Politika, Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Propagandos ir ideologijos analizė

Audrius Bačiulis ir Vytautas Sinica apie naujausią Emanuelio Macrono „išradimą“: „Nacionalizmas yra patriotizmo išdavystė“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 13 d. 13:48

22     

    

Audrius Bačiulis ir Vytautas Sinica apie naujausią Emanuelio Macrono „išradimą“: „Nacionalizmas yra patriotizmo išdavystė“

Tobulai tikslus Audriaus Bačiulio išaiškinimas, kaip siaubingai nusišneka Emanuelis Macronas.
Patriotizmas yra savo tėvynės ir tautos meilė, o nacionalizmas – tautos siekis pačiai save valdyti turint savo valstybę.
Pagal Macroną, šie dalykai vienas kitam prieštarauja.

Teko matyti ne vieną iš pažiūros protingą žmogų pritariant šiai Macrono kalbai.

Tikiuosi, supranta, kam šioje vietoje pritaria Macrono šalininkai.
Logikai tai tikrai ne.
Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios apsisprendimams taip pat nepritaria :/

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kiti irgi geri,       2018-11-14 13:58

nesupranta Prancūzų kalbos, o pliurpia - traukia sakinius iš konteksto ir kitaip makliavoja, runkelius medžioja arba gaudo fašistus nakčia, kaip Tarabilda iš užu kampo. Ar žino tie lietuviškieji balamūtai, kad Makronas maršalą Peteną reabilitavo? Ko Vanagaitės neklykauja ant Makrono, nežinot, ane? Visą savaitę Prancūzijos televizijos, laikraščiai ir teisėjai kraustosi iš proto bekomentuodami Maršalą Peteną ir jo reabilitatorių prezidentą Makroną, o Lietuvos dezinfosklaida tyli, įdomu kodėl?

Džeikuti, ko        2018-11-14 13:16

varai deziuką runkeliokams? Kada konkrečiai taip Hitleris pasakė ir kas, kada ir kur, kokiomis aplinkybėmis tai užfiksavo, parašė, paliudijo pirmą kartą? Ar tas, kuris parašė, liudijo, pats švarus ir patikimas, nes kitaip esi tipiškas trolis kaip ir daugelis kitų čia, ypač Juozaičio chėbrytė.

to Patriotas       2018-11-14 13:13

O tai kas nekenčia tų kitų tautų, pats? Išvardink, kas nekenčia tų kitų tautų konkrečiai?

Dzeikas       2018-11-14 12:01

Demagogijui 21:31:
As isverciau visa Macrono posaki, is kurio istrauke(n) citata(n) straipsnis apkaltino Macrona nusikalbejimu.Ir tuo argumentuoju savo isvadas.
Tamsta tepasakei, kad tai demagogija ir pazerei argumentu “apskritai”, be jokiu faktu.
Ko taip silpnai? Tik patinka - nepatinka teturi?
“...logiškai ydinga nebendramates kategorijas - dorovę ir tautą - stengtis sudėlioti pagal jų svarbą, pirmumą.”
Ir kame tas logiskumas? Galima smulkiau?
O kad duoti peno jusu mastymo procesui, pasakysiu: nezinau ar tai logiska, bet praktika PATEIKE toki priespastatyma istoriskai. Pasak A. Hitleri, kas naudinga vokieciu tautai - tas ir dorovinga.Manau sutiktu su jumis, kad doroves ir tautiskumo lygint negalima. Kas is to isejo - zinome visi. Jeigu ruosiates kontrargumentuoti , kad “Hitleris autobanus nutiese” tai… na galite. Jusu idejiniams salininkams turbut patiks:-)

Patriotas ir nacionalistas-       2018-11-14 10:13

tai žmogus,kuris myli savo tautą,savo tėvynę,Dievą ir artimą.O nacis-tai tas,kuris nekenčia kitų tautų.

Ponia Albina,       2018-11-14 9:55

tamstai reiktų užsirašyti į pirmą klasę ir pradėti vėl mokytis nuo pradžių. Nėra jokių grynų nacijų. Tiek Didžiojo Trejeto kariuomenė buvo internacionalinė, tiek vokiečių kariuomenė buvo daugiatautė, ar supratai? Europos kariuomenė irgi bus Europos tautų kariuomenė, nes pavieniui Europa neatsilaikys prieš naujus megapolius. Bėda ta, kad vadovauja tai vienos nacionalinės kilmės žmonės.

to Al       2018-11-14 9:41

Jei taip, tai Makronas bolševikas, bet ir Bolševikų perversmą avenių bankyrai suvairavo 1917 metais Petrapilyje, ir mūsų valdžia nuo apačios iki viršaus iš tų pačių. Iš Brazausko medžiotojų kompanijos. Ir pinigus ima iš tų pačių, kad ubagai ir pensininkai nuo bado Lietuvoje nepastiptų, nes mes patys neužsidirbame ir gyvename skolon. Skolinamės iš to pačio banko. Tad kame reikalas? Ir Juozaitis iš ten pat.

albina       2018-11-14 8:25

O kokia bus Europos kariuomenė,kurios taip trokšta mažasis makronas?Internacionalinė ar daug nacionalinių?

vertimas iš macaronų į žmonių kalbą       2018-11-14 7:24

Nacionalizmas tai New World Order išdavystė!

Al.       2018-11-14 2:07

Jei vertintum tokio Makrono visumą, tai - tiesiog eurobolševikas. Jei net kartais pasako tiesą, tai tik kaip metodą prakišti savo melą. Šiuo konkrečiu atveju, tiesiog manipuliuodamas kintančiomis sąvokų reikšmėmis, tiesiog tepa purvu tautas. Bolševikai besibriešinančius jų socialinei chirurgijai kaltino ,,buržuaziniu nacionalizmu”, eurobolševikai tą patį šūkį tiesiog supaprastino.

Visų pirma lietuvių tauta ir jos valstybė       2018-11-13 23:24

O aš esu nacionalistas - internacionalistas, kadangi labiausiai myliu savo tautą ir Lietuvą, tačiau gerbiu ir kitas pasaulio tautas.
Beje, internacionalizmas yra taikus sugyvenimas su kitomis tautomis bei jų valstybėmis ir nieko blogo tame nematau.

Ir kaip čia ta proga neprisiminus Auštrevičiaus       2018-11-13 22:53

Petro. Kandidato į prezindentus. Va šis tai turbūt Makroną supranta pilnai. Ir nuoširdžiai pritaria. Auštrevičius oficialus federalistas, yra europarlamento Spinelli grupės (kurie matyt ir vykdo socialistinę revoliuciją Europoje) narys. Ir kaip prieš metus paaiškėjo, yra tarp to trečdalio europarlamentarų, sėdinčių Sorošo kišenėje. Tiesiog tobulas liberastinis kandidatas - tikriausiai turėsim galimybę išsirinkti savo Makroną.

Jules       2018-11-13 22:06

Nėr patriotizmo be nacionalizmo ir nacionalistai nelaiko savęs viršesniais kitų tautų atžvilgiu, o gerbia jas, jų nacionalizmą, bendradarbiauja, prekiauja ir kuria sąjungas - gynybines taip pat. Na, o internaciai neigia nacijas, bet čia vėlgi nesąmonė, nes be nacijų nėra ir internacionalumo. Žodžiu, šiandien oligarchinis deziukas ir atvira demagogija liejasi laisvai - medžiojami runkeliukai ir keliamos kainos, kad kuo daugiau žmonių būtų iš Lietuvos išvyta ir atlaisvinta teritorija. Globalistas, internacis Atali ir Co laiko stipriuose gniaužtuose Prancūziją, nors kartais kas nors ima ir prasprunka pro jo gniaužtus - lepteli tai, kas labai nepatiktų mūsų Vanagaitėms, oi, nepatiktų.

Dzeikai, kam ta demagogija?        2018-11-13 20:31

Globalisto Attali mokinukas pirma akivaizdžiai klaidingai apibrėžia (tendencingai interpretuoja) nacionalizmą, o tai atlikęs priešpastato patriotizmui. Tai siauraprotystė.
Antra, logiškai ydinga nebendramates kategorijas - dorovę ir tautą - stengtis sudėlioti pagal jų svarbą, pirmumą.
Trečia, liberalizmas nususina kritinį mąstymą [ką ir reikėjo įrodyti].

Absurdai, verti įrašyti į Gineso rekordų knygą       2018-11-13 19:54

Daug absurdų platinama liberaliosios demokratijos sąlygomis, pavyzdžiui:
- Nacionalizmas, nesuderinamas su patriotizmu;
- Kiekvienam, nelegaliai kertančiam valstybės sieną reikia suteikti prieglobstį;
- Homoseksualizmas yra normalus reiškinys;
- Šiuolaikinė medicina „gali“ pakeisti žmogaus lytį, bet negali pakeisti jo lytinės orientacijos;

P.S. Tai tik keletas iš daugelio.

Jules       2018-11-13 19:33

Ponui Bačiuliui reiktų prisiminti, ką jis rašinėjo iki Gorbio ir kokius kursinius darbus rašė, kokį diplominį darbą rašė ir apie ką, ką ten šlovino, citavo, o ne blusinėtis. Macron’as turi šalia savęs Antrąjį sekretorių Ž.Atali kaip Brazauskas Beriozovą, o Bačiulio laikais ką turėjo antruoju sekretoriumi draugas P.Griškevičius, gal priminti? Kaip įgriso šitie komjaunuoliai, tikrai, ką manote?

Tai dabar vadinama liberaliąja demokratija       2018-11-13 18:20

Prieš kelis dešimtmečius tokie terminai kaip demokratija, patriotizmas ir nacionalizmas buvo visiems aiškūs. Ir vienas kitam neprieštaravo. Bet tada atsirado liberalai. Po kurio laiko šie pagimdė liberaliąją demokratiją. Ir nuo tada su pasauliu kažkas atsitiko. Faktai tapo interpretuojami laisvai ir gali reikšti kelias skirtingas ir prieštaraujančias viena kitai nuomones. Nuomonės tapo svarbesnės už faktus. Jei reikia, faktai sukuriami. Fake news. Lytis tapo nebe įgimta. Vaikų teisės patapo svarbesnės už tėvų, ir šiems vaikai nebepriklauso. Mažumos teisės svarbesnės už daugumos. Atbėgėliais turi būti rūpinamasi labiau nei savais piliečiais. Jei turi kitokią savo nuomonę, esi homofobas, ksenofobas, nacis ir greičiausiai net fašistas.

Dzeikas       2018-11-13 16:04

kamui:
PS. Ir tai labai gerai matosi isvertus VISA Macrono citata, o ne jos istrauka.

Dzeikas       2018-11-13 16:03

Kamui:
ideti oponentui zodzius., kuriu jis nesake - apgaules rusis.
Macronas neatmete nacionalizmo. Macronas atmete nacionalizmo pries moralines vertybes primata, pirmenybe.

Kam        2018-11-13 15:36

tie gudragalviski isvedziojimai.Ir Sinica Ir Baciulis aiskiai ir zmogiskaja kalba persake bankinio liberaliuko Macrono grazbyliavimus.Kam dar gali buti neaisku ka atstovaujo Macronas.Nuvykes i Danija, pareikia - tokios tautybes kaip danai niera .Yra tik Europos piletis.

Moralinės vertybės ir tautiškumas       2018-11-13 15:18

neturėtų vienas kitam prieštarauti,o yra dvi svarstyklių pusės.Jei pagal Šventraštį,-tai yra Evangelijose epizodas apie Mortą ir Mariją.Abi reikalingos,bet Kristus pasakė,kad Marija pasirinko “geresniąją dalį:.Moralę simbolizuotų Marija,o Morta-tautiškumas,buities ,žemiškus rūpesčius.Ir visa reikalinga.

Dzeikas       2018-11-13 15:07

Moksliskai - sizofrenija, o zmoniskai - istraukomis ir Biblija pries Dieva pasukt galima.
Nes isvertete ne viska ka pasake Macronas, o FRAGMENTA. Pabaigsiu ko nepabaige sita “saldi porele” AB su VS:
“By putting our own interests first, with no regards for others,we erase the very thing that a nation holds dearest, and the things that keeps it alive: its moral values.”(angl.)
Verciu:
Statydami savo interesus visu pirma, be atodairos i kitus, mes istriname pagrindini dalyka daranti musu tauta brangiausia , ir kuris palaiko jos gyvastinguma - tai moralines vertybes(dgs. galininkas).
Jeigu as teisingai isverciau Macrono posaki, tada as palaikau Macrona. Moralines vertybes AUKSCIAU tautiskumo.


Rekomenduojame

Lietuvos gyventojų nuomonių apklausa

Dovydas Norkūnas. Kaip iš tikrųjų atrodo LYTINIS ŠVIETIMAS? Kam iš tiesų reikia Stambulo konvencijos?

Brolis išsižadėjo brolio ar direktorius – pavaldinio?

Alvydas Jokubaitis. Ar Europos Sąjungai reikia šeimos? – Taip ir ne

Algimantas Rusteika. Iliuzijų pabaigos metai

Andrius Švarplys. „Influenceriai-garsenybės“ gali viešai kalbėti apie politiką, o Bažnyčia nebe?

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!

Konstantinas Bogomolovas. Europos pagrobimas 2.0. Režisieriaus manifestas

Pozicija, kurios nenori girdėti LGBT lyderiai. Dovilo Petkaus pokalbis su Eimantu Gudu

Kam tas „šešėlis“? Darius Kuolys: Smurtas – valdžios silpnumo ir baimės išraiška. Kad ir kokia „kieta“ toji valdžia dėtųsi

Nida Vasiliauskaitė apie Stambulo konvenciją:  dabar – trumpai, kone prieš trejus metus – išsamiai

Kun. Robertas Grigas. Kuo blogi „specialioms grupėms“ kuriami įstatymai

Algimantas Matulevičius. Negi valstybės piliečių nuomonė lygi nuliui?

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Audris Narbutas. Per Stambulo konvenciją – į melo visuomenę

Kun. Andrius Narbekovas. Stambulo konvencija – Trojos arklys

Elagu Eesti! Tegyvuoja Estija! Vidmantas Valiušaitis: Pagarbos žodis broliams estams

Rasa Čepaitienė. Kvalifikacija

Vytautas Sinica. Kaip iš Toliato pavyzdį darė

Andrius Švarplys. Priešingai – tai jūs puolate Lietuvos Konstituciją, o visuomenė reaguoja ir, beje, labai demokratiniu bei civilizuotu būdu

Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimas – Vasario 16-osios važiuotynės

T. Elijas Leyds. Virusas, hidra ir Bažnyčia

Raimondas Navickas. „Neapykantos kalbos“ kriminalizavimo per ANK afera yra antikonstitucinė ir antidemokratinė

Audrius Bačiulis apie „Coca Cola“ kursus, kaip „tapti mažiau baltaisiais žmonėmis“

Vidas Rachlevičius. Kaukės nusimestos: kada skersime šventąją karvę?

Algimantas Rusteika. Stukačių epocha sugrįžta

Andrius Švarplys. Štai kas yra tikroji demokratijos erozija

Dovydas Norkūnas: Norėčiau būti šių laikų Antanas Gustaitis, bet aš tikrai nekursiu lėktuvų valstybei, kuri man neužtikrina laisvės ugdyti savo vaikus

Politinės užuovėjos nebus: Genocido centras ir toliau bus puolamas

Lietuviškai įgarsintas filmas „Plandemija. Indaktarnacija“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.