Pasaulis, Demokratija ir valdymas, Geopolitika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Audrius Bačiulis. Apie leftistinių liberalų gėrio sampratą: jei nužudė mažiau, vadinasi, vienodai blogas būti negali

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugpjūčio 17 d. 22:57

21     

    

Audrius Bačiulis. Apie leftistinių liberalų gėrio sampratą: jei nužudė mažiau, vadinasi, vienodai blogas būti negali

Veidaknygė

Kadangi, leftistinių liberalų skaičiavimais, kraštutiniai kairieji nužudo mažiau žmonių, nei kraštutiniai dešinieji, gritėnų požiūriu kraštutiniai kairieji yra geriau už kraštutinius dešiniuosius, o prezidentas Donaldas Trumpas, visus žmogžudžius vertinantis vienodai, yra blogas.

Smerkdamas abi puses, kurios griebėsi smurto Čenselorvilyje, Trumpas tiesiog pratęsė tą pačią mintį iš savo kalbos Varšuvoje, kurioje sulygino Hitlerio nacius su Stalino sovietais. Jam ir vieni, ir kiti yra blogis, lygiai kaip vienodas blogis yra ir Antifa, ir BLM, ir neonaciai, ir kukluksklanas, nes Trumpas nesitapatina nei su vienais, nei su kitais.

O štai JAV kairiajam isteblišmentui ir meinstryminei žiniasklaidai raudonieji Antifa smogikai ir juodieji rasistai iš BLM yra saviškiai, tad jie ir siunta, kad Trumpas juos pasmerkė, ir bando kaip nors pateisinti savo dėjimąsi į bendra su raudonai-juodais banditais ir žmogžudžiais, todėl ir skaičiuoja, kiek žmonių anie nužudė.

Paauglystėje skaičiau Roberto Merle knygą „Mirtis – mano amatas“ apie Aušvico konclagerio komendantą Rudolfą Hössą, parašytą pagal jo paties prisiminimus. Ten cituojamas jo nustebimas teismo salėje kilusiu pasipiktinimu, kai jis pataisė kaltintoją nurodydamas, jog jam vadovaujant konclageryje buvo nužudyta mažiau žmonių, nei sako prokuroras: „Kodėl jie piktinasi? Juk aš tik patikslinau skaičių!“

Regis, leftistai, skaičiuojantys, kurie kraštutinieji kiek nužudė, ir pagal tai vienus laikydami teisiąja puse, o kitus – kaltąja, irgi būtų nustebę. Bet juk jiems normalu tapatintis su ta puse, kuri kelia raudoną vėliavą.

Nacių vėliava irgi buvo raudona.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

> to stebint CNN       2017-08-28 15:01

ir ką čia primakalavai? Pasistenk aiškiai formuluoti sakinius, nes dėl tos makalynės užsidirbai minusą, sakiniai turi būti trumpesni ir aiškūs.

stebint CNN tai pasitvirtino ir viską paaiškina       2017-08-24 8:58

“O štai JAV kairiajam isteblišmentui ir meinstryminei žiniasklaidai raudonieji Antifa smogikai ir juodieji rasistai iš BLM yra saviškiai, tad jie ir siunta, kad Trumpas juos pasmerkė, ir bando kaip nors pateisinti savo dėjimąsi į bendra su raudonai-juodais banditais ir žmogžudžiais, todėl ir skaičiuoja, kiek žmonių anie nužudė.”

Būtumėt matę CNN žurnalistus po Šarlesvilio       2017-08-23 15:17

ir jų kviečiamus svečius. kas ten per diegai? kai paleidžia savo kakarynes nesustoja, priešingai nuomonei neduoda nei prasižioti, gryna Rusijos Solovjovo laidų kopija.

Clerkenwell       2017-08-21 12:56

“We are socialists, we are enemies of today’s capitalistic economic
system for the exploitation of the economically weak, with its unfair
salaries, with its unseemly evaluation of a human being according to
wealth and property instead of responsibility and performance, and we
are determined to destroy this system under all conditions.”

Hitler

Clerkenwell       2017-08-21 12:55

Del Antifos ir BLM teroristu remiamu Amerikos kairiuju ir globalistu visiskai sutinku. Yra Amerikoj jegu kurios nori paskelbti sias dvi organizacijas teroristinemis. Taigi BLM demonstracijose minios juodu rasistu skanduoja “mirtis baltos kiaulem” (turima omeny baltus policininkus). Tarp kitko, BLM projektas yra stipriai finansuojamas Soroso, tai nera paslaptis.
Dabar del desiniuju ir kairiuju ekstremistu istorijoje. Yra daroma viena didziule klaida kai naciai yra vadinami desinieji ekstremistai. NACIAI BUVO KAIRIEJI! Vien pavadinimas naciai yra sudarytas is dvieju zodziu, nacional socialistai.
Taip, kad laikas pradeti suprasti, kad zmonijos istorijoje visas didziausias nelaimes ir masines zudynes yra sukele tik kairieji, ty socialistai. Byrantis ES sajungos projektas siuo metu yra didziausias Europos istorijoje socialistinis projektas kuris rezultate atves visa kontinenta i didziule nelaime.

Iš tiesų tai taip,       2017-08-20 17:30

tik tokio Heso pavardės patraktavimo dar neteko regėti, o ir Čenselorvilis labai nustebino…

Pikc       2017-08-19 14:25

Ne, nežinau.

to Pikc       2017-08-19 9:17

Tockį, Staliną Bankas Rusijos načalnyku pastatė. Gal žinai koks ar kokie?

Pikc       2017-08-19 1:44

Įsidėmėtina(antrinu “ddd” komentarui), kad “lieviakai” savo “statistiką” gavo, prie “dešiniųjų” priskirdami… alach-babachus. wink
O Stalinas su Hitleriu nelygintini. Tai Hitleris per iškalbą valdžion atėjo, o Stalinas - nė velnio. smile
->CDW: tai kad Vakaruose net ne puspročių, o visiškai bepročių antifadugnių ir kitokių “lieviakų” GEROKAI daugiau “priderėję”. wink Kokie ta fauna “proto bokštai”, puikiai iliustruoja reportažai iš įvykio vietos, kur baltieji antifadugnės sklaidosi su plakatais “nešdinkitės atgal į Europą!” (primenu - čia BALTIEJI - ne indėnai kokie wink) ar degina dryžuotą (ŠIAURIEČIŲ!) vėliavą, protestuodami prieš generolo Ly paminklo gynėjus. :D

CDW       2017-08-18 14:28

toks jausmas, tarsi Lietuvos žemė puspročiams derlingiausia?

Po Trumpo       2017-08-18 9:32

Įvykiai JAV rodo, kad nėra nieko amžino. Kas lauks Rytų Europos, kai kažkada JAV į valdžią su trenksmu grįš tie leftistai su BLM. Rytų Europa turi nedaug laiko išvadų darymui ir rimtos sąjungos kūrimui. Strateginė dabartinės marksistinės ES-Rusijos partnerystė mums geruoju nesibaigs, kai Kinija pavers Sibirą savo įtakos zona ir stums rusus į vakarus.

to Ekspertas       2017-08-18 8:06

Sakai, visi blogi tik aš vienas geras? Abi pusės kaltos ir tik aš vienas nekaltas, nes aš - Bankas ir dar nuo pačio Dievo tiesiogiai kaip tos tiesioginės laidos gyvai. Palaikomas tiesioginio ryšio su Dievu. Puiku išties.

Sakai,       2017-08-18 8:00

bet Kubilius turėjo blatą, nežinai? Ir ištikimai slapčia tarnavo kam?

Nei Stalinas,nei Hitleris       2017-08-18 7:52

niekad nebūtų iškilę,jei nebūtų terpės tam,t.y. juos remiančių.Tai tie baisiausi nusikaltėliai,kurie pritaria nesusimąstydami auksaburniams .Didelė iškalba to,kuriam svarbiausia įvaizdis, sumausto daug protų,kai atsipeikėti jau būna pavojinga.Gerai,kad mūsų Kubilius neturėjo geros iškalbos.

ddd       2017-08-18 7:51

Kairysis isteblišmentas ir BLM šiuo atveju veikia išvien - nuotraukose matyti, kad prieš paminklus bei antkapius demontuojant jie būna paženklinti BLM užrašais.

Beje, statistikos įtikinamumo labui jie džihadistus irgi priskiria prie dešiniųjų pažiūrų žudikų.

Ekspertas       2017-08-18 7:40

Iškreiptos sąvokos iškreipia mąstymą. Jeigu jau svarbu nužudymų skaičius, tai oficiali JAV valdžia nužudo daugiausia žmonių tiek JAV, tiek už jos ribų. Kraštutiniai dešinieji ir kairieji, kaip ir neturi oficialios teisės žudyti, todėl jie pasmerkiami. Tačiau tie kurie finansuoja ir organizuoja tokias grupuotes - jie yra iš viso nematomi - kaip ir toleruojami. Lygiai taip su naciais ir komunistai. Kada jie buvo gyvi - juos rėmė finansiškai ir palaikė, kada jų nebeliko - jie demonizuojami. Nesibaigianti kova su demonais - pati geriausia priemonė durninti liumpeniją.

Jules       2017-08-18 7:40

Sakyk, Gudrus Tamsta, o jaunystėje kokiai internacių organizacijai priklausei ir ką ten veikei? Aš, pavyzdžiui, eiliniu kariu ir dar beraščiu būdamas priklausiau tol, kol ne savo valia ir pažeidžiant Ženevos vieną konvenciją tarnavau sovietinėje rusų kariuomenėje. Taigi ar labai aktyvus, Tamsta, buvai? Ko neparašei, kaip žiauriai kankinami mūsų partizanai ir politkaliniai kur kas geresnius ir vaizdingesnius prisiminimus atpasakodavo NKVD tardytojams ir dezinfosklaidai, pavyzdžiui, kaip jie kasė Belomorkanalą į Londoną, nežinai ar apsimeti nežinąs? Maskvos parodomuosiuose teismuose internacių vadeivų bendražygiai ne tokius prisiminimus pasakodavo ir visas pasaulis jais tikėjo, kodėl? Ko neparašei, kad pagrindiniai J. Stalino politiniai konkurentai, tokie pat nusikaltėliai kaip ir jis pats, draugai G. Zinovjevas, L. Kamenevas ir N. Bucharinas kur kas geresnes baikas papasakojo nei R. Höss 1936-1938 metais? Apie tai Robertas Merle nerašė, ane? O kodėl? Kodėl nerašė nieko apie draugų Genrikh Yagoda, Aron Solts, Naftaly Frenkel, Lazar Kogan, Yakov Rappoport ar Matvei Berman prisiminimus? A, jų žiauriai nekankino, todėl jokių prisiminimų neparašė kaip Hiosas, tiesa? O kaip prokurorai aukas suskaičiuoja nenorėtum mums čia parašyti, a, Bačiuli? Ar neatrodo, kad Tamsta šįkart susimovėte – numetėte kaukę kaip tas Seimo Jurgis? Sakyk, ar Amerikos žemynai pieštukų pagalba nukariauti? Indija irgi pieštukų pagalba pavergta ir kiek ten indų nugalabyta ir badu tyčia numarinta, nežinai, ane? Gal Tamsta neskaitėte Aleksandr Solzhenitsyn‘o, tikrai?

Vakar vakare nežinia       2017-08-18 7:26

kur,bet netoli sienos su Prūsija baladojo,griaudėjo.Atrodė taip ar taip kvaila.Bet taip realu ir keista.

Hm,       2017-08-18 7:09

o Stalino Rusijos sąjungininkai gėris, ane? Sovietų Rusijos industrializatoriai ir elektrifikatoriai, stambiosios Vakarų pramonės kompanijos kas jau tokios, a? “Božyj oduvančikai”, ane?

drasus vyras tas Bačiulis       2017-08-18 6:14

nebijo būti apkaltintas antisemitizmu bei homofobija ir perduotas į teisingumo nagus.
——-
juk visas teisingumas: prokurorai, teisėjai, antstoliai, TM ir VRM klerkai - tai raudonai raudoni - tunkantys ir gerai gyvenantys iš tautos paniekinimo ir apiplėšimo.

gerai       2017-08-18 2:40

Niekada nemaniau, kad kada pritarsiu šiam idiotui, bet tenka. Būtent!

Rekomenduojame

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.