Dienos aktualija, Geopolitika

Audrius Bačiulis. „24 iš 27 Eurosajuzo narių pakštelėjo į pasturgalį Berlynui ir pristūmė ant amerikiečių“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 16 d. 12:57

23     

    

Audrius Bačiulis. „24 iš 27 Eurosajuzo narių pakštelėjo į pasturgalį Berlynui ir pristūmė ant amerikiečių“

Čia svarbiau už Backauščyzną (nuo batka, backa, t.y. Lukašenka – Tiesos.lt) ir jos spadeką (lenk. spadek – „paveldas, palikimas“ – Tiesos.lt).

Žiūrime: 24 iš 27 Eurosajuzo narių pakštelėjo į pasturgalį Berlynui ir pristūmė ant amerikiečių, kurie iš esmės vieni kaunasi prieš Merkel-Putino paktą, atiduodantį Baltijos šalis, Lenkiją ir Ukrainą tiesiai į Rusijos dujų vamzdyno kilpą.

Kaip mums rašo iš Janinos (daugiau skaityti ČIA), „JAV Valstybės departamentui adresuotą notą dėl grasinimų išplėsti sankcijas Rusijos antrojo eksporto dujotiekio per Baltijos jūrą iki Vokietijos projektui „Nord Stream 2“ pasirašė 24 iš 27 Europos Sąjungos narių, ketvirtadienį paskelbė Vokietijos visuomeninė transliuotoja „Deutsche Welle“.

„Nord Stream 2“, kaip žinia, mirtinai pavojinga 4 Eurosajuzo narėms: Lenkijai (kuri tikrai siunčia Berlyną ir Briuselį į Nachui, Kenijoje, rikiuotės žingsniu), Lietuvai, Latvijai, Estijai.

Viena išdavė bendrą reikalą. Gal užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasakys, kuri?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2020-08-17 21:00

ES stubutui:
Liliputai - prostitutai.

Hmmm Pauliui       2020-08-17 19:49

Taip. Bet kas toliau tada? Mes nezengiame net zingsniu, kurie yra visai nepavojingi. Visai saugus net Baltarusijoje, juk nlogiausia, kas galetu istikti, butume ignoruojami arba pasiusti kur nors. Nieko daugiau. Matyt mes viso sito nusipelneme. Deja. Labanakt

Paulius       2020-08-17 14:35

aš jau sakiau, kad mano manymu nuo Baltarusijos kai kuriais aspektais mes daug mažiau skiriamės nei įprastai manoma. o bananų kad negauname… na ar pamiršote Garliavą jau? O sausio 16 prie seimo? Dėl to kas ten įvyko tai paskritai turėjo būti keliamos baudžiamos bylos ne dalyviams, tiems, kurie davė įsakymus naudoti nesertifikuotas „riaušių malšinimo priemones“. O konkrečiai tai buvo rASA JUKNEVIČIENĖ, l.e. VRM vado pareigas. ir nejau rimtai manote, kad dabar būtų kas nors kitaip, jei tik valdžiagyviai pajustų bent menkiausią grėsmę savo „oriam gyvenimui“?

Nuo Baltarusijos       2020-08-17 10:48

nesiskiriame, nes valdžioje kolchozų pirmininkai arba Kolchozų plėtros docentai univerkėse.

hmmm Pauliui       2020-08-17 10:00

na gerai, tiek to, sakykim, kad visi zurnalistai yra tiesiog nebe zurnalistai, o ziniasklaidininkai ir ne vienas is ju nedrista uzduoti siaip jau nelabai pavojingu klausimu. o tai kur tada politikai? juk cia proga ne tik kazka issiaiskinti, bet ir uzsidirbti tasku ir pasididinti zinomuma. jeigu tai is viso niekam niekas nerupi, nes vieni bijo,  kiti nesupranta/nenori suprasti, tai kuo mes skiriames nuo kokios nors Baltarusijos? kad bananais musu dar nelupa? dar?? o gal reiketu, kad paluptu, gal atsibustume bent trumam?

Bičiulis       2020-08-17 9:21

Bačiulis, tarsi drąsus, bet ką jis turi bendro su Greitai. Kas juos vienija? Todėl Bačiulio drąsa atrodo tokia šiaip sau.

stasys        2020-08-17 7:35

Ko čia Audrius taip jaudinasi dėl tos Vokietijos ir jos nesutarimu su Amerika ? Netgi ‘prorusiškos’ vakariečiu investicijos turi būti gerbiamos ir jei kiekviena karta imsime plaukus rautis vienam ar kitam abejotinam projektui pasiekus finišą ,kas gi rimtai ims vertinti tokias iniciatyvas ? Verslas negali būti maišomas su politika ir tas faktas jog visi savo interesus prisimena kai atgal grįžti ar nutraukti projekto nebeišeina ..beje Visaginas čia irgi tinka, tik įrodo jog žaidžiama siekiant ne ekonominės naudos regionui o siekiu gauti pokyčius vystomame projekte .  94 pr. nutiesto vamzdyno jau yra faktas , todėl gal autoriui reikėtu dėti pastangas sužinoti ir Amerikietiškus reikalavimus tam vamzdynui .. ir jo darbui . ES yra viena didžiausiu vartotoju energetiniu ištekliu , todėl visiškai logiška kad itampos kylą ..dėl tos rinkos .

Paulius       2020-08-17 5:47

kaži ar tai susiję tik su nenoru. dar ir elementari „išgyvenimo taktika“. Tiesiog vengia uždavinėti „nepatogius“ klausimus,  bijodami patirti nepatogumus ateityje. Nes kaip ir „politikai“, žurnalistai drąsus tik prieš „runkelius“

Hmmm Pauliui       2020-08-16 22:22

Kazka panasaus ir norejau pasakyti. Dabar smagiau malti pats zinote ka, nei kad dirbti elementariai savo darba. Bet cia nieko naujo, juk truksta laiko ir ypac noro. Linkejimai

Paulius       2020-08-16 22:10

Beje, manau, kad čia „oficialūs asmenys“ meluoja arba sako tik pusiau tiesas ne mažiau nei Baltarusijoje

Paulius       2020-08-16 22:07

tai norite pasakyti, kad Lietuvoje nėra nei vieno žurnalisto sąžiningai dirbančio savo darbą? nes būtent nei vienas nepaklausė tokių atrodytų nesudėtingų dalykų. Beje, Bačiulis, kiek žinau, taip pat nebėra žurnalistas

Lenkija ir Graikija        2020-08-16 22:03

Kas trečia - ?

Klausimas       2020-08-16 20:35

Kaip elgsis mūsų atominiai sąjūdistai, kai nuvertus Batką, JAV į Astravą sudės savo kestes. Tada viskas bus gerai?

Hmmm Pauliui        2020-08-16 20:32

As nesu zurnalistas. O cia ne valstybes paslaptis, jei spauda raso. Cia eiliniu (tikru o me delfistiniu) zurnalistu eilinis darbas. Nekurkime problemu, kur ju nera. Jeigu Linkevicius neatsakytu, tai gal yra politiniu partiju ar atskiru politiku tam reikalui, ar jau manot, kad cia Baltarusija??

Paulius -->hmmm       2020-08-16 19:39

jei taip nesudėtinga tai pabandykit. pateikit klausimą linkevičiui dėl to parašo, skverneliui kodėl nebuvo imtąsi priemonių prieš įstatymų pažeidinėjimus kai armonaitės vištelės lakstė su plakatais per karantiną, o policija nereagavo etc. įdomu būtų pamatyti rezutatus

StasysG       2020-08-16 19:38

Tom savo Šiaurės dujomis vokiečiai (ir jos kaimynės) išdavė (ir) lietuvius. Linkevič? Tai jis kausosi aukščiau stovinčių (iš įpratimo) komandų abiem ausimis. Ir vykdo.

hmmm       2020-08-16 16:10

ar dar egzistuoja Lietuvoje bent kiek nors profesionali zurnalistika? juk lengviausia is namu paraasyti koki nors straipsneli ir uzdeti klaustuka. ber ar tikras zurnalistas neturetu mums pateikti informacija, kuri salis tennepasirase? juk tai nera sudetinga. pateiki klausima URM ministrui ir lauki atsakymo. jeigu laiskas yra nekonfidencialus, opanasu, kad yra butent taip, URM atsakytu, pasirase jie ar ne. galima pateikti klausima JAV valstybes departamentui taip pat. tada ir zinotume tiksliai ir nereiketu spekuliuoi. panasiai jau buvo su informacija del keliu ES valstybiu laisko Europos Komisijai del nepritarimo privalomoms migrantu kvotoms. vieni laido ganda, kad ir Lietuva pasirase, kiti, kad ne. velgi keli atseit publicistai parasinejo straipsnius. o realiai ne vienas save laikantis zurnalistu to iki galo nesiaiskino. taip ir likome nezinioje, aisku dauguma ta is viso pamirso. siulau p. Baciuliui parodyti daugiau profesionalumo ir tuo uzsiimti. tuo jis parodys, kad skiriasi nuo LRT ir panasiu veikeju

Kis       2020-08-16 15:37

kodel Vokietijai nepasinaudojus rusiskomis dujomis ,juk jos dega beveik vienodai su Trumpo dujomis,bet kainos skiriasi zenkliai.Mes bajorai mokesime tik brangiau ir uz dujas ir uz elektrs,nors ir viena ir kita perperkame is tu “nekenciamu “ruskeliu,jeigu ikasti nesugebame,tai bent palosime,ziurek ir busime kietesni Trumpo rankose.Vokieciai pasake,kad tokie idiotasi kaip Trumpas jiems nera autoritetas,o ka gali patriarchas?Jis jau vos pavelka paturgali,o galvele pasvirus jau ir nebeissities.

ES stubutas       2020-08-16 15:13

ačiū Dievui, kad visoje ES tik politiniai liliputai….
O absoliuti dauguma sveiko proto ir nesugedusios garbės šalys,

Nereikia       2020-08-16 14:20

nereikia net spėlioti kas išdavė, o riebiausias komjaunuolis, aišku, nepasakys. Pas tokius vienintelis interesas: įtikti tiems, kas laiko nuž pavadžio.

Tokios bjaurios rašliavos       2020-08-16 13:47

neverta spausdinti; tiesiai į makulatūrą.

Na, laikas Vokietijai       2020-08-16 13:36

palikti ES, o tada jau mes pateksime Žečpospoliton ir nuskęsime slavų jūroje, be jokios abejonės. Toks pagrindinis mūsų inteligentų tikslas, atspėjau? Išsilavinusiems žmonėms nepatinka Lietuvių kalba - mes, drg.L.Brežnevo epochos trejetukininkai, tai labai gerai žinome. Ir dar, o kodėl Vokietija negali sudaryti tandemo su Rusija, kaip Amerika(Anglija) kadais buvo tvirtoje sąjungoje su Stalino Rusija ir dar prikūrusi įspūdingų kino filmų, šlovinančių Gulagą, tokią sąjungą ir Sovietiją, Stalino Rusiją, apskritai? Amerika naudojo Sovietiją kokiam tikslui? O tokiam pat atvirkštiniam tikslui Vokietija panaudoti dabartinę Rusiją jau nebegali? Lazda visada turi du galus - tai reiktų žinoti, ypač baigusiems Kapsukę. Kam jums tie dvigubi standartai, ką? Diletantai su tokia nuomone nesutinka - jie neturi šeimininko, išskyrus kalėjimą ir bėgimą nuo “bojevykų” arba nuo sulaukėjusių antstolių.

vilnietis       2020-08-16 13:11

Lietuvos Valdžiagyviai įpratę š... laižyti - sovietams o dabar ES biurokratams.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.