„Aš mačiau, kaip Parlamento narys konservatorius pedofilų orgijos metu nužudė berniuką“

Tiesos.lt redakcija   2014 m. lapkričio 24 d. 8:14

66     

    

„Aš mačiau, kaip Parlamento narys konservatorius pedofilų orgijos metu nužudė berniuką“

Keir Mudie, Mark Conrad | 2014 m. lapkričio 15 d. | mirror.co.uk

Detektyvai, šiuo metu tiriantys TRIS nužudymus, galimai susijusius su iškrypėlių tinklu, sudarytu iš ypač svarbių asmenų, išnaudojimo aukos liudijimus laiko patikimais.

Westminsterio pedofilijos skandalo auka paliudijo, jog jis matė, kaip konservatorių partijos parlamentaras iškrypėliško sekso vakarėlyje nužudė berniuką. (Westminsteris kontekste susijusiame su politika reiškia Britanijos Parlamentą – vert.past.)

Taip pat savaitraštis „Sunday People“ gali atskleisti, kad detektyvai tiria TRIS nužudymus, galimai susijusius su iškrypėlių tinklu, kurį sudaro ypač svarbūs asmenys.

Pasibaisėtinas pasakojimas tapo viešu po kelių dienų, kai Scotland Yardas patvirtino, jog buvo pradėta tirti nužudymą, susijusį su lytiniais nusikaltimais, padarytais 8-ame ir 9-ame dešimtmečiuose (Scotland Yardu vadinama Londono policijos būstinė – vert.past.)

Šiandien „Sunday People“ ir Exaro tyrimų agentūra išsamiai pristato šokiruojančius įvykius, kuriuos liudininkas, žinomas kaip Nickas, paliudijo Londono policijos pedofilijos padaliniui (Exaro yra žinomas tiriamosios žurnalistikos interneto portalas – vert.past.)

Nickas teigia, kad pirmasis iš nužudytųjų buvo dešimties ar vienuolikos metų berniukas, kuris buvo tyčia partrenktas mašina.

Pagal kitą kraują stingdantį liudijimą, jis buvo tame pačiame kambaryje 1980 metais, kai dvylikametį berniuką pasmaugė konservatorių partijos parlamentaras.

Nickas pasakojo: „Aš mačiau, kaip tai atsitiko. Neprisimenu, kaip iš ten ištrūkau. Abejoju, ar kada nors sužinosiu, kodėl išlikau gyvas.“

Jis teigia, kad po aštuoniolikos mėnesių trečiąjį berniuką nužudė du nežinomi vyrai matant kitam Parlamento nariui.

Nickas papasakojo apie baimę, kurią jis juto, kai jis ir berniukas, kuris vėliau buvo pasmaugtas, buvo vežami į orgijos vietą.


Nickas detektyvams pateikė ilgą ir išsamų liudijimą

Jis sakė: „Mes žiūrėjome vienas į kitą ir matėme baimę vienas kito akyse. Mes nieko nekalbėjome.

Aš žinojau, kad mus gabena kažkur, kad lytiškai išnaudotų įtakingi vyrai.

Bet aš neturėjau jokio supratimo apie tikrą siaubą, kuris tuojau atsitiks.“

Nickas buvo paimtas sutartoje susitikimo vietoje. Jis prisimena: „Automobilis buvo su vairuotoju, nors aš negaliu atsiminti jo markės.

Automobiliai buvo siunčiami nugabenti mus į įvairias vietoves, kur mes buvome išnaudojami. Tai dažnai būdavo prabangūs automobiliai su vairuotojais.

Automobiliai būdavo tamsios spalvos – Jaguarai, Rolls-Royce’ai, Daimleriai ar Range Roveriai.“

Nickas buvo nuvežtas į vietą centriniame Londone. Pakeliui automobilis sustojo paimti kito berniuko.

Nickas sako, kad berniukas buvo rudaplaukis ir buvo apie 12-kos metų amžiaus, bet jis niekuomet nesužinojo jo vardo.

Abu berniukai sėdėjo tylėdami, nes bijojo bausmės.

Jie atvyko prie prabangaus namo ir buvo įvesti vidun.

Nickas, iki šiol traumuotas to, ką patyrė, policijai pateikė vaizdingą ir siaubą keliantį pasakojimą apie tai, kas įvyko.


Išnaudotojų irštva: apartamentai Londono Dolphin Square aikštėje

Valandas trunkančiame į vaizdajuostę įrašytame liudijime jis papasakojo, jog matė, kaip konservatorių partijos parlamentaras, kuris būtent tuo metu buvo Parlamento narys, dusino berniuką.

Jis pasakė: „Parlamento narys buvo ypač bjaurus, net lyginant su kitais iš tų, kurie lytiškai išnaudojo mane ir kitus. Man vis dar sunku kalbėti apie šiuos įvykius po visų prabėgusių metų.“

Antrasis liudytojas patvirtino dalį informacijos, susijusios su byla, suteikdamas svorio Nicko teiginiams ir sustiprindamas jo patikimumą policijos akyse.

Nickas detektyvams taip pat papasakojo apie kito berniuko mirtį iškrypėliško lytinio užpuolimo metu konservatorių Vyriausybės ministro akivaizdoje. Pastarasis asmuo buvo kitas Parlamento narys, ne tas, kuris siejamas su pirmuoju nužudymu (Britanijoje vyriausybė formuojama iš valdančiosios partijos Parlamento narių – vert. past.)

Nickas įsitikinęs, jog nužudymas partrenkiant berniuką automobiliu buvo įspėjimas jam.

Jis sako, kad kažkas iš pedofilų tinklo tyčia partrenkė berniuką automobiliu dienos metu Londono gatvėje. Jis įsitikinęs, kad iškrypėliai demonstravo savo galią ir parodė, kas gali atsitikti, jei jis prabiltų.

Nickas pasakojo, kad jo smurtaujantis tėvas pardavinėjo jį grupei parlamentarų ir kitų ypač svarbių asmenų, kurie rengė iškrypėliško sekso vakarėlius Dolphin Square aikštėje – apartamentų komplekse Pimlico kvartale netoli Parlamento pastato ir kitose Londono vietose.

Jis sako, kad ministras ne kartą žagino jį ir kitus berniukus, kuriems tuo metu buvo tarp dešimties ir keturiolikos metų.


Tiesa išaiškėjo: „People“ puslapiuose pristatomas tyrimas apie iškrypėlių gaują, sudarytą iš ypač svarbių asmenų.

Jo teiginių tyrimą policija pavadino „Operation Midland“ ir įtraukė į dar platesnį tyrimą, vadinamą „Operation Fairbank“ ir skirtą ištirti duomenis apie praėjusiais dešimtmečiais vykdytą vaikų seksualinį išnaudojimą.

[Valdžios piktnaudžiavimų tyrimus atliekantis interneto portalas] Exaro padėjo Nickui surengti liudijimą Londono policijai.

Penktadienį [lapkričio 14 d.] Londono policija paskelbė, jog tyrime, pavadintame „Operation Midland“, dabar aiškinamasi „galima žmogžudystė.“

Pareiškime sakoma: „Detektyvai iš vaikų išnaudojimo tyrimo komandos, artimai bendradarbiaudami su kolegomis iš žmogžudysčių ir svarbiųjų nusikaltimų padalinių, dirba su šia informacija.“

Nickas primygtinai reikalavo, kad reporteris iš Exaro portalo dalyvautų susitikime su detektyvais, kai jis pasakė jiems vardą parlamentaro, kuris galimai nužudė berniuką, bei išvardijo kitus įžymius žmones, kurie, kaip jis sako, lytiškai jį išnaudojo ir fiziškai smurtavo jo atžvilgiu.

Jis taip pat padėjo sudaryti nužudytų berniukų atvaizdus.

Nickas tęsė: „Yra ir kitų žmonių, žinančių apie smurtą ir išnaudojimą, kurį vykdė ši grupė, – automobilių vairuotojai, kurie veždavo berniukus į vietas, pastatų personalas. Tikriausiai jie galėtų dabar prabilti.“

Jis sakė, jog buvo bent dešimt kartų atgabentas į apartamentų kompleksą Dolphin Square aikštėje, kai ten buvo rengiami vakarėliai. Vakaro metu skirtingi žmonės ateidavo ir išeidavo.


Turtingi ir galingi: Svečių namų „Elm House“ lytinio išnaudojimo skandalą taip pat buvo atskleistas „People“ puslapiuose

Nickui buvo apie 11 metų, kai jį pirmą kartą čionai atvežė į Kalėdų vakarėlį.

Jis prisimena: „Mums įsakė nekalbėti tarpusavyje.

Kartais mane tenai atveždavo kartu su kitais vaikais. Kitomis progomis mane tenai nuveždavo vieną ir aš jau vietoje prisijungdavau prie kitų vaikų.“

Jis nupasakojo, kaip jį vedė į užuolaidomis uždangstytą butą – lipo į kažkelintą aukštą ir ėjo „prietemoje skendinčiu, priplėkusiu“ koridoriumi.

Ir jis pridėjo: „Mūsų klausė, ar norime gerti. Gėrimas visuomet būdavo tas pats – viskis. Abu parlamentarai buvo brutalūs. Mane žagino virš vonios, kai mano galva buvo po vandeniu.“

Jis [Nickas] teigė, kad vienas parlamentaras liepė jam mušti kitą berniuką, o kai jis atsisakė – jį „lytiškai nubaudė.“

Praėjusią savaitę mes papasakojome, kaip Nickas, dabar skaičiuojantis penktą dešimtį metų, atpažino savo skriaudėją – aukštą diplomatą ir tarnybos M16 vadovą, gėdingai baigusį savo karjerą (MI6 arba SIS, angl. Secret Inteligence Service  – Britanijos užsienio žvalgybos agentūra – vert.past.)

Jis parodė į sero Peterio Haymano – buvusio slaptosios tarnybos direktoriaus pavaduotojo –  nuotrauką.

Haymanas, daug metų buvęs svarbus isteblišmento šulas, sukėlė skandalą, kai buvo pagautas su pedofilų literatūra.

Nickas pasakė, kad Haymanas (miręs 1992 m.) buvo vienas iš grupės asmenų, kurie jį, vaiką, žagino.

Jis yra patenkintas, kad policija vertina jo teiginius „išskirtinai rimtai.“

Scotland Yardo pareiškime sakoma: „Mūsų tyrimai atskleidė daugiau informacijos, susijusios su galima žmogžudyste.

Pagal mūsų dabartines žinias, tai yra pirmas kartas, kada šita informacija perduodama Londono policijai.“ 

Policija įsitikinusi, kad liudininkas patikimas

[Interneto portalo Exaro žurnalistas] tyrėjas Markas Conradas sako: „Nicko pasakojimas apie dešimtmetį trukusį jo išnaudojimą – kontrabandą, lytinius ir fizinius užpuolimus ir žmogžudystes – ir atskleidimai apie sunkiai tikėtiną piktadarių statusą.

Skirtingai, negu daugelis išnaudojimo aukų, Nickas po tokios patirties sugebėjo gyventi sėkmingą gyvenimą. Jis inteligentiškas, artikuliuotas ir stiprios valios žmogus.

Jo liudijimai yra nepatogiai detalūs ir nuoseklūs.

Liepą portalas Exaro ir savaitraštis „Sunday People“ paskelbė publikaciją apie galimą vaikų lytinį išnaudojimą apartamentų komplekse Dolphin Square aikštėje.

Nickas sutiko susitikti su detektyvais, bet primygtinai reikalavo, kad aš dalyvaučiau. Kaip ir portalas Exaro, policija laiko Nicką patikimu liudininku.

Londono policija tinkamai pradėjo „Operation Midland“ vadinamą tyrimą ir tyrimą dėl galimos žmogžudystės.“

Daugiau skaitykite portale Exaro ČIA.


Pedofilas: buvęs parlamentaras nuo liberalų demokratų partijos Cyrilas Smithas

Skandalo chronologija

2012 m. rugsėjis: Jimmy Savile’as demaskuotas kaip grobuoniškas pedofilas

Spalis: Leiboristų parlamentaras Tomas Watsonas pranešė Parlamentui, jog esama „aiškių duomenų, sugestijuojančių, jog egzistuoja įtakingas pedofilų tinklas, susijęs su Parlamentu ir Vyriausybe.“

Lapkritis: Simonas Danczukas, parlamentaras iš Rochdale’o apygardos, Parlamente pareiškė, jog dabar jau miręs parlamentaras nuo liberalų demokratų partijos Cyrilas Smithas buvo pedofilas. Karūnos prokuratūra (angl. CPS, Crown Prosecution Services) pripažino, jog turėjo persekioti Smithą.

Gruodis: „People“ puslapiuose pirmą kartą atskleista, kad Londono policija tiria liudijimus, jog jaunuoliai buvo lytiškai išnaudojami svečių namuose „Elm House“ Barnese, pietryčių Londone. Tai dalis tyrimo, vadinamo „Operation Fairbank“, skirto ištirti liudijimus apie tai, jog ypač svarbūs asmenys ankstesniais dešimtmečiais lytiškai išnaudojo vaikus.

2013 m. sausis: Mes [laikraštis „Mirror“] atskleidėme svečių namų „Elm House“ lankytojų sąrašo, į kurį įeina slaptųjų tarnybų darbuotojai, politikai ir popžvaigždės, detales.


Siaubas: Buvę svečių namai „Elm House“ Barnese, pietryčių Londone

Vasaris: Mes [laikraštis „Mirror“] pirmieji paskelbėme interviu su svečių namų „Elm House“ auka. Jis papasakojo, kaip buvo aprengtas fėjos drabužiais, o po to – išnaudotas.

Mes atskleidėme, kad prieš 30 metų Vidaus reikalų ministerijoje (angl. Home Office) buvo pradanginta dabar jau mirusio konservatorių parlamentaro Geoffrey Dickenso sudaryta dosjė apie galimą ypač svarbių asmenų vykdytą vaikų lytinį išnaudojimą.

Rugsėjis: 69 metų amžiaus mokyklos direktorius buvo areštuotas po to, kai „People“ perdavė policijai apie jį turėtą informaciją.

2014 m. kovas: Mes [laikraštis „Mirror“] atskleidėme, kaip Vyriausybė suteikė 70 000 Britanijos svarų piktadariškai spaudimo grupei „Paedophile Information Exchange.“

Balandis: Mes papasakojome, kaip svečių namų „Elm House“ darbuotoją tuose namuose išžagino užslaptintas policijos pareigūnas.

Liepa: buvo atskleista, kad iš Vidaus reikalų ministerijos dingo 114 bylų, susijusių su vaikų lytiniu išnaudojimu iš laikotarpio nuo 1979 iki 1999 metų. Vidaus reikalų ministrė Theresa May inicijavo tyrimą. Tyrimo komisijos pirmininkė baronienė Butler-Sloss buvo priversta atsistatydinti dėl jos jau mirusio brolio lordo Haverso, kuris 9 dešimtmetyje buvo vyriausiasis patikėtinis, veiksmų.

Spalis: Fiona Woolf, pakeitusi Baronienę Butler-Sloss, taip pat atsistatydino dėl savo ryšių su lordu Leonu Brittanu, kuris 9-ajame dešimtmetyje buvo Vidaus reikalų ministras (būtent Leonui Brittanui, tuomečiam M. Tečer vyriausybės Vidaus reikalų ministrui, konservatorių parlamentaras Geoffrey Dickensas perdavė surinktą dosjė apie galimą ypač svarbių asmenų vykdytą vaikų lytinį išnaudojimą; Brittanas šią dosjė ir prapuldė – vert. past.)

Lapkritis: Londono policija pradėjo tyrimą, pavadintą „Operation Midland“, skirtą ištirti liudijimus apie vaikų lytinį išnaudojimą, vykdytą apartamentų komplekse Dolphin Square aikštėje Londone.

mirror.co.uk

Iš anglų kalbos vertė Laisvūnas Šopauskas.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Sta       2016-11-24 22:06

Ar tie klanai Lietuvoje ?

to mirtis pedofilams       2014-11-27 14:38

TU ESI PATS PEDOFILAS JAI TAI NORI APJUODINTI NEKALTA IR JAU NUZUDYTA ZMOGU,KURIS JAU NEBEGALI APSIGYNTI, BET TOKIEMS KAIP TU GYVENIMAS ATLYGINS JAI NE TAU TAI TAVO ARTIMIESEMS

to mirtis pedofilams       2014-11-26 14:56

Ko taip issiduodi>?Bijai ko nors?

mirtis pedofilams       2014-11-26 2:16

Kedys ne tik piso 15metę, bet ir buvo narkomanas, dar ir susijęs su kriminaliniu pasauliu. koks šlykštynė turi būt, kad būdamas 30ies metų žiūrėtum į paauglius?

to Taigi       2014-11-26 0:17

Nebejuokink su tuo stankunu.

Taigi       2014-11-25 22:56
to 22:48       2014-11-25 14:08

Stankunaite pagimde Deimante ,kai jai buvo17metu ir 10men.

to 4:18       2014-11-25 14:03

Koks teismas tai irode apie D.Kedi?Kaip galvojiar smeiztas yra nusikaltimas?

retorinis klausimelis       2014-11-25 13:48

kaip jus manote, kodel Lietuveleje prie vaiku globos istaigu savo kabinetus buvo ikure kai kurie valdziazmogiai, o juose vykdavo vakareliai, o ju dalyviai- teisesaugos atstovai, politikai….?
Manau, netrukus ir musu iskrypes “establismentas” prieis liepto gala. Nors ikalino Deimante, bet visu pedofilijos auku neimanoma ikalinti. Kada nors jos prabils. Tik laiko klausimas.

Sta       2014-11-25 12:24

“Liepai” - apie globą. Gal atvirkščiai yra ? ...

Liepa       2014-11-25 11:03

Baisu…šlykštu…nepakenčiama..Ir visam Pasauly tas pats brudas.//Deja, Lietuvoj dar sudėtingesnė situacija, nes vaikų kankintojai yra globojami valdžios struktūrų.//

to 4:18       2014-11-25 10:38

siūlau atitinkamoms struktūroms susidomėti šiuo komentatoriumi, nes jis viešai šmeižia nužudytą žmogų. Tai nusikalstama veika.

Taigi       2014-11-25 9:58

“4:18” komentare parašyta tiesa, bet violetiniams fanatikams tiesa labai nepatinka.

Katalikybės vaisiai        2014-11-25 9:48

Viskas čia gerai ir nepergyvenkit.,katalikams būti pedofilais yra norma visi jie krikštyti ir per savo kaledinius vakarėlius pedofilina vaikus.,kunigus reikia teisti kartu su jų  ganomom avelem už tai kad jie su šita religija padeda žmonėms tapti pedofilais ,zudikais ir kitokiais slykstynemis…...

julius       2014-11-25 9:44

Ačiu ,,Trupmenui;;už šią informaciją.

Jonas Vaiškūnas       2014-11-25 8:39

Prastokas vertimas.

Pedofilai        2014-11-25 7:35

Nerimsta 4:18 žino, kas jų laukia jai virvelė pradėtų vyniotis. Supuvusi dabartinė Lietuvėlės valdžia.

Pedofilas Kedys irgi       2014-11-25 3:18

nužudė du žmones….

Abr       2014-11-24 23:56

Lietuvos pedofilai nepajudinami. Tik Tadas Blinda gali kazka pakeisti…

kada Lietuvoj?       2014-11-24 22:52

Kada nors ir mūsų pedofilai išplauks kaip š į paviršių.... Tikiu ateis toks laikas.

taigisui       2014-11-24 22:46

O tavoji močia - darėsi abortą.
Ale,  nesėkmingai. wink

Taigi Joniui       2014-11-24 22:24

Prieš tai buvo vienas abortas, nes Kedys vaiko nenorėjo. Nenorėjo ir Deimantės, tačiau Stankūnaitė antro aborto nesutiko darytis.

Jonis       2014-11-24 22:17

Stankūnaitė gimusi 1986 m.
Deimantė - 2004 m.
Pradėjo L.S. trali - vali su D.Kedžiu 2003 m.

Trupmenas       2014-11-24 22:06

Viena ausim esu girdėjęs apie teisininkų “iškilmes” po diplomų įteikimo, kur kokioje nors pirtelėje būtina ritualo dalis būdavo ir pasismaginimas su kokiu berniuku ar mergaite. Nebūtinai visi smaginosi - juk gana ir vieno kaligulos. Svarbu, kad kiti girti matė ir tuomet net neįtarė, kad yra nufilmuoti. Nesakau, kad visi jie sodomistai, gal kai kam ir bjauru ir koktu, bet ‘cementovkė” įvykusi, ir niekur nebezdėsi. Kiek ta viena mano ausis yra girdėjusi, tai būtent į tokią istoriją buvo patekę ir Garliavos figūrantai - Furmanavičius ir Valantinas. Tai kuomet F. prašė Valantino pagalbos, nes kedys lipo ant kulnų, V.(supratęs į kokią bėdą yra įkliuvę) jam patarė lukterėti, esą jis ką nors sugalvosiąs. matyt Furmai nebelaikė nervai ir klaniukas nusprendė jį pašalinti. O kad Kedys buvo pedofilų ieškotojas, tai buvo paprasčiau negu paprasta tokį scenarijų viešumon kišti. Prisiminkit aną dieną, kai Furma buvo nušautas. Per visas radijas jau už valandos buvo skalambijama, kad ieškomas Kedys, kuris nežinia kur dingęs. Kam visuomenei transliuoti, kol net ikiteisminis tyrimas nepradėtas. Gal jie kreipėsi į visuomenę kad ta padėtų pagauti “nusikaltėlį, su vinčesteriu ir revolveriu? Neeee. Jie turėjo aiškiai informuoti Kauną pasisaugoti ir gal net neiti iš namų, o jų žinia buvo skleidžiama visai ne dėl tos priežasties. Kedį greičiausiai jie turėjo savo naguose dar iki Furmos ir Naruševičiūtės nužudymo, kad tasai netyčia nepasirodytų ten kur nereikia ir nesugriautų jų scenarijaus. Taigizai, neapsimetinėk kvailiu ir nemanyk, kad visa Lietuva subinėm mąsto.

Taigi Stasiui       2014-11-24 21:48

Prieš moralus čia pilstydamas, pažiūrėk į save. Jūsų violetinė gauja iki šiol šmeižia nekaltus žmones, kurie mirę. Aš tai nors akivaizdžią tiesą apie mirusį rašau. Paneik, kad pagal dabar galiojantį baudžiamąjį kodeksą Kedys buvo ne pedofilas? Stankūnaitei buvo 15 metų.

Juozapas---Vilpišiui       2014-11-24 21:23

Oi, kaip tiksliai nusakėt Klano disciplinos mechanizmą!
Mūsų Klano disciplina irgi - pavyzdinė.
Matyt mūsų vietiniai “lordai” sutartinai “sosiskas” įmerkę.
Visi tarpusavy vienas apie kita žino ir todėl dar sutartiniau tyli.
Belieka pasakyti viyyyysišką ereziją:
rusų spectarnybos apie mūsų lordų rūmų papročius nič nieko nežino. Lubianka apie mūsiškių vaikučių mylėtojų pramogas juk aišku net nenutuokia.

Iš to seka išvada, kad nei vienas lietuviškas “lordas” ar “ledi” nėra pakabintas nei už cibulių nei už...
Pas mus pedofilijos nėra, todėl tautai reikia pasakyti tiesiai šviesiai - ir rusų agentų “lordų rūmuose” nėra.
Ir būti negali.
Kas mano kitaip - rusų šnipas ir išdavikas.
Nuo tokios negarbės gali apsaugoti tik skiepai.
Ir nereikia drebėti kaip tam begemotui iš rusiško “multiko”
Skiepai - vieni juokai:
tik pakšt Poniai į rankelę bučiuką- ir viskas!
Jau, pasiskiepijęs.
Gali laukti kvietimo paveiksluotis greta vaikučių šiltame Ponios šlovės šešėlyje.
Tačiau pratęsimui (“su vaikučiais”)...
Čia pakvietimai jau tik tiems kas grynakraujai.
Kieno gyslomis teka mėlynas nkvd kraujas o po kitelio pamušalu raudona čekisto knygelė.
Plebėjams keptų fazanų nesiūlo net fazanyne.

Stasys       2014-11-24 21:18

Ei bogu, tas šunsnukis “Taigis ” tikrai nesveikas ( greičiausiai, nesveika).Kedys jau senai supuvęs, o jis(ji) vis šneka ir šneka apie jį. O kai mergelė palindo po Kedžiu, tai jai, tikriausiai, jau buvo beveik 17, gali būti, kad ji tada pasakė, kad jai jau devyniolikti eina, nes ji atrodė suaugesnė ir, gal būt, jau gerokai patyrusi. Taigi, dabar mojuoti kardais dėl to ant a.a. Kedžio labai jau žemas veiksmas, iššauktas problemų su smegenyne ir sąžine ...

Vilpišius       2014-11-24 20:44

Kaip ir bet kurioje nusikalstamoje organizacijoje, pašvenčiant į tikruosius narius būtina priesaika. Gi normalioje visuomenėje būtų protu nesuvokiama kaip elitas (tikrumoj tai antielitas) visi būtų vienašališkai, viena linkme psichosexualiai numutavę. Būtent - tai ne kas kita o priesaika gruobuoniškam klanui! Mat jei slepi nužudymą, tai nesvarbu po kiek laiko paklosi “kompromatą” - jei šią informaciją žinojai, bet nutylėjai - visvien esi nusikaltimo bendrininkas. Na o su pedofilija žymiai paprasčiau - o gal netyčia “šiukšlių konteineryje vaizdajuostę radau”, “žvakės nelaikiau” . . . Ir visi klano nariai idealiai disciplinuoti!

Taigi       2014-11-24 20:37

Violetiniams pedofilams nepatinka “19:36” komentaras. Tik iškrypėliams gali nepatikti, kad į baudžiamąjį kodeksą įtraukta atsakomybė už nepilnamečių tvirkinimą (nuo 2000 m. buvo tik už mažamečių), ir tik be moralės normų asmenys gali pateisinti Kedžio elgesį su nepilnamete.

Juozapas--Trupmenui       2014-11-24 20:26

Sveiki, Tamsta.
Na, tas juokas mano komentare tai tik įpakavimas.
Gerai, pasakysiu ką turėjau galvoje aną komentarą rašydamas:
Svajoju apie tą dieną, kuomet mūsų kraštui pradės vadovauti Tautai atskaitingi ir pareigą Tėvynei suvokiantys žmonės.
Tą dieną nueisiu ir pasiūlysiu jiems pakviesti Scotland Yard’o specialistus atvykti pas mus ir padėti dekriminalizuoti visuomenę ir valstybę.
Labai norėčiau kad dalyvautų tokie specialistai, kurie tiria Litvinenkos bylą.
Tikiu, kad tokiu atveju mes keleto mėnesių bėgyje sužinotume kas nužudė V.Pociūną, kas nužudė D.Kedį, kas išžudė liudininkus pedofilijos byloje, sužinotume naujieną kad Venckienė nebuvo jokiose amerikose, sužinotume apie LR pparlamento narės ir jos vaiko pagrobimą bei nužudymą, sužinotume kas dirigavo visai šiai bakchanalijai ir kas viską finansavo…
Štai tokią potekstę buvau pakišęs eilučių.
Juozapo “ezopizmas” : )

Kodel neskelbia lrytis?       2014-11-24 19:09

Lrytis taip pergyveno, nu taip pergyveno praeita savaite, kad Lietuvoje gejams atsirado dar vienas priesas? Bernatonis pasake, kad kol jis bus ministru, apie geju santuokas nebebus kalbama seime. Ko taip smarkiai susirupino Lrytis?

Trupmenas Juozapui       2014-11-24 19:05

Žvengiau susirietęs iš Tamstos pasiūlyto plano, kaip Lithuania galėtų padėti Londonui sutvarkyti pedofilijos reikaliuką.

Tiketina,       2014-11-24 19:02

kad leiboristu partija tures daugiau nariu savo sarase. Juk ne be reikalo, manau, seimas suskubo patvirtinti nauja istatyma ir nuo 2015 m. liepos 1 dienos gales i lietuviskas partijas isirasyti ir kiti norintys is visos ES. Manau, kad visiems tiems uzfiksuotiems pedofilams is Britanios ar dar is kur, bus istiesti paruosti tusti popieriaus lapai, kad isirasytu i koncervatsocdemliberistu partijas. Dabar jau aisku, kodel Venckienes suemimui buvo duotas leidimas per 12 sekundziu. Ne be reikalo per viena laida sake, kad zmones liktu issizioje is nuostabos, jei paaisketu musu dideliu dedziu pavardes, kurie sedi valdzioje, labai dideleje valdzioje.

Taigi tam lllo        2014-11-24 18:36

153 straipsnis. Jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimas
1. Tas, kas atliko jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimo veiksmus,

baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

2. Už šiame straipsnyje numatytas veikas atsako ir juridinis asmuo.

Bet tai įsigaliojo 2014 m., Kedžiui negaliotų ir negalima būtų patraukti atsakomybėn už savanorišką lytinį santykiavimą su jaunesniu nei 16 metų amžiaus asmeniu. Bet be teisinės atsakomybės dar yra moralinė atsakomybė, todėl moralioje visuomenėje tokie kedžiai laikomi pedofilais.

Sta       2014-11-24 18:31

Oi. kaip panašu….., kaip iš natų....  Kada ir pas mus ateis TIESA ?

kažin       2014-11-24 18:29

kodėl tokių straipsnių neskelbia nei lietrytis,nei delfis,kai tik būna kas surišta su pedofilija,juos labai greitai išima ,kad tik kuo mažiau kas sužinotų,o turėtų kaip tik skambint visais varpais,juk tai surišta su vaikais,ką tai reiškia,manau visiems aišku…

Galiu       2014-11-24 18:14

lažintis, kad mūsų šaunieji žurnalistai nieko apie šį skandalą nepapasakos. Nors Lietuvos publikai skandalas tikrai turėtų būti aktualus: aukų ir liudininkų nužudymai, pradingusios bylos, užgniaužti tyrimai, pedofilai aukščiausiuose valdžios sluoksniuose. Kitaip tariant viskas, ko Lietuvoje neva nevubo.

lllo       2014-11-24 18:11

Taigi, jeigu tu nezinaijaigu nezinai ka kalbi tai tada geriau visai nekalbek ir nemaisyk blestvos su politika, nes cia ne kedys tvirkino mergaite o usas ,o usas tai yra ne joks draugas kedzio,o jis yra stankunaites draugas. pasiskaityk daugiau ir daugiau domekis tai tada zinosi o kol nezinai tai geriau visai nerasyk.

to Taigi       2014-11-24 17:49

Kaip tu galvoji ar tave reiktubaustiuz nesamoniu rasynejima>?

Taigi       2014-11-24 17:27

Tiesa, Kedžio bausti už pedofiliją negalėjo, nes atsakomybės sugriežtinimas buvo įvestas jau po Kedžio mirties. Iki tol tik švelnino atsakomybę.

Konservai ir liberastai        2014-11-24 17:24

Iš straipsnio sprendžiant - pedofilų ir piderastų gynėjai

to Hmm       2014-11-24 16:55

Ar zurnalistu yra LT?

to Taigi       2014-11-24 16:53

Oioi bendoraicio….kaip papuga esi ir taskas…prigalvokka nors naujo…bet sunku tau ,kai vietoj smegenu kramtoske ane?

Taigi       2014-11-24 16:40

Gerai, kad Kedžio draugelio Bendoraičio pedofilų viešnamyje niekas nieko nenužudė. Įdomu, kodėl niekas nesiaiškino to viešnamio klientų ir jų nebaudė. Kaip niekas nebaudė ir Kedžio, nors Baudžiamasis kodeksas numato pilnamečio asmens baudžiamąją atsakomybę už savanorišką lytinį santykiavimą su jaunesniu nei 16 metų amžiaus asmeniu.

Hmm       2014-11-24 16:27

Kur LT žurnalistų nepriklausomi tyrimai? Kas ištirs “Fazanyną”, Pikeliškes?

Pavadinimas       2014-11-24 16:12

tikrai suklaidino - pagalvojau,kad čia apie mūsiškius bus rašoma, o čia pasirodo apie kažkokius britus prirašynėta.

internauts        2014-11-24 15:51

Paedophile Information Exchange (PIE) - Pedofilų organizacija yra įsteigta Skotijos “mazumu”, tautine ir seksualine prasme… Si organizacija apeliuoja i panasias “laisves’ kaip gejai, ir tiki, kad kuuo daugau bus rasoma ir kalbama sia tema, nors ir neigiamai, bet publika pripras ir pagaliau susitaiky… dabar jie leidzia savus laikrascius, fangstydamiesi “vaiko teisėmis” - “Understanding Paedophilia”, “Childhood Rights”(redaktorius “David”)

Kuomet dar 1978 masoniska britu policija sueme sios organizacijos aktyvistus, va tada ir pasipyle arsus puolimai pries masonus per ne britiskus laikrascius. Ir buvo polama tol, kol pasinaudojus “moteru ir mazumu teisemis nebuvo iteisnti istatymai, kad i policija butu priimta daugiau moteru, ne vien i rastines,  ir kitu “tautiniu ar seks mazumu atstovai. Sitaip geriausia buvusi pasaulyje policija neteko savo stuburo.

O kad siame pedofilu tinkle veike ir veikia KGB galima paskaityt BBC zuralistiniame tyrime:

bbc(taskas)com/news/magazine-26352378

nickas?        2014-11-24 15:02

Tas Nickas tai kaip ir mūsų liudininko Žalimo prototipas?

Baisu       2014-11-24 14:58

tokie nusikaltėliai.Kai pagalvoji apie Macikuose šiomis dienomis nužudytą  studentę Justiną,-tai tokios pačios kilmės nusikaltimai.Gal nors kiek įprasmintų nelaimingos studentės žūtį Macikų koncentracijos stovyklos sutvarkymas su derama pagarba,nes ten žuvę netgi 44 vaikai.Ir pačių Macikų sutvarkymas.O paskui reiktų tas žiaurias vietas pašventinti,pastatyti kryžius ir prižiūrėti.Aukos pasišaukė auką,-gal kad primintų,kad kiekvienas prievartos veiksmas nepamirštamas nei aname pasaulyje.Prašosi atminimo.

Lietuvoje konservatoriai       2014-11-24 14:54

karštai dangstė šias bylas.

VaidasVDS       2014-11-24 14:37

Koks skirtumas, kokia žurnalisto tautybė.
Svarbu, kad DB dar iš viso yra tikrų žurnalistų, svarbu, kad DB policija nesislepia po frazėmis “atliekamas ikiteisminis tyrimas”, nesiremiama senaties terminais ir tuo, kad kažkas yra miręs.
O štai kai kuriuos Lietuvos žurnalistus kažkas suvarė į Lietuvos Rytą, kur jiems jau tik leistinomis temomis galima kalbėti…

gerbiamieji,        2014-11-24 14:24

laikas išmokt skaityt internetą, nes čia tiesa nuolatos maišoma su porno.

prisiminkim, kad vienintelė šalis pasaulyje, neuždraudusi vaikų porno biznio iki šiol yra Rusija!
KAs netikit, paskaitykit wikipedia angliškai.

SherLoks        2014-11-24 14:20

Straipsnį parašė toks David Henckė - žydų kilmės žurnalistas, ilgai dirbęs kairiajame The Guardian ir sunaikinęs arti dešimties konservatorių politines karjeras, tame tarpe Neil Hamilton, Tim Smith, Peter Mandelson, G. Robinson ir kt… taip atverdamas kelią raudoniesiems neoliberalams “demokratiškai” įsitvirtinti Britų vyriausybėje.

Raulis       2014-11-24 14:11

Na štai.
Ką pasakytų mūsų kansiervos,socdemonai ,lyberiai ir grybshikiai?

rasa       2014-11-24 14:03

visiskai pritariu Irenai ir Betai

juozapui dar        2014-11-24 14:03

kol Britanijoj gėjai buvo už įstatymo ribų, tai KGB šantažuodavo gėjus kompromatu, kad tik jiems tarnautų, šnipinėtų... pamenat ‘Kembridžo penketuką” iš Mi6, kurį šnipinėjimui buvo užangažavę KGB agentai? Vėliau milijonai kaltinimų pasipylė ant karališkųjų masonų, nes KGB sunku buvo prasiskverbt į ją. Triuškino per žd valdomus laikrasčius tol, kol 1980 ši organizacija dėl savo egzistencijos net į Žmogaus teisių teismą buvo priversta keiptis.

Dabar net Aglijoj vyrauja Grand Orient tipo masonai, kuriuos užvaldė pseudomasonai iliuminatai dar Prancūzų revoliucijos metu. Jiems ir Watson priklauso. Uspaskis tikisi, kad sie zmonės ji apgins, kuomet nepasiseke pasislept po Venskienes sijonu.

juozapui        2014-11-24 13:55

ir tu šiuo blefu patikėjai?

” Leiboristų parlamentaras Tomas Watsonas pranešė Parlamentui, jog esama „aiškių duomenų, sugestijuojančių, jog egzistuoja įtakingas pedofilų tinklas, susijęs su Parlamentu ir Vyriausybe.“”

O ar jums žinoma, kad šits Tomas Wadsonas į savo pseudomasonini liberalų tinklą pernai suvažiavime Armenijoj priėmė mūsų įžymųjį Viktorą Uspaskichą? Ir ta visa istorija jau tokia panaši į musiškę Garliavos…

Neabejoju, kad yra pedofilų tinklas, bet ar tik ne “kitus tep, kuom patys kvep?”
Atsirado kažkos “nickas”, kuris, va,  prisiminė tik dabar tuos 20-30 metuų senumo faktus, kurie jo nei kiek nesužalojo…

Ir kodėl taip “auštinama” konservatorių partija? Gal todėl kad tik ją dr valdo anglai? Juk leiboristus jau valdo Lenkijos žydas.

spėju       2014-11-24 13:51

ko gero visi velniai išsibėgiojo pragare , kai numirė  šis monstras (žr. nuotrauką piešinį)intelekto nepaliestu veideliu kalvis Smithas, kurio kūjis kelnėse.
velniai ir savo priekalūs paliko be priežiūros…

Juozapas       2014-11-24 12:52

Tie britų išgamos turi neblogų šansų likti nenubausti.
Jiems tereikia pasiprašyti prieglobsčio Lietuvoje.
Kubyyylius papildytų koncervatorių partiją grynakraujais toriais, Ponia suteiktų pilietybes ir greta pažų bei freilinų Dvare turėtų ir keletą tikrų lordų.
Ir dar.
Tegul prokuratūra liaujasi prakaituoti dėl Venckienės ekstradicijos iš JAV.
Jos ten nėra.
Visi požymiai rodo, kad Neringa Anglijoje. Ten ji vykdo valstybės perversmą.
Mūsų prezidentė ryžtinga retorika nukovusi putkiną, dabar galėtų padėti silpnesniems mūsų sąjungininkams.
Reikia pasiūsti britams internacionalinę teisinę pagalbą.
Ten nuvykę mūsų saugumiečiai, prokurorai ir teisėjai galėtų greitai paskiepyti britų visuomenę nuo pedofilijos šmėklos.
Kzią iš lietryčio mėnesiui permesti į BBC ir visi ramybės drumstėjai bei |“liudininkai” patys būtų susimti už pedofiliją.
Mes net liudininkų galime britams paeksportuoti.
Pradžiai pakaktų mindės žalimo.
O vat teisėją gaalima siųsti nors tuoj pat.
Kondraška, bylų specas -žmogus liko be darbo.
Musyse nebegali dirbti teisėju, bet Anglijoj tai gali!

Monika       2014-11-24 12:26

Ateis laikas ir Lietuvos aukštiems personoms - pedofilams išlysti į dienos šviesą, kai dabartiniai vaikai užaugs…

chachacha       2014-11-24 12:26

Uztat lietuvoj tai pedofilu “nera”!

IRENA       2014-11-24 12:25

VAIKAI, KURIE AUGOTE PIKELIŠKĖSE—-ATSILIEPKITE ŽINIASKLAIDAI.BET TAI VIENU METU KREIPKITĖS Į KELIS ŠALTINIUS.
  JŪS JAU SUAUGĘ,—PADĖKITE LIETUVĖLEI.
  TUOS IŠGAMAS REIKIA NAIKINTI.

Kaip       2014-11-24 11:31

nyku ir niekinga.

Beta       2014-11-24 11:15

Kada bus Pikeliškių vaikai apklausti?

Seniau Lietuvoje nebuvo        2014-11-24 10:48

socialinių,žmonės nenorėjo eutanazijos,nežinojo,kas yra pedofilija,narkotikai…Būdavo kaimų bendruomenės ir žmonės vieni kitus prižiūrėjo,nesijautė vieniši.

Vis tie       2014-11-24 10:46

konservatoriai.Kas yra tokio konservatoriškume,kad jis jaučiasi nepilnavertis?Ir tai kompensuoja tokiais dalykais?


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.