Aštuoni palaiminimai politikams

Tiesos.lt siūlo   2012 m. spalio 27 d. 18:04

269     

    

Aštuoni palaiminimai politikams

Šių palaiminimų autorius – Vietnamo kardinolas Francesco Xavier Van Thuanas – trylika metų praleido kalėjime. Iš jų devynerius metus visiškai izoliuotas, o savo tremtį baigė Romoje – kaip Popiežiškosios Teisingumo ir Taikos tarybos prezidentas. Šie palaiminimai pirmą kartą Lietuvoje buvo perteikti arkivyskupo nuncijaus Luigi Bonazzi, juos paskelbė žurnalas „Kelionė su Bernardinai.lt“. Esame įsitikinę, kad dabar puiki proga juos priminti ir naujai apmąstyti.

Palaimintas politikas, kuris gerai suvokia ir giliai įsisąmonina savo vaidmenį.

Antrasis Vatikano susirinkimas politinę veiklą apibūdino kaip „kilnų ir sunkų meną“ (Gaudium et spes, 75). Praėjus pusei šimto metų ir vykstant globalizacijos procesui, šis teiginys pasitvirtina, turint galvoje, kad į visa planetą apimančių ekonomikos mechanizmų bejėgiškumą ir trapumą galima atsiliepti tik politikos jėga, kitaip sakant, pasauline politikos architektūra, kuri būtų tvirta ir paremta visiems priimtinoms vertybėms.

Palaimintas politikas, kuris yra patikimas kaip žmogus.

Mūsų dienomis vis daugėja skandalų politikos pasaulyje, ir dėl to prarandamas pasitikėjimas politiniais veikėjais. Norint pakeisti šią situaciją, reikalingas stiprus atsakas – atsakas, apimantis reformą ir apsivalymą, siekiant reabilituoti politiko įvaizdį.

Palaimintas politikas, kuris dirba dėl bendros gerovės, o ne dėl savo naudos.

Kad gyventų šiuo palaiminimu, politikas tesikreipia į savo sąžinę ir tepaklausia savęs: „Ar aš dirbu dėl tautos, ar dėl savęs? Ar dirbu dėl tėvynės, dėl kultūros? Dirbu, kad išaukštinčiau dorovę? Ar dirbu, kad būtų daugiau humaniškumo?

Palaimintas politikas, kuris ištikimai išlieka nuoseklus.

Žmogui, dalyvaujančiam politikoje, reikia nuolatinio atitikimo tarp jo tikėjimo ir gyvenimo; tvirto atitikimo tarp jo žodžių ir veiksmų; nuoseklumo, kuris gerbtų rinkiminius pažadus ir juos tesėtų.

Palaimintas politikas, kuris siekia vienybės ir ją saugo.

Tai todėl, kad susiskaldymas yra savęs naikinimas. Prancūzijoje sakoma, kad šios šalies katalikai niekada kartu nestovi, išskyrus tą akimirką, kai Bažnyčioje skaitoma Evangelija. Šį posakį galima pritaikyti ir daugybės kitų šalių katalikams.

Palaimintas politikas, kuris siekia radikalių pokyčių.

Tokie pokyčiai įvyksta, kovojant su intelektualiniu iškrypimu; nevadinant gėriu to, kas yra blogis; neištremiant religijos į privatų gyvenimą, nusistatant prioritetus, remiantis savo tikėjimu, turint magna charta – Evangeliją.

Palaimintas politikas, kuris moka išklausyti.

Kuris moka išklausyti žmones, kuriems atstovauja, – tiek prieš, tiek po rinkimų; kuris moka klausyti savo sąžinės; kuris moka klausytis Dievo maldoje. Iš viso to jo veikla įgis tvirtus įsitikinimus, pasitikėjimą ir veiksmingumą.

Palaimintas politikas, kuris nebijo.

Kuris visų pirma nebijo tiesos. Tik tiesa išgelbsti – šiuos žodžius nuolat kartoja Benediktas XVI, o Jonas Paulius II sakydavo, kad Tiesai nereikia rinkėjų balsų. Ko turi bijoti politikos, tai greičiau savęs paties. Dvidešimtasis JAV prezidentas Jamesas Garfieldas dažnai kartodavo: Garfieldas bijo tik Garfieldo, nes jį pažįsta.

Tenebijo politikas žiniasklaidos, Paskutiniame teisme jis turės atsiskaityti Dievui, o ne žiniasklaidai.

**
Politiko palaiminimai yra ne kas kita, kaip Bažnyčios socialinis mokymas praktikoje.

Bernardinai.lt

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Job.... ta ra rai       2015-07-7 19:19

Žemaičių archyve radau tą keiksmą. Pasidomėkit vien žo. Išaiškinta, ką jis reiškia.

Trintukas       2015-07-7 8:53

Po velnių, Batvini, kaip tau ne gėda?

Va kas yra       2015-07-7 8:52

Šizofrenijos priežastys nėra žinomos. Manoma, kad ligos išsivystymui gali turėti įtakos įvairūs genetiniai, biologiniai, aplinkos ir psichologiniai veiksniai. Egzistuoja įvairios ligos atsiradimą aiškinančios hipotezės.
Genetiniai veiksniai. Kaip jau minėta anksčiau, asmenys, kurie turi artimų giminaičių, sergančių šizofrenija, turi didesnę tikimybę susirgti šia ligą. Ligai išsivystyti įtakos turi ne vienas, o keletas genų. Šie genai nulemia polinkio susirgti šizofrenija buvimą. Nėra aišku, kaip genetinis polinkis paveldimas, ir neįmanoma pasakyti, kuris asmuo susirgs šizofrenija. Išsiaiškinus konkrečius genus, atsakingus už ligos atsiradimą, būtų galima tiksliau suprasti, kokie pokyčiai įvyksta sergančiųjų smegenyse ir ilgainiui patobulinti gydymą.
• Be genetinio polinkio didelę įtaką turi ir tam tikri aplinkos veiksniai, kaip antai, virusinė infekcija iki gimimo, gimdymo komplikacijos ir kiti nespecifiniai stresoriai.
• Cheminių medžiagų (neurotransmiterių) smegenyse pusiausvyra Neurotransmiteriai – medžiagos išsiskiriančios, sklindant nerviniam impulsui neuronuose. Šios cheminės medžiagos užtikrina tolygų nervinio impulso sklidimą. Manoma, kad šizofrenijos metu sutrinka sudėtingos neurotransmiterių sistemos pusiausvyra, ypač dopamino ir glutamato.
• Smegenų struktūros defektai
Įvairiais sergančiųjų šizofrenija galvos smegenų vaizdiniais tyrimais buvo rasta tam tikrų smegenų struktūros (padidėję smegenų viduje esančios skysčiu pripildytos ertmės, vadinamos smegenų skilveliais, sumažėję tam tikri smegenų regionai) ir funkcijos (sumažėjęs metabolinis tam tikrų smegenų aktyvumas) pokyčių. Tačiau šie pokyčiai yra labai subtilūs ir nėra būdingi visiems šizofrenija sergantiems asmenims, ar tik šizofrenija sergantiems pacientams.
Egzistuoja tyrimų, kurie teigia, kad šizofreniją gali įtakoti ir vaisiaus smegenų vystymosi sutrikimai. Anot jų, formuojantis smegenims, susidaro netaisyklingos jungtys tarp neuronų.

Rapolui       2015-07-7 8:48

Kas ja serga? Gal Masiulis?

Problema       2015-07-7 8:48

Sergant hidrocefalija, smegenų skystis (likvoras) kaupiasi smegenų išorinėse ir vidinėse ertmėse, kai sutrinka jo nutekėjimas, rezorbcija ar gamyba. Besikaupdamas smegenų ertmėse likvoras didina galvospūdį, plečia smegenų skilvelius ir povoratinklinius plyšius, lemia klininkinius simptomus. Įgimtai galvos smegenų vandenei būdingi požymiai: mažas veidas, palyginti su kaukole; įvairaus laipsnio protinės brandos atsilikimas; liga bet kuriuo momentu gali sustoti progresuoti arba progresuoti toliau (tuomet ligos pasekmės blogos). Smegenų skystis spaudžia smegenis, todėl kūdikiui skauda galvą. Jis verkia, blogai miega, neturi apetito. Dažniausiai kaltę dėl kūdikio neramumo tėvai suverčia pilvukui. Sergantis vaikelis ieško patogios gulėjimo padėties. Paguldytas ant šono, kūdikis galvą atlošia, nes taip lengviau nuteka smegenų skystis. Dėl galvospūdžio kūdikiai atpylinėja pieną. Galvospūdžio požymis gali būti ir vadinamosios ,,nusileidžiančios saulės” akytės, kai kūdikio akių rainelės tarsi nusileidusios žemyn, virš jų baltuoja akių obuoliai. Kadangi smegenų skysčio per daug, jam nėra vietos. Skystis plečia kaukolės siūles, sparčiai auga galvos apimtis, suplonėja kaukolės kaulai. Didysis momenėlis būna platus, dažnai įtemptas, pulsuojantis ir iškilęs. Atsikiša ir didėja kaktinė kaukolės dalis. Galva neproporcingai didelė, apversto trikampio ar kriaušės formos, ir didėja greičiau nei sveikam vaikui. Po galvos oda matyti ryškus venų tinklas, nes padidėjęs galvospūdis sutrikdo kraujotaką. Esant įgytai galvos smegenų vandenei, ligos eiga dažniausiai lėtinė. Paūmėjus vargina galvos skausmai, pykinimas, vėmimas, kartais – dvejinimasis akyse, traukuliai. Vaikai blogiau mokosi, nes negali koncentruoti dėmesio, logiškai mąstyti, greitai protiškai ir fiziškai pavargsta. Dalis vaikų būna be iniciatyvos, ypač jautrūs, nervingi, be aiškios išorinės priežasties kinta jų nuotaika.

Rapolas       2015-07-7 8:44

„Beraščiai juodaodžiai“ – tokį terminą pabėgėliams, kuriuos gali tekti priimti Lietuvai, pritaikė Seimo narys, konservatorius Kęstutis Masiulis.

Redaktorius       2015-07-7 8:42

Prašyčiau be tokių rasistinių išsireiškimo. Jūsų Rapolai tai nepuošia kaip politiko.

Rapolas       2015-07-7 8:41

Nieko nebesuprantu. Buvo aišku kaip ant delno, o dabar tamsu kaip negro subinėj.

Studentas iš Kauno       2015-07-7 8:40

M…MH… MMMMMMMMMhhhhhhhhhhhhhhhh.
Nežinau.

Nusipirkau. Š. Neužskaitė       2015-07-7 8:38

Imanuelis kantas gimė 1724 m. Balandžio 22d. Karaliaučiuje amatininko šeimoje, 1740 - 1746 m. Jis mokėsi karaliaučiaus universitete matematikos, gamtos mokslų, teologijos, filosofijos ir klasikinės lotynų literatūros. 1746 m. , mirus tėvui, jis paliko universitetą ir ėmė uždarbiauti kaip privatus mokytojas. 1755 m. Jis pradėjo dėstytojauti karaliaučiaus universitete. Kantas gyveno ir dirbo pačioje Lietuvos pašonėje - karaliaučiuje. Jis nebuvo abejingas Lietuviškajai kultūrai: parašė pratarmę 1800 m. Išleistam k. G. Milkaus Lietuvių - vokiečių - Lietuvių kalbų žodynui .

Legenda tapo kanto kuklumas ir pedantiškumas. Dešimtmečius jis pragyveno nekeisdamas savo dienotvarkės. Jis, regis, nuolat siekė darnos savo gyvenime. Todėl ir jo biografija atrodo esanti gan pilka, o jis pats - konformistiškas.

Kantas ir nebandė daryti radikalių reformų, nesiveržė į audringus disputus. Jam mielesni buvo saikingumas ir mąstymo nuoseklumas. Rašydamas jis aiškiai stengėsi perteikti sąvoką ir mintį, nekreipdamas dėmesio į kalbos puošnumą ir įtakingumą.

Atrodo, kad kantas norėjo tik to, kas būtina: būtinų pragyvenimui lėšų ir kuo mažesnės gyvenimo būdo kaitos. Dėl to, amtyt, jis atsisakė užimti profesoriaus vietą garsiuose vokietijos universitetuose ir niekada neišvyko iš karaliaučiaus. Tačiau kaip asmenybė, kantas nebuvo uždaras: nuolatinė draugija jam buvo būtinybė, o draugijoje jis buvo labai sąmojingas. Kantas liko ir korektiškas net ir labiausiai jį užgauliojusiems kritikams, jo atsakymuose niekada nepajusime pykčio, greičiau ironiją. Kantas siūlė priešininkui aiškiai išdėstyti savo poziciją, įrodyti, kad pagrindiniai jo teiginiai yra klaidingi ir tuo nusipelnyti filosofijai.

Kūrybiškiausias kanto gyvenimo tarpsnis prasideda jam sulaukus beveik šešiasdešimties, pasižymintis visapusišku giliu apsiskaitymu ir domėjimuosi tuo, kas nauja to meto moksle.

Kanto asmenybė, viena vertus, atrodo esanti paprasta, net skaidri tiek, kad tas išorinis netriukšmingumas skatina manyti ją buvus gana pilką. Antra vertus, akivaizdu, kad šis būdo paprastumas nėra atsitiktinis, jį lėmė aiškus mąstymas apie pasaulį ir jo vertinimas. Tai - nematomoji kantiškosios asmenybės pusė, kurią tik šiek tiek išryškino jo filosofija.

Kanto etika išsiskyrė to meto normatyvinių etinių teorijų kontekste. Jis pateikė teorinį dorovės pagrindimą, kūrė gryną dorovės filosofiją. Kantas ieškojo aukščiausio moralės principo, kuris neleistų klysti sprendžiant apie poelgius.

Nebesuprantu       2015-07-7 8:34

Tai politinė erotika yra ne porno. Neturiu jokios vaizdinės medžiagos ir nuomonės tuo klausimu. Gal kas galit pasidalinti patirtimi?

Nemaniau       2015-07-7 8:33

Pornografija (gr. πόρνη ‘prostitutė’ + γράφειν ‘rašyti’) – tai natūralistinis sueities (kartais žmogaus kūno) vaizdavimas arba aprašymas, siekiantis sukelti lytinį susijaudinimą. Terminas atsirado XVIII a., Prancūzijoje pasirodžius Retifo de la Bretono knygai „Pornografas, arba Padoraus žmogaus apmąstymai apie tikrą prostitucijos amoralumą“. Knygoje buvo aptariami klausimai, tuo metu visuomenėje laikyti nepadoriais, todėl pornografijos terminas prigijo kaip nepadoraus seksualumo simbolis.

Dabartinė pornografija dažniausiai suprantama kaip vaizduojamojo ar aprašomojo pobūdžio kūriniai, kuriuose stebėtojo dėmesys sąmoningai nukreipiamas į vaizduojamus ar aprašomus lytinius organus, dažniausiai – sekso metu. Jei erotika parodo žmogų kartu su jausmų komponente, tai pornografija iš esmės vaizduojamą žmogų nuasmenina, palikdama tik lytinio akto veiksmus, rodomus išsamiai, dažnai, po daug ir su visomis anatominėmis bei fiziologinėmis smulkmenomis. Tačiau pornografijai nepriskiriama mokslinio ir edukacinio pobūdžio leidiniuose pateikiama vaizdinė ar žodinė informacija, taip pat įskaitant sueities pozų vaizdavimą.


Pornografijos filmavimas (Miunchenas, 2004 m.)
XX a. antrojoje pusėje Vakarų pasaulyje pornografija ėmė ypatingai išplisti, visų pirma dėl videoprodukcijos verslo paplitimo. Dabar yra išskiriama taip vadinama „švelnioji pornografija“ (angl. soft - porn arba soft - core), kuri tiesiog vaizduoja sekso scenas, ir „grubioji pornografija“ (angl. hard - porn arba hard - core), įtraukianti iškrypimus, prievartą sekso metu, patyčias ir pan.

Šalyse, kuriose pornografiją platinti legalu, yra amžiaus riba, nuo kurios įleidžiama į vietas, kuriose yra pornografinio turinio medžiaga (įskaitant ir interneto tinklalapius).


Švelnioji pornografija: Jupiteris ir Junona, Agostino Carracci’
Kartais pornografija yra painiojama su erotika.

Fukujama       2015-07-7 8:31

Istorija baigėsi, kam ją dėstyti?

Nesąmonė       2015-07-7 8:29

Istorijos dėstymas yra pačios istorijos produktas.

Kalbėkim į temą       2015-07-7 8:28

ISTORIJOS dėstymas lietuvių mokyklose yra paradoksaliai chaotiškas, klaidinantis, žeminantis lietuvius, karalių (rex) tautą. Nenuostabu, „Lietuvos istorijos institutas“  2005 m. išleido falsifikatą “Mindaugo knyga“. Sąmoningai, nepateikus dokumentų originalų, čia yra pateikti tik originalių dokumentų, popiežiaus laiškų Mindaugui „vertimai“, kurie   yra šių  dokumentų klastotės -  lotyniškas “rex” (karalius) yra verčiamas “kunigaikščiu”, “Lithuaniae regnum”(Lietuvos karalystė) - “Lietuvos kraštu”. Pateikti istorinių dokumentų „vertimai“  iškraipo popiežiaus žodžius ir sąvokas. Tai padaryta sąmoningai. Dėl tokių „istorikų“ - impotentų  Lietuva yra vienintelė pasaulyje savo valstybę paniekinusi šalis. Minėtos biudžetinės įstaigos „istorikai“ Lietuvos karalystę pervadinę „didžiąja kunigaikštyste“, o Lietuvos karalius – „didžiaisiais kunigaikščiais“, atkakliai tęsia okupacinių ,kremlinių „istorikų“ įprotį, rašant istorine tematika, “drebinti kinkas” (Vincas Kudirka). Trijų šimtmečių Kremliaus dvasinio ir fizinio lietuvių tautos genocido aplinkoje, lietuvis istorikas ilgus šimtmečius privalėjo vadovautis melo ir blogio imperijos Rusijos nustatytais kanonais, istorija buvo paversta politikų ,okupacinio režimo tarnaite.
    Ar laisvi nuo kremlinės priespaudos Lietuvos istorikai prisidės kuriant Lietuvos istorijos vadovėlius mokykloms?  Būtina pašalinti politines klastotes „didžioji kunigaikštystė“ , „didysis kunigaikštis“  iš istorijos pamokų Lietuvos mokyklose. Turi būti, atitinkamai, Lithuaniae regnum, rex - Lietuvos karalystė, karalius.

    Kaip manote stabdyti Lietuvos mokyklose istorijos pamokų metu vykstančius mokinių dezinformaciją, tautinį nihilizmą, abejingumą, emigraciją skatinančius procesus? 
         

Rapolas       2015-07-7 8:22

Nerandu klausimų. Vėliau geriau negu niekad, nors vėliau taip niekad ir nebūna.

Pasiūlymas kvailiams       2015-07-7 8:21

Išreiškite savo nuomonę ir dalyvaukite mūsų rengiamoje dovanų čekių traukimo loterijoje.

Mes norėtume užduoti keletą trumpų klausimų apie mūsų internetinę svetainę. Jeigu Jūs pirmą kartą lankotės mūsų svetainėje, Jūs galite paspausti čia ir atsakyti į klausimus vėliau.

Tu gali daugiau ir skaniau       2015-07-7 8:18

Tikram lietuviui iškyla gamtoje, šventė sodyboje ar namų kiemelyje neatsiejama nuo kepsninės ir skaniai iškeptų šašlykų ar dešrelių, todėl mes sukūrėme naują liniją su kuria jūsų pamėginti skoniai jums primins vasarą! Nepamirškite vasaros ir ragaukite vasaros skonius iškeptus orkaitėje. Vištiena supakuota patogiose kepimui skirtose pakuotėse -  kuriuose kepant vištiena visada išliks sultinga ir keps savo sultyse, o jeigu norite, kad ji būtų ir traški, nukirpkite maišelio kampą likus 10 min. iki kepimo pabaigos.

Negaliu patikėti       2015-07-7 8:15

Tai jau visai nejuokinga. Pirkau parduotuvėje vištą. O ji buvo neįkandama, nors viriau dvi su puse valandos pagal Užkalnio receptą.

Seksas ir politika - vienas ir tas pac       2015-07-7 8:13

Vokiškasis arba „tikrasis” socializmas

Prancūzijos socialistinė ir komunistinė literatūra, kuri atsirado viešpataujančios buržuazijos priespaudoje ir kuri yra literatūrinė kovos prieš tą viešpatavimą išraiška, į Vokietiją buvo perkelta tuo metu, kai buržuazija ten savo kovą prieš feodalinį absoliutizmą dar vos tebuvo pradėjusi.

Vokiečių filosofai, pusfilosofiai ir skambios frazės mėgėjai godžiai griebėsi šios literatūros užmiršdami tiktai. kad drauge su šiais raštais iš Prancūzijos nebuvo perkeltos i Vokietija prancūzų gyvenimo sąlygos. Vokietijos sąlygomis prancūzų literatūra neteko visos tiesioginės praktinės reikšmės ir įgavo grynai literatūrinės srovės pavidalą. Ji turėjo pavirsti tuščiais postringavimais apie žmogiškosios esmės įkūnijimą. Tuo būdu pirmosios Prancūzijos revoliucijos reikalavimai XVIII amžiaus vokiečių filosofams turėjo prasmę tik kaip „praktinio proto” reikalavimai apskritai, o Prancūzijos revoliucinės buržuazijos valios pasireiškimai jų akyse turėjo grynosios valios dėsnių reikšmę, valios, kokia ji turi būti, tikrosios žmogiškosios valios.

Visas vokiečių literatų darbas tebuvo suderinti naująsias prancūzų idėjas su savo senąja, filosofine sąžine arba, tiksliau. įsisavinti prancūzu idėjas savo filosofiniu požiūriu.

Šis įsisavinimas vyko tokiu pat būdu, kaip iš viso išmokstama svetima kalba, t. y. naudojantis vertimu.

Yra žinoma, kad manuskriptuose, kuriuose buvo parašyti klasikiniai stabmeldiškosios senovės veikalai, vienuoliai viršum teksto rašė kvailus katalikų šventųjų gyvenimo aprašymus. Vokiečių literatai su nedorėliška prancūzų literatūra elgėsi kaip tik atvirkščiai. Savo filosofines nesąmones jie įrašė po prancūzų originalu. Pavyzdžiui, po prancūziškąja piniginių santykių kritika jie įrašė „žmogiškosios esmės susvetimėjimas”, po prancūziškąja buržuazinės valstybės kritika jie įrašė „abstrakčios Visuotinybės viešpatavimo panaikinimas” ir t. t.

Tą savo filosofinės frazeologijos pakišimą po prancūzų teorijomis jie pakrikštijo „veiksmo filosofija”, „tikruoju socializmu”, „vokiškuoju socializmo mokslu”, „filosofiniu socializmo pagrindimu” ir t. t.

Tuo būdu prancūzų socialistinė-komunistinė literatūra buvo visiškai nususinta. Ir kadangi vokiečio rankose ji nustojo reiškusi vienos klasės kovą prieš kitą, tai vokietis buvo įsitikinęs, kad jis pakilo aukščiau „prancūziškojo vienašališkumo”, kad jis, užuot gynęs tikrus poreikius, ginąs tiesos poreikį, užuot gynęs proletariato interesus, ginas žmogiškosios esmės interesus, apskritai žmogaus interesus, žmogaus, kuris nepriklauso jokiai klasei, kuris iš viso egzistuoja ne tikrovėje, o tik miglotuose filosofinės fantazijos debesyse

Šis vokiškasis socializmas, kuris savo bejėgiškas mokinio pratybas laikė tokiomis rimtomis ir svarbiomis ir taip triukšmingai jas reklamavo, palaipsniui neteko savo pedantiškos nekaltybės.

Vokietijos, ypač Prūsijos, buržuazijos kova prieš feodalus ir absoliutinę monarchiją — žodžiu, liberalinis judėjimas— darėsi vis rimtesnis.

Taigi „tikrajam” socializmui pasitaikė lauktoji proga politiniam judėjimui priešpastatyti socialistinius reikalavimus, svaidyti tradicinius prakeikimus prieš liberalizmą, prieš atstovaujamąją valstybę, prieš buržuazinę konkurenciją, buržuazinę spaudos laisvę, buržuazinę teisę, buržuazinę laisvę ir lygybę ir skelbti liaudies masei, kad ji iš šio buržuazinio judėjimo nieko negali laimėti, o priešingai, gali viską pralaimėti. Vokiškasis socializmas laiku užmiršdavo, kad prancūzų kritika, kurios pasigailėtinas aidas jis buvo, turėjo galvoje šiuolaikinę buržuazinę visuomenę su ją atitinkančiomis materialinėmis gyvenimo sąlygomis ir atitinkama politine konstitucija, t. y. kaip tik visas tas prielaidas, kurias Vokietijoje dar reikėjo išsikovoti.

Telefonistė       2015-07-7 8:12

Tai skandalas. Seksą telefonu toleruoja mūsų saugumo tarnybos. Jie patys tuo užsiiminėja be paliovos.

Seksas telefonu       2015-07-7 8:10

Ar tai nusikaltimas prieš telekomą?

Svarbu perprasti iki galo       2015-07-7 8:09

„Bet”, pasakys mums, „religinės, moralinės, filosofinės, politinės teisinės idėjos ir t. t., žinoma, keitėsi istorija besivystant. Tačiau religija, moralė, filosofija politika, teisė visuomet išliko toje nenutrūkstamoje kaitoje.

Be to, esama ir amžinų tiesų kaip laisvė, teisingumas ir t. t., kurios yra bendros visoms visuomenės raidos stadijoms. O komunizmas panaikina amžinąsias tiesas, jis panaikina religiją, moralę, užuot suteikęs joms naują pavidalą, taigi jis prieštarauja visai ligšiolinei istorijos raidai”.

Kokia šio kaltinimo esmė? Visų ligšioliniu visuomenių istoriją sudarė vystymasis klasių priešingumų, kurie įvairiose epochose, buvo Įvairaus pavidalo.

Tačiau, kad ir kokio pavidalo buvo tie priešingumai, vienas faktas yra bendras visiems praėjusiems šimtmečiams, būtent, kad viena visuomenės dalis išnaudojo kitą dalį. Todėl nenuostabu, kad visų šimtmečių visuomenine sąmonė, nepaisant visų Įvairumu ir skirtingumų, vystosi tam tikromis bendromis formomis, sąmonės formomis, kurios visiškai išnyks, tik Galutinai išnykus klasių priešingumui.

Komunistinė revoliucija yra kuo ryžtingiausias atsisakymas nuosavybės santykių, paveldėtų iš praeities; nenuostabu, kad besivystydama ji kuo ryžtingiausiai išsižada iš praeities paveldėtų idėjų.

Tačiau palikime buržuazijos priekaištus komunizmui.

Jau anksčiau matėme, kad pirmasis žingsnis darbininkų revoliucijoje yra proletariato pavirtimas viešpataujančiąja klase, demokratijos iškovojimas.

Proletariatas panaudos savo politini viešpatavimą visam kapitalui iš buržuazijos palaipsniui išplėšti, visiems gamybos Įrankiams centralizuoti valstybės, t.y Suorganizuoto kaip viešpataujančioji klasė proletariato, rankose ir kiek galima greičiau gamybiniu jėgų sumai padidinti.

Suprantama, iš pradžių tai gali Įvykti tik despotiškai įsikišus į nuosavybės teisę ir į buržuazinius gamybinius santykius, t. y. panaudojant priemones, kurios ekonominiu požiūriu atrodo nepakankamos ir nepatvarios, bet, vykstant judėjimui, pačios save perauga ir yra neišvengiamos kaip priemonė viso gamybos būdo perversmui įvykdyti.

Šitos priemonės, žinoma, įvairiose šalyse bus įvairios. Tačiau pažangiausiose šalyse beveik visur galės būti pritaikytos šios priemonės:

1. Žemės nuosavybės eksproprijavimas ir žemės rentos sunaudojimas valstybės išlaidoms padengti

2.Dideli progresyviniai mokesčiai.

3.Paveldėjimo teisės panaikinimas.

4.Visų emigrantų ir maištininkų turto konfiskavime 5. Kredito centralizavimas valstybės rankose per nacionalini banką su valstybiniu kapitalu ir išimtiniu monopoliu.

6. Viso transporto centralizavimas valstybės rankose.

7.Valstybinių fabrikų, gamybos įrankių skaičiaus padidinimas dirvonų įsisavinimas ir žemės pagerinimas pagal bendrą planą.

8. Visiems lygi darbo prievolė, pramoninių armijų steigimas, ypač žemdirbystės reikalams.

9. Žemdirbystės ir pramonės sujungimas, panaudojimas priemonių skirtumui tarp miesto ir kaimo palaipsniui pašalinti.

10. Visuomeninis ir nemokamas visų vaiku auklėjimas. Panaikinimas vaiku darbo fabrikuose šiuolaikiniu jo pavidalu. Auklėjimo sujungimas su materialine gamyba ir t. t.

Kai, vykstant raidai, išnyks klasių skirtumai ir visa gamyba susikoncentruos individų asociacijos rankose, viešoji valdžia neteks savo politinio pobūdžio, politinė valdžia tikrąja prasme yra organizuota vienos klasės prievarta kitai klasei slopinti. Jei proletariatas, kovodamas prieš buržuaziją, būtinai susivienija į klasę, jei, įvykdydamas revoliuciją, jis pasidaro viešpataujančia klase ir,būdamas viešpataujanti klasė, jėga panaikina senuosius gamybinius santykius, tai drauge su tais gamybiniais santykiais jis panaikina klasių priešingumo buvimo sąlygas, panaikina klases iš viso, o kartu ir savo paties, kaip klasės, viešpatavimą.

Senąją buržuazinę visuomenę su jos klasėmis ir klasių priešingumais pakeičia asociacija, kurioje laisvas kiekvieno vystymasis yra laisvo visų vystymosi sąlyga.

Batvinis Studijuoju       2015-07-7 8:07

Šviesėja akyse.
Taigi buržuazinėje visuomenėje praeitis vyrauja prieš dabartį, komunistinėje — dabartis vyrauja prieš praeitį. Buržuazinėje visuomenėje kapitalas savarankiškas ir individualus, o dirbantysis individas yra nesavarankiškas ir nuasmenintas. Ir šių santykių panaikinimą buržuazija vadina asmenybės ir laisvės panaikinimu! Ji teisi. Tikrai, čia yra kalbama apie buržuazinės asmenybės, buržuazinio savarankiškumo ir buržuazinės laisvės panaikinimą.

Dabartiniu buržuazinių gamybinių santykių ribose laisvė suprantama kaip prekybos laisvė, kaip laisvė pirkti ir parduoti.

Bet kai žlunga verteivystė, žlunga ir laisva verteivystė. Kalbos apie laisvą verteivystę, kaip ir visos kitos išpūstos mūsų buržua kalbos apie laisvę, iš viso turi prasmę tik kalbant apie suvaržytąją verteivystę, apie pavergtąjį viduramžio miestietį, bet ne apie komunistinį verteivystės, buržuazinių gamybinių santykių ir pačios buržuazijos panaikinimą.

Jus pagauna siaubas, kad mes norime panaikinti privatinę nuosavybe. “Bet jūsų dabartinėje visuomenėje privatinė nuosavybė yra panaikinta devynioms dešimtosioms jos narių; ji egzistuoja kaip tik dėl to kad ji neegzistuoja devynioms dešimtosioms. Taigi jūs mums prikaišiojate. kad mes norime panaikinti nuosavybę, kurios būtina sąlyga yra ta, kad milžiniška visuomenės dauguma neturėtų nuosavybės.

Žodžiu, jūs mums prikaišiojate, kad mes norime panaikinti jūsų nuosavybę. Taip, mes tikrai tai norime padaryti.

Nuo to momento, kai nebebus galima darbo paversti kapitalu, pinigais, žemės renta, trumpai sakant, visuomenine jėga, kurią galima monopolizuoti, t. y. nuo to momento, kai asmeninė nuosavybė nebegalės pavirsti buržuazine nuosavybe.—nuo to momento, pareiškiate jūs, būsianti panaikinta asmenybė.

Vadinasi, jūs pripažįstate, kad asmenybe jūs laikote ne ką kitą, kaip tik buržua, t. y. buržuazinį savininką. Tokia asmenybė iš tikrųjų turi būti panaikinta.

Komunizmas niekam neatima galimumo savintis visuomeninius gaminius jis atima tik galimumą, pasinaudojant tuo pasisavinimu, pavergti svetimą darbą.

Buvo iškeliamas prieštaravimas, kad, panaikinus privatinę nuosavybę, nutruksianti bet kuri veikla, įsiviešpatausianti visuotinė tinginystė. Jei taip, tai buržuazinė visuomenė jau seniai turėjo pražūti dėl tinginystės, nes čia tie, kurie dirba, nieko neįsigyja, o tie, kurie įsigyja, nedirba. Visi tie būgštavimai suvedami į tautologiją, kad nebėra samdomojo darbo, jei nebėra kapitalo.

Visi priekaištai, kurie nukreipti prieš komunistinį materialinių produktų pasisavinimo ir gamybos būdą. Tai pat liečia protinio darbo produktu pasisavinimą ir gamybą. Panašiai, kaip klasinės nuosavybės panaikinimas buržua atrodo esąs pačios gamybos panaikinimas, taip ir klasinio išsimokslinimo panaikinimas jam yra tolygus išsimokslinimo panaikinimui iš viso.

Išsimokslinimas, kurio žlugimą jis apgailestauja, milžiniškai daugumai yra pavirtimas mašinos priedėliu.

Velniop       2015-07-7 8:06

Batvini baik muilinti. Juk vartoji kažkokius stimuliatorius. Prisipažink, nevidone.

Batvinis       2015-07-7 8:04

Taigi matome, jog šiuolaikinė buržuazija pati yra ilgo vystymosi proceso, visos eilės gamybos ir mainų būdo perversmų padarinys.

Kiekvieną iš šių buržuazijos išsivystymo pakopų lydėjo atitinkama politinė pažanga. Buvusi engiamasis luomas feodalams valdant, ginkluota ir savarankiškai besivaldanti asociacija komunoje[4], vienur — nepriklausoma miestiečių respublika, kitur — trečiasis, mokestinis monarchijos luomas, vėliau, manufaktūros laikais — bajorijos atsvara luominėje arba absoliutinėje monarchijoje ir svarbiausiasis didžiųjų monarchijų pagrindas iš viso, pagaliau, susikūrus stambiajai pramonei ir pasaulinei rinkai, buržuazija išsikovojo išimtini politinį viešpatavimą šiuolaikinėje atstovaujamojoje valstybėje.

Šiuolaikinė valstybės valdžia tėra tik komitetas, tvarkąs bendruosius visos buržuazijos klasės reikalus.

Buržuazija istorijoje suvaidino nepaprastai revoliucini vaidmenį.

Buržuazija visur, kur tik ji pasiekė valdžią, sunaikino visus feodalinius, patriarchalinius, idilinius santykius. Margus feodalinius pančius, kurie rišo žmogų prie jo „prigimtinių viešpačių“, ji negailestingai sutraukė ir nepaliko tarp žmonių jokio kito ryšio, kaip tik vieną pliką interesą, beširdį „gryną pinigą”. Lediniame savanaudiško apskaičiavimo vandenyje ji paskandino šventąjį religinės ekstazės, riteriško entuziazmo, miesčioniško sentimentalumo virpesį. Žmogaus asmens orumą ji pavertė mainomąja verte ir vietoj daugybės suteiktų ir įgytų laisvių iškėlė vieną beširdę prekybos laisvę. Žodžiu, religinėmis ir politinėmis iliuzijomis pridengtą išnaudojimą ji pakeitė atviru, begėdišku, tiesioginiu, sausu išnaudojimu.

Buržuazija nuplėšė šventumo aureolę nuo visų veiklos rūšių, kurios ligi tol buvo laikomos garbingomis ir j kurias buvo žiūrima su pamaldžiu virpesiu. Gydytoją, teisininką, kunigą, poetą, mokslo vyrą ji pavertė savo apmokamais samdomaisiais darbuotojais.

Buržuazija nuplėšė nuo šeimos santykių jaudinanti sentimentalų šydą ir padarė juos grynai piniginiais santykiais.

Iš esmės       2015-07-7 8:03

BURŽUA IR PROLETARAI[1]

Visų ligšiolinių visuomenių istorija[2] buvo klasių kovos istorija.

Laisvasis ir vergas, patricijus ir plebėjas, dvarininkas ir baudžiauninkas, cecho meistras[3] ir pameistrys, žodžiu, engėjas ir engiamasis buvo amžiname antagonizme vienas antram, kovojo nenutrūkstamą, čia paslėptą, čia atvirą kovą, kuri visada baigdavosi revoliuciniu viso visuomeninio pastato pertvarkymu arba bendru kovojančių klasių žlugimu.

Ankstyvesnėse istorinėse epochose beveik visur randame visišką visuomenės susiskirstymą į įvairius luomus,— ištisus skirtingų visuomeninių padėčių laiptus. Senovės Romoje matome patricijus, raitelius, plebėjus, vergus; viduramžiais — feodalinius valdovus, vasalus, cechų meistrus, pameistrius, baudžiauninkus, be to, beveik kiekvienoje šitų klasių — dar atskiras gradacijas.

Iš žlugusios feodalinės visuomenės gelmių iškilusi šiuolaikinė buržuazinė visuomenė nepanaikino klasių priešingumų. Ji tik pastatė naujas klases, naujas engimo sąlygas ir naujas kovos formas į senųjų vietą.

Tačiau mūsų epocha, buržuazijos epocha, pasižymi tuo, kad ji supaprastino klasių priešingumus: visuomenė vis labiau ir labiau skyla į dvi dideles priešiškas stovyklas, į dvi dideles, viena prieš antrą stovinčias klases - Buržuaziją ir proletariatą. Iš viduramžių baudžiauninkų kilo laisvieji pirmųjų miestų gyventojai; iš šito miestiečių luomo išsivystė pirmieji buržuazijos elementai. Amerikos ir jūrų kelio aplink Afriką atradimas sukūrė naują veikimo dirvą kylančiai buržuazijai. Ostindijos ir Kinijos rinkos, Amerikos kolonizavimas, mainai su kolonijomis, mainų priemonių ir iš viso prekių padaugėjimas suteikė prekybai, laivininkystei, pramonei anksčiau dar nematytą postūmi ir tuo būdu smarkiai paspartino revoliucinio elemento vystymąsi yrančioje feodalinėje visuomenėje. Buvusioji feodalinė, arba cechinė, pramonės organizacija jau nebegalėjo patenkinti paklausos, kuri didėjo drauge su naujomis rinkomis. Jos vietą užėmė manufaktūra. Cechų meistrus išstūmė pramonės vidurinis luomas; darbo pasidalijimas tarp įvairių korporacijų išnyko, užleisdamas vietą darbo pasidalijimui atskiros dirbtuvės viduje. Bet rinkos vis augo, paklausa vis kilo. Ir manufaktūra jau nebegalėjo jos patenkinti. Tuomet garas ir mašina padarė revoliuciją pramonėje. Manufaktūros vietą užėmė šiuolaikinė stambioji pramonė, į pramonės vidurinio luomo vietą stojo pramonininkai milijonieriai, ištisų pramonės armijų vadovai, šiuolaikiniai buržua.

Stambioji pramonė sukūrė pasaulinę rinką, kurią parengė Amerikos atradimas. Pasaulinė rinka sukėlė milžinišką prekybos, laivininkystės ir sausumos susisiekimo priemonių, išsivystymą. Tatai savo ruožtu paveikė pramonės išsiplėtimą, ir, beaugant pramonei, prekybai, laivininkystei, geležinkeliams, vystėsi buržuazija, didindama savo kapitalą ir nustelbdama visas iš viduramžių paveldėtas klases.

Politinė prostitutė       2015-07-7 8:01

Šmėkla klaidžioja po Europą — komunizmo šmėkla. Visos senosios Europos jėgos susivienijo į šventą medžioklę prieš šią šmėklą: popiežius ir caras, Meternichas ir Gizo, prancūzų radikalai ir vokiečių policininkai.

Kur toji opozicinė partija, kurios jos priešininkai, esantieji valdžioje, nebūtų apšaukę komunistine? Kur toji opozicinė partija, kuri savo ruožtu nebūtų metusi smerkiančio kaltinimo komunizmu tiek pažangesniesiems opozicijos atstovams, tiek ir savo reakciniams priešininkams?

Dvi išvados seka iš to fakto.

Komunizmą jau visos Europos galybės pripažįsta jėga.

Jau pats metas komunistams atvirai išdėstyti visam pasauliui savo pažiūras, savo tikslus, savo siekimus ir pasakoms apie komunizmo šmėklą priešpastatyti pačios partijos manifestą.

Tuo tikslu susirinko Londone įvairiausių tautybių komunistai ir sudarė šį „Manifestą”, skelbiamą anglų, prancūzų, vokiečių, italų, flamandų ir danų kalbomis.

Siūlau       2015-07-7 7:58

Siuntimas IŠPERKAMUOJU PAŠTU (“AB Lietuvos paštas”) per 2-3 darbo dienas.
Siuntai išsiųsti reikalingas asmens vardas, pavardė, adresas, pašto kodas (pašto kodą galite susirasti http://www.post.lt ).
Per 2-3 darbo dienas gausite pranešimą į namus dėl gautos korespondencijos su išpirka.
SVARBU:  Jei nenorite gauti pranešimo į namus, galime siuntinį išsiūsti į Jūsų pasirinktą paštą IKI PAREIKALAVIMO, tokiu atvejų savarankiškai be pranešimo gavimo į pašto dėžutę teks apsilankyti pašte ir paprašyti siuntinio. Pildant PRISTATYMO ADRESĄ, skiltyje ADRESAS: įrašykite pvz. KLAIPĖDOS CENTRINIS PAŠTAS ar KLAIPĖDOS 10-asis paštas.
Atėjus į paštą, susimokėsite sutartą sumą ir atsiimsite siuntą.
Daugelis žmonių nerimauja dėl siuntos turinio anonimiškumo. Užtikriname, kad siuntos turinys visais atvėjais- ANONIMINIS, todėl nėra ko nerimauti gaunant siuntą.

Siuntimas registruotu pirmenybiniu (“AB Lietuvos paštas”) per 2-3 darbo dienas.

Pasirinkus šį siuntimo būdą, Jums reikės apmokėti už užsakymą bankiniu pavedimu, kreditine kortele arba paypal
Gavus apmokėjimą siunta išsiunčiama į Jūsų nurodytą adresą pirmenybine, registruota korespondencija.
Per 2-3 darbo dienas gausite pranešimą į pašto dėžutę. Su juo atsiimsite pranešimą pašte.

Rapolas       2015-07-7 7:56

Gavai placebo

Nesąmonė       2015-07-7 7:55

Mėginau, nepadeda

Kur gauti       2015-07-7 7:55

Užtikrinta kokybė, geriausia kaina ir ilgametė patirtis leis mėgautis geriausias generiniais preparatais tik pas mus. Jei turite klausymu, visada galite kreiptis.
Kas yra generika?
Nepatentuoti (Generiniai) preparatai, kuriuose yra tos pačios veikliosios medžiagos kaip ir originaliame firminiame preparate, ir kuriais yra prekiaujama pagal patentų teisę. Jie yra identifikuojami arba savo firminiu pavadinimu arba pagal tarptautiniu mastu pripažintus patentuotus mokslinius pavadinimus:

ta pati kokybė kaip ir firminiai vaistai
nepakitęs veiksmingumas
to paties saugumo
atlikti griežti FDA ir kiti patikrinimai
kaina kur kas mažesnė!

PASTABA: Visi prekiniai ženklai naudojami šioje svetainėje pavadinimu tokiu kaip: Viagra©, Cialis©, Levitra© nėra parduodami gamintojų gaminiai kompanijų Pfizer, Lilly ICOS ir Bayer ir mes niekaip neesame susija su šių gamintojų originaliais preparatais. Mes siūlome tik generines alternatyvas Indijos gaminotjų tokių kaip Sunrise, Ajanta Pharma ir panašiai.

Kur gauti       2015-07-7 7:53

Eriacta
Viagra susideda iš 100mg Sildenafilio.

Sildenafilis (Generic Viagra ®) yra naudojamas gydyti vyrų erekcijos disfunkciją (impotenciją, arba kai vyras negali santykiauti dėl nestandžios ar laikinai sustandėjančios varpos). Sildenafil gydo erekcijos disfunkciją, padidindamas kraujo pritekėjimą į varpą, seksualinės stimuliacijos metu.

Siūlau       2015-07-7 7:52

P-Force Fort 150 N10
P-Force Fort - sudaro net 130mg Sildenafilio. Ne taip kaip kituose generiniuose viagros produktuose, kaip: Viagra, Suhagra, kamagra, Eriacta, Aurogra ir panašiai, kuriuose būna 100mg sildenafilio. P-force plus 130mg pagamintas augant žmonių poreikiui, todėl išsklaidys bet kokias dvejones apie impotencija ir leis mėgautis sekso malonumais.

Jobas       2015-07-7 7:49

Labas rytas. Turiu gerą pusvalandį laiko. Pasidarbuosiu šiupeliu. Susieisim pusryčių prie arbatėlės. Ten sutarsim kur ir kaip atostogas leisim.

Agota       2015-07-7 6:54

Labas rytas,bičiuliai.
Gražiai nuvairavot paskutinius komentarus: esu įsitikinusi-piratai sužavėti.
Smagu,kai diena taip linksmai prasideda… wink

Amosas       2015-07-7 0:12

Jo, prisipažinsiu - patiko net man.
Ekspromtas.
Sekundės reikalas.
Bet balius šį vakar eina į pabaigą.
...
Pabaigai įmečiau lopšinės tekstelį.
Tas tai jau labai skuboto kirvio darbo, gal kiek per daug netašytas.
Bet gal iškišiu kaip natūralią liaudies kūrybą?
Naiviojo primityvizmo stilius kartais irgi turi paklausą.
Matai, aš jau visiškai “gatavas” - poilsio trūksta smertelnai, o rytoj turiu daug sudėtingų darbų.
Nešu padkavas į lovą nes tuoj išžirgsiu vidurį aslos kaip koks klišas balerūnas.
Viso, labanakt, atiaąąą.
Iki.

Jobas       2015-07-6 23:34

Smagumėlis. Ar dar nemiegi. Apie veidu į purvą tiesiog šedevras.

Amosas       2015-07-6 23:06

Gerai.
Aš tik vieną kartelį iš patolo paturavojau tarsi hipotetiniame lygmenyje.
Tiesiog labai tiko greta esančių komentarų.
Irena visiškai mane stebina.
tokio principngumo nesitikėjau.
Matėsi, kad maladiec moteriškė, bet kad ant tik maladiec net nesvajojau.
Dėl kažkokio nežinomo autoriaus komentaruose.
Matai, lankomumo kreivė vėl šaudo į viršų, Dr. Kelio partija jau AtA, ExŠpertai nuėjo paskui Nakui, tai žmonės dairosi alternatyvų. O tų alternatyvų mažiau nei katino ašarų.
Šio portalo vertė sunkiai įkainojama.
Ateina ir ateis dar daugiau skaitytojų.
Ateis protingų komentarų autorių.
Nes šis portalas turi šarmą.
Tu, Agota, Saulius ir daug kitų bendražygių podraug su redakcija jį padarėme GYVU.

Jobas       2015-07-6 22:31

Amosai, jokiu būdu kol kas nereikia ten išsiduoti, ką žinom. Gerą kortą reikia prilaikyti saujoj. Jokiais būdais neišsiduokim. Palik tą malonumą man. Aš gerai žinau jų silpnas vietas ir psichologiją. Užuominom varysiu tai vieną, tai kitą į kampą. Tie švonderiai tikrai neišlaikys. kai reikės podmagos, žinosi ką ir kaip daryti. Aptarsim jau kitoj vietoj. Net maniškiams jokiu būdu nesakyk, kad kažką žinai iš manęs. Tik sužlugdysim reikalą.
Nuostabiai abu padirbėjot su Agota.
Atsirado kažkoks rimtas žmogus, kuris kirto iš peties Putėsiui ir DK dėl verkšlenimo apie nusavintą portalą. kažkoks nematytas, bet kad malačius, tai tikrai.
Atsiranda žmonių, kurių net nesitikėjom sulauksią taip greitai. Ir Irena - maladiec. Toje Taryboj ji gali rimta rakštimi tapti.
Einu pažaisti įspirtuko. Gal prisijungsi?

Amosas       2015-07-6 21:39

Jobui-
Aš kaip matai, laikausi drausmingai.
Tikrai, iš tiesų, rimtam žaidimui kur kožnas žodis kainą turi šiandien aš nebepajėgus.
Bet pašposyti publikos patiechai, gar galiu.
Gal pelėsiai ir numano kas paviršiuje naujas pasakų versijas/ alegorijas rašinėja-  bet ką iš bevardžio pareikalausi. Publika nuojautos suvokimo kontekste, tik dar geriau pajus mano “diskusijos” su Dr.Ovosieku demaskuojančią vertę. Viskas o.k.
Vienžo amosui viršuje išeiginė, bet amosinei zbitkai humoro forma tikrai ne.
Supranti, prieš kandų sarkazmą sunku su kuvalda šokinėti.
Bejėgis įsiutis iš oponentų pusės tik dar labiau linksmins publiką kuri jau ir taip per kraštus lipa paveizėti atsivėrusių dyvų.
Ana gvardija neturi skonio, saiko ir nuovokos ir subtilybių kada kur kas tinka nepagauna.
Kol kas viskas ką daro, mano požiūriu, tie idiotai daro savo nenaudai totaliai tapornai.
Dar valandėlę būsiu on line. Vis užmesiu akį ir čia, į palėpę.
Na o kalbant apie tą šermukšninį  česnaku pagardintą kuoliuką kurį įvariai Dr.Čkiui tarp šonkaulių, ką ir kalbėti - kaip ir Pro prieš tai. Ir laiku ir vietoj ir su prieskoniais. Šarminga.
Dabar pamatysim -kokio naglumo/bukumo ir drąsumo IP turėtojai.
Misliju JEIGU neapsiramins, tuomet gal kol geležys karštos reikia cvekais užkalti kitas grabo lentas paviešinant visus cirkus komentaruose kokiais užsiiminėja habilituotasis Drg. E.X Tovariščius.
Bet aš čia saviveiklos nerodysiu. Jeigu sugalvosi driokstelsti TA tema -kitas reikalas, paturavosiu geriau už visus kada nors tavo girdėtus muzikontus/giedorius.
Aš ne kompozitorius, bet originalios solo partijos, mane tiesiog įkvepia beveik džiazo lygio akompanimento aranžuotėms.
Bus proga -pagrosiu po polnoj programme.
Kol nėra progos,  taip kažką iš klausos paliurlinsiu neįpareigojančiai. Taperio amatas irgi visai žavus.

Jobas       2015-07-6 21:03

Amosai, jie zonduojasi, kas mes, kiek mūsų, ką ketiname daryti. provokuoja. Jei galva pervargusi, nekišk ant kaladės.
Strateguosime ryt su Pro ir RB. Aš buvau pas bites. Tik grįžęs šį tą sugraibiau, bet nuo dabar mes abu labu tokio dėl priėjimo prie tikros info, nors ir anksčiau simuliakrus pametinėdavo. Aš DK pagąsdinau. jei ne durnas, apramins ir savo gaują, jei šnypš, gaus į nasrus. Ne dabar. Išlaikom pauzelę. Rankose turim geras kortas. Rytoj pasakysiu apie lentyną, nebendravau su Pro, tai ir negaliu šįvakar nieko pasakyti.

Agota       2015-07-6 20:56

Jetau jetau,kaip Jobas žiebė aniems dviems -net man saldu pasidarė...

Amosas       2015-07-6 20:51

Matai, Agotėl dėl to persirenginėjimo ne lytiškumas svarbiausia.
Daktarui pagal statusą ir rangą kaip Vadui užsiiminėti tuo kuo užsiima eiliniai info karų kareiviai nelabai dera.
Mudu tai mudu - esame ne generolai.
Esma paprasti eiliniai kariautojai.
Tik kad gal daugiau snaiperiai pagal specialybę.
Mudviem galima ir reikia nes už mudviejų nugarų kad ir ne maskva ale ir ne bezdonių parapija.
Kas už mus jeigu ne mes?
Kas kita priguli karininko rangui.
Pulkauninkui nedera nosimi sobstvenoručno apkasų kasti.
Pulkininko darbas yra galvoti ir strateguoti o ne pačiam kulipkas mėtyti lyg kokiam kontūzintam jefreitoriui.
Komiškai tas atrodo.
O ir tikrus, realius Nugalėtojų Armijos pajėgumus bei vidinių resursų stoką išduoda.
O savo silpnybių viešas išstatymas yra tikra dovana priešininkams.
Ta proga kaip ir turėtume padėkoti Pulkininkui iš apkasų anapus fronto linijos. : )
Šūdą ant pagaliuko tokia gvardija gaus o ne pusę vietų seime.

Agota       2015-07-6 20:19

Atsiprašau,kartais rimtai priimu juokus. wink
Dėl Daktaro persirenginėjimų.Ar neatspėjau,kad jis -kaukių paradas?.Tą patį ir aš darau.Bet aš moteris-man galima. wink
Jei rimtai,tai ko gero jis buvo tik faktinis LS vadovas ir"lyderis”, tikrasis autoritetas arba net keli autoritetai dirbo už jį tai,ką paprastai daro TIKRAS vadovas…

Amosas       2015-07-6 20:03

Gink Diev.
Net minčių neturėjau Tau, miela, įbrukti į rankas šiūpelį.
Ar aš koks bolševikas?
Aišku, čia darbas vyriškas, juolab kalkių smarvė ne išpuoselėtai moteriškai nosytei.
Be manęs yra dar du “iš stuomens ir iš liemens”.
Kadangi po darbų maratono esu nelabai kondicinės būklės, tai bandau laidyti niuksus “sobutilninkams”.
Spekuliuoju biškelį, tipo Jobas išsibitinėjęs ar Saulius išsisanatorinęs - gal anie pasibovins.
Bet čia tik toks blevyzgojimas iš dyko buvimo belaukiant kol mūsų web capella gausiau susirinks online.
Toksjau amosinis būdas- bile tik pažongliruoti lygioj vietoj progą susikurti. smile

Agota       2015-07-6 19:35

Nepyk,Amosai,bet su šiūpeliu aš būnu negraži… wink
Tas DK’ą šiandien tikrai gailisi,kad lengvai"paleido” LS maištininkus: prarado tiesioginę prieigą prie portalo, tikrų gerų idėjų generuotojus ir galimus ryšininkus su liaudimi-t.y.skaitytojais.Plius skyrybų metu į viešumą nutekėjo partijai žalingos informacijos.Kaip toj dainoj"kažkas atsitiko,putėsis supyko…” winkDK labai buvo patogu šerti iš rudens Jobą su bičiuliais pažadais ir visokiais miražais…o čia še tau, liko be stipriausių ir peilio užanty nelaikančių žmonių.
Nežinau faktų,bet putėsis su DK greičiausiai koja kojon žygiuoja po kontoros vėliava.
Jobui,/Man parūpo toks klausimėlis Pro, bet gal ir Jūs žinot-kada pradėjot jaust,kad kažkas ne taip su partiečiais?ar jau su putėsio prilipimu, ar dar iki to? retai,bet tiesos.lt užsukdavau eksperimentų laiku,tai čia buvo ramu,tylu,nedaug komentarų, 0 bobikų...

Amosas       2015-07-6 19:04

Su šventėm visus.
Uffff, pagaliau parsiradau namo.
Čainykas burbuliuoja, garai pro ausis šnypščia -man buvo įtempta dienelė.
Prabėgomis permečiau kas vyksta ten paviršiuje.
Matau, abejingų nėra.
Stovėjo jau beveik numiręs straipsnelis su dvidešimčia komentarėlių ir per parą sprogo iki beveik 200-tų.
Jeigu Jobas sako, kad neprisvilinom blynų, gal ir neblogai kažką suvirinom.
Agotėlė šaunuolė.
Jobai, matai kaip mūsų Vienintelė krovė malkelių pelėsių zbrodui?
Ji labai , LABAI man patalkino.
Visa kita tiesiog sėkmė ir mokėjimas tą sėkmę išnaudoti.
Ši palėpė žiauriai prašosi ‘nukalkinimo”.
Aš nebeturiu jėgų tam gana mechaniniam ptocesui.
Gal kas nori patampyti šiūpėlių?
Info apie IP paslaptis žiauriai įdomi.
Labai jau nuogai ir negražiai išrengianti informacija.
Na, dėl Pelėsio nesistebiu, bet kad pats Daktaras iki tokio lygio būtų nuslydęs….
Man net nepatogu UŽ Jį.
Nes žinau tuos nickus, pamenu kas rašinėta. Žiauru.
Tarsi neblogai pažįstu žmonių nuopolių ribas, bet gyvenimas nepaliauja stebinti ir stebinti.
2 dalykus reikia spręsti:
a) - Ką dar galime nuveikti šioje stebuklingai dėkingoje diskusijoje
b)- Kada pagaliau galėsime susitikti išplėstinių susitikimų palapinėje.
Deėl “a” kabo DK komentaras adresuotas man. derėtų atsakyti.
Bet mano galva kiek perkaitus.
Jeigu Jobas pasufleruotų komentaro karkasą, tuomet galėčiau perrašyti ir apžaisti amosiniu stiliuku.
Kiek suprantu, Daktarui rūpi pasiskolinti iš mūsų šviežesnių idėjų ir kartu perprasti galimų konkurentų taktikos plonybes.To nesiruošiu dovanoti ant padėklo. Kukyš. Tegul pasvajoja. Juo labiau neaišku kaip arti už DK nugaros stovi kontoros “bičiuliai”.
Tai kiek rašiau apie kitokias struktūras buvo tik parodymas publikai kaip kontrastas kad apart apkiautėlių be fantazijos yra jėgų kurie turi idėjų. Yra ir gal neverta skubėti bėgti įkandin piratėlių popso.
Tačiau technologijų niekas nesiruošia pasakoti.Ką aš durnas būčiau?
Vienžo, Jobai, pasitark su Pro, pasufleruokit man ir aš jau padarysiu ką reikia.

 

Jobas       2015-07-6 18:35

Putėsis turi susinstaliavęs programėlę, mainainčią IP + groja iš kelių telefonų. D,K. iš trijų IP. On že i Marija, i Hmm, i Canada, i O bet račiau, i Neringa, i Julius, i Tomas, i Julius, i Cezaris, Paulius, i Klausimux, i Pensininkas i Skaitytojas. Tyrimas tęsiamas, todėl apie tai kol kas nė šnypšt tenais, kur matoma. Čia susižinojimui ir ne daugiau.

Agota       2015-07-6 18:18

Jobui./Sveikas sveikas winkSu švente.
Malačius čia Amosas, Pro.
Dėl pafarširavimų nėr ko bijot,nes dėl savų patrovų bijau-nemažai priterliojau,gali administratorius man prieigą užblokuot už chuliganizmą komentaruos.Nesusilaikau… wink

Jobas       2015-07-6 17:15

Sveiki gyvi. Sveikinu su valstybės diena, nors valstybės ne tiek jau daug ir belikę. Sugrįžau. Pradedu gilintis, kas čia darosi. matau be galo įdomių dalykų. Iki vakaro sudėliosiu mozaiką į vietas. Bet negaliu atsistebėti, kokie Jūs malačiai. Turit šunišką uoslę matyti dalykus tokius, kokie yra ir gliaudyti potekstes kai siemkes. Fantastika.
Nepaslyskit tik dabar ant banano žievės. Ten yra prifarširuota D.K ir Putėsio komentarų vis kitais nickais. Užminuotas laukas. Tuoj duosiu nuorodas, kur.

Agota       2015-07-6 14:02

ažiū už pagyrimą,pats juk ne tiek gerų ir gražių dalykų parašai,Amosai.Gerų darbų!

Amosas       2015-07-6 8:17

Labai gražiai parašei mindauginių proga.
Info- iki pavakarės nedalyvausiu debatuose.
Turiu darbo reikalų.
Iki.

Agota       2015-07-6 8:02

Man,Amosai, nepatiko jojo atsakymas Pro; negali taip diametraliai skirtis kad ir buvusių bendražygių pozicijos.Kažkaip iškilo nuotrupos apie prieštaringai verintą DK veiklą švietime,dirbant patarėju prezidentūroj…tas"negalėjimas” uždėti filtrą kągėbistams į partiją prasmukt…?

Amosas       2015-07-6 7:10

Labas rytas Agotėl.
Tavo klausimas yra retorinis.

Agota       2015-07-6 6:36

Labą rytelį... wink
Ar Jums kartais nepanašus DK į “piratų piratą”,kamuojamą napoleoniškų kompleksų? Į išorę transliuojamas inteligento’paveikslas’, o viduj-kaukių paradas? Man čia tokios mintys kilo po jo atsakymo Pro…

Amosas       2015-07-5 22:09

Taip. Tikras “vamzdiec”.
Visiškas harakiri lygioj vietoj.
DK vietoje eičiau šieno ravėt.

Agota       2015-07-5 21:56

Gražu.
Nieko nebepridursi…
Pažiūrėk kaip DK kalba gyvai:linguoja,supuoja,glosto,banguoja,apvalina,minkština,kad parinks išsireiškimą,žodelytį,tarptautinį terminą-neprikiši,bet nėra…nuoširdumo,tikrumo…..Intuityviai kyla atmetimo reakcija.
Tai smagu.Amosai.Upeliukas prasiveržė iš požemėm sukišto vamzdžio.. wink

Amosas       2015-07-5 21:42

Vis skaitau ir skaitau Pro Šedevrą.
Buvo gana rizikinga užduotis man.
Kai netikėtai į mane kreipėsi DK, iš pradžių norėjau jį sumalti į miltus.
Po to dar kartą perskaičiau to Vado tekstą.
Supratau, kad jo tikslas užliūliuoti, paskandinti skandalą saldžiame kisieliuje.
Na, misliju, savaitgalio pabaigoje pasirodys kažkas iš mūsiškių, o iki to laiko reikia išlaikyti tą DK arčiau, kad nepabėgtų.
Taigi, leidausi į visas tas mandagybes.
DK jauką prarijo ir pradėjo kabinėti savo makaronus.
Pelėsio skalikai kaip ir dera pjovė mane.
Žiūriu jau pavakarė, misliju, jomajo, nei Jobas nei Pro vis nesirodo - gal leistis į antrą debatų raundą.
Bet tuo metu Pro driokstelėjo.
Idealiai laiku, po išlaikytos pauzės, tiesiog kaip iš natų.
Rezultate, ir taip gana aptakūs pono DK vandenėlio pilstymai visiškai apgailėtinai atrodo po itin stipraus ir sakyčiau meistriško Pro smūgio.
Ech, ne veltui dusinausi prie kompo karštyje.
Esu labai patenkintas.
Nors specialiai juk su Pro nebuvo derinta, tačiau negaliu atsigėrėti kaip Kolega subtiliai ir profesionaliai suvokė žaidimo esmę.
Jobui kai sugrįš -
pasakyk Pro, kad esu absoliučiai sužavėtas, spaudžiu dešinę ir šiaip, kad jis tiesiog malačius.

Amosas.       2015-07-5 20:45

Pro driokstelėjo sunkiosios artilerijos salvę.
Teritoriją užklojo storas pelenais virtusių pelėsių sluoksnis…

Amosas       2015-07-5 19:40

“Gerbėjai” savo lojimu tik daro dar didesnę reklamą.
Puola Amosą!?
Reiškia reikia palaikyti tą kurį puola.
Tyčia darau pauzę, leidžiu kuo daugiau išsiloti.
Atsitiktiniai skaitytojasi užeis, pamatys linksniuojant mane ir bent iš smalsumo nubėgs pażiūrėti kas per diegas to rėkimo kaltininkas.
O mum to tik ir reikia.
Nes perskaitys.: )

Agota       2015-07-5 18:17

užkniso tamstos’gerbėjai”,-kaip tarakonai lenda iš plyšių,peza nesąmonių nesąmones,... wink
Amortizatorių prireikė? Na,na, špygos taukuotos jiem visiem.

Amosas       2015-07-5 15:44

Mes padarėme daug žalos griaudami pelėsio mitus ir įvaizdį.
Dabar bandoma amortizuoti padėtį.
Mano maloni kalbėjimo taktika yra tik uvertiūra.
Čekinu situaciją, laukiu kol bus išmestos kozirių kortos.

Agota       2015-07-5 14:23

toks klausimėlis - iš kur tasDK"gerumas”, kame čia šuo pakastas?

Amosas       2015-07-5 12:30

Pritariu kad neerini savo vardu.
Tegul viską kanalizuoja ant manęs.
Man tai nekenkia.
Galop kaip visada viską bruda pasuksiu atgal.
“v istočniki” : )

Agota       2015-07-5 9:55

Amosui.Atsiprašau kad nestoju atvirai šalia:man kaip ir viskas aišku ir įrodymų nereikia,kad DK verda savo sultyse ir virs toliau.Saugau ir niką,,kad mažiau triukšmo būtų.Trečia,neturiu tiek energijos,laiko,sugebėjimų,kad stočiau į argumentuotą mūšį.Tad plazdenu"smulkiai’,iš šono,daugiau intuityviai.Kaip moku,taip šoku. wink
Beje,gerai elgiatės-kartais pasiteisina stabtelt,palaukt,apsimest naiviu ir pan. ... wink

Amosas       2015-07-5 9:34

Labas rytas, Agotėle.
Taip, DK kalba vyniodamas į vatą.
Gerai. Tegul.
Skaitytojams tas matosi. Tiems kas moka žiūrėti.
Stengiuosi elgtis mandagiai, antraip perspausdamas, galėčiau sugadinti reikalą.
Šiuo metu sudariau, manyčiau,  puikias sąlygas pasisakyti Jobui ir Pro.
Jie galėtų pakedenti barzdą Pirmininkui.

Agota       2015-07-5 7:12

Labas rytas. wink
Įkėlė savo atsakymus"gerasis"DK.Ne komentaras,bet sacharinas…

Agota       2015-07-4 22:02

...merkiasi tos akys,merkiasi… winkPavėsy kvėpuot galima, bet ant saulės nelabai smagu.Šiaip šilumą aš mėgstu.
DK atsakymėliai skysti. Tarsi kokio šmikio.Išsisukinėja ryškiai.Manau,pasigailėjo,kad"išstojo”.
Labanakt.Saldžių sapnų wink

Amosas       2015-07-4 21:53

Sveika, Agotėle.
Kai gyva šio savaitgalio pekloje?
Aš tai visiškai tinginiauju. Karšis man yra tikras peilis.
Tad taip ir kursuoju tarp ežero ir kompo.
Pamirkstu, paplūduriuoju, pareinu, brūkšteliu žodį kitą ir vėl kėblinu prasiskalauti.
...
Nežinau kokia intensija DK atsibogino padiskutuoti, bet kad jam saldu nebus tą pažadu.
Sam naprosilsia.
Jis kalba mandagiai, aš irgi kiek galiu stengiuosi : )
Daugiau jokių emocijų, ką jau kalbėti apie kažkokias simpatijas.
Simpatijos išsekę.
Kadangi ponas prelegentas gavęs klausimą atsakymą rikiuoja pusę dienos, misliju kad diskusija gali trukti savaitę
Žinoma, jeigu garbusis ponas nedės į kojas anksčiau.
Tuomet tai jau būtų visiškas harakiri.
Bet, vansi, žiūrėsim.
Gal Jobas su Pro parsiras -tie tai kaip reikiant įpiltų alyvos į židinį.
tiesa, Pro lyg tai kažkur netoliese beesaąs. Mačiau porą pelėsių blevyzgų operatyviai pašalinęs.
Vienžo.
Gerai.Jeigu dar nemiegi, pasižiūrėk, bet tikriausiai vieversėlio akelės pamažu merkiasi?
Tuo atveju -labanaktukas.
Iki.

Agota       2015-07-4 21:17

..kai DK pažėrei,Amosai, klausimėlių, tai kažkaip užstrigo diskusija.Gal pašnekovui gerklė išdžiuvo, kompotą gėrė,ne į tą gerklę papuolė... winko gal atsakymus derina su kuo nors ... wink

Agota       2015-07-4 20:51

Labas,
Ką tik parsiradau namo.Žiūriu-Amosas kaip visad darbščiausias ir pareigingiausias.
DK neprilaikau simpatijų.Aišku, būtų malonu apsirikti… wink

Amosas       2015-07-4 15:07

Sveiki.
Gaila, kad visi išsilakstė vasarop.
Neapasikentęs kritikos pagaliau prabilo…pats pačiausias DK.
Jis pakvietė diskusijai.
Kvietimą priėmiau.
Bandysiu užduoti keletą rimtesnių klausimų, pažiūrėsiu ką atsakys.
Ech, būtų dabar čia Jobas…
Mano ir DK poalbį rasite komentaruose po straipsniu apie LS suvažiavime priimtus nutarimus.
Kadangi nėra su kuo pasitarti, tad jau nepykite jeigu kas- kaip gausis taip gausis.
Bandysiu labai neapsilapošinti.

Amosas       2015-07-2 22:22

Agotėlei-
Miegas dalykas sveikas.
Labanaktukas.
Iki. : )

Agota       2015-07-2 21:45

Labas,Amosai.
Aha,dieną buvo linksmiau.Net nusibodo rašinėt.. wink
Turiu daug darbų,o dar ir miegot reik.. wink Ikiuks.

Amosas       2015-07-2 20:24

Sveiki.
užėjęs į komentarus pasijutai kaip koks tūlas amstrongas mėnulyje.
sjezdui prasidėjus pelėsius iš komentarų skilties kaip vėju nupūtė.
Matyt vakarykščiai rašinėtojai dabar taburetes dalijasi.
Musyse neliko net budinčio skaliko.
Net ir kontoros etatiniai sėdi sjezde. Dabar jau matytomai ne bet kur, prezidiume.
Jobai- klausyk, gal per Tavo turimus senus ryšių kanalus girdisi kokių nors sjezdo aidų?

Agota       2015-07-2 11:42

Sveiki.
Ryte kiek “pašaudžiau”, pozityviai aišku.Išlindo seni’draugai” -“arūnėlisai”.Tai ką-negalima net pašpilkuoti?Nu,atsiprašau…

Amosas       2015-07-2 7:20

Labas rytas.
Gerai. Nebesivelsiu.
Gaila, kad prieš Pareiškimą nesusirinkome pasitarti.
Vienok tokie dalykai neišvengimi ir be mūsų.
Aš ten įkaliau vieną cveką dėl besisukančio skatliuko ir lankytojų susidomėjimo.
Tas pelėsius sutrikdė.
Jie nelabai žino ką daryti su straipsnio sklaida.
Iki vakaro nebūsiu, tad sukitės patys.
Šiandien sjezdas.
Pelėsiams daug rūpestėlių.
Kuolas tarp šonkaulių pačiu laiku.
Sakyčiau, chirurginis dūris.
Juvelyriškas.
Beje, nustebimo tiek daug žmonių pagaliau suvokusių tradicinį partinį metodą esant beprasmiu laiko švaistymu.
Naujos partijos kūrikai užsičiaupė.

Jobas       2015-07-2 0:46

Pardon už J. Iš pervargimo. Teks išsikalkinti. Ar visi jau buvo arbatos? Susitikim rytoj ten ramesnėje aplinkoje pagurkšnoti.

Jobas       2015-07-2 0:43

Sveiks, Juozapai. Gera dienelė. Gražiai padirbėta. Turiu tik vieną nedidelį prašymą - nesivelk į kalbas su puteikistai. Jie pasirinko taktiką mus išprovokuoti į atviras kumštynes. Jokiu būdu nesivelk. Susilaikyk, kad ir kaip jie stengtųsi mus įžeidinėti. Ner jei matai, kad vienu smūgiu gali pakloti. Prašau, nesivelk. Žmonės yra mūsų pusėje, bet jei imsim snukius talžyti, sakys kad jie visi tokie patys. Ne laikas bicepsus demonstruoti. Portalas yra mūsų. Reikia kuo daugiau pozityvo iš mūsų pusės, tegul savo kreivus feisus rodo jie. Būkim ramūs kaip belgai.

Amosas       2015-07-1 23:54

Sveiki.
Mat kur jūs.
O aš geriu tą arbatą vienas prieš veidrodį...
...
Pritariu Jobui.
Sužaista labai stipriai.
Vilnius vilniumi, bet yra ir kiti skyriai, dar neaišku kaip baigsis suvažiavimas.
tikėtina, kad deputatai parinkti pagal pelėsinius standartus, bet gal būt nelabai kruopščiai prafiltruoti.
Nesvarbu.
Yra tikimybė kad suvažiavimo metu dar kažkas trenks durimis.
Tai būtų didelis smūgis Projektui.
Jau ir taip “kolosas” molinėmis kojomis, o po tokių dalykų gali nebesulaukti šviežių bulvių, ką jau ten rinkimai.
71 spyrį šiknon gaus o ne 71 vietą.
Mulkiai yra mulkiai.

Jobas       2015-07-1 22:49

Nepasakyčiau, Agotėle. prisimink, koks mėšlas į paviršių buvo tiražuojamas visą savaitgalį. Man atrodo, kad priešingai. Puteikistai tokio akibrokšto nesitikėjo, ir dabar neturi laiko ką nors įdomesnio iki suvažiavimo sustrateguoti. O ten irgi visai neaišku, ką po mūsų tokio ramaus pasitraukimo žmonės pasakys. Man atrodo, kad mes juos labai techniškai čia apšžaidėme. Ką nors dabar vapalioti apie garvežį jiems turėtų būti gėda nesvietiška.

Agota       2015-07-1 21:09

Spektaklis įdomus.Tik žiūrovai triukšmingi.. wink

Jobas       2015-07-1 15:17

Tuoj bus didelis bum. Prašom gerai įsitaisyti ilgam vakarui ir sudalyvauti spektaklyje. Dalyvavimas būtinas, nes bilietai nemokami.

Jobas       2015-06-30 21:01

Amosai, vyksta labai rimtas žaidimas ceitnoto sąlygomis, kur veikia ir tarnybos. dabar mes sprendžiame tai ką privalome spręsti pirmiausia. Mūsų komentarai dabar nepatenka į pirmaeilių klausimų trejetuką. kas iš tos palėpės dabar, jei nė vienas neturime laiko ten būti.  man atrodo aiškiai pasakiau, kad partijos išgelbėti nepavyks, bet yra atsitraukimo variantų ne vienas. Ieškome geriausio. Nenoriu plėstis, nes galime būti stebimi ir čia. Todėl nieko neaiškinsiu. Geriau ramiai išgersiu žemaitiškos arbatos su medum.

Amosas       2015-06-30 19:49

Sveiki.
Jeigu sakyčiau, kad man patinka esama situacija, būčiau nenuoširdus.
Nepatinka.
Situacija nekontroliuojamai ritasi anarchijos link, pelėsiai daro ką nori.
Diskusijų temoje susilaikau nuo rimtesnio komentavimo, kadangi ten kalbos sukasi apie vidinius partijos reikalus kuriuos žinau tik dalinai.
Tai arba įsikiša Jobas Pro , RB IV et cet. arba jeigu nėra tam laiko ir galimybių geriau tą temą uždaryti įkeliant kitą.
Toliau laikyti tą saviveiklą ir atidavinėti iniciatyvą pelėsiams būtų tiesiog nenormalu.
Idealu, būtų po savaitės pelėsių siautėjimo duoti stiprų atkirtį, sudėti akcentus ir pakeisti temą.
Naujos palėpės kaip nėra taip nėra.
Vis laukiam.
Reikia kažkaip spręsti to piktybinio copypastintojo problemą.
Tas žmogėnas visiškai suįžūlėjęs ir jaučiasi nebaudžiamas, o tai tik dar labiau jį skatina plėsti veiklą.
Gali atsirasti jo sėkmės įkvėptų pasekėjų.
Ką tuomet darysime?
Vienžo reikalų daug, bet jie nejuda.
Beje, būtų smagu jeigu kiekvienas kažur dėl reikalų ar laiko stokos ir kitų priežasčių negalėsiantis čia dalyvauti -kad tiesiog pasakytų: nebūsiu nuo tada iki tada.
O kai pasakys kad bus gal jau būtų.
Čia ne priekaištas kažkam.
Tai racionalus pasiūlymas tame tarpe ir sau.
Taip tiesiog būtų geriau planauoti veiklą.

Jobas       2015-06-29 22:54

Gyvas dar.
Nėjau į Vilniaus puteikistūūūū susirinkimą. Iš pažįstamų irgi nežinau, kas būtų nuėjęs.

Amosas       2015-06-29 21:44

Sveiki.
Ar dar likę gyvų-ūūūūūūūūū?

Jobas       2015-06-28 23:42

Rytoj būsiu tik pavakary.
Tuomet pasakysiu ir apie seklyčią.
Jei spėsiu, nueisiu į Vilniaus susirinkimą, nes savų žmonių be manęs kažin ar ten bus, kurie galėtų info išnešti. papasakosiu kas prie ko. Dabar po 5 dienų atostogų pats menkai susigaudau. Matau tik, kad yra pelėsio komentarų.

Amosas       2015-06-28 23:09

Jobui-
Labas vakaras.
Beveik miegu.
Mačiau kad grįžai.
Smagu.
Ryt nauja diena.
Matysim kas kaip.
Atia.

Amosas       2015-06-28 22:42

Sv3iki,
Ar dar gyvų yr?
Tai kur ta nelemta nauja seklyčia ?
Pelėsiai eina iš proto.
Gal kortas jiems sumaišėm ar ką?
Bet kad nelabai žinau ką rašyti.
Nežinau kokia tikra padėtis dėl pirmadienio.
Matau tik didžiulį erzelį paviršiuje.
Galvojau,kad savaitgalį apsitarsime.
Už 20 minučių savaitgalis baigsis.
Einu miegoti.
Rytoj vakare užmesiu akį čia.
Iki.
Labanakt.

Jobas       2015-06-28 22:41

Sveiki. Sugrįžau. Skaitau komentarus, mėginu suprasti, kas vyksta. Amosai, tavo komentaras į dešimtuką, bet yra pora klaidelių. 1. Jie mūsų nemes, nes negali (reikia vaidinti tolerastus. Nemes todėl, kad mes patys išeisim ir nereikės mesti. nenes todėl, kad jiems reikia turėti objektą, taikinį, kurį galėtų ujti ir niekinti. Tai jiems duoda energijos ir įsivaizdavimą, kad kažką veikia.)
2. Purėsis negali būti išrinktas pirminyku, nes kol kas nėra partijos narys. Tik po suvažiavimo nauja Taryba jį galėtų priimti, bet aš matau kitą scenarijų. Kol kas jis veiks iš užkulisių per pelėsiniu. Jų kaip matai yra dauguma.
Mėginsiu įsijungti.

Agota       2015-06-27 8:18

aha,įdomiai čia ta diskusija…
iki…

Amo sas       2015-06-27 7:59

Sveiki.
Laukiu sugrįžtant Jobo.
Pasirodė nauja diskusijos tema.
Nelabai suprantu jos tikslo, nes neaišku ar po keleto dienų partija išliks kaip savarankiška politinė jėga, ar taps tik dar vienu vieno pono piarinimosi įrankiu.
Mano komentarus suvažiavimo ir Vilniaus skyriaus sueigos temose pelėsiai sutiko labai audringai ir skausmingai.
Pro vos spěja trinti išpuolius.
Palauksiu pasitarimo naujoje palėpėje išplėstiniame rate.
Iki.

Amosas       2015-06-24 0:04

Gerai.
Aš jau guliu lovoje.
Nusilaksčiau šiandien.
Puodynės reikalus susitvarkysime.
Bičiuliams siūlau rinktis trumpus vardus ir pagal pagrindinio nicko pirmą raidę.
Bus lengviau susigaudyti.
Tradiciškai galime pasirinkti vardams temą.
...
Kažkiek padėsiu I.V.
Dėl LS - kaip matote, nedalyvauju toje temoje.
Ten naudos mažai, pilna pelėsių, kalbos dagumoj banalios.
Be to mano nickas pelėsius veikia kaip detonatorius.
Nenoriu kad vėl mano komentarus copypastintų spamui.
Tą darydami jie ne tik kuria pelěsio puolimo mitą, bet bando ir mano vardui sukurti infliaciją.
Dėl susiklosčiusios savo nicko įtakos įtakos ir ryšio su portalu, nenoriu leisti kad per mane būtų žeminamas portalo reitingas.
Bet situaciją po tuo straipsniu seksiu.

Jobas       2015-06-23 23:35

Ryt anksti ryte dingstu iki sekmadienio popietės. Tuomet ir baigsim tą aukso puodynės reikalą. Pamislykit kiekvienas dėl savo asmeninio spynos kodo, kaip pro duris įeiti ir kokiu vardu prisistatyti įėjus. Apie tai - sekmadienį pasitarsim prie arbatos.
Yra ir naujesnių žinučių. Apsisprendėm nebedalyvauti LS ekvilibristikoje iki sjezdo, palikdami labai rimtų saugiklių, kad nebūtų kaip pelėsiui ateiti.
Pelėsiniams bus labai rimtas smūgis tas mūsų paskiepijimas nuo pelėsio.

Amosas       2015-06-23 22:02

Ir aš ten buvau, per barzdą varvėjo, ...
(Įpylė, uūūūūch, aaaaaaaach, išgėriau) : )
Dėkui.
Jau mažumėlę šilčiau.

Jobas       2015-06-23 21:29

Palikau jums arbatos. Atsigerkit ir grįžkit.

Jobas       2015-06-23 21:16

Aha. Einu ir aš po medžiu pastovėti.

Amosas       2015-06-23 20:59

Sveiki.
Trumpai drūtai -
Jobo argumentai pakankami.
Nebesimuistysiu.
Einu, pastovėsiu po lietumi, arbatos išgeriu.
Kmynų : )

Komentarų puslapis 1 iš 3
 1 2 3 > 

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.