būsto komisiją, kuri aprūpintų būstą tiems, kam to reikia.
• Priimkite bet kokius indėlius užtikrindami, kad neužpildyti viešbučiai ir privatūs būstai būtų prieinami tiems, kuriems reikalingas būstas. Pastatai su neužimtais butais, laisvais viešbučio kambariais ir nenaudojamais „Airbnb“ apartamentais turėtų būti išlaisvinti, kad būtų galima apgyvendinti rizikos pacientus, kurie neturi galimybės naudotis kitomis privačiomis apgyvendinimo vietomis.
• Paskelbkite komunalinių paslaugų uždarymo moratoriumą ir nustatykite atidėjimo periodą mokėjimams.
• Užtikrinkite nemokamą, saugų ir prieinamą šeimos planavimą, reprodukcinę sveikatą ir abortus.

Išsilavinimas
Priimkit įstatymą kasmet skirti 165 milijardų dolerių, panaikinant studijų ir bakalauro mokesčius visuose valstybiniuose universitetuose ir kolegijose, padengiant visas su tuo susijusias studentų pragyvenimo išlaidas.
Skirti lėšas tęstinio ir techninio mokymo programoms, užtikrinant laisvą priėjimą prie K12, aukštojo ir, techninio išsilavinimo (įskaitant technologijas, prekybą ir žemės ūkį), švietimo rėmimo ir mokymosi visą gyvenimą programas kiekvienam kaliniui .
Išplėsti studentų, dokumentų neturinčių studentų ir kalinių  įdarbinimo galimybes.
Sustabdyti švietimo privatizavimą.
Beveik visi pagrindiniai jos reikalavimai ir pasiūlymai buvo įtraukti į BFB programą („Biden“ - „Ocasio“ - „Sanders“).
Nenuostabu, kad juodojo terorizmo veteranė, buvus komunistų partijos centrinio komiteto narė ir buvus komunistų partijos viceprezidento kandidatė Andžela Devis palaikė Bideno kandidatūrą šiuometiniuose Rinkimuose.

a.illarionov. livejournal.com 2       2020-08-3 20:13

Reparacijos (https://m4bl.org/policy-platforms/reparations/
Mes reikalaujame atlyginti žalą, padarytą praeity ir dabar. Vyriausybė, atsakingos korporacijos ir kitos institucijos, pasinaudojusios jų padaryta žala - nuo kolonializmo iki vergovės per maistą ir pastogę, masinio įkalinimo ir priežiūros - privalo atlyginti žalą. Į tai įeina:
1. Kompensacija už sistemingą nesuteikimą galimybės naudotis aukštos kokybės švietimu visiškai ir nemokamai suteikiant galimybę visiems juodaodžiams (įskaitant dokumentų neturintiems asmenims ir buvusiems kaliniams) mokytis visą gyvenimą, įskaitant laisvą prieigą ir atvirą priėmimą į viešosios bendruomenės kolegijas ir universitetai, techninis išsilavinimas (technologijos, prekyba ir žemės ūkis), švietimo rėmimo programos, atgalinis studentų paskolų atleidimas ir parama mokymosi visą gyvenimą programoms.
2. Kompensacija už nuolatinį mūsų bendruomenių susvetimėjimą, diskriminaciją ir išnaudojimą, užtikrinant garantuotas minimalias priimtinas pajamas visiems juodaodžiams su aiškiai apibrėžtomis įmonių taisyklėmis.
3. Ištaisyti žalą mūsų bendruomenei dėl aplinkos rasizmo, vergovės, maisto aparteido, diskriminacijos būste ir rasinio kapitalizmo, atlyginti įmonių ir vyriausybių kompensacijos, siekiant išgydyti dabartines fizines ir psichines traumas ir užtikrinti mūsų prieigą prie maisto šaltinių, būsto ir žemės kontrolės.
4. Mūsų bendruomenių kultūrinio ir švietimo eksploatavimo, naikinimo ir išgavimo parengiamieji darbai patvirtintų valstybinių mokyklų mokymo programų, kritikuojančių kolonializmo ir vergijos politinį, ekonominį ir socialinį poveikį, forma ir finansavimas kultūros palaikymui, kūrimui, išsaugojimui ir atkūrimui. vertybės ir šventos vietos, kad būtų užtikrintas mūsų kolektyvinių kovų ir pergalių pripažinimas ir pagarba.
5. Teisės aktai federaliniu ir valstijų lygiais, reikalaujantys, kad JAV pripažintų ilgalaikį vergijos poveikį, parengtų ir įgyvendintų planą, kaip pašalinti šias pasekmes. Tai apima neatidėliotiną „Reparacijų afroamerikiečiams tyrimo komisijos“ sukūrimą ir kitas priemones.

Ekonominė pagalba https://m4bl.org/policy-platforms/the-people-first/
Įveskite universaliąsias bazines pajamas (UBI), kad būtų galima paremti ir apsaugoti neformalaus ūkio darbuotojus ir užsiimančius reprodukciniu darbu, priežiūros ekonomika ir kitomis dažnai nepripažintomis darbo formomis:
• Nedelsdami įveskite UBI visiems, įskaitant neįgaliuosius, žmones be dokumentų ir kalinius. UBD taikyti priežiūros ekonomikai, taigi ir reprodukciniam darbui - šeimos planavimui, gimdymui ir vaikų auginimui, namų ruošai ir priežiūrai.
Užtikrinkit. kad visi patenkintų pagrindinius poreikius, įskaitant maistą:
• Pašalinkite darbo reikalavimus maisto talonams, medicininei ir kitai valstybės pagalbai.
• Išplėsti esamas paslaugų ir paramos programas, skirtas skurdžiams.
• Remti ir (arba) skatinti socialinės apsaugos tinklus ir ekonominę apsaugą tiems, kuriems jos labiausiai reikia - nuo maisto talonų iki būsto nuomos, nedarbo draudimo ir apmokamų atostogų, irtai turėtų būti visuotinai prieinama, neatsižvelgiant į imigracijos statusą, neskiriant baudų už imigraciją.
• Panaikinkite studentų skolas.
• Teikti finansinę paramą,atšaukiant visus mokėjimus ir palūkanas už visas kredito korteles, hipotekas ir skolas visoms finansų įstaigoms. Šis reikalavimas taikomas atitinkamoms kreditorių dukterinėms įmonėms, taip pat paskolų, mokamų darbo užmokesčio dieną, hipotekoms ir kt.
• Padidinkite minimalų atlyginimą (tiems, kurie turi teisę į darbą ir žmonėms, kurie dažnai bendrauja su žmonėmis) bent iki 30 USD per valandą.
• Įvesti išskirtinį turto mokestį, panaudojant jį socialinėms paslaugoms ir federalinėms investicijoms.
• Priimti naują ekologinę programą, skatinančią visapusišką struktūrinę reformą siekiant nacionalinio atsparumo klimato pokyčiams; viešai kontroliuojant svarbiausias pramonės šakas, komunalines paslaugas ir gamtos išteklius.
• Perduokite 2 trilijonų JAV dolerių federalinių investicijų paketą dirbantiems žmonėms, mažoms įmonėms, vyriausybės ir vietos tarnyboms.
• Pašalinkite paprastiems žmonėms palūkanų ir įmokų finansų įstaigoms naštą.

a.illarionov. livejournal.com 1       2020-08-3 19:34

Antrasis JAV pilietinis karas plečiasi. Pogromai ir žmogžudystės, prieš pusantro mėnesio apėmę šalį, kurių nenorėjo matyti vieni,  bandydami juos pateikti kaip „taikius protestus“, kitiems atrodė tik nelaimingas atsitikimas, neišvengiamai kartas nuo karto vykstantis; dabar jie vis labiau suvokiami tik kaip pradiniai artėjančio nacionalinio (ir ne tik) politinio, teisinio, ekonominio, socialinio, kultūrinio žemės drebėjimo blyksniai.
Iš nekoordinuotų - tik paviršutiniškai - pogromininkų ir žudikų gaujų veiksmų įvairiuose šalies miestuose, pilietinis karas ar, kaip dažnai vadina kurstytojai, revoliucija perėjo į kitus etapus - programos dokumentų paskelbimą, taip pat dalinį jų tikslo įgyvendinimą. Prieš akis iškylančios raudonai juodos revoliucijos vertybių, principų, programų paskelbimas leidžia mums tiesiogiai susipažinti su ateities įvaizdžiu, kurio trokšta revoliucionieriai.
Kai kurios programos „Judėjimas už juodus gyvenimus“ (M4BL), skėtinės organizacijos, kuriai priklauso liūdnai pagarsėjusi BLM, citatos atrodo naudingos supažindinant skaitytojus su šiuo reiškiniu.

Kas mes esame
Mes - antikapitalistai. Mes tikim ir suprantam, kad juodaodžiai žmonės dabartinėj pasaulio rasinėje kapitalistinėj sistemoj niekada neišsivaduos.
Mes tikim radikaliu valdžios pertvarkymu. Dabartinė sistema turi būti radikaliai pertvarkyta, įskaitant pasaulinės galios pertvarkymą. Vietoj reakcingos mes kuriame iniciatyvią viziją, paremtą judėjimu.
Mes abolicionistai. Mes manome, kad kalėjimai, policija ir visos kitos institucijos, kuriose smurtaujama prieš juodaodžius, turi būti panaikintos ir pakeistos institucijomis, vertinančiomis ir tvirtinančiomis juodaodžių gerovę.
Mes planuojame atkreipti dėmesį į labiausiai atstumtų juodaodžių  patirtį ir pasiekimus.

Juodųjų politinės valios ir galios vizija
Juodųjų gyvenimas ir orumas reikalauja juodųjų politinės valios ir galios. Nepaisant nuolatinio išnaudojimo ir nuolatinės priespaudos, juodaodžiai drąsiai ir nuostabiai buvo varomoji jėga siekiant kolektyvinio išsivadavimo. Negalime laukti ilgiau.
Išlaisvint kalinius
Užtikrinkit žmonių, neseniai paleistų iš kalėjimo, saugumą:
• Atšaukite visus lygtinius ir laikinuosius susitikimus.
• Pateikti išteklių ICE virtualiajai / telefoninei registracijai (Imigracijos ir muitinės tarnybose) arba automatiškai atidėkite ICE registraciją, tinkamai pranešdami.
• sustabdyti VISAS imigracijos priemones ir operacijas. Vidaus reikalų ministerija turi sustabdyti deportaciją, imigracijos areštus, masinius reidus, sulaikymus ir teisėsaugą jautriose vietose.
• Visiems sulaikytiesiems turi būti suteiktas skubus humanitarinis lygtinis paleidimas, o visi imigracijos teismo klausimai turi būti atidėti.
• USCIS turi apdoroti visas laukiančias paraiškas, kad užtikrintų imigracijos statuso išlaikymą.

Atšaukite ankstesnės kriminalinės istorijos naudojimą
Dėl sisteminio anti-juodojo rasizmo ir gilių rasinių skirtumų kiekviename baudžiamojo teisingumo sistemos etape juodaodžiai sudaro 13% visų gyventojų, tačiau 42% kalinių [2018 m. juodaodžiai nusikaltėliai įvykdė 53,3% visų žmogžudysčių JAV. - A. I.]
• Pašalinti apribojimus, susijusius su būstu, švietimu, užimtumu, socialinėmis programomis ir lengvatomis, rinkimų teisėmis, tėvų teisėmis ir kitomis pilietinėmis teisėmis, grindžiamomis ankstesnėmis baudžiamosiomis bausmėmis.
• Panaikinti federalinius, valstijų ir vietinius socialinės paramos draudimus, remiantis ankstesniais įsitikinimais.

>Atsakymui       2020-08-3 7:49

Teisingai taip gali nutikti, tik pirmiausia tam reikia daug laiko, ir kiek, pasakyti niekas negali, o jei kas panašaus bus,  Holivūdo fantastai užfiksavo filme ,,Absoliutus blogis’‘, pamąstymams tinka, aišku tik mąstantiems.

stasys        2020-08-3 7:28

Nereikia A.Bačiulį po Lietuva pletkus nešioti . Na maža kas kaip moterį išivaizduoją . Aš ir nesuprantu kaip vyras nupiešiamas storos prikštos pinigynės didžiu ..o ir dalis dailios lyties visai rimtai tai priimą .. na bet taip yra . Nesvarbu ka kiti piešia apie tave , pirmiausiai pats turi žinoti kas esi .smile)

Atsakymui       2020-08-2 23:06

Į pasaulį, t.y. į darbo rinką, keliaus tik taisyklingi biorobotai iš nanotechnologijomis aprūpintų moderniausių inkubatorių.
Visa kita - kriminalinis nusikaltimas.
Bet ir kriminalai reikalingi: supjaustant prekybai organais.

Atsakymas       2020-08-2 19:16

Moteris yra ta būtybė iš kur atkeliavo visas Pasaulis, bepročiai nori užsiūt kaklelį, ir niekas neatkeliaus, kol kas kito kelio į Pasaulį nėra, nebent atras, tik laiko reiks labai daug, ar tie padarai tiek ištemps.

ah1       2020-08-2 18:43

nieko naujo, pas mus seniai yra posakis ‘vyras galva o moteris kaklas”.

O duoda       2020-08-2 18:02

konspiratoriai: su Karūna už Lietuva. Anksčiau nabagai inteligentai, ypač baigę Kapsukę, tikėjo Moksliniu Komunizmu, o dabar tiki Moksline Karūna, kaip ir Moksline Oligarchija, kuri išgelbės pasaulį. Milijardieriai pagelbės ubagynui - pamažins.

šiap viskas gera       2020-08-2 14:55

lrytas rašo, kad vyras pasidinęs krūtis tapo moterimi. “Ji” labai laiminga neturėdama cervix, nes jai reiks kita tikrintis. Dar galima surasti tokių atvejų. Pvz., moteris patapusi vyru, nes “jam” pašalintas cervix. Nagi, netapusiai vyru po pašalinimo cervix moteriai (jai gali būti pašalinta cervix pvz. dėl to paties vėžio). Va ir vėl jai reiks tikrintis kita iki 65 metų. Nesuprantu kam iš viso reikia tokiu guidelines-  gal galvojama, kad kai kurie tikrintojai neturi smegenų?

dilema       2020-08-2 12:45

jei per klaida gimei su gimdos kakleliu, bet jau kreipeisi i chirurgus, kad tau nupjautu taip nekenciamus papus, o tarp koju pritaisytu taip trokstama peni (nesvarbu, kad jis neatlieka jokiu funkciju, uztat kaip grazu!) Tai gal kaip nors tie patys chirurgai galetu isgremzti ir ta nereikalinga gimdos kakleli? Juk dabar medicina stebuklus daro.
Deja, ikresti nors kiek smegenu i liberalia makaule medikai vis dar bejegiai.

Pastaba       2020-08-2 11:57

Isrtorija eina ratu. Beprotybės kartojasi: XV-XVII a, raganų ir velnių laužai; XVI-–XIX a. vidurys - masinė vergovė; XX a. vidurys knygų laužai ir masinės dujų kameros rasiniu pagrindu+apartheido politika ir Nelsonas Mansela JAV teroristų sąraše; XXI a. pr. „indididai su gimdos kakleliu”.... Ir visa tai Vakarų civilizacijos dalis…. su kuria trokšta susitapatinti lietuviai…

Kis       2020-08-2 11:46

visur,kur tik vidutinybes ,butinai nori atraip pasireiksti.I tai reikia reaguoti saltu veidu.


Rekomenduojame

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.