Prezidento rinkimai 2019

Arvydo Juozaičio žodis ir padėka

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 14 d. 5:21

51     

    

Arvydo Juozaičio žodis ir padėka

BROLIAI IR SESĖS.

Dictum – factum.
Pasakyta – padaryta.

Mūsų kelias ir mūsų reikalas yra karžygystė, ne laikina pergalė. Šiame kelyje pergalė – retas reikalas.
Mūsų gi kelias – amžinas, Lietuvos kelias.
Mes – ne samdiniai.
Samdinių dabar pernelyg daug, jie kaip maras. Jie užkrėtė pasaulį, apvaldė ir mūsų Lietuvą. Ir „pergalės“ aistra sukaustė daugelio sielas. Pergalės „dabar“ daugumai jau reikia kaip duonos.
Ir todėl emigracija tęsis. Taip, šių Prezidento rinkimų „pergalė“ tik didins emigrantų armiją.

Mūsų gi duona – amžina Lietuva.
Karžygystė tęsiasi.
Ne mums atsakinėti į samdinių klausimus ir komentarus.

Dėkui visiems visiems, kas prisidėjo prie šio 2018–2019 metų žygio. Visiems, kas aukojo širdį, laiką, išteklius – nuoširdžiai dėkoju.
Mums nebuvo lengva. Ir nebus lengva.
Dixit – sakydavo didžiais laikais.

AJ

* * *

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to prieš       2019-05-15 19:01

na aukštesnės kultūros už A.Juozaičio ir intelekto lyg ir nesimato.Gal manote,kad “šokanti” kandidatė dėl “aukštos kultūros” laimėjo?

Tai tikrai       2019-05-15 16:50

Puteikis kažkaip neprotinga sąjunga!
Kažkoks nesusitupejes vaidina politiku!

Na ir bus       2019-05-15 16:44

Su Puteikiu susides irgi taps pusia procento tautos remiamas

stasys        2019-05-15 15:25

ka jus čia norite suvienyti ? tuos trupinius nuo stalo kuriuos paliko pirmi kandidatai į Prezidentus. ? Pergalingas traukinys jau rieda nuo kalno lūkesčiais . Būs gerai jei į paskutinį vagoną dar įsibraus V.Radžvilas .

nuomonė       2019-05-15 14:44

‘nesutiko prieš rinkimus vienytis”???Kokias sąlygas Puidokas statė?Taip jo sąlyga buvo visiems diskutuoti ir kažkokia komisija ar kas jo sumanyta pasakys kas tikrasis kandidatas būtų.Juozaitis pasakė,kad rungtūsi skirtingos kategorijos ar kažką panašaus i.Puidokas galėjo susimąstyti,bet jis savimi taip gėrisi,kad nesuprato teisingų žodžių.Mes visą laiką jį palaikėm balsavom už jį į semą išrinkom, todėl ir teisę turim pasakyti ką daro ne taip.Ir čia Juozaitis teisus.

Juozaitis+Puteikis+Puidokas=Pergalė       2019-05-15 13:27

Nepaklausė Juozaitis Puidoko, nesutiko prieš rinkimus vienytis, todėl ir turi, ką turi. O būtų karūną nusiėmęs ir susijungęs su Puidoku ir Puteikiu, būtų Pergalė ir Lietuvai ir jos žmonėms. Bet dabar, nesigręžiokime atgal, galvokime apie rytojų ir vienykimės. Tik vienybėje mūsų stiprybė ir galima Pergalė, kito kelio nėra. Pamirškime visi ambicijas ir pirmyn, tuomet mes visi nugalėsime.

trajektorija       2019-05-15 8:44

Jis pradėjo su plyta rankoje, o baigė su plyta po kaklu

Vidai       2019-05-15 8:36

Poruojate Petkevičių su J. Marcinkevičiumi ir A. Juozaičiu??? Į Sąjūdį pasiųstą buvusį stribą ir KGB-istą??? Taigi ir dabar konservata turi tokį Milaitį, šiandien agituojantį už satanistę.

stasys        2019-05-15 8:25

.. čia jokio šaipimosi o tik konstatavimas nuomonės.. S.Skvernelis negali būti kairė .. laikinai atsisėsti į ta vieta ,taip, bet ilgai išlaikyti ta kairi socialinį vektoriu gali tik tas vertybes puoselėjantis lyderis. Aš ir neabejoju kad A.Juozaitis tokiu yra ar gali būti , nors jo ir nepalaikau dėl aiškiai išsiskiriančiu valstybės ateities matymu . Ne veltui dievas davė dvi kojas o ne viena dešine .. todėl tas S.Skvernelio medinis protezas ..ne visai yra tai ko reikia Lietuvai norint sveikai šoliuoti į priekį .. Aš manau suprantu kodėl R.Karbauskis siekė pasitraukti iš valdančios daugumos ..tokie Prezidento rinkimai generuoja ir naujus lyderius su nauju visuomenės pasitikėjimu . Tai gera praktika R.Karbauskio iniciatyvoje ir ji Lietuvai labai pasitarnautu . rus .“v starom omute tolko lyguski vodetsia” .

Vida       2019-05-15 8:10

Vien tai, kad pabandėte ačiū. Nemėgstu viešų žmonių, bet Justinas Marcinkevičius, Jūs Arvydai Juozaiti, rašytojas Vytautas Petkevičius visada man kėlėte pagarbą. Aš žiūriu, klausausi, stebiu ir man darosi baisu kas dedasi Lietuvoje. Bet baisiausia, kad jauniems gerai globalizmas. Taip aš užaugau sovietmečiu, ir manau tada buvo pagarba lietuvių kalbai, kultūrai, istorijai. Su taip laukta nepriklausomybe prasidėjo griūtis…

visiems troliams       2019-05-15 7:38

Visiems siautėjantiems konservatoriškiesiems intrigantams: jūs esate vargšai ir šiuose rinkimuose nieko nelaimėjote - kaip nelaimėjo visa Lietuva. Galėsite šokti, pirštus iškėlę ir plempti alų su savo Ingridute toliau. Mes eisime su A. Juozaičiu, kursime stiprią partiją, balotiruosimės į Seimą. Mūsų nebaugina, o priešingai drąsina A. Juozaičio ryžtas ir idėjos, o iš jūsų konservatoriškos valties bėga žmonės tie, kurie dar turi sveikos nuovokos. Jūs, kurie bandote tyčiotis iš A. Juozaičio, neverti nei surūdijusio grašio, būkite laimingi su savo numylėtine Šimonyte, kurkite vienalytes santuokas, ardykite šeimas, įteisinkite abortus, griaukite valstybės pamatus toliau, nes Dievulis jums pagailėjo proto. Tik nusivylę vėliau neateikite čia, į švarią virtualią erdvę paverkti ar padejuoti

Arvydo komandai       2019-05-15 7:29

jeigu ketinate nenuleisti rankų, - naudokitės priešo klaidomis.
Delfinarijus uždarė komentavimą savo durnyne be privalomso registracijos… Gerai, kad brangiemslietuvos žmonėms dar nesiūlo “gal čipuką norėtumėte jūsų patogumui”...
Šansas perimti dalį auditorijos su dar ne iki galo nudelfintomis smegenų dėžėmis.

stasys        2019-05-15 6:45

Na pripažinkite mieli “paranojikai” juk butu šaunu jei A.Juozaitis tęstu savo veikla ir sukurtu (apjungiant savo bendražygius)  tokia močiutės duona kvepiančia partija .? ..o gal senelio kaimiška kiaušiniene ? ..prie ko vedu mintį ..tai vystyk kas žmones traukia prie to buvusio kandidato į Prezidentus .? Politinės programos tie visi gelbėjimai Lietuvos tik garnyras prie kepsnio ..Žmogus turi tai ko neturi tie visi esami politikoje ..seno ‘sajudietiško šarmo’ sukeliančio smalsumą o kaip atrodytu šiandieninis politikas, senomis tapkėmis ir be to ilgo integracijos į vakarus proceso .Na soc.demai jau niekada nebus tokie kokie buvo iki skilimo .. ju apsimetinėjimo laikotarpis baigėsi ir ten netgi iš kairiosios pakraipos lavono grobai kišo .. tik laiko klausimas kada atsiras dar vienas skilimas ..Per daug politiniu asmenybių Lietuvoje kurios vaikšto vienos ir tyliai dairosi .. užuodžiu kraują .

Dzeikas       2019-05-15 6:31

Aciu,AJ. Nedristu daugiau jusu sulaikyti.

prieš mėginant balotiruotis Seiman       2019-05-15 3:45

derėtų autoriui pramokti gerbti Prezidento instituciją ir poziciją, buvusius konkurentus ir jų šeimas, žmoną, visas moteris, o taip pat mieliausius šeimų narius - augintinius, nes gyvūnų mylėtojai už tave nebebalsuos. Taip pat laikas vystyti asmeninį emocinį intelektą, vidinę kultūrą, nes kiek chamiškas storžieviškumas, pavydas ir pagieža sėkmingesniems, vadinant Seimo narius išsigimėliais, kaip ir nedera su bandymu užtūpti Tautos atstovavimo pozicijas. Tu nekart per šį kandidatavimą išsidavei, kad nesi vertas Prezidento pozicijos - ir dėl nesveiko tikėjimo kad esi vienintelis tinkamas būti Prezidentu, ir kad esi visuomenės išlaikytinis, ir dėl nepagarbos moterims, ir dėl daugelio žemų jausmų, pasireiškiančių elementariu nuolatiniu susierzinimu dėl pavydo, ar galvojimo, kad kiti ar visas pasaulis kaltas, kad tau nesiseka, nes pritingi dirbti ir užsidirbti, kad gražuolis šunelis pateks į Prezidentūrą, o tu - jau niekada.

į II turą        2019-05-15 3:32

išėjo 2 pacifistai,o kar(o)žygys užuot pradėjęs dirbti, už rentą, mokamą mokesčių mokėtojų svarsto, kokią čia revoliuciją padarius tiems samdiniams / mokesčių mokėtojams… Arvydai, atsakyk, kaip jaunas drūtas, sportiškas vyras gyvena iš rentos, ir pašalpų šildymui bei už vaikus..? Kada pradėsi darbo ieškoti ir mokesčius mokėti..? Didžiausias rinkėjų linkėjimas tau - iš pašalpinio tapti samdiniu, nes dabar - tu nedirbi, žmona nedirba, koks pavyzdys vaikams esate..?

To to demagogui       2019-05-15 0:45

Tai ir tie užpakalių nepakėlę ir balsuoti neatėję jau yra Arvydo Juozaičio karžygiai?

>demagogui, pasivadinusiam Filosofu...       2019-05-15 0:15

su matematika silpnoka, draugas koncervatoriau… Juk tie procentai yra ne visos Lietuvos, o tik nuo atėjusių į rinkimus varganų 54 procentų rinkėjų...
Peršate “želaemoe za deistviteljnoe”, kaip Lubiankoje mokė?

paranojikas       2019-05-14 22:34

Dėl ko iširo Juozaičio santuoka Lietuva, man neįdomu. Bet dabartinės jo žmonos darbas Cukanovui - net labai įdomu. Austėjos Landsbergienės versliukas - taip pat labai įdomu, kaip ir Bobos viražai.
P.S
Ačiū, kad nepriminėte, jog amerikiečiai atominę bombą ant Hirosimos numetė. smile

Kad       2019-05-14 22:01

karžygiais ir tampa tik vienetai,tokia politinė logika ir istoriniai faktai.

StasysG       2019-05-14 21:59

(Vis tik, manau,    2019-05-14 15:13 ).

——Vis tik gerai, kad aš balsavau už  A Juozaitį. Jei jis nesustos, bus vilties prezidentas.

Filosofas       2019-05-14 21:41

Labai poetiška. Bet labai nepolitiška. Pasakyti, kad mes karžygiai (4,5 proc.), o visa likusi Lietuva (95,5 proc.) samdiniai ir maras, gali apaštalas, bet ne politikas.

to pirataus       2019-05-14 20:11

kurk ir tamsta naują partiją, bet neturi protelio, tai ir atimti ponas dievas nieko negalės…

Noriu       2019-05-14 20:05

stoti į Juozaičio partiją ir tada kooperuotis su Puteikio partija. Išgirdau sąlygą balsuoti už Ingridą, nes Nausėda juk tai labai blogas. Ką daryti - stoti ar ne?

pirataus       2019-05-14 19:54

Naujausias šlageris:
A.Juozaitis kurs partiją ir koja kojon su N.Puteikiu eis į Seimą!
Kai Dievas nori nubausti, atima protelį.

Labai       2019-05-14 19:47

gražiai,kilniai išsakytos gerbiamo A.Juozaičio mintys ir padėka žmonėms.Tai inteligentiški,pagarbos Tautai,išminties žodžiai.Labai šaunu ,kad Juozaitis bolatiravosi.Buvo galimybė vėl pabūti sąjūdžio dvasioje,kilnumo,tautinės svarbos,išminties,pagarbos žmogui,vilties erdvėje.Kas ką sako,sakė,pasakė-nereik pavydėti A.Juozaičiui,kad jis turi ir išsaugojo tai,ką kiti galimai išbarstė, jau.Bet žmonės jaučia,girdi,supranta kas Juozaičio sakoma,tai pasiekia širdįs ir lieka garbingiausiose atminties kertelėje.
Nebalsavau todėl…..,nebalsavau todėl…..tai lyg savos sąžinės balsas-gal koks pasiteisinimas prieš patį save-lyg išpažintis,kad būtų lengviau?

Šiaip,        2019-05-14 18:38

Bloga nuo visokių neaiškių tipų, o tuo labiau su “nekokia praeitimi”.

Al.       2019-05-14 18:19

Visas tas abejones, kurias išsakė Vaišvila, Juozaitis privalėjo išsklaidyti. Bet gal negalėjo ? - pvz žmonos vadovavimo Putino gubernatoriaus fondui?

paranojikams       2019-05-14 18:03

Jūs tapote paranojikais dėl A. Juozaičio žmonos, kurios tėvai patyrė Stalino gulagus, kelia įtarimus Jo žmonos praeitis, dėl ko iširo Juozaičio pirmoji santuoka(Lietuvoje tai retas atvejis - ar ne?), jums įtarimai ką Juozaitis Karaliaučiuje dirbo ir t.t. Vargšai jūs nevykėliai. Užtat jums jokių įtarimų nekyla dėl Landsbergių klano, jų praturtėjimų, Lietuvos nuskurdinimo, žmonių bėgimo iš Tėvynės. Viskas gerai, nieko keisti nereikia, Lietuvos traukinys važiuoja be jokios krypties ir be stabdžių  nebūtin. Svarbu, kad A. Juozaitis nelaimėjo, nes tas būtų nuvairavęs Rusijon. Leidome Grybauskaitei 10 metų siautėti ir palikti milijonines skolas, nors jos biografija iki šiol paslaptis, bet viskas gerai. Galėjo dar 10 metelių pavairuoti… Vargas Tau, Lietuvėle, su tokiais tavo nevykėliais vaikais.

>>>Kad       2019-05-14 18:02

Mindaugas iškart sakė, kad kurs naują judėjimą, kad burs aplink save bendraminčių. Sėkmės jam ir įžvalgumo.

Kad       2019-05-14 17:51

debatuose Mindaugas “plasnodamas skrenda” dar, ko gero link Nausėdos,ten galimai mato perspektyvą sau jei pavyks?:)O ką gali žinoti?:) Žavėjimąsi reiškia lyg viešai?

Pavėlavo       2019-05-14 17:47

Filosofas, taip jis vadinasi, bet supratimas nefilosofinis, arba jis tikrai nesupranta arba nenori suprast, kito atvejo būti negali.

tam Aišku , kaip dieną.       2019-05-14 17:10

Vat ir man ta visa visuma kelia nerimą ir todėl už jį nebalsavau. Kartais net sau pajuokauju, kad gal aš rafinuotu paranojiku pavirtau. Po Garliavos įvykių daug domėjausi specialiųjų tarnybų veikla visame pasaulyje, daug susimąstyti verčiančios medžiagos suvirškinau, į dar daugiau įvykių pažvelgiau visai kitomis akimis, pasidarė daug lengviau susigaudyti kas iš tikro slypi po politikų ir viešosios erdvės veikėjų žodžiais.
Turiu tam tikrą, kol kas dar aiškiai neapibrėžtą, vertinimo algoritmą ir vadovaujuosiu juo vertindamas tokius procesus. Ir Juozaitis jo nepraėjo. Ne tai kad beviltiškai, bet kai kurie momentai(ypač žmona) kelia labai daug klausimų. Kadangi už savo veiksmus atsakau tik aš pats ir vadovaujuos tik savo galva, tai Juozaičio palaikyti man niekaip neišėjo.

Nešmeižiant, bet labiau nepasitikint.       2019-05-14 16:44

Keistas tas jo elgesys. Tiek sąjudžio laikais, tiek su išsireiškimais apie “istorinę klaidą”, tiek su plyta, tiek dabar. Ar patikėsite, kad gyvenant ten, taip jau ir niekas nieko nepasiūlė. Žmonelės artimieji taip pat su praeitimi. Meta savo žmoną su vaikais ir parsiveža kraitį. Visa tai man niekaip neleido balsuoti ir pasitikėti juo.

>aišku, kaip dieną       2019-05-14 16:25

O kas galėtų tai patvirtinti, kad A. Juozaitis buvo svetimos šalies užverbuotas? Jei yra įrodymai - klokite ant stalo, jei neturite jų - tai šmeižtas

Aišku , kaip dieną.       2019-05-14 15:38

Kas galėtų paneigti, kad darbas svetimoje šalyje neapsiėjo be užverbavimo. Dar ir su kraičiu grįžo.

 

Vis tik, manau,       2019-05-14 15:13

kad teisingai buvo kitame straipsnyje komentuojama, kad Juozaitis buvo skaldytojas, o ne vienijantis fruktas, t.y. AMBalo parankinis ir liko.

>>>>>       2019-05-14 14:15

Tereikia Mindaugui parašyti el. paštu. Juk jis yra seimo narys, tad jo paštas visiems prieinamas. Sėkmės.

Nematytume       2019-05-14 12:01

didelių kliūčių jungtis nežinia kokia forma,-tai derybų objektas,- ir Puidoko judėjimui ir netgi Radžvilo judėjimui,Kauno ,Klaipėdos forumams ir kitiems.Galima rasti įvairių bendradarbiavimo formų.Jei kažko panašaus neatsitiks ,kad ir per ilgą laiką,galima manyti,kad mūsų balsai beverčiai.

Puolimas prieš       2019-05-14 11:25

Juozaitį po rinkimų rodo puolimą prieš besikeliančią iš klūpėjimo pozicijos inteligentiją.Štai ko jie bijo.Inteligentai buvo visi ištremti,bijo šviesios ir savarankiškos sąmonės.Nes žmogus jiems tik skaičių kombinacija,o inteligentui žmogus yra Dievo kūrinys.

Vilnietis       2019-05-14 10:21

Pagarba Juozaičiui. Fantastika kad jis sugrįžo ir prisiėmė atsakomybę už valstybės atgavimą. Nereikia norėti visko ir iš karto- reikia dabar dirbti, kasdien didinti rėmėjų ratą,neužleisti darbo su soc. tinklais, plėsti ir palaikyt rėmėjų tinklą regionuose, sukurti alternatyvias žinių sklaidos priemones ir ruoštis seimo rinkimams. Ten perimsim valdžią seime ir tą nausėdą paversim rankiniu pudeliu, kuris be seimo pritarimo ir pirstelt nedrįs- o po 5 metų išmesim už pakarpos von iš prezidentūros į kariotiškių savartyną.

Situacija yra       2019-05-14 10:19

biblinė ir tolimesnė eiga jau parašyta.

padėka       2019-05-14 10:16

Dėkoju, mielas Arvydai Juozaiti. Nelaimėjome prieš pinigų klanus, prieš mafijines struktūras, apraizgiusias Lietuvą, bet Jūsų dėka ir pasiaukojimu sujudinote šią pelkę, kurioje baigia paskęsti Tauta. Linkime Jums daug sveikatos, o kitais metais vykstančiuose Seimo rinkimuose padėsime bei palaikysime Jūsų judėjimą ar partiją “Lietuva yra čia”.

Jakilaitis vakarJokūbaičiui įteiginėjo,       2019-05-14 9:44

kad visai gerai ,jog Lietuvoje pelkė ir niekas nesikeičia,jei jau konservatoriai nėra lūžis.Mat,Jokūbaitis nepasidavė ir nors kalbėjo neaiškiai,tačiau davė suprasti,kad..Na,o Jakilaitis ,žinoma,ten kur kojos nešlampa.

>>>>Kai pagalvoji,kokie        2019-05-14 9:18

Nereikia lia, lia… pasirodė, kad keitėme tik tą patį į tą patį. Juk Dievo neapgausi. Ne tas, oi ne tas dar Dievo pašauktasis. Prisiminkime iš Šv. Rrašto, kaip buvo išrinktas karaliumi Dovydas, kuris tapo antrasis suvienytos Izraelio karalystės karalius po Sauliaus.

gytis       2019-05-14 9:04

pagarba…

pilietė       2019-05-14 8:43

Ačiū, kad esate. Nuostabus ženklas ,,Lietuva yra čia”.

stasys        2019-05-14 8:28

Puiki savitvarda taip skaudžiai pralaimėjus . Kai gali atsispirti nuo to kuo tiki lengviau ir sunkumus pakelti .

Kai pagalvoji,kokie       2019-05-14 8:00

titanai buvo Kristaus apaštalai,kurie ėjo prieš tų laikų tamsą.Kuri visada kartojasi,nustojus budėti.Gal neverta ?Gal tegul viskas pūsta iš vidaus?Dabar yra kur pasitraukti.

NUOŠIRDUS       2019-05-14 7:51

Ačiū Jums, kad sutikote padėti kapanotis iš pelkės.Suruseno viltis…Labai gaila, kad mūsų žmonėms reikia TIK duonos ir žaidimų. Jūs pergeras šitai pasiklidusiai tautai. Etika ir moralė - ne šio pasaulio dimensijos. Banko valdovas sako, tai matomai žino ką sako. Baisoka.

Taip,prasidės       2019-05-14 7:03

naujas Lietuvos išvarymas.

Rekomenduojame

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Linas Karpavičius. Europietis pagal „išplėtotą žaliąją dienotvarkę“

Asta Višinskaitė-Katutė. Artėja laikas, kai baigsis nelegalų sulaikymo terminas

Jolanta Miškinytė. Naujienos iš Lenkijos

Vytautas Vaikšnoras. Visi klausiate, ką daryti? Kadaise rašėme skundus į Maskvą, dabar teks rašyt į Briuselį

Lenkija mažina mokesčius, kad sušvelnintų infliaciją, o Lietuva…

Auksinės J.Erlicko mintys: ateity taip pat svajoju tapti gėjumi. Nes tada matyčiau daugiau grožio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Rittenhouse teismas

Televizijos kanalas CNN išbalino odą juodaodžiui

Ar migrantų krizę lemia civilizacijų susikirtimas?

Delfių pripagandisto sadistiniai džiaugmai

Yra toks talentas

Propagandos anatomija arba kas LRT širdį drasko?

5-11 metų vaikai Lietuvoje nuo COVID-19 bus pradėti skiepyti jau gruodį

Palaiminta tikybos mokytoja

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.