Europa, Šiaurės Amerika, Ukraina, Rusija

Aš jau buvau palaidojęs Vakarus – A. Arestovičius

Tiesos.lt siūlo   2022 m. balandžio 30 d. 11:34

26     

    

Aš jau buvau palaidojęs Vakarus – A. Arestovičius

laikmetis.lt

Pateikiame ištrauką iš jutuberio M. Feigino ir Ukrainos prezidento patarėjo saugumo klausimais A. Arestovičiaus pokalbio laidos „64–oji diena“.

Šiame pokalbyje A. Arestovičius teigia: „Pasaulyje vyksta labai dideli, fundamentalūs pokyčiai. Šioje visoje istorijoje man labiausia patinka tai, kad pabudo Vakarai, pabudo Europa. Nes pastaruoju metu ji buvo pavirtusi nežinia kuo, tiek užsižaidusi ramiu ir taikingu gyvenimu, kad sau leido pačius ryškiausius, pačius kairuoliškiausius eksperimentus, taip pasakysime, kuriems aš anaiptol nepritariu. Aš už amžinąsias vertybes.

Tai štai, visa tai dabar labai greitai keičiasi. Dar daugiau, išsilygina tokie, atrodytų, nepajudinami dalykai, apie kuriuos net baisu kalbėti, pavyzdžiui, vyriškumas ir moteriškumas vėl po truputį atgauna pusiausvyrą“.

Toliau A. Arestovičius dėsto: „Vakar ar užvakar kalbėjome, kad Vakarai turi pripažinti atsakomybę už tai, kad išaugino Putiną ir Putino režimą. Svarsčiau sau, ar jie pripažins, ar ne? Jie juk supranta, privačiuose pokalbiuose taip sako, bet ar pasakys viešai? Ir štai Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministrė viešai sako, kad mes atsakingi už tai, kad išauginome Putiną, ir ne tik Putiną“.

Jis paaiškina: „Kaip išauginome? Mes tikėjome, kad geoekonomika, tai yra, kai į pasaulines rinkas buvo įsileistos buvusios ir esamos totalitarinės valstybės, pakeis geopolitiką, atviros rinkos pakeis geopolitiką.

Paskui paaiškėja, kad 1991 m. Vakarai Šaltajame kare nugali Sovietų Sąjungą, patiria nugalėtojo euforiją, skelbia istorijos pabaigą, vienvaldiškai valdo pasaulį, kaip atrodo, nustato savo taisykles. O kad nebūtų recidyvų, prisimindami Vokietiją po Pirmojo pasaulinio karo, jie maksimaliai atveria rinkas ir į jas priima Rusijos Federaciją, Putiną – G7, G20, sukuria preferencijas, duoda investicijas, remia ekonomiškai – viskas atvira.

Ir Vakarai laukia, kad ekonomika pakeis visuomenės struktūrą ir politiką. Ir čia paaiškėja, kad Putinas ir Putino režimas panaudoja šią ekonominę jėga ir, svarbiausia, šį Vakarų tikėjimą tam, kad sustiprintų autoritarines tendencijas ir kontrolę, kad padidintų spaudimą Vakarams. Tai yra, viskas, ką davė Vakarai, tik dabar jau pasinaudojant Vakarų technologijomis, naudojama Vakarams korumpuoti, nes į atvirą visuomenę lengviau prasiskverbti, ten skleisti savo propagandą.

<…>

Visi vakarietiški mechanizmai buvo panaudoti prieš Vakarus“.

Žodžiu, kaip sakė Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministrė, visam tam mes turime pasipriešinti vykdydami visiškai kitokią politiką.

Pirmiausia, karinio biudžeto padidinimas. NATO priimti 2 procentai turi būti ne lubos, o grindys, žemutine riba. Didžioji Britanija didina karinį biudžetą, ir, kaip ji sakė, rekomenduoja tą daryti visiems.

Antra, nėra lokalių problemų: būta diskusijų dėl eurocentrizmo, dėl Ramiojo ir Indijos vandenynų centrizmo. Tai štai, nėra tokių, reikia vienytis. Iš čia naujos politinės ir ekonominės sąjungos, iš kurių turi būti pašalintos šalys, kurios kelia grėsmę kitoms valstybėms.

Visa tai reiškia paprastus dalykus. Vakarai pabudo. Tai viena. Vakarai leidosi bėgti pirmyn. Pokyčiai kaupiasi iš lėto, pasireiškia šuoliais. Vakarai dabar stipriai didina karinius biudžetus ir apskritai karinę galią numatydami galimybę ją panaudoti, jie jau pasirengę panaudoti jėgą prieš autoritarinius režimus.

Putinas įžūliai skaičiavo, kad Vakarai silpni, jie pabijos, ypač po kariuomenės išvedimo iš Afganistano, kad galima lysti į Ukrainą ir niekas netrukdys. Ne, išgraužk, kaip sakoma.

Antra, Vakarai ekonomiškai izoliuoja ir tiesiog nepriima: laisvojo pasaulio taisyklės nebus taikomos valstybėms, kurios kelia pavojų tam pačiam laisvajam pasauliui. Jie nesiruošia, bent jau taip deklaruoja, kartoti klaidų duodami instrumentus ir technologijas – nuo medijinių iki mokslinių – tiems, kurie su jais kariauja“.

A. Arestovičius dėsto: „Korta mesta, kauliukas mestas, Rubikonas pereitas. Vakarai vėl tampa Vakarais, rodo dantis. Patižusi visuomenė, kuri sakydavo, kad „ne viskas taip vienareikšmiška“, kurios padugnės 2014 m. norėjo nuo mūsų nuplėšti vyšivanką, norėjo mus nuprausti ant laivo trapo ir pasakojo, kad mes pasiduosime, arba štai, paskutinis vokiečių profesorių laiškas, kad, girdi, greičiau pasiduokite, kokio velnio kovojate, tai šiandien žemutiniai Bundestago rūmai balsuoja už sunkiosios ginkluotės perdavimą Ukrainai.

Ir štai prasideda labai įprasta Vakarų istorija – per toli nuėjusio diktatoriaus baudimas, kur pagrindinis veikėjas Ukraina, jos ginkluotosios pajėgos ir ukrainiečių tauta, Ukrainos vadovybė, o mūsų back vocal (pritariantis balsas) ir galingiausias sponsorius, padėjėjas, užnugaris, sąjungininkas ir t. t. yra Vakarai. Ir tai reiškia, kad Vakarai pripažino Ukrainą sava“.

A. Arestovičius taip pat priduria: „Pasaulyje vyksta tektoniniai poslinkiai. Konfliktai, kurie palietė periferiją, turi tam tikras pasekmes. Vakarai pabudo. Vakaruose vėl kyla Karolio Didžiojo dvasia, didis jo šešėlis. Tai labai rimtas faktorius.

Tiesą sakant, iki šio konflikto Vakarus savo mintyse aš jau buvau palaidojęs. Aš iš esmės netikėjau, kad be „susirūpinimo“ ir kokios nors išmaldos nieko iš jų nesulauksime. Bet ne, Vakarai pabudo.

Vadinasi, Vakarų mirtis atšaukiama, jie nuo savo pečių nusipurto viską, kas prie jų prilipo per saugaus gyvenimo dešimtmečius, ir, pabrėšiu, ką prie jų dešimtmečiais gundydamas priaugino pirmiausiai vadinamais Sovietų Sąjungos, o paskui ir Rusijos elitas, kuris papirkinėjo, švaistėsi pinigais, siekė įtakos, auginosi politikus, luošino mąstymą, melavo, melavo, melavo…

Ir štai Vakarai dabar mato du nuogus karalius. Vieno iš jų vardas Putinas, kito – Vakarai. Tai yra, Vakarai dabar žiūri į veidrodį ir apmąsto save, įvertina savo pačių politikus, kurie flirtavo su Putinu, kurie augino Putiną, skatino Putiną ir kurie iki šiol negali pasirinkti pozicijos Putino atžvilgiu, nors jau viskas aišku. Tokių labai sparčiai mažėja, vis daugiau tokių, kurie jį vertina teisingai ir priima teisingus sprendimus. Vakarai išskleidžia savo sparnus kaip Romos erelis. Ir tai labai graži istorija“.


Visas pokalbis (rusų k.)

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Arestovičius (Feigin)       2022-05-3 0:24

Украина предлагает цивилизационный прорыв. Арестович, @ФЕЙГИН LIVE
Aleksejus Arestovičius ir Markas Feiginas aptarė:
➤ 00:00 68-osios dienos žinios: sparnuotoji raketa pataikė į gyvenamąjį namą Odesoje; trečiasis įsibrovėlių likvidavimas Zmejijny saloje, sunaikinus 2 karinius laivus; Černobajevka-18;
➤ 04:00 Chersonas: referendumą surengti brangu. Kokios yra okupuoto miesto galimybės?
➤ 05:20 Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretoriaus Danilovo pareiškimas: taikos sutarties su Rusija nebus. Bus tik Rusijos Federacijos kapituliacija;
➤ 05:45 Ukrainos prezidento Yermako kanceliarijos vadovo straipsnis: naujas 30 metų karas, kurio vykstantys procesai nesibaigs 2022 metais;
➤ 08:10 Ukrainos siūlymas sukurti naują saugumo architektūrą tokiomis sąlygomis, kai senoji buvo tyčia naikinama. Ukrainos prezidentas pakeitė tarptautinės politikos stilių;
➤ 10:50 Ukrainos siekis dėl ateities ir pasiūlymas pasaulio bendruomenei įgyvendinti istorinius archetipus prieš Rusijos vaidinimą praeityje;
➤ 13:40 Reikalavimas į globalizmą: laisvė ir stiprybė yra pagrindinė prezidento Zelenskio pozicija;
➤ 15:35 Antrasis Ukrainos pergalės ženklas: apie patriotus ir didvyrius;
➤ 18:30 Pirmasis Rusijos karys šiandien pasidavė ir nori kovoti Rusijos laisvės legione. Pradėtas legiono žaibiškas neramumų Rusijoje judėjimas;
➤ 19:50 Perspektyva pritraukti Pekiną, kad jis taptų galimo taikos susitarimo dėl Ukrainos saugumo garantu;
➤ 23:40 Sveikiname musulmonus: musulmonų kultūros indėlis į ukrainiečių kalbą yra didžiulis;
➤ 25:20 Aptarėme Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministro Lavrovo „motyvacinį“ pareiškimą apie žydiškas Hitlerio šaknis: antisemitizmo kurstymas Rusijoje sukėlė momentinę pasaulio bendruomenės reakciją;
➤ 34:30 Rusų pasaulis yra asmens degradacija, juodasis visko, kas žmogiška, irimas molekuliniame lygmenyje. Rusai, prisijunkit prie Rusijos laisvės legiono:

https://www.youtube.com/watch?v=ZtWhERIkA8k&ab_channel=AlexeyArestovych

Arestovičius       2022-05-2 1:21

Арестович: Мобилизация в России = Революция. @ФЕЙГИН LIVE
https://www.youtube.com/watch?v=Ld62CO6GMQQ&ab_channel=AlexeyArestovych

Маня       2022-05-1 15:05

Пока толстый сдохнить,тонкий грабуподохнить

Svarbu žinoti       2022-05-1 13:39

Apie Zelenskio juodus pinigus:
youtu.be/Pp0WWZbNGq4

Sveiki, komunistai-pedofilai       2022-05-1 12:31

gal sekmadienį per Motinos dieną vaikų neprievartaukite, ką ?

Rusai pradeda ir laimi       2022-05-1 12:24

Брифинг Минобороны России утро 1 мая:

Высокоточными ракетами «Оникс» нанесен удар по военному аэродрому в районе Одессы. Уничтожен ангар с оружием из США и стран Европы, взлетно-посадочная полоса выведена из строя.
Авиация уничтожила два украинских комплекса С-300 в районе населенных пунктов Запорожье и Артемовск (Донецская область).
В районе населенного пункта Петровское в Харьсковской области были сбиты два украинских бомбардировщика Су-24м. Также за ночь российские силы сбили 12 беспилотников
Всего с начала проведения специальной военной операции уничтожены: 145 самолетов, 112 вертолетов, 672 беспилотных летательных аппарата, 281 зенитный ракетный комплекс, 2703 танка и других боевых бронированных машин, 312 установок реактивных систем залпового огня, 1203 орудия полевой артиллерии и миномета, а также 2514 единиц специальной военной автомобильной техники.
Pagoglinkit būtinai - “ Военная операция на Украине. Онлайн”.

Šiaip       2022-05-1 10:33

Piligrimai keliauja atgailauti:
- Musulmonai į Meką;
- Krikščionys į Jeruzalę;
- Vakarų politikai - į Kijivą!

Vanagai       2022-05-1 9:55

Sulėkė Vakarų kondorai,vanagai,paukštvanagiai visi į Ukrainą,laukia grobio.

Rytų vertybinė perkrova       2022-04-30 22:37

Labai abejoju,kad vakarai atsisakys savo “vertybinio” vaivorykštinio kovidinio švirkšto pabadyti ir “pagydyti” nacionalinėmis vertybėmis"sergančias"tautas su Arestovičiaus amžinosiomis vertybėmis.Tas gydymas gerai paveikė vakarų liaudį,o kaip bus su rusų  ir ukrainiečių gydymu sužinosime po karo,ar liks ką gydyti?Gal pacientą,pacientus geriau uždaryti į vieną palatą,kurie skleidžia pavojingus amžinųjų vertybių nacionalinius užkratus ir greitai numarinti jei jie “demokratiškai piktybiškai nesigydo” ar jų gydymas reikalauja daug brangaus laiko

Tiesa apie Ukrainą ir ne tik       2022-04-30 21:41

Tiesos lašas totalinio valdžiagyvių melo jūroje:


laisvaslaikrastis.lt

T0mas J.       2022-04-30 20:58

“Už 8 metus žudytis Donbado žmones” - 18:21

Nelegaliai apsiginklavusieji ir vagiantys iš Tėvynės žemę tūkstančiais kvadratinių kilometrų yra išsigimę banditai, lėtos mirties teverti.
Taip sako visų šalių įstatymai.

Michailas Veleris       2022-04-30 20:48

Veleris apie žydus, Izraelį ir Ukrainą / ЕВРЕИ ПРОТИВ СИОНИЗМА: КТО НЕНАВИДИТ ИЗРАИЛЬ - #Веллер 29 04 2022
https://www.youtube.com/watch?v=YQQGZGH3UJk&ab;_channel=МихаилВеллер

Zuzana Čaputová ( Телеканал Прямий)       2022-04-30 20:27

Обращение президентки Словакии на РУССКОМ языке к русским “солдатам”
https://www.youtube.com/watch?v=CafAEbTtgrE&ab;_channel=ТелеканалПрямий

Baikit bajerius       2022-04-30 19:45

Mark Feigin,  Mark Zinger ir t.t. Ar galima rimtai klausyti? Taip pat tik paskutinis durnius gali rimtai vertinti Liusenkus pezalus. Prisimenu pasibaigusias raketas ir viskas pasidaro aišku. Karas eis taip kaip eis ir šie pezalai neturės jokios įtakos.

Tiesiog       2022-04-30 18:21

Būtina visus Mariupolio požemiuose tupinčius Zelenskio banditus, nacius ir benderovcus uždaryti taip, kad net oro įkvėpti negalėtų ir tegul dvesia badu padlos!!! Už 8 metus žudytis Donbado žmones turi ukrufašistai atsakyti pagal pilną programą. Ir būtinai parodyti tai pasauliui kaip pavyzdį, kas turi būti su banditais.

T0mas J.       2022-04-30 17:57
Stiklo valytuvas       2022-04-30 15:55

O buvo taip.    2022-04-30 15:30
Uzgrobe Pabaltyji keturiasdešimtais, kacapai labai mandri buvo.karininku bobos su naktyniais marškiniais ir i šokius iri svecius vaikšciojo.Dabar taip pat Ukrainoje vagyliauja.Mordore niekas nekinta amziais.
——
Apie tuos ‘naktinius marškinius’ dar iki Gorbačiovo patyliukais kalbėdavo nuo Neringos iki Rokiškio iki Druskininkų. Dabar Ukrainoje…
.
Tai čia tokia jų „vizitinė kortelė“.

Rusai pradeda ir laimi       2022-04-30 15:32

Средствами противовоздушной обороны над населенными пунктами Горловка, Червоный Оскол, Петманово, Краматорск, Козинка, Карповка, Путилина, Новоахтырка, Безликий Лиман и Перемога уничтожено 18 украинских беспилотных летательных аппаратов, в том числе три “Байрактара ТБ-2”.  Кроме того, в течение ночи сбиты два реактивных снаряда системы залпового огня “Смерч” над Горловкой Донецкой Народной Республики и Снежковкой Харьковской области.. Pagoglinkit steaipsnį - “ Российская ПВО сбила 18 украинских беспилотников”.

O buvo taip.       2022-04-30 15:30

Uzgrobe Pabaltyji keturiasdešimtais, kacapai labai mandri buvo.karininku bobos su naktyniais marškiniais ir i šokius iri svecius vaikšciojo.Dabar taip pat Ukrainoje vagyliauja.Mordore niekas nekinta amziais.

Eisi eisi        2022-04-30 15:13

kacape duoneliaut,ir labai greitai.

Stiklo valytuvas       2022-04-30 14:17

Karas pagal populiariąją chronologiją tęsiasi du mėnesius(!).
Kiek per tuos du mėnesius Vakaruose suimta/sulaikyta Rusijos šnipų, agentų, nuomonės formuotojų (influencerių)?!
Štai jums atsakymas į klausimą, ar Vakarai bunda iš žydkomunistiškai globalistinio letargo.

Dar       2022-04-30 14:05

truputis,ir patrauks visi ukropai su terbom per svieta duoneliaut.

O aš nesuprantu       2022-04-30 13:39

Kam seniui Landsbergiui tas vadovo vardas??? Dievuli, senis jau sukriošęs, pampersas prisysiotas kabo iki žemės, susuktas į kuprą visas, balsas dreba, vemt verčia nuo jo. Šlykštu žiūrėti!…Ar ne, ponai ir ponios, konserVatninkai???

Negaliu atsistebėti       2022-04-30 13:35

Kaip Vakarų vanagai taip tiksliai atitaikė kokaino dozes Zelenskiui ir Arestovičiui? Šniaukščia ir peza nesąmones, kuriomis tik patys ir tiki…

Arestovičiui       2022-04-30 13:31

ką rūkot???

Al.       2022-04-30 13:28

Biju, kad Arestovičius per daug optimistiškas. Nes elitas nepabus. Nebent išneštas kojom į priekį. O tautos pabus per vėlai.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.