Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Demokratija ir valdymas

Arvydas Juozaitis. Pabėgėliai stumia Europą į pražūtį

Tiesos.lt redakcija   2019 m. balandžio 6 d. 19:06

35     

    

Arvydas Juozaitis. Pabėgėliai stumia Europą į pražūtį

Balandžio 4 d., minint 100-ąsias Antano Smetonos, pirmojo Lietuvos Respublikos prezidento, priesaikos metines, kandidatas į LR prezidentus Arvydas Juozaitis išdėstė savo poziciją vadinamųjų „atbėgėlių“ klausimu.

P.S. Politinė reklama, pagaminta paties kandidato ir platinama nemokamai.

P. P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tokiam durnam hermanui       2019-04-10 4:52

tu turbut matai tik nmagnolija,o toliau nieko,pasidairyk po ievropa ir gal sugebesi suprast,kad ievropai gresme jau yra

Tikrai nerinksiu A. Juozaičio       2019-04-8 14:22

nėr vyro, kaip vyro. Susigūžęs, atrodo bijo pats savęs. Šneka nei į kuolą, nei į mietą. Nei strategijos, nei aiškios vizijos. Be dvasis bailys ir tiek.

abc       2019-04-8 13:35

nerišlūs pezalai.. saulė kyla į akis.. nes tai..pražudys mus..
greičiau jus velnius kas iš Lietuvos išjodytų

Lilija       2019-04-8 9:38

Siūlau visiems balsuoti ne pagal išskaičiavimą, nesvarstant išrinks neišrinks,  O pagal tai ar kandidato nuostatos ir įsitikinimai atitimka ma
no asmeninius. Dabar daugums sako kad labai tinka Arvydas Juozaitis ir iš karto pasiduoda bet jo neišrinks…. Koks mūsų charakterio bruožas neleidžia būti ištikimiems sau??

stasys        2019-04-8 6:02

Vyte > kitu kandidatu kurie turėtu tokį tvirta palaikimą visuomenėje nėra , todėl rinks tuos kurie geriausiai matomi ir girdimi . Gerai tai ar blogai , matyt gerai .. turėti Prezidentą kurį išrenka mažuma ji visuomenėje palaikančiu pats blogiausias rezultatas ..tebūnie tas kandidatas ir SUPER-patriotas. Negerbiant demokratijos principu ..išeina taip kaip minėjote “Reiskia si tauta to ir verta,”

Vida Dvareckiene       2019-04-8 2:38

Man pensijos teikia 500 as kitaip nezinau kaip su jusu tokiom kainom pragyventi.Man juk reikia valgyti ir vaistus pirkti ne tik buta islaikyti….

vyte       2019-04-7 21:53

na jei lietuviai nebalsuos uz Juozaiti,o rinks tuos netikelius,kuriuos mums kisa grupuotes esancios valdzioje 30 metu,tai jums subines tarkuos.Reiskia si tauta to ir verta,jei kyla dar minciu balsuoti uz simonyte,nauseda ir skverneli.

ah1       2019-04-7 20:59

atbėgėliai žydai nesiintegruos nes jų tikėjimas to neleidžia - jie, žydai išrinktoji JAHVĖS tauta, atbėgėliai musulmonai nesiintegruos nes “allax akbar”, Korano paskutinė ir nepanaikinta sura draudžia musulmonams draugauti su nemusulmonais : 5:51 ” O Jūs kurie įtikėjote. Nedraugaukite su judėjais ir krikščionimis- jie vieni kitiems draugai.O jei kas iš jų susirasite draugų tai ir pats vienas iš jų.”, Koranas. Ir Koranas niekad keičiamas nebus. Be to Korane Alachas uždraudęs palūkanas, O Toros JAHVĖ žydams priskęs skolinti už palūkanas ir valdyti kitas tautas -tokiu būdu priešprieša tarp žydų ir musulmonų užprogramuota Toroje ir Korane, na o krikščionims privaloma nesipriešinti gavus per vieną veidą atsukti kitą ir būti varguoliais pagal Jahvės tarno Jėzaus mokymą Biblijoje. Vienintelis būdas į integraciją - religijų uždraudimas Europoje ir jokių vaikų apipjaustymų ir krikštijimų kaip priversiniai nesiintegravimo pirminiai priežasčiai. Na o lietuviai pradėti galėtų nuo eglių, amžinos žalumos ir gerovės simbolio, naikinimo, dėl trumpalaikio džiaugsmo, atsisakymo, eglių kirtimą pakeičiant gyvų eglių karūnavimo švente.

Atbėgelius       2019-04-7 20:22

,kokių  18-23 mečius stebėjau vienoje Kauno kavinių ,įžūliai sukelusius kojas ant kėdžių ir garsiai gargaliuojančius tarpusavyję  ir į  mobiliakus.  Viena aišku tikrai-  jie nesiintegruos niekada ,  ne tam jie čia,o kas to tikisi   yra visiški idijotai…

stasys        2019-04-7 20:01

>>>Stasy > Jei toks tikėjimas Jums padeda lai taip ir būna ..pagal mane tame daugiau logišku- aiškiai nusakomu priežasčių , kurios be abejo gali būti veikiamos tu svarbiu
aplinkybių . Jei tai žmogų sustiprina , motyvuoja ..kodėl gi ne smile Lietuva dar nėra turėjusi tikrai pamaldaus Prezidento .smile))) bet tie lūkesčiai ne šiems metams .

Deivis       2019-04-7 18:42

Be abejonės, be Dievo pagalbos nieks nepasikeis. Liberaltolerastai ar pritariat? smile

ah1       2019-04-7 18:09

Europa patikėta bevaikiams, o bevaikių nejaudina jų vaikų ir anūkų ateitis, nes jie jų neturi. Jei baltieji ant tiek buki kad valstybes patiki bevaikiams, tai jie ir nusipelno išnykimo, kaip liaudies išmintis sako pagal Jurgį ir kepurė.

>>>Stasy,       2019-04-7 18:08

ir netaps nei vienas Lietuvos vedliu kol Dievas jam nepadės. Te atsisuka į Dievą visi politikai ir tik tada jie pajėgs praregės kas ir kaip, o širdyje aptiks dvasinę stiprybę eiti pačiam ir vesti tautą. Kas bus PIRMAS, a?

Deivis       2019-04-7 18:02

Prieš Juozaitį nieko neturiu. Ko tai liberalpetterastai sunerimę. Nebijokit, Juozai tis jūsų pečiuj nedegins:) Atsiras kitų kas tai padarys:) Juozaitis jiems nepatinka. Tai gal globalistė Šimonytė jums prie dušios?

Na taip, Deivi,        2019-04-7 17:42

juk pačio patronas Juozaitis iš tos negarbingos praeities ir yra - AMBalo patikėtinis, nežinojai? Neįmanoma, kad uolus internaciukas taptų naciuku, anksčiau gaudęs fašistus(italus) Lietuvoje.

stasys        2019-04-7 16:25

Nepritarsiu ir čia A.Juozaičiui , Europa be pabėgėlių pasmerkta sunikti kaip se‘nosios kultūros ,savo laiku, aptekusios gerove . Tam kad Europos skolų paketas neaugtu,o kreditiniai procentai liktu apie nulį .. reikia palaikyti jos bent keliu procentu ekonominį augimą .. Tokią kokia šiandiena turime padėti ‚atbėgėsiu problemoje‘  sunku pavadinti kontroliuojama .. bet Arvydui priminsiu Europa jau daug metu yra šelpiama ta atvykstančia darbo jėga .. ar tai Afrika ar tai buvusios jos kolonijos ..kuriu paskirtis vėlgi buvo šelpti ja pigia darbo jėga ir ištekliais .. . Mokėjimas politiko aprišti faktus, realybe ir norus viena tu savybių kuri skatina visuomene pasitikėti žmogumi ...kaip vadovu-lyderiu .. Arvydas gana neblogas politikas o štai tautos vedlys iš jo tik šeip , reikia dar daug ko mokytis . Juo netapsi jei kartosi kitu politines mantras ir bandysi jomis plaukti .  Ta parodė tiek referendumas dėl žemės , ta parodė konsultacinis referendumas dėl Visagino AE statybos ,tuo periodu neatsirado Lietuvoje žmogaus –vadovo kuris butu nepabūgęs to projekto imtis ir užbaigti .. ji prie bet kokiu jo ekonominiu skaičiavimu . Pasidairykime į dabartį . .. Jums teks išsakyti savo nuomone tokiais kaip SGD Klaipėdoje ir Astravo AE klausimai , teks netgi sugalvoti atsakymą kaip vertinate skubota Estijos Prezidentės išvyka pas Putina ..Jei būsite silpnas ?  būsite nušluotas į paraštes kaip ne kurie politikai iki to , šiandiena tokie geba tik laukti savo progos sau šanso bei palankiu žvaigždžių derinio sau . Viską lemia idėjos o ne arši ju kritika ..prisiminkite ta . Taip susiformuos apie Jus ir nuomonė .. šeimininkas ar kritikas .

Deivis       2019-04-7 15:30

Nelaimės nei bolševizmas nei trockizmas.

>>>Deivi,       2019-04-7 14:58

vadinasi bolševizmas švęs pergalę?

Deivis       2019-04-7 14:52

Europą užvaldęs trockizmas.Ten tokie patys komuniagos kaip buvo cccp. Tik TSRS buvo bolševizmas, o ES, - menševizmas. Subyrės ir ES. Bus Jugoslavijos variantas, tik didesnis.

erlas       2019-04-7 13:47

europą į pražūtį stumia ne pabėgėliai, o pačio pavadinti “tūzai”, kurių “vienas iš Vengrijos išprašytas”.

to Hermanas       2019-04-7 11:22

Apie kokią Lenkiją postringauji? Ar tą, kuri buvo užgrobusi trečdalį etninės Lietuvos teritorijos? Kai trečdalį Lietuvos okupavo ir aneksavo pačiam labai patinka, o kai pačią Lenkiją Vokietija pakuteno dėl geležinkelio ir greitkelio į Rytų Prūsiją, ir dėl Danzig’o miesto - tai pačiam jau pasaulio pabaiga, tiesa? Nežinai, kiek joje iki karo buvo konclagerių tautinėms mažumoms ir kiek ten į juos buvo sugrūsta lietuvių, vokiečių, ukrainiečių ir pan.? Nežinai ar apsimeti tyčia nežinąs, kaip tas Deivis su Džeiku ir stukačiuku-Doleriuku čia, ane?

Vauuuu, išmintigi Hermano žodžiai!!!       2019-04-7 9:57

Nekurpkime baubų kur jų nėra,o praregėkime ir atpažinkime realią grėsmę čia ir visoje Europoje. Mes esame vieniši ir bejėgiai, nes esame susiskalde, apkvailinti mamonos ramybe.

Hermanas       2019-04-7 9:09

gerb. ARVYDAI, nekompromituok nei savęs nei prezidento Smetonos kvailom kalbom. Būk vyras. Skaityk literatūrą, sek pasaulio žinias, analizuok ir daryk išvadas. Europai pabėgėliai kol kas menka problema. Lietuvoje jų iš viso niekur nesutiksi. Taigi nelaužk iš piršto ir nevaryk populizmo. Ši problema Rytų Europai kol kas iš esmės išgalvota. Dirbtinai sukurta. Rimtesnės grėsmės ji nekelia ir Vakarų Europai..
Rimčiausia, didžiausia problema mūsų laikų Europoje ir Lietuvoje išlieka radikalus geopolitinis Europos susiskaldymas. Realaus karo pavojus. Galbūt, netgi branduolinio. Šiandien reikia kalbėti apie taikos Europoje išsaugojimą, įtampos tarp Rusijos-Kinijos ir JAV (Nato) mažinimą Europoje, nes Lietuva sėdi paęiame įtampos židinyje. Bet kokio rimtesnio karinio susidūrimo atveju pasekmės lietuvai galėtų būti katastrofiškos. Daug katastrofiškesnės nei Lenkijai 1939 rugsėjį. Štai apie ką turi šnekėti būsimas prezidentas. Be to, labai svarbu mažinti korupcijos lygį ir mąstus Lietuvoje, protu nesuvokiamą socialinę atskirtį, kuri net ES vadus glumina; užsienio bankų vergvaldystę, kada kiekvienas dirbantis ir gaunantis atlyginimą yra tiesiog pririštas prie banko baudžiavos; nacionalinės švietimo sistemos ir mokymo programų sutvarkymą nuo pradžios mokyklų iki universitetų; emigracijos užkardymą ir socialinės valstybės sukūrimą Lietuvoje. Priešingu atveju grėsmės nesibaigs niekuomet.

Tautos, valstybės       2019-04-7 8:32

išlikimui svarbiausia yra kultūra,ne ginklai,o kultūra.Ginklai gali apginti tuo momentu,nors irgi su sąlyga,jei juos valdys patriotiški žmonės.O kultūra svarbi išlikimui per amžius.

Deivis       2019-04-7 6:57

Tai žinome ir be Juozaičio.

Nesuprantu       2019-04-6 23:39

kodėl negirdžiu šio video garso, nors ir ekrane ir kompiuteryje garsas nustatytas pakankamas….

ah1       2019-04-6 23:18

p-Rezidentas- valdantis prekybos kompanijas kolonijinėj teritorijoj, atvedamas per idiotokratiją.

dėl        2019-04-6 22:56

neatsakingois ekonominės politikos, o tiksliau išnaudojimo, dėl monoPolizmo ir kovos už rinkas yra kaltas kolonijinio dvoko turintis verslas ir jiems nusispjaut kad milijonai žmonių badauja. Dabar jie dar užkraus prievolę Europai išlaikyti jų nustekentus žmones. Klausimas, ar jūs nebėgtumėt, jeigu vyksta kolonijinis karas, badas,ligos ir prievarta? Bėgtumėt ir ne šie žmonės yra pagrindiniai kaltininkai, o tie, kurie privertė juos bėgti iš savo Tėvynės.
Galiu drąstiškai teigti, kad vergovė ir prievarta niekur nedingo ir matyt dar ilgai nedings, gal net kol egzistuos žmonija.

ah1       2019-04-6 22:52

na visai panašiai kaip kalba A.J. ir Biblijoje rašoma apie atėjūnus kai į Egiptą atsikėlė Izraeliečiai- ” Jie taip dauginosi ir taip labai jų padaugėjo, kad jų buvo pilna visame krašte” ( Biblija, Išėjimo knyga 1:7),”... jie daugėjo ir taip plėtėsi, kad egiptiečiai pradėjo izraeliečių bijoti (Biblija, Išėjimo knyga 1:12), tačiau pats faraonas buvo pakvietęs Juozapo šeimą keltis į Egiptą (Biblija, Pr. 45,6-20 elohistinis šaltinis), na visai kaip Merkel prisikvietė atėjūnų į ES.  Tai va tas Juozapas supirko visus gyvulius ir žemes faraonui ir padarė juos vergais. Tas pat ruošiama ir ESai, nes- būtinasis Lietuvos žemės pardavimas užsieniečiams, o privertimas parduoti žemes - Lietuvos ir kitų valstybių parskolinimas už palūkanas, pagal Biblijinį Jahvės projektą, ir vergija galutiniam rezultate. O paskui dar tie atėjūnai apiplėšė Egiptą ir išžudė visus pirmagimius Egipto, pagal Bibliją

ah1       2019-04-6 22:19

jei suplanuota 500 milijonų tai ir bus 500 milijonų, o Lietuvos nebus.

juozaitis už imigrantus       2019-04-6 22:00

juozaitis labai remia slavus imigrantus Lietuvoje.
VOT !!

Dzeikas       2019-04-6 21:29

Lietuvos parasas po Migracijos deklaracija tik pasekme.
O priezastis, budulio “n.X. man ta laisve , as est noriu!” ir tautisko chunveibino patrioto(” man by tik valdzia lietuviskai kalbetu”) hibridas susiformaves ir siuo metu vyraujantis Lietuvoje igalines sukurti valdzios tipa dedanti skersa ant etnoso kurio syvus siurbia. Kulku is tokios mases nesuklijuosi, kaip trasas atatinkamai ipakavus galima parduot kokiems turtingiems Vakaru paslemekams.
Juozaitis jus isgelbes? Perpakuos tai tikrai, bet kulku is jusu nedarys tikrai.

manau       2019-04-6 21:00

ne svetima kultūra yra pražūtis mums ir Europai. o įstatyminis prievartinis reikalavimas sukurti privilegijuotą aplinką tai svetimai kultūrai plėstis : taip sunaikinant vietinės kultūros puoselėjimo ir ugdymo prioritetą. O tuos įstatymus priima ir mums primeta tikrai ne atbėgėliai…

Taip       2019-04-6 20:44

Lietuva priėmus Emigrantų įstatymą pastatė savo tautą į kampą.Tad, kas nutiko valdantiesiems Žaliesiems valstiečiams / opozicija,ypač Gabrieliaus ,,konservatoriai”, tik džiūgauja/,kad krito morališkai ir politiškai patvirtindami minėtą įstatymą.Lietuva neturi,deja, patriotiško Seimo,kuris būtų susirūpinęs savosios tautos ateitimi ir atstovautų jos interesams.

O gal atvirkščiai?       2019-04-6 20:25

Europa įstūmė šių pabėgėlių šalis į pražūti, nes besaikis gamtinių išteklių naudojimas pavertė šias šalis tikru pragaru ten gyvenantiems žmonėms. Ar ne be europiečių pagalbos susodinti diktatoriai su visokiais režimais. Srebiame tai, ką Mamonos magnatai sukūrė.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.