Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Asociacijų  „Pilietinės Savivaldos Sąjunga“ ir „Nepartinis Aljansas“ viešas kreipimasis į rinkėjus ir renkamuosius

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugsėjo 28 d. 23:17

26     

    

Asociacijų  „Pilietinės Savivaldos Sąjunga“ ir „Nepartinis Aljansas“ viešas kreipimasis į rinkėjus ir renkamuosius

Asociacijų  „Pilietinės Savivaldos Sąjunga“ ir „Nepartinis Aljansas“
viešas Kreipimasis į sinkėjus ir renkamuosius

Spalio 11 dieną Lietuvos piliečiai laisvuose demokratiniuose rinkimuose rinksime Lietuvos Seimą, kuris ateinančius keturis metus valdys Lietuvą. Rinkėjai – Tauta,  rinkimų dienomis, turėsime progą  priimti sprendimą, – demokratiškai, daugumos valia išsirinkti Seimo narius.  Deja, po balsavimo dalyvauti demokratijos procese toliau jokių galimybių neturėsime.  Už  mus, mūsų vardu, neretai prieš mūsų valią,  visus sprendimus, diktatoriniu principu priiminės išrinktieji.
 
Nors Išrinktųjų diktatūra nėra numatyta mūsų šalies pagrindiniame įstatyme (Konstitucijoje),  ji visu pajėgumu veikia nuo tada, kai išrinktieji vienašališkai, nepasitarę, neatsiklausę  Tautos,  1992 m.  įteisino partinius sąrašinius rinkimus – šalies valdymą perdavė partijoms, o 1994 m.  panaikino Lietuvos vietinės savivaldos grandį –  seniūnijų (tada vadinosi apylinkėmis) savivaldą. Dėl šių  pilietinę demokratiją naikinančių įstatymų, taip pat dėl Konstitucijos 59 straipsnyje esančios nuostatos, kad Seimo nariai negali būti varžomi jokių mandatų (vadinasi,  neturi prievolės atstovauti ir atsiskaityti savo rinkėjams),  Lietuvoje pilietinei demokratijai – piliečių dalyvavimui valdymo procese – sąlygų  neliko.

Ėmus veikti išrinktųjų diktatūrai, kad ir ką Tauta išsirinktų, jos aukščiausia suvereni galia ir valia gali būti ignoruojamos – Tautos vardu priimti sprendimai ne visados atitinka Tautos valią ir nebūtinai tarnauja viešam interesui. Tauta – pilietinė visuomenė – tapo savo išrinktųjų įkaite, nešanti atsakomybę ir kenčianti padarinius dėl sprendimų, padarytų nesitariant su ja, prieš jos valią ir prieš jos interesus. Per 25 metus visiškai nepasiteisinusią, labai ydingą išrinktųjų diktatorinę valdymo sistemą būtina keisti į demokratiją, skirtą visiems piliečiams – visai Tautai.   
 
Asociacijos – „Pilietinės Savivaldos Sąjunga“ ir „Nepartinis Aljansas“ – siūlome rinkėjams,  balsuojant už partijų sąrašus ir vienmandatinių apygardų kandidatus, ypatingą dėmesį skirti nepartiniams kandidatams ir valdžioje dar nebuvusioms politinėms jėgoms bei jų atstovams kaip galimai atsvarai sisteminių partijų dominavimui Seime. 

Balsuoti tik už tuos, kurie siektų:   

1)  tik mažoritarinės (balsavimas ne už sąrašus, bet už konkretų asmenį) rinkimų sistemos į Seimą ir į savivaldybių Tarybas įteisinimo;

2)  seniūnijų savivaldos su juose demokratiškai renkamomis seniūnijų ir seniūnaitijų tarybomis įteisinimo;

3) rinkėjų teisės atšaukti kadencijos eigoje blogai atstovaujančius išrinktuosius įteisinimo;

Kandidatus į Seimą – sąrašuose ir vienmandatinėse apygardose – kviečiame įsipareigoti tapus Seimo nariais priimti šiuos būtinus, Tautos aukščiausių suverenių galių veikimą – demokratinį šalies valdymą – įteisinančius įstatymus.
   
Pilietinės Savivaldos Sąjungos pirmininkas                 Jonas Kaminskas   
Nepartinio Aljanso pirmininkas                             Arvydas Ugenskis

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Trota       2020-10-4 7:16

Vaidas iš VSD

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-10-3 17:46

Vaidui Vds. Tai man labai suprantama, kodėl kgbistiniai stribai nemėgsta pirmo komentaro ir užvedė šitą niekam nereikalingą diskusiją. Tuo tarpu balsavimas rodo atvirkščiai. Kgbėšnikas net Dievu pradėjo remtis. Asilu esi užgimęs.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-10-1 17:45

Tam Vaidui Vds, kurį žino net V.Tomkaus kgb sąrašo ponia.

Šitas minties sutrius Vaidas Vds vykdo klasikinę kgbistinę operaciją. Jis reikalo esmę pakeičia. Kaip tai padaro? Ogi paprastai, jeigu teigi teiginį ir jis negali, nesugeba (nes asilu gimęs) sukritikuoti iš esmės, tai tuomet jau reikalauja, ar žmogus išsakęs mintį turi DIPLOMĄ tai minčiai pasakyti ir ko gero įrodyti ar tai jį kas nors mokino ir išmokino. Tai ad hominem metodas. Suskius esi, nes galvoji, kad niekas to metodo nežino.
O dėl to specialaus diplomo, tai jį TIKRAI turiu, kitaip nekalbėčiau. Tačiau kgbistiniam asilui to parodyti negaliu, nes jis yra UŽSISLAPTINĘS, apie jį tik iš kgb V.Tomkaus sąrašo žino. Kvailį užsičiauk.
Apie bendravimo kultūra geriau nekalbėk, nes ad hominem metodo taikymas yra nepaprastai žema bendravimo kultūra. Su tokiais tik tokia kalba, kurią naudoju, ir yra galima, nes jie kitaip nesupranta.
Kai kalbi apie kultūra, tai kurį iš maždaug 385 kutūros apibrėžimų taikai?
Taigi laukiu dalykinės kritikos savo nurodytų straipnių ar išsakytų minčių kritikos. Už tai būčiau labai dėkingas. Tačiau tokių nei Seime, nei Prezidentūroje, nei Vyriausybėje NEATSIRADO. Lietuva yra varoma į aštuntus antinkonstitucinius rinkimus, Valdžia ir toliau bus NELEGITIMI kaip Rusijoje, Baltarusijoje…. kgbistinis suskius to nesupras.

tiek       2020-10-1 10:18

Pagarba gerb. Neringai Venckienei. Panieka vaikapisius ginančioms šiukšlėms

stasys       2020-10-1 7:48

Kol Vaidas vds prilipęs prie žydru ekrano bando mintimi aprėpti J.Ramanausko išaiškinimus Lietuvos Konstitucijoje ,žvilgtelėjau jam per petį  o ten senos Jono minčių drapanos . Imi žodį apverti aukštyn kojomis ir jam jau gali pritaikyti nauja sakinio mintį . Įprastas ‚garliavinio‘ patvorio , čefiriuku besimėgaujančio, piliečio įžvalgos . Jam sakai , taip nebūna ... sakinį reikia skaityti visą ir tik jame rasi mintį .. ne sako J.Ramanauskas .
- jei ponas Žalimas taip gali kodėl man taip nesielgti ?
Ir čia man nušvito , va kaip supranta Konstitucine doktrina J.Ramanauskas .Jei per kiaušius guminuke negauti , reiškiąs galima . Demokratija leidžia .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-1 7:43

30-ies metų trukmės seimo rinkimų spektaklis padėjo Tautai išsiryškinti Lietuvos naikintojus Tautos budelius, kuriem dera pačios griežčiausios bausmės bei istorijos šiukšlynas.
_________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 spalio 1

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-1 7:14

Dabar,
visuotinio nepaklusnumo režimui pradžia.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-10-1 4:53

Ponui Vaidui Vds

Esu labai nustebęs dėl tamstos logikos. Pats mane mokini kaip turiu pasirašyti, kokius mokslus turiu baigti, kad straipsnį parašyti, kaip turiu savo parašytus straipnius PASLĖPTI. Ar tik ne iš DURNYNO rašinėji.
Imkim vieną pavyzdėlį. Jau labai teisės išmokęs Vilniaus universitete ponas LR KT pirmininkas Dainius Žalimas, nugi profesorius ir t.t. Čia ne juokas, o visas PROFESORIUS, teisės profesorius. Pagal mokytumą nelabai kas jį ir aplenks. Tačiau ponas Dainius Žalimas kaip koks pasiutęs hibridinis STRIBAS kaunasi prieš LR Konstituciją lyg galvodamas, kad niekas negali perskaityti ir suprasti kas yra parašyta Konstitucijoje. Tai LR Konstitucijoje, jos 12-am straipsnyje yra parašyta, kada ir kaip LR pilietis gali turėti ir kitos valstybės pilietybę. Tačiau profesorius, LR KT pirmininkas viešai spaudoje teigia, kad “NIEKAS NEGALI BŪTI”, tuo tarpu aiškiai Konstitucijoje parašyta, kad “KARTU GALI BŪTI”. Taigi mokytas ponas, teisės profesorius, ne šiušlių išvežėjęs, o profesorius kalba priešingai nei Konstitucijoje parašyta. Tai tamsta mane kvieti mokslus teisės srityje baigti universitete tokiame pačiame kaip D.Žalimas baigė??? Ar tik nejuokini pasaulio?
Tai tamsta, tai ką kalbu, jau senai aprašyta, atspausdinta ir nepaklusdamas tamstos IDIOTIŠKUMUI, neslėpsiu kur tai parašyta, kad tai informuotas visas SEIMAS, LR KT, Vyriausybė. Taigi neslėpdamas duodu internetinę nuorodą:
http://biciulyste.com/aktualijos/lr-seimui-pakartotinai-del-kt-pirmininko-dainiaus-zalimo-apkaltos/

Taigi šioje nuorodoje yra dar ir kitos nuorodos įrodančios D.Žalimo antikonstitucingumą.  Labai rimtas klausimas. Tačiau hibridinių stribų valdomoje Lietuvoje į tai nekreipiama jokio dėmesio, o tai ir yra antivalstyminis nusikaltimas.

Tamsta Vaidai Vds, tamstos idiotiški aiškinimais parodo, kad neturi jokio supratimo apie ką nors, o tiktai apie tai kaip KGBistiškai man užčiauti burną. Turėtum smegenėlių, tai nors patylėtum.

O tokių pavyzdžių apie LR KT, Seimą, Vyriausybę, Prezidentūrą galiu pateikti gana daug, nesugebėsi netgi perskaityti, nekalbant jau apie supratimą, kas tenai parašyta.
Mat tamstą net portalo redakcija žino. Oooo tai labai labai aukštai pakilai… suteikiu jefreitoriaus laipsnį:)

Kad dar daugiau tamtai duoti pavyzdžių, tai skaityk ir mokykis nors iki jefreitoriaus:
http://www.ekspertai.eu/konstitucinio-teismo-sarlatanaiiii-dalis93170/
http://www.ekspertai.eu/egidijus-kuris-tai-tegul-eina-po-velniu94875/

Beje specialios teisės studijas esu baigęs su pagyrimu. Labai praverčia. Papildomai dar 7 metus studijavau teisę savarankiškai ir pajėgiau pats paduoti 17 skundų į Strasbūro teismą. Tačiau ten iš Lietuvos pasiūsti teisės NIEKŠAI viską surijo. Ne bėda, įsitikinau, EŽTT yra viso labo skirta nusikaltėliams apginti arba pinigingiems. Pajėgiau 20 civilinių bylų iškelti Vytauto Didžiojo universitetui valdomam komunistų partijos sekretoriui, žemgrobiui, profesoriui Vytautui Kaminskui. Nesislėpdamas, su savo vardu, pavarde ir moksliniu laipsniu, kuris pagrįstas 11 mokslinių straipnių, 26 išradimų ir kartu su konferencijomis ir t.t. viso labo 56 literatūros nuorodomis su savo pavarde. Nesislepiant. Jeigu slepiesi… tai gal kgb propagandą varinėji??? Na ir t.t. ir be galo.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-09-30 18:11

to “Vaidas Vds”. Parašyk savo vardą ir pavardę, kad ir emailu, parašysiu tai ko nori. Jokios paslapties nėra, bet tamsta esi bailus, net savo nuomonei pateikti nedrįsti pasirašyti savo tikru vardu ir pavarde. Gali ir mokslinius laipsnius pridėti, jeigu turi.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-09-30 18:07

to “stasys     2020-09-30 7:45”. Tamstos nuomonė yra kgbistinio IDIOTO nuomonė. Pasikaityk idiote kas parašyta, o ne tai kas tavo galvelėje asocijuojasi. Ar nebūsi apmokamas?

stasys       2020-09-30 13:05

Vaidas Vds ..Ir vėl tamsta teisus .. fui čia labiau tinka nei mano siūlymas .Ne visi gražiai moka piešti ir tai didelė problema .smile)

D Pauliui       2020-09-30 11:48

Taip ir yra, bet reikėjo patikslinti, kad deputatas yra tik už jį balsavusių rinkėjų atstovas ir tik jų nuomonės reiškėjas. Jis niekaip neįsipareigoja atstovauti kitų nuomonių, už kitus kandidatus balsavusių rinkėjų.

Paulius       2020-09-30 9:37

yra dar vienas dalykas į kurį verta atkreipti dėmesį ir kuris paminėtas šiame „kreipimesi“. Viešumoje seniai pastebimas sąmoningas ir klaidinantis tiesioginės demokratijos ir atstovaujamos demokratijos painiojimas. Tiesioginės demokratijos atveju rinkėjas turi balsuoti remdamasis sąžine ir reikšti savo nuomonę. Atstovaujamosios demokratijos atveju išrinktas „deputatas“ yra tik savo rinkėjų nuomonės reiškėjas ir jis neturi „laisvo mandato“, kaip įprasta teigti. Jis tik rinkėjų „balsas“ atstovaujamame organe. Ir šitas principas yra, deja, Lietuvoje ištisai pažeidinėjamas

Paulius       2020-09-30 9:27

gal pradžiai patys apsibrėžkite ką vadinate tauta, o ką „pilietinę visuomene“. o jei tarp jų nematote skirtumo tada taip ir sakykite. nes dabar atrodote nei šiaip nei taip, kaip kokie leftistai

stasys       2020-09-30 7:45

Čia tas retas atvejis kai pritarsiu Vadui vds , reikia eiti balsuoti ir jei neturite kandidato pieškite didelį ‘fala’ ir sakykite ate N.Venskiene ir KO .
Lietuva nenori būti valdoma sijonuoto lukašenkos. Aš vargiai suprantu kuria dalimi galvos to pareiškimo autoriai masto siūlydami tokius pakeitimus . Lietuva turi Konstitucija ir joje pasakyta jog Seimo nario nuomonė privalo likti napriklausoma, o jei į Seima rinkėjas renka sau ‘darbuotojus’ kurio velnio reikalingi tie rinkimai . Galima apsieiti ir paprasta atranka darbuotoju , vertinant ne tik ju pasiruošimą užimti pareigas bet ir asmeninius duomenis . Na J.Ramanauskas kaip visada čia užėjus visiems padaliną savo reklaminiu skrajūčiu kuriose nieko kito nerasite tik jo Tiesos žodį , beje labai panašu į putino , tašyk ant galvos nors kuolą ans vistiek rėks savo , štai kur komjaunuoliškas auklėjimas ir atsidavimas jo įdėjoms .

gerbiamieji        2020-09-29 20:42

rinkejai.Galbut ne visi supranta ta apgaule,kuri daznai komentaruose pasirodo.Pavyzdelis TS nusipirkusi 10-12 % elektorato ir pamegink neprabalsuoti,busi nubaustas uz “tvarkos"pazeidima .7% skaiciuoja ne nuo turinciu teise rinkeju kiekio,bet atejusiu i balsavimus,tad neatejai duodi sansa TS lengviau surinkti ta kieki,nes jie dar sudurtine partija;TS-LKD.Tad norint per rinkimus kazka nuveikti,kad po to nesakytumei,kad ne tie atejo,eik ir balsuok,sugadink ka nori daryk,bet biuletenis turi buti urnoje,o sarasuose tavo parasas.Ferstein?Matau,kad covidas klastos parasyta,ne covidas ,o skaiciuotojai ir stebetojai turi stebeti ,o ne uzsiimti pasaliniais darbais.Pajuokaujant siulau is rusijos stebetojus uzsakyti.

bjž       2020-09-29 20:39

Buvo rusas- blogai.Nėra ruso - blogai.

Covid'as padės       2020-09-29 20:10

lengviau klastoti rinkimų rezultatus.

Amžinas       2020-09-29 19:57

Kliedesys, kuriuo daug kas tiki, pakeisk rinkimų sistemą ir atsiras teisingumas gerovė, ir daug kitų stebuklų, keistas tikėjimas, kadangi tikėjimas yra varomoji jėga, todėl jis amžinai gyvas.

ah1       2020-09-29 17:26

o gal paprasčiausiai tautai pasinaudoti Baltarusijos pavyzdžiu ir išeiti į maidaną/ aikštes ir pasakyti “seimo lukašenkos išeikit”?

ah1       2020-09-29 17:18

ir vėl eilinį kartą atėjo rinkimai be pasirinkimo rinkti ne kgbistą, o kadangi pasirinkimo rinkti ne kgbistą galimybės nėra tai ir rinkimai ne rinkimai man.

Eiti masiskai i rinkimus       2020-09-29 14:34

Ypac nepatenkinti,tom psrtijoms,kurios valde 30,metu ir lietuvius orivede prie didelio skurdo ir korupcijos, mano nuomone

Diedas       2020-09-29 11:27

Vienintelis teisingas sprendimas - boikotuoti rinkimus.
Nežiūrėti šitų šlykščių melagių lenktynių, nežinoti jų pavardžių ir rinkimų dieną pareikšti protestą su alaus bokalu sėdint namuose
Tautiečiai, nebalsuokit
30 metų prieš kiekvienus rinkimus besiveržiančios prie lovio padugnės mus mulkino. Nė vieni nė karto neįvykdė savo pažadų.
Apgaus ir dabar.
Doras žmogus į valdžią nesiveržia. O žulikų mums nereikia.
RINKIMAMS - NE

Nepykite       2020-09-29 7:33

Bet kiekvienas šūdas turi po aljansą.

Taip, taip       2020-09-29 3:38

Visi šalies dvasios ubagai vienikitės!
Rinkimų dieną – visi į „diktatūrinius rinkimus”!
Pasirašo:
  Bliovėjų asociacijos prezidentas
        Beee Bėė

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-09-29 3:12

Citata: “1)  tik mažoritarinės (balsavimas ne už sąrašus, bet už konkretų asmenį) rinkimų sistemos į Seimą ir į savivaldybių Tarybas įteisinimo;”
Tai, kad tokių NĖRA, visi antikonstitucininkai lygu HIBRIDINIAI STRIBAI. Aiškiai turi būti pasakyta…. kad partinių gaujų sąrašai yra antikonstituciniai, nes ATIMA iš LR piliečių konstitucinę teisę rinkti Seimą pagal lygią ir tiesioginę rinkimų teisę. Signatarai su V.Landsbergiu priekyje įvykdė IŠDAVYSTĘ atimdami 1992-07-09 lygią ir tiesioginę rinkimų teisę iš LR piliečių tam, kad kgb ir kompartija, kad ir užsikonspiravusi, visada būtų valdžioje. O visa kita tik JUOKAI. Pastudijuokite kaip ta NIEKŠINGIAUSIA išdavystė buvo įvykdyta:
http://www.ekspertai.eu/liepos-9-ta-antikonstitucines-valdzios-diena/
Kadangi šios niešingiausios IŠDAVYSTĖS nei sigantarai, nei V.Landsbergis, nei visi 7 Seimai NENORI atšaukti, tai jie per visą laiką tampa hibridniais STRIBAIS, paskutiniais NIEKŠAIS, išsigimėliais net ir žmogiškaja prasme. Tai parodo požiūris į Deimantę, nekaltą nuskriaustą vaiką. Išų kur išlindote NIEKŠAI?
Jonas Kaminskas žiūri plačiau į savivaldą taip pat įsibrovė antikonstituciniai NIEKŠAI. Turi būti vienmandačiai rinkimai, o yra atvirkščiai… sąrašiniai. Komunistinės kgbistinės peklos valdo Lietuvą visais lygiais.


Rekomenduojame

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Pristatome „Šeimų Sąjūdžio“ nuotolinę vaizdo konferenciją apie protesto akciją birželio 15–17 dienomis

Geroji Naujiena: Broliai, seserys, gyvenkime ir mes tikėjimu, ne regėjimu

Rasa Čepaitienė. Jie sako „NE“

Nacionalinis susivienijimas kviečia paminėti Birželio sukilimo 80-metį

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.