Žmogaus teisės, Žiniasklaida

Atgarsiai. Raimondas Navickas: „Apgailėtina!“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. sausio 29 d. 22:08

8     

    

Atgarsiai. Raimondas Navickas: „Apgailėtina!“

Veidaknygė

Domitės istorija ir skaitėte, kaip Viduramžiais vykdavo raganų medžioklė? Dabar šį procesą galite savo akimis stebėti socialiniuose tinkluose online režimu.

Jei man kas 1990–1991 m. būtų pasakęs, kad po 26 metų laisvos ir demokratinės visuomenės kūrimo Nepriklausomoje Lietuvoje regėsime tokius vaizdelius, kokius mums rodo Andrius Tapinas, Rita Miliūtė ir „supermamyčių“ choras bandydami gyvą suėsti Kauno pedagogę Saulę Šerėnienę už jos viešai pareikštą nuomonę apie galimus vaikų auklėjimo metodus, būčiau spjovęs tam žmogui į akis!

Nes būtent nuomonių pliuralizmas – ypač NEPATOGIŲ valdžiai ir elitui nuomonių – ir galėjimas jas nebaudžiamai reikšti, mūsų ano meto supratimu, ir buvo būtina, griežtai privaloma ir neatimtina Laisvos, Nepriklausomos ir Demokratinės Lietuvos sąlyga!

Mes troškome ir siekėme to, ko nebuvo nedemokratinio, komunistinio, okupacinio SSSR režimo sąlygomis – Laisvės! Ir pirmiausia – ŽODŽIO laisvės!

Galėjimo kalbėti viešai, ką galvoji, nebijant, kad koks budrus komsomolo aktyvistas, nugirdęs, ką sakai, paskųs tave darbovietei bei užsiundys komjaunuolių būrius trypti ir niekinti tavo orumą „draugiškuose teismuose“ ir patyčiomis viešuose renginiuose.

O nūnai žiū, kaip viskas aukštyn kojomis apsivertė! Kitokios nuomonės, nei kažkieno aprobuota, nebegalima ne tik turėti, bet ir reikšti!

Nūnai už socialiniuose tinkluose vykstančiose diskusijose išsakytus žodžius, nepažeidžiančius jokių įstatymų, žmogus vėl gali būti skundžiamas darbdaviui ir viešai žeminamas įvairaus plauko internetinių chunveibinų!

Ir diriguoja tam žodžio laisvės smaugimui – jūs tik garsiai nesijuokite – žurnalistai! Ir ne šiaip žurnalistai, o iš internetinio TV kanalo siurrealistiniu tokioje situacijoje pavadinimu „Laisvės TV“! Palaikant piktaveidei valdiškos televizijos žvaigždei!

Turiu omenyje tą bjaurią antikonstitucinę raganų medžioklę socialiniuose tinkluose ir Delfyje, kurią galima aptikti Andriaus Tapino FB sienoje ČIA ir ČIA.
Ritos Miliūtės FB sienoje štai ČIA.

O Delfyje – štai ČIA.

* * *

Atrodytų, pedagogė, specialistė išreiškė savo nuomonę, nesutampančią su supermamyčių choro traukiama arija, o tu esi žurnalistas ir dar iš Laisvės TV, tai ir pakviesk tą Saulę į savo laidą!
Tegul pedagogė pristato savo nemadingas pažiūras! Tuomet galima su ja padiskutuoti, parodyti savo sugebėjimus ir išprusimą, akivaizdžiai pademonstruoti savo pozicijos pranašumą visiems žiūrovams.

Juk tam ir yra žurnalistika, kad pristatytų visuomenei įvairias pažiūras bei pozicijas aktualiu ir aktyviai pastaruoju metu svarstomu klausimu.

O ką mes išvydome?

Įžūlų Saulės Šerėnienės išsakytų žodžių iškraipymą, suteikiant pasisakymams visai kitokią prasmę nei jų autorė. Ir stalinistinio stiliaus raganų medžioklę su bandymais paveikti oponentą per nelegalų spaudimą darbdaviui ir chunveibiniukų armijos užsiundymą socialiniuose tinkluose!

Tai žurnalistai nūnai tesugeba tik tiek? Kaip sakydavo garsioji daktarė Nida tokiais atvejais, „Apgailėtina!“

Pasakysiu atvirai: iš gerbiamo Andriaus Tapino, kuris išties yra geras žurnalistas su toli siekiančiomis politinėmis pretenzijomis, turime teisę tikėtis visai kitko!

Beskaitant visą šią bakchanaliją nenoromis kilo ir toks klausimas: bene mūsų įstatymai draudžia turėti ir viešai reikšti kitokią nei pono Tapino, ponios Miliūtės ar dar kokių „supermamyčių“ nuomonę augančios kartos auklėjimo metodų ir būdų klausimais? Net jeigu tą nesutampančią su šakalienės-majausko partine linija nuomonę reiškia su pedagogika susijęs asmuo?

Kažkaip to nepamenu. Sakyčiau, priešingai – tokie veiksmai labai kvepia įstatymo draudžiamu diskriminavimu, persekiojimu ir susidorojimu už asmens PAŽIŪRAS!

Gal paties pono Tapino veiksmus derėtų patikrinti dėl atitikties šio BK straipsnio sudėčiai?

LR BK 169 straipsnis. Diskriminavimas dėl tautybės, rasės, lyties, kilmės, religijos ar kitos grupinės priklausomybės
Tas, kas atliko veiksmus, kuriais siekta žmonių grupei ar jai priklausančiam asmeniui dėl lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, SOCIALINĖS PADĖTIES, tikėjimo, ĮSITIKINIMŲ ar PAŽIŪRŲ sutrukdyti lygiomis teisėmis su kitais dalyvauti politinėje, ekonominėje, SOCIALINĖJE, kultūrinėje, DARBO ar kitoje veikloje arba suvaržyti tokios žmonių grupės ar jai priklausančio asmens teises ir laisves, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.“

 

* * *

Sužinojau apie visą šitą tragikomediją iš gerbiamo dr. Andriaus Švarplio postų (skaityti ČIA), kurie mane pribloškė taip, kad nutariau trumpai pasisakyti šia tema:

Nes regėdami iš dausų tokį absurdą ir Žodžio laisvės niekinimą Sausio 13-osios didvyriai vartosi kapuose.

Ne už tai jie žuvo, kad sovietmečio komsomolo aktyvo skundimo ir kitaminčių persekiojimo tradicijos atgimtų Laisvoje ir Demokratinėje Lietuvoje!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Marginalas Prašaliečiui       2017-02-1 17:38

Niekas nepervertina, bet akivaizdus faktas, kad didžiuliai pinigai, gauti už 2 pasaulinius karus, įgalino pasaulinės elektroninės kontrolės kūrimą (”šviesios ateities” orvelinio konclagerio statybą). Jei lietuviai to nesupranta, tada išeities tikrai nebėra ir būti negali.

Prašalaitis Marginalui       2017-01-30 22:41

Letai, jūs gerokai pervertinate pinigų galią. Be to, turėtumėte suprasti, kad išorinė laisvė neįmanoma be vidinės. Kaltinti viskuo bankininkus ir globalistus yra paprasčiausias bandymas pateisinti savo silpnumą ir neveiksnumą. Linkiu stiprybės smile

Ona       2017-01-30 21:17

Mūsų “žurnalistų” veikloje tikrai yra visi LR BK 169 įstatymo pažeidimo požymiai. Kada įstatymų sargai atkreips į tai dėmesį?

Apuokiukas       2017-01-30 15:02

Galiu pasigirti, kad šiandien į LRT nusiunčiau tokį laišką:
,,Laba diena,
Paskutiniu metu tapo tiesiog šlykštu žiūrėti jūsų R. Miliūtės vedamas laidas. Prieš kelias savaites buvo tiesiog tyčiojamasi iš seimo narės Agnės Širinskienės. Iš kitos pusės - buvo įdomu stebėti, kaip pradžioje A.Širinskienė nuoširdžiai ir išsamiai atsakinėjo į klausimus ir vėliau, matyt supratusi, kad R.Miliūtės tikslas - tiesiog pasityčioti iš jos, ėmė atsakinėti aptakiai.
Vakarykštė laida. Su kokiu sadistišku pasimėgavimu buvo rodomi sudarkyti vaikų kūneliai ir bandoma įteigti, kad dėl to kalti - P.Saudargas ir P.Gražulis. Čia - pagal kokias smegenų plovimo technologijas? Kai vaikai žudomi, o kaimynai tyli - ar čia dar kokio papildomo įstatymo reikia - nekalbėkit nesąmonių. Bet užtai kaip pavyzdys buvo pateikta Berneverneto, Breiviko ir 51 pedofilų klano šalis - Norvegija. Ir beveik jokios analizės, iš kur atsiranda savo vaikus užmušantys tėvai, kokią įtaką tam turi alkoholis, ir aišku - nė žodžio apie nužudomus negimusius vaikus…
Ir taip elgiasi, pasirodo, Romo Sakadolskio mokinė. Kažkaip nepanašu. Panašiau būtų į Nevzorovo ar Edmundo Kasperavičiaus stilių...”

Marginalas       2017-01-30 14:31

Žodžio laisvės smaugimas yra dalis laisvės smaugimo, kuris yra dėsningas ateistinio pasaulio raidos rezultatas. Delfiai su Čeprackais čia mažiausiai ką nors įtakos.
Esame pasimetę smulkmenose, nepastebėdami (o gal net ir autorius nežino), kad už laisvės numarinimą vieningai nubalsavo seimas patvirtinęs Lietuvoje “laikiną” laisvės apribojimą: neva “antiteroristinę” teroristinę Europos Parlamento direktyvą 2006/24/EC dėl interneto lankymo, pašto siuntų, telefoninių pokalbių ir kt. kontrolės.
Vienuolikti metai naikinama laisvė, įvesti elektroniniai “pasai” su antenomis, kurie nebepriklauso Lietuvai, bet yra dalis negrįžtamos globalių spectarnybų kontrolės, tačiau dėmesio centre viena iš neišvengiamų pasekmių - kažkokio mikroskopinio Tapino “raganų medžioklė”.
Aktualiausia, kas dar išlieka laisvės srityje šiandien: grynųjų pinigų buvimas, kuris dar leidžia šiokią tokią žmogaus autonomiją nuo visiems ubagams jau privalomos bankų, kaip asmens valdymo įrankių, kontrolės. Nėra abejonės, kad grynųjų panaikinimas - artimiausias galutinio pavergimo etapas. Nėra abejonės, kad visi karbauskiai vieningai nubalsuos ir šį kartą.

tarp kitko       2017-01-30 13:30

Vienas pastebėjimas: tas pats Delfi pabandė pakutenti Čepracką už ankstesnį pasisakymą. Ir užgeso. Paskutinių įvykių fone matosi, kad moteris sudoroti yra lengviau?
Grįžtame į tarybinius laikus, viešus svarstymus, foto kabinimus gėdos lentose, svarstymus už mintis, išreikštas mokykliniuose rašiniuose. Neleisiu sau bijoti, nes jau esu tai išgyvenus. 

Visi suprantam ,kad       2017-01-30 7:49

įstatymas prieš smurtą reikalingas.Tačiau jis turi nešti Kristaus kultūrą,kuri sukūrė Europos civilizaciją,o ne Judo nekultūrą,kai vaikai turi įdavinėti tėvus…O šiaip,tikrai psichologinis smurtas liejasi iš visur ,ir pirmiausia smurtauja valdžia meluodama,prievartaudama su įvairiais įstatymais,apgaudinėdama,nutylėdama,slėpėpdama,manipuliuodama.Ir partijos smurtauja,ir LRT smurtauja…

Tapinui ne vieta       2017-01-30 6:59

LRT, BTV, LNK, TV1, TV3, TV6, TV8, lrytas, o tuo labiau InfoTV - užknis savo besmegeniškais pliurpalais.


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. DiskrimiNacija

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Ramūnas Aušrotas. Apie teisės viršenybės ir prenatalinės gyvybės apsaugos principų suderinamumą

Andrius Švarplys. Andriau Navickai, ar tikrai?

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Stasys Jakeliūnas. „Ateities“, arba „Politinės amnezijos“ koalicijai –  pimyn, perveskit iš „Sodros“ pensijų fondams 400 mln. eurų

Verta pamatyti. Donaldo Trumpo teisinės komandos spaudos konferencija

Žmogaus teisių komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus programa: 5 prioritetai

Geroji Naujiena: Jėzus Kristus, Visatos valdovas, Tiesos Karalius

Algimantas Rusteika. Vartotojo instrukcija

Ramūnas Trimakas. Trojos asilas

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.