Demokratija ir valdymas, Savivalda

Audrius Bačiulis: „Ko nesugebėjo padaryti vienas kremlinių parankinis, padarė kitas“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. liepos 27 d. 19:32

14     

    

Audrius Bačiulis: „Ko nesugebėjo padaryti vienas kremlinių parankinis, padarė kitas“

Pasinaudojęs proga, kad dauguma vilniečių savaitgaliui išvyko į pajūrį, korumpuotų liberalų partijos liekana Šimašius šįryt patyliukais nuėmė atminimo lentą Jonui Noreikai-Generolui Vėtrai. Ko nesugebėjo padaryti vienas kremlinių parankinis, padarė kitas.

Po vieningo liberalų ir kremlinių balsavimo Vilniaus taryboje už Kazio Škirpos paskelbimą antisemitu ir nacių kolaborantu supratęs, kad Gabrieliaus konservatoriai nesiryš priešintis Lietuvos istorijos perrašymui pagal Kremliaus propagandos vadovėlį, Šimašius daugiau nebesidrovi ir atvirai lygina Joną Noreiką su sovietiniais okupantais:

„Vilniaus meras Remigijus Šimašius sako, jog lentą nuimti apsisprendė siekdamas, kad būtų taikomas „vienodas principas“ visiems atminimo ženklams, kurie susiję su totalitariniais režimais – tiek kalbant apie Žaliojo tilto skulptūras, nukeltas prieš ketverius metus, tiek apie ženklą J. Noreikai.

„Būtent todėl priėmiau sprendimą nukelti atminimo lentą Jonui Noreikai, kuris, nors savo gyvenime daug pastangų įdėjo kovodamas prieš Lietuvos priešus, tačiau elgėsi nepateisinamai, prisiimdamas okupacinės valdžios jam suteiktą atsakomybę izoliuoti žydus ir konfiskuoti jų turtą, ir taip padėjo kurti sąlygas okupacinei valdžiai vėliau juos nužudyti“, – BNS perduotame komentare sakė R. Šimašius“.

P.S. 2014 metų pavasarį rimtai svarsčiau galimybę stoti į Šaulių sąjungą. Bet kai pamačiau Gedimino pilies bokšte į šaulius stojančių korumpuotų bekiaušių liberalų šutvę (kad jie korumpuoti bekiaušiai, man jau tuomet abejonių nebekilo), supratau, kad man savigarba neleidžia būti su jais vienoje kompanijoje ir dar „broliais“ vadintis. Ir tai buvo vienas pačių teisingiausių sprendimų mano gyvenime.

Šaltinis: BNS. Vilniuje nuo Mokslų akademijos pastato nuimta J. Noreikos atminimo lenta

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2019-07-29 11:08

Bijau kad autorius suklydo skaičiuodamas , ans “vatnyku” pulkauninkas tik pradeda STRATEGUOTI .. labai tikėtina skaičiu teks papildyti naujais ‘herojais’ ir sąžiningumo įsikūnijimais .

o apie savo vaikus ar pagalvoja?       2019-07-29 10:55

juk tuos vaikelis visur lydės tėvelio darbelių šleifas.

Stasiuk,       2019-07-28 11:37

o kodėl vieni kerštauti gali, o kiti jau ne? Tad kame reikalas?

stasys        2019-07-28 9:34

Stasiuk, 2019-07-27 22:31 > Neįsivaizduoju kaip tamstos galvą tektu ‘desovietizuoti’ ??  Manau dėl tos priežasties ir sustojo tie procesai , tada , atkurtoje visuomenėje . Kam galva kam plauti ar liežuvį ..  dar kažkas neplauna sovietinės sieros ausyse todėl neklauso ka jam sako ne-infekuoti keršto. Kerštas kaip teisingumas negali atnešti taikos į visuomene .Tas buvo aišku tada 90 aušroje tas aišku ir šiandiena . Teisingumas tai ne tik įstatymo raidė. Va Šimašiaus politinis produktas irgi tokios paskirties šalina lenteles anti semitu , jo nuomone, o sovietinius ‘ydolus’ palieka . Tokios kategorijos žmonės nesivadovauja moralės principais todėl kad ta morale (nekenkti) pakeičia asmeniniais įsitikinimais .

Klausiate, kur šauliai?       2019-07-27 23:01

Pažįstu tokių šaulių, kurie, kilus grėsmei, šautuvus tą pačią minutę atsuktų į savus. Aš nežinau, kas šiandien yra šauliai. Gal ten dauguma tokių kaip šimis. Pamatysim per porą dienų.

vilnietis       2019-07-27 23:01

Taip valdžiažmogiams leidus Lietuvą užvaldė Kgbistai, stribai ir jų bei Zurofo samdiniai -vanagaitės, šikmašiai, tomai, jauručiai, nakai…... ir vagys.
Toks mūsų laisvės kelias.

Stasiuk,       2019-07-27 22:31

nenusišnekėk su ta savo teisine valstybe be desovietizacijos. Didžiausios tironijos visada laiko save teisinėmis imperijomis nuo Dievo ir remiasi tik įstatymu, Jūsų žiniai.

stasys        2019-07-27 22:03

Na va tik tereikėjo Vilniaus merui pulti nosimi į šūdą ,atrajotojai‘  tipo Stasys G   siūlo vėl pauostyti savo senas ,kas kaltas,  kojines . Teisinėje valstybėje tokie prieštaravimai sprendžiami teisme ir jei kokiam „auksinės šypsenos benkartui“ tampa ankšta savo kelnėse ....jo tikrai nereikia kaip nors įmantriai karti ar linčiuoti . Suklydo vaikis , užsišposijo , per tiek laiko įprato galvoti kad jo nuomonė prilygsta D.Grybauskaitės svoriui ..trept koja ir ‘Grinda’ važiuoja pataisyti istorijos . Kaip man tai čia pataisoma , bet klausimu lieka kiek tame politinės prostitucijos ..kai po-staliniai susitarimai gali aiškiai pretenduoti sugadinti gražia G.Nausėdos draugystės pradžia su lenkais .Na ne paslaptis kas pretenduoja į to laikotarpio puslapius Vilniuje įsiamžinti .

O kur       2019-07-27 21:51

šauliai, ką jie dabar galvoja?

manitu.       2019-07-27 21:29

įdomu kur dabar tie kurie skandavo Lietuva lietuviams ir tie kur marširavo su deglais?

StasysG       2019-07-27 21:13

Baisi gėda tiems vilniečiams, kurie išsirinko tokį merą. Nesinori net pavardės minėti. Baisuoklis.

Jules       2019-07-27 20:27

Konservatorių partija, kaip ilgametė liberalų koalicinė partnerė ir bendrininkė, kartu su Šaulių sąjunga turėtų pasileisti ir naujai organizuotis, jei dar turi nors kiek sąžinės ir jiems nors kiek rūpi garbė ir tautos orumas. Jei ne, tai kas gali paneigti galimybę, kad, geopolitinės krizės ar karo atveju, pirmieji atvertų Lietuvos vartus - pasveikintų įžygiuojantį priešą į mūsų amžinąją sostinę Vilnių. Padėtis tikrai nejauki, gąsdinanti ir gadinanti mums sveikatą - vėžį varanti. Seimo tyla irgi žiauri.

Deivis       2019-07-27 20:23

Aš esu buvęs savanoris. Ten sovietinio mėšlo vadovybėje buvo sočiai . Šaulių sąjungoje irgi kurmiai sėdi. Išgama Šimašius. Kaip šauliai tokius pakenčia? Todėl, kad jų vadovybė tokia pati. Jau laikas atkurti partizaninį judėjimą Lietuvoje. Nes šita valstybė dirba ne Lietuvai, o jos priešams.

ah1       2019-07-27 20:13

KGB šmėkla reiškiasi KGBistiniais mechanizmais.


Rekomenduojame

Vidmantas Valiušaitis. „Nagi, išgirskite, pagaliau, žmonių balsą, pone mere!..“

Sąjunga „Vardan šeimos“ kviečia į protesto akciją „STOP Barnevernet ideologijai, STOP Lietuvos VTAĮT savivalei“

Tomas Baranauskas pokštauja. Nekonfliktiška istorija

Vygandas Trainys. Jono Noreikos-Generolo Vėtros ir jo atminimo lentos istorija trumpai

Mitingas „Laisvės kovų atminties trynimui ir šliaužiančiai okupacijai – NE!“ (vaizdo įrašas)

Rasa Čepaitienė. Naktinės istorijos politikos rezultatas: savivaldybė jokių pretenzijų reikšti negali

Algimantas Rusteika. Amžinai tyčiotis iš visų neįmanoma

Vytautas Sinica. Ir teisėta, ir solidu

Rūta Visocnik. Ginti? Saugoti? Padėti?

Rasa Čepaitienė. Privalome pareikalauti, kad valstybė pagaliau imtųsi kurti savą istorijos politiką, kad atkakliai ir garbingai gintų istorinę tiesą

Advokatas Saulius Dambrauskas: Aš kaltinu teismus, arba Kas naujo miškų fronte

Ramūnas Aušrotas. Kokią žinią neša naujųjų kardinolų paskyrimas?

Vilius Kavaliauskas. Štai kaip į Vilniaus „vamzdį“ atsakė baltarusių Slonimas

Ekonomistas prof. Povilas Gylys „Iš savo varpinės“ laidoje paneigia krizių neišvengiamumo mitą

Šiandien 18 val. visi į mitingą Simono Daukanto aikštėje: „Laisvės kovų atminties trynimui ir šliaužiančiai okupacijai ištarkime NE!“

Andrius Švarplys. New Brave World, arba Štai kaip atrodo technototalitarizmas

Nuo bačkos. Finansų ministras Vilius Šapoka: mokėti mokesčius tapo madinga

Linas Kojala. Svarbūs regioniniai rinkimai Vokietijoje

Paskirtasis kardinolas Sigitas Tamkevičius: „Tai ne tik mano, bet ir visų už Lietuvos laisvę kovojusių žmonių pastangų įvertinimas“. Sveikinimai!!!

Į paskutinę kelionę palydėtas menininkas Antanas Kmieliauskas

Vytautas Sinica klausia: kur buvo didieji Rozovos kritikai prieš keletą metų? Kiek metų jiems prireiks, kol „pastebės“ ir šeštąją koloną?

Algis Avižienis ir Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: 1939-ųjų Lenkijos katastrofa ir „visiško nekaltumo“ mitas

Cenzūros skandalas Vilniuje: „JCDecaux“ atsisako platinti plakatus su Jono Noreikos atvaizdu

In memoriam: Antanas Kmieliauskas (papildyta)

Vidmantas Valiušaitis apie R. Vanagaitės emocinį šantažą ir dvi visiškai skirtingas reakcijas į jį

Geroji Naujiena. Palaimintas tas, kurio atlygis laukia teisiųjų prisikėlime

Liudvikas Jakimavičius. Lietuvos informacinio lauko nuodai ir priešnuodžiai: kas ryšis?

Vytautas Radžvilas. Jie jau čia: LRT vėl užgrobta!

Povilas Gylys. Nacionaliniai rinkimų į Seimą ypatumai

Balys Tulevičius. Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujama LTV pradėjo Rūtos Vanagaitės reabilitacijos kampaniją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.