Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Intelektualų vaidmuo

Arvydas Juozaitis. Pseudo-didžioji idėjų ir pokyčių konferencija…

Tiesos.lt siūlo   2018 m. vasario 5 d. 5:48

44     

    

Arvydas Juozaitis. Pseudo-didžioji idėjų ir pokyčių konferencija…

alkas.lt

Gerbiamieji skaitytojai ir mąstytojai,

būtų svarbu išgirsti tikrų Lietuvos piliečių, žinoma ir lietuvių, pamąstymų, ką iš tikrųjų reiškia vasario 1 dieną Vilniuje surengtas forumas „Didžioji idėjų ir pokyčių konferencija“.

Konferencija su „Idėja Lietuvai“ vėliava. Su ideologiškai iš anksto paruoštu šūkiu – „LIETUVA PASIRINKO!“

„Tautos“ ir „ekspertų“ išrutuliotos trys „Idėjos“:

Įteisinti dvigubą pilietybę (bendras gėris).
Mokytojo profesija iki 2025-ųjų turi tapti prestižine (švietimas).
Padėti jaunoms šeimos įsigyti būstus ir mažinti biurokratiją skaitmenizuojant valstybės paslaugas (ekonomika ir valstybės valdymas).
Šia tvarka „idėjas“ pristatė  Delfi ir LRT, nors iš tikrųjų, tariamo balsavimo (esą, toks buvo) išdava skelbė, kad pirmoji „Įteisinti dvigubą pilietybę“ – antroje vietoje.

Bet ši „idėja“ negali būti antroje vietoje – ji viso forumo „modus vivendi“.

Forumas organizuotas milžinišku užmoju, pinigų jam nepagailėta, logistika surengta kaip pasaulinės prekės reklamavimo defilė. Prikviesta svečių svetelių, kurie padėjo „teisingai apsispręsti Lietuvai“. Pasiektos pasaulinės reklamos lubos. Maža to. Idėjas paskelbti teko trims pirmiesiems valstybės politikams. Kurie, kaip numatė šio Didžiojo Forumo rengėjai, atsisakyti neturėjo jokios galimybės. Jie ir paskelbė. Ir pasirašė. Genialu.

Šis forumas turėjo akivaizdų strateginį tikslą – jis davė pradžią DVIGUBOS PILIETYBĖS REFERENDUMUI, t.y. agitacijai. Apie tai nesivaržydamas apreiškė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Referendumas bus rengiamas 2019 metais, kartu su Prezidento rinkimais. Vadinasi, prie balsadėžių ateis būtinas rinkėjų skaičius.

Dabar belieka techniški reikalai: visus metus iš mokesčių mokėtojų pinigų formuoti tik vieną teisingą nuomonę. Galingai reklamuoti „dvigubą pilietybę“. Tai ir bus daroma. Prieštaraujantys, matyt, bus skelbiami „anapus valstybės interesų“.

Tačiau, ponai ir draugai, kaip jūs įsivaizduojate sveiko proto valstybę, kuri skelbtų, kad dviejų statusų piliečiai sudarys jos vienybę? Jos vystymosi pagrindą? Jos pilietinės santarvės pagrindą? Ar besusirinks jie bendrai dainai (Dainų šventėje, tarkime)? Tiesa, Dainų švenčių globalizmo ideologams nė nereikia.

„Įteisinti dvigubą pilietybę“ – tai Lietuvos pražudymo sumanymas. Skelbiant jį informacinių sistemų lėšomis.

Pasirašius šią strategiją pirmiesiems valstybės politikams, dabar bus naudojamos ir valstybės biudžeto lėšos. Ši strategija iš esmės nereikalauja jokios lietuvių grįžimo, grąžinimo į Tėvynę, repatriacijos programos. Ši strategijai iš esmės kalba apie „globalios Lietuvos“ ideologiją, Lietuvos ištirpimo pasaulyje idėją. Lietuvos išvalstybinimą.

Forumo rengėjai galėjo pasirinkti („ekspertams“ tai vargu ar buvo sunku) ir nesegregacinės valstybės kūrimo idėją, kuri skambėtų taip: „Kiekvienam Lietuvos piliečiui – dvigubą pilietybę“. Bet tai būtų nuskambėję labai absurdiškai, ko rengėjai negali sau leisti. Bet iš esmės taip ir yra, strateginė logika šitai ir reiškia – į tokią „pilietybę“ ir judama.

Forumo tikslas sunkiai nuginčijamas. Šalia idėjos „Įteisinti dvigubą pilietybę“ kitos dvi idėjos – tik maskuotė, prekės įpakavimui naudojamas popierius. Kitos dvi – net ne idėjos, o elementariausios kasdienybės reikalas. Tą, tiesą sakant, ir pareiškė premjeras Saulius Skvernelis.

Baigdamas šį nesavalaikį komentarą negaliu nepaklausti: kam reikėjo skelbti akivaizdžią kvailystę – „mokytojo profesija iki 2025-ųjų“? Kodėl ne iki 2030-ųjų? Dar visai neseniai Vyriausybė rengė vieną po kitos „strategijas“ būtent iki 2030-ųjų. Pamiršta? Išleisti tūkstančiai, išmesti į balą – ir nieko baisaus?

Peršasi tik viena naivi išvada: 2025-aisiais baigsis naujo, 2019 metais išrinkto prezidento pirmoji kadencija.

Nejaugi taip ir yra: sumanyta eilinį kartą, tik jau su pasauliniu užmoju Lietuvą pavedžioti už nosies? Išdidžiai paskelbiant – „Lietuvapasirinko“? Jau paskelbtas ir idėjų „pasirašymo“ vajus, jis jau prasidėjo. Ar tik ne kažkurio iš kandidatų rinkiminė kampanija?

Jonas Basanavičius 100-čio proga gali nebesikelti iš kapo – Lietuva, anot jo, nebeatsikvošės.

Pagarbiai,

Arvydas Juozaitis

P.S. galima dėti į visus globalizacinius „feisbukus“.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2018-07-12 10:18
Marginalas: Anonimai ir IP       2018-02-13 16:29

Su auditorija polemizuoja ne IP, bet anonimas, IP yra atitinkamų specialistų lygmuo. Kas yra jota, atskleista tik mano pačios jotos pagalba, pradedant nuo pašovinėjimo akutėmis palydint motiną Moniką Partizanų parke bei paniško rausimosi Maceinos citatų konspekte ten pat, ir baigiant interneto duomenimis, rastais kada jota kvailiausiai išsidavė su rusiška Biblija. “Tikros Rusijos” gerbėjai turi būti žinomas garsus Dostojevskio personažas iš “Nusikaltimo ir bausmės”: - Tai kas gi nužudė senę? - Taigi jūs ir nužudėte, - atsako viską elementariai išanalizavęs Porfirijus Petrovičius. Tad nebandykite atbuline tvarka išsisukinėti. Jei nebūtumėte duginistų palaikoma pirmoji čia mane įžūliai puolusi, o po to dar ir urodu išvadinusi, gal ir aš nebūčiau bent vieną kartą paminėjęs Jūsų pavardės, o Jūs taip ir liktumėte anonime. Tiesa, ir to mano paminėjimo daugelis nematė. Tačiau neturiu jokio tikslo Jūsų terorizuoti, likite Jūs jota ar dzeta, man tai vienodai rodo. Tik matau, kad su visais Rasputinaisskazovais sąmoningai priklausote man nuo vaikystės nekenčiamam brudui, sunaikinusiam mano tėvų pasaulį (džiaugiuosi, kad mano virtualus kriktatėvis, michael-ekimov.sanctpeter.com, tą brudą pagaliau “išdavė”).
Žinoma, zylėms bei kitiems propatrijiečiams Jūsų gimtinė-tėvynė joks atradimas, todėl mane suglumino nesenas redaktorės tikinimas, neva jos duomenimis, Jūs tai ne Jūs.
Vis dėlto rašau čia vien vadovaudamasis Tiesos troškimu, o Jūsų vertinimai yra eilinis melas, nes pati raginote netikėti ir “nebendradarbiauti” su tais, kurie kalba apie elektorninius konclagerius, o patys juos ir kuria - na ką padarysi, protelis prakeiktas: Pr 12:3.
Greit paliksime be Popiežiaus, nes Benediktas XVI atsisveikina. Jei esate katalikė, privalote būti bendrume su Romos popiežiumi. Jei senkatalikiai (kurie irgi yra nusileidę moralinių normų srityje) be levfebrininkai tučtuojau nesusivienys ir nepadarys teisėtos konklavos, Romos katalikybė išgaruoja tiems, kurie nenori būti vienybėje su dabartiniu Romos vyskupu. Reikės prisiminti žodžio katalikybė prasmę ir gręžtis į Rytus, bet ten, kaip parodė Visuotinio Susirinkimo bandymo fiaskas, katalikybės irgi nebėra. Atėjo Pr 12:3 tiek dėl savitarpio 1054 m. prakeikimo (kurį Rytuose “panaikino” tik nieko nebevaldantis Konstantinopolio patriarchas), tiek dėl absoliučiai visų kitų konfesijų anatemų po išvarymo iš Bažnyčios nuo pat 325 m. Kodėl? Priežastis - va tas Jums į galvą įkaltas įsitikinimas, neva tik “nedidelė Tautos dalis priėmė Mesiją ir ėmė Jį skelbti” - daugtūkstantinė per mažiau kaip 30 metų: kada tokio plitimo būta Europoje?  Reikia žinoti karų istorijas, kas suskaldė graikų ir žydų atsidavimą Mesijui, kaip kolonistai pasinaudojo žydų išvarymu iš šalies ir su kokia sąlyga Imperija sutiko padaryti pagal save perdirbtą krikščionybę valstybės religija.

Jota dar Marginalui       2018-02-10 11:05

Vienas geras dalykas, kurį jūs čia darote - tai pastabos apie totalinę kontrolę, apie elektroninį konclagerį, į kurį mus pamažu ir nejučiom baigia įstumti, o gal jau ir apgyvendino jame. Apie tai niekas nekalba, neužsimena, kad esame vienijami ne Kristuje, bet pagal antikristinius globalistinius principus. Vien ką reiškia elektroninės įklijos mūsų pasuose. Verčiau rašykite apie tai.

Jota       2018-02-10 10:55

Manau, kad vis dėlto reikėtų skirti gimtinės, tėviškės ir tėvynės sąvokas, tai nėra vien spalvingi sinonimai. O aš toks pat “anonimas” kaip ir “marginalas”, pagal IP visiškai nesunku nustatyti pavardę.

Aukso Orda Rusijai padarė daug mažesnę žalą nei froidistų ir žydbernių gaujos, nuvertusios monarchiją ir apiplėšusios rusų tautą, atėmusios tikėjimą ir išmokiusios keiktis matais. Iki revoliucijos Rusijoje nebuvo “močkrušių”, kaip sako Juozapas. O ir dabartine žydų oligarchų valdoma Rusija man nėra ko didžiuotis.

Vargu ar verta skaityti tas pamazgas, kurias nurodėte, bet pažiūrėsiu. Kijevo Rusia tebuvo “okraina”, pakraštys, kad ir kaip tas jums nepatiktų.

Labai norėčiau jus gerbti, bet niekaip negaliu rasti atsakymo - KAS jus verčia pripažinti ir nuolat kaip gėrį piršti tai, ką žmonija turi šlykščiausio - vienos tautos demonišką pūtimąsi prieš kitas, neigti visas blogybes, kurias ji žmonijai yra padariusi, ištisai meluoti apie neva “iškreiptą” ŠR, ignoruojant daugybę nuorašų, t.p. pirmųjų amžių krikščionių vartotus tekstus ir dabartinius, kurie visiškai atitinka juos. Be to, juk pirmiau Šventraštis egzistavo neužrašytoje Tradicijoje!

Tauta, kurios tik nedidelė išrinktoji dalis pasiekė tikslą, t.y. sulaukė Mesijo ir pradėjo Jį skelbti,  atmetusi Jį neišvengiamai pradeda ristis žemyn, jos išrinktumas virsta demonų grobiu ir ima pildytis biblinė pranašystė, jog iš jos gims Antikristas. Tokia yra tiesa - žydų tauta davė pasauliui Kristų, iš jos gims ir Antikristas.
Neteisinkite demoniškų darbų.

Marginalas       2018-02-9 15:05

Įdomu, kokią “tėvynę” gali turėti anonimai? Nors šiuo atveju anonimiškumas jau seniai žlugo, todėl ir prasideda pavėluoti “pasididžiavimai”.
Rusija yra Aukso Ordos paveldėtojų iš Kijevo pavogtas vardas, o apie ruskiją (kitaip raška, arba govnoraška) siūlau skaityti Vladimiro Belinskio “Strana Moksel” http://www.e-reading.club/book.php?book=150030
arba asmens, kurio tėvynė tikrai ruskija (jis to nei kada neigė, nei slėpė, bet deja, yra piktybinis ateistas) - Sergėjaus Melnijkoffo IP-NEWS:
http://ipvnews.org

Jota       2018-02-9 10:58

Jei dar kartą satanistų kabalistų žydų subinlaižys Marginalas, nuolat silpnaprotiškai dejuojantis dėl antisemitizmo,  pavartos žodį “ruskija” vietoj Rusijos, kuri yra mano Gimtinė, parašysiu taip, kad mažai nepasirodys, ypač dėl mergaitės.

Jules       2018-02-8 9:44

Jei mes, Gorbio ar Brežnevo epochų trejetukininkai ir nuolat keikiamos vidutinybės galėtume prieiti prie tikros informacijos ir nesuklastotos istorijos, mes nebegalėtume ir nebenorėtume toliau būti vergais – būti nuolat intelektualų ir oligarchijos dvaro ekspertų ir politrukų kvailinamais ir engiamais žmogėnais. Nebegalėtumėte mūsų maustyti ir valdyti – siųsti pas sauditus. Tad, p.Marginale, „ne dites pas des choses terribles“. Nereikia taip išsisukinėti. Mes, trejetukininkai ir kiti užribio žmonės, ne idiotai ir nelinkę tikėti bele kuo, ką mums pateikia docentai ir Europos vasalitetas – valdančioji klasė. Negi manote, kad galima pliekti tik valstybės atkūrėją Landsbergį, o Juozaičio ir Rotšildų ar Jacob Schiff ne? Jūs, intelektualai, tikrai geriau už trejetukininkus žinote, kad būtent Stalino valdančioji Naujoji klasė, Bolševikų partija, buvo masinių žudynių monstras. Jūs mums nepaaiškinote, kas yra semitizmas, kodėl? Ką apie tai savo raštuose rašė Žydų tautos patriarchas p.Theodor Herzl? Kiek savo piliečių iki karo pradžios, 1941 metų vasaros, buvo nužudžiusi Vokietijos valstybė ir kiek Sovietija, kurią liberalai rinkosi savo sąjungininke? Kodėl Vakarų Europos vasaliteto ekspertai tyčia apsimeta mažai ką žinoję apie buvusią Sovietiją? Ar ne dėl to, kad nori išvengti atsakomybės? Kada baigsis visas šitas intelektualų išsidirbinėjimas ir šališkumas, Jūsų taip pat, pone Marginale, nors ir esate labai garbingas žmogus? Tai ne mes, trejetukininkai, žinoma. Manyčiau, kad už antilituanizmą taip pat pribrendo reikalas bausti kaip Lenkijoje, ką manote? Juk Lietuvoje tyčia yra sudaromos nepalankios sąlygos gyvenimui, o politika nukreipta į lietuvių išstūmimą iš Tėvynės. Elitas juk susikoncentravęs į mūsų tautos nunykimą – išnykimą, tiesa? Kodėl tiesos paieškos, tiesos sakymas prilyginamas neapykantai ir baudžiama už tai?

Ponas Marginalas       2018-02-7 14:04

Apie cypę negalima svajoti, galima tik pasvajoti, kad redakcija šalintų jei ne visus, tai bent idiotiškus antisemitinius komentarus. Tegu paskaito bent Vikipedijoje, kas yra kabala, o jei išmano daugiau, tegu publikuoja ne komentarus, bet straipsnius, parodo savo žinias ir protą. Nes paklausk idioto, kur jis mato “žydų valdžią”, jis tau pradės porinti apie “Siono protokolus” (kurių tikriausiai neskaitė, o jei būtų paskaitęs, nebūtų suvokęs, kas tai parašė, nes yra jaunos durnių kartos žmogus, kartos, kuri nepažįsta ir negali pažinti nei rusiško mentaliteto, nei rusiško stiliaus, jau nekalbant, kad neturi jokio suvokimo, kas yra ekonomika, taip anekdotiškai pavaizduota “Protokoluose”).
Po “Siono protokolų” ims porinti apie Rotšildus, tarytum vien Rotšildai yra trilijonieriai - Saudo Arabijos viršūnėlė, pvz., maudosi aukse, o pasaulio valdžia yra ne žydų, bet turto klano rankose, kurio interesai bendri ir nuo tautybės nepriklauso.
Taigi siūlau visažiniams publikuoti faktus, bet pirma pasimokyti, kas yra kabala, o redakcijai siūlau šalinti idiotų komentarus.
Mat Jules mano, neva noriu apsaugoti kažkokią slaptą informaciją. Tai dėkit ją į publikacijas, ne į komentarus, ko nededat? Bijote, kad žydai papjaus? Užtat tapsite didvyriu! Negi ketinote amžinai čia gyventi?
D-vas čia niekuo dėtas, bet kad su padugnėmis nenoriu turėti reikalų, tai tiesa.

Prašalaitis>Jules       2018-02-7 12:55

Ne, skirtingai nuo jūsų nieko neiškraipau, tiesiog pateikiau paprastą faktą kurį tamsta sąmoningai ignoruojate. Šiuo atveju net nesvarbu ar kalbėtume apie Kabalą ar apie katalikybę - elitas visuomet disponuoja didesne tiesos dalimi,kitaip jis nebūtų elitas.Jūsų teiginys, kad senovėje žinojo daugiau yra nesąmonė, priešingai tuomet praraja buvo dar didesnė.Nepasikeitė iš esmės tik vienas dalykas - beveik absoliuti dauguma žmonių gyvena regione tarp tarpukojo ir širdies jei suprantat apie ką kalba. Tai kaip tamstos nuomone tokie galėtų suprasti tiesas iš daug aukštesnių dimensijų?
Grįžtant prie Kabalos nežinau nei kiek jūs nei kiek Oalmaitis apie ją žino, tačiau jei reikėtų lažintis iš pinigų kuris žino daugiau nors ir nesu Palmaičio įsitikinimų gerbėjas net nemirktelėjęs statyčiau už jį.

Julius I tamsele       2018-02-7 2:15

Taigi kiek dar buvo “meilės” pedofilijos byloje. Beje visą tą istoriją A.Juozaitis prasedėjo tyliai krūmuose.

juliūkuj       2018-02-6 22:28

Netiesa, kad nėra mejlės tarp lietuviū- nueik į simonkeyjų klubą. Ten tave vyrukai odinėmis kelnėmis pamylės taip, kad mažaj nepasirodis:
(Tik vazelyno nepamiršk pasimti.)

Julius tiesiai šviesiai       2018-02-6 22:13

Nėra meilės tarp mūsų lietuvių. Vienas tik šlykštus noras lietuvio kita lietuvį matyti uždarytą skurde ir neteisybėse.

Jūs teisus       2018-02-6 15:41

Ne šiaip sau propaganda, be kurios jokia šalis ar net šeima neegzistuoja, o dezi propaganda – melo propaganda. Jums reiktų iš naujo perskaityti pagrindinį propagandos ir ypač melagingos propagandos meno šedevrą - Edward Bernays fundamentalų veikalą „Propaganda“ kartu su „Fundamentals of Soviet Law“, o dabar jau ir „Fundamentals of Neo-Soviet Law“. Kitaip į kabalistinius įstatymus neįkibsite, kol sanitarai Jūsų čia neįskųs ir neapkaltins kuo ten? Edward Bernays „Propagandos“ veikalui iki šiol nėr lygių. Eiliniai rinkėjai negali turėti lygių galimybių priėjimui prie tikros informacijos, o prie dezinformacijos reikia leisti prieiti ištisą parą. Kuo daugiau prasčiokams duosi deziuko uodegon – tuo oligarchijai ir jų meilužėms lengiau ir saugiau gyventi bus kitų sąskaita.

Tiesiai šviesiai       2018-02-6 13:20

Labiau pasibjaurėtino reginio Lietuvoje nebuvo nuo priešgorbačiovinės epochos laikų. Blogai slėpta manipuliacija ir propaganda tiesiog vemti verčia. Bjauru yra tai, kad mūsų liliputininė LRT kontora įpainiojo į šitą košmarišką apsijuokimą ir valstybės vadovus.

>prašalaičiui S.J.       2018-02-6 13:13

Jūs teisus. Negalima leisti, kad masės sužinotų tikruosius šv. Rašto autorius ir tikruosius jų tikslus. Tai sužinoję juodadarbiai samdiniai sužinotų Propagandos metodus ir mastą. Tai būtų pasaulio pabaiga.     

 

dongdong8       2018-02-6 8:58
Jules       2018-02-6 0:37

O dabar Jūs neiškraipote kartu su ponu Marginalu nieko, tik senovėje kraipė? Ir kaip čia taip gaunasi, kad toje senovėje žmonės žinojo daugiau, kokybiškiau ir giliau nei dabar? Pirmiausia tai susieta su masių valdymu ir vienų viršenybe kitų atžvilgiu. Su privilegijomis ir kuo ten dar, na, nebesakysiu, patys geriau žinote, tiesa? Jei ponas Marginalas išsilaikė kadais Mokslinio komunizmo egzą - tai jis manosi esąs geresnis Kabalos žinovas nei nelaikę tokio egzo, ar kaip kitaip čia reiktų suprasti? Va, Niurnberge karo tribunolas tiksliai nustatė, kad Aušvice dujų kamerose nužudyti 4 milijonai žydų ir sudeginti, o va Delfis ėmė ir paskleidė informaciją ar dezinformaciją, kad milijonas – tai kaip čia suprasti? Sodina tai už 6 milijonus, meta iš darbo akimirksniu, o informacija jau eina, kad aukų skaičius Aušvice pamažintas iki milijono. Kur dingo trys milijonai aukų ir kaip su tais žmonėmis, su tais politkaliniais, su tais Tiesos kankiniais, kurie sėdi kalėjimuose už 6 milijonus? Kas tai, jei ne?.. Negi tai kažkokie neaiškūs šių dienų konspiratorių žaidimai? Jei Aušvice sumažintas aukų skaičius, tai, logiškai galvojant, ir kitur galėjo kas nors klaidą padaryti, ką manote? O gal buvo naujas Tarptautinio teismo procesas ir pakeistas aukų skaičius? Kaip čia yra iš tikro? Mums reikia aiškaus atsakymo. Ir pagaliau, kas yra tas semitizmas, kai taip greitai ponas Marginalas mėgsta apkaltinti kažkokius idiotus antisemitizmu? Su kuo tai susiję? Su noru apsaugoti nuo iškraipymo, ar su noru valdyti tamsias mases, nuo kurių slepiama informacija, dėl ko jos ir tamsios - atsilikusios ir dar idiotiškos.

Prašalaitis>Jules       2018-02-5 23:19

Cit.:“Visuomenė, kurioje kiekvienas turi vienodą prieigą prie tikros informacijos sunku zubryliukams - pavyzdukams gyventi.”

Gal pateiktumėte tokios visuomenės pavyzdį ar šiaip iš kažkurios utopijos ištraukėte?

Kabalos bei kitų dvasinių tradicijų slėpimas nuo masių senovėje buvo susijęs su noru apsaugoti žinias nuo iškraipymo, o ne su manipuliavimo siekiu.

nieko baisaus,       2018-02-5 21:02

galima dalyvauti prezidento rinkimuose, o pilietybes biuleteni sugadinti.

Julius       2018-02-5 20:57

Bandau suprasti Juozaičio žodį “globalizacija”. To žodžio prasmė kad pasaulyje lietuvis lietuvio “pagarbei” nekęstu ir laikytųsi vienas nuo kito atokiau. Bet jeigu taip tai Juozaitis ir yra pats didžiausias globalizacijos šalininkas. Jeigu lietuvei neturės jokių sąsajų su Lietuvos valstybę tai jie dar greičiau išnyks pasaulyje.  Tesiok velniškai genealu misteri Juozaiti.

O patronas       2018-02-5 20:36

AMBalas labai mylėjo Lietuvos prasčiokus?

Julius       2018-02-5 20:16

Ir ant galo dar parašo “pagarbei”. Juozaitis “pagarbei” nemyli lietuvių.

Julius I dr. Jonas Ramanauskas        2018-02-5 19:20

Taip ir yra bėda ne konstitucijoje bet Lietuvos elite. Posovietineme elite. Sulindo į politiką į valdžią į universitetus o viduje jų švelniai tariant nemeilė lietuviui ir lietuvybei. Nemeilė žmogui.

Jules       2018-02-5 19:17

Žmonių kultūroje Kabala davė gyvybės mokslą ir tris tūkstančius metų buvo labai slaptu mokslu, nes mokslinčiai gerai žinojo, jei pašalinsi uždėtą šydą nuo milijonų skriaudžiamų ir išnaudojamų žmonių akių, sveiki eiliniai žmonės taps savarankiški ir nebepriklausomi – nebeduos pelno, nebesileis išnaudojami ir apgaudinėjami. Kaip juos tada valdyti, pone Marginale? Jūs žinote, neišsisukinėkite, kad nežinote, kad bet koks masių ir tautų valdymas taip pat reiškia stiprų manipuliavimą - apgaudinėjimą. Jus irgi norite va čia sumanipuoliuoti ir pasiremti Jėgos teise – nutildyti konkurentus ar oponentus, tiesa? Visuomenė, kurioje kiekvienas turi vienodą prieigą prie tikros informacijos sunku zubryliukams - pavyzdukams gyventi. Kaip valdyti tokią visuomenę, kaip p.Marginalui makaronus mažaraščiams ar studentams kabinėt, tiesa? Informuota, o ne dezinformuota, visuomenė turi galimybę pati savarankiškai be tarpininkų spręsti ir tiesiogiai gauti ne dezistų paruoštą informaciją, ne specialiai tam paruoštų ir išmokytų valdančiosios klasės ir Vyriausybės analitikų bei korumpuotų vyriausybių parengtų politologų ir dezinformacijos priemonių informaciją. Taip gali subyrėti oligarchų monopolinė rinkos ekonomika ir dezistų sukurpta pasaulio sąranga.

Arvydai,       2018-02-5 17:18

o kaip jums patinka klipas-brukalas “Mergaitės stebuklai” 100-o metų proga (gal ir 100-ui metų į priekį) per visas TV nesuskaičiuojamą kartų per parą? Ką manote apie stebuklingai, staigiai į butą prisistatančius uniformuotuosius asmenis ar trečiame plane krutantį-trypiantį, pasislėpusį už vaikų nugarų mėlyną objektą?
Žiūrint tą klipą Ezopo kalba, tai klipas teikia daug informacijos apie “norimus pasiekti tikslus”.
Vargingai atrodo tie lūkesčiai, kad VISKAS TAIP BŪTŲ (tiksliau PŪTŲ) AMŽINAI…..

Herr Joachim       2018-02-5 15:55

Jis pirmeivis ar AMBalo ginklanešys kaip Jurgis su Andriuku Vagnorkos ir Paksiaus, ką manai?

Joachimas       2018-02-5 15:43

Taikliai. Puikiai. Pagarba Arvydui Juozaičiui – Sąjūdžio pirmeiviui. Inteligentui. Filosofui. Lietuviui. Žmogui. Ir sudie išsivaikščiojančiai, išvalstybintai tautai.

p.Marginalo žiniai       2018-02-5 15:21

Be kabalistų yra dar Lao - Tzu užšifruotas palikimas kaip Konfuzius mokslas - ne mažiau slaptas ir paslėptas nuo prasčiokų. Nesitikėjome, kad Jūs toks greitas vadinti dalį žmonių tamsiais idiotais vien dėl to, kad jie už Jus labiau pažengę, labiau išprusę ir galit konkurenciniais sumetimais nežinia kur pasiųsti? Gal Sibiran, gal kalėjiman ar dar kur nors? Ar stabdžius pakirpti ar atsitiktinę plytą užmesti ir pan.? Labai jau greitas konkurentus kaltinti antisemitizmu, nepaaiškinęs, kas yra tas antisemitizmas, kuriuo norite apkaltinti kažkokius idiotus? Negi Jūs negerbiate ir mažesnio išsivystymo už jus žmonių fizinį ir protinį vientisumą, žodžio laisvę – tik monopolinę rinkos ekonomiką ir privilegijuotojų kastas? Mėgstate vienų aukas aukštinti, o kitų žeminti ar kaip? Jums sako, kad aukų buvusioje carinės Rusijos imperijos teritorijoje virš 66 milijonų, o Jūs lyg niekur nieko norite sutrukdyti tai sužinot prastuomenei? Anksčiau panašūs moksliukai univerkėse, konkuruodavo skųsdami savo grupiokus dėl antisovietizmo, o dabar dėl antisemitizmo vien dėl to, kad galėtų nukonkuruoti ir gauti paaukštinimą darbe, gražesnę žmonele ar meilužę, aukštesnes pareigas ir privilegijas, pavyzdžiui, paskirą Zaz‘ui ar paklodėms, o gal net ir talonų cukrui? Negi nežinote, kad ir idiotų, anot Jūsų, orumą privalu gerbti ir ginti, o ne kaltinti antisemitizmu, nepaaiškinus, kas tas antisemitizmas yra, kuriuo Jūs čia ką tik apkaltinote kažkokius idiotus?

Pone Marginale,       2018-02-5 14:49

Jūs antilituanistas, ar tik norite tapti cenzoriumi ir užrakinti Kabalos mokslo principu runkelių valdymo meną nuo prasčiokų? Mes tikrai nesikišame į žydų valstybės reikalus ir linkime jai tik klestėjimo, bet norime, kad niekas ir į mūsų europinius reikalus nesikištų. Negi Jūs jau pradėsite sirgti visažinyste ir kalbėti Dievo vardu? Manome, kad esate tik žmogus kaip ir mes visi. Esate klystantis žmogus, nes klysti yra žmogiška ir jokio dieviškumo čia nėr. Netikime, kad Tamsta norite savo viršenybę mūsų atžvilgiu įtvirtinti BK straipsniais ar ilgais metais cypėje?

Kažko       2018-02-5 14:26

jokių aistrų nėra, kai koks ministras laisvai dalija pilietybes neaišku kelintos eilės taip vadinamų “litvakų” palikuonim iš Pietų Afrikos .

Marginalas dėl "Kabalos" ir "žydų valdžios"       2018-02-5 14:22

Dar įdomu, kodėl tiesos.lt toleruoja ne tai kad elementarų antisemitizmą, bet net ir tokią laukinę jo formą, kada bet koks tamsus idiotas, niekad akyse nematęs kabalos ir nežinantis, kas tai yra, gauna čia “tribūną” rinkti “bendraminčius”. Tikrai atrodo, kad greit ims liaupsinti hitleriuką.
Kažkoks iš “komentatorių” kartą prabilo, neva vyksta “žydų reabilitavimas”. Panašu, kad sparčiai vyksta nacių ideologijos reabilitavimas, jei ne gaivinimas.
Ponia Redaktore, ar tai chaosas, ar sąmoninga politika?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-5 14:18

“Įteisinti dvigubą pilietybę (bendras gėris).”.

Konstituciją įstatymo nustatytais atskirais atvejais jau ĮTEISINA dvi pilietybes. Todėl niekaip nesuprantama, kam dar reikalinga įteisinti ir DVIGUBĄ pilietybę? Kokia šalis tokią pilietybę suteiks?
Ar IŠPROTĖJOTE galutinai?


Skaitykite 2017-07-24 straipsnį “Dvi pilietybės – konstitucinė vertybė”

http://www.ekspertai.eu/dvi-pilietybes-konstitucine-vertybe

Skaitykite 2017-08-28 straipsnį “Dvi pilietybės – ne konstitucinė problema”

http://www.ekspertai.eu/dvi-pilietybes-ne-konstitucine-problema93312/

Dviejų pilietybių referendumas kolaborantų valdžiai reikalingas tam, kad ateitų kuo daugiau žmonių į kgbistų prezidento rinkimus.

Marginalas dėl publikacijos       2018-02-5 14:14

Viskas teisingai, bet man vienas įdomu: ar lietuvių prisirišimas prie savo žemės ir tautos priklauso nuo įstatymų ir pilietybės? Priims dvigubos pilietybės įstatymaą ir niekas nebegrįš, galas Lietuvai! Ko tada verta tokia Lietuva, jei reikia įstatymų, kad iš jos nebėgtų ir į ją grįžtų.

AMBalo sportsmėnui       2018-02-5 11:52

Jei runkeliams pradėsi sakysi tiesą, jų neapgaudinėsi ir leisi jiems, mums, prieiti prie tikrų žinių, prie nesuklastotos istorijos, tikros informacijos – tai kaip juos tada valdysi, engsi ir neleisi išnykti privilegijuotiems sluoksniams? Kaip tada bus su Kabala? Kai tik paprasti žmonės, nekilmingieji, tiksliau, nebuvę Bolševikų partijos ir jos partinių ir nepartinių vieningame bloke prieis prie tikros informacijos ir nesuklastotos istorijos, ne Hegemono parengtų istorinių versijų, naratyvų ir schemų – jie pradės save savarankiškai be prievaizdo ir „bojevykų“ identifikuoti, ieškoti savojo „Aš“. Tokius tada bus labai sunku valdyti arba tai bus jau tiesiog nebeįmanoma. Nebeįmanoma juos valdyti ir engti, manipuliuoti ir apgaudinėti. Jokiu būdu negalima nuo jų nuimti dezi hipnozės, jei norime globalizuotis, norime Naujosios tvarkos ir Pasaulinės Vyriausybės. Sužinoję tiesą ir prasibrovę prie tikrų žinių prasčiokai nebenorės būti manipuliuojami ir engiami, o juk tai jau draudžia net pati Kabalos sistema. Negalime leisti, kad elito valdymui naudojama Kabala būtų iššifruota ir prasčiokams prieinama. Kabala draudžia informuoti paprastus žmones apie pasaulio sąrangą, valdančią klasę ir pan. Visi, prieš paimant valdžią elgiasi kaip demokratai, vaizduojasi esą demokratai tik iki tol, kol paima valdžią ir užvaldo žmogaus protus ir gamtos resursus – turtus.  Tobulas žydų Kabalos mokslas juk ne šiaip sau egzistuoja tris tūkstančius metų ir tik dėka savo slaptumo, turėdamas slaptą, užkoduotą informaciją, slaptą doktriną, kuri leido išsaugoti luomus, privilegijas ir Dievo paskirtas viršenybes bei aukštenybes – neleido eiliniams žmonėms tapti savarankiškais ir atsakingais, nes kitaip neįmanoma būtų jų valdyti, engti ir gauti pelną, gerą ir saugų gyvenimą savo vaikams, bet ne jų. Informacija mums, bet ne jums. Negalima nuo prastuomenės nuimti Dievo uždėtų pasaulį slepiančių ir tamsinančių akinių, uždėto šydo nuo milijonų paprastų žmonių. Juk visuotinai žinoma, kad bet koks runkelių masinio valdymo procesas reiškia ne ką kitą, kaip manipuliavimo meną. Eiliniai žmonės negali lygiomis teisėmis ir galimybėmis susipažinti su tikra ir nesuklastota informacija. Kitaip kaip galės elitas saugiai ir sočiai gyventi kitų sąskaita, kaip valdyti tokią visuomenę, kurioje kiekvienas turi galimybę tiesiogiai savarankiškai spręsti, gauti elito nesufabrikuotą, nepaaiškintą vyriausybės analitikų, politologų, ekspertų ir dezinfosklaidos priemonių neparengtą deziuką ar informaciją. Visų informavimo ir dezinformavimo priemonių savininkai yra gyvybingai suinteresuoti luomine visuomene, kad prasčiokai jokiu būdu nesibrautų ten, kur Dievas mums skyrė būti – vadovauti ir gauti pelno, gauti naudos. Kad vieni gyventų, kiti turi mirti arba vergauti ir niekad nesužinoti tiesos, neturėti priėjimo prie tikrų žinių, kitaip sugriūtų pasaulio tvarka ir viešpatystė - lordystė. Todėl ir atsiranda Seime visokie sportsmėnai ir dainuškininkai, artistai, kurie mus sumedžioja ir palieka ant ledo, patekę prie gėrybių lovio.

Be to ir mūsų       2018-02-5 10:08

mentalitetas daugiau prūsiškas,daug kas turi prūsiško kraujo,o tai reiškia ,kad esam artimesni vokiečiams.

Gali Merkel       2018-02-5 9:58

patikti ar nepatikti,bet Lietuvai geriau rištis prie Vokietijos,o ne prie Skandinavijos.Mentalitetas ir istorija turi daug sąsajų.Ir draugauti su Amerika.

Papa Borgia       2018-02-5 9:34

Juozaiti, ar gali atsiknist nuo mūsų? Nesvarbu, kad rašote teisingai, bet tokių rašytojų daug iki tol, kol neatsisėda į sostą. Mums nereikia tų gaivinamų ambalistų ir jų suverenitetų nei Sovietijos sudėtyje, nei dar kur nors kitur. Mums reikia Tėvynių Europos, Nacijų Europos, Europos tautų sąjungos, o ne Federacijos, kurios siekia Kubiliaus chėbrytė su politikos kuosytėmis arba Žečpospolitos - to buvusio Lietuvių pragaro. Nesvarbu, kad Jūs oponuojate Kubiliaus sumanymai mus globalizuoti - ištirpdyti pasauly, bet ir Jūs ne geresnis kaip ambalistas su savo amžinosiomis klaidomis ir ultra patriotinėmis, demonstratyviomis, parodomosiomis ir savo idėjomis, klišėmis ir triukais, kad tik runkeliukai užkibtų. Nebeužkibsime mes - apsiramink.

tau - tiesos.lt pasirinko komunistus        2018-02-5 9:31

Buvo knygnešiai, buvo lietuvių kalba uždrausta, buvo…, bet tai darė ne Lietuvos valdžia. O dabar? Lietuvos himno žodžiai nebeatitinka mūsų valdžios siekių. Didžiausia pagarba A.Juozaičiui.

Juozaiti, vėl imk plytą       2018-02-5 8:30

į ranką, ir kelk tautą į kovą kaip kadais! Juk jei visi nusišalinsim ir užsiimsim tik savo reikaliukais, tai kas tada Lietuva rūpinsis kai jai kyla grėsmė?

Kai žinai,kad       2018-02-5 7:57

galim išnykti,tai nesinori ir kurti tos Lietuvos.

albina       2018-02-5 7:56

Arba norisi šaukti! Atsipeikėkim,į ką mes virstam? Vienam kampe naikina kalbą,kitam klykiančius vaikus iš namų neša,trečiam prablaivėjusios mergelės prisiminė moralę,kitos skundžia profesorius,kad mokytis per sunku.O,Dieve,daryk ką nors!

Norisi jau       2018-02-5 7:44

tik tylėti.

atmintinė kontoros troliui       2018-02-5 6:51

Jeigu negali paneigti režimui pavojingų straipsnio įžvalgų-
prisiknisk prie autoriaus!

tiesos.lt pasirinko komunistus       2018-02-5 6:36

nabagėliai


Rekomenduojame

Būtina prisiminti. 1949 m. vasario 16 d. kovojančios Lietuvos Deklaracija ir jos signatarai

Irena Vasinauskaitė. Sveikinimas iš bunkerio

Verta prisiminti. Partizanas Jonas Gediminas Rudis-Rickus 1947 m. vasario 16-ąją: „Vėl žaliuos, klestės gyvenimas“

Algimantas Rusteika. Laiko liko nedaug

Geroji Naujiena: Laimingi, kurie pagal Dievo įsakymus eina, kas iš širdies Jojo ilgis

Eglė Mirončikienė. Ryžtingi kovotojai su vėliavnešiais, performeriais ir lipdukų klijuotojais, plečia puolimo frontą

Ramūnas Aušrotas. Sąžinės laisvę apribojo ir šveicarai, referendume sugriežtinę bausmes už seksualinių mažumų diskriminaciją ir neapykantos kurstymą

Pro Patria jaunimas kviečia į eitynes – Vasario 16-osios Liepsnų maršą

Vytautas Sinica. Vyksta stiprus nuprotėjimas

Algimantas Rusteika. Dėl vieno dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu

Algimantas Rusteika. Šią dieną

Ramūnas Aušrotas. Norite sumažinti ne(si)skiepijimo keliamą riziką? Nustokime skiepiję konvejeriu

Clotilde Armand. Rytų Europa Vakarams duoda daugiau, nei gauna

Verta prisiminti. Kazys Škirpa: mintys apie valstybę

Kroatijos teismas pripažino tos pačios lyties šeimoms teisę tapti vaiko globėjais

Algimantas Rusteika. O ką daryti, jei šeimos neturi, bet susirgai?

Neringa Venckienė. Apie teismų ir jų sprendimų nešališkumą

Kardinolas V. Sladkevičius siunčiamas į užmarštį?

Andrius Švarplys. Kaip artes liberales galėtų būti salele?

Ramūnas Aušrotas. Statistika kalba už save

SAS antiskandinaviška reklama sulaukė atoveiksmio: ar perlenkta lazda gali virsti bumerangu?

Kun. Robertas Skrinskas. Kremliaus troliai šeimininkauja ir lietuviškoje Vikipedijoje

Nida Vasiliauskaitė. Valstybė, kurios tarakonai nekokybiškai pakasyti – valstybė be ateities

Rasa Čepaitienė. Pakelk galvą, lietuvi!

Kun. Roberto Grigo replika: O, kad taip būtų!

Algimantas Rusteika. Nespirgėkit, čia ne apie visas

Rusų kalbos pamoka 30-taisiais atkurtos Nepriklausomybės metais: liaupsės sovietmečiui ir jį reanimuojančiam Putinui

Vytautas Rubavičius. Su kaimu prarandame gimtinės nuovoką

Rūta Janutienė „Iš savo varpinės“: Ar Dalia Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama?

Liudvikas Jakimavičius. Šėpos jubiliejų pasitinkant

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.