Demokratija ir valdymas

Atgarsiai. Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Linkiu suburti skaidrią ir atsakingą daugumą, kuri turės kokybiškai naują požiūrį į valstybės valdymą“

Tiesos.lt redakcija   2016 m. spalio 24 d. 18:48

12     

    

Atgarsiai. Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Linkiu suburti  skaidrią ir atsakingą daugumą, kuri turės kokybiškai naują požiūrį į valstybės valdymą“

Mieli Lietuvos žmonės,

Seimo rinkimai baigėsi – jie buvo demokratiški ir gerokai skaidresni: pažeidimų sumažėjo beveik trigubai, po antrojo turo kol kas nepradėtas nė vienas ikiteisminis tyrimas.

Jūsų valia ir balsai Seimo rinkimuose lėmė esminius pokyčius Lietuvos politiniame žemėlapyje.

Kokie jie bus – parodys laikas.

Gerokai keisis ir Seimo veidas – prie valstybės vairo ateina net 81 visiškai naujas žmogus.

Daugiausia pasitikėjimo mandatų – 56 – gavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. O tai – ir didžiausia atsakomybės našta.

Todėl formuoti valdančiąją koaliciją turėtų būtent toks ryškus laimėtojas.

Linkiu suburti skaidrią ir atsakingą daugumą, kuri turės kokybiškai naują požiūrį į valstybės valdymą. Tikiuosi produktyvaus darbo tarp Seimo, Vyriausybės ir Prezidentūros.

Prezidentės spaudos tarnyba

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas>Dzeikui        2016-10-26 10:37

Ankstesniame komentare Raigerdas Dzeikui uždavė sekančius klausimus: “Dabar aš užduosiu Dzeikui klausimus ir vietoje to, kad supratęs savo blogą elgesį Dzeikas atsiprašytų, kas būtų teisinga iš jo pusės, jis pradės išsisukinėti ir įrodinėti, kad jis to nedarė. Štai 1-as klausimas: nurodykite, prašau, kur yra ta vieta šiame straipsnyje, kur Prezidentė meluoja? Jeigu nenurodysite tokios vietos, tai, kuris iš jų meluoja: Prezidentė ar komentatorius Dzeikas? Antras klausimas: kaip jūs paaiškinsite savo paties prieštaravimus, nes jūs rašote - “Raigerdai, nereikia diskusijas kreipti į asmenybes”, -  bet pats darote būtent taip dėl ko priekaištaujate man; štai faktas: ” O tu tepi mira ant meslo ir nutaises pasininkaujancia veido israiska bandai iteikti tai skaitytojams po Paskutines Vakarienes iskaba”.
Dzeiko atsakymas: “Dzeikas  2016-10-26 7:17
Raigerdai, mes savas mintis isreiskiame zodziais susijusius loginiu rysiu. Tu neprivalai jo suprasti, taciau as neprivalau taves jo mokinti”.
Susidaro įspūdis, kad dialogas vyksta su girtu žmogumi, nes klausimų jis negirdi, yra praradęs sugebėjimą skaityti ir suprasti kas ten parašyta. Melas, tokiam žmogui yra norma, bet to jam nepakanka, nes jam reikia dar apkaltinti kitą žmogų, kad jis nesupranta Dzeiko MELO, kaip jo LOGINIO MĄSTYMO. Štai Dzeikas rašo: “Raigerdai, mes savas mintis isreiskiame zodziais susijusius loginiu rysiu”. Kas tie MES, Dzeikai? Ir kiek jūsų? Gal legionas? Ir visi jie amerikonai, kaip ir tu?

Dzeikas       2016-10-26 7:17

Raigerdai, mes savas mintis isreiskiame zodziais susijusius loginiu rysiu. Tu neprivalai jo suprasti, taciau as neprivalau taves jo mokinti.

Nika       2016-10-25 19:14

Ir ko ji cia pliurpia,ko tylejo ir tebetyli,kai liberalu vada pagavo su milzinisku kysiu,ko uzgrobe snoro banka ir t.t. Tai kur jos skaidrumas.Veidmaine.Ramunai,nepasiduok mindziojamas Daukanto aikstes,nes paliksi kaip Butkevicius,nors zmogus turejo galva,bet padidare ponios skuduru ir neteko savigarbos.

Tarabilda       2016-10-25 17:36

Visiškai pritariu Dzeikui. Prezidentūra, VSD ir konservai sumanė sužaisti labai mums gerai žinomą kombinaciją.

Raigerdas>Dzeikui       2016-10-25 9:22

Dzeikai, nereikia man pripaišyti jokių Paskutinių vakarienių, nes aš ten nebuvau. Jeigu tu reikalauji iš kito laikytis tam tikrų moralės normų, tai, pirmiausia, tu jų privalai laikytis pats. Tai yra svarbiausias reikalavimas. Kokie žmonės negali laikytis šitos paprastos abėcėlinės taisyklės? Pirmiausia, nusikaltėliai, antra - melagiai, veidmainiai, trečia - psichiškai nesveiki žmonės, ketvirta - nesąžiningi žmonės. Man nesvarbu į ką žmogus tiki, man nesvarbu į ką jis netiki, bet man svarbu ar jis nesielgia taip, kaip išvardinta šituose 4 punktuose. Dabar imame komentatorių Dzeiką, kuris ne visada rašo netiesą, bet šiuo atveju, deja, yra taip. Štai Dzeikas bado pirštu į kitus, duotu atžvilgiu į Raigerdą:“Raigerdai, nereikia diskusijos kreipti i asmenybes, juolab teikti neirodytus kaltinimus oponentams. Tad pasisteng laikyti diskutuojamo objekto temoje..
Sitos Prezidentes melai greiciau kompromituoja bet kokia ideja ar gal netycia pasitaikancias geras intencijas”. Dabar aš užduosiu Dzeikui klausimus ir vietoje to, kad supratęs savo blogą elgesį Dzeikas atsiprašytų, kas būtų teisinga iš jo pusės, jis pradės išsisukinėti ir įrodinėti, kad jis to nedarė. Štai 1-as klausimas: nurodykite, prašau, kur yra ta vieta šiame straipsnyje, kur Prezidentė meluoja? Jeigu nenurodysite tokios vietos, tai, kuris iš jų meluoja: Prezidentė ar komentatorius Dzeikas? Antras klausimas: kaip jūs paaiškinsite savo paties prieštaravimus, nes jūs rašote - “Raigerdai, nereikia diskusijas kreipti į asmenybes”, -  bet pats darote būtent taip dėl ko priekaištaujate man; štai faktas: ” O tu tepi mira ant meslo ir nutaises pasininkaujancia veido israiska bandai iteikti tai skaitytojams po Paskutines Vakarienes iskaba”.
Mano ankstesnis komentaras tik patvirtino tą faktą, kad tu keli kitiems priekaištus, pats nesilaikydamas elementarių moralės normų, nors jos yra duotos Biblijoje, kurią tu propaguoji.

Valstiečiai       2016-10-25 6:50

Burkite skaidrią ir atsakingą daugumą be konservų ir liberastų ir jus palakis likusi Lietuvos dauguma.

Dzeikas       2016-10-25 6:21

Raigerdai, nereikia diskusijos kreipti i asmenybes, juolab teikti neirodytus kaltinimus oponentams. Tad pasisteng laikyti diskutuojamo objekto temoje..
Sitos Prezidentes melai greiciau kompromituoja bet kokia ideja ar gal netycia pasitaikancias geras intencijas. O tu tepi mira ant meslo ir nutaises pasininkaujancia veido israiska bandai iteikti tai skaitytojams po Paskutines Vakarienes iskaba.

Marginalas       2016-10-25 3:26

Šalin visas nedorėlių susirinkimų (Ps 1:1 ne pagal Rubšį) daugumas!
Visi vykdykite D-vo Valią arba garmėkite į ugnies ežerą!
Džiaukimės D-vo dovanotu Raštu:
http://www.messianic.lt/startL.htm
!

Raigerdas>Dzeikui       2016-10-24 22:07

Dzeikai, tau niekas netrukdo padaryti geriau nei tai darau aš, nei tai daro Prezidentė. Bet tu kažkodėl tai šito negali padaryti. Tu nepadarai geriau, nei tai daro Prezidentė ir niekas pasaulyje nėra girdėjęs, kad tu gali tai padaryti. Bet štai tu dediesi, kad esi protingesnis už Prezidentę, geriau už ją išmanai valstybinius reikalus, bet vėl gi, niekas pasaulyje apie tai nežino. Ar gali man atsakyti: kam tu eikvoji savo laiką? Ką tu nori įrodyti? Kad tu protingesnis? Kad tu geriau išmanai? Koks tavo tikslas? Ar suvoki savo tikslus? Savo ketinimus?

Dzeikas       2016-10-24 20:57

Raigerdai, cia Tiesos.lt komentaru skiltis, o ne saviveiklos teatro e-juodrastis.
Ostapo Benderio kalba Vasiuku Sachmatu klube cia vargu ar tiks.

Raigerdas        2016-10-24 19:54

Ačiū Prezidentei už šį labai gražų rinkimų įvertinimą. Kaip gražu matyti, kaip naujai atėjusi ir nugalėjusi Valstiečių ir Žaliųjų partija konsoliduoja pažangiausias mūsų Tėvynės jėgas. Sakau, gal tai atves Lietuvą į klestėjimą ir jos Aukso Amžių? Mums visiems reikia didesnio pasitikėjimo vieni kitais ir tada Lietuva atsigaus, iškils ir taps malonia ir patrauklia šalimi ne tik lietuviams, bet ir artimiausiems kaimynams. Neleiskite žurnalistams sugriauti šio prasidėjusio daugumos visuomenės pakilimo, nes tik šita kategorija žmonių gali paversti kylantį mūsų Tėvynės atsigavimą į pelenų krūvą. Cinikas-žurnalistas, save įsivaizduodamas, kaip labai “kietu” ekspertu, gali bet ką paversti mėšlo krūva. Valstiečių ir Žaliųjų partijai teks spręsti ir šią problemą, nes žurnalistų etikos normų nesilaikantis žurnalistas, kelia daug didesnį pavojų daugybei žmonių, nei girtas Vilniaus gatvėmis važiuojantis vairuotojas.
Atėjo laikas telkti tautą Naujos Civilizuotos Lietuvos sukūrimui.

Julius Puras       2016-10-24 19:01

Vienas iš tos daugumos lyderių Skvernelis man žiūrint yra dublo skaidrumo.


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Jis yra čia ir dabar, Jis yra su mumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos

Vitalijaus Balkaus replika „Iš savo varpinės“: Maistininkai grasina supūdyti produkciją, arba Kodėl „nematoma rinkos ranka“ taip ir lieka nematoma?

Justas Stankevičius. Ar Sorošas šeimininkauja Lietuvoje?

Neringa Venckienė: „Jie mano, kad mane žemina. Bet manęs jie nepažemins…“

Iš Tiesos.lt pašto: Edmundas Paškauskas. Pandemijos ir rizika vyresnio amžiaus žmonėms, arba Kada bus išrasti skiepai nuo nužmogėjimo? (II)

Verta paminėti. Julijonas Būtėnas: žurnalistas ir laisvės kovotojas

Algimantas Rusteika. Kai suprasit, kad turim ką turim, turėsit gerą laiką

Atmintinos datos: operacija „pavasaris“ – 1948 m. gegužės 22–24 d. iš Lietuvos ištremta apie 40 tūkst. žmonių

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti vyresnio amžiaus asmenų diskriminaciją

Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Robertas Grigas. Šv. Jono Pauliaus II šimtmečiui

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.