Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Prezidentas ir jo komanda, Pedofilijos byla

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?..

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gegužės 13 d. 19:56

30     

    

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?..

D. Grybauskaitė viešai kalbėjo, kad prievarta vaiko atžvilgiu negalima.

Kodėl ji leido tą prievartą taikyti? Kodėl 2012 m. gegužės 17 d. ji išvyko į Čikagą ir apsimetė, kad nieko nežinojo?

Kodėl iki šiol niekas nenubaustas už prievartos taikymą?

Kodėl 2012 m. gegužės 17 d. ankstų rytą Renatas Požėla instruktažo policininkams metu aiškino, kad jie, ką bedarytų, bus ginami. Už ką D. Grybauskaitė paaukštino R. Požėlą, S. Skvernelį?

Už ką Prezidento dekretais buvo paaukštinti teisėjai, sprendę Deimantės seksualinio išnaudojimo ir kitas bylas?

Ar galėjo D.Grybauskaitė nežinoti, kad vaikui bus taikoma prievarta? Kad Deimantė bus paimta jėga? Ar ji nežino iki šiol, kas atsitiko su vaiku?
Puiki vaidyba. Verta Oskaro.

Štai keletas pavyzdžių, kurie padarė stulbinančią karjerą:

1. Algimantas Valantinas, buvęs Generaliniu prokuroru tuo metu, kai Seimas nustatė aplaidžiai nusikalstamą ikiteisminį tyrimą pedofilijos byloje, netrukus po atsistatydinimo tapo Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo teisėju, tuoj pat šio teismo pirmininku, Vilniaus apygardos teismo teisėju, 2016 metų sausį Lietuvos apeliacinio teismo teisėju, 2016 m. balandį – Lietuvos apeliacinio teismo pirmininku.

2. Prokurorė Genovaitė Ročienė buvo atleista iš prokuratūros. Tarnybinės nuobaudos skyrimą sąlygojo grubūs pažeidimai, G. Ročienės padaryti kontroliuojant bei vykdant ikiteisminį tyrimą. Pirminių, būtiniausių veiksmų, kurie būtų turėję įtakos ikiteisminio tyrimo trukmei ir sėkmei, neatlikimas, aukštesnio prokuroro konkrečių reikalavimų nevykdymas pakenkė bylos tyrimui. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas 2014 m. G.Ročienę grąžino į darbą, tada Ročienė iš valstybės prisiteisė tūkstantines sumas.

3. Rita Čivinskaitė 2009 m. buvo Kauno miesto apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotoja, kuri dėl pedofilijos bylos tyrimo buvo pažeminta pareigose, perkelta į Kauno apygardos prokuratūrą.

4. Prokuroras Andrius Kiuršinas, kuris Drąsiui Kedžiui pasakė: „Kas čia tokio, kad vaikui įkišo kelis kartus į burną?“, buvo pažemintas pareigose – perkeltas iš Kauno į Kaišiadorių rajono apylinkės prokuratūrą. Netrukus padarė karjerą – tapo Kauno apygardos prokuratūros prokuroru.

5. Ūsą pedofilijos byloje prašęs išteisinti prokuroras Egidijus Motiejūnas tapo Vilniaus apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus vyriausiuoju prokuroru.

6. Teisėjas Eligijus Gladutis, nutraukęs dalį pedofilijos bylos dėl J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės, D. Grybauskaitės dekretu perkeltas iš Panevėžio apygardos teismą į Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą.

7. Teisėjas Audrius Cininas po įtariamojo pedofilija A.Ūso reabilitavimo netrukus tapo Vilniaus apygardos teismo teisėju.

8. Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Aušra Bielskė (buvusi Valinskienė) kartu buvo vienoje kolegijoje su A.Cininu reabilituojant A.Ūsą, po ko buvo paskirta Vilniaus apygardos teismo teisėja.

9. Saulius Skvernelis iš Generalinio komisaro po gegužės 17-osios šturmo tapo Vidaus reikalų ministru.

10. Garliavoje gegužės 17-ąją buvęs ir instruktažą policininkams pravedęs komisaras Renaldas Požėla tapo Generaliniu komisaru.

11. Romas Oželis, 2012 m. gegužės 17 d. buvęs kartu su antstole S.Vaicekauskiene namo viduje jėga išplėšiant vaiką, 2012 m. birželio 29 d. Lietuvos policijos generalinio komisaro apdovanotas pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“. 2014 m. paskirtas Lietuvos policijos mokyklos viršininko pavaduotoju.

12. Į viešumą dėl pedofilijos bylos lindęs ir šmeižęs tuos, kurie gynė vaiką, Konstitucinio Teismo pirmininkas Egidijus Kūris gavo vietą Strasbūro teisme.

13. Evelina Talalienė, Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotoja, nuplėšusi vaiko ranką 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje, aiškinusi vaikui: „dabar arba po minutės“, po Garliavos šturmo, vedėjai Dabašinskienei nesant darbe, ją pavaduodavo. Šiuo metu ji yra atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Regionų apygardos administraciniame teisme.

14. Gražina Didžbalienė, Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotoja, 2012 m. gegužės 17 d. nuplėšusi mergaitės rankas, tapo Vaikų gerovės centro „Pastogė“ direktore.

15. Edita Žiobienė, Vaiko teisių kontrolierė, pareigas eina nuo 2010 metų, paskirtai antrai kadencijai.

16. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius, šmeižęs Neringą Venckienę viešai, pasibaigus kadencijai Lietuvos Aukščiausiajame Teisme tapo Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininku.

17. Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Aušra Vingilė po to, kai nuteisė Laimutę Kedienę tvirkinus vaiką už tai, kad L.Kedienė savo namuose kalbėjosi apie asmenis, kurie seksualiai išnaudojo vaiką, buvo perkelta į Kauno apygardos teismą.

18. Buvusi vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė, 2010 m. atleista iš pareigų dėl savo veiksmų pedofilijos bylos tyrime, 2014 m. ji buvo paskirta Sveikatos apsaugos ministre.

19. Vilniaus apygardos teismo teisėja Virginija Liudvinavičienė, atmetusi Laimutės Kedienės skundą ir palikusi teismo nuosprendį dėl seksualinio tvirkinimo, netrukus gavo Lietuvos apeliacinio teismo teisėjo pareigas.

20. Į Lietuvos apeliacinį teismą iš Vilniaus apygardos teismo buvo perkeltas teisėjas Alenas Pesliakas po to, kai paliko galioti nuosprendį, kad Laimutė Kedienė intelektualiai tvirkino vaiką.

21.Sigita Kilkutė, 2012-05-17 atvykusi į Garliavą su S.Vaicekauskiene, E.Talaliene ir G.Didžbaliene paimti mergaitės kaip psichologė, tuo metu dirbo Santariškių klinikose. Šiuo metu S. Kilkutė dirba Lietuvos Respublikos Vyriausybėje pas Saulių Skvernelį projektų vadove.

Prezidentė D. Grybauskaitė: „Mieli Lietuvos žmonės, ne karta pabrėžiau, prievarta vaiko atžvilgiu negalima“. 2012 m. gegužės 17 d.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Negaliu ziureti       2020-05-16 10:55

I ta melyna maisa.

Tiesa       2020-05-15 17:32

Nusikaltėlių teisėsauga.

>>> 9:41; 14:50       2020-05-15 16:25

Pedofilai, žmogžudžiai jau ir ,,Tiesą” užplūdo. Ar čia vis tas pats staska edmundovičius?

Akivaizdi tiesa       2020-05-15 16:06

Jei su video neuztenka irodyti, kad mergaite yra paimta neteisetai, tai kam tada reikalingi istatymai, pagal kuriuos turetu buti visi lygus… Tokios teiseju isvados parodo, kad yra dangstoma, slepiama ir klausoma isakymu is zmoniu, kurie yra svarbus asmenys ir jokiais budais jie negali buti demaskuoti kaip pedofilai einantys aukstas pareigas. Nesuprantama, kad eilinis zmogus pamates video kur mergaite akivaizdziai isplesiama is kedziu namu drysta eiti uz Lietuvos organizuotus teisetus nusikaltelius… Drasius teisingai pasielge, gaila kad suspejo tiek kiek suspejo, amzina atilsi jam…

netiesos       2020-05-15 14:50

šalina komentarus, kurie reiškia pasipiktinimą Venckienės elgesiu

"Ar kartais galvoju"       2020-05-15 10:39

Šitie išvedžiojimai galvojimu nė nekvepia. Galvojantis žmogus analizuoja tikrus faktus,užfiksuotus filmavimo kameros, ir iš to daro išvadas. Komentare nė vienos išvados _ tik savo vidinio purvo išpirkimas į išorę, nes tokiam purve būti _ nepakeliamai sunku. Tai mes tą ir suprantam.

Ar kartais galvoju       2020-05-15 9:41

ar ne geriau venckiene butu buve palikti JAV. bet tik kalejime. Is kitos puses per humaniska ten sedeti velniui. Kiek dar reikes skaityti sito jos pasiteisinamo meslo. Nuo pirmos akimirkos buvo aisku, psihologais but net nereikia, kokia bus baigtis bylos.  Tik labai gaila kad pacio didziausio sio peklos velnio venckienes negalima uz grotu ikist bent desimciai meteliu.pavardes parasyt didziaja nekyla rankos. Nes ta menkysta yra zemiau plintuso. Kiek dar ieskos avinu kurie tikes nesamonem. Nors buna sektos, kur zmones tiki savo isrinktuoju. Tiki, kad zudyt ir prievartaut yra gyvenimas ir kelias I roju. Sita menkysta niekada nepripazins kad pati prievartavo vaika savo samoskslais ir teorijom. Lipimas karjeros link sumenkinant ir skandinant kitus, isnaudojant vaika, atnese slove. Bet kas pasake, kad dryzuota uniforma ne shlove? Greiciau viskas baigtus. Kaip noretusi kad butu nuteista bent kokiems 10 metu. Ir I kokia gilesne kamera.

Pensininke       2020-05-15 7:48

V. Landsbergis apie   Grybauskaites isrinkima prezidente aiskiai pasake : “TEBUS DALIA” .  Kodel jis ja   siule   ir uz ja garantavo,  o gal kas juos sieja,  kad   per visa nepriklausomybes   laikotarpi NEBUVO ir NERA   norima SAZININGAI   SVARIOS ,  NEKORUMPUOTOS   TEISESAUGOS.  NUOMONE,  kad   visi   apraizgyti   vienu   voratinkliu,  GODUMU   PINIGAMS   ir   TURTAMS.

Akivaizdu        2020-05-14 21:30

Kad pedofilų klanas tai teisėsauga

Jules       2020-05-14 18:12

Tai ne žiniasklaida, o dezinfosklaida. Nebevartokite šio termino. Dezistai ir dezinfosklaida. Lietuva nebėra teisinė, o labiau oligarchinė valstybė, valdoma neosovietikų ir raudonųjų oligarchų.

Tas mieli Lietuvos žmonės...       2020-05-14 15:23

Vemti verčia… melagių melage

Dzeikas       2020-05-14 15:11

Straipsnis primena ,kad Lietuvos teisesauga tesia kova su pedofilijos priesais.

stasys        2020-05-14 14:49

Irenai > matyt artėja eilinis teismo posėdis Panevėžyje , o gal buvusi teisėja pergyvena jog po truputi baigia susemti Kaune naudingas pažintis teismuose ir policijoje ( spėlioju). Tiek metu pradirbus toje sistemoje .. ‘albinosinių’ varnu elementariai neišlieka .

Jolanta       2020-05-14 14:18

Todėl, kad lietuva valdo prakeiktas pedofilų klanas, ir lietuvoje masiškai persekiojami eiliniai zmonės

Neramu dėl vaikų       2020-05-14 13:40

Man neduoda ramybės ir plačiai nuskambėjęs mergaitės išvežimas į Naująją Zelandiją. Kaip žiniasklaida įnirtingai palaikė jos išvežimą. Kodėl niekas nenorėjo kalbėti apie jos išlikimą Lietuvoje, o juk buvo galimybės… Kodėl moteris, pasakiusi, kad mergaitė ruošiama išvežti buvo padaryta nusikaltėle? Kodėl vaikų išvežimas į užsienį yra įslaptinamas?

hau       2020-05-14 12:59

Po paviešinto K.Venckaus įrašo ypač ciniškai skamba D.Grybauskaitės užsiciklinimas.
Koks dviveidis žmogus ta buvusi prezidentė.

Taip       2020-05-14 12:58

Grybauskaitės nurodymu teisėjas Andžejus Macijevskis suchalturines banko Snoras tyčinį bankrotą ir islaptines duomenis buvo ponios pagerbtas,gavo medalį ir pakilo karjeros laiptais.Tapo aukščiausio teismo teiseju.Busi lojalus poniai,Lietuvoje gyvensi gerai.

Jeigu...       2020-05-14 9:30

Jeigu mergaitės mama tikrai būtų mylėjus savo vaiką,būtų ne į pasimatymus su apsauga važinėjus,o paprašius pasilikti su ja,bent po vienu stogu,rūsy,balkone,bet kur,kad tik arčiau SAVO Vaiko.
Jeigu JE būtų LR vaikas rūpėjęs iš tiesų,ji,rizikuodama tik savo krėslu,būtų pati paėmus globoti mergaitę.Kas būtų drįsęs tada organizuoti apkaltą?
Ir tad -šiandien mes gerbtume abi moteris ir laiminga savo valstybėje gyventų mergina.

nauja pora?       2020-05-14 9:17

stasys su irena - koks duetas!Su nuoroda - kas yra tiesa ir kam galima kur rašyti ir ką skaityti.Iki kokio dvasinio aklumo galima nusiridenti.

Irena       2020-05-14 8:54

Kam skelbti tas Venckienes nesąmones? Turi savo laikraštį ir jos chebra tegul skaito

Tvankstas       2020-05-14 8:24

Normali demokratijos teisinė sistema - dengti paidofilus -, kitokios jokioje demokratijoje šiandien nėra.
Už nuopelnus dengiant paidofilų klaną kiekvienoje demokratijoje padaromos karjeros.
Lietuva nei išimtis, nei stebuklas.

Kad       2020-05-14 7:53

uz viska teks atsakyti tegul neabejoja niekas.Gali dziugauti tas, kuris to nepatirs sioje zemeleje.Tik paskutinis kvailys ir nieksas gali manyti, kad ji aplenks Dievo rustybe.

Antistasys       2020-05-14 7:21

stasy, o tau paaukštinimo jokio nenusimato ? Juk taip nuoširdžiai dirbi vardan tos….pedofilų gerovės.

Acha       2020-05-14 1:08

Matyt chalatas kalbejo apie prievarta seneliu namuose? Chalatas viska zinojo ir pries visuomene vartesi kaip ungurys.. Fui.

tariama lyderystė       2020-05-13 23:44

Deimantė galėjo atpažinti per TV Valterį Baliukonį. Jis gi jau po Garliavos šturmo tapo ES atstovu Afganistane, pilna jo nuotraukų iš Pentagono ir nuopelnų Lietuvai. O čia tokia tiesa išlenda… Beje, Valteris Baliukonis ištrintas iš visur, apie jį net neužsimenama. Minint Lietuvos stojimo į NATO 15 metų sukaktį, apie Baliukonį - kapų tyla. Ir tai labai keista.

dar ne viskas       2020-05-13 23:33

Žmogžudžiu tapęs teisėjas Vitalijus Kondratjevas dingo be žinios. Pikti liežuviai plaka, kad tepė slides į Rusiją pas savo draugelį Vladimirą Romanovą. Bet tai gali būti sąmoningai paleista “antis”.
Nemžai prie bylos prisidėjusių saugumiečių, policininkų ir panašaus plauko išlaikytinių neteko šeimų. Kai kuriais atvejais tiek rimta, kad net vaikai nebenori bendrauti su statutiniu gimdytoju.
Bet Grybauskaitė ne tik Garliavos antpuoliu pasireiškė. Apskritai ji pavertė Lietuvą nevilties, melo ir suklastotos statistikos supervalstybe.

Taip       2020-05-13 20:57

Kol kas nėra politinės jėgos,įskaitant ir Prezidentūrą,kuri sugebėtų ar turėtų politinę valią keisti iš esmės nevykusią Lietuvos teisinę sistemą.Tam nepasiruošusi ir dauguma lietuvių ,piliečių.Sisteminė dičkė neoliberali žiniasklaida nuolat visuomenei plauna smegenis.Deja, tad,niūrus vaizdas.Tikėkimes,kad visa tai neilgai tęsis.

Tokia Partijos politika.       2020-05-13 20:42

ir prašom daugiau neuždavinėt naivių ir Valstybei kenksmingų klausimų.
VOT !!!

stasys        2020-05-13 20:40

trumpas komentaras : Kai žadėjo niekas negalėjo pagalvoti jog situacija bus tokia , problemoje dominavo vaikiško proto suaugę , tada kaip ir nebuvo nusižengta pažadui .  Politizuoti panaudoto smurto prieš vaiką problemą  gali tik tie anie pedofilai , gal ne ten visuomenė žiūrėjo anuuu ieškodama ?

ah1       2020-05-13 20:12

pradanginti

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.