Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Aplinkosaugos politika, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Savivalda

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 8 d. 6:45

13     

    

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Spalio 7 dieną Lietuvos Respublikos Seime įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Algimanto Sėjūno spaudos konferencija „Komitetinė baudžiava ir masinės miestų medžių žudynės“. Joje dalyvavo filosofė humanitarinių mokslų daktarė Salomėja Jastrumskytė ir „Saugokime Šiaulių medžius“ grupės vadovas Alfredas Daulius.

Pateikiame ir joje paviešintą laišką LR Prezidentui Gitanui Nausėdai.

O skaitytojų klausiame: gal gerovės valstybės kūrimas prasideda tada, kai valdžia išklauso ir ima paisyti piliečių nuomonės?
Priešingu atveju valdžios žmonės stiprina asmeninę gerovę...

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

StasysG       2019-10-9 8:28

Iš kur dar atsiranda tokių sąžiningų ir drąsių žmonių? Rodos, jau visi stipresnieji emigravo…

gal reiktų       2019-10-9 2:39

Šiaulių visuomenei į Teismą duoti Visocką už mero pareigų nevykdymą ir piktnaudžiavimą valdžios padėtimi..?

a joooo,        2019-10-8 16:46

senukai Kedžiai irgi pabandė kreiptis į Banko Nuosėdą...
Gavo kanceliarijos vištos pakeverzotą raštelį, kurio biurokratinį žargoną išvertus į paprastesnę kalbą, buvo pasiųsta aiški žinutė- “išsirinkot, o dabar nebekniskit smwgenų - eikit visi jūs nax…”

Tomas       2019-10-8 15:38

Kur Jūs kreipiatės-tuščia vieta ten.

ah1       2019-10-8 14:53

kol bus rinkos ekonomika tol bus vadovaujamsi vieninteliu parametru - pelnu, arba kuo blogiau daugumai tuo geriau mažumai, o medžių kapojimo mieste atveju - kuo daugiau bus užterštas miestuose oras tuo daugiau sirgs, tuo daugiau pirks vaistų tuo laiau klestės farmacijos kapitalistai ir tuo bus didesni mokesčiai š biudžetą iš kurio ir mokamos algos biudžetininkams, tame tarpe sėdintiems seime ir kurantiems kapitalistams ir biudžetininkams naudingas tvarkas.

adresatas        2019-10-8 14:11

Taip ir įsivaizduojame p. Nuosėdą, atsilošusį patogiame Ikėjos krėsle, sėdintį nuosavame stiklo kubo name, kurį švedų Banko tarnas susirentė skypui vietelę nuo medžių atlaisvinęs regioninio parko draustinyje.
Skaito ir krizena iš naivuolių patiklumo:)

Visocko komitetininkams       2019-10-8 13:39

Ne ,,ale” ir ,,vajetau” rėkaukit, bet pasisaugokit, kad kaliūzės neprikakotumėt. Būtų labai teisinga, jei už miestui padarytą žalą iš savo kišenių atlygintumėt. Reikia pavyzdžių? Kad ir Vijūnėlė. Ir čia dar švelnu. Jūs gal ir pripratot prie ubagiškai atrodančios pėsčiųjų alėjos, nes kas dieną matot, o mums, retkarčiais atvažiuojantiems, net pereiti per ją nesinori - depresiją gali įvaryti. Šiaulių nebeliko, tik betonas po kojomis.

Al.       2019-10-8 13:33

ES net agurkų dydį prižiūrėjo, o visuotinio atšilimo vajaus metu nepastebi, kai už jų (mūsų visų) pinigus naikina anglies dvideginį suvartojantys medžiai. Kadangi kirtimai vyksta masiškai ir vienu metu visoj šaly, o valdžia sutartinai vengia ne tik tartis, bet ir komentuoti, tai panašu, kad vykdomas slapta nuo mūsų priimtas sprendimas. Panašiai, kaip Garliavos bylos atveju. Ir to tikslas, manau, nėra pasipelnijimas - per daug suderinti veiksmai. Gal, kaip rašė Marginalas, tai pasiruošimas galimoms riaušėms ?  -kokia nors slapta EK direktyva užtikrinanti tinkamą aplinką dronams? O sakysit kokioms riaušėms? Gal jos irgi numatytos, kita slapta direktyva - kai bus įvežtas pakankamas kiekis islamo valstybės rezervistų ? Ar tai iš vis įmanoma demokratinėje santvarkoje ? Demokratinėje - gal ir ne. Bet liberaliojoje demokratijoje - gal. Bet kokiu atveju, bent žinom kurios partijos dirba prieš Lietuvą (ko gero, visos).

Ramiros       2019-10-8 10:57

Ačiū neabejingiems žmonėms. O valdžiažmogiai aiškiai nužmogėję yra, nes jiems nerūpi Lietuva Tėvynė, jiems terūpi tik valdžia ir sau kišenes prisikimšti, daugiausia kitų sąskaita. Juokingai skamba teiginys, kad bus kuriama “Gerovės” valstybė. Mano pastebėjimu, viskas tik blogyn einasi, kalbama, kad žygiuojame į naują krizę, va, tada tai bus visai liūdna. Nesuprantu ES politikos, kada mėtomi nemaži pinigai ne gerovės kūrimui, o priešingai, žmonių gyvenimo kokybės bloginimui. Nėra baisiau, kad šitaip neatsakingai, žiauriai naikinama gamta, žudomi gražūs, labai naudingi žmonių sveikatai ir gerbūviui miesto medžiai, plynai kertami gražiausi Lietuvos miškai. Kas jiems davė teisę tokiam barbarizmui ?  Negi užmerksim akis ir leisim jiems naikinti mūsų valstybę ? Mūsų !!! Supratau, kad tai ne jų valstybė ....

To vajetau       2019-10-8 9:44

Su medžių naikinimo užsakovais kovokite. Bus įdomu. Tik žodžių “kovokite” su senoviniu “pasikavokite” reikšmių nesupainiokite.

Vajetau       2019-10-8 9:40

Mordoras medžius kerta. Kovokime su medžių kirtėjais, nes tik tiek ir sugebame. Vis kažkokia “satisfakcija”.

To ale       2019-10-8 9:31

Kur gyvenote, kad matėte patenkintus iki Visocko? Ir jis ką- Dievas. Nekritikuotinas ir kuriam tik meldžiamasi? Liepos, kurioms tik 50-70 metų, jauniklės, o ne tręšenos. Šie medžiai gyvena iki 400 metų ir yra naudingos gamtai bei žmogui. Tad baikit vienam piemeniui į vieną vietą be muilo lįsti, nes jau nebejuokinga.

Ale       2019-10-8 8:11

Labiau nei keista, visi patenkinti buvo, kai niekam miestas nerūpėjo,  o dabar svarbiausiu reikalu tapo aptręšusios liepos; politiniai žaidimai ir tiek… Išrinko Šiauliuose ne tuos…

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.