Demokratija ir valdymas, Savivalda

Audrius Bačiulis: „Ko nesugebėjo padaryti vienas kremlinių parankinis, padarė kitas“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. liepos 27 d. 18:32

14     

    

Audrius Bačiulis: „Ko nesugebėjo padaryti vienas kremlinių parankinis, padarė kitas“

Pasinaudojęs proga, kad dauguma vilniečių savaitgaliui išvyko į pajūrį, korumpuotų liberalų partijos liekana Šimašius šįryt patyliukais nuėmė atminimo lentą Jonui Noreikai-Generolui Vėtrai. Ko nesugebėjo padaryti vienas kremlinių parankinis, padarė kitas.

Po vieningo liberalų ir kremlinių balsavimo Vilniaus taryboje už Kazio Škirpos paskelbimą antisemitu ir nacių kolaborantu supratęs, kad Gabrieliaus konservatoriai nesiryš priešintis Lietuvos istorijos perrašymui pagal Kremliaus propagandos vadovėlį, Šimašius daugiau nebesidrovi ir atvirai lygina Joną Noreiką su sovietiniais okupantais:

„Vilniaus meras Remigijus Šimašius sako, jog lentą nuimti apsisprendė siekdamas, kad būtų taikomas „vienodas principas“ visiems atminimo ženklams, kurie susiję su totalitariniais režimais – tiek kalbant apie Žaliojo tilto skulptūras, nukeltas prieš ketverius metus, tiek apie ženklą J. Noreikai.

„Būtent todėl priėmiau sprendimą nukelti atminimo lentą Jonui Noreikai, kuris, nors savo gyvenime daug pastangų įdėjo kovodamas prieš Lietuvos priešus, tačiau elgėsi nepateisinamai, prisiimdamas okupacinės valdžios jam suteiktą atsakomybę izoliuoti žydus ir konfiskuoti jų turtą, ir taip padėjo kurti sąlygas okupacinei valdžiai vėliau juos nužudyti“, – BNS perduotame komentare sakė R. Šimašius“.

P.S. 2014 metų pavasarį rimtai svarsčiau galimybę stoti į Šaulių sąjungą. Bet kai pamačiau Gedimino pilies bokšte į šaulius stojančių korumpuotų bekiaušių liberalų šutvę (kad jie korumpuoti bekiaušiai, man jau tuomet abejonių nebekilo), supratau, kad man savigarba neleidžia būti su jais vienoje kompanijoje ir dar „broliais“ vadintis. Ir tai buvo vienas pačių teisingiausių sprendimų mano gyvenime.

Šaltinis: BNS. Vilniuje nuo Mokslų akademijos pastato nuimta J. Noreikos atminimo lenta

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2019-07-29 10:08

Bijau kad autorius suklydo skaičiuodamas , ans “vatnyku” pulkauninkas tik pradeda STRATEGUOTI .. labai tikėtina skaičiu teks papildyti naujais ‘herojais’ ir sąžiningumo įsikūnijimais .

o apie savo vaikus ar pagalvoja?       2019-07-29 9:55

juk tuos vaikelis visur lydės tėvelio darbelių šleifas.

Stasiuk,       2019-07-28 10:37

o kodėl vieni kerštauti gali, o kiti jau ne? Tad kame reikalas?

stasys        2019-07-28 8:34

Stasiuk, 2019-07-27 22:31 > Neįsivaizduoju kaip tamstos galvą tektu ‘desovietizuoti’ ??  Manau dėl tos priežasties ir sustojo tie procesai , tada , atkurtoje visuomenėje . Kam galva kam plauti ar liežuvį ..  dar kažkas neplauna sovietinės sieros ausyse todėl neklauso ka jam sako ne-infekuoti keršto. Kerštas kaip teisingumas negali atnešti taikos į visuomene .Tas buvo aišku tada 90 aušroje tas aišku ir šiandiena . Teisingumas tai ne tik įstatymo raidė. Va Šimašiaus politinis produktas irgi tokios paskirties šalina lenteles anti semitu , jo nuomone, o sovietinius ‘ydolus’ palieka . Tokios kategorijos žmonės nesivadovauja moralės principais todėl kad ta morale (nekenkti) pakeičia asmeniniais įsitikinimais .

Klausiate, kur šauliai?       2019-07-27 22:01

Pažįstu tokių šaulių, kurie, kilus grėsmei, šautuvus tą pačią minutę atsuktų į savus. Aš nežinau, kas šiandien yra šauliai. Gal ten dauguma tokių kaip šimis. Pamatysim per porą dienų.

vilnietis       2019-07-27 22:01

Taip valdžiažmogiams leidus Lietuvą užvaldė Kgbistai, stribai ir jų bei Zurofo samdiniai -vanagaitės, šikmašiai, tomai, jauručiai, nakai…... ir vagys.
Toks mūsų laisvės kelias.

Stasiuk,       2019-07-27 21:31

nenusišnekėk su ta savo teisine valstybe be desovietizacijos. Didžiausios tironijos visada laiko save teisinėmis imperijomis nuo Dievo ir remiasi tik įstatymu, Jūsų žiniai.

stasys        2019-07-27 21:03

Na va tik tereikėjo Vilniaus merui pulti nosimi į šūdą ,atrajotojai‘  tipo Stasys G   siūlo vėl pauostyti savo senas ,kas kaltas,  kojines . Teisinėje valstybėje tokie prieštaravimai sprendžiami teisme ir jei kokiam „auksinės šypsenos benkartui“ tampa ankšta savo kelnėse ....jo tikrai nereikia kaip nors įmantriai karti ar linčiuoti . Suklydo vaikis , užsišposijo , per tiek laiko įprato galvoti kad jo nuomonė prilygsta D.Grybauskaitės svoriui ..trept koja ir ‘Grinda’ važiuoja pataisyti istorijos . Kaip man tai čia pataisoma , bet klausimu lieka kiek tame politinės prostitucijos ..kai po-staliniai susitarimai gali aiškiai pretenduoti sugadinti gražia G.Nausėdos draugystės pradžia su lenkais .Na ne paslaptis kas pretenduoja į to laikotarpio puslapius Vilniuje įsiamžinti .

O kur       2019-07-27 20:51

šauliai, ką jie dabar galvoja?

manitu.       2019-07-27 20:29

įdomu kur dabar tie kurie skandavo Lietuva lietuviams ir tie kur marširavo su deglais?

StasysG       2019-07-27 20:13

Baisi gėda tiems vilniečiams, kurie išsirinko tokį merą. Nesinori net pavardės minėti. Baisuoklis.

Jules       2019-07-27 19:27

Konservatorių partija, kaip ilgametė liberalų koalicinė partnerė ir bendrininkė, kartu su Šaulių sąjunga turėtų pasileisti ir naujai organizuotis, jei dar turi nors kiek sąžinės ir jiems nors kiek rūpi garbė ir tautos orumas. Jei ne, tai kas gali paneigti galimybę, kad, geopolitinės krizės ar karo atveju, pirmieji atvertų Lietuvos vartus - pasveikintų įžygiuojantį priešą į mūsų amžinąją sostinę Vilnių. Padėtis tikrai nejauki, gąsdinanti ir gadinanti mums sveikatą - vėžį varanti. Seimo tyla irgi žiauri.

Deivis       2019-07-27 19:23

Aš esu buvęs savanoris. Ten sovietinio mėšlo vadovybėje buvo sočiai . Šaulių sąjungoje irgi kurmiai sėdi. Išgama Šimašius. Kaip šauliai tokius pakenčia? Todėl, kad jų vadovybė tokia pati. Jau laikas atkurti partizaninį judėjimą Lietuvoje. Nes šita valstybė dirba ne Lietuvai, o jos priešams.

ah1       2019-07-27 19:13

KGB šmėkla reiškiasi KGBistiniais mechanizmais.


Rekomenduojame

Kviečiame į Šv. Mišias – padėką už mons. A. Svarinsko kunigystės šventimus, prieš 65 metus suteiktus vysk. Pr. Ramanausko

Rasa Čepaitienė. Signalinės sistemos II. Užmirštuolė

Mes nugalėjom. Prieš 30 metų Gorbačiovas vizito metu Lietuvoje išgirdo tai, ko nesitikėjo: lietuviai liepė atvežti nepriklausomybę – LRT

Kaip vysk. Pranciškus Ramanauskas Alfonsą Svarinską slapta lageryje įšventino į kunigus

Algimantas Rusteika. Kokie jie būtų dabar?

Laisvės premijos laureato Albino Kentros kalba iškilmingame Laisvės gynėjų dienos minėjime

Mitingo „Už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę“ vaizdo įrašas

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Renginių programa

Rasa Čepaitienė. Signalinės sistemos I. Pidžinas

LRT: pirmieji kandidatų į Vilniaus universiteto rektoriaus postą debatai

Ramūnas Karbauskis. Kleptokratija ir jos didvyriai

Vygantas Malinauskas. Mano trigrašis į diskusiją apie simbolius

Prokurorų žinia: Neringa Venckienė iš įtariamosios tapo kaltinamąja

Šiandien, šeštadienį, 14 val. kviečiame į pilietinį mitingą – už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę

Italų kalbininko prof. dr. Guido Michelinio paskaita apie lietuvių kalbą ir jos pranašumus

Vilniaus Sąjūdis: nedelsiant grąžinkite A. Kentrai Miško brolių muziejaus patalpas ir, atlyginę patirtą žalą, paremkite jo veiklą

Prokuratūra skundžia sprendimą Generolo Vėtros lentelės sudaužymo byloje

Raimondas Navickas. Pasiūlymas klaipėdiečiams

Tautos forumo reikalavimas dėl patyčių iš valstybinės vėliavos, laisvės kovotojų ir genocido aukų atminimo

Robertas Čerškus. Apie neužmirštuolės žiedelius

Vidmantas Valiušaitis. 1944 m. sausio 9 d. tragiškai žuvo gaisre prezidentas Antanas Smetona

Liudvikas Jakimavičius. Įdomus faktas

Robertas Grigas. Jei iš LRT diktorių atsirastų...

Grėsmės lygių nebeliko. Įsigaliojo naujas Vaiko situacijos vertinimo tvarkos aprašas

Tomas Baranauskas. Atmintinos dienos ir Kazys Škirpa

Vincentas Vobolevičius. ES direktyvos: kas jos ir ką jos gali?

Vidas Rachlevičius. Mes vėl pralaimim neiššovę...

Advokatas Remigijus Merkevičius neįžvelgia jokio moters nusikaltimo: jos sulaikymui pagrindo nebuvo

Liudvikas Jakimavičius. Atsako belaukiant: jis bus žiaurus ir visiškai kitoks nei prognozuojama

„Meilės krantų“ autorius Gitenis Umbrasas: Jausmas, lyg kas ranką pjautų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.